Неділя, 22.07.2018, 01:20Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Глибоцький    районний 

методичний    центр


          Головна                    Мій профіль            Вихід


" Тут не кінець – початок України, бо звідусюди гості радо йдуть! Їх зустрічає хлібом Буковина – через Глибоку йде в Державу путь! "
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2017-2018
Олімпіади 2018
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 223 224 225 226 227 ... 251 252 »

Фізика! Яке багате слово!

Фізика для нас не просто звук!

Фізика ― опора і основа

Всіх, як є, без винятку наук!

    До системи позакласної роботи, що склалася в  Купському НВК №2, входять предметні тижні. Проведення предметних тижнів сьогодні є однією з основних форм проведення позакласної роботи в школі. Проведенню тижня фізики і астрономії передує велика підготовча робота протягом тривалого часу. Згідно річного плану школи в цьому навчальному році тиждень проходив з 14.04. по 18.04.2014 року.Тисни тут!
 

Проглядів матеріалу: 204 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 18.04.2014 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 417 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 18.04.2014 | Комментарії (1)

     Учні 2 класу Турятського НВК нещодавно побували на екскурсії в  краєзнавчому музеї Чернівців.  Також разом із класоводом Гулей В.П. діти відвідали  визначні  місця  обласного центру. Задоволені і щасливі вони поділилися своїми враженнями з ровесниками.

 

 

 

 

      

     

Проглядів матеріалу: 220 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 18.04.2014 | Комментарії (0)

    В наш час, час науково – технічного прогресу, коли велика велика кількість людей працює в великому нервовому напруженні, коли нас переслідують стреси, а інколи невпевненість у завтрашньому дні, результатом яких є розвиток різних хвороб, а насамперед психічних, гостро постає проблема якомога безболісними методами послабити нервове напруження, а водночас підвищити працездатність та врівноваженість.

З метою ознайомлення вихователів з нетрадиційними способами знаття стресу та збереження психологічного здоров'я, практичним психологом Тереблеченського ДНЗ – Бельчук Юлії Георгівни, 11 квітня було проведено тренінг з вихователями : «Ліки кольору веселки».

 Живіть яскраво! Думайте позитивно! Насолоджуйтеся природою! Любіть один одного! І життя заграє усіма кольорами веселки!

 

  

  

Проглядів матеріалу: 279 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 17.04.2014 | Комментарії (1)

    11 квітня на базі  РМЦ відбувся семінар вчителів трудового навчання (обслуговуючої праці). За вікном – сніг, а в актовій залі РМЦ – весна. Це вчитель Волоківської ЗОШ  Апетроаей Д.В. презентувала основні мотиви українського орнаменту в цілому і волоківських майстринь зокрема.

   Учасники семінару заочно побували на підсумковому уроці у 5 класі з теми «М’яка іграшка».  Пристендовий урок «Діло майстра боїться» (переглянути презентацію -  тисни тут  )у формі гри – змагання презентувала учитель Турятського НВК Чорней О.С.  Вчителі переглянули відеоролик захисту творчих проектів п’ятикласників з даної теми.  А вчитель трудового навчання Глибоцького ЗОШ Максимюк Людмила Іванівна виступила з доповіддю «Використання інноваційних технологій у процесі викладання трудового навчання» і провела майстер – клас по виготовленню виробів в техніці  «ізонить»,  в якому з великим задоволенням взяли участь всі учасники семінару.

                  Вчитель трудового навчання Турятського НВК Чорней О.С.

 

                   

         

Проглядів матеріалу: 280 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 16.04.2014 | Комментарії (1)

       В рамках місячника оборонно-масової роботи, присвяченого 69-й річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні, у Кам"янській ЗОШ  відбулись змагання зі стрільби із пневматичної гвинтівки, розбирання та збирання АК-74 та магазину патронами. У змаганнях взяли участь юнаки 10-11 класів.
  

