Середа, 22.05.2024, 04:20















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 181 182 183 184 185 ... 351 352 »

     9 листопада – День писемності. Це свято відзначає  уся наша держава. Цивілізоване суспільство не може існувати без мови – засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки і передачі досвіду сучасникам і наступним поколінням.

    Віддаємо шану  мові і ми, провівши різні заходи  в  рамках тижня української мови:  «Наша  мова  солов'їна!»  (4-А кл.), конкурс  знавців  української  мови імені  Петра  Яцика, свято, присвячене  року  Івана  Франка  в Україні, яке  провела  вчитель  української  мови  Гімчинська  О.Г. разом  з  учнями  11-Б класу.

    Стало вже доброю традицією у нашій школі відзначати цей день написанням радіодиктанту. За результатами проведених диктантів, кращими стали:  Пинзару  Анастасія (10 кл.) та  Глушко  Тетяна  (8 кл.)

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 450 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 28.11.2016 | Комментарії (0)

    Дочекавшись нарешті невеликого покращення погоди краєзнавчий квест у Чернівцях таки відбувся. Цього річ, IV краєзнавчий квест «Невідомі Чернівці» зібрав майже півсотні команд учасниць, серед яких була і команда Слобідського НВК. Вихованці гуртка «Географічне краєзнавство»  Глибоцького ЦТКСЕУМ на базі Слобідського НВК не могли не спробувати своїх сил в цих змаганнях. Завдання різних типів та рівнів складності спонукали учасників забувати про час і не звертати увагу на втому, і навпаки шукати правильні відповіді і швидше рухатися до фінішу.

Перед учасниками гостинно відкрив двері музей воєнної історії, що по вулиці Аксеніна, 2 (бувша Фрунзе). І хоча в нас не було можливості добре роздивитись всю експозицію, але ми поставили собі галочку, щоб відвідати цей музей вдруге. Виносна експозиція обласного краєзнавчого музею містила цілих три завдання. На вході в однойменний музей найбільш допитливих зустріла з книгою в руці статуя Ольги Кобилянської. Поєднали приємне з корисним продавці магазину Гермес на розі вулиць Б.Хмельницького і Л.Толстого. Всього за чашечку кави вони задавали цікаве питання всім відвідувачам.  І це лише деякі фрагменти завдань, які ставились на змагальній дистанції.

Після закінчення змагань ми зробили простий висновок – зустрінемось наступного року! (Головне не забути фотоапарат)

Проглядів матеріалу: 525 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 28.11.2016 | Комментарії (0)

   24 листопада у Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» відбувся фестиваль авторської пісні та співаної поезії. Для участі у фестивалі зареєструвалося 20 учасників - студенти вищих навчальних закладів, учні загальноосвітніх навчальних закладів Чернівецької області. Серед них була і наша красуня, учениця 11 філологічного класу  Глибоцького ліцею  - Гринчишен Кароліна.

На Буковині такий фестиваль проходить вже восьмий раз. За цей час вдалося виявити багато талантів поміж учнівської та студентської молоді. Про це говорив один із переможців минулих фестивалів, володар гран-прі, актор Чернівецького обласного українського музично-драматичного театру ім. Ольги Кобилянської, композитор Ігор Андроник. На відкритті він виконав одну із своїх авторських пісень.

Цього разу учасники фестивалю виборювали 3 призові місця та гран-прі.  Журі оцінювало конкурсантів за 10-ти бальною шкалою та такими критеріями: художній рівень поезії, музична культура пісні, органічна спорідненість тексту і музики, елементи традиційності та новизни, виконавська майстерність, гармонія образу.

Проглядів матеріалу: 553 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 28.11.2016 | Комментарії (0)

Ти кажеш,не було голодомору?

І не було голодного села?

А бачив ти в селі пусту комору,

З якої зерна вимели дотла?

    25 листопада у Йорданештській ЗОШ І – ІІІ ст. проводився історико – літературний  захід присвячений вшануванню пам’яті жертв Голодомору 1932 -  1933 рр. в Україні. Захід проводився з метою донесення до школярів масштабів жорстокості, з якою винищували український народ, виховання особистої стурбованості кожного за події тих років. Учні підготували цікавий матеріал про тодішні події, декламували вірші присвячені жертвам голодомору, запалювали свічки пам’яті загиблих,поминаючи та вшановуючи їх  хвилиною мовчання. Також проводився огляд малюнків та фотографій з портретами людей під час голодомору. Учням було запропоновано перегляд документальних  відео та фотоматеріалів, що дали змогу висвітлити жорстокі факти із життя українського народу у 1932-1933 роках.

