Понеділок, 13.05.2024, 11:36















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 217 218 219 220 221 ... 351 352 »

    Anual în luna februarie are loc olimpiada tradițională de cunoaștere a ținutului natal, organizată de Centrul pentru Turism din centrul raional Hliboca. Elevii de la școlile din raion au răspuns la teste în trei domenii – Istoria, etnografia și folclorul ținutului natal, Geografia și ecologia ținutului natal și regulile pentru sport și turism.

         De la CIE Cupca au participat trei elevi din clasele superioare. La secția pentru istorie și etnografie a participat Ilie Țâbuleac, elev eminent din clasa 10-ea, la secția pentru geografie și ecologie s-a prezentat elevul clasei a 9-a Constantin Palicârja, iar la secția pentru cunoaștere a regulilor sportivo-turistice bine s-a prezentat elevul clasei a 9-a Alexandru Tarâța.

         Majoritatea întrebărilor s-au referit la ținutul natal, la Bucovina noastră.

         Membrii juriului, toți specialiști ai Centrului Turistic au apreciat la justa valoare răspunsurile elevilor.

         Cu membri cercului de tineri muzeografi planificăm în timpul apropiat  să organizăm mai multe excursii pe la muzeele și mănăstirile din Bucovina.

                                          Eleonora Schipor

Проглядів матеріалу: 393 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 15.02.2016 | Комментарії (0)

    11 лютого 2016 року, напередодні Дня Святого Валентина, у Грушівському НВК відбулася відкрита класна година в 6-му  класі (класний керівник Оленюк В.О.) на тему: «Якщо друг у тебе є, життя радісним стає».

Мета даної години спілкування – виховувати почуття справжньої дружби, чесності, щирості у відносинах, відповідальності перед другом, уміння допомогти у важку хвилину.

Виховний захід  розпочався вступним словом вчителя, ознайомленням дітей зі значенням слова «дружба». Далі, за допомогою методу «Мікрофон», усі учні висловили свої думки про те, яким має бути справжній друг.  Наступним етапом години було виконання вправи на тренування доброзичливості. Також, повчальним стало обговорення вірша М. Пригади «Тайна», де учні показали свої здібності маленьких психологів. Працюючи над творчими завданнями, тобто поради учнів на папері, вихованці показали те, що вони готові «незлим тихим словом» допомогти у біді.  Робота в групі розкрила основне – дружба перемагає у всьому. В кінці заходу школярі створили символічне дерева дружби. 

Слід особливо підкреслити, що успішність проведення години спілкування класного керівника зі своїми вихованцями залежить не тільки від освоєння педагогом технології його організації, але і від того, наскільки основоположні ідеї, принципи гуманістичного виховання зрозумілі і прийняті вчителем, наскільки вони відповідають його педагогічному кредо.

Такі різновиди виховної роботи, насамперед, розкривають в учнів приховані потенціали та здібності.

Заступник директора з ВР                                               Зінкевич Д.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 498 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 15.02.2016 | Комментарії (1)

«Ми вчимо інших і вчимося самі,

ми виховуємо і самовдосконалюємося, і

тільки тоді наші знання стануть здобутками

наших вихованців»

В.О.Сухомлинський

          Учитель школи– ключова постать у сучасному освітньому процесі, наставник школярів. Від його підготовки залежить якість шкільної освіти, рівень культури суспільства. Сьогодні головним завданням методичної роботи уникнення формалізму, розвиток творчого потенціалу кожного вчителя,  створення в навчальному закладі належних умов для дослідницької, науково-експериментальної роботи вчителя та здійснення його самоосвітньої діяльності. Ефективність організації та проведення методичної роботи у школі залежить від чіткого планування роботи методичної ради ,яка є першим помічником адміністрації школи.

         4 лютого у Чагорській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося розширене засідання методичної ради школи, на яке було запрошені  члени  атестаційної комісії, учителі, що атестуються, всі бажаючі. На засіданні присутні мали можливість заслухати інформацію про результати роботи над індивідуальною науково-методичною проблемою вчителів, які атестуються. Педагоги представили презентацію з досвіду роботи ,розкрили оригінальні форми роботи ,поділилися з колегами своїми напрацюваннями. Досвідом ділилися вчителі: Коняк В.Г.,Косташ О.М.,Постайчук Ю.М.,Чоботар А.В.,Миронко І.І., Поштар Н.М.,соціальний педагог школи Маляр І.В. 

