Вівторок, 23.01.2018, 04:05Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Глибоцький    районний 

методичний    центр


          Головна                    Мій профіль            Вихід


" Тут не кінець – початок України, бо звідусюди гості радо йдуть! Їх зустрічає хлібом Буковина – через Глибоку йде в Державу путь! "
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2017-2018
Олімпіади 2018
Закон "Про освіту"
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 223 224 225 226 »

Згідно плану роботи Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЧОДА на І квартал 2014р., затвердженого 17.12.2013 р., Положення  про проведення обласного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» серед загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів, затвердженим наказом Головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 17.03.2008р. №120 «Про проведення обласного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» серед загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів» (зареєстрованим Головним управлінням юстиції у Чернівецькій області від 14.04.2008р. №38/1993) та з метою виявлення обдарованих дітей та  молоді  у  різних видах мистецтва (художнє виконавство, циркове мистецтво, хореографічне мистецтво), сприяння подальшому розвитку їх обдарувань, залученню юних аматорів до активної участі у мистецькому житті та  формуванні творчої еліти, в Глибоцькому районі протягом січня - лютого 2014 року буде проведено  районний етап обласного  фестивалю „Чисті роси” («Художнє виконавство», «Циркове мистецтво», «Хореографічне мистецтво»)

(текст наказу можна передивитись по наступному посиланню Тисни тут)

... Читати далі - тисни тут
Проглядів матеріалу: 576 | Завантажив: Микола | Дата: 16.01.2014 | Комментарії (0)


      14 січня 2014 року, у приміщенні бібліотеки Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини», відбувся науково-практичний семінар «Всеукраїнський науково-педагогічний проект «Інтелект України»: теорія і практика».

    У роботі семінару взяли участь: директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Михайло Бауер, Ірина Ісопенко, головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої,  позашкільної  освіти управління освіти і науки  Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації; Григорій Білянін, директор Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, кандидат педагогічних наук; Тамара Богачик, заступник директора з науково-методичної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, кандидат історичних наук; Марія Одинак, завідувач науково-методичного центру безперервної педагогічної освіти Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області; Ірина Гавриш, науковий керівник проекту, доктор педагогічних наук, професор ХНПУ імені Г. С. Сковороди; Людмила Булахова, заступник директора з навчально-виховної роботи гімназії № 169, учитель вищої категорії, учитель-методист, лауреат Всеукраїнського конкурсу "Початкова школа ХХІ ст.", заступник керівника проекту з якості; методисти Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області; керівники загальноосвітніх навчальних закладів Чернівецької області, учителі початкових класів, які працюють за програмою проекту «Інтелект України».

      На науково-практичному семінарі «Всеукраїнський науково-педагогічний проект «Інтелект України»: теорія і практика» була присутня делегація Глибоччини у складі завідувача РМЦ - Намаки О.С., методистів РМЦ- Леонтій Е.М., Микитюк Т,О.,заступників директорів з початкових класів Глибоцького та Карапчівського ліцею, Глибоцької та Кам'янської ЗОШ .

 Розпочав роботу семінару Григорій Білянін, директор Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, кандидат педагогічних наук, який привітав усіх присутніх із святом Василія Великого та зазначив: «Науково-педагогічний проект «Інтелект України» – це надзвичайно цікавий проект. В ньому бере участь 7 навчальних закладів Чернівецької області (11 класів). Досить, відрадно, що ми сьогодні можемо поспілкуватись з науковим керівником проекту Іриною Гавриш».

Продовжили роботу семінару вчителі, які працюють за цим проектом .

