П'ятниця, 03.05.2024, 10:42















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 229 230 231 232 233 ... 351 352 »

     30 листопада 2015 року Опришенська  ЗОШ І-ІІІ ступенів приймала слухачів курсів підвищення кваліфікації при ІППОЧО - вчителів початкових класів шкіл з румунською мовою навчання.

Курсанти, очолювані методистом ІППОЧО Говорнян Л.С., були приємно вражені методичним наповненням початкових класів.

 Директор школи Боднарюк Микола Іванович  та учнівське самоврядування  презентували  навчальний заклад, розповідали  про педагогічні здобутки вчителів початкових класів.

Присутнім вчителям навчальний заклад запропонував два відкритих уроки і один виховний захід. Своїм досвідом щодо реалізації змісту нового Державного стандарту початкової загальної освіти, який ґрунтується на засадах особистісно зорієнтованого та компетентнісного підходів,  з  колегами  поділилися  : «старший вчитель» Русу Катерина Георгіївна у 1-му класі запропонувала урок - подорож з математики на тему: «Додавання й віднімання в межах 10. Зв’язок між додаванням і відніманням»; Петрович Тетяна  Радіонівна., вчитель першої кваліфікаціної категорії,  провела відкритий урок у 2-му класі з літературного читання на тему: «Furnica silitoare” В. Сухомлинського.

Особистісно орієнтоване спрямування навчальної діяльності, використання вчителями  інформаційно-комунікаційних технологій, парних та групових форм роботи, реалізація основних дидактичних принципів забезпечили високу результативність відкритих уроків.

Сенюк Анжела  Іванівна, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, звернула увагу присутніх на те , що вчитель є  не тільки носієм, а й генератором культурологічних та інтелектуальних цінностей та запросила гостей на виховний захід  «Традиції мого народу».

 Магас Анна Іваніввна «вчитель – методист»  Димківського НВК  з радістю ділилася своїм досвідом роботи з теми «Гра, як  метод стимулювання інтересу учнів  до  навчального процесу» та проводила майстер- клас.    

Директор школи провів екскурсію в  Опришенський музей археології  та етнографії імені Максиміліана Гакмана     

Відвідані заходи,  були проведені на високому професійному рівні.

                                                                                                                          Методист РМЦ  Леонтій Е. М.

Проглядів матеріалу: 600 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 30.11.2015 | Комментарії (2)

Ми зовсім юні, нам треба жити,

край отчий любити, добро боронити, і виростати,

щоб з поміччю Бога державі нашій опорою стати!

          Саме такими словами в Глибоцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів розпочалося традиційне свято для учнів других класів «Посвята в Барвінчата».  «Барвінкова країна» - це чудова країна дружби, радості, добра. У ній діти вміють добре навчатися, гратися, дружити, співати і танцювати. Основною метою організації є захист прав та інтересів своїх членів, створення умов для розвитку здібностей підростаючого покоління. Завдання та діяльність організації спрямовані на згуртування дітей для виконання добрих і корисних справ, розвиток творчих здібностей. Барвінчатам доручають різні серйозні завдання: провести свято, конкурси, виставку малюнків, поробок.

 Завдяки цьому заходу, посвята в Барвінчата, ми доносимо до дітей, що таке дружба та взаємоповага, любов та повага до батьків, рідної  мови, своєї Батьківщини, що потрібно бути вірними у дружбі, захищати слабких, бережливо ставитися до рідної природи, поважати народні традиції. Саме такі обіцянки давали другокласники на святі Барвінку (Добрянський Володимир, учень 4 класу). Після чого друзі з «Веселкової країни» вручили кожному другокласнику символ та інструкцію «Країни Барвінкової» і пообіцяли усіх  вести різними добрими стежинами, щоб зростали і мужніли, розуму набиралися, школа та батьки ними лиш пишалися. А щоб свято було цікавим, гарним та веселим, його допомагали готувати ведучі свята Коваль Ольга-учениця 9-а класу та Бурла Юлія - учениця 7-б класу. Також гарні музичні привітання дарували барвінчатам члени клубу «Старшокласник» та «Країни веселкової»( Лупу Євдокія, Русу Кароліна, Лупу Діана, Лупу Марія,   Верхоляк Софійка та Горобець Наталя) .    