Пам’ять нескінченна книга, в якій записано все: життя людини, життя країни. Багато сторінок вписано криваво – чорним кольором. Читаємо і подумки здригаємось від жаху. Надто багато позаду могил. Надто великі втрати. І тільки правда здатна розкріпачити волю людини. Адже відродження України можливе тільки тоді, коли народ поверне свою історичну пам’ять.

ЗДВР                               Кирчу О.Г.

педагог – організатор    Шапка Л.Ф.

Проглядів матеріалу: 459 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 28.11.2016 | Комментарії (0)

    В Михайлівському НВК 11 листопада відбулось надзвичайне свято, особливе і неповторне. Наша школа відзначала  130 річницю   від дня заснування  та  110  - річчя  нашо го  шкільно го  корпусу ,  де навчаються молодші школярі.

Ювілей - це усмішки і квіти. Ювілей – це музика і вітання, гарний настрій і побажання. Гарні вітання та побажання школа та вчительський колектив  приймав від шанованих гостей нашого свята:   Панчука    Петра   Володимировича    -    голови   районної ради,   Ванзуряка Григорія   Степановича – голови   Глибоцької селищної ради ОТГ,    Барарюка Василя   Івановича – начальника управління освіти Глибоцької районної державної адміністрації,   Веклича Івана Вікторовича – заступника голови ОТГ,    Лазурко Світлани   Іллівни   – голови   Глибоцької районної організації профспілки працівників освіти; Крайської Дарини Григорівни, Рубанця   Миколи    Васильовича , Білоуса Володимира Івановича - депутатів Глибоцької   ОТГ,  Москалюка Валентина Дмитровича   - старости   села   Михайлівка, Глобака Дмитрія Івановича – колишнього директора.

Гості та всі присутні переглянули сторінки нашого шкільного альбому, пригадали історію навчального закладу, згадали  тих, хто керував школою впродовж років її існування,  учнів, учителів, батьків та випускників.

Надзвичайно приємно було побачити в стінах нашої школи вчителів, які протягом свого життя віддавали часточку серця учням , зустрічали та проводжали їх в самостійне життя, це:   Петрова Світлана Іллівна,   Кушніренко Тетяна Дмитрівна, Оршівська Катерина Танасіївна, Корсей Марія Степанівна.  Також на святі була присутня Олександра   Григорівна Приходько- Возняк   – поетеса, член спілки журналістів України, керівник літературно – мистецької студії « Витоки».

За своє існування школа побачила багато хороших учнів та найбільше пишається видатними людьми, які знані в державі та за її межами, це:   Білоусом Іллею ФедоровичемЗолотарюком Олександром ВасильовичемГригоровичем Василем Несторовичем та  Рубанцем Миколою Васильовичем .

Серед випускників нашої школи є й захисники Вітчизни, воїни АТО, які є також нашою гордістю. Ми дякуємо їм за мужність, силу, надійність, бо вони опора для всього нашого українського народу.

На завершення свята, звичайно ж, був іменинний торт, побажання та пісня від педколективу.

У нашої школи славне минуле, достойне теперішнє і прекрасне майбутнє, тож   Повертайтесь до рідної школи,

Повертайтесь в будь-який час

        Вона вас не забуде ніколи

        Двері завжди відкриє для вас.

Ми вдячні всім, хто прийшов на наш ювілей. Вдячні за Вашу підтримку, за Вашу щиру вдачу, за Вашу любов.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

< ... Читати далі - тисни тут
Проглядів матеріалу: 564 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 28.11.2016 | Комментарії (0)

     Зазвичай вихідні дні у вихованців Глибоцького центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді насичені різноманітними заходами: змаганнями, мандрівками, екскурсіями тощо. От і минулої суботи вихованці гуртка «Спортивний туризм» (керівник Меленко О.В.), який діє на базі Глибоцького ліцею, у складі двох команд взяли участь у цікавому краєзнавчому квесті «Невідомі Чернівці». Учасники команд окреслили обов’язки кожного: капітани команд Німачук Назарій і Дудка Павло планували маршрут, Дергунов Олександр та Кушнір Олександр відповідали за технічне наповнення та фотографування, а Дем’янюк Владислав шукав відповіді на хитромудрі запитання, вивчаючи об’єкти на місцевості.

