Четвер, 28.09.2023, 09:09Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 3 4 5 ... 351 352 »

      23 жовтня в Турятському ДНЗ було проведено свято осені.  Дітки разом з батьками вдома зробили осінні композиції, які потім принесли на виставку у садочок. Також окремо по кожній групі провели невеличке свято. Дітки були гарно одягнені, розказували віршики ,співали пісні та водили хоровод. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 18248 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.11.2020 | Комментарії (0)

    Незвичайним  видався для  учнів  2-А  класу  Турятського  НВК  останній  день  перебування  в  школі перед канікулами. Адже  вони  стали  учасниками  «Аукціону  знань», організованого  класним  керівником  Марією  Миколаївною  Падурару  та батьківським  активом  класу.

      Малята  мали  можливість  показати  свої  набуті   знання, продаючи  їх. За  це  вони  отримали  смайлики  і  гроші.  Учні  активно  відповідали  на  запитання  вчителя,  вирішували  приклади  і  задачі, цікаві  завдання  з  математики,  мови.

     Сюрпризом  для  діток  був  ярмарок, організований  за  батьківські  кошти. Тут  вони  мали  можливість  закупити солодощі, блокноти, олівці, канцелярське  приладдя  та  інше  за  зароблені  власною  працею гроші. Але  головним  завданням  заходу  було  навчити  дітей  закуповувати   речі першої  потреби, а  потім вже щось  для  власного  задоволення. Тому  більшість школярів купляли  олівці, альбоми, блокноти, а  на  решту  грошей – солодощі. Молодці !!!

Проглядів матеріалу: 18247 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.11.2020 | Комментарії (0)

       Напередодні Радіодиктанту національної єдності відомий український мовознавець і педагог, автор підручників і посібників з української мови, доктор педагогічних наук професор, перший проректор Херсонського державного університету Сергій Омельчук надав кілька корисних порад щодо підготовки до цього змагання.

Як налаштуватися на вправне написання диктанту, що повторити, які посібники переглянути? Які теми з орфографії та пунктуації варто освіжити в пам’яті? Чому треба зважати на норми нової редакції Українського правопису? Як у написанні диктанту допоможе врахування інтонації Римми Зюбіної? Якій частині мови необхідно приділити особливу увагу?

На всі ці запитання відповість у своїх відеопорадах Сергій Омельчук.

Проглядів матеріалу: 18159 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.11.2020 | Комментарії (0)

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на зайняття вакантних  посад

працівників комунальної установи

«Глибоцький центр професійного розвитку педагогічних працівників»

Оголошується конкурс на зайняття вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Глибоцький центр професійного розвитку педагогічних працівників». (відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду директора та посади педагогічних працівників комунальної установи «Глибоцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» , затвердженого рішенням сесії районної ради від 21 жовтня 2020 р. №79-40/20

Місце знаходження закладу: Чернівецька область, Глибоцький район, смт.Глибока, вулиця  Шевченка, 1.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу

На посаду педагогічного працівника Центру може бути призначено особу, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу педагогічну освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше п'яти років, досвід впровадження інновацій, педагогічних новацій і технологій у системі освіти, у тому числі інформаційно-комунікаційних, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до ЦПР (смт.Глибока, вулиця  Шевченка, 1.) наступні документи:

 • письмову заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» (Додатки (1,2);
 • автобіографію;
 • копію паспорта громадянина України;
 • копію документа про вищу освіту, не нижче ступеня магістра
 • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж роботи за фахом не менше п’яти років на момент їх подання;
 • резюме;
 • мотиваційний лист ;
 • заяву про відсутність конфлікту інтересів (Додаток 3).

Претендент на посаду може надати інші документи, які на його думку підтверджують його професійні чи моральні якості.

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 18208 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.11.2020 | Комментарії (0)

   Учителі англійської мови пройдуть перепідготовку. Міносвіти та Британська Рада розпочинають курс професійного розвитку вчителів англійської мови, метою якого є забезпечення наступності та сталості в навчанні іноземних мов.

