Середа, 08.05.2024, 09:54















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 230 231 232 233 234 ... 351 352 »

                                          Не страшно самим

             Залишатись удома,

 Бо правила безпеки

                                     Добре відомі!

   З  09.11. по 16.11.2015 року у Просіцькому ДНЗ відбувся  "Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності дітей". Згыдно плану захдів були проведені такі тематичні дні:

-Понеділок- "Сам удома". У цей день діти ознайомилися з основними правилами безпеки вдома.

-Вівторок- "Дитина та вулиця". Діти закріпили набуті знання про правила поведінки на вулицях, дорогах.

-Середа-" Здоровя дитини". вихователь Скурту С.І. пояснила та  провела різні заняття на цю тему, які допомогли дітям зрозуміти. що здоров'я-це найголовніше!

-Четвер-" Дитина та природа" На заняттях дітям пояснили, що людина-частина природи.

'ятниця- "Дитина та вогонь" У цей день вихователь Н.М.Товарницька розповіла дітям, що вогонь приносить користь і полегшуе наше життя, але може бути і шкідливим.

Також завідуюча Просіцького  ДНЗ провела з робітниками лекцію на тему: 

 " Морально психологічна підготовка працівників ДНЗ до дій в екстремальних ситуаціях" , а медична сестра закладу провела бесіду з батьками на тему:" Формування активної позиції дитини щодо власної безпеки".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 446 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.11.2015 | Комментарії (0)

Все на землі, все треба берегти –
І птаха й звіра, і оту рослину,
Не чванься тим, що цар природи ти –
Бо врешті, ти його частинка.
Друже мій, люби життя,
Люби людей, природу,
А кривду кинь у забуття,
Як камінь в тиху воду.
Б.Лепкий

  Нещодавно учні 9 іст.-гегр. та 9 філ. класів, які відвідують "Історично-краєзнавчий гурток" Центру туризму на базі Глибоцького ліцею вирушили в похід до с. Лунка Сторожинецького району. Керівник гуртка Василь Григорович Швець  та класний керівник 9 іст.-гегр. Олександра Григорівна Швець ознайомили учнів з природніми об"єктами даної місцевості. 
Походи, подорожі й експедиції розширюють кругозір, дають можливість краще пізнати історію і географію Вітчизни, побачити на власні очі природні явища й об’єкти рідного краю, пізнати його історію, пробуджують глибоку любов до природи, виховуючи дбайливе ставлення до неї.
А також, побували у дитячому таборі Лунка, який знаходиться в мальовничому, екологічно чистому куточку Буковинських Карпат. Табір знаходиться в невеликому гірському ущелині на березі гірської річки, в 7 км від селища Красноїльськ Сторожинецького району Чернівецької області. 
У таборі "Лунка" є басейн, вода в який набирається з гірських струмків. Вода в басейні змінюється 1 раз - перед початком нової зміни. 
На території також знаходиться футбольне поле, турніки, кошики для гри в баскетбол, зал з телевізором, де в дощові вечори влаштовуються дискотеки. 
Подорож була незабутньою!!!
Проглядів матеріалу: 487 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.11.2015 | Комментарії (1)

    25 листопада 2015 року в Димківському НВК відбулося засідання методичного об’єднання  вчителів початкових класів з теми «Використання наочності на уроках». Адміністрація закладу взяла  активну участь  у роботі МО, відвідала показові уроки. Їх обговорення відбулося за круглим столом. Магас Г.І. показала інтегрований урок у 3-му класі. Ванзуряк О.П. у 2-му класі провела урок математики.

Під час обговорення уроків було відмічено, що на уроці у 3 - му класі було використано нестандартні форми роботи: учні відчували себе справжніми акторами  та вважали, що саме  вони керують створенням уроку.

На уроці були присутніми також батьки,  для яких пізніше було проведено батьківські збори.

Урок математики був традиційним з використанням інтерактивних методів навчання. Дуже вдало було застосовано ілюстративний і наочний матеріали.

Думки присутніх на засіданні були занесеними до протоколу. Кожний цікаво відповів на питання: яким має бути сучасниий урок.

Голова МО вчителів початкових класів – Чимбру М.П.