 

Проглядів матеріалу: 210 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 16.04.2014 | Комментарії (1)

        Напередодні Великодніх свят у 6-А класі Глибоцької ЗОШ пройшов майстер - клас по створенню пасхальних яєць. Провела його мама учениці Пинзару Адріани-- Родіка Іванівна. Вона - професійний художник- дизайнер, працює у техніці китайського розпису,  тож охоче поділилася майстерністю з учнями, навчила їх працювати в техніці китайського розпису. Цю техніку можна використовувати для створення картин, оформлення приміщень і навіть манікюру. Техніка не важка, але потребує певних навичок і впевненої руки. Для цього Родіка Іванівна використала деревяні заготовки яєць, спеціальні фарби та плоскі пензлики. Діти спочатку тренувалися на папері, вони наносили одночасно дві фарби одним пензлем і рухом руки малювали пелюстки квіток. Потім перейшли до нанесення малюнка на деревяне яйце, покривши його перед тим фарбою. Всі працювали з захопленням і цікавістю, тому отримали чудові вироби, які будуть прикрашати Великодній стіл не один рік і стануть чудовим подарунком на свято.

     

Проглядів матеріалу: 241 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 16.04.2014 | Комментарії (1)

      В  Йорданештській ЗОШ І – ІІІ ст. був проведений Тиждень знань основ  безпеки життєдіяльності. В рамках тижня були проведені наступні заходи:
День здоров’я
Конкурс малюнків для початкових класів «Безпечне довкілля» та стінгазет для 5 -11 класів «Коли електроприлади бувають небезпечні »;
Вікторина «Виживання в екстремальних  ситуаціях» для учнів 6 – 8 класів;
Екскурсія до місцевої пожежної охорони (5 – 7 класи);
Конкурс творів : «Рятувальник – професія героїчна»;
Міні лекторії під рубрикою «Це повинен знати кожен»;
Перегляд та обговорення відеофільмів, відео сюжетів з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.
Учні отримали масу корисної інформації для їхнього майбутнього.
Педагог  організатор : Кирчу Оксана Георгіївна

Проглядів матеріалу: 196 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 16.04.2014 | Комментарії (1)

Громадське об’єднання "Центр розвитку лідерства" у партнерстві з ГО "Інститут конкурентного суспільства" та ДВНЗ "Університет менеджменту освіти" НАПН України за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" підготували аналітичний звіт за результатами дослідження "Модернізація системи управління освітою в Україні: дорожня карта реформ".

Результати функціонального аудиту чинної системи органів управління освітою в Україні виявили такі "больові точки":

§  нормативно-правова зарегулюваність освітньої сфери (понад 56% державних функцій у сфері освіти належить до сфери нормативно-правового регулювання, державні послуги становлять 26%, контрольно-наглядова діяльність – 11%, а управління майном – 7%);

§  наявність функціонального конфлікту в органах управління освітою різного рівня (нераціональне поєднання функцій з нормативно-правового регулювання, надання послуг, контрольно-наглядової діяльності та управління майном в одному органі управління освітою);

§  орієнтація системи управління освітою на контрольно-наглядову діяльність за рахунок надання державних послуг;

§  перевантаженість органів управління освітою надлишковими функціями (19% функцій);

§  наявність в органів управління освітою великої кількості функцій, що дублюються (21% функцій);

§  перевантаженість органів управління освітою діяльністю, що не має функціонального навантаження;

§  перевантаженість повсякденної діяльності органів управління освітою звітними "функціями".

На думку учасників робочої групи проекту, ключовими напрямами реформування системи управління освітою мають стати її оптимізація із впорядкуванням завдань, функцій, відповідальності та підзвітності різних ланок управління освітою, посилення ролі громадсько-державного управління, розбудова ефективної системи управління людськими ресурсами в рамках "освітньої управлінської вертикалі", модернізація управлінських процедур та впровадження електронного врядування.

Нова модель системи управління освітою в Україні, запропонована експертами, дає можливість децентралізувати систему управління освітою, ліквідувати дублювання функцій та розмитість повноважень на різних рівнях управління, підвищити якість надання освітніх послуг, посилити лідерський потенціал управлінців всіх рівнів, а також відкритість та прозорість освітньої "управлінської вертикалі".

Мета проекту "Модернізація системи управління освітою в Україні: дорожня карта реформ", що реалізувала ГО "Центр розвитку лідерства" за підтримки Освітньої програми Міжнародного фонду "Відродження" – проведення дослідження системи управління освітою в Україні, виявлення її проблемних місць та розробка рекомендацій щодо її реформування.

http://www.osvita.org.ua/news/76826.html?from=subscribe

Проглядів матеріалу: 250 | Завантажив: Микола | Дата: 16.04.2014 | Комментарії (0)

У Міністерстві освіти і науки повідомили про кроки щодо процесу дебюрократизації українських шкіл.

