Вівторок, 23.04.2024, 18:00















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 3 4 5 6 ... 351 352 »

     Акція «Дякую Захисникам України» на підтримку бійців у Старововчинецькому ліцеї проводиться вже не перший рік і присвячена Дню Захисника України, який відзначається 14 жовтня. Її головна мета полягає в тому, щоб кожен ліцеїст подякував військовим, добровольцям та волонтерам, які боронять українські землі як на Сході, так і в тилу.
    Акцією ми  закликаємо ліцеїстів згадати наших захисників і подякувати в зручний спосіб. Долучитися до акції дуже просто: до 14 жовтня необхідно написати пост вдячності або записати відео з хештегом #ДякуюЗахисникамУкраїни. Найкращі фото, відео ми розміщуємо на сайті ліцею. Також можна прикрасити свою аватарку у соцмережах спеціальною символікою "Дякую Захисникам України". Нехай всі Захисники України відчують вдячність та повагу тих, кого вони захищають!   
     Ми щиро дякуємо нашим бійцям за подвиг, мужність та героїзм! 

Проглядів матеріалу: 549 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 15.10.2020 | Комментарії (1)

    Вже 5 рік поспіль Україна святкує 14 жовтня День Захисника України. Кожного року в нашій школі напередодні цього свята організовується низка заходів, адже 14 жовтня відзначають День захисника України, річницю створення Української Повстанської Армії та День Українського козацтва. 

В цьому році свято відзначали в кожному окремому класі, з конкурсами та змаганнями для хлопців; по школі пройшла інформаційна кампанія «Сила нескорених або уклін вам, Захисники України!», в рамках якої учні школи намалювали малюнки та написали листи-подяки захисникам України, в тому числі і нашим вчителям - воїнам АТО Лукашеву Дмитру Олексійовичу та Чорнею Мирославу Костянтиновичу; учні 8-х класів на чолі з класними керівниками Мунтян А. В. Та Щерилею Л.О. організували онлайн-вітання, знявши дуже гарний та душевний відеоролик до свята. У нас ростуть гідні та мужні захисники України!

Щиро вітаємо всіх захисників України! Ви – наша опора та спокій наших домівок!

Проглядів матеріалу: 527 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 15.10.2020 | Комментарії (1)

    З 13 жовтня у Купському НВК № 2  проводились заходи присвячені  Дню Захисника  України. Вдячні нащадки низько вклоняються захисникам України. Завдяки їм наша Батьківщина незалежна, сильна і могутня, а діти можуть сподіватися на щасливе майбутнє.
 Мета проведених заходів була:

   -   сприяти патріотичному вихованню учнів; пробуджувати національну самосвідомість;

   -    розвивати розумові і фізичні здібності, кмітливість і спритність;      

   -    виховувати моральні, естетичні якості, почуття патріотизму.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 366 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.10.2020 | Комментарії (1)

Проглядів матеріалу: 361 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.10.2020 | Комментарії (1)

У пам’яті сьогоднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться подвиги багатьох поколінь воїнів-захисників, їх безмежна відданість і любов до рідної землі, мужність та героїзм. 14 жовтня – свято чоловіків  – чоловіків, які захищають спокій наших домівок, лицарів, здатних завжди підставити своє сильне плече чарівній половині людства.
 
Від усієї душі бажаємо сили і твердості духу, енергії та оптимізму, благополуччя та надійного тилу в родині. Нехай і в мирний час у вашому житті знаходиться місце для шляхетних вчинків і подвигів, сміливості і красивих перемог!
 
Нехай усі дороги ведуть до щастя, а будь-які починання дають відмінний результат і гарний настрій. Нехай будь-яка вершина підкоряється вашій мужності та наполегливості.
 
Зі святом!
Проглядів матеріалу: 309 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.10.2020 | Комментарії (0)

   30 вересня у Турятському НВК було проведено Акцію «Подаруй бібліотеці книгу», у якій прийняли участь учні всіх класів.  Також 6 – Б  клас, разом з класним керівником Громей Юлією Василівною, провели святковий захід «Книга вчить, як на світі жить» у шкільній бібліотеці, а також подарували книжку – «Українська класична література: проза, поезія».

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 307 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 13.10.2020 | Комментарії (1)

     Найважливішим із завдань сучасної початкової школи є розвиток пізнавальної активності школярів, формування у них допитливості, бажання пізнавати нове. Збільшення навчального навантаження на уроках примушує вчителя замислитись над тим, як підтримувати інтерес молодших школярів до навчання.

