Четвер, 02.05.2024, 10:56















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 218 219 220 221 222 ... 351 352 »
Проглядів матеріалу: 468 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 08.02.2016 | Комментарії (0)

       За дорученням начальника управління освіти Глибоцької РДА Василя Барарюка  5 лютого завідувач РМЦ Олеся Намака провела пробне шкільне ЗНО. У тестуванні взяли участь 34 випускники Волоківської ЗОШ. Завдання до тестування були розроблені методистами РМЦ (Людмилою Пенюк, Василем Швецем) спільно з творчими групами вчителів- предметників.

Пробне  шкільне ЗНО надає можливість:

– взяти участь у процедурі проведення ЗНО;

– психологічно адаптуватися до основної сесії ЗНО;

    ознайомитися з різними формами тестових завдань, зокрема із завданнями двох рівнів складності;

– розрахувати час роботи з тестовими зошитами;

– потренуватися в заповненні бланків відповідей;

– визначити власний рівень знань;

– скорегувати підготовку до ЗНО.

Такі пробні шкільні ЗНО методисти РМЦ проведуть  у кожному навчальному закладі району.

Проглядів матеріалу: 543 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 05.02.2016 | Комментарії (0)

      Верховна Рада України прийняла проект постанови про відзначення пам'ятних дат і ювілеїв у 2016 році.

За відповідне рішення проголосували 244 народні обранці, передає Українська правда.

Так, на державному рівні відзначать пам’ятні дати та ювілеї близько 15 пам’ятних подій та близько 60 видатних діячів. Зокрема, депутати домовились відзначити 2-у річницю мітингу кримських татар в Криму за єдність України.

Також до списку діячів, чиї ювілеї відзначать на державному рівні, потрапили Іван Скоропадський, Софія Русова,  Микола Миклухо-Маклай, Юрій Іллєнко та інші.

Скорботними датами в 2016 році визначено 90 років з дня вбивства Симона Петлюри (26.05.1926); 75 років з часу масових розстрілів політичних в’язнів у Західній Україні (06–07.1941); 75 років з часу перших розстрілів у Бабиному Яру (29–30.09.1941).

Проглядів матеріалу: 465 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 05.02.2016 | Комментарії (0)

    У середу, 03.02.2016 р., у конференц-залі Глибоцького РМЦ відбулося засідання фокус-групи соціальних педагогів,  яке працювало над проблемою: «Захист прав дитини в діяльності соціального педагога».

Відкрила фокус-групу  завідувач РМЦ Олеся Сидорівна Намака, яка привітала присутніх соціальних педагогів та ознайомила з планом роботи даного засідання.

 Методист-психолог РМЦ – А.І. Колесник ознайомила присутніх працівників з новими нормативними документами та такою формою методичної роботи, як фокус-група, її структурою та основними складовими.

 Наступним етапом засідання була презентація нашого гостя – консультанта при ІППОЧО, соціального педагога Чернівецької гімназії №5 – Ковальчук Т.М., яка побудувала свій виступ за такими напрямками:

1.Захист прав дитини в діяльності соціального педагога.

2. «Технології ведення випадку й оцінки потреб дитини та її сім’ї як механізм соціально-педагогічного втручання в інтересах дитини.

Продовжили засідання фокус-групи, соціальні педагоги Глибоцького району: Білійчук Л.І., Паламарюк М.М., Маляр І.В., Юрковська Н.С. у формі дискусйної платформи, яка працювала над проблемою: «Основні методи та прийоми захисту прав дітей в діяльності соціального педагога». Серед основних питань, які прозучали під час дискусії були:

  1. Якими нормативно-правовими документами повинні керуватись соціальні педагоги у роботі з учнями-переселенцями?

  2. Якими нормативно-правовими документами повинні керуватись соціальні педагоги у роботі з учнями, батьки яких перебувають в зоні проведення АТО?

  3. Якими нормативно-правовими документами повинні керуватись соціальні педагоги у роботі з учнями, які мають вади психофізичного розвитку?

  4. Якими нормативно-правовими документами повинні керуватись соціальні педагоги у роботі з учнями-сиротами?

  5. В чому полягає відмінність етичного кодексу соціального педагога від етичного кодексу практичного психолога?