         Засідання пройшло в робочій доброзичливій атмосфері .Як результат, усі напрацювання педагогів були схвалені учительським колективом та рекомендовані для поширення передового педагогічного досвіду серед колег школи.

Таким чином, методична рада школи сприяє підвищенню професійної майстерності вчителів через розвиток у них творчого потенціалу, вивчає та популяризує досвід педагогів закладу, створює умови для підвищення їх професійного рівня.

                                            Заступник директора Чагорської ЗОШ Козачок Н.С.

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 388 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 15.02.2016 | Комментарії (0)

    У понеділок,  8 лютого розпочалася декада з іноземних мов та зарубіжної літератури. Діти з цікавістю слідкували за перебігом подій. 9 лютого відбувала зустріч з регіональним менеджером, представником Корпусу Миру з м. Києва паном Олегом Смійчиком. було проведено відкритий урок з 3-В класі, де вчитель Балан З.С. показала роботу з волонтером місс Ембер Вілхайт.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Проглядів матеріалу: 464 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 12.02.2016 | Комментарії (0)

     З 10 по 12 лютого 2016 року в спортивному залі Глибоцької ДЮСШ  пройшли  змагання з волейболу серед дівчат в залік 71 районної спартакіади школярів 2015 – 2016 навчального року. В змаганнях взяли участь 20 команд загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ст. та 6 команд ЗНЗ І-ІІ ст. Після групових змагань визначилися 4 кращі  команди серед ЗНЗ І-ІІІ ст., а саме:  з Карапчівського ліцею, Купського НВК, Сучевенської та Глибоцької ЗОШ . Всі ігри проходили в цікавій,  напруженій та безкомпромісній  боротьбі, ніхто не хотів поступатися. Дівчатка боролися так, немов для них це був неофіційний чемпіонат світу. Та вже ж, адже за їхньою грою спостерігали тренери – викладачі Глибоцької ДЮСШ, у яких було завдання відібрати найкращих для участі у 71 обласній спартакіаді школярів, яка відбудеться  17 лютого 2016 року. А пограти на обласному рівні неймовірно хочеться кожній з учасниць цих змагань, і це зобов’язувало дівчаток демонструвати всі свої уміння та навички цієї чудової гри.

В результаті змагань І місце серед загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів  здобула  команда Карапчівського  ліцею  (вчитель  фіз. вих. Савчук Г.І.), ІІ місце – Глибоцької ЗОШ (вчит. фіз.вих. Стрельчук М.А.), ІІІ місце – КупськогоНВК (вчитель фіз.вих. Марку П.П.).

Серед загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ступенів І місце здобула команда  Червонодібровського НВК, ІІ місце – Грушівського НВК і ІІІ місце команда Просіцької ЗОШ.

Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами управління освіти Глибоцької РДА.

 

Методист РМЦ                                  М.Г. Лях

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 481 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 12.02.2016 | Комментарії (0)

     04.02.2016р  психологом  Кам'янського  ДНЗ  Балан  І.Г. було проведено тренінг, метою якого було допомогти учасникам розібратися у власних життєвих поглядах і настановах , сприяти визнанню та розумінню своєї цінності, необхідності самопізнання ,особистісного та духовного зростання, виховувати професійну впевненість, формувати позитивну світоглядну позицію особистості.  Учасниками тренінгу були вихователі закладу, які брали активну участь у вправах, виконували запропоновані завдання . Сподіваюся, що дане тренінгове заняття буде корисним педагогам для ефективної співпраці, професійної впевненості та позитивного світогляду.