Одним з найбільш дієвих способів формування нового ставлення до навчання і пізнання є проведення предметних тижнів у початковій школі.

Цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів пройшов Тиждень початкової школи з 05.10 по 09.10.2020 року. Конкурси, ігри, змагання розвивали творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними. Кожен день мав свою тематику.

Понеділок «Моя країна - Україна»

Вівторок «День рідної мови»

 Середа «День математики»

Четвер «День природознавства»

 Пятниця «День здоров’я»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 295 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 13.10.2020 | Комментарії (1)

    Опублікований текст Держстандарту базової середньої освіти. Документ визначає структуру та зміст базової середньої освіти і передбачає низку інноваційних підходів, зокрема – під час оцінювання результатів та організації освітнього процесу.

МОН: кошти на збільшення зарплат освітян передбачені. В освітньому відомстві наголошують, що кошти на збільшення окладів передбачені проєктом Держбюджету. Посадовий оклад працівника І тарифного розряду змінюватиметься двічі: у січні та липні.

Президент пропонує застрахувати всіх вчителів. За словами Володимира Зеленського, питання страхування освітян є особливо актуальним з початком навчального процесу. Наразі треба з’ясувати вартість і терміни, в які можна зробити питання страхування можливим.

МОН скасує обов'язковість паперових шкільних журналів. Школи, які перейдуть на е-журнали, зможуть відмовитися від їх дублювання в паперовому вигляді. Для можливої відмови шкіл від паперових журналів будуть підготовані відповідні нормативні зміни.

У разі агітації у школах ЦВК радить звертатися до поліції. При виявленні фактів розповсюдження політичної реклами в закладах освіти вчителі або батьки можуть звернутися з відповідним повідомленням до органів Національної поліції.

Мінфін обіцяє подумати над COVID-доплатами для освітян. У Міністерстві фінансів заплановане проведення наради щодо перерозподілу коштів Фонду боротьби з COVID-19 на доплати окремим категоріям працівників, зокрема, працівникам закладів освіти.

Опубліковано завдання тесту ЗНО для вчителів. УЦОЯО оприлюднив зміст незалежного тестування вчителів початкових класів, що проводилося у 2019–2020 роках. Тест містить завдання з організації освітнього процесу, забезпечення навчання, виховання й розвитку учнів.

Оприлюднено основні новації проведення ЗНО і ДПА. У 2021 році випускники шкіл проходитимуть державну підсумкову атестацію з 4 навчальних предметів. Атестація відбуватиметься у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Майже 1500 дітей з ТОТ вступили до українських вишів. Абітурієнти вступили на бюджетні місця без складання зовнішнього оцінювання. Загалом студентами стали 388 вступників із Криму та 1 080 з окупованих територій Донецької і Луганської областей.

Учителі-бакалаври зможуть отримувати кваліфікаційні категорії. Педагоги, які здобули ступінь бакалавра, зможуть претендувати на присвоєння кваліфікаційних категорій. Питання буде реалізовано шляхом внесення змін до Положення про атестацію педпрацівників.

МОН рекомендувало провести канікули під час виборів. За словами Сергія Шкарлета, Міносвіти надало рекомендації щодо проведення канікул з урахуванням графіку виборів. В Україні майже 3 700 з 4 500 виборчих дільниць розташовані в школах.

Мicrosoft допоможе школам проводити онлайн уроки. Планується, що українські заклади освіти зможуть безкоштовно проводити онлайн-заняття, застосовуючи центр командної роботи Microsoft Teams for Education.

У ВР пропонують перейти на дистанційне навчання. Нардеп Михайло Радуцький висловив переконання про необхідність переведення закладів освіти на дистанційний режим роботи. За його словами, це питання буде розглянуте на нараді за участі Володимира Зеленського.

Освіта.ua

Проглядів матеріалу: 288 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 12.10.2020 | Комментарії (0)

       У Привороцькій ЗОШ відбулися вибори президента шкільного парламенту. Серед кандидатів було 3 учнів нашої школи: Царь Віка, Постевка Габріелла, Стронська  Табіта з 9 класу.

     Найбільшу кількість голосів набрала Царь Віка - 34, Стронська Табіта - 14, Постевка Габріелла - 8.