Проглядів матеріалу: 489 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.11.2015 | Комментарії (0)

    Період міжсезоння юні туристи-крєзнавці, прихильники активного відпочинку, використовують для відвідування різноманітних карстових печер: гіпсових, вапнякових, глиняних. Лише на Поділлі, у Тернопільській області, нараховується більше сотні спелеологічних об’єктів. Тут же знаходиться найдовша у світі гіпсова печера Оптимістична, яка за загальною довжиною ходів (240 км) посідає перше місце у Європі та друге – у світі.

Спелеотуризм – особливий вид туризму, яким можна займатися цілорічно, за будь-якої погоди та в будь-який період доби. Адже вологість та температура повітря у підземних порожнинах стала.

Тож, завершивши цьогорічний сезон піших, водних та велосипедних подорожей, вихованці Глибоцького центру туризму і краєзнавства вирушили у спелеомандрівку до гіпсової печери Млинки, що у селі Залісся Тернопільської області. Група налічувала 5 педагогів Центру туризму та 20 гуртківців творчих об’єднань, які працюють на базі Глибоцького і Старововчинецького ліцеїв, Опришенської ЗОШ І-ІІІ ст.

Загальна довжина відкритих ходів печери Млинки сягає 48 км. Тому, здійснивши дві екскурсії тривалістю біля 3 годин кожна, ми змогли побачити тільки невелику частину тих красот і чудес, які приховує «підземне царство» Млинки.

Від інших подільських печер Млинки вирізняються великою кількістю різноманітних форм та багатством кристалічних утворень. Ми дивувались сталактитами, які утворились внаслідок просочування через товщі землі збагаченої мінералами води. Вода «натікала по краплині», залишаючи вапнякові нашарування. Побачили ми також і сталагміти, які «ростуть» із дна печери та з окремих кам’яних брил назустріч сталактитам. Дізналися, що колони, які утворилися внаслідок злиття сталактитів і сталагмітів, мають назву сталагнати.

Дітям було цікаво сфотографуватися і навіть доторкнутися до цих див природи. Перебуваючи поруч з ними, непросто було осягнути те, що вони існували ще сотні тисяч або й мільйони років тому і збереглися до наших днів. З особливою увагою і трепетом учні розглядали різноманітні дивовижні кристали на стінах печери, усвідомлюючи, що для збільшення їх всього на 1 мм потрібно 100 років! Тому перейнялися відповідальністю за збереження цих природних цінностей для нащадків, які так легко зруйнувати.

Крім візуального задоволення від відвідування «підземного царства» юні туристи змогли перевірити свої фізичні здібності та набути нових навиків, необхідних для подолання спелеоперешкод. Ми й не очікували, що для проходження «Лисячого лазу» та «Чортового горла» потрібно було звиватися, як вуж. Тут уже попрацювали всі групи м’язів, про які багато з нас і не здогадувалися. Отже, спелеотуризм – ще й екстремальний вид туризму.

Досвідчений провідник, спелеолог зі стажем, Гора Борис Богданович запропонував нашій групі чимало цікавинок на маршруті: величні галереї, чудові підземні зали та роздоріжжя, химерні камені. А для сміливців - екстремалів з нашої групи він запланував особливу мандрівку східною частиною печери, де їм довелося пересуватися над глибокою тріщиною – розпором, рухатися вузьким зигзагоподібним лабіринтом «Фантазія», спускатися з гірки та пролізати через різноманітні вузькі отвори. Не зважаючи на всі труднощі, жоден з учасників не скаржився і сміливо долав підземні лабіринти.

На майбутнє ми вже плануємо наступні подорожі до печер, яких чимало є і на Буковині.

Оксана Меленко  методист Глибоцького ЦТКСЕУМ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 511 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.11.2015 | Комментарії (0)

    20 листопада 2015 року на базі Станівнцького НВК відбувся районний семінар вихователів молодших груп ДНЗ та НВК  на тему: «Патріотичне виховання дітей дошкільного віку засобами інтегрованої освітньої діяльності».

    Його мета - спрямування педагогічної діяльності на посилення національно-патріотичного виховання дітей у ДНЗ засобами музейної педагогіки.

    Сьогодні відбувається переосмислення підходів до пізнання дошкільниками музейного простору. Вся робота з музейної педагогіки спрямована на усвідомлення дітьми нерозривних взаємозв’язків між минулим, сучасним і майбутнім.