                                                                         Інна Балан, практичний психолог

Проглядів матеріалу: 485 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 12.02.2016 | Комментарії (0)

      У Глибоцькому ліцеї почали діяти клуби англійської мови. У вівторок о 15.00 год. для учнів 8-11 класів. У середу о 13.00 для учнів 2-4 класів. У середу о 15.00 для учнів для учнів 5-7 класів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 449 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 12.02.2016 | Комментарії (0)

    Згідно наказу Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА №53 від 09.02.2016р. «Про підсумки ІІ-го етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів  «Джерело  творчості» в номінації «Керівник гуртка-2016»  дипломом І-го ступеня у номінації «Керівник гуртків еколого-біологічного профілю» нагороджено  Балан  Наталію  Володимирівну, керівника  гуртків комунального закладу   «Глибоцький будинок творчості  дітей  та  юнацтва».

У 2015/2016 н.р. у конкурсі взяли участь керівники гуртків 15 позашкільних навчальних закладів області  за еколого-натуралістичним напрямом  у номінації  «Керівники гуртків еколого-біологічного профілю та за художньо-естетичним напрямом у номінації «Керівники гуртків декоративно-ужиткового мистецтва».

Метою  Конкурсу стала підтримка творчої педагогічної діяльності, популяризація педагогічних здобутків, підвищення майстерності педагогів позашкільних навчальних закладів.

Членами журі під час оцінювання було враховано наступні критерії: актуальність досвіду роботи; інноваційні підходи до організації навчально-виховного процесу; системність роботи керівника гуртка,  практична значущість та впровадження досвіду; наявність навчально-методичних розробок; участь у фахових конкурсах, семінарах, конференціях, форумах, змаганнях, фестивалях; результати участі педагогів та вихованців у всеукраїнських, регіональних, місцевих проектах і освітніх програмах, конкурсах, виставках, акціях, змаганнях, зльотах, олімпіадах, які підтверджуються грамотами, дипломами, сертифікатами, розробками  масових заходів, актуальністю теми, зв’язком із життям вихованців, закладу, громади; оптимальністю обраної форми проведення, врахуванням  вікових особливостей учнів, цілісністю елементів заходу, логічністю їх побудови; розвитком творчих та інтелектуальних здібностей, розширенням світогляду, виховним впливом на особистість.

         Електронні конкурсні напрацювання учасників включали анотацію власного досвіду, матеріали,  що презентували систему роботи,  педагогічні ідеї,  форми, прийоми, методи навчання та виховання,  довідки, відгуки від органів управління освітою, наукових установ, громадських організацій, список друкованих праць та ксерокопії статей, фото-відеоматеріали, портфоліо, що підтверджували результативність роботи керівників гуртків.

         Тож, вітаємо Балан Наталю Володимирівну та бажаємо творчих перемог та досягнення нових вершин. Здоров’я Вам міцного, енергії, невтомної наснаги та подальших успіхів на освітянській ниві. 

Проглядів матеріалу: 520 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 12.02.2016 | Комментарії (2)

   Міністерство освіти і науки України вирішило, коли проходитиме зовнішнє незалежне оцінювання.

   За інформацією Українського центру оцінювання якості освіти, тестування з з української мови та літератури, математики та історії України проходитиме з 5 по 13 травня. Інші предмети випускники здаватимуть з 3 червня по 17 червня 2016 року.

   Цьогоріч кожен випускник має здати ЗНО із 4 предметів, які є у переліку: української мови і літератури, математики, історії України, біології, фізики, хімії, географії та іноземної мови.

 

 (За матеріалами сайту http://chv.tv/ministerstvo-osvity-i-nauky-vyznachylos-iz-datamy-provedennia-zno.html)

 

Проглядів матеріалу: 453 | Завантажив: Микола | Дата: 12.02.2016 | Комментарії (0)

       Український танець займає значне місце серед культурних надбань нашого народу. Широка популярність українського танцю в нашій країні та за кордоном пояснюється невичерпним багатством тем і сюжетів. У танцювальних образах розкривається національний характер народу, відображаються явища, взяті безпосередньо з його побуту та праці, рідна природа тощо. Наявність яскравих побутових рис і особливостей, поєднаних з віртуозною технікою, надає українському танцю своєрідного колориту. Танець – мистецтво, що існує в часі й просторі. Український народ створив багато прекрасних, різноманітних танців, у яких відобразились кращі риси народного характеру, картини повсякденного життя, побуту, праці, рідної природи.