  6. З якими службами чи громадськими організаціями повинен співпрацювати соціальний педагог загальноосвітнього закладу в сільській місцевості?

  7. Чи повинен відповідати соціальний педагог загальноосвітнього закладу за харчування учнів пільгових категорій? Яким документом керуватись?

Закінчилося засідання фокус-групи підведенням підсумків та виробленням рекомендацій для подальшої роботи соціальних педагогів.

  Методист-психолог РМЦ    А.І.Колесник

 

 

Проглядів матеріалу: 504 | Завантажив: ToniaRMC | Дата: 04.02.2016 | Комментарії (0)

     01.02.2016 року соціальними педагогами школи Пернай М.В., Цехмістир А.І. був проведений психолого-педагогічний семінар на тему "Конфлікт - мистецтво взаємодії". В ході його проведення було сформовано уявлення педагогів про специфіку конфлікту як одного із явищ комунікації. Учасники семінару, педагоги Коровійської школи, мали можливість відпрацювати навички аналізу конфліктних ситуацій та знаходження конструктивних способів їх вирішення, а також на конкретних прикладах розглянули моделі поведінки у конфліктних ситуаціях.  Сподіваємося, що дане тренінгове заняття буде корисним для вчителів під час вирішення конфліктних ситуацій, які можуть виникнути в ході роботи (та краще б у цьому не було потреби).

Проглядів матеріалу: 441 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.02.2016 | Комментарії (0)

    Проект «Розвиток дитини» пропонує батькам дітей дошкільного віку новий комплект практичних завдань – «Українська абетка-лабіринт».

Цей комплект простих завдань у цікавій формі познайомить вашу дитину із всіма літерами української абетки.

Завдання комплекту допоможуть дитині запам'ятати написання літер та сприятимуть розвитку логіки, а також дрібної моторики рук.

У кожному завданні комплекту намальована відповідна буква українського алфавіту із простим лабіринтом, яким потрібно прокласти шлях.

Кожне завдання можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері та використовувати необмежену кількість разів.

Завантаження доступне для користувачів сайту після швидкої реєстрації.

ПЕРЕЙТИ ДО ЗАВДАННЯ

Проглядів матеріалу: 484 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.02.2016 | Комментарії (0)

      З метою дистанційної підготовки до складання тесту зовнішнього незалежного оцінювання з історії України учасники тестування мають можливість скористатися відповідним сервісом онлайн підготовки до ЗНО з історії України, в якому містяться завдання, що були запропоновані для виконання абітурієнтам під час основних сесій ЗНО, а також варіанти тестів, що пропонувались абітурієнтам під час пробного тестування у попередніх роках.

Під кожним завданням з історії України ви знайдете посилання на опис правильного виконання завдання та схему його оцінювання.

Спосіб виконання всіх завдань у запропонованих тестах ЗНО онлайн з історії України максимально наближений до реального тесту, а форма відповіді відповідає виду, що пропонується абітурієнтам у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО.

Після виконання всіх тестів вам будуть надані правильні відповіді на всі завдання та розраховано ваш результат у тестових та рейтингових балах.

Також після завершення тесту буде зазначено час, який ви витратили на його виконання. Ви можете завершити тест достроково натиснувши відповідну кнопку поряд із кожним завданням.

За останнім посиланням у списку тестів, ви можете відкрити повний список усіх тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання з історії України. У цьому варіанті проходження ЗНО онлайн ви отримуєте правильну відповідь на кожне завдання відразу після його виконання.

ЗНО онлайн з історії України

Зовнішнє незалежне оцінювання з історії України відбудеться у п’ятницю 13 травня 2016 року. З особливостями проведення тестування, зокрема, формами завдань тесту, кількістю завдань, часом відведеним на виконання завдань, критеріями оцінювання тощо можна ознайомитися за таким посиланням >>>

Проглядів матеріалу: 515 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.02.2016 | Комментарії (0)

    Науковці Міжнародного союзу електрозв'язку та Одеської національної академії зв’язку ім. О.С.Попова розробили мультимедійний навчальний дистанційний курс безпечного використання ресурсів мережі Інтернет.