    Учасників семінару радо зустріли директор НВК Яценюк Г.Д. та заступник директора Кирчу О.І. та презентували заклад. 

   У ході семінару педагоги мали змогу переглянути та проаналізувати інтегровані заняття, проведені вихователями:   М. Гнеда «Ой, рушник, рушничок», А. Плантус  «Екскурсія до музею», а також було проведено спортивну розвагу «Ігри патріотів» (вихователь -  Н. Плантус, фізінструктор – О. Яценюк).  Відвідали вихователі  шкільний  етнографічний  музей, де їх гостинно зустріли  та ознайомили з експозицією школярі-екскурсоводи.

   Педагоги  взяли активну участь у обговоренні актуальних проблем  виховання маленьких патріотів засобами  музейної педагогіки.

     На завершення семінару були вироблені методичні рекомендації для подальшого впровадження сучасних методів і форм роботи з національно-патріотичного виховання дітей у дошкільних навчальних закладах.

 

Проглядів матеріалу: 550 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.11.2015 | Комментарії (0)

  З метою роз'яснення основних положень Конституції України щодо захисту Вітчизни і запальний військовий обов'язок і військову службу «Про ЗСУ» , «Воєнну  Доктрину Україну», «Про концепцію до призовної підготовки 
і військово-патріотичного виховання молоді»  у Глибоцькому ліцею вчителем предмета «Захист Вітчизни» Іваном Радіоновичем Безпальком  було проведено ряд конкурсів в таких номінаціях :
- підняття 16 кг. гирі ;
- виконання комплексної силової вправи;
- одягання протигазу;
- визначення азимуту магнітного на предмет;
- визначення відстані до предмета;
- стрільба з пневматичної гвинтівки;
- складання і розкладання АК – 74 ;
-  читання лекцій;
- спорядження  магазину;
- визначення радіоактивного забруднення.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Проглядів матеріалу: 535 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.11.2015 | Комментарії (0)

   13 листопада у Слобідському НВК відбулася посвята в  першокласники – довгождана мить для наших школярів. В цей хвилюючий та урочистий день у велику дружню родину ми прийняли 8 маленьких діток, яких ще зовсім недавно називали дошкільнятами, а тепер про них кажуть: «Це - учні». По-святковому одягнені винуватці дійства, під музичний супровід та палкі оплески присутніх зайшли поодинці до зали, прикрашеної повітряними кульками.

Вчитель початкових класів, Білецька І.М., підготувала цікаву конкурсно-розважальну програму свята та зачитала їм клятву учня школи, а малята хором повторювали «Клянемось!».

Як доказ того, що вони стали членами великої шкільної родини, дітям вручили символічні медалі першокласників. На святі першачки довели батькам, вчителям, старшокласникам, що вони з гордістю можуть нести звання Школяр. Також на свято завітало багато гостей та батьків.

Наприкінці свята школярі напам’ять сфотографувалися. Свято закінчилося, а попереду довгі і зовсім нелегкі кроки до пізнання Країни Знань, де добрими і надійними супутниками дітям стануть вчителі та батьки.

Хочеться побажати першокласникам сміливо вивчати світ науки, дружити з книгами, навчатися рідної мови та любити свій рідний край.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 629 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.11.2015 | Комментарії (0)

    Нещодавно вихованці Глибоцького центру туризму і краєзнавства вперше стали учасниками краєзнавчого квесту «Невідомі Чернівці», який вже втретє проводить Чернівецький обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

Учасниками команди були вихованці гуртка «Спортивний туризм» Гаврилоє Денис, Дем’янюк Владислав, Дудка Павло та Карлійчук Аня – капітан команди та тренер Меленко Оксана.

За умовами квесту команда отримала карту, аркуш із завданнями та старі фотографії, деякі світлини зроблені більше 100 років тому.

На виконання завдання юні краєзнавці мали три з половиною години. За цей час наша команда знайшла і оглянула 42 об’єкти, які знаходяться в центральній частині обласного центру.

Ми познайомилися з цікавими об’єктами на вулиці Ольги Кобилянської, відвідали музей пожежної справи, побували на Турецькій площі та площі Філармонії. Організатори квесту запропонували учасникам дізнатися, хто був автором пам’ятника О.Кобилянській, що біля драмтеатру, порахувати риб’ячі хвости на «носі» будинку-корабля та кількість коліс у ручного пожежного насоса, знайти емблему пекарів на Театральній площі та жінку з ореолом на барельєфі, який є на будинку, у якому жив Назарій Яремчук. Крім цього, учасники шукали відповіді на інші питання, які вимагали логічного мислення та уваги.