Закінчилося свято, але подорож до країни Барвінкової тільки почалася. Тож хай цей день стане початком добрих справ, поваги та гідної зміни підростаючого покоління на благо процвітання нашої школи, селища, нашої держави.

Леонтій Е. М. –педагог- організатор

 

Проглядів матеріалу: 560 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 30.11.2015 | Комментарії (0)

   27 листопада у Чагорській ЗОШ І – ІІІ ступенів під гаслом «Історію переписати неможливо» пройшов ряд заходів по вшануванню пам’яті жертв Голодоморів та політичних репресій.

Учнями 7-го класу (класний керівник Пислар О.Д.) організована та проведена тематична шкільна лінійка «Пекучий біль мого народу», під час якої учні мали змогу ще раз доторкнутись до пекучих сторінок історії українського народу, вшанувати хвилиною мовчання пам'ять померлих від голоду в 1932-33рр.

На базі 8-А заступником директора з ВР Білою З.В. було проведено урок-набат «Історію переписати неможливо» для учнів середньої ланки. На урок запрошено педагогів школи, представників батьківського комітету.

Сьогодні важко знайти слова, які б могли передати людський біль від страшної трагедії нашого народу, коли відбувалися страшні події, і українське село вимирало від голоду. Історію переписати вже неможливо, проте варто пам'ятати, що цю історію ми творимо самі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 586 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 30.11.2015 | Комментарії (0)

   Минув рік, як Глибоччина отримала страшну звістку про загибель нашого випускника - 2011 року, молодого хлопця Костянтина Лук’янюка, який став на захист нас з вами, оберігаючи наш спокій, незалежність та свободу України.

19-річний Костянтин пішов служити за контрактом одразу після закінчення школи. Спочатку служив у Чернівецькому 300-му полку, потім передислокувався у місто Яворів. Разом з 24-ю механізованою бригадою був в оточенні в Луганській області. Загинув хлопець, обороняючи від сепаратистів блокпост поблизу Луганська, прикривши своїм тілом військового побратима.
Указом Президента України №144/2015 від 14 березня 2015 року, «За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України», Костя нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).
26 листопада йому б було 22 роки.
  В цей день ми вшанували пам’ять про Костю і проводили урок –пам’яті з учнями 9-11класів.    

Герої не вмирають, поки живуть у нашій пам`яті.

Вічна пам’ять та слава  Героєві!

Герої не вмирають!

                                                            Класний керівник – Леонтій Е. М.

Проглядів матеріалу: 437 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 30.11.2015 | Комментарії (0)

   26 листопада практичним психологом Кам'янського ДНЗ Балан І.Г. було проведено ППС на тему «Конфлікти мистецтво взаємодії». На семінарі були присутні вихователі закладу, які активно брали участь у всіх запропонованих вправах, уважно слухали лекцію, активно обговорювали конфлікти, які виникали під час роботи  та разом знаходили шляхи їх вирішення. В кінці була проведена релаксація. Присутні отримали пам'ятки  «Кодекс поведінки під час конфлікту. Дванадцять правил»

                                                  І.Балан, практичний психолог.

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 481 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 30.11.2015 | Комментарії (0)

  26 листопада  2015 року на базі Станівецького НВК  відбувся районний  семінар вчителів історії та правознавства. Семінар відкрив Швець Василь Григорович , методист РМЦ.  Проблема семінару: «Організація історико-краєзнавчої та музеєзнавчої роботи. Шкільний музей - скарбниця культури».

Учасники семінару мали можливість відвідати  шкільний  етнографічний  музей та ознайомитись з навчально-матеріальною базою. Музей етнографії  – це справжня скарбниця, яка зберігає традиції народу, одяг односельців, а також одяг з різних куточків сусідньої держави - Румунії, є великою скарбницею, яка переходить нащадкам з покоління в покоління. Він презентує історичне та культурне минуле села.

