Субота, 27.04.2024, 02:11















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 10
Гостей: 10
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 228 229 230 231 232 ... 351 352 »
Відзначення дня Гідності та Свободи    На виконання Указу Президента України «Про відзначення у 2015 році Дня Гідності та Свободи», доручення Кабінету Міністрів України від 09.11.2015 №45489/1/1-15, листа Департаменту освіти і науки облдержадміністрації № 01-31/ 2956 від 12.11.2015 та відповідно до затвердженого плану заходів у Глибоцькому ліцеї було підготовлено та проведено ряд виховних заходів національно-патріотичного спрямування.
День Гідності та Свободи!
У листопаді 2013 року українці вийшли на Майдан з рішучим наміром відстояти своє бажання бути частиною Європи. Ця подія залишається значущою та вагомою для нашої держави. Вона вже вписана у сторінки Історії. Завдяки подіям, які розгортались в центрі столиці, український народ відчув в собі силу, яка може змінити майбутнє нашої держави. В нас прокинулось відчуття гідності, відваги, безстрашшя та самосвідомості.
У нелегкий час, який зараз, на жаль, панує в країні, хоробрі та сильні духом захищають територіальну цілісність України. Наші військові є втіленням справжньої свободи – без компромісів та меж. Вони – живий приклад героїзму, який переплавив у собі холодний розум та палкі серця.
В цей день хочеться згадати слова Тараса Григоровича Шевченка: «В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля». Тож давайте дивитись у майбутнє з оптимізмом та виборювати для себе та наступних поколінь те життя, якого варта наша Батьківщина.
Бажаємо усім нам миру, благополуччя, любові та достатку!

Відзначення дня Гідності та СвободиВідзначення дня Гідності та Свободи
Проглядів матеріалу: 533 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 04.12.2015 | Комментарії (0)

  У середу, 02.12.2015р., на базі конференц-зали управління освіти Глибоцької РДА, відбулася інструктивно-методична нарада працівників психологічної служби – психологів та соціальних педагогів.

  На нараді методист-психолог управління освіти А.І. Колесник ознайомила присутніх з новими вимогами ведення документації, презентувала напрацювання обласного семінару методистів, які відповідають за психологічну службу області, поділилася новітніми технологіями проведення психолого-педагогічних семінарів, педагогічних консиліумів та психолого-педагогічних консиліумів.

 Голова РМО, соціальний педагог Старововчинецького ліцею – В.В. Каменюк презентувала нововведення у трудові задачі соціальних педагогів: «Картку опису соціально-побутових потреб сім’ї»,  особливості ведення документації та основні вимоги щодо циклограми діяльності психологічної служби школи до 2020р.

 Наступним етапом наради було ознайомлення працівників психологічної служби з результатами засідання Експертної комісії НМЦОІППО, згідно яких, 19.11.2015р. було затверджено до використання корекційно-розвивальні програми працівників психологічної служби Грушівського НВК, Кам’янської ЗОШ, Глибоцького ДНЗ та психодіагностичний інструментарій методиста РМЦ А.І. Колесник щодо  проведення діагностичного мінімуму – фахових тестів з педагогіки і психології та психолого-педагогічних ситуацій для педагогічних працівників усіх ланок школи.

  Заключним моментом наради було підведення підсумків, вироблення рекомендацій та шляхів реалізації трудових задач, які поставлені перед працівниками психологічної служби у 2015-2016н.р.

Методист-психолог РМЦ   А.І. Колесник.

Проглядів матеріалу: 479 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 04.12.2015 | Комментарії (0)

     Сьогодні, класним керівником 11-го класу  Попеску О.Г. було проведено виховну годину «Майбутнє – без СНІДу».  Народна мудрість говорить: «Життя прожити — не поле перейти». Яке воно — наше життя? Минуле, сучасне, майбутнє… Кожен з нас озирається на прожиті роки, замислюється над завтрашнім днем — малює картину власного життя… Отже, сьогодні учні 11 класу говорили про майбутнє.

Під час виховної години були використані такі вправи: «Циферблат життя», «Кроки до успіху», «Калькулятор», «Морська зірка».  Учні говорили одне одному комплімент під час вправи  «Комплімент за успіх» .

Учні підготували цікаві факти про ВІЛ. Повчальним був фільм  «Сповідь наркомана».

Класний керівник 11-го класу   Попеску О.Г.