    За підсумками шкільних виборів переможницею стала учениця 9 класу Царь Віка. Це було несподівано як для учнів так і для самої Віки.

    Нового президента школи щиро привітала педагог-організатор Лакраміора Іллівна, побажала успішної, творчої та плідної роботи на посаді.

  Ми вітаємо Віку, із отриманням такої відповідальної посади та бажаємо успіхів у роботі.

  У неї багато планів на майбутнє:

- підвищити рейтинг школи;

- організовувати різноманітні флешмоби, а також давати змогу учням висловлювати бажання щодо змін у школі!

 

Проглядів матеріалу: 290 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 11.10.2020 | Комментарії (1)

    2 жовтня у Турятському НВК була виставка виробів з природнього матеріалу. Приймали активну участь учні 1-11 класів.  Було дуже багато оригінальних та креативних виробів. Всіх учнів нагородили почесними грамотами за активну участь, а також було визначено декілька найкращих робіт які отримали І-ІІІ місця.

 

 

Проглядів матеріалу: 304 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 09.10.2020 | Комментарії (1)

    Сьогодні серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми відносно одне одного.
Останніми роками визнано поширення такого явища, як шкільний булінг.
З метою створення безпечного освітнього середовища з 5 по 9 жовтня по Волоківській ЗОШ І-ІІІ ст. пройшов тиждень з протидії булінгу «Стоп! Булінг».
По школі проводилися правопросвітницькі заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування) та формування в суспільстві небайдужості до проблеми цього явища.
Упродовж тижня педагогами школи та практичним психологом Пентелейчук А.Г. були проведені різні тематичні виховні заходи.
Учні 11-го класу говорили на тему: «STOP булінг». Психолог провела з ними анкетування на тему: «Протидія булінгу». Також учні підготували доповіді про цю актуальну проблему. Метою нашої роботи було знайомство з поняттям «булінгу», його попередженням; виховувати в учнів почуття емпатії та переживання до дитини, яка зазнає насильства.
Також, психолог провела з учнями третього класу виховний захід на тему: «Ми за майбутнє без булінгу!». Дітки отримали цікаву та корисну інформацію про проблему сьогодення в учнівському середовищі. Учні одержали пам’ятку про те, як захистити себе і своїх друзів від булінгу, дізналися про свої права, обов’язки. Кожен бажаючий мав можливість висловити власну думку. Цікавим видався перегляд мультфільмів про те, як попередити булінг, про гарні і погані вчинки. В 10-му класі був проведений конкурс плакатів: «Скажи ні булінгу».
Кожна дитина повина почувати себе захищеною. Бути гарною людиною – це добра звичка. І прищеплювати її треба змалечку.
Проглядів матеріалу: 307 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 09.10.2020 | Комментарії (1)

Тепла осінь нагадує туристській спільноті Глибоччини про туристський літній сезон в умовах пандемії коронавірусу. Карантин паралізував усе суспільне життя і не тільки в Україні. Та тільки но ситуація стабілізувалась, Міністерство освіти і науки дозволило працювати в літній період закладам позашкільної освіти. Хоча з багатьма обмеженнями.

Виникло питання і в педагогів Глибоцького центру туризму і краєзнавства, як провести літнє оздоровлення, адже в Чернівецькій області не відкрили жодного оздоровчого табору. Відповідь знайшли у нестандартній формі проведення дозволених навчально – практичних занять із заліковими спортивно – туристськими походами чи краєзнавчими експедиціями. Це накладало додаткові зобов´язання до педагогів – керівників туристських груп. До початку подорожі кожний керівник гуртка проводив упродовж 10 днів моніторинг стану здоров´я своїх вихованців, учасників навчально – практичних занять.

Бажаючих було більше ніж дозволяли кошти, передбачені для районного профільного пересувного туристсько – виховного оздоровчого наметового табору «Райдуга», який упродовж 23 років проводив Глибоцький центр туризму і краєзнавства. Юні туристи і педагоги не могли собі уявити, що минулорічна оздоровча зміна табору «Райдуга», 2019 року, буде останньою для юних туристів – краєзнавців Глибоцького району.

Інструктори дитячо – юнацького туризму сформували вісім груп, визначились із маршрутами і упродовж серпня провели восьмиденні пішохідні спортивні туристські походи, водні подорожі та дві краєзнавчі експедиції.