У відомстві зазначають, що відповідно до плану дій "100 днів Міністерства освіти і науки України" міністерством робляться практичні кроки щодо відміни нормативних документів, які породжують невиправдану звітність загальноосвітніх навчальних закладів.

За повідомленням міністерства, станом на 11 квітня вже скасовано 7 таких нормативних та інструкційних документів. Серед них: наказ МОН "Про затвердження Плану заходів з виконання Державної цільової соціальної програми підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти"; наказ МОН "Про затвердження Плану заходів з виконання Державної цільової соціальної програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій "Сто відсотків"; наказ МОН "Про затвердження Плану заходів з виконання Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти".

Також скасовано Лист МОН від 26.04.2013 № 1/9-308 "Щодо надання інформації з оптимізації установ галузі" та "Лист від 09.09.2010 № 1/9-611 щодо надання інформації з організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів".

"У результаті скасування лише цих семи документів всі загальноосвітні навчальні заклади зменшили звітність за більш ніж однією тисячею показників, окремі з яких збиралися по кілька разів на рік", - наголошують у Міністерстві освіти і науки.

Також відомстві нагадали, що Міністерством підготовлено лист до Мінсоцполітики з ініціативою внести зміни до законодавства про оздоровлення і відпочинок дітей з метою вилучення з переліку типів дитячих закладів оздоровлення та відпочинку пришкільних таборів з денним перебуванням.

У Міносвіти вважають, що ресурси, необхідно сконцентрувати для організації дозвілля й оздоровчої роботи у профільних закладах.

"Листи щодо скасування актів, спрямованих на створення формальних звітів, які не мають стосунку до якості надання освітніх послуг направлено до Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади", - йдеться у повідомлені освітнього відомства.

Міністерством освіти і науки також розробляється новий документ щодо процедур інспектування й атестації шкіл, гімназій та ліцеїв. Він має визначати пріоритетність якості освітніх послуг як визначального вимірника ефективності діяльності навчального закладу в цілому й кожного педагога. Натомість будуть вилучені формальні вимірники, які не мають безпосереднього відношення до діяльності вчителя, адміністраторів навчальних закладів та кінцевих її результатів.

Як відомо, у березні Міністерство освіти і науки звернулося до органів влади на місцях з проханням накласти мораторій на здійснення перевірок навчальних закладів до кінця навчального року.

 

За матеріалами http://osvita.ua/school/40763/

Проглядів матеріалу: 261 | Завантажив: Микола | Дата: 16.04.2014 | Комментарії (0)

Життя молодійських дошкільнят завжди цікаве та різноманітне. І от сьогодні загадкові гості вкотре завітали до малят – це естрадно-розважальне шоу «Бамбіно».

Діти мали можливість безпосередньо брати участь у змістовних, повчальних вікторинах та конкурсах із веселими клоунами. Неабияким здивуванням для дошкільнят була поява дресированих тварин та шоу рептилій. Також малята мали змогу помилуватись лазерним шоу та шоу мильних бульбашок, що дало можливість викликати сплеск дитячих емоцій та позитивних вражень від побаченого. Адже, саме дитячий сміх, радість – це запорука здоров’я дітей. А колектив закладу завжди сприяє тому,  щоб наші дошкільнята росли щасливими.

 

 

Проглядів матеріалу: 262 | Завантажив: ToniaRMC | Дата: 16.04.2014 | Комментарії (0)

Шановні вчителі Глибоччини!

Перше і основне, чого ми навчаємо наших учнів- допомагати тим, хто в біді. Освітяни району завжди відкликаються на прохання про допомогу:  акції милосердя, безстрокова акція «Подаруй колезі життя», зініційована райкомом профспілки, завжди знаходять відгук у серцях вчителів.

Сьогодні нашої допомоги потребує вчитель багатьох освітян району та області, людина з великої літери, справжній педагог, друг і порадник не одного покоління освітян, колишній викладач Чернівецького педучилища - Михайло Григорович Стадничук. Тяжка хвороба вимагає дороговартісної операції, родина просить відгукнутись небайдужих.