Проглядів матеріалу: 573 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 04.12.2015 | Комментарії (0)

   1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Червонодібровський НВК,  також не стоїть осторонь відзначення тих дат, що стосуються здорового способу життя молоді, а саме проблеми ВІЛ-інфікованих людей. 
  
Прикро, що за темпами поширення ВІЛ-СНІД Україна посідає ледве не перше місце у Європі. Саме тому учні нашого НВК мають бути обізнаними щодо шляхів передачі інфекції, а також можливості запобігти їй. Вчитель біології та основ здоров`я         Сокирка О.В. за допомогою «Маршруту безпеки» у доступній формі ознайомила присутніх із проблемою ВІЛ-СНІДу, детально розповівши про шляхи передачі жахливої хвороби, а також методи та засоби профілактики захворювання, також розповіла про групи ризику, а також вражаючі факти, що стосуються поширення небезпечного захворювання у Чернівецькій області.

 Варто зауважити, що в Червонодібровському НВК  триває конкурс плакатів «СНІД – загроза людства», який уже незабаром визначить переможців. 
 Живімо якісно, задоволено і цікаво, а також не марнуймо життя, тобто бережімо здоров’я, не забуваймо, що його легше втратити, ніж повернути.

 

 

Проглядів матеріалу: 526 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 04.12.2015 | Комментарії (0)

    1 грудня – День  боротьби з ВІЛ/СНІДом  у старших класах було проведено захід - "Пам`ятай про СНІД".

Захід підготували та провели вчитель Радова О.І.. та учні 10 – А класу.

Багато потрібної та актуальної інформації було сказано. Ми ще раз задумались над значенням безпеки життя для кожного з нас.

Заздалегідь вихованці гуртка «Вишиванка» під керівництвом Радової О.І. виготовили символи боротьби зі СНІДом – червоні стрічки, які прикріпили учням всієї школи.

Соціальний педагог Куцак Т. Л. продемонструвала учням відеофільм про хворобу, а також разом з учнями 8 – Б класу випустили стінгазету «СНІД- чума ХХІ століття».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 576 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 04.12.2015 | Комментарії (0)

    Відповідно до наказу управління освіти Глибоцької РДА № 723 від 11.11.2015 року «Про проведення районного етапу обласного конкурсу юних Веб-дизайнерів та користувачів ПК», керуючись  Положенням про відкритий міжобласний  конкурс серед школярів «Інформатик», затвердженого наказом Управління освіти і науки від 22.12.1999 р. №441, зареєстрованого в Чернівецькому обласному управлінні юстиції  від 22.12.1999 р. за № 175/863 та з метою виявлення обдарованих дітей і сприяння інтересу учнів до поглибленого вивчення комп’ютерних наук, 25.11.2015 року на базі РМЦ управління освіти Глибоцької РДА було проведено районний етап обласного конкурсу юних Веб-дизайнерів та користувачів ПК серед освітніх закладів Глибоцького району.

   Даний конкурс було проведено у номінаціях:

-          Веб-дизайн;

-          Користувачі ПК;

-          Програмування.

   Склад команди: до 3 учасників (учні 15-18 років, по одному на кожну номінацію) та керівник команди.

    Склад оргкомітету з проведення районного етапу обласного конкурсу юних Веб-дизайнерів та користувачів ПК 25 листопада 2015 року: Ванзуряк Н.В. – директор Глибоцького БТДЮ, голова оргкомітету, Лупуляк Н.Р. – заступник директора Глибоцького БТДЮ, заступник голови оргкомітету; Малиш І.В. – методист технічного відділу Глибоцького БТДЮ, секретар оргкомітету; Грижюк Н.М. – вчитель інформатики Глибоцької ЗОШ, член оргкомітету; Воробець В.Д. – методист декоративно-прикладного відділу Глибоцького БТДЮ, член  оргкомітету.

    Склад журі по проведенню районного етапу обласного конкурсу юних Веб-дизайнерів та користувачів ПК 25 листопада 2015 р.: Бабій М.Г. – методист РМЦ управління освіти Глибоцької райдержадміністрації, голова журі; Сучеван Ш.Г. – вчитель інформатики Сучевенської ЗОШ, заступник голови журі, Малиш І.В. – методист технічного відділу Глибоцького БТДЮ, секретар журі; Білійчук Ж.В.– вчитель інформатики Старововчинецького ліцею, член журі; Плеван І.В. – вчитель інформатики Купського НВК, член журі; Чорнописький Т.Я. – вчитель інформатики Корчівецької ЗОШ, член журі.