Навчальні матеріали курсу подано у графічному, текстовому, аудіо та відеоформаті. Курс розрахований на три вікові категорії .

Базовий рівень  — для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку. Основна мета — донести дитині основні відомості про безпеку в інтернеті.  Під час проходження курсу дитина ознайомиться з правилами безпеки, навчиться розрізняти корисні ігри від тих, що містять загрозу.  На цьому рівні проходження курсу дитина обирає собі провідника — хлопчика чи дівчинку, який допомагає пройти усі завдання. Тривалість курсу — приблизно 40 хвилин. Під час проходження курсу дитина періодично відповідає на запитання, що дає змогу закріпити отримані знання.

Середній рівень  розрахований на учнів 5-9-х класів. Основне завдання курсу — не лише сформувати уявлення про ризики у інтернеті, а й мотивувати до дотримання правил. Під час навчання дитина ознайомиться з правилами безпечної поведінки у інтернеті, з ризиками використання мережі, а також навчиться обирати корисні онлайн-ігри. Більше того, у дитини формуватиметься критичне мислення на прикладі оцінювання достовірності інформації в інтернеті. Орієнтовна тривалість курсу — 1 год. 40хв. Після завершення курсу дитина проходить тестування з десяти запитань.

Продвинутий рівень  — для старшокласників, студентів, батьків та вчителів.  У ньому зібрано усю інформацію попередніх рівнів та доповнено її. Користувач дізнається про конфіденційність, методи фільтрації контенту і захисту дітей у інтернеті. Орієнтовна тривалість курсу — 2 год. 40хв.  Після проходження кожного модуля користувач проходить тестування.

На кожному рівні після успішного проходження навчання  автоматично видається сертифікат.

Проглядів матеріалу: 455 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.02.2016 | Комментарії (0)

     МОН України спільно з громадською організацією «Українсько-турецький культурний центр «Сяйво» оголошують конкурс «Малюнок, вірш, лист до мами» з нагоди Дня матері.

Конкурс триватиме з 15 лютого по 15 квітня 2016 року. До участі запрошують учнів  5-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Роботи, написані українською мовою, потрібно надіслати в електронному форматі на адресу mlistdomami@gmail.com.

Конкурсні роботи розглядатиме й оцінюватиме журі. Переможцям буде вручено спеціальні нагороди й подарунки.

Урочисте нагородження переможців конкурсу відбудеться у Києві (про час і місце буде повідомлено додатково).

Більше інформації — у Регламенті конкурсу, а також за телефонами:  0 44 500 71 03, 0 93 542 75 45.

Проглядів матеріалу: 613 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.02.2016 | Комментарії (0)

     Відповідно до плану заходів із проведення у 2016 році в навчальних закладах Глибоцького району Року англійської мови, для учнів Кам'янської ЗОШ І-ІІІ ст. було організовано круглий стіл з Діаною Телегуз (дівчинкою – однолітком з Америки), під час якого діти мали змогу вдосконалити  розмовну мову, дізнатися про звичаї, традиції, спосіб життя американців та навчання в американській школі. А також розказати про свої (українські та місцеві) звичаї та традиції, показати визначні пам'ятки села Кам'янка та розказати цікаві історії їх (пам'яток) виникнення.

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 460 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 01.02.2016 | Комментарії (0)

     Стартує Програма «Вчителі англійської мови - агенти змін», розроблена спільними зусиллями Британської Ради та громадської ініціативи GoGlobal у рамках національної кампанії «Україна Speaking»

Програма спрямована на:

  • покращення якості викладання англійської мови в Україні;

  • підготовку тренерів з англійської мови, які будуть надавати  методичну допомогу вчителям англійської мови у районних центрах області.

Місце проведення

Перший етап проекту реалізується в обласних центрах Львівської, Волинської, Чернівецької, Черкаської, Вінницької, Дніпропетровської,  Херсонської областей та м.Києві.

З 7 областей-участників проекту буде відібрано по 1 вчителю з кожного району області.

У місті Києві буде відібрано по 1 вчителю з кожного району міста. Загалом буде підготовано до 170 тренерів з англійської мови.

Другий етап передбачає покриття всіх регіонів України.