Роботу семінару продовжив Щур Руслан Васильович, заступник директора ГЦТКСЕУМ, який проаналізував роботу шкільних музеїв Глибоцького району та перспектив розвитку музейної справи.
Вчителі історії Михайлівського НВК, Опришенської ЗОШ, Кам"янської ЗОШ, Сучевенської ЗОШ  презентували шкільні музеї.
 Учнями школи було представлено музичну композицію "Станівецькі традиції".

За круглим столом учасники семінару обмінялися думками з проблеми семінару та виробили методичні рекомендації.

 

Проглядів матеріалу: 576 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 30.11.2015 | Комментарії (0)

 Так як листя обпало з дерев, так один за одним промайнули осінні дні. Ось вже й вся осінь позаду. Осінь – пора приємних турбот,  жнив, збирання урожаю, але посеред цих турбот є місце і святу…

     Оксана Володимирівна Усата, класовод 2-Б класу, підготувала зі своїми учнями загальношкільне свято Осені, яке пройшло в Коровійській школі 29 листопада 2015 року. Учні 2-Б класу хотіли привернути увагу дітей до краси осені у рідному краї, ознайомити з українськими народними традиціями та побутом, розвивати вміння спостерігати, бачити красиве в цій порі року. І їм це вдалося! Свято було прекрасне! Діти майстерно декламували вірші про осінь, співали пісні та частівки і навіть жартували. Цікавим героєм свята виявився пан Будяк, який хотів всім довести, що він найголовніший на городі. Також всім сподобалася сценка, коли Гарбуз хотів одружитися і вибирав серед овочів собі дружину. А на завершенні свята всіх порадував осінній танок  дощика дівчаток з парасольками.

ДЯКУЄМО ОКСАНІ ВОЛОДИМИРІВНІ, УЧНЯМ ТА БАТЬКАМ 2-Б КЛАСУ ЗА ГАРНЕ СВЯТО В ШКОЛІ!!!

   

   

 

Проглядів матеріалу: 519 | Завантажив: Коровійська_ЗОШ | Дата: 29.11.2015 | Комментарії (0)

 Так як листя обпало з дерев, так один за одним промайнули осінні дні. Ось вже й вся осінь позаду. Осінь – пора приємних турбот,  жнив, збирання урожаю, але посеред цих турбот є місце і святу…

     Оксана Володимирівна Усата, класовод 2-Б класу, підготувала зі своїми учнями загальношкільне свято Осені, яке пройшло в Коровійській школі 29 листопада 2015 року. Учні 2-Б класу хотіли привернути увагу дітей до краси осені у рідному краї, ознайомити з українськими народними традиціями та побутом, розвивати вміння спостерігати, бачити красиве в цій порі року. І їм це вдалося! Свято було прекрасне! Діти майстерно декламували вірші про осінь, співали пісні та частівки і навіть жартували. Цікавим героєм свята виявився пан Будяк, який хотів всім довести, що він найголовніший на городі. Також всім сподобалася сценка, коли Гарбуз хотів одружитися і вибирав серед овочів собі дружину. А на завершенні свята всіх порадував осінній танок  дощика дівчаток з парасольками.

ДЯКУЄМО ОКСАНІ ВОЛОДИМИРІВНІ, УЧНЯМ ТА БАТЬКАМ 2-Б КЛАСУ ЗА ГАРНЕ СВЯТО В ШКОЛІ!!!

   

   

 

Проглядів матеріалу: 437 | Завантажив: Коровійська_ЗОШ | Дата: 29.11.2015 | Комментарії (0)

    29 листопада 2015 року на базі Глибоцького ліцею проходить ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з економіки та інформатики. Участь в інтелектуальному змаганні з економіки беруть 28 учнів 10-11 класів: 10 клас - 8, 11 клас - 20. З інформатики: 10 клас – 21 учень, 11 клас – 18 учнів. Для роботи учасників олімпіад створені всі умови.

Бажаємо всім досягти гарних результатів!