Відповідно до Закону України «Про позашкільну освіту», на виконання наказу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 25.08.2015 №337 «Про затвердження Плану заходів щодо реалізації Концепції національно- патріотичного виховання дітей і молоді у навчальних закладах Чернівецької області на 2015-2020 роки», керуючись Положенням  «Про  проведення обласного фестивалю-конкурсу народного танцю» 10   лютого 2016р. відбувся районний етап обласного фестивалю-конкурсу народного танцю.

Фестиваль-конкурс проводиться один раз на два роки у 3 вікових категоріях:

  • молодша – діти віком 9-11 років;
  • середня  – діти віком 12-15 років;
  • старша  – діти віком 16-18 років.

У районному етапі найбільше хореографічних колективів було представлено у молодшій віковій категорії: «Суцвіття Глибоччини» Глибоцької ЗОШ кер. Пантя Х.М., «Батерфляйс» Тереблеченської ЗОШ №1 кер. Русу О.В., «Зорепад» Багринівської ЗОШ кер.  Д.М., Димківського НВК кер. Чимбру М.П., «Струмочок» Кам’янської ЗОШ кер. Берник В.Г., Старововчинецького ліцею кер. Каменюк С.І., «Веселка» Тарашанської ЗОШ кер. Шодринга М.В., «Сонячні промінчики» Черепковецької ЗОШ кер. Баюк І.Г., «Мугурєл» Сучевенської ЗОШ кер. Воробець Л.І., «Веселка» Молодійської ЗОШ кер. Сідор І.В., «Плай Буковінян» Карапчівського ліцею кер. Амарій І.В..

Колективи у середній віковій категорії : «Теленкуца» Опришенської ЗОШ кер. Величко В.О., «Кодрій» Йорданештської ЗОШ №2 кер. Лютик З.К., «Веселі дівчата» Турятського НВК кер. Троєцька Н.І., Купського НВК №1 кер. Дущак Л.В., «Небесне сяйво» Глибоцький БТДЮ на базі Станівецького НВК кер. Шова Д.Л..

Старша вікова категорія була представлена двома хореографічними колективами: підготовча група НААТ «Ізвораш» Глибоцького ліцею кер. Нагірний Р.Г. та «Мерцішор» Волоківської ЗОШ кер. Коган І.М., Лодба А.В., «Берізка» Тереблеченської ЗОШ кер. Вакарюк А.Т..

За рішенням журі наш район на обласному фестивалі-конкурсі народного танцю 20 лютого 2016 року будуть представляти:

  • колектив«Плай Буковінян»  Карапчівського ліцею, керівник Амарій Іонелла Євгенівна (молодша вікова категорія);
  • колектив «Небесне сяйво» Глибоцького БТДЮ на базі Станівецького НВК, керівник Шова Домніка Лазорівна (середня вікова категорія);
  • колектив підготовчої групи НААТ «Ізвораш» Глибоцького ліцею, керівник Нагірний Роман Григорович (старша вікова категорія);
  • колектив «Мерцішор» Волоківської ЗОШ, керівник Коган Іван Миколайович та Лодба Альона Володимирівна (старша вікова категорія).

Усім колективам бажаємо творчих досягнень, успіхів, нових злетів, а учасникам обласного конкурсу перемоги!!!

 

 

 

 

 

&nb ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 639 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 10.02.2016 | Комментарії (1)

А чи знали ви, що у мережі Інтернет працює "Офіційний сайт Української мови".

http://ukrainskamova.com/

Проглядів матеріалу: 451 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 10.02.2016 | Комментарії (0)

Це сталося!
Ми починаємо набір студентів в Українську Академію Лідерства!
Тобі 17-18 років і ти закінчуєш середній навчальний заклад?
Ти пізнаєш світ навколо себе? Ти маєш лідерський потенціал?
Прагнеш змінити країну? По-справжньому любиш і хочеш навчатись?
Хочеш робити те, про що мрієш і бажаєш великого?
Тоді тобі до нас!
Заповнюй анкету до 18 лютого і вже в кінці місяця потрапиш на другий етап відбору у своєму місті!

http://goo.gl/forms/EfEsgg7jH2
І пам’ятай – немає нічого неможливого!