Квест «Невідомі Чернівці» проводиться Чернівецьким обласним центром туризму і краєзнавства вже кілька років поспіль. «Глибоцькі орли» (так називалась наша команда) вдруге вирішила спробувати свої знання та кмітливість у цих змаганнях.

Автор квесту, завідуючий відділом Чернівецього ОЦТКЕУМ І.А.Омельченко запропонував допитливим краєзнавцям ряд змістовних завдань. Щоб їх виконати, потрібні були вміння читати карту, знання з історії краю, літератури, уважність, спостережливість та витривалість. Адже на виконання завдань було відведено 3,5 години. А для отримання високого результату необхідно було відвідати чимало контрольних пунктів, які розробник квесту розташував майже по всій центральній частині міста.

Така форма знайомства з древнім містом надзвичайно цікава та ефективна. Ми ознайомилися з вулицями, площами, скверами обласного центру, де раніше не були. У завданнях було запропоновано розглянути старі світлини, зроблені ще на початку минулого століття, і знайти сфотографовані об’єкти, ідентифікувати їх у сучасному просторі. Потрібно було знайти і оглянути чимало архітектурних деталей, історичних будівель, інформаційних щитів, які до цього часу залишалися поза нашою увагою, а також і більшості перехожих.

Знання та вміння, отримані на заняттях гуртка, учасникам наших команд стали у нагоді – ми змогли показати найкращий результат серед інших суперників у своїй віковій групі (8-11 класи).

У квесті також брали участь команди від гуртків, які працюють на базі Коровійської ЗОШ І-ІІІ ст. та Слобідського НВК. Разом зі своїм керівником Нітушкою Ю.Г. вони показали достойний результат серед учнів 5-7 класів.

Змагання були динамічними і корисними, за що вдячні організаторам.

Дудка Павло, учень 8 філологічного класу   Глибоцького ліцею

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 451 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 28.11.2016 | Комментарії (0)

      У національній пам’яті українського народу навіки закарбовано сторінку болю, ім’я якому Голодомор. Вшановуючи пам’ять безвинно загиблих від голоду українців, 25 листопада  в Тарашанській ЗОШ I-III ст. пройшли виховні години на тему "Голодомор... Пам’ять стукає в наші серця". Також учнями 8-го класу  був проведений виховний захід  "Вогник пам’яті". В цей день ми  згадали цю трагічну сторінку історії українсь­кого народу та даємо обіцянку пе­редати знане прийдешнім, щоб світла пам'ять спокутувала неспра­ведливе замовчування минулого.  На завершення заходу учні згадали закатованих голодом жертв геноциду українського народу  хвилиною мовчання та запалили свічки пам’яті.

                                                 ЗДВР                                 Станіцька Я.М.

 

 

 

Проглядів матеріалу: 585 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.11.2016 | Комментарії (0)

  Сьогодні в Глибоцькому районі на базі Глибоцького ліцею  розпочав роботу ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. За даними реєстраційної комісії, з навчальних закладів Глибоцького району (в тому числі ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 1278 | Завантажив: Микола | Дата: 27.11.2016 | Комментарії (7)

    Інформує методист Бабій М.Г.: 26 листопада 2016 року проводиться ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики. На олімпіаду з інформатики було заявлено: 8 клас - 11 учасників, 9 клас - 9, 10 клас - 9, 11 клас - 9 . Всього - 38 учнів. Прибуло і виконують завдання: 8 клас - 6 учасників, 9 клас - 8, 10 клас - 7, 11 клас - 6. Всього 27 учнів. Для роботи учасників створені всі умови, забезпечено апаратний та технічний супровід.

     
Посилання на перегляд  протоколів оцінювання результатів учасників олімпіади: 

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас 

   

 Інформує методист Пенюк Л.С.: Сьогодні, 26 листопада 2016 року, на базі Глибоцької гімназії розпочав роботу ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади із зарубіжної літератури, у якому беруть участь учні 8-11 класів 22 навчальних закладів Глибоцького району(8клас-18 учнів, 9 клас-16 учнів, 10-17 учнів, 11-15учнів). Всі учасники приступили до виконання завдань вчасно, для виконання завдань учасниками створені всі умови.