Зарплати працівників профосвіти зростуть. За інформацією Міністерства освіти і науки, підвищення заробітних плат педагогічних працівників передбачене проєктом закону «Про Державний бюджет України на 2021 рік».

МОН прагне розвивати громадянську освіту. За словами Сергія Шкарлета, Міносвіти популяризуватиме середовищну модель громадянської освіти, за якої школярі вчитимуться захищати права, дискутувати, будувати діалог і шукати порозуміння.

МОЗ поки не розглядатиме нових обмежень щодо COVID-19. Як повідомив головний санітарний лікар Віктор Ляшко, можливість запровадження нових карантинних обмежень розглядатимуть у разі виявлення 15 000 випадків захворювання за добу.

У Сумах за хабар затримали проректора університету. За інформацією  Національної поліції, проректор одного із сумських університетів вимагав 5 000 доларів від місцевого підприємця за надання в оренду приміщення державної установи.

У МОН розробили новий порядок проведення аудиту шкіл. Міносвіти має намір внести зміни до Порядку проведення інституційного аудиту закладів загальної середньої освіти. Проєкт документа винесений на громадське обговорення.

Складено рейтинг найвпливовіших університетів України. До рейтингу включено 183 виші. Формування рейтингу відбувалося за алгоритмом, за допомогою якого гідні уваги люди пов’язуються з конкретними закладами вищої освіти.

Вищу освіту можна буде здобувати на підприємстві. Міністерством освіти розроблений проєкт положення про здобуття вищої та фахової передвищої освіти за дуальною формою: у закладі освіти й на підприємстві або установі.

Євросоюз попередив Міносвіти за спробу зруйнувати реформу. Сергій Шкарлет отримав лист від представництва Євросоюзу про небезпеку змін у міністерстві, які руйнують проведені раніше реформи. Занепокоєння ЄС викликала спроба зміни структури міністерства.

Іноземці, які живуть в Україні, зможуть навчатися у вишах на бюджеті. Кабінет Міністрів ухвалив рішення, що дозволить Іноземцям та особам без громадянства, які постійно проживають в Україні, здобувати вищу освіту за кошти державного та місцевого бюджетів.

Вступники з-за кордону зможуть вступати онлайн. В Україні триває підготовка до запровадження єдиної електронної платформи, за допомогою якої іноземні студенти зможуть дистанційно вступати до українських університетів.

МОН знову змінить формулу фінансування університетів. Освітнє відомство розробляє зміни до формули фінансування закладів вищої освіти, що була впроваджена на початку 2020 року. За словами Сергія Шкарлета, формула не враховує важливих показників, які свідчать про результати діяльності вишів.

У 73 містах і районах будуть закриті школи. Державною комісією з питань ТЕБ та НС ухвалений перелік обмежень, які застосовуватимуться на територіях «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки, в т.ч. відвідування закладів освіти здобувачами освіти.

Освіта.ua

Проглядів матеріалу: 18186 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 02.11.2020 | Комментарії (0)

    В рамках Всеукраїнської акції “День юного натураліста“, та з метою формування екологічної культури, особистісної відповідальності за охорону навколишнього середовища, виховання любові та бережного ставлення до довкілля в гуртку “Умілі рученята“ Глибоцького РБТДЮ на базі ЗДО “Сонечко“, з вихованцями було проведено виховний, просвітницькоприродоохоронний захід “Бережіть природу, діти!“
Захід пройшов весело, активно та пізнавально. На завершення кожен отримав буклет “Бережіть природу, діти!“ з екологічним календарем та закликом любити світ що нас оточує, також діти мали змогу розфарбувати малюнок, що містився в середині.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Проглядів матеріалу: 18207 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 28.10.2020 | Комментарії (0)