Перебування всіх учасників біля досліджуваного об’єкту необхідно було підтвердити фотографіями, за які команда отримувала окремі бали.

Незважаючи на те, що наша команда виступала у наймасовішій групі та всі конкуренти були мешканцями Чернівців, ми показали високий результат. Завдяки допитливості, наполегливості та компетентностям, які юні краєзнавці набули на заняттях туристського гуртка, команда «Глибоцькі орли» (як нарекли себе самі учасники) посіла друге місце.

А ще участь у квесті дала можливість нашим учням пізнати сховані від погляду пересічного екскурсанта цікаві об’єкти та подивитись на Чернівці по-новому. Тож дякуємо за такі пізнання автору квесту завідуючому відділом Чернівецького ОЦТКУМ Омельченку І.А.

Оксана Меленко, керівник гуртка Глибоцького ЦТКСЕУМ

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 520 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.11.2015 | Комментарії (0)

    25 листопада конференц-зала РМЦ стала місцем зустрічі вчителів образотворчого мистецтва та художньої культури. У професійному колі однодумців розглянуто тему: « Педагогічна майстерність - важлива складова процесу саморозвитку, самовдосконалення, самовиховання обдарованої  особистості »

В рамках зустрічі проведено Ярмарок педагогічних ідей з актуальних питань:

-Сучасний урок мистецтва: досвід, реалії та перспективи.

 -Навчально-методичне забезпечення уроків художньо-естетичного циклу.

-Використання ІКТ-переваги та недоліки.

-Як допомогти учневі розкрити його таланти та здібності засобами шкільних художньо-естетичних дисциплін?

Під час методичного ярмарку презентували свої педагогічні знахідки кращі вчителі району: Оксана Чимчинська поділилась з колегами тестовими завданнями з художньої культури та ключами-розв`язками до них, презентаціями до уроків з української художньої культури; Віктор Романюк презентував роботу, що представлена на обласному етапі конкурсу юних дизайнерів-світильник фігуру Різдвяного оленя . Кожен учасник семінару вирішив спробувати зробити такий же новорічний подарунок школі та близьким; Надія Федорюк провела віртуальну екскурсію етнографічним музеєм Кам`янської школи. Хоча даний музей зареєстровано лише 1 рік тому, багатство експозиції, краса та цінність експонатів вразили присутніх. Педагогів запросили відвідати з учнями цей музей та відкрити для дітей красу народного мистецтва.

Вчитель образотворчого мистецтва повинен бути не лише вчителем,  але перш за все він повинен бути художником. Для проведення цікавих, змістовних, творчих уроків вчитель повинен добре володіти різними техніками образотворчого мистецтва. Для учнів вчитель образотворчого мистецтва – це взірець, з якого завжди можна взяти приклад, який завжди може навчити творити прекрасне своїми руками і від створеного отримати багато задоволення.

По завершенні семінару вчителі отримали брошурки з методичними порадами, затвердили методичні рекомендації семінару.

Зав. РМЦ   Олеся Намака.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 574 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.11.2015 | Комментарії (0)

     Два  роки тому український народ  піднявся з колін, щоб відстояти європейське майбутнє. Революція Гідності змінила свідомість кожного з нас, ми вперше відчули себе могутньою нацією – українцями.

Листопад  2013 – лютий 2014рр. «Революція гідності», події на Донбасі… Вони тривожать наші душі, не залишають байдужими жодного громадянина країни, і тому кожному з нас необхідно усвідомити, за що боролися учасники революції і заради чого пожертвувала своїм життям Небесна сотня, заради чого захищають нашу Україну воїни АТО.