  

Посилання на перегляд  протоколів оцінювання результатів учасників олімпіади:

 

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас 

   26.11.2016 року на базі Глибоцької гімназії відбувається ІІ етап Всеукраїнської  учнівської олімпіади з французької мови. В олімпіаді беруть участь 39 учнів: 8  клас – 10 учасників, 9 клас – 11, 10 клас – 10, 11 – 8. На олімпіаді присутній експерт – асистент кафедри романської філології та перекладу Чернівецького національного університету ім.. Ю. Федьковича Громик Аліна Олексіївна. Для роботи учасників створені всі умови.  

 

посилання на перегляд  протоколів оцінювання результатів учасників олімпіади : Французька

   ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 851 | Завантажив: Микола | Дата: 26.11.2016 | Комментарії (0)

      Голодомор –  акт геноциду Українського народу, здійснений керівництвом ВКП(б) та урядом СРСР у 1932-1933 роках, шляхом організації штучного масового голоду, що спричинив загибель мільйонів українців у сільській місцевості на території України та Кубані, де більшість населення становили українці, з метою придушення українського національно-визвольного руху і фізичного знищення частини українських селян.

 Через насильницьке вилучення продовольства, блокаду сіл та цілих районів, заборону виїзду за межі охопленої голодом України, згортання сільської торгівлі, репресії щодо незгодних тоталітарна система створила для українців умови, розраховані на їхнє фізичне знищення. Така політика режиму – злочин проти людяності, який відповідає Конвенції ООН від 9 грудня 1948 року про запобігання злочину геноциду і покарання за нього.

Визнання Голодомору 1932 –1933 років геноцидом Українського народу законодавчо закріплено Законом України "Про Голодомор 1932 – 1933 років в Україні”, ухваленим Верховною Радою України 28 листопада 2006 року.

Постановою Апеляційного суду Києва від 13 січня 2010 р. Й.Сталіна, В.Молотова, Л.Кагановича, П.Постишева, С.Косіора, В.Чубаря, М.Хатаєвича визнано винними в організації Голодомору.

Дивно, скільки репресій протягом століть супроти українського народу, а народи далі живе. Так потрібно Господу Богу. Людина, найлютіший ворог не можуть знищити те, що створене Всевишнім. Цей урок чи правило не можуть затямити злі спокусники володарювати і перебрати функції Бога.

Найвідомішим дослідником голодомору в Україні був американець Джеймс Мейс. Він скурпульозно дослідив українські реалії 30-их. Ця людина закохалася в Україну і народ настільки, що  за свого життя, він сміливо зробив далекоглядне припущення, що саме в Україні буде вирішуватися доля світу.

Проглядів матеріалу: 570 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 25.11.2016 | Комментарії (0)

     25 листопада 2016 року учні Димківського НВК вшанували пам'ять загиблих під час голодомору. З трагічною хронологією тих років учнів ознайомила вчитель історії Постевка Д.Д. Вона представила електронну презентацію: «Голодомор: причини та наслідки». Для учнів був організований перегляд художнього фільму «Голод - 33».

Бібліотекар організувала літературну експозицію з теми «Геноцид українського народу». Учні нашого закладу долучилися до загальнонаціональної хвилини мовчання та акції «Запали свічку».

                                                                      Хай палає свічка, хай палає,

                                                                      Поєднає нас вона в цей час,

                                                                      Хай сьогодні спогади лунають…

Заступник з виховної роботи       З.П.Русу

Проглядів матеріалу: 459 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 25.11.2016 | Комментарії (0)

     21 листопада – День  Гідності  та  Свободи.Гідність і свобода – це ті цінності, які нероздільно пов’язані із життям людини, і відіграють важливу роль як у становленні певної особистості, так і суспільства в цілому. Вони лежать в основі моральних ідеалів, принципів, переконань і норм, які визначають стосунки між людьми і ставлення громадян до своєї держави. А найвищим проявом любові до рідної землі є готовність з честю відстоювати її свободу, незалежність, боронити від будь – яких нападів ціною власного життя. Прикладом  такої  любові до  батьківщини  і  є  подвиг  тих, хто  відстоював  і  відстоює  право  на незалежність і  свободу  рідної  України.