    Участь у пробному тестуванні надасть змогу ознайомитися із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання (з порядком доступу до пункту тестування і робочого місця, особливостями роботи із бланками відповідей тощо), структурою та змістом тестових зошитів.
Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2021 триватиме протягом 05?19 січня 2021 року. Зареєструватися можна буде на сайті Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти.
З огляду на епідеміологічні загрози у 2021 році кожний учасник / кожна учасниця зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО. Тестування з усіх навчальних предметів (українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мов) відбудуться 10 квітня 2021 року.
Окрім участі в пробному ЗНО з одного з навчальних предметів, кожний зареєстрований учасник / кожна зареєстрована учасниця зможе додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021, пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді на спеціальний сервіс визначення результатів. Отже, у 2021 році можна буде і ознайомитися з процедурою проведення ЗНО під час пробного тестування з одного з навчальних предметів, і перевірити рівень своїх навчальних досягнень з усіх інших навчальних предметів ЗНО (у разі внесення відповідей на спеціальний сервіс).
Результати пробного ЗНО-2021 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 16 квітня 2021 року. З огляду на те, що деякі здобувачі освіти не мають змоги постійно відвідувати заклади освіти, Український центр оцінювання якості освіти спільно з ГС «Освіторія» і МФ «Відродження» планують підготувати низку відеороз’яснень до завдань пробного ЗНО-2021. 
Проглядів матеріалу: 18208 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 28.10.2020 | Комментарії (0)

    Працівникам системи ЗНО підвищать зарплати. Міністерство освіти спільно з Кабінетом Міністрів і Міністерством фінансів дійшло згоди щодо підвищення зарплати працівникам Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Затверджено характеристики тестів ЗНО 2021 року. У характеристиках визначено форми завдань, час на їх виконання, схеми нарахування балів, особливості зарахування результатів як державної підсумкової атестації та вступного іспиту до вишів.

Усі вчителі базової школи пройдуть перепідготовку. За інформацією Міносвіти, учителі 5–9-х класів, які навчатимуть школярів за новим Державним стандартом базової середньої освіти, мають пройти обов’язкове підвищення кваліфікації.

МОН планує зміцнити кадровий потенціал шкіл. За словами Сергія Шкарлета, кадровий потенціал буде зміцнено шляхом поетапного підвищення зарплат, встановлення надбавок за результатами сертифікації та підтримки молодих фахівців.

Виші отримають 160 млн євро на енергомодернізацію. Європейський інвестиційний банк має намір інвестувати в енергомодернізацію понад 200 будівель у 21 українському університеті. Будівлі вишів, що увійшли до проєкту, мають застарілі системи тепло- та енергозабезпечення. 

Учні 5–11-х класів перейдуть на змішане або дистанційне навчання. За словами Сергія Шкарлета, після завершення канікул школярі продовжать навчання у змішаному або дистанційному форматах. Учні початкової школи продовжать відвідувати заклади освіти.

Кабінет Міністрів зміг виділити 540 млн на дезінфектори для шкіл. Заклади загальної середньої освіти зможуть додатково закупити дезінфекційні засоби для обробки шкіри рук, а також поверхонь. Кошти були зекономлені за іншими бюджетними програмами.

Діти з особливими потребами зможуть навчатися довше. За інформацією Міністерства освіти, діти з особливими освітніми потребами матимуть можливість подовжити навчання в школі на два роки. Окрім того, такі діти зможуть розпочинати здобуття освіти з іншого віку.

Школам заборонять годувати дітей сосисками. Міністерство охорони здоров'я має намір заборонити реалізовувати в школах оброблені м'ясні та рибні страви. Також школам буде заборонено закуповувати, реалізовувати та пропонувати дітям солодкі газовані напої.

В Україні створять онлайн-платформу для іноземних вступників. За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, нова електронна платформа має забезпечити прозорі умови вступу іноземних громадян до українських університетів.

У 50 містах і районах школи будуть закриті до 8 листопада. Згідно з рішенням Державної комісії з питань ТЕБ та НС, у 50 територіальних одиницях «червоної» зони серед інших обмежень, з 26 жовтня буде діяти заборона на відвідування закладів освіти.