Мета педагогів нашої школи – донести до учнів об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні, розвивати бажання стати гідними громадянами України. Тому цього тижня було проведено багато заходів з нагоди цього дня:

  • Заступник директора з виховної роботи Кирстюк Ю.С. та педагог-організатор Чижемська Д.В. провели зустріч з воїном АТО Зеленівським С.С. під назвою «Україна понад усе!» (9-В клас)
  • «Рости, живи і пам’ятай !» - під таким гаслом пройшов урок мужності в 11-Б класі під керівництвом вчительки української мови та літератури Карпюк Д.Г. та бібліотекарів Кирстюк Н.В., Кирстюк І.П.
  • Пройшли дні учнівського самоврядування «Громадянське суспільство – це ми» (учні 10-А класу)
  • Година-реквієм до другої річниці Революції Гідності, яку підготували і провели у 6-7 класах класний керівник 6-В класу Зеленівська Ю.В., вчитель українознавства Федорюк Н.В.  спільно з працівниками Будинку культури і сільською бібліотекою.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 590 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 25.11.2015 | Комментарії (0)

     21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час Революції Гідності 2013-2014 років. Ці доленосні події згуртували весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її стабільного розвитку в європейському співтоваристві, досягнення гідного рівня життя.

    Протягом листопада в Нижньосиньовецькій ЗОШ відбувались заходи щодо вшанування Героїв Майдану: виховні години : «Наш дух не зламати, свободу не вбити», «Вони загинули за свободу України»; тематичні виставки літератури в бібліотеці, відео презентація документальних фільмів про останні революційні події 2013 – 2014 –«Біль мого народу », конкурс малюнків на тему: «Я буду жити в вільній  країні »,конкурс читців «З любов’ю до України » .

Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.

Проглядів матеріалу: 529 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 25.11.2015 | Комментарії (0)

   28 листопада в Україні відзначатиметься скорботна пам’ятна дата — День пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій. Ця дата присвячена подіям 1932-1933 років, коли в результаті радянської політики хлібозаготівель і колективізації від голоду в Україні померли мільйони жителів

Голодомором в Україні називають масовий голод, що охопив в 1931-1932 роках практично всю територію Української РСР. Тоді голодною смертю померли, за різними оцінками, від 9 до 13 мільйонів чоловік. У 2006 році українська влада визнали події Голодомору геноцидом українського народу.

Учні 11-а класу Глибоцької ЗОШ вшанували пам'ять жертв Голодомору хвилиною мовчання і переглянули документальний фільм «Жити заборонено».

Одинадцятикласники були вражені масштабами трагедії  українського народу, про яку у фільмі розповідають очевидці тих подій , жителі різних регіонів України.

Учні 11а класу  одноголосно вирішили 28 листопада підтримати хвилюючу масштабну акцію «Свічка у вікні», зініційовану Джеймсом Мейсом 2003 року.

 

Проглядів матеріалу: 433 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 25.11.2015 | Комментарії (0)

В рамках Тижня було проведено наступні заходи:

  • Практичне заняття «Надання першої медичної допомоги» -  5-Б клас - 11.11.
  • Бесіда «Шкідливість для здоров’я раннього статевого життя» - за розкладом класних годин
  • Вікторина для початкових класів  на тему «Бережи своє здоров’я» - 10.11.
  • Ділова гра «Перший мільйон – наше довкілля» - 12.11.
  • Заняття «Земля – наш дім» 9клас – 13.11.
  • Загальношкільна лінійка «Земля – наш дім» 9.11.
  • Інтелектуально-екологічна гра «Екологічний бумеранг» 10-ті класи – 10.11
  • Змагання «Веселі старти» між 2-3 класами - 12.11.
  • Змагання з футзалу між 7-8 класами – 13.11.
  • Конкурс малюнків на тему «Здоров’я» 5-8класи – 10.11.
  • Практичний тренінг з евакуації учнів та працівників школи 13.11.

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 476 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 25.11.2015 | Комментарії (0)

тиждень права в Глибоцькому ліцеї  В Глибоцькому ліцеї з 2 по 8 листопада проводився предметний тиждень з правознавства. В рамках тижня в 1 – 11 класах проводились години спілкування на правову тематику.
Вчителями історії та правознавства було проведено тематичні уроки, а саме в 9 філологічному класі «Права і свободи людини.», вчитель Сиротюк А. К. та в 10 філологічному класі «Поняття і загальна характеристика права.», вчитель Марчук К. І.

Проводились брейн-ринги «Закон. Конституція – Основний закон держави.» (9 класи) «В гості до Феміди» (10 класи) з метою розширити знання учнів із права, прищеплення інтересу до знань і виконання законів Конституції України, звернути увагу на необхідність знань законів, без яких не може жити людина в суспільстві; розвивати мислення, пам'ять, увагу; виховувати відповідальність за виконання законів, постійно підвищувати рівень знань із правознавства.