Додатково: +380673525394, kshabat@ual.org.ua

Проглядів матеріалу: 528 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 10.02.2016 | Комментарії (0)

      Міністерство освіти і науки України надало роз’яснення щодо організації навчально-виховного процесу в частині освоєння учнями в повному обсязі навчального матеріалу в умовах запровадження карантину, перенесення строків (продовження) канікул тощо. (Лист МОН від 5.02.2016 № 1/9-62)

МОН інформує, що зміст матеріалу з кожного навчального предмета визначається навчальною програмою, а кількість годин на тиждень на вивчення предмета встановлюється робочим навчальним планом. Навчальний план затверджує відповідний орган управління освітою. На основі робочого навчального плану складається розклад занять для кожного класу. При розробленні календарно-тематичного планування вчитель розподіляє зміст навчального матеріалу, передбаченого програмою на ту кількість уроків, яка запланована розкладом занять. До календарно-тематичного планування можуть вноситися зміни, пов’язані з припиненням навчання через карантин чи температурний режим, зміною строків проведення канікул, перенесенням дати завершення навчального процесу, підготовкою та проведенням ДПА/ЗНО тощо.

Міністерство наголошує, що навчальний заклад та вчитель обов’язково мають вжити заходів щодо освоєння учнями змісту кожного навчального предмета в повному обсязі. Навчальний матеріал може бути освоєний за рахунок ущільнення, самостійного опрацювання, засобів дистанційного навчання тощо.

МОН звертає увагу керівників навчальних закладів на те, що навчальні заклади не повинні перевищувати тижневого гранично допустимого навчального навантаження на учнів, визначеного Державними санітарними правилами, та врахувати, що тривалість канікул протягом навчального року не може бути меншою 30 календарних днів, а навчальний рік у загальноосвітніх навчальних закладах закінчується не пізніше 1 липня.

Окрім того, менша кількість проведених вчителем уроків через об’єктивні обставини не може бути причиною вирахувань із його заробітної плати. Інструкцією про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти передбачено, що у випадку, коли в окремі дні (місяці) заняття не проводяться з незалежних від учителя (викладача) причин, його оплата здійснюється з розрахунку заробітної плати, встановленої при тарифікації, за умови, що вчитель (викладач) виконує іншу організаційно-педагогічну роботу.

Проглядів матеріалу: 526 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 10.02.2016 | Комментарії (0)

       Школа – невід`ємна частина життя кожного з нас. Учителі-наставники дають нам не лише знання з програмових дисциплін, а й збагачують наш кругозір, закладають фундамент нашого майбутнього. Вони вкладають душу у кожного свого вихованця, радіють успіхам і співпереживають поразкам. Саме у стінах школи ми знаходимо справжніх друзів: близьких по духу людей, з якими часто і у зрілому віці йдемо незвіданою дорогою життя. Іноді через метушню, клопоти, швидкий плин часу ми втрачаємо зв`язки із дорогими для нас людьми, проте в нашій пам`яті назавжди залишаються приємні спогади про безтурботне шкільне дитинство, звуки останнього дзвоника та доброзичливий теплий прощальний погляд вчителя, що благословляв нас у важку та непередбачувану дорогу на порозі дорослого життя.

          Шостого   лютого у Глибоцькій ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася зустріч однокласників під гаслом «Місце зустрічі - квіткова галявина дитинства».

Вечір спогадів підготували заступник директора з виховної роботи – Наталя Грижюк та педагог-організатор  Емілія Леонтій разом із одинадцяти-

класниками. Ведучими свята були  випускник, який закінчив 35 років тому – Олександр Крайський та цьогорічна випускниця Анна Мунтян. У залі зібралося чимало охочих побувати на святі, зустрітися з однокласниками, проте найбільшу увагу приділяли нашим ювілярам, котрі закінчили школу 50, 35, 30, 25, 20, 15, 10, 5  і наймолодшим - минулорічним нашим випускникам. Випускники пригадали своє буденне навчання  в школі, збір макулатури та металобрухту, згадали клятву та гімн піонерської організації. Вони поділилися з  цікавими спогадами із свого шкільного життя, розповіли про те, як склалася їхня доля після закінчення школи..