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 713 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 15.01.2014 | Комментарії (0)


      Здавна українці відмічали свято Маланки колоритно, весело та масово. Це було свято, до якого ретельно готувались та виконували цілий ряд різноманітних обрядів. З метою вшанування багаторічних традицій нашого Буковинського краю кожного року на центральному майдані селища відбувається фестиваль Маланок.
  Глибоччина вітала делегації з Румунії на чолі з віце-примарем м.Сірет Крістіаном Мокреєм та примарем комуни Киндешть Костянтином Чорнодоля, Генерального консула Румунії в м.Чернівці Елеонору Молдован, делегації сусідніх областей, зокрема, Хмельницької, яку очолив міський голова Михало Сімашкович та Тернопільської, яку представляли представники Борщівської РДА. Серед гостей свята були гурти маланкарів з Герцаївського, Сторожинецького, Новоселицького і Хотинського районів. У фестивалі також взяли участь фольклорно-етнографічні колективи сіл району. Офіційну частину відкрили голови Глибоцької райдержадміністрації та районної ради Микола Загарюк і Валерій Ротар, які звернулися до присутніх з вітальними словами та найкращими побажаннями у Новому році. Почесними гостями свята був і голова Чернівецької обласної ради Михайло Гайничеру. Перед членами журі постало нелегке завдання: з-поміж 32 представлених колективів визначити найкращих.
У номінації «Коляда» І місце журі присудило колективу Глибоцького будинку творчості та дозвілля, 2-ге місце розділили колективи сіл Багринівка та Старий Вовчинець. 3-тє місце посіли дитячий колектив Глибоцького будинку творчості та дозвілля та колективи сіл Михайлівка та Карапчів.
У номінації «Маланка» І місце посів колектив села Станівці, ІІ – місце розділил колективи села Сучевени та наші гості - колектив села Тарнавка Герцаївського району. Третіми були колективи сіл Тарашани, Купки, Опришени, "Іроди" села Кам"янка та колектив села Ропча Сторожинецького району.
У номінації «Переберія» найкращими був гурт, який представив образи улюблених героїв мультфільму «Казкова Русь» з с.Чагор, ІІ місце посіли також Чагорські колективи - «Паровоз Сталіна»  та «Смурфіки», а третіми були «Молодійські терористи» та «Кіндери».
 Завдяки зусиллям, які доклали працівники відділу культури і туризму райдержадміністрації, РБТД, правоохоронних органів фестиваль проведено на належному рівні,  захід зібрав небувалу для нашого району кількість гостей.
Проглядів матеріалу: 770 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 15.01.2014 | Комментарії (2)

    Зазвичай музей асоціюється з тишею, акуратно розставленими експонатами, з табличкою «руками не чіпати». Чи не тому не так вже й часто молодь поспішає до музею? Зламати цей стереотип прагне директор Районного краєзнавчого музею – Жижиян  Анжела Констянтинівна -організовує тематичні експозиції, а також цікаві дійства.

      Ось і напередодні Старого нового року запросила пані Анжела школярів на маланкування. Спочатку – розповіла про історію свята, про традиції та символіку обрядів. А згоді дала можливість учням стати учасниками таких магічних дій. Дівчатка гадали, щедрували, а хлопці жартували, пробували себе у ролі учасника переберії. Та найбільше запам’яталось учням те, що вперше їм було дозволено доторкнутись до експонатів. Хлопчаки уважно вивчали будову костюма Кози, переписували тексти величальних пісень, щедрівок.

        Пані Анжела нагородила подяками найактивніших помічників музею (учні передали до фондів музею стародавні новорічні прикраси та листівки).

                                                      Репортаж підготувала Коваль О.
Проглядів матеріалу: 232 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.01.2014 | Комментарії (0)

      На порталі www.yandex.ua запущено безкоштовний інтернет-ресурс для вчителів та учнів «Яндекс.ЗНО». Проект базується на офіційних матеріалах Українського центру оцінювання якості освіти, підготовлених у 2010-2013 роках, та містить 61 тест із усіх 14 предметів, з яких проводиться оцінювання.
Метою ресурсу «Яндекс.ЗНО» (http://zno.yandex.ua/) є забезпечення рівних можливостей для якісної підготовки майбутніх абітурієнтів до зовнішнього оцінювання. Вчитель має можливість використовувати тести для тренувального тестування в комп’ютерному класі або просто роздрукувавши потрібну кількість варіантів.
Для контролю успішності на ресурсі передбачено розділ «Мої учні», де педагог зможе оцінити динаміку результатів тестування кожного учня окремо. Учитель отримає докладний звіт: скільки часу було витрачено, скільки завдань вирішено правильно, у відповідях на які питання було допущено помилки, скільки балів набрав би учень на реальному тестуванні. За результатами такого оцінювання педагог може скорегувати процес підготування, приділяючи увагу питанням, засвоєним гірше.
Проглядів матеріалу: 189 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.01.2014 | Комментарії (0)