Освіта.ua

Проглядів матеріалу: 18173 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 26.10.2020 | Комментарії (0)

   Ось і завітала щедра осінь, яка повноцінно панує уже другий місяць. Тому 15 жовтня учні школи вирішили провести щорічну виставку осінньої композиції "Дари осені".

   Різноманіття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові цікаві композиції учнів школи, які підготували виставку осінніх дарів. З квітів, зерна, гілочок, динь, картоплі учні створили справжні шедеври, в яких фантазії не було меж. Учнівські колективи вибирали насамперед сезонні рослини: гладіолуси, айстри і хризантеми, злаки, а також яскраві листя дерев, ягід горобини, калини і глоду, яблука, горіхи. Вони втілили все, що пов'язане з цим сезоном: казкову пишність фарб і подальше в'янення, занурення в сон.

   Оригінальність робіт продемонстрували учні усіх класів на чолі із класними керівниками. Конкурс перетворився на справжній майстер-клас: показали, як зробити різні за характером осінні композиції. В одній гарбуз перетворюється у вазу для квітів, в іншій - на карету для подорожей або кошик для фруктів. Фантазерські здібності, дизайнерський талант продемонстрували всі учні школи.

   Дякуємо класним керівникам-наставникам за розвиток естетичного смаку учнів та творчості.

Проглядів матеріалу: 18183 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 23.10.2020 | Комментарії (0)

   Фінський проєкт “Навчаємось разом” + проєкт ЄС розроблять угорсько- / румунсько-український онлайн-словник для вивчення математики.

Про це “Новій українській школі” повідомили в офісі проєкту.

Словник передбачає:

 • коротке пояснення терміна українською мовою та пояснення мовою національної меншини (угорська / румунська).
 • терміни українською мовою наводитимуться в контексті (у реченнях). Кожен термін передбачає наявність правильного наголошування для подальшого формування в учнів правильної вимови.
 • аудіосупровід для термінології 1–4 та 5–9 класів;
 • візуалізація буде використовуватися для всіх термінів, де це можливо та необхідно. Особлива увага буде приділена термінології 1–4 класів, щоби проілюструвати максимально можливу кількість термінів.

Словник можна буде вільно поширювати та завантажувати: сайт словника, додатки для iOS та Android із функцією офлайн. Він міститиме базу даних із 1,5 тисячі термінів із можливістю швидкого пошуку. Також буде можливість додавати та оновлювати терміни.

Словник розроблятиме видавництво “Букрек” упродовж 2020–2021 років.

Нагадаємо, фінський проєкт “Навчаємось разом” + проєкт ЄС розроблять ігровий мобільний додаток для вивчення української представниками національних меншин.

Проглядів матеріалу: 18185 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 21.10.2020 | Комментарії (0)

     Український центр оцінювання якості освіти затвердив загальні характеристики сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року. Про це йдеться в наказі УЦОЯО.

Характеристики тестів визначають форми тестових завдань, час на їх виконання, схеми нарахування балів, особливості зарахування результатів виконання тесту як державної підсумкової атестації та вступного іспиту до вишів, інші особливості.

Порівняно з 2020 роком, структура тестів зовнішнього незалежного оцінювання, форми тестових завдань і схеми нарахування балів за виконання завдань з деяких предметів зазнали змін.

Так, суттєво оновлені характеристики сертифікаційних робіт з української мови і літератури, а також математики.

Зокрема, відтепер запроваджено окремі сертифікаційні роботи з української мови та з української мови і літератури.

Тест з української мови міститиме 40 завдань, а час на його виконання становитиме 150 хвилин. Тестування з української мови і літератури охоплюватиме 67 завдань і триватиме 210 хвилин.

Зовнішнє оцінювання з математики передбачатиме виконання або тесту рівня стандарту, результати якого використовуватимуться для державної підсумкової атестації, або тесту поглибленого рівня, результати якого використовуватимуться при вступі до закладів вищої освіти.

Зошит із завданнями з математики рівня стандарту міститиме 28 завдань, а час на роботу з ним становитиме 150 хвилин. Сертифікаційна робота з математики поглибленого рівня передбачатиме 34 завдання, а на її виконання буде відведено 210 хвилин.