 Радісно привітав присутніх господар свята – директор школи Юрій Блисенко.

 Приємно було усім присутнім переглянути мультимедійну презентацію, яка дала можливість поринути у спогади про минулі шкільні роки.  Також, випускники переглянули презентацію про учасників АТО - випускників нашої школи, вшанували пам’ять Кості Лук’янюка.

Подарували усім присутнім пісні  випускники: Олександр Крайський та Микола Чертушкін. Цікаву концертну програму підготували учні школи: Софія Верхоляк, Павло Карлійчук, Наталя Горобець, Кароліна Русу та Івнка Зайцева. Анкетування випускників  минулих років підготували та проводили учні 11-х класів. За результатами анкетування , в кінці вечора - випускники були нагороджені  дипломами .

 Після закінчення вечора випускники спілкувалися зі своїми вчителями,  зробили екскурсію по школі, відвідали класні кімнати і були приємно вражені змінами, що відбулися у школі. Кожен із присутніх поринув у безтурботні шкільні будні, де панувала повна гармонія між вчителями і учнями та неабияка підтримка однокласників.Наша школа пишається своїми випускниками і чекає їх знову в гості з новими успіхами і досягненнями.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 561 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 10.02.2016 | Комментарії (0)

    Асоціація «Енергоефективні міста України» розпочала реалізацію проекту «ШКОЛА ЕНЕРГІЇ» від імені проекту "Створення енергетичних агентств в Україні", що впроваджується компанією «Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ».
Проект реалізовуватиметься впродовж цього року – з січня до жовтня 2016 року. Фінансування проекту здійснюється Федеральним міністерством довкілля, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів Німеччини.
Прийом документів на участь у проекті ШКОЛА ЕНЕРГІЇ завершено. Загалом подано 133 заявки від шкіл, з них лишень 20 візьмуть подальшу участь в проекті. За підсумками відбіркового конкурсу Глибоцький ліцей відібрано для участі у проекті «Школа Енергії», що реалізується Асоціацією «Енергоефективні міста України» за підтримки проекту "Створення енергетичних агентств в Україні", що впроваджується компанією «Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ» за дорученням Федерального міністерства довкілля, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів Німеччини.
Представника Глибоцького ліцею запрошують взяти участь у першому заході проекту – спеціальному тренінгу з питань енергетичної освіти, основ енергоаудиту та простих енергоощадних методів, який відбудеться у Львові 22-24 лютого ц.р., початок о 10:00 ранку.

Проглядів матеріалу: 611 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 10.02.2016 | Комментарії (1)

     8 лютого  в Червонодібровському НВК було проведено виховні години пам'яті  в 5-9 класах з нагоди вшанування  Героїв Крут. Педагог-організатор  Арманаш О.Д. разом з активістами шкільного парламенту  нагадали  учням про ті героїчно-трагічні події майже столітньої давності, які відбулися в морозні січневі дні 1918 року під селищем Крути, що за 130 км від Києва.

Тоді на захист молодої Української Республіки виступили 300 зовсім юних добровольців з числа студентів київських вузів та бійців вільного козацтва. Це був цвіт тодішньої української патріотичної молоді, цвіт молодої нації. Вони назавжди залишилися молодими, поклавши буйні голови в нерівній боротьбі з більшовицькою інтервенцією.

Багато років ці трагічні події просто замовчувалися або обростали вигаданими міфами і домислами. І тільки в 2006 р. на місці загибелі героїв Крут було встановлено пам’ятник, який став ще одним символом нескореного духу української нації.

Між подіями, які відбулися під Крутами в 1918 р. і подіями, які відбуваються в нашій державі тепер, сміливо можна провести історичну паралель. Минають роки, змінюються покоління, і знову на захист багатовікової національної ідеї піднімається цвіт нації. Саме молоде покоління, було в перших рядах тих, хто не побоявся оголосити протест злочинним діям знахабнілої влади. Майдан, який стоїть вже третій місяць, попри песимістичні прогнози, починався з студентських демонстрації за європейське майбутнє України. А потім був залитий молодою кров’ю київський Майдан, який збурив всю країну, і вже не тільки молодь, а й люди різних поколінь стали на захист людської гідності і оголосили небувалий бойкот діючій владі. Ні люті морозі, ні снігові хурделиці, ні збройні залякування не здатні зупинити бурхливу повінь людського гніву. Боротьба буде нелегкою, але ми маємо гідні приклади для наслідування, які не загубилися у вирі минулих століть.