       12 січня 2014 учні 6-Б класу Глибоцького ліцею разом з класним керівником Балан З.С. та волонтером Корпусу Миру Олександрою Холуер відвідали університет ім. Ю.Федьковича в м.Чернівці. Вони також побували в палаці Діда Мороза. А найбільше їм сподобалась прем`єра вистави "Білосніжка та семеро гномів". Втомлені, але задоволені повернулися додому.
Проглядів матеріалу: 210 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.01.2014 | Комментарії (0)

     Немає меж для самовдосконалення. Тим паче ця істина стосується праці сучасного вчителя, який завжди у пошуку нових методів, форм, засобів для якісного навчання учнів. Тому 8 січня 2014р. у Глибоцькому ліцеї відбувся Університет педагогічних знань з теми « Сучасний урок ». Розглянувши систему методичної роботи закладу, успіхи за І семестр,  педагоги ще раз зупинилися на докладному вивченні алгоритму аналізу  і самоаналізу уроку як найголовнішої складової навчального процесу. Про це був змістовний виступ учителя-методиста В.М.Мушій. Доповідь ілюструвалася докладною презентацією.

     Працювати над проблемою якості навчання покликана і Школа молодого вчителя. Педагоги-наставники С.А.Верега, Л.О.Швед та В.В.Максимюк поділилися з колективом успіхами і проблемами роботи з молодими і малодосвідченими спеціалістами: Р.М.Тоненчуком, І.В.Янцаловською, Х.І.Кирстюк.

      Заняття пройшло у формі конструктивного діалогу початківців з майстрами педагогічної праці в атмосфері  взаємної зацікавленості щодо якісної організації навчального процесу.
Проглядів матеріалу: 273 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 13.01.2014 | Комментарії (0)

     Вже стало доброю традицією в Чернівецькій області  щорічно у січні місяці організовувати для дітей пільгової категорії казкові музичні вистави.  9 січня 2014 року в Чернівецькому обласному  центрі естетичного  виховання «Юність Буковини»  під патронатом директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації М.Й.Бауера відбулася новорічно-різдвяна благодійна акція «Милосердя».  На новорічній шоу-програмі «Казки Оле-Лукойє» були присутні 120 дітей Глибоцького району. Розваги та святковий настрій маленьким глядачам забезпечували казкові герої, вихованці обласних позашкільних закладів. Учні не лише переглянули казкове дійство, а й мали можливість взяти участь у флешмобах, караоке, рухливих іграх. Кожна дитина отримала  солодкий подарунок та масу позитивних емоцій.

Проглядів матеріалу: 271 | Завантажив: Оксана | Дата: 10.01.2014 | Комментарії (0)

   8 січня учні  7-х класів із своїми класними керівниками: Радкевич Оленою Олександрівною, Димчук Тетяною Мирославівною, Трафенечук Вірою Іванівною побували на екскурсії в м. Чернівці.

   Цікавою подією для 7-х класів виявилась поїздка до Чернівецького музично-драматичного театру імені О.Кобилянської. У фойє театру дітей зустріла святково прибрана ялинка. З новорічними привітаннями звернувся Дід Мороз із Снігурочкою. Всі разом співали новорічних пісень та колядували.   