Тести з інших предметів принципових змін не зазнали.

Нагадаємо, тестові завдання для проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році будуть укладатися за програмами, що затверджені Міністерством освіти і науки.

У 2021 році основна сесія ЗНО розпочнеться 21 травня і триватиме до 15 червня.

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТЕСТІВ ЗНО 2021 РОКУ

Проглядів матеріалу: 18142 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 21.10.2020 | Комментарії (0)

"Земля- наш спільний дім"
    Земля – просторова планета, де нікому не тісно.З метою виховання в учнів лю­бові до природи, бережливого став­лення до неї, усвідомлення того, що їм жити в XXI столітті, а тому обов’язком юного покоління є не допустити екологічного лиха, врятувати красу на землі. В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек « Шкільна бібліотека і екологічна просвіта»
Бібліотекар Рубанець А.М. провела з учнями 6-Б кл. класний керівник Стрілак Н.П. Екологічне свято « Земля наш спільний дім» Де було проведено низку заходів: Конкур ерудитів «Цілющі скарби матінки землі». Екологічну вікторину «Екологія і ми» Діти із захоленям грали в ігри,конкурси,відповідали на запитання. Захід пройшов цікаво і корисно .Бібліотекарі впевнені, що їхні читачі отримали основи екологічної культури і сьогодні без потреби не зірвуть квітку, не зрубають ялинку, не візьмуть в руки пташеня, не викинуть своїх домашніх тварин за двері ...
Бібліотекар Кирстюк Н.В.та Рубанець А.М. нагадали дітя про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна й має потребу в турботі й захисті.
Проглядів матеріалу: 18158 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 21.10.2020 | Комментарії (0)

     16-18 жовтня в м.Хотин відбувся Всеукраїнський турнір з гандболу "Народження надії" серед дівчат 2008-2009 р.н.
Збірну команду Глибоцької ОТГ представляли вихованки Глибоцької РДЮСШ, тренер Анатолій Місаржелович Александрюк.
Турнір видався цікавим і видовищним. Дівчата грали з неабияким азартом, демонстрували майстерність та волю до перемоги. Численні вболівальники теж не скупились на емоції та активно підтримували учасниць турніру.
Команді вихованок Глибоцької РДЮСШ тільки трохи не вистачило до призового місця, поступившись командам з м.Хотин, м.Кам'янець-Подільський та м.Київ. Але вони гідно боролися за кожен м'яч. У фінальній грі їм навіть вдалося виграти у команди "Стрімкий м'яч 2"з м.Київ.
Всі три дні учасниці турніру мали змогу споглядати за іграми Вищої ліги з волейболу, які проводились в ці ж терміни.
Всі учасники турніру отримали безліч позитивних емоцій від змагань та перебування в м.Хотин. Протягом змагань між учасниками панувала справжня товариська атмосфера. По завершенню змагань всі команди отримали солодкий приз від організаторів змагань.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Проглядів матеріалу: 18102 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 21.10.2020 | Комментарії (0)