Дати проведення

1-ий тренінг відбудеться з 21 лютого по 26 лютого 2016 р. (включно) метою якого є вдосконалення професійної майстерності вчителів англійської мови.

Під час тренінгу будуть визначені найкращі кандидати для участі в тренінгу для тренерів, що відбудеться в серпні 2016 року.

Серед учителів англійської мови Глибоцького району 14 педагогів виявили бажання стати "агентами змін" і подали заявку на участь у програмі. З нетерпінням чекаємо на результати відбіркового туру.

Проглядів матеріалу: 504 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 01.02.2016 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 460 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 01.02.2016 | Комментарії (0)

   У понеділок 1 лютого розпочинається реєстрація абітурієнтів та випускників шкіл для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні. Цього року процес реєстрації триватиме впродовж місяця і завершиться 4 березня 2016 року.

Особливістю проведення цьогорічного ЗНО є проведення державної підсумкової атестації з української мови і літератури, математики та історії України у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Тестування з української мови і літератури традиційно буде обов’язковим для усіх випускників та абітурієнтів. Також усі випускники шкіл мають скласти один з двох випускних іспитів у формі ЗНО: математику або історію України.

Загалом, учасники ЗНО зможуть скласти не більше чотирьох тестів з переліку предметів ЗНО, до якого включено 12 навчальних предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, німецька, французька, іспанська та російська мови.

Реєстрація осіб, які братимуть участь у зовнішньому оцінюванні відбувається впродовж декількох етапів.

На першому етапі абітурієнти мають сформувати реєстраційну картку. Оформити її можна самостійно або звернувшись за допомогою до пункту реєстрації чи загальноосвітнього навчального закладу. Окрім загальних реєстраційних даних, учасник тестування при реєстрації має зазначити інформацію про населений пункт, де він перебуватиме у день проведення ЗНО.

Другий етап реєстрації на ЗНО передбачає надсилання до регіонального центру реєстраційних документів.

Випускники поточного навчального року після формування комплекту документів, подаватимуть його до свого загальноосвітнього навчального закладу. У свою чергу школи, формуватимуть списки випускників та надсилатимуть їх за адресою регіонального центру, який обслуговує відповідний регіон.

Особи, які є учнями або студентами професійно-технічних, вищих навчальних закладів, що здобувають повну загальну середню освіту в поточному навчальному році, або є випускниками шкіл минулих років, надсилатимуть реєстраційні документи безпосередньо до регіонального центру своєї області.

Після реєстрації для кожного учасника зовнішнього оцінювання на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти буде створена інформаційна сторінка, доступ до якої здійснюватиметься за номером Сертифіката та PIN-коду.

Також Порядком реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні передбачена можливість внесення змін до реєстраційних даних шляхом перереєстрації. Така можливість буде в учасників ЗНО до 18 березня.

Порядок реєстрації для участі у ЗНО-2016

Проглядів матеріалу: 536 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 01.02.2016 | Комментарії (1)

     На сайті «ДПА 2016 з англійської мови» розміщено зразки завдань державної підсумкової атестації (далі — ДПА) з англійської мови в 11-му класі, а також методичні рекомендації, що містять детальний опис завдань та критеріїв оцінювання робіт

Завдання для державної підсумкової атестації з іноземних мов на 2015/2016 н. р. підготовлені експертною групою та міжнародними організаціями з урахуванням особливостей національного навчально-методичного забезпечення та зорієнтовані на рівні Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти та Державного стандарту базової та повної загальної освіти. Матеріали підготовлені у співпраці з видавництвом MM Publications. Зміст тестових завдань будується на автентичних зразках мовлення, прийнятих у англомовних країнах та відповідає сферам і тематиці ситуативного спілкування, зазначеним у шкільній навчальній програмі.

Рівень уміння використовувати мову (лексико-граматичних аспект) перевіряється під час читання та письма.

Під час читання буде визначено рівень сформованості іноземної компетенції:

  • розуміння основної інформації (ознайомлювальне читання)
  • розуміння повної інформації (вивчальне читання)
  • пошук окремих фактів (вибіркове читання)

Метою завдань на перевірку письма є визначення рівня сформованості у випускників умінь, необхідних для виконання комунікативних завдань, які пов’язані із повсякденним життям.