  А потім, розпочалася музична вистава «Снігова королева». Всі глядачі із захопленням спостерігали за майстерною грою акторів, вболівали за героїв казки і радо аплодували, коли все щасливо закінчилось.По завершенні вистави всі разом відвідали пі церію, де смачно пообідали.     А на завершення вирушили до Новорічної ялинки, яка знаходиться на Соборній площі.

    Додому повернулися задоволені побаченим, обмінювалися враженнями, а також колядували, адже різдвяні свята продовжуються.

 
Проглядів матеріалу: 366 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 10.01.2014 | Комментарії (0)

  З нагоди новорічних канікул дев’ятикласники Глибоцького ліцею продовжили гарну традицію: організовувати змістовне дозвілля.  Відвідали пишну красуню-ялинку столичного міста, а також Чернівецький музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської, переглянули виставу за мотивами повісті М.Гоголя «Ніч перед Різдвом».
    Ледве ми переступили поріг закладу, як потрапили у справжню різдвяну казку. Новорічна ялинка у центрі холу вигравала усіма кольорами веселки, яскраві вогні гірлянд, розвішаних по всьому приміщенню, причарували глядачів своєю кількістю і фантастичними формами. 
      Нас приємно вразила багатоголоса коляда акторів театру «Нова радість стала»,  «По всьому світі стала новина»,  «Пречиста Діва», «Добрий вечір тобі, пане господарю» і віршовані вітання з Різдвом, щирі побажання акторів налаштували глядачів на приємний перегляд дійства, зробили кожного з нас повноправним учасником його.
 Колоритні декорації, барвисті національні костюми, рідне українське слово схвально приймалося залом, супроводжувалося теплими аплодисментами.Учням і вчителям надзвичайно сподобалася майстерна гра акторів, особливо тих, які виконували роль Миколи Васильовича Гоголя, Оксани, Вакули, Пацюка, старости, нечистого.
  Сподіваємося, такі  ж гарні враження і спогади залишаться у нашого волонтера з Англії пані Олександри. Спільний культпохід став першою сходинкою у налагодженні майбутньої співпраці з нею.
     Ми вдячні за допомогу в організації поїздки адміністрації ліцею та головному спеціалістові районного управління освіти Оксані Костянтинівні Стрільчук.  
  
       
Проглядів матеріалу: 210 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 10.01.2014 | Комментарії (0)

         Добра традиція існує в  Глибоцькому ліцеї   подорожувати під час канікул. Четвертого січня учні 5 класів з  класними керівниками та екскурсоводом вирушили вулицями  м.Чернівці , щоб познайомитися з красотами природи, архітектури, культурою, традиціями та мистецтвом Буковини, а також просто відпочити.

        Це була дуже цікава поїздка в чудове місто із багатим історичним минулим. Нас зачарував  унікальний архітектурний ансамбль колишньої  Резиденції православних митрополитів Буковини і Далмації, включений до всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО, де тепер розмістилися центральні корпуси Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Учні побували в Мармуровій та Блакитній залах, загадали бажання, дивлячись у венеціанські джерела Червоної зали, у багатьох дітей  виникло бажання знову повернутись сюди, але вже в якості студентів ЧНУ.

      В музично-драматичному театрі ми із задоволенням подивились мюзикл "Ще раз про Червону Шапочку” – такий собі сучасний мікс із Червоної Шапочки, Снігової Королеви, Івана-царевича з Василиною Прекрасною і Бабою Ягою, Бармалієм з лікарем Айболитом, а також деяких сучасних реалій у вигляді мобільного зв’язку та ноутбука.

     Оскільки поїздка відбувалась під час Новорічних свят, ми помилувались головною ялинкою області, а також кожен п’ятикласник зміг «торкнутись» казки, побувавши в будиночку Діда Мороза, де гарно проколядувавши, всі отримали солодкий сувенір, а також малюнок на щічку.

     Від поїздки залишились море гарних вражень та веселий настрій!

Проглядів матеріалу: 252 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 10.01.2014 | Комментарії (0)

  "Сходинки до інформатики"-навчальний предмет, введений в Україні відповідно до Державного стандарту початкової загальної освіти у 2013-2014 навчальному році для другокласників.