Оксана Меленко, керівник гуртка «Спортивний туризм», поєднала у групі новачків, у яких це був перший багатоденний похід, із досвідченими вихованцями – випускниками. Вони з честю і гордістю передавали свій досвід «малечі». Адже за плечима Кушніра Олександра та Дудки Павла багато чемпіонських спортивних походів, зокрема, третьої і навіть четвертої категорії складності. Особливі враження на юних туристів справили навчально – тренувальні збори на скелях в урочищі «Протяте каміння». Для цього в поході, крім бівуачного, несли і необхідне альпіністське спорядження. При цьому кожний переборов у собі страх перед скелями і висотою.

Два водних походи третього ступеня складності здійснили по Дністру групи під керівництвом Дмитра Сандула та Наталії Шелепюк. Їхні вихованці з гуртків «Спортивне орієнтування» вже мають досвід спортивних пішохідних походів. Тож спробували себе вже в іншому амплуа. Під час мандрівки відвідали декілька цікавих краєзнавчих об´єктів: Раковецьку вежу, Джуринський водоспад, Червоногородський замок тощо.

Завдяки наявності якісного спорядження та інвентаря для водного туризму Глибоцький центр туризму допоміг в організації подорожі для групи гуртківців – туристів із Старововчинецького ліцею. Досвідчений інструктор групи Руслан Щур провів з ними декілька навчальних занять з рятувальних робіт на воді. Загалом 29 осіб з Глибоцького району здійснили цікавий сплав річкою Дністер, яка найкраще підходить для туристів – початківців.

Вихованців гуртків «Географічне краєзнавство» (керівник Нітушка Юрій) та «Етнографічне краєзнавство» (керівник Анастасія Пентелейчук) поєднало бажання здійснити комплексну краєзнавчу експедицію Путильським і Вижницьким районами Чернівецької області.

Особливо запам´ятався візит до Буковинського Ока – перлини Буковинських Карпат, єдиного озера прирооднього походження. З цікавістю ознайомилися з роботою мініГЕС на річці Білий Черемош.

Група під керівництвом Анастасії Карлійчук та Анатолія Дудки мандрувала Путильським низькогір´ям. Темою краєзнавчих досліджень був збройний спротив ОУН &nd ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 325 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 09.10.2020 | Комментарії (0)

    Miercuri, 7 octombrie, în incinta CIE № 2 Cupca s-a desfășurat  I etapă  a olimpiadei  de limbă și literatură română și universală. La concurs au luat parte 15 elevi din clasele 7-11. Elevilor li s-au propus 5 tipuri de subiecte diverse după gradul de dificultate.   5 elevi (33 %)  s-au plasat pe nivelul înalt (60-75 puncte, locul  I) ;    4 elevi (27 %)  – nivelul  mediu (40-59 puncte, locul  II); 5 elevi (33 %) –  nivelul suficient  (20-39 puncte); 1 elev (7 %)  – nivelul începător(0-19 puncte).

   Vor apăra cinstea școlii la cea de a II etapă a olimpiadei  de limbă și literatură română și universală elevii care au ocupat locul I la etapa școlară: Maior Anastasia  – clasa a 7-a; Bicer Valentina  – clasa a 8-a, Țâbuleac Robert – clasa a 9-a; Bicer Daniela – clasa a 10-a; Dulgher Anna-Renata – clasa a 11-a, îndrumați de profesoarele Veronica Scutari și Elena Popescu.

 Le dorim succes și mult noroc!

Проглядів матеріалу: 309 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 09.10.2020 | Комментарії (0)

    Учитель… Таке ніжне, світле, слово. Воно лунає так дзвінко, як чисте джерельце, воно лине, як та провідна зірка, що осяює путь. Але водночас це слово закликає до праці, до дії, творчого пошуку, самовизначення. З нагоди дня вчителя в Купському НВК № 2 було проведено свято “Уклін Вам до землі любі,  вчителі”. Учні 11 класу звернулися зі словами подяки до педагогів школи, адже саме вони засівають невинні дитячі душі зерном мудрості, доброти, вчать  жити, бо життя – це той самий урок, який треба пройти впевненим кроком.                         

                                                                                                               

Проглядів матеріалу: 301 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 09.10.2020 | Комментарії (0)

Традиційно, День працівника освіти відзначається у першу неділю жовтня. Кожного року, напередодні цього свята, учні 9-х класів Коровійської ЗОШ І-ІІІ ст. вітають всіх працівників школи з професійним святом. Звичайно ж цього року традиційні святкування трішки відрізнилися від попередніх років. Минулими роками, у цей день в школі проходив День самоврядування, від якого ми цього року відмовилися задля збереження здоровʼя наших учнів, дотримуючись протиепідемічних норм та правил.