З учнями початкової школи проводилась гра-мандрівка «Права у моєму житті»:
 1-В (Класовод Банилівська Світлана Миколаївна) 
 3-Б (Класовод Тернавcька Оксана В’ячеславівна)

 


тиждень права в Глибоцькому ліцеїтиждень права в Глибоцькому ліцеї
Проглядів матеріалу: 615 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 25.11.2015 | Комментарії (0)

     Україна – це  територія   гідності  та  свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції: Майдан  2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності. 

З метою вшанування патріотизму та мужності громадян, які  постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини та громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору,  прищеплення любові до Батьківщини 23 листопада у нашій школі проведено лінійку пам’яті серед старшокласників та організовано проведення флеш-мобу «Хай завжди буде сонце!» з учнями 5-6 класів.

                                                                  ЗДВР  Чупрун В.Л.

 

 

Проглядів матеріалу: 457 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 25.11.2015 | Комментарії (0)

  20 листопада 2015 року в Тарашанській  загальноосвітній школі I-III ступенів  для учнів школи  відбувся  захід під назвою « День Гідності та Свободи!».  
Метою цього заходу було : 
     -Довести до відома дітей, що наприкінці 2013 року під загрозою знищення були державність та незалежність України, свобода слова і волевиявлення, права власності, української  мови і культури.
    - Вшанувати патріотизм і мужність громадян, у листопаді 2013 року-лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору. 
  -   Прищеплювати любов до Батьківщини. 
  - Зберегти та донести до учнів об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття.  
  -  Розвивати бажання стати гідними громадянами України.
На цьому заході  були присутні всі учні школи. На початку самого заходу вчитель Станіцька Я.М. познайомила дітей з історією, яка захоплювала дух всіх присутніх. Допомогли  у ції  розповіді учні 5-7 класів які розповіли  про Майдан, Революцію та  Гідність. В кінці заходу всі учні заспівали Гімн України.

Крім заходу в школі було організовано та проведено години спілкування та тематичні виставки присвячені Революції Гідності.

                                          ЗДВР                          Станіцька Я.М.

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 533 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 25.11.2015 | Комментарії (0)

    З незапам'ятних часів людство цінує природу і бачить у ній не тільки свою годувальницю, але і мудру виховательку і наставницю. Багато великих мислителів і педагогів писали про те, що розвиток дитини в перші роки життя значною мірою залежить від природного оточення. «Природа є одним з могутніх агентів у вихованні людини, - стверджував К. Д. Ушинський - і найретельніше виховання без участі цього агента завжди буде озиватися сухістю, однобічністю, неприємною штучністю...»

Особлива роль в ознайомленні дітей із природою належить екскурсіям, що є однією з організаційних форм навчання в  Черепковецькому ДНЗ. Вони дають можливість у природній обстановці ознайомлювати дітей із природними об'єктами і явищами, із сезонними змінами, із працею людей, спрямованою на перетворення навколишнього середовища. Під час екскурсій дошкільники починають пізнавати світ природи у всьому його різноманітті, розвитку, відзначати взаємний зв'язок явищ.

 

 

 

Проглядів матеріалу: 483 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 25.11.2015 | Комментарії (0)

  23 листопада 2015 року в дошкільному підрозділі  Купського НВК  в середній групі «Світлячок» проведений відкритий показ інтегрованого заняття (безпека життєдіяльності, розвиток мовлення, образотворча діяльність) на тему: «Небезпечні ігри та іграшки», вихователь Голунга Л.Г.

Відкритий показ був спрямований професійної обізнаності педагогів. Під час перегляду заняття вихователі ознайомились з нетрадиційною формою його проведення з використанням різних видів роботи, які були кваліфіковано направлені на розв’язання програмового змісту.