  У   Турятському  НВК були проведені різноманітні заходи до Дня революції гідності і Свободи. Це тематичні уроки про видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України , тематичні заняття патріотичного спрямування «Ми – маленькі патріоти»,   «Мій рідний край, що зветься Україна!», учні 1 – 5 класів взяли активну участь у конкурсі малюнків «Ми за мир», серед учнів 8 – 9 класів проведена вікторина «Усе моє, що зветься Україна». Проведено  засідання  круглого  столу серед учнів 10 – 11 класів  на  тему  «Поезія  героїчного  чину», на  якому  читалися  вірші  Ліни  Костенко  , Дмитра  Павличка, а  також  вірш ветерана  педагогічної праці  школи  Вероніки  Сигедін.

 У шкільній бібліотеці діяла виставка літератури на тему: «Моя земля – земля моїх батьків». Проведено загальношкільну лінійку на тему: «Герої  не  вмирають»,на якій вшанували пам’ять Небесної сотні та всіх героїв АТО.

   Вчителями – предметниками проведено п’ятихвилинки, на яких вчителі   донесли об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддали належну шану патріотизму й мужності громадян.

     Діточками  середньої  групи  дитячого  садочка  під  керівництвом  вихователів виготовлено плакат на  тему  «Хай  завжди  буде  сонце!», проведено  зустріч з воїном АТО Віктором  Кіфірюком, працівником  нашої  школи.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 514 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 25.11.2016 | Комментарії (0)

       22 листопада 2016 року на базі Тарашанської ЗОШ відбувся районний семінар вчителів математики.

Тема семінару: «Підвищення професійної компетентності вчителів через використання інтегрування та інноваційного потенціалу на уроках математики».

В ході семінару учасники відвідали урок математики в 6-у класі з теми: «Множення звичайних дробів. Знаходження дробу від числа» - вчитель Марія Дмитрівна Деліцой. На уроці були використані різні види роботи: усні обчислення, робота в парах, робота в групах, колективна робота, самостійна робота.

Позакласна робота була представлена у вигляді інтелектуальної гри «Морський бій» (з  математики та інформатики) – вчитель Аліна Давидівна Герман. У грі приймали участь учні з 7, 8, 9 та 10 класів.

Оксана Олександрівна Козуб провела майстер-клас на тему: «Формування пізнавального інтересу учнів засобами інформаційно-комп’ютерних технологій при вивченні математики», на якому продемонструвала вміння застосовувати їх на практиці, також вчителька поділилася досвідом участі у конкурсі вчитель року.

Зіна Володимирівна Біла висловила свої враженнями після участі у ХІХ  Всеукраїнському турнірі юних математиків ім. професора М. Й. Ядренка, де була представлена збірна команда Глибоцької та Великокучурівської ОТГ Чернівецької області Глибоцького району М3UB2.

Ніна Василівна Трошина – методист РМЦ, виступила стосовно питань математичного конкурсу «Кенгуру 2016», атестації вчителів математики, курсів та ЗНО.

У висновках виробили та затвердили методичні рекомендації проведення семінару.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 467 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 25.11.2016 | Комментарії (0)

Вплив особистості педагога на молоду душу становить ту силу, яку не можна замінити ні підручниками, ні моральними повчаннями, ні системою покарань і заохочень. Важливе значення має дух закладу, але цей дух живе не серед стін, не на папері, а в характері більшості вчителів і від них переходить у характер вихованців». 
К.Д.Ушинський

    Відповідно до річного плану роботи школи, впровадження інноваційних форм і методів навчання на уроках та виховних заходах в Купському НВК №2 відбулась педагогічна рада з порядком денним:

1. Спрямування внутрішкільної роботи на розвиток творчого потенціалу вчителя у контексті реалізації проблеми НВК :

1.1 Модель методичної роботи – нова ідея, фантазія чи реальність?

1.2 Що краще – копіювання передового педагогічного досвіду чи розвиток власних творчих надбань?

1.3 Педагогічна майстерність – це право чи обов’язок учителя?

1.4 Які можна створити  «ситуації успіху» для творчої самореалізації вчителя?

1.5 Що потрібно зробити в НВК , аби забезпечити успішний рух уперед?

1.6 Побажання адміністрації  НВК  педагогічному колективу.

2. Про стан викладання географії та румунської мови в 5-11 класах.

3. Про стан відвідування учнями 1- 11 класів навчальних занять.

4. Стратегія виховання  особистості в системі освіті Чернівецької області на 2016- 2025 року.

5. Про виконання попередніх засідань педагогічних рад.

Засідання було проведено у формі ділової  гри.