Основним завданням курсу є опанування молодшими школярами практичних навичок сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями, з метою розв'язування життєвих та навчальних завдань. Курс «Сходинки до інформатики» є пропедевтичним.

Життя маленького школяра стає цікавішим, а нові яскраві сучасні підручники не тільки допомагатимуть у навчанні, а й створюватимуть гарний настрій. Працювати з підручником легко і цікаво.

У Багринівській ЗОШ І-ІІІ ступенів діти навчаються за підручником О.В.Коршунова в україномовному класі, а у румуномовному –Г.В.Ламаковська, Й.Я. Рівкінд, Ф.М. Рівкінд, Г.О. Проценко.

Структура уроку відрізняється від традиційних уроків у початковій школі. Перша частина - теоретична. Проводиться у формі бесіди, гри, обговорення ситуацій. Друга частина - це ознайомлення з новою комп'ютерною програмою, її демонстрація, робота учнів за комп'ютерами. Третя частина уроку - це цікавинки , завдання з логічним навантаженням, для розвитку пам'яті, кмітливості, ерудиції «Для розумників та розумниць». Всі частини уроку відображені у підручнику. Використання комп'ютерних технологій і програм на уроках у початковій школі є те, що за монітором дитина повинна перебувати не більше 15 хвилин. Тому учитель на уроці роботу з комп'ютером повинен поєднувати з іншими формами діяльності, які пов'язані з тематикою уроку. Вчитель повинен пам'ятати про обов'язкове виконання релаксаційних вправ (рухливі ігри , гімнастика, фізкультхвилинки).

Щоб урок пройшов вдало вчителі використовують програму «Скарбниця знань», клавіатурний тренажер та різні комп’ютерні програми, для розвитку комп’ютерної компетентності і для набуття практичних навичок.

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 370 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 09.01.2014 | Комментарії (3)

    У грудні до вихованців Коровійського ДНЗ завітав Дід Мороз та Снігуронька, веселі гноми з Білосніжкою, східні красуні зі своїм Султаном , ніжні Сніжиночки. Лунали веселі вірші, пісні, хороводи.

    Малеча продемонструвала свої здібності в танцях та іграх, за що добрий Дід Мороз подарував їм гарні подарунки та пообіцяв виконати їхні заповітні мрії.
Проглядів матеріалу: 270 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 09.01.2014 | Комментарії (0)

 У нічний казковий час 
Рік Новий прийшов до нас, 
Він приніс свої вітання 
І найкращі побажання - 
І людині, і родині, 
І матусі-Україні! 

   Протягом  грудня у Глибоцькому ліцеї відбулися новорічно-різдвяні ранки та шоу-програми для учнів школи. Свята пройшли на славу, задоволеними залишилися не тільки діти, а й батьки, які побували на розважальних програмах. 

   Центром виховної роботи було підготовлено новорічну святково-розважальну програму для учнів 1-8-х класів, під час якої діти мали змогу стати свідками неймовірних пригод улюблених казкових героїв, Діда Мороза та Снігуроньки, а школярі 1-4-х класів отримали ще й солодкі подарунки.

 

   

Проглядів матеріалу: 260 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 09.01.2014 | Комментарії (0)

     Канікули - це завжди цікава поря для відпочинку та пізнання чогось нового. Так учні 6-А класу  Глибоцької ЗОШ разом з класним керівником Герман Антоніною Василівною під час зимових канікул відвідали виставу у обласному театрі ім. О.Кобилянської. Зустріч з театральним мистецтвом - це завжди цікаво. Тому і вражень від вистави у юних відвідувачів залишилось багато.
Проглядів матеріалу: 252 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 09.01.2014 | Комментарії (0)

    «Fair Play – Чесна Гра» - частина Національної інформаційної кампанії «Не Дай СНІДу Шанс!», та є одним з найуспішніших проектів, орієнтованих на популяризацію футболу і здорового способу життя серед дітей та молоді, що ефективно об’єднує зусилля багатьох державних, міжнародних та неурядових організацій, серед яких – Державна служба України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворюваньДержавна служба молоді та спорту УкраїниМіністерство молоді та спорту України, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, Федерація футболу України, міжнародна організація Grassroot Soccer ("Футбол для всіх"). Крім того, проект активно підтримується органами місцевої влади на регіональному рівні.