А ці крилаті рядки славетного поета Павла Тичини можуть слугувати і тепер гаслом повсталої України:

Я єсть народ, якого правди сила

ніким звойована ще не була.

Яка біда мене, яка чума косила! —

а сила знову розцвіла.

Щоб жить — ні в кого права не питаюсь.

Щоб жить — я всі кайдани розірву.

Я стверджуюсь, я утверждаюсь, бо я живу!

Проглядів матеріалу: 457 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 10.02.2016 | Комментарії (0)

     8 лютого у Черепковецькій ЗОШ відбулося засідання батьківського комітету та засідання круглого столу класних керівників та класоводів , на якому довели до відома батьків основні вимоги чинних законодавчих та нормативних документів щодо організації харчування дітей. Директор школи Столярчук Ю.В. та начальник управління освіти Барарюк В.І. повідомили, що від плати за харчування  звільняються учні, батьки яких, учасники АТО, учні 1-4 класів з малозабезпечених сімей, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування. Начальник управління освіти Барарюк В. І. та  директор школи Столярчук Ю.В. відповідали на всі запитання, які цікавили батьків.

Проглядів матеріалу: 485 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 09.02.2016 | Комментарії (0)

    У будь-якому класному колективі виникає питання, пов’язане з груповою згуртованістю, питання це важливе тому, що від рівня розвитку колективу, ступеня його згуртованості залежить ефективність роботи класу, а також психологічний комфорт кожного її члена.

  Відносини в класі впливають на всі сторони життя, включаючи навчальну діяльність. Конфліктні відносини між однокласниками часто ведуть до  низької успішності, відсутності ініціативи під час уроку, страху відповідей біля дошки, заважають засвоєнню навчального матеріалу. Таким чином, розвиток згуртованості, поліпшення соціально-психологічного клімату, формування позитивних групових норм важливі не тільки для розвитку групи, але і для успішної навчальної діяльності.

  9 лютого у Михайлівському НВК  практичним психологом Анастасією  Унгурян з метою згуртування дитячого колективу було проведено тренінгове заняття «Мій клас».

  Діти з задоволенням виконували вправи «Значення мого імені»,  «Поміняймося місцями». Об’єднавшись у дві команди, учасники заняття за допомогою невербального спілкування, будували різні «живі» геометричні фігури, літери, пташиний ключ та ін.  Вправа «Дім»  навчила  прислухатися один до одного, розуміти з півслова, знаходити компроміс.

  Під час «Австралійського  дощу» всі мали змогу зняти напруження та розслабитися. 

  Дане заняття допомогло учням зрозуміти, що варто більше спілкуватися і краще слухати один одного. Також виконані вправи навчили сприймати людей такими, якими вони є, і більше помічати їх гарні сторони. Та головне, діти наочно переконалися, що аби виконати будь-яку складну спільну дію, її потрібно добре обговорити, бути дуже уважними і вміти йти на компроміс та прислухатися до думки кожного.

  

 

Проглядів матеріалу: 490 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 09.02.2016 | Комментарії (0)

     05 лютого, в рамках робочої поїдки, Глибоцький район відвідала делегація Асоціації органів місцевого самоврядування Волочиського району Хмельницької області. Гостей зустріли голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій, голова районної ради Петро Панчук та начальник управління освіти Василь Барарюк.

В ході робочої поїздки представники делегації відвідали  будівництво школи в с. Йорданешти.

Розповіли про хід виконаних робіт на будівництві Йорданештський сільський голова Лютик Г.Ф., директор  школи  Шапка Ф.А. та генеральний директор ТзОВ «Надія» Бічер В.Г.

Крім того, для гостей було організовано екскурсію в музей археології та етнографії ім. Максиміліана Гакмана, що в селі Опришени.

Проглядів матеріалу: 442 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 09.02.2016 | Комментарії (0)

     Для того щоб ви могли впевнено впоратися з тестом у напруженій підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), почніть готуватись до тестування заздалегідь. А як краще впоратися з цим завданням, вам підкаже цей матеріал.