Письмова робота оцінюється за трьома основними показниками:

  • зміст та комунікативна наповненість
  • використання лексики та граматики
  • організація тексту

Зверніть увагу! Вчителі можуть заповнити форму зворотнього зв’язку та отримати підручник від видавництва MM Publications у подарунок.

ДПА випускників загальноосвітніх навчальних закладів буде проведено з 5 по 30 травня 2016 року.

Проглядів матеріалу: 463 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 01.02.2016 | Комментарії (0)

     Управління освіти Глибоцької райдержадміністра ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 840 | Завантажив: Микола | Дата: 29.01.2016 | Комментарії (0)

     На виконання листа Міністерства соціальної політики від 07.12.2015 № 18627/0/14-15/57 «Про підтримку Всеукраїнської премії «Диво-дитина 2016» Департамент освіти і науки облдержадміністрації інформує про наступне.

З 2009 року  в країні проводиться щорічна Всеукраїнська премія «Диво-Дитина», для здобуття якої запрошуються діти віком від 4-х до 13 років (включно), які мають досягнення або відкриття у науко-технічній сфері, переможці та призери  обласних республіканських і міжнародних інтелектуальних ігор, шкільних олімпіад, спортивних або творчих змагань, фестивалів та конкурсів, діти, що зробили героїчний вчинок, а також мають феноменальну інтуїцію та пам'ять, володіють даром передбачення, або чутливістю до енергетики та ін.

 Премію започатковано з метою пошуку, відбору та нагородження на підставі експертної оцінки за встановленими номінаціями  найталановитіших та найобдарованіших дітей в Україні, що мають унікальні, особливі розумові або фізичні здібності, незвичайні вміння, мають надзвичайну схильність до науки, спорту та творчості і можуть здивувати по-справжньому.

У зв’язку з цим, Департамент освіти і науки облдержадміністрації просить підтримати соціально-виховний, культурно-мистецький захід та залучати до участі у зазначеному вище соціальному проекті дітей, у тому числі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, зокрема, дітей з особливими потребами.

Про детальну інформацію щодо участі у проекті можна дізнатися на сайті http://www.divo-dutuna.com  та за тел. (044) 490-92-63; 490-92-68.

Проглядів матеріалу: 541 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 29.01.2016 | Комментарії (0)

      Запрошуємо вас стати учасником нашого щорічного Благодійного концерту - Фестивалю мистецтв "На Крилах Творчості",  що відбудеться 27 лютого у столиці України - м. Києві.

  З найкращими побажаннями, Оргкомітет Фестивалю "На Крилах Творчості" www.artfestival.com.ua  +38(093)5749386

Проглядів матеріалу: 616 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 29.01.2016 | Комментарії (0)

      Реєстрація на основну сесію ЗНО цьогоріч проходитиме з 01.02 по 04.03.2016. 

       У зв’язку із стислими термінами реєстрації та з метою уникнення помилок при підготовці комплектів документів випускників у кожному ЗНЗ призначено відповідальну особу, яка повинна детально перевірити відповідні дані.

– Випускники ЗНЗ реєструються в навчальному закладі. Сформовані комплекти документів (реєстраційну картку; копію паспорта або свідоцтва про народження) відповідальний за ЗНО в школі централізовано відправляє до ІФРЦОЯО.

– Випускники минулих років, учні ПТНЗ та студенти ВНЗ І-ІІ p.a., які виявили бажання брати участь у ЗНО, повинні до Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти надіслати рекомендованим листом не пізніше 4 березня 2016 року пакет документів:

- Реєстраційну картку, яка формується на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (www.testportal.gov.ua) в розділі «Реєстрація ЗНО- 2016»). Створити заяву-реєстраційну картку можна самостійно або звернутися за допомогою до працівників пункту реєстрації (м. Чернівці вул. М. Горького, 23, відділ тестових технологій та ЗНО Групи моніторингу).

- Копію паспорта або свідоцтва про народження.

- Оригінал довідки з місця навчання для осіб, які здобудуть повну загальну середню освіту (випускники ВНЗ І-ІІ p.a. та ПТНЗ) в 2016 році, або копію атестата (випускники минулих років).