 

 

 

  1. Остаточний протокол оцінювання результатів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки
  2. Остаточний пртокол оцінювання результатів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій 11 класу
  3. Остаточний протокол оцінювання результатів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 10 класу

Методист РМЦ управління освіти Глибоцької РДА М.Г. Бабій

                      

 
Проглядів матеріалу: 1147 | Завантажив: Микола | Дата: 29.11.2015 | Комментарії (2)

   28 листопада 2015 року на базі Глибоцької ЗОШ І-ІІІ проходить ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови серед учнів освітніх закладів Глибоцького району.

   Учасники отримали настанови та побажання успіху з методиста РМЦ управління освіти Глибоцької РДА В.П. Заяць .

   Для успішного виконання учасниками олімпіади олімпіадних завдань створені всі умови. Побажаємо їм успіхів.

  

 Остаточний протокол оцінювання результатів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови

               

Проглядів матеріалу: 653 | Завантажив: Микола | Дата: 29.11.2015 | Комментарії (0)

  27-28 листопада 2015 на базі Глибоцького ліцею та Глибоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів проводиться ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання серед учнів 8-11 класів освітніх закладів Глибоцького району. 27 листопада змагалися учні 8-9 класів освітніх закладів району, а 28.11.2015 року змагаються – учні 10-11 класів.

   На олімпіаду 27.11.2015 року з’явилось 85 учнів: з 8 класу –  41 учасник (21 дівчат та 20 хлопців), з 9 класу – 44 учасників (23 дівчат і 21 хлопець).

   28.11.2015 року 55 учнів: з 10 класу - 22 учасників (14 хлопців та 8 дівчат), з 11 класу - 21 учасників (13 хлопців та 8 дівчат). 

   Цього року практичне завдання для дівчат 11 класу – виготовити сумку для бійців АТО. Найкращі вироби будуть передані волонтерами  українським воїнам.

   Юні майстрині 10 класу пошили спіднички на дівчаток-підлітків. Діти, які потребують допомоги, теж отримають ці вироби у подарунок.

   Для успішної роботи учасників олімпіади в Глибоцькому ліцеї та Глибоцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів створені всі умови.

Посилання на перегляд остаточних протоколів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання:

28.11.2015

1. Остаточний протокол оцінювання результатів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (обслуговуюча праця), 8-9 класи

2. Остаточний протокол оцінювання результатів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (обслуговуюча праця), 10-11 класи

Посилання на перегляд попередніх протоколів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання:

28.11.2015

8 клас (хлопці): Тисни тут

9 клас (хлопці): Тисни тут

10 клас (хлопці): Тисни тут

11 клас (хлопці): Тисни тут

 

Методист РМЦ управління освіти М.Г. Бабій

 

Фотоколаж

27 листопада 2015 року

   

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 1018 | Завантажив: Микола | Дата: 28.11.2015 | Комментарії (4)

   28. 11. 2015 року на базі Глибоцького ліцею проходить ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови серед учнів 7-11 класів освітніх закладів Глибоцького району. В даній олімпіаді беруть участь 69 учнів: 7 клас – 13, 8 клас - 15, 9 клас - 17, 10 клас - 12, 11 клас - 12.

    Учасники отримали настанови та побажання успіху з уст асистента кафедри філологічних наук Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича Головач Ніколетти Миколаївни та головного спеціаліста управління освіти Глибоцької РДА Міхай Домніки Мірчівни.

     Для успішного виконання учасниками олімпіади олімпіадних завдань створені всі умови. Побажаємо їм успіхів.

 

Посилання на перегляд попередніх протоколів оцінювання робіт ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови:

11 клас

10 клас

9 клас

8 клас

7 клас

           

Проглядів матеріалу: 1190 | Завантажив: Микола | Дата: 28.11.2015 | Комментарії (8)

   28 листопада 2015 року на базі Глибоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів проходить ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології серед 10-11 класів. В даній олімпіаді беруть участь 38 учнів: 10 клас - 17, 11 клас – 21.

   Учасники отримали настанови та побажання успіху з уст методиста РМЦ управління освіти Глибоцької РДА Блисенко Ольги Василівни.

Для успішного виконання учасниками олімпіади завдань створені всі умови. Побажаємо їм успіхів.