   З метою якісного оновлення змісту, форм і методів позашкільної еколого-натуралістичної освіти учнівської молоді, пошуку та підтримки здібних, обдарованих дітей та молоді, у яких є навички дослідницько-екпериментальної та трудової діяльності, виховання екологічної культури, громадської позиції на базі Чернівецького обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молодості відбувся обласний збір юних зоологів-тваринників, аграрників, садівників, квітникарів-дизайнерів імені Василя Аксенина.
У Зборі взяли участь понад 30 учнів та педагогів Чернівецької області та м.Чернівців, а також науковці Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, представники Придністровської дослідної станції садівництва, родина Героя Небесної сотні Василя Аксенина.
Збір проводився за 6-ма номінаціями: «Аграрництво», «Садівництво», «Зоологія», «Тваринництво», «Квітникарство» та «Фітодизайн».
Журі відзначило, що більшість учасників оволоділи практичними навичками ведення сільського господарства та квітникарства, проявили достатній рівень підготовки до виступів, змістовно продемонстрували творчі здобутки об’єднань за рік. Журі відзначило, що зріс рівень виконання науково-дослідницьких робіт, порівняно з минулими роками.
Фахівці підкреслили важливість подібних заходів і їх значення у творчому самовдосконаленні та професійному самовизначенні учнівської молоді.
Наші учасники під керівництвом Балан Наталії Володимирівни продемонстрували гарні знання і навички наукової та дослідницької роботи. За рішенням журі Балан Ірена, вихованка гуртка «Об’єктив» Глибоцького РБТДЮ на базі Глибоцького ліцею посіла І місце в номінації «Тваринництво», а Пинзару Олександра, Виліткова Анастасія, вихованки гуртків «Юні садівники» та «Об’єктив» Глибоцького РБТДЮ на базі Глибоцького ліцею - ІІ місце в номінації «Квітникарство».
Вітаємо наших юних дослідників і бажаємо подальших перемог!
 
Проглядів матеріалу: 18071 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 20.10.2020 | Комментарії (0)

     16 жовтня в Турятському НВК була проведена лінійка посвята в першокласники.  На святі були присутні учні перших класів з вчителями, 5 дівчат п’ятикласників які вітали діток і дарували їм емблеми справжніх «Барвінчат», ведуча а також казкові герої Маша і Ведмідь. Першокласники відгадували загадки , давали присягу першокласників та водили хоровод з казковими героями.
 
 
 
 
 
 
 
Проглядів матеріалу: 18048 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.10.2020 | Комментарії (0)

     Розпочався третій етап сертифікації вчителів. Фінальний етап сертифікації передбачає вивчення практичного досвіду роботи. До 6 листопада експерти вивчатимуть досвід учасників сертифікації за допомогою різних онлайн-платформ.

МОН: студентів не можуть виганяти з гуртожитків. В освітньому відомстві наголошують, що організація виїзду студентів не може мати примусовий характер і має враховувати безпечні умови переміщення здобувачів освіти.

Пробне ЗНО-2021: лише один тест в аудиторії, інші онлайн. Учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання через епідеміологічні загрози зможуть скласти лише один тест у пункті тестування, а інші тестування пройти онлайн.

Шкільні канікули з 15 жовтня, – рішення уряду. Кабінет Міністрів рекомендував закладам середньої освіти встановити канікули з 15 до 30 жовтня. У наступний період, зважаючи на ситуацію, можливий перехід шкіл на дистанційне і змішане навчання.

Уряд виділив кошти на онлайн-курси для школярів. Кабінет Міністрів ухвалив рішення про спрямування коштів на придбання дистанційних курсів для учнів і вчителів. Така необхідність виникла у зв’язку з поширенням COVID-19. 

У МОН розробили новий Держстандарт профосвіти. Метою прийняття стандарту є визначення вимог до обов’язкових ключових і професійних компетентностей і результатів навчання здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти.

Затверджені Умови прийому до вишів у 2021 році. Документ регулюватиме правила зарахування абітурієнтів на навчання для здобуття ступеня бакалавра та магістра під час вступної кампанії у наступному році.

ЗНО з іноземної складатимуть усі вступники до магістратури. Єдиний вступний іспит з іноземної мови буде у 2021 році обов’язковим для вступу на всі спеціальності магістратури. Відповідна норма передбачена Умовами прийому до вишів.

Вступна кампанія 2021 року запланована на липень. За словами Сергія Шкарлета, метою проведення вступної кампанії в липні є надання вступникам і членам приймальних комісій часу на відпочинок перед початком навчального року.

COVID-19: 68 міст і районів включено до «червоної» зони. Відповідне рішення ухвалено 15 жовтня 2020 року на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Набуло чинності нове положення про дистанційну освіту. Документ визначає механізм забезпечення здобуття повної загальної середньої освіти за дистанційною формою, а також використання технологій дистанційного навчання під час здобуття освіти за різними формами.