Приміщення було обладнане  4 столами зі скатертинами різного кольору, на столах – кошики з фломастерами, паперові осінні листочки, пакети матеріалів: аркуші з проблемними питаннями,  висловлювання видатних людей, стенд «10 золотих правил методичної роботи в школі», «Мої поради, які допоможуть досягти успіху»

Перед початком засідання педради заступник директора з НВР Кирстюк О.М. просила учителів розміститися за столами, оголосила  тему засідання, запропонувала  вибрати капітана команди за кожним столиком та з пакетів матеріалів з висловами видатних людей обрати девіз «свого столу», кожному капітану вручався фломастер, який відповідав кольору його команди.

         Згодом  Кирстюк Олена Миколаївна відмітила , що методична робота в школі направлена на виконання програми «Шлях до компетентності». Щоб покращити  методичну роботу, адміністрація школи вважає за доцільне урізноманітнювати форми проведення педрад. Олена Миколаївна запропонувала розглянути дерево  на дошці «Життєтворчість».

На цій педагогічні раді вчителі поділилися своїми ідеями та різними роздинками виховання  підростаючого покоління.

                                                      Заступник директора з НВР Кирстюк О.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 590 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 25.11.2016 | Комментарії (0)

    Україна – це територія гідності та свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – Майдан 2004 р. і Революція 2013 р.

Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

Протягом 2014-2015 років у різних населених пунктах нашої Батьківщини десятки вулиць, алей, площ названо на честь героїв Небесної Сотні, загиблих воїнів, які виборювали цілісність та незалежність України. У багатьох школах встановлено меморіальні дошки пам’яті на честь учнів-випускників, що полягли, захищаючи право українського народу жити у вільній демократичній державі.

На виконання Указу Президента України П. Порошенка від 09.11.2015 №   633/ 2015 «Про відзначення Дня Гідності і Свободи» з метою гідного відзначення у 2016 р. річниць початку доленосних для України подій Помаранчевої революції та Революції Гідності, віддання належної шани громадянському подвигу, вшанування патріотизму та мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси й європейський вибір нашої держави, в Червонодібровському НВК  відбулося ряд заходів 21, 22 листопада:

-  тематична лінійка "День Гідності та Свободи" (педагог-організатор Баран Ю.В),

- тематичні виховні години: «Герої вільного народу», «У серці моїм – Україна», «Герої поряд з нами»(класні керівники , класоводи);

-  «круглі столи» у 6-9 класах:  «Україна   гідна   Свободи»(вчитель історії та українознавства  Арманаш О.Д)

- Акція   «Запалимо свічки за єдину Україну» з метою вшанування пам’яті загиблих за гідність та свободу в Україні

 

 

 

 

 

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 571 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 25.11.2016 | Комментарії (0)

    23 листопада 2016 року в ЧОЦНТТУМ  відбувся обласний конкурс юних дизайнерів.  

Наш район представили талановиті вихованці Глибоцького РБТДЮ, які   показали високий рівень своїх творчих здібностей, вмінь, навичок, а також гідно презентували домашні роботи та успішно виконали конкурсні завдання за відведений час.

За підсумками роботи журі, вихованці стали переможцями і були нагороджені грамотами Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації, а саме:

ІІ місце у номінації «Дизайн іграшки» (старша вікова категорія) отримала Тощук Діана, вихованка гуртка «Іграшка» Глибоцького РБТДЮ на базі Димківського НВК  кер. Команюк  З. Л.

ІІI місце у номінації «Дизайн іграшки» (молодша вікова категорія) отримала Хобзей Варвара, вихованка гуртка «Бісероплетіння» Глибоцького РБТДЮ, кер. Федорук В. М.

          За оригінальність грамотою було нагороджено Тріфан Софію вихованку гуртка «Народна творчість» Глибоцького РБТДЮ на базі Кам’янської ЗОШ., кер. Воробець В.Д.

Вітаємо юних дизайнерів з перемогою, бажаємо їм натхнення та творчих успіхів!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 501 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 25.11.2016 | Комментарії (0)

Я знаю теж сучасних патріотів
Вони живі. Вони іще стоять.
Для України – справжня благодать
Я вірю, що прийде пора чарівна,
Коли країна врешті буде сильна
У власних людях на своїй землі…
Слава Україні! Героям слава!