Учні 9-х класів на чолі з класними керівниками Палагнюк О.О. та Зіневич В.П. влаштували дуже гарне та душевне свято на чистому повітря для всіх працівників школи, з дотриманням протиепідемічних заходів. Лунали пісні, гарні слова вдячності, провели цікаві конкурси та квести, представили відео із подякою для всіх працівників школи.

Дякуємо всім учням 9-х класів та класним керівникам Палагнюк О.О. та Зіневич В.П за організацію та проведення прекрасного свята!

       

Проглядів матеріалу: 297 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.10.2020 | Комментарії (0)

      Ось і завітала щедра осінь, яка повноцінно панує уже другий місяць. З давніх - давен люди відзначали Свято осені, свято зібраного урожаю. Так, на початку жовтня у Купському НВК № 2 відбулося Свято осені, яке щорічно проводиться працівниками та вихованцями школи. Різноманіття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові та цікаві композиції учнів школи, які організували виставку осінніх дарів  створивши справжню святкову атмосферу. З квітів, зерна, гілочок, динь, картоплі учні створили справжні шедеври, в яких фантазії не було меж. Свято пройшло у колі друзів, у барвах осені, з квітами та дарами природи.

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 284 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.10.2020 | Комментарії (0)

    В Українському центрі оцінювання якості освіти розповіли про основні новації проведення зовнішнього незалежного оцінювання, що очікують на учасників тестування в 2021 році.

Кожен зареєстрований учасник матиме право скласти тести щонайбільше з 5 навчальних предметів з наступного переліку:

  • українська мова;
  • українська мова і література;
  • історія України;
  • біологія;
  • географія;
  • фізика;
  • хімія;
  • англійська мова;
  • іспанська мова;
  • німецька мова;
  • французька мова.

Для осіб, які у 2021 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти, обов’язковою буде проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО з 4 навчальних предметів:

  • українська мова (усі завдання сертифікаційної роботи) або українська мова і література (субтест «Атестаційні завдання);
  • математика (перелік завдань залежить від рівня, на якому здобувач освіти вивчав цей навчальний предмет);
  • історія України (субтест «Період ХХ – початок ХХІ століття) або одна з іноземних мов (перелік завдань залежить від рівня, на якому здобувач освіти вивчав цей навчальний предмет);
  • один з навчальних предметів (історія України, біологія, географія, фізика, хімія, іноземні мови).

Учням, які виберуть для проходження ДПА математику, оцінку за ДПА (за шкалою -1-12 балів) буде визначено залежно від рівня, на якому вони цей навчальний предмет вивчали. Для тих, хто вивчав математику на профільному рівні, оцінкою за ДПА буде результат виконання рівня стандарт та профільного рівня.

Для тих, хто вивчав математику на рівні стандарт, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту.

У переліку навчальних предметів, з яких буде проведено ЗНО результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, виокремлено:

  • українську мову;
  • українську мову і літературу.

Випускники, які завершують у 2021 році здобуття повної загальної середньої освіти та/або планують вступати до закладів вищої освіти, матимуть змогу самостійно вибирати, яку саме роботу виконуватимуть під час ЗНО: сертифікаційну роботу з української мови чи сертифікаційну роботу з української мови та літератури.

Освіта.ua
 

Проглядів матеріалу: 287 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.10.2020 | Комментарії (0)

   Наказом Міністерства освіти і науки України від 30 вересня 2020 року № 1210 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року.
Відповідно до наказу реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 1 лютого до 5 березня 2021 року.
Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня 2021 року.
До 30 квітня 2021 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.
Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання почнеться 21 травня тестуванням з хімії і завершиться 15 червня тестуванням з географії. Тестування з іспанської, німецької, французької мов відбудуться 24 травня, з англійської мови – 25 травня, з математики – 28 травня, з української мови, української мови і літератури – 1 червня, з історії України – 4 червня, з фізики – 7 червня, з біології – 10 червня.
Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 30 червня 2021 року.
Також повідомляємо, що зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказами Міністерства освіти і науки України від 26 червня 2018 року №696, від 20 грудня 2018 року №1426, від 04 грудня 2019 року №1513.
Проглядів матеріалу: 272 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.10.2020 | Комментарії (0)

    Сьогодні, 6 жовтня, у сесійній залі Глибоцької районної ради відбулося урочисте вручення Премії ім. заслуженого учителя України Василя Товарницького.