Освіта.ua

Проглядів матеріалу: 18014 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.10.2020 | Комментарії (0)

       13 жовтня 2020 року у Валякузьминській ЗОШ відбулися заходи до Дня Захисника України. Метою їх є формування в учнів розуміння понять «цілісність», «незалежність», «герой», «патріот», «захисник», плекання громадянських якостей, почуття щирої поваги і вдячності до захисників Вітчизни всіх поколінь та історичних віх. Класними керівниками 1- 9 класів було проведено годині спілкування « Ми нащадки козацького роду», де учнів інформовано про історичне минуле і сьогодення українського народу, його боротьбу за незалежність, волю, мову, культуру, звичаї. Класний керівник 5 класу Невестюк А.В. провів брейн-ринг між учнями. Учнівським самоврядування організовано виставку малюнків «Дякую солдатам за мирне небо» та фотофлешмоб «Дякую захисникам України». Також учениця 9 класу , голова учнівського самоврядування Стратой Аліса взяли участь у проєкті «Герої очима дітей» написавши роботу про учасників АТО нашого села. У шкільній бібліотеці діяла виставка художньої та публіцистичної літератури «За єдину Україну», метою якою є інформувати школярів і педагогів про події на Сході держави, про минуле і сьогодення. Цього дня для учнів 3-А і 3-Б кл. відбулася посвята у Козачата де кожний загін класу мав свого отамана, свій девіз та пісню. Не залишило поза увагою старших учнів школи документальний фільм «Одесити на Донбасі». 14 жовтня має бути святим днем не лише для православних християн, але й для всіх свідомих громадян: ми не повинні бути байдужими до минулого рідного краю. У цей складний для України час потрібно знаходити те, що єднає нас – різних, проте рівних громадян вільної держави. Радісно, що українська молодь ревно береже історичну пам'ять нашого народу і популяризує його традиції.

 

Проглядів матеріалу: 18009 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 16.10.2020 | Комментарії (1)

       12 жовтня у Турятському НВК відзначали день козацтва. Класні керівника провели по класах години спілкування на різні теми про козаків та період козацтва. Також був проведений конкурс малюнків на тему: «Козаки – наші герої» Був проведений квест «Козацькими стежками», учнів поділили на команди. В процесі квесту учні активно відповідали на запитання, виконували різні естафети. 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 17947 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 16.10.2020 | Комментарії (1)

      В Турятському НВК було проведено інформаційне заняття з протидії торгівлі людьми «Живи вільно»  з учнями 11-х класів.

   Тема експлуатації людини залишається актуальною в 21 сторіччі. Це кримінальна індустрія, яка продовжує розвиватись, і боротьба з нею є важливим завданням для кожної країни. Не оминула ця проблема і Україну. Важкий стан економічного розвитку країни, безробіття, низький рівень заробітної плати сприяє поширенню небезпеки експлуатації і торгівлі людьми.

Проглядів матеріалу: 17857 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 16.10.2020 | Комментарії (1)

      Напередодні свята «Дня захисника України» відбулася зустріч представників Глибоцького об’єднаного військового комісаріату з учнями 11-х класів Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів, на якій юнаки були ознайомлені з умовами вступу до вищих військових навчальних закладів, а також порядком зарахування та проходженням служби за контрактом. В ході зустрічі також було проведено заняття по тактичній підготовці, на якому юнаки мали змогу ознайомитися з озброєнням мотострілкового відділення, отримати нові знання відносно тактико-технічних характеристик різних видів озброєння, потренуватись у їхньому неповному розкладанні і складанні, набути навички у одноманітності прицілювання.

Аналізуючи дану зустріч юнаки подумки уявляли себе курсантами вищих військових навчальних закладів, солдатами та сержантами контрактниками – мужніми захисниками України.

Вчитель предмета «Захист Вітчизни»                         Д.П.Доготар

Проглядів матеріалу: 17760 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 15.10.2020 | Комментарії (1)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Вересень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2023