 

Посилання на перегляд остаточних протоколів оцінювання результатів:  

Протоколи ЕКОЛОГІЯ

 

Проглядів матеріалу: 688 | Завантажив: Микола | Дата: 28.11.2015 | Комментарії (0)

      28 листопада 2015 року на базі Глибоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів проходить ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. В даній олімпіаді беруть участь 117 учнів: 8 клас - 31, 9 клас - 33, 10 клас - 27, 11 клас – 26.

    Учасники отримали настанови та побажання успіху з уст кандидата історичних наук, доцента кафедри етнології, античної та середньовічної історії Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича Кожолянко Олени Віталіївни та методиста управління освіти Глибоцької РДА Швеця Василя Георгійовича.

   Для успішного виконання учасниками олімпіади завдань створені всі умови. Побажаємо їм успіхів.

(Посилання на перегляд остаточних протоколів оцінювання результатів Тисни тут

 

      

 

 

Проглядів матеріалу: 1015 | Завантажив: Микола | Дата: 28.11.2015 | Комментарії (2)

Проглядів матеріалу: 926 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.11.2015 | Комментарії (0)

МИ НЕ ЗАБУДЕМО...Це не смерть, а смерч з косою
твій народ поклав без бою...
Рачинська Світлана


Голодомор 1932-1933 років в Україні назавжди залишиться однією з найстрашніших сторінок нашого минулого, явищем, породженим тиранією, нелюдською системою, в якій людина втратила не лише гідність, право на свободу, але й право на життя.

Ця трагедія сприймається суспільством передусім на емоційному рівні, але поступово відбувається його осмислення, виявлення причин і наслідків. Голодомор як гуманітарна катастрофа, яку пережив український народ, набула широкого міжнародного резонансу.
Учні Глибоцького ліцею провели лінійку – реквієм «Зупинись! Пригадай! Пом’яни!» на якій вшанували пам’ять померлих під час голодомору в 1932-1933 років.
А також, поклали квіти до пам’ятника «Бійцям за волю України» та вшанували пам’ять померлих хвилиною мовчання, провели акціїю “Запали свічку”. На годинах спілкування класні керівники провели бесіди, лекції, заходи до цього трагічного дня.
Проглядів матеріалу: 592 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.11.2015 | Комментарії (0)

Хай палає свіча, хай палає,

Поєднає нас вона в цей час,

Хай сьогодні спогади лунають…

   Вшанування пам’яті жертв Голодомору проводилось у Димківському НВК  28 листопада 2015 р. Учні 11-го класу провели урок-конференцію на тему: «Голодомор 1932-1933 років – геноцид українського народу».

Одинадцятикласники  презентували  цікаві доповіді «Голодомор мовою фактів», «Чому Голодомор є геноцидом?», «Голодомор устами очевидців», «Закон про п’ять колосків», «Пам’ятники жертвам Голодомору» та «Голод 1932-1933 роках не був спричинений неврожаєм чи засухою». Діти ознайомилися зі споминами свідків тих страшних часів, дізналися багато цікавої інформації про події на Україні у 1932-1933 роках.  Вони зі сльозами на очах слухали страшні спогади тих часів, визначили причини та страшні наслідки голодомору.

На знак вшанування пам’яті невинних жертв Голодомору у суботу, 28 листопада 1915 року з 16 години приєднуйтесь до всеукраїнської акції «Засвіти свічку!» Із настанням темряви засвітіть і поставте свічку на підвіконня так, щоб її було видно знадвору. Цей вогник символізуватиме нашу скорботу про мільйони загублених життів співвітчизників.

ЗГАДУЄМО,
ПАМ'ЯТАЄМО,
НЕ ЗАБУВАЄМО …

Вчитель історії Димківського НВК Постевка Д.Д.

 

Проглядів матеріалу: 446 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.11.2015 | Комментарії (0)

     До річниці Голодомору в Червонодібровському НВК з метою виховання в учнів патріотизму, глибокого усвідомлення причин та наслідків геноциду українського народу було проведено ряд заходів.
Зокрема, протягом 23-25 листопада у молодших класах було організовано «Уроки пам’яті». Окрім того, відбулися виховні години, присвячені дню вшанування пам`яті жертв Голодомору. Учні мали можливість ознайомитися з інформаційним стендом «Голодомор – геноцид українського народу».