- За потребою висновок закладу охорони здоров’я про необхідність створення особливих (специфічних) умов проходження ЗНО (для осіб, які мають захворювання, що можуть бути перешкодою для участі в тестуваннях).

– За умови правильного оформлення реєстраційних матеріалів, з регіонального центру на адресу навчального закладу (випускники ЗНЗ) та адресу, вказану в реєстраційній картці (випускники ПТНЗ, ВНЗ І-ІІ p.a., минулих років) надійдуть листи з: Сертифікатом ЗНО, інформаційним бюлетенем, реєстраційним повідомленням учасника ЗНО.

    Для кожного зареєстрованого абітурієнта на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти створюється інформаційна сторінка, доступ до якої здійснюється за номером Сертифіката та пін-кодом, указаним у ньому.

     Абітурієнт має право внести зміни до реєстраційних даних (змінити перелік предметів, внести зміни до персональних даних) шляхом проходження повторної реєстрації, надіславши до регіонального центру повний комплект реєстраційних документів та раніше отриманий Сертифікат (2016 року), що анулюється.

       Зміни до реєстраційних даних можна надіслати лише до 18 березня 2016 року (дата подання визначається за поштовим штемпелем).

 

Проглядів матеріалу: 520 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 28.01.2016 | Комментарії (0)

    У середу, 27.01.2016р. на базі Кам’янської ЗОШ відбулося чергове засідання Клубу новаторства та фахової майстерності працівників психологічної служби району, у якому прийняли участь найбільш досвідчені психологи та соціальні педагоги.

  Головною прерогативою даного засідання слугувало вивчення поданих практичних матеріалів  (для розгляду на Експертній раді ЧОІППО): корекційних і профілактичних програм та психодіагностичного інструментарію.

Наступним етапом засідання учасники КФМППС було:

  1. Розробка плану заходів психологічної просвіти для педагогів та батьків щодо подолання стресів, психологічних травм, фрустраційних станів (які будуть реалізовані працівниками ПС району у 2016р.);
  2. Вивчення та узагальнення теоретичних матеріалів засідання РМО у 2015н.р.;
  3. Аналіз результатів моніторингових досліджень  за І семестр 2015р.;
  4. Дискусійна платформа у розрізі: « ШМППС – що найактуальніше у практичній діяльності новопризначеного працівника ПС.?»
  5. Шляхи реалізації основних напрямків діяльності ПС району у 2016 н.р.

Закінчилося засідання КФМППС виробленням рекомендацій та реалізації основних трудових задач на наступних засіданнях.

Методист РМЦ                                         Колесник А.І.

 

Проглядів матеріалу: 529 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.01.2016 | Комментарії (0)

   27 січня  2016 року методичний центр управління освіти гостинно приймав  слухачів курсів ІППОЧО, педагогів-організаторів навчальних закладів Чернівецької області та куратора курсів Осовську О.П. Гостей зустріли  начальник управління освіти Барарюк В.І., завідувач РМЦ Намака О.С. та начальник відділу змісту виховної роботи та позашкільної освіти управління освіти Стрельчук О.К.  Цікавою та змістовною  була екскурсія «РМЦ - районна школа для вчителя».

  Поділились своїм досвідом роботи  педагоги-організатори Глибоцької ЗОШ (Леонтій Е.М.), Карапчівського ліцею (Левчук А.Г.), Старововчинецького ліцею (Єремій Г.В.). Заступник голови районної ради лідерів учнівського самоврядування Лупуляк Ігор презентував діяльність районної асоціації «Лідер». Лідери учнівського самоврядування Молодійської ЗОШ (Мосорочан Анна), Глибоцької ЗОШ( Мунтян Анна), Червонодібровського НВК (Маник Анастасія)  презентували та розповіли про напрямки роботи у своєму закладі. Також презентував проект спільного оздоровлення дітей зі Сходу України та Глибоцького району директор Глибоцького ЦТКСЕУМ Дудка А.П. Окрасою заходу був  патріотичний виступ учня 2-го класу Корчівецької ЗОШ Томюка Івана.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 537 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.01.2016 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024