   На конкурс кожний учасник, згідно регламенту,  представив виконані домашні роботи та виконував творче завдання. За підсумками оцінювання робіт журі, було визначено переможців.

Секція веб-дизайну:

І місце – Головата Крістіна, вихованка комунального закладу «Глибоцький БТДЮ» на базі Димківського НВК, (керівник Головата М.Л.);

ІІ місце – Сидоряк Юрій, учень Старововчинецького ліцею (керівник Білійчук Ж.В.);

ІІІ місце – Лодба Іван, учень Молодійської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Невестюк А.В.).

Секція користувачів ПК:

І місце – Передерко Дмитро, учень Старововчинецького ліцею (керівник Білійчук Ж.В.);;

ІІ місце – Цибуляк Ілля, учень Купського НВК (керівник Плеван І.В.) та Стратой Олександр, учень Молодійської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Невестюк А.В.);

ІІІ місце ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 734 | Завантажив: Микола | Дата: 03.12.2015 | Комментарії (1)

1 грудня 2015 р. у рамках дня боротьби зі СНІДом соціальним педагогом Старововчинецького ліцею Каменюк В.В. спільно з вчителем основ здоров'я Пилипець Т.Г. були проведені тренінгові заняття для учнів 5-11 класів на тему "СНІД - стосується кожного". На занятті діти мали можливість пригадали шляхи поширення ВІЛ - інфекції, пограли у гру "Світлофор", переглянули соціальні ролики про СНІД.

На згадку кожен учасник заняття отримав червону стрічку - символ боротьби зі СНІДом. Це, в першу чергу, можливість для прояву солідарності з більш ніж 40 мільйонами людей, які сьогодні живуть з ВІЛ та СНІДом, і для того, щоб згадати мільйони людей, які вже померли від цієї страшної хвороби. 
Бібліотекарі ліцею Каменюк Г.І. та Вакарюк В.П. підготували виставку"Не допусти біди вжитті своєму"

Дізнатись більше

Проглядів матеріалу: 572 | Завантажив: Жанет | Дата: 02.12.2015 | Комментарії (0)

    1 грудня у Глибоцькій ЗОШ спільно з «Глибоцьким районним будинком творчості дітей та юнацтва» практичними психологами Стрільчук О.В. та Попеску О.В. було проведено заняття з елементами тренінгу з учнями та вихованцями 9-11 класів «Червону стрічку носять небайдужі», присвячений до 1 грудня – Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. Під час заняття учні дискутували, працювали в групах, переглядали відеоматеріал та закріпили свої знання з проблематики ВІЛ/СНДу. На завершення учням надали поради, які допоможуть звести можливість інфікування ВІЛ/СНІДом до мінімуму.

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 472 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 02.12.2015 | Комментарії (0)

Відзначення 150-річчя з дня народження митрополита Української Греко-Католицької церкви Андрея Шептицького.    На виконання Постанови Верховної Ради України від 17 червня 2014 р. №1330-VII «Про відзначення 150-річчя з дня народження митрополита Української Греко-Католицької церкви Андрея Шептицького».  В Глибоцькому ліцеї провели:

- тематичні заходи, присвячені вшануванню ролі Андрея Шептицького у становленні  української державності та консолідації і розвитку духовності українства; 

-  круглий стіл “Скарбниця мудрості” у рамках інтегрованого уроку, присвяченого життю та діяльності митрополита;

  - відео урок з подальшим обговоренням ;

 -  комбінований урок з використанням різного обладнання, презентацій, відео- фрагментів із науково-популярної літератури з подальшим обговоренням;

 - турнір диспут;

- усний журнал “Пастирська думка”;

- обговорення у малих групах із модератором “Актуальність соціального вчення Шептицького”.

Андрей Шептицький був загальновизнаним благодійником і меценатом. Найбільшу підтримку він надавав сиротам і молоді. Так, однією з найважливіших акцій Шептицького стала допомога вдовам і сиротам священників, яку він домігся як член Палати Панів.
Андрей щедро допомагав сестрам Василіянкам у фі­нансуванні їхнього сиротинця, особливо дбав про добре харчування сиріт. У 1925 році монахи Студити побудували з його допомогою новий центр у Львові, де розмістився сиротинець.


Відзначення 150-річчя з дня народження митрополита Української Греко-Католицької церкви Андрея Шептицького.Відзначення 150-річчя з дня народження митрополита Української Греко-Католицької церкви Андрея Шептицького.
 