За вагомий особистий внесок у справу навчання, виховання учнівської молоді, сумлінну працю на освітянській ниві та розвиток освіти району, лауреатами премії у різних номінаціях стали одинадцять вчителів та учнів Глибоцького району. Також до Дня працівника освіти, Дня медичного працівника шестеро педагогів і медиків отримали відзнаку «За заслуги перед Глибоччиною».  У церемонії вручення премії взяли участь син Василя Товарницького Євген Васильович, голови райдержадміністрації і районної ради Іван Веклич та Петро Панчук.

Проглядів матеріалу: 284 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.10.2020 | Комментарії (0)

    Учням після самоізоляції не потрібно проходити ПЛР-тест. Після завершення самоізоляції учням не треба подавати до закладу загальної середньої освіти будь-які документальні підтвердження щодо стану здоров'я, зокрема, результати ПЛР або ІФА-тестів.

Поліція буде обліковувати підлітків-булерів, - омбудсмен. Планується, що під час профілактичної роботи з дітьми, взятими на облік, поліцейські ювенальної превенції проводитимуть ознайомлювальні, попереджувальні та виховні бесіди з дитиною та її батьками.

Освітяни, які працюватимуть на виборах, отримають гарантії. На час виконання обов’язків члена виборчої комісії на кожного члена комісії поширюються гарантії, передбачені для працівників на час виконання ними державних або громадських обов’язків.

Опубліковано проект умов проведення ДПА у 2021 році. Проект наказу визначає перелік предметів, з яких цього навчального року складатимуть шкільні іспити учні 4-х, 9-х та 11-х класів, а також форму проведення державної підсумкової атестації.

МОН планує переводити іспити в електронний формат. Відомством розроблений проект Концепції реалізації державної політики щодо створення мережі екзаменаційних центрів. Метою концепції є розбудова механізмів оцінювання з використанням цифрових технологій.

В Україні з'являться пансіони для учнів ліцеїв та спецшкіл. Міносвіти розроблений проект Порядку проживання та утримання учнів у пансіонах закладів освіти. Документ встановлює умови і правила проживання здобувачів освіти у пансіонах.

Реєстрація на ЗНО-2021 розпочнеться 1 лютого. Міністерством освіти затверджений Календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року. Документом визначено основні етапи проведення тестування.

Затверджений Держстандарт базової середньої освіти. Новий стандарт базової освіти визначає обов’язкові результати навчання здобувачів освіти відповідно до засад та принципів Концепції НУШ. Норми документа будуть застосовані починаючи з 2022 року.

Окремий тест ЗНО з української мови буде впроваджений. Рішення про підготовку окремого тесту з української мови, а також тесту з української мови і літератури міститься у наказі МОН, яким визначено особливості підготовки та проведення зовнішнього оцінювання в наступному році.

Шмигаль: освіта отримає найбільше зростання фінансування. У проєкті Державного бюджету на 2021 рік найбільше зростання передбачено на систему освіти. За словами прем'єра, на фінансування освіти в 2021 році буде виділено на 34 млрд грн більше, ніж цього року.

Як здійснювати рівневе оцінювання учнів 3-4 класів НУШ? Міністерством освіти і науки надані роз'яснення на запитання освітян та батьків щодо особливостей рівневого оцінювання учнів 3-4-х класів Нової української школи.

В Україні затверджуватимуть авторські освітні програми. Міністерством освіти розроблений проєкт Порядку проведення експертизи та затвердження освітніх програм повної загальної середньої освіти, розроблених не на основі типових освітніх програм.

МОН розробило план розвитку природничої освіти. Відомством розроблений план заходів щодо реалізації Концепції розвитку природничо-математичної освіти. План містить перелік заходів на період 2020-2027 років, виконання яких сприятиме розвитку STEM-освіти в Україні.

74 виші віднесено до високого ступеня ризику - перелік. Оцінка ступеню ризику закладу вищої освіти безпосередньо впливає на періодичність планових перевірок, що здійснює Державна служба якості освіти. Усього службою оцінено 307 українських закладів вищої освіти.

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 287 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 05.10.2020 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024