    17 - 18 листопада у Черепковецькій ЗОШ І-ІІІст. відзначали День Гідності та Свободи. Проведено тематичну лінійку, присвячену революційним подіям. З учнями 1-4 класів класоводи провели години спілкування, для  учнів 5-6 класів підготовлено ряд відеоуроків, які діти переглянули, а потім обговорювали. Круглий стіл "Молодь у боротьбі за демократичні цінності, європейський вибір"проведено з учнями 10 - 11 класів. У вестибюлі школи бібліотекар підготував тематичну виставку присвячену Революції Гідності. Також всі учні школи взяли участь у флешмобі "Україна понад усе!"

Наш народ ніколи не був таким сильним, як тепер. Немає сумніву в тому, що ми здолаємо всі труднощі. Відстоїмо територіальну цілісність нашої держави, забезпечимо мир та спокій. Будь-який агресор на кордоні України має згадати Євангельську мудрість: хто з мечем прийде, той від меча і загине!  Патріотами не народжуються, ними стають.

Мир нам! Нехай нас благословить Господь! Слава Україні!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 497 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 25.11.2016 | Комментарії (0)

Майно і злото - речі тлінні.

Мине чимало зим і літ –

Лишиться в світі все незмінним,

Лише добро врятує світ.

    Сьогодні, коли спостерігається духовне збідніння суспільства, так необхідно навчати дітей, молодь бути відкритими душею та серцем до можливості допомоги ближнім.

Учні Йорданештської ЗОШ І-ІІІст. школи – щедрі та доброзичливі і завжди відкликаються на прохання про допомогу іншим. Благодійність стала для них вже традицією. Щороку в школі проводяться благодійні ярмарки для надання допомоги хворим діточкам.

З 14 по 18 листопада в ході благодійного ярмарку «Подаруй дитині життя» учнями Йорданештської ЗОШ І-ІІІ ст. зібрано кошти у сумі 500 гривень для  Надії Кушнирюк. Нехай її Господь береже.

Благодійність пробуджує в людині співчуття, співучасть, солідарність і відповідальність за те, що відбувається поруч.

                       ЗДВР                            Кирчу О.Г.

                       педагог-організатор    Шапка Л.Ф.

Проглядів матеріалу: 495 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 24.11.2016 | Комментарії (0)

Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки!

   21 листопада в Йорданештській  ЗОШ І-ІІІ ст. відбулися ряд заходів до відзначення Дня Гідності та Свободи. День розпочався загальношкільною лінійкою   «Незламна Україна». В початкових класах відбулися виховні години на тему: «Моя Україна – вільна і незалежна» (3 клас, класовод Шапка О.І.), 2 клас «Батьківщина  в нас єдина» (2 клас, класовод Божеску М.Ф.). Проводився конкурс малюнків на патріотичну тематику у 5-7 класах про те що, нам треба свободу та мир на нашій землі.

Наше  майбутнє, майбутнє нашої України залежить цілком від нас. Нам у майбутньому розбудовувати наш великий дім, ім’я якому – Україна.

ЗДВР                                    Кирчу О.Г.

педагог – організатор         Шапка Л.Ф.

Проглядів матеріалу: 430 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 23.11.2016 | Комментарії (0)

       « День Гідності та Свободи» - свято нашої держави. Воно відзначається щороку 21 листопада  на честь початку двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

        Невід’ємною традицією сучасних свідомих українців є належне вшанування громадянського подвигу, патріотизму й мужності героїв, які виступили на захист прав людини та європейського майбутнього України, та не пошкодували навіть власного життя задля оновлення Української держави.

З метою формування розуміння єдності і цілісності України, усвідомлення себе українцем, почуття особистої відповідальності за долю держави 21 листопада 2016 року  у Грушівському  НВК було проведено виховні заходи під гаслом «Вільні творять майбутнє!»:

  1. Загальношкільна лінійка - «День Гідності і Свободи – крок у Європу»;
  2. Конкурс творчих малюнків школярів «Сила нескорених»;
  3. Урок – реквієм  «Тернистий шлях до свободи»;
  4. Круглий стіл «У пам’яті нашій вони залишилися назавжди»;
  5. Перегляд фільму «Революція гідності. Хронологія подій». Фільм став логічним завершенням круглого столу і не залишив байдужим кожного з учня.

   Сьогодні, гідного вшанування  заслуговують українці, які  зробили свідомий вибір, коли перебороли страхи і взяли на себе відповідальність за долю країни.

Проглядів матеріалу: 510 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 23.11.2016 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024