 

 

Проглядів матеріалу: 472 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 02.12.2015 | Комментарії (0)

Козацькому роду - нема переводу     28 листопада у Глибоцькому ліцеї був проведенний виховний захід "Козацькому роду - нема переводу".

Мета: розширити знання учнів про життя та діяльність вченого Д. Яворницького, а також знання учнів про життя, обряди, звичаї козацтва; примножувати традиції нашого народу; розвивати почуття гордості за минуле нашої Батьківщини, прищеплювати любов до неньки – України.

Славна і багата історія нашого народу. Героїчну сторінку в неї вписали славні запорожці, степові рицарі, оборонці української землі. Тож згадаймо сьогодні і про козаків, які колись безкрайніми степами вітром літали, шаблями ворогів змітали, на чайках по Дніпру гуляли.
Свято пройшло в ІІІ тури: гра «Козацькі розваги», тести-вікторини та поїдання вареників. Учні отримали масу задоволення та вражень від даного свята.
Всі ми є нащадками славних українських козаків, то ж любіть Україну, шануйте її народ. Хай кожен з вас своїми вчинками і добрими справами доведе, що козацькому роду нема переводу. Тож бажаю вам щастя земного, неба голубого, хліба запашного.
Козацькому роду - нема переводуКозацькому роду - нема переводу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Козацькому роду - нема переводу

Проглядів матеріалу: 537 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 02.12.2015 | Комментарії (0)

    1 грудня у Черепковецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів було організовано агітбригаду  « Діти проти СНІДу» до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом. Учні 7-8 класів у своєму виступі вирішили звернути увагу на цю проблему і закликали берегти своє здоров'я та життя . Навели цифрову кількість ВІЛ інфікованих людей по Україні та в цілому світі.

Символом боротьби зі СНІДом вже традиційно є червона стрічка. Тому всі учні школи в цей день були з червоними стрічками.Психологічною службою школи було проведено тренінгові заняття « ВІЛ\СНІД – чума ХХІ століття» із учнями 11 класу.

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 492 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 02.12.2015 | Комментарії (0)

Не надломимо квітки                 

Людського життя,

 Від інфекції – ВІЛ

Захистимо майбуття!!!

1 грудня у всьому світі відзначають День боротьби зі СНІДом. Боротьба з цією страшною хворобою ХХІ століття – в Україні і світі ведеться на усіх рівнях. І школа займає тут далеко не останнє місце, адже саме у школі формується, розвивається і набирається знань майбутнє держави.

  У Всесвітній день боротьби зі СНІДом у Михайлівському НВК відбулися заходи під гаслом: «Знати сьогодні, щоб жити завтра».Учні активно долучилися до акції «Червону стрічку носять небайдужі», щоб висловити свою підтримку і співчуття тим, хто захворів на цю страшну хворобу, і щоб не втратити можливість доторкнутися до найвищих людських цінностей: кохання, щастя, сім'ї, адже для багатьох хворих на ВІЛ/СНІД така можливість  втрачена.

   Психологом Анастасією Іванівною Унгурян був проведений просвітницький тренінг  на тему: «ВІЛ/СНІД – Ахіллесова п’ята людства ХХІ ст.» під час якого учні мали змогу ознайомитися з шляхами передачі та методами захисту від хвороби. Учасники тренінгу розв’язували проблемні ситуації, грали у гру «Серце друга». Наприкінці, за допомогою вправи «Послання у світ»,  учні описали своє власне ставлення до ВІЛ-інфекції та висловили поради своїм одноліткам, які допоможуть відмовитися від пропозицій, пов’язаних із ризиком інфікування.

Також психологом була проведена інтерактивна лекція «Цінуй життя!» з метою формування відповідального ставлення до власного здоров’я та розвитку навичок толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих.

 Учні молодших класів, щоб більше дізнатися про ВІЛ-інфекцію, отримали просвітницькі буклети та переглянули анімаційні ролики.

 Бібліотекар Гушул Д.В. оформила книжкову виставку для учнів під назвою: «Це повинен знати кожен!».

Сподіваємось, школярі зрозуміли, що ВІЛ/СНІД – це проблема, яка стосується кожного, і єдина зброя проти СНІДу – це знання і власна обережність.

 

Анастасія Іванівна Унгурян, практичний психолог  Михайлівського НВК

 

Проглядів матеріалу: 500 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 02.12.2015 | Комментарії (0)

Родина-родина — це вся УкраїнаМи, українці, нація прадавня,
На цій Землі — багато тисяч літ.
Культурою й традиціями славна,
І багатющий в нас духовний світ.
В нас звичаї свої, неписані закони,
По них пізнає українця вся земля.
Своє світосприймання й заборони,
Як і свої ліси, річки й поля...
Свої казки, легенди і повір’я,
Дотепні жарти і слова ясні,
Своя хатина біла і подвір’я,
І неповторні, трепетні пісні.
 