Якщо б кожен студент Михайла Григоровича зміг допомогти хоч гривнею - ми б допомогли відомому педагогу, улюбленому викладачу, добрій і щирій людині!

Кошти можна перерахувати за реквізитами:

Одержувач: Стадничук Михайло Григорович

Вклад 5659424, код 1193302034

Державний академічний банк України

ТВБВ10025/008   р/р 290959009

м.Чернівці, вул.Б.Хмельницького, 77

Код 09356307, МФО356334, 26201005659424.

РАЙОННИЙ КООРДИНАТОР ДАНОЇ ІНІЦІАТИВИ - ГОЛОВА РК ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ С.І.ЛАЗУРКО (0502039912)

Милосердя та допомога ближньому-основні християнські чесноти. У ці передвеликодні дні по-особливому звучать заклики про підтримку, доброчинність, любов до ближнього. Тож будьмо милосердними і пам`ятаймо, що добро повертається сторицею.

Проглядів матеріалу: 319 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 15.04.2014 | Комментарії (0)

      У вівторок, 15 квітня, жителі Західної півкулі Землі можуть побачити своїми очима досить рідкісне астрономічне явище - повне затемнення Місяця. Природний супутник Землі увійде в територію її тіні і, в той же час, не зникне з небосхилу, а забарвиться в темно-червоний колір.  Саме через багряні тони таке явище часто називають "кривавий Місяць". Це явище  наживо змогли спостерігати учні Багринівської ЗОШ. Вчитель астрономії Михайло Акатріні розповів учням, що таке «місячне затемнення». Нагадаємо, що місячне затемнення наступає, коли Місяць входить в конус тіні, що відкидається Землею. Коли природний супутник повністю входить у тінь планети, спостерігається повне місячне затемнення.

        Під час затемнення Місяць жевріє повністю і набуває темно-червоний колір. Це пояснюється тим, що він продовжує освітлюватися сонячними променями. Оскільки земна атмосфера найбільш прозора для променів червоно-помаранчевої частини спектру, то саме вони більшою мірою досягають поверхні Місяця при затемненні - це і пояснює забарвлення місячного диска. Наступні повні місячні затемнення відбудуться 8 жовтня цього року, 4 квітня і 28 вересня 2015 року.

  

 

Проглядів матеріалу: 786 | Завантажив: Bagrunivka | Дата: 15.04.2014 | Комментарії (0)

"Життя без книги - хата без вікна "

Дмитро Павличко.

 

         З давніх-давен скарбницею духовного багатства, що поєднує минуле, сучасне і майбутнє, є книга. А вчасно прочитана книга – величезна удача. Вона здатна змінити життя, бути кращим другом і наставником. Тож недарма в народі кажуть, що людина перестає мислити, коли перестає читати.
Пам’ятки людської думки накопичувалися саме в бібліотеці упродовж багатьох століть.
         Але на превеликий жаль, у зв’язку з обмеженим бюджетним фінансуванням, бібліотеки   не в змозі поповнювати бібліотечний фонд новими книжками та періодичними виданнями.

        Вже не перший рік шкільна  бібліотека  проводить  акцію «ПОДАРУЙ БІБЛІОТЕЦІ КНИГУ ». В рамках цієї акції учні 5-Б класу зібрали 115 грн. і на ці кошти купили дві книги «Пригоди Тома Сойєра» та «Гаррі Поттер».

          14.04.2014 року учні завітали до бібліотеки і передали ці книги шкільному бібліотекарю. Під час зустричи Марія Никіфорівна ознайомила учнів з новими придбаннями бібліотеки, розповила багато цікавого про бережливе ставлення до книги як до джерела знань.

         Після відвідування бібліотеки учні вирішили і надалі приймати участь у акції, щоб поповнювати бібліотечний фонд новими цікавими книгами.

Проглядів матеріалу: 203 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 15.04.2014 | Комментарії (0)

    Навчити школярів любити книжку, піклуватися про неї - завдання всіх педагогів та бібліотекарів школи. Виховання бережливого ставлення до книги - не лише економічна потреба суспільства, а, насамперед, моральне формування особистості. Дбайливе ставлення до книжки - проблема моральна. І тут потрібно об'єднати зусилля школи, сім'ї, бібліотеки. Тільки ефективна, продумана система роботи з дітьми сприятиме вихованню у них читацьких навичок та навичок умілого користування книжкою. Моральна спрямованість цієї роботи передбачає усвідомлене, дбайливе поводження з книжкою, підручником.