25 листопада учні  переглянули презентацію про Голодомор, за допомогою інформаційно-комунікаційних засобів і дізналися про цю страшну трагедію, що сталася в Україні в 1932-1933 рр.

Бібліотекарем Горло Н.С.  було організовано книжкову виставку "Минуле стукає у наші серця". Голодне лихоліття 33-го – не просто історична минувшина, а незагойна фізична і духовна рана українського народу, яка пекучим болем пронизує пам’ять багатьох поколінь. Сьогодні треба говорити про минуле задля майбутнього, адже безпам’ятність породжує бездуховність, котра   перекреслює її історію, паплюжить традиції й руйнує соціокультурну самобутність народу.

Проглядів матеріалу: 453 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.11.2015 | Комментарії (0)

  25 листопада 2015 року в ЧОЦНТТУМ  відбувся обласний конкурс юних дизайнерів.  Наш район представили талановиті вихованці Глибоцького БТДЮ, які   показали високий рівень своїх творчих здібностей, вмінь, навичок, а також гідно презентували домашні роботи та успішно виконали конкурсні завдання за відведений час.

За підсумками роботи журі, вихованці стали переможцями у кожній з номінацій і були нагороджені грамотами Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації, а саме:

І місце у номінації «Ландшафтний дизайн» виборов Романюк Олександр, вихованець гуртка «Юний технік» Глибоцького БТДЮ на базі Глибоцької ЗОШ, кер. Романюк Віктор Михайлович.

ІІ місце у номінації «Дизайн іграшки» отримала Бічер Кароліна, вихованка гуртка «Бісероплетіння» Глибоцького БТДЮ, кер. Федорук Валентина Миколаївна.

ІІ місце у номінації «Дизайн інтер’єру» отримала Хобзей Варвара, вихованка гуртка «Бісероплетіння» Глибоцького БТДЮ, кер. Федорук Валентина Миколаївна.

За підготовку переможця обласного конкурсу юних дизайнерів  нагороджено грамотою Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА Романюка Віктора Михайловича

Вітаємо юних дизайнерів з перемогою, бажаємо їм натхнення та творчих успіхів!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 535 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.11.2015 | Комментарії (0)

    Anual la 27 noiembrie comemorăm ziua de naștere a scriitoarei ucrainene Olga Kobâleanska. La CIE Cupca pregătim mai multe măsuri dedicate acestei mari personalități din literatura bucovineană.  Împreună cu membrii cercului „Tinerii muzeografi” am amenajat în încinta  muzeului istoric al școlii o expoziție permanentă amenajată cu felurite materiale (cărți, ziare, reviste, buclete, fotografii) de și despre viața și opera scriitoarei. O altă expozișie temporară a fost amenajată în culuarul școlii pentru a fi vizitată de toți elevii.

În clasele mici și mijlocii conducătorii și diriginții de clasă au adus la cunoștință discipolilor despre activitatea literară a pământenei noastre.

Nu odată am vizitat muzeul Olgăi Kobâleansca din satul Dimca unde a locuit o perioadă din viața sa vestita scriitoare.

Anul trecut cu un grup de intelectuali din comuna Pătrăuții de Jos am vizitat orășelul Gura Humorului unde ne-am și fotografiat lângă bustul  Olgăi Kobâleansca. O altă perioadă a vieții sale ea a petrecut-o aici.

 Păstrăm în muzeul nostru școlar un proiect cu titlul „Olga Kobâleansca – pământeanca noastră” pregătit de membrii cercului de „Tineri muzeografi” pentru un Forum al tinerilor etnografi din raionul Hliboca.

Un portret al O. Kobâleansca ni l-a lăsat ca amintire fostul nostru nostru elev Constantin Ovaciuc. Se păstreză în incinta muzeului.

Mă mândresc cu faptul că în anul 2013 am devenit laureată a Premiului Olda Kobâleansca în nominația „Literatura artistică”.

             Eleonora Schipor  

Проглядів матеріалу: 472 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.11.2015 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024