  Родинне свято в 6-А класі Глибоцького ліцею пройшло на високому рівні. Метою якого було: розширити уявлення учнів про родину; викликати бажання дізнатися коріння свого роду, примножувати його славу. Розвивати пізнавальні інтереси. Виховувати бережне і шанобливе ставлення до усіх членів родини.
Зала, де проводилося свято, прикрашена рушниками, народними прислів’ями і приказками, малюнками дітей, зображеннями «родинних дерев». На видному місці — виставка робіт, представлених окремими родинами.
На святі учні  декламували родинні дерева, які зробили своїми руками. Це дуже цікаво тому, що кожна людина повинна знати своє коріння, з якого роду вона походить. Це не тільки цікаво, але й дуже важливо тому, що ми велика і дуже давня нація, живемо на цій землі вже багато тисячоліть. Тому треба знати, з якого ми роду, з якою метою прийшли на цю землю, для чого ми живемо. 
Тому ми — молоде покоління, яке прийшло на цю землю жити сьогодні, повинні бути гідними нащадками наших предків!!!

Родина-родина — це вся Україна
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Родина-родина — це вся Україна
Проглядів матеріалу: 595 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 02.12.2015 | Комментарії (0)

    28 листопада – День пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр. У Черепковецькій ЗОШ до цієї дати бібліотекарем була оформлена тематична виставка « Допоки пам’ять в серці не згасає».

Пам’яті тих, хто загинув від голодомору  учні 8 класу підготували виступ «Схилімо голови в скорботі». Діти, слухаючи, переконалися, що голод був заздалегідь спланований державою в особі Й. Сталіна та його вірних «однодумців». Це був акт геноциду проти українського народу. Від голоду загинуло тоді від 7- 10 млн. українців. Ніхто не має права про це забути. Наприкінці заходу схилили голови в скорботі перед невинно убієнними і запалили свічки пам’яті.

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 452 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 02.12.2015 | Комментарії (0)

дякуємо за обстеження    1 грудня в актовій залі Глибоцького ліцею проводилась соціальна акція "Здоровий зір" за підтримки офтальмологів України м. Чернівці. Ми висловлюємо велику подяку Танасковій Світлані Михайлівні та Леневич Іванні Зіновіївній за обстеження великої кількості школярів, та вчителів нашого ліцею.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
дякуємо за обстеженнядякуємо за обстеження
 
Проглядів матеріалу: 592 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 02.12.2015 | Комментарії (0)

   Психологічною службою Кам"янської ЗОШ спільно з учнями старших класів було проведено лекції для учнів 5-7 класів для ознайомлення з шляхами поширення та наслідками ВІЛ\СНІДу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 527 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 02.12.2015 | Комментарії (0)

Мільйони тих, що голодом убиті,

навіки стали пам`ятю і болем,

пшеничним білим хлібом, чорним, житнім...

і просто - полем, українським полем...

 

 

 

 

  Рано чи пізно, але обов’язково кожна людина і весь народ осмисле своє минуле. Не сьогодні це сказано: Час народжувати і час помирати, Час руйнувати і час будувати, Час розкидати каміння і час збирати, Час мовчати і час говорити. Прийшов час говорити після десятиліть мовчання.

 

  Голодомор – не просто біль і рана. Це – чорна діра нашої історії, яка могла безповоротно поглинути не тільки Україну, але й будь-яку надію на життя.

Чому це сталося і як, яким чином. Як сталося, що без стихії, без засухи, без іноземного нашестя стільки людських життів були приречені на смертні тортури. Осмислити нарешті: що ж з нами відбулося, пояснити собі і всьому білому світові. Досі не знаємо всього масштабу цієї трагедії та вже знаємо, що то було. Був голод штучно зорганізований, був масовий сталінський геноцид, свідомо спрямований на винищення українського народу. Терор був розгорнутий планомірно і послідовно. Цей безпрецедентний за своїм катівським розмахом злочин сталінщини, що завдав Україні найтяжчих втрат, коштував нації мільйон людських життів.