У рамках заходів передбачених проектом «Fair plаy» у Багринівській ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено ознайомлення учнів із цілями та завданнями цього проекту; ознайомлення учнів з правилами чесної гри також учням пояснили, як ці правила  застосовуються в житті та спорті.

Директор школи спочатку  пояснив, що у цьому молодіжному  проекті використовується футбол та рухливі ігри на основі футбольних технік, щоб вести розмову про такі важливі речі: як стосунки, проблема вибору, безпечна поведінка,  ВІЛ – інфекція. Учні грали та говорили про речі, які дійсно трапляються з ними, і разом знаходили відповіді на запитання.

Провівши перше заняття можемо зробити висновок, що учням дуже сподобався даний проект, вони мають і надалі намір брати активну участь в іграх та обговореннях і бути взірцем для свого оточення, поважати інших, ввести здоровий спосіб життя. За допомогою цих заняті діти будуть навчатися як зберегти здоров’я, уникнути зараження ВІЛ – інфекцією та іншими захворюваннями.

На останок можемо сказати, що проект «Fair Play – Чесна Гра» покликаний створити умови для убезпечення дітей та молоді від шкідливих звичок та виховання в них відповідального ставлення до своїх рішень і вчинків, прищеплення духу здорового способу життя та чесної гри. До участі у проекті запрошуються дівчата та хлопці віком від 10 до 20 років.... Читати далі - тисни тут
Проглядів матеріалу: 893 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 08.01.2014 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 475 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 08.01.2014 | Комментарії (0)

Згідно з прогнозом, складеним фахівцями планетарію при Сибірській державній геодезичній академії в Новосибірську (РФ), в 2014 році астрономи зі всього світу очікують 2 місячних та 2 сонячних затемнення, 7 комет і 1 астероїд.

Перше місячне затемнення очікує нашу планету 15 квітня 2014 року. Його можна буде спостерігати в Південній і Північній Америці, частково в Антарктиді.

29 квітня можна поспостерігати за кільцеподібним сонячним затемненням в Індонезії, Східному Сибіру та Австралії.

8 жовтня нас чекає повне місячне затемнення, а через 2 тижні – часткове сонячне затемнення. Четверте затемнення відбудеться 23 жовтня в повню, а також буде сонячним частковим. Його можна побачити на сході РФ, а крім того в Північній Америці, на півночі Тихого океану.

9 квітня відбудеться зближення Марса з Землею, що дозволить краще вивчити деталі цієї планети і зробити якісні фотознімки. Сатурн, Юпітер і Венера продемонструють себе в повній красі в першому півріччі, а Нептун і Уран будуть добре помітні в осінній період.

Проглядів матеріалу: 432 | Завантажив: освіта | Дата: 05.01.2014 | Комментарії (0)

 Вже позаду залишився 2013 рік…Яким він був для членів профспілки Старововчинецького ліцею? Саме про це йшлося на профспілкових зборах 25 грудня. Голова профкомітету Гнатчук  Світлана Іванівна прозвітувала про роботу за 2013 рік. Найбільшу увагу у своєму виступі вона відвела виконанню Колективного договору.

Також на зборах вшанували ювілярів  2013 року. Голова ПК разом з директором ліцею Чаплею Дмитром Петровичем вручили їм подарунки. У залі панувала тепла і дружелюбна атмосфера, яка сприяла святковому новорічному настрою.

Проглядів матеріалу: 441 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 04.01.2014 | Комментарії (0)


Пошук

Фінанси

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Пройди тестування

Запиши дитя в ДНЗ

SMS листування

Copyright MyCorp © 2018