1.Тренуйся. Перед офіційним тестуванням варто виконувати якнайбільше опублікованих тестів - просто заради вироблення навичок тренування, наприклад, проходити тести ЗНО онлайн. Ці тренування не тільки знайомлять з типовими конструкціями тестових завдань, а й дають вам інший досвід - самоспостереження й оптимальної саморегуляції під час тестування.

2.Поспішай. Тренуйтеся із секундоміром в руках. Порівнюйте час, необхідний для виконання тестів зовнішнього оцінювання. Обмежуйте його. Без подібних обмежень, що змушують працювати в максимально швидкому темпі, без імітації змагальної ситуації, неможливо змоделювати той стрес (напругу), що викликає будь-яке тестування.

Пропоную кілька універсальних рецептів для більш успішної тактики  тестування.


Будь уважний На початку тестування тобі повідомлять необхідну інформацію (як заповнювати бланк). Від того, наскільки ти уважно запам'ятаєш всі ці правила, залежить правильність твоїх відповідей! 

- Зосередься! Після виконання попередньої частини тестування (заповнення бланків), коли ти прояснив всі незрозумілі для себе моменти, намагайся зосередитися і оволодіти собою. Для тебе повинні існувати тільки текст завдань та години, під час тестування. Спіши не поспішаючи! Жорсткі рамки часу не повинні впливати на якість твоїх відповідей. Перед тим, як вписати відповідь, перечитай питання двічі і переконайся, що ти правильно зрозумів, що від тебе вимагається. 

- Почни з легкого! Почни відповідати на ті питання, в знанні яких ти не сумніваєшся, не зупиняючись на тих, які можуть викликати довгі роздуми. Тоді ти будеш ти спокійний, голова почне працювати більш ясно і чітко, що ж саме в робочий ритм. Ти як би звільнишся від нервозності, і вся твоя енергія потім буде спрямована на більш важкі питання. 

- Пропускай! Треба навчитися пропускати важкі або незрозумілі завдання. Пам'ятайте: у тексті завжди знайдуться такі питання, з якими ти обов'язково справишся. Просто нерозумно недобрати балів тільки тому, що ти не дійшов до «своїх» завдань, а застрягли на тих, які викликають в тебе труднощі. 

- Читай завдання до кінця! Поспіх не повинен призводити до того, що ти намагаєшся зрозуміти умови завдання «з першого слова» і добудовувати кінцівку у власній уяві. Це вірний спосіб зробити прикрі помилки в найлегших питаннях. 

- Думай тільки про поточне завдання! Коли ти бачиш нове завдання, забудь все, що було в попередньому. Як правило, завдання в тестах не пов'язані один з одним, тому знання, які ви застосували в одному (уже вирішеному вами), як правило, недопомагають, а тільки заважають сконцентруватися й правильно вирішити інше завдання. Ця установка дає вам й інший безцінний психологічний ефект - забудьте про невдачу в минулому завданні (якщо воно виявилося не по зубах). Думай тільки про те, що кожне нове завдання - це шанс набрати очки. 

- Виключай! Багато завдань можна швидше вирішити, якщо не шукати відразу правильний варіант відповіді, а послідовно виключати ті, які явно не підходять. Метод виключення дозволяє в підсумку сконцентрувати увагу всього на одному - двох варіантах, а не на всіх п'яти-семи (що набагато складніше). 

- Заплануй два кола! Розрахований час так, щоб за дві третини всього відведеного часу пройтися по всіх легких завданнях («перше коло»). Тоді ти встигнеш набрати максимум очок на тих завданнях, а потім спокійно повернутися і подумати над важкими, які тобі спочатку довелося пропустити («друге коло»). 

- Перевір! Залиш час для перевірки своєї роботи, хоча б, щоб встигнути пробігти очима й помітити явні помилки. 

- Вгадуй! Якщо ти не впевнений у виборі відповіді, але інтуїтивно можеш віддати перевагу якійсь відповіді іншим, то інтуїції варто довіряти! При цьо ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 532 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 08.02.2016 | Комментарії (1)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024