В Глибоцькому ліцеї пройшов рейд-операція "Живи, книго!", також у шкільній бібліотеці, в класах  проводились виховні  бесіди: "Чи знаєш ти, для чого складається фонд підручників?", "Як створюється підручник, книжка?", "Хто випускає зошити, картки, атласи?" та ін.

Під кінець навчального року, під час рейду-перевірки підручників, можна було побачити, що учні намагаються зробити все можливе, щоб книжки мали охайний, чистий вигляд. Більшість книжок були підклеєні, обгорнуті, мали закладки.

Проглядів матеріалу: 273 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 15.04.2014 | Комментарії (0)

Шановні учні, студенти, батьки, колеги-освітяни! 

Сьогодні під загрозою опинилися територіальна цілісність і державний суверенітет України. Коли нашу державу намагаються силою розчленувати агресори, найкращим захистом країни є наша єдність. 

Ми, вільні громадяни вільної країни, можемо мати різні погляди чи вподобання, але збереження єдності і цілісності Батьківщини є нашим спільним завданням. Не залежно від того, якою мовою ми послуговуємося чи в якому регіоні країни проживаємо, ми є громадянами України.

Єдність країни - це  відповідальність, яка лежить сьогодні на кожному з нас: учнях, студентах, педагогах, батьках, міністрові.

Закликаю вас, друзі, не піддаватися на сепаратистські заклики, доклавши натомість усіх зусиль, щоб наша країна залишалася демократичною, суверенною, цілісною європейською державою, в якій людська гідність, громадянські права і свободи будуть гарантовані й захищені.

Україна - єдина!

 

З повагою

Міністр освіти і науки України                                                                  Сергій Квіт

Проглядів матеріалу: 234 | Завантажив: ToniaRMC | Дата: 14.04.2014 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 350 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.04.2014 | Комментарії (0)

     В Купському НВК №2 практичним психологом Ванзуряк Анною Василівною був проведений тренінг «Все у твоїх руках!».
Мета: усвідомити понят­тя «здоров'я», використовую­чи активні форми роботи, проаналізувати стан власного здоров'я, з'ясувати чинники, які позитивно та негативно впливають на стан здоров'я, показати цінність здоров'я для особистості, розробити реко­мендації стосовно збереження власного здоров'я, розвивати мислення, творчість, уяву та фантазію учнів, спонукати ро­бити усвідомлений вибір.
На занняті були використані такі вправи: «Коло здоров'я», «Сонечко», «Чому потрібно бути здоровим...» (переваги здорового способу життя), мозковий штурм, «Модель здоров’я»,  «З'ясування причин, що …», «Міф і реальність»,  «Залежність»,  «Терези»,  «Торбинка напам'ять»,  «Ситуація», «Символ життя».
Учні мали змогу переглянути повчальну презентацію « Я хочу бути здоровим».
Заняття завершилось притчею «Все за­лежить від тебе».

 

Проглядів матеріалу: 214 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.04.2014 | Комментарії (0)

     Команда Глибоцького ліцею бере участь у Всеукраїнському турнірі "Обніміться брати мої". 10 квітня відбувся перший тур змагань "Тарас Шевченко і література". 
Склад команди:
Ванзуряк Олександр - капітан,
Котюк Сергій,
Бабина Анастасія,
Тоненчук Вікторія,
Сигидін Андрій.
Проглядів матеріалу: 208 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.04.2014 | Комментарії (0)

    У Кам’янській ЗОШ  проводилось анкетування учнів: « Мотивація до навчання» на запит,  (Катеренюк Р.Г. класного керівника 6 – Б класу до практичного психолога Телегуз Т.Д.),  у якому прийняли участь 25 респондентів. За результатами дослідження можемо сказати що :

1     18 ( 72,0%)  з радістю відвідують школу ;   14 ( 56,0%) дуже подобається вчитися у школі.

   На запитання: « Що  найчастіше ви відчуваєте від навчання?» -  18 ( 72,0%)  відповіли що відчувають  задоволення.

 

 

Проглядів матеріалу: 248 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.04.2014 | Комментарії (0)


Пошук

Фінанси

ЛМТ

На допомогу

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2018