  У зв’язку із відзначенням 82 річниці голодомору, з метою вшанування світлої пам’яті безвинно замучених голодом людей, поглиблення знань про роки голодо-мору в Україні та його наслідки для українського народу, в Михайлівському НВК 28 листопада було проведено виховний захід  «Без крихти хліба…». Уході якого, учні з жалем декламували вірші, запалили свічу пам’яті та вшанували хвилиною мовчання усіх загиблих.

 Шкільним бібліотекарем була організована книжково – ілюстративна виставка            « Україно! Пам’ятай! Світе! Знай! », а також у  9 класі було проведено годину пам’яті « Голодомор в Україні: злочин проти людяності».  

Вчитель історії – Ірина Федоренко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 527 | Завантажив: kamenyuk70 | Дата: 01.12.2015

Кожен день, в який ви не поповнили своєї освіти

 хоча б маленьким, але новим для вас шматком знання...

вважайте безплідно і не зворотно для себе загиблим.

К. С. Станіславський

         Сучасне життя переконливо доводить, що знання іноземних мов та вміння працювати за комп’ютером є одними з важливих умінь, якими повинна володіти людина ХХІ століття. Сьогодні, освічена людина має володіти трьома-чотирма європейськими мовами, причому обов’язково англійською. Як наслідок, постає питання фахової компетентності педагогів, з’являються нові «критерії оцінювання» їх професійності: стійка мотивація пізнання нового, здатність педагогічних працівників до самоосвіти, усвідомлення ними необхідності навчатися впродовж всього професійного життя

           24.11.2015 року на базі РМЦ відбувся районний  семінар-практикум вчителів англійської мови з проблеми: «Навчання говорінню. Розвиток діалогічного мовлення на уроках англійської мови». Семінар складався з двох частин: теоретичної та практичної. Під час теоретичної частини семінару розглядалися наступні питання:

  • «Формування мовленнєвої компетенції. Створення мовленнєвих ситуацій в процесі навчання іноземної мови» (Доповідач – методист з іноземних мов
  • Віра Заяц);
  • «Розвиток іншомовної компетенції засобами діалогічного мовлення» (Доповідач – вчитель англійської мови Купського НВК №2 Алла Плеван);
  • «Підвищення мотивації пізнавальної діяльності учнів засобом педагогічного коригування» (Доповідач: керівник районного МО вчителів англійської мови Валентина Чобан);
  • «Якісна підготовка до ЗНО – запорука успіху майбутнього випускника» (Доповідач - вчитель англійської мови Чагорської ЗОШ Лілія Загарюк).

          Під час практичної частини Алла Плеван провела для вчителів англійської мови Глибоцького району майстер клас «Teaching communication through the dialogues», а також продемонструвала відео фрагменти з власних уроків з використанням вправ для розвитку діалогічного мовлення. 

           Віра Заяц ознайомила вчителів зі складовими уроку з розвитку діалогічного мовлення. Вчителям було запропоновано розробити власну технологічну карту уроку; відповідно до обраної ними ситуації вказати тему та мету уроку, підібрати обладнання та найбільшу увагу приділити основним етапам роботи з діалогами під час уроку.

          По завершенні  практикуму вчителі затвердили методичні рекомендації даного семінару.

 

 

Проглядів матеріалу: 590 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 30.11.2015 | Комментарії (2)

Проглядів матеріалу: 499 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 30.11.2015 | Комментарії (0)

   26 листопада 2015р. на базі Михайлівського НВК відбулося засідання Клубу новаторства та фахової майстерності працівників психологічної служби Глибоцького району.

  Засідання проходило у формі теоретично-практичного круглого столу. Учасники Клубу працювали за таким планом:

  1. Узагальнення зібраних за минулий рік теоретичних та практичних матеріалів МО «Розвиток психологічної компетентності керівників навчальних закладів».
  2. Розробка плану узагальнення в методичний посібник матеріалів МО по розвитку психологічної компетентності педагогів, батьків та директорів за 2015/2016 н.р.
  3. Аналіз моніторингів: «Адаптація 1-х та 5-х класів», «Моніторинг дітей трудових мігрантів» та «Вивчення стану вживання учнівською молоддю алкогольних напоїв, наркотичних речовин та тютюнопаління».
  4. Підготовка теоретичних та практичних матеріалів до обласного семінару на тему: «Основні форми та методи підвищення фахової майстерності працівників психологічної служби Глибоцького району».

  Заключним етапом було: підбиття підсумків, складання плану роботи для наступного засідання та вироблення методичних рекомендацій.

Проглядів матеріалу: 503 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 30.11.2015 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024