Заняття було проведене у формі гри-подорожі, насиченої завданнями різного спрямування, що пов’язані між собою ігровим сюжетом. В ході заняття діти на основі наочності виконували різноманітні мовленнєві завдання, словесні вправи,  вчились будувати відповідь згідно із запитанням; засвоювали елементи безпечної поведінки в побуті. А разом з Незнайком (під час тонування аркуша білого паперу фарбами, за допомогою поролонової губки,  знаходили заховані небезпечні предмети ( намальовані вихователем заздалегідь свічкою). Під час дидактичної гри «Можна - не можна» вихователь роздала фішки  синього  і червоного кольору. Діти відповідно ситуації зображеній на картині  піднімали ту чи іншу. Протягом заняття Людмила Георгіївна також застосовувала елементи інноваційних технологій, зокрема мнемотехніку. Саме така організація роботи сприяє  розвитку мислення, зв’язного мовлення, збагаченню словникового запасу, зосередженості, бажання допомагати.

 

Проглядів матеріалу: 722 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 25.11.2015 | Комментарії (2)

    Учні Молодійської загальноосвітньої  школи I-III ст. – активні учасники «Тижня безпеки». Основне завдання тижня – популяризація та пропаганда безпечної життєдіяльності дітей.  На уроках основ здоров’я , класних і позакласних годинах проводилися різноманітні заходи щодо попередження виникнення небезпечних ситуацій природного , техногенного, соціального, політичного характеру. З метою запобігання травмування та загибелі дітей в умовах надзвичайних ситуацій, навчання школярів правилам безпеки життєдіяльності та набуття ними практичних навичок поведінки під час їх виникнення класоводи початкових класів щорічно проводять такі тижні. Учитель основ здоров’я Радова О.і. виступила на батьківських зборах   класу щодо запобігання невиробничого травматизму серед дітей. На знання правил безпечної поведінки з питань профілактики  невиробничого травматизму провели вікторину «Що означає жити в безпеці?»

Діти взяли участь у рольових іграх : «Правила дорожнього руху» (5-ті кл), де показували вміння самостійно переходити дорогу в найнебезпечніших ділянках доріг села.  

Учні 6 –х класів творчо підійшли до узагальнення з теми «Здоров'я людини», та створили міні – проекти «Я і моє здоров҆ я».

Питання безпеки та вміння відмовитися від небезпечних пропозицій розглядалися на уроці основ здоров҆ я (8-мі  кл).

На відкриті уроки з питань безпеки життєдіяльності та профілактики травматизму невиробничого характеру на уроках Захисту Вітчизни відпрацьовувались навички надавання долікарської  допомоги.

Під час проведення Тижня знань у школі організували з дітьми відпрацювання практичних дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій та надання першої допомоги травмованим і потерпілим «Дії під час надзвичайних ситуацій» «Пожежна безпека», «Евакуація під час пожежі».

Проведена робота була змістовною, корисною, цікавою. Діти показали достатній рівень знань з правил безпеки життєдіяльності населення.

 Заходи,  які були проведені з 9.11.2015 по 13.11.2015 дали змогу дітям, батькам та педагогам одержати достатньо знань щодо бережливого ставлення до здоров’я свого та оточуючих людей, а також учні засвоїли основні правила безпеки.

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 521 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 25.11.2015 | Комментарії (0)

"Згадайте нас - бо ми колись жили.

Зроніть сльозу і хай не згасне свічка!

Ми в цій землі житами проросли,

Щоб голоду не знали люди вічно."

Пам’ять людей про голодомор тривалий час каралась смертю. Важко було мовчати, але мовчали. Людську пам’ять було взято під конвой. На роки, на десятиліття... Страшне приневолене мовчання... Довго чекали, але дочекались коли ожила, проснулась людська пам’ять, заговорили вуста тисяч, мільйонів свідків трагедії, віддаленої від нас десятиліттями.

З нагоди відзначення пам’ятної для українського народу дати, в Тарашанській ЗОШ І – ІІІ ст. було проведено тематичні виховні години, оформлено виставку тематичної літератури, хвилиною мовчання вшанували мільйони невинно убієнних людей, відбулась імпреза-реквієм вшанування пам'яті безневинно померлих українців у 1932-1933 роках "Розіп’ята душа на хресті всевишньої печалі". Учні школи переглянули відео-спогади очевидців голодоморів, архівні матеріали того часу, які  підготувала класний керівник 10 класу Деліцой М. Д. Звертаючись до учнів школи, вчитель української мови Кудрик М. П. закликала всіх зберегти пам'ять про трагічні сторінки історії нашої держави для майбутніх поколінь та запалити свічку пам'яті.

                                               Педагог організатор А. Є. Бужак

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 492 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 25.11.2015 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024