Вівторок, 07.05.2024, 22:20















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 237 238 239 240 241 ... 351 352 »

«В цьому імені – слава України»

 

Протягом вересня – жовтня в Михайлівському НВК проведено ряд заходів до відзначення 200-річчя від дня народження Михайла Вербицького та 150-ї річниці першого публічного виконання національного гімну.

 Класоводами та класними керівниками проведено з учнями виховні години із вивчення і  популяризації творчої спадщини М.Вербицького та історії створення національного  гімну.

 

Бібліотекарем Гушул Д.В. була оформлена книжкова виставка „Михайло  Вербицький – священик, композитор”. Також проведено патріотичну годину у формі  перегляду презентації „Символ національного відродження”.

 Педагогом – організатором Команюк Г.І. разом з вчителем музичного мистецтва Семенюком С.І. проведеному музичну годину «Слова, окрилені музикою» та літературно – музичну композицію «Пісенний символ України»

 

У всіх запланованих заходах учні НВК активно приймали участь.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На завершення вся дружня шкільна родина із патріотизмом в серці заспівали Гімн України «Ще не вмерла Україна».

 

О.В.Добрянська, заступник директора з НВР

Проглядів матеріалу: 539 | Завантажив: kamenyuk70 | Дата: 31.10.2015 | Комментарії (0)

« Бібліотека – відкритий стіл ідей,

за який запрошується кожен…»

А. Герцен

 

Книга – одне з найбільших надбань людства. Відтоді, як люди навчилися писати, свою мудрість вони довірили книжкам. Книги відкривають нам світ, допомагають уявити минуле, зазирнути в майбутнє.  

   З 1 по 31 жовтня в Михайлівському НВК  проходив Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек  під гаслом «Виховуємо громадянина – патріота України». Метою даного заходу було: виховувати патріотизм,  любов до рідної Батьківщини, розуміння її значущості для кожної людини, прищеплювати любов до книги, виховувати потребу в читанні.

Читати далі тисни ТУТ

Проглядів матеріалу: 525 | Завантажив: kamenyuk70 | Дата: 31.10.2015 | Комментарії (0)

     Делегація педагогічних працівників, (психологів, соціальних педагогів, методиста-психолога РМЦ), всього 14 осіб, від  Глибоцького району, стали учасниками Міжнародного проекту «Майбутнє починається сьогодні», який проходив 27-30 жовтня 2015р. на базі Чернівецької ЗОШ № 11.

 Даний   проект відбувався у формі семінару-практикуму, в якому взяли участь 190 педагогічних працівників з Чернівецької області. Слід зазначити, що даний проект реалізується за ініціативи Всеукраїнської громадської організації родинного вихованням «Міжнародний шкільний проект», який з 1996р. тісно співпрацює з Америкою та частково нею фінансується. Тому протягом навчання були присутні представники – лектори з Америки, які ділилися досвідом своїх здобутків з даної проблематики. 

Семінар проходив у спільній аудиторії в якій виступали лектори з усієї України, а учасники були об’єднані в тренінгові кола по 8 осіб та тренерів проекту. Заняття складалися з інтерактивних лекцій, переглядів відеороликів та фільму «Історія Ісуса Христа». Кожна лекція та поданий матеріал  закріплювалися практичними вправами, мозковими штурмами, дискусійними платформами та роботою в групах. Запропонований матеріал включав у себе наступні теми:

  1. «Як навчити дитину слухати»;
  2. «Як підготувати дитину до дорослого життя»;
  3. «Чи доречний гнів батьків у процесі виховання?»;
  4. «Формування цінностей в родині»;
  5. «Як правильно обрати майбутню дружину\чоловіка»;
  6. «Чого найбільше потребує ваша дитина»;
  7. «Виховання цінностей у житті та школі».

 Потрібно відмітити, що основні завдання, які містить в собі даний проект це – формування у шкільної молоді життєвих навичок та профілактики шкідливих звичок, а також навчання за програмою курсу родинного виховання «Родинна твердиня».

  Щоденно учасників семінару очікували приємні сюрпризи у вигляді науково-методичної літератури, а 30.10.2015р., всім присутнім подарували Біблію.

 

 

Проглядів матеріалу: 600 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 30.10.2015 | Комментарії (0)

         Патріотичне виховання підростаючого покоління завжди було одним з найважливіших завдань управління освіти,  школи, адже шкільні роки – найкраща пора для прищеплення любові до рідного краю, до свого народу, до історичного минулого.. Саме цьому була присвячена районна конференція лідерів учнівського самоврядування «Від лідера учнівського самоврядування  – до активної особистості громадянина-патріота», яка відбулася 29 жовтня 2015 року у Глибоцькому ліцеї.
        У роботі конференції взяли участь:

  - Інна Юріївна Цуркан, заступник начальника управління освіти,  яка привітала учасників, акцентувала увагу на важливості розвитку учнівського самоврядування району й побажала дітям-лідерам плідної роботи в атмосфері творчості і взаємопартнерства;

  - Орлов Тимофій, учасник АТО, випускник Глибоцького ліцею нагородив наймолодшого учасника зустрічі грамотою та подарував своїй рідній школі прапор з підписами побратимів;  

  - Стрельчук Оксана Костянтинівна, начальник відділу змісту виховної роботи та позашкільної освіти;

  - лідери учнівського самоврядування з навчальних закладів району;

  - Лариса Дущак, журналіст районної газети «Новий день».
        Розпочав конференцію патріотичним репом майбутній Лідер Глибоцького району, учень Корчівецької ЗОШ Томюк Іван. Продовженням зустрічі стали виступи лідерів учнівського самоврядування, вони із задоволенням поділилися з однолітками досвідом патріотичного вихова

ння у своїх школах. Очільники учнівського самоврядування Старовочинецького ліцею, Димківського НВК, Глибоцької ЗОШ, Корчівецької ЗОШ, Тереблеченської ЗОШ, Коровійської ЗОШ, Глибоцького ліцею презентували свою роботу у школах. Творчо і креативно підійшов до підведення 

підсумків роботи у своїй школі активіст учнівського самоврядування Йорданштської ЗОШ № 2 Опаєць Микола з роботою «Виховання патріотичного духу мовою серця». Під час виступу лідера Опришенської ЗОШ  було розкрито тему  формування патріотичних почуттів засобами музею.

        Президент учнівського самоврядування Червонодібровського НВК Маник Анастасія запропонувала увазі колег-однодумців цікаву дослідницьку роботу про

 односельця « Чоботар Валерій – кіборг з села Червона Діброва».  З темою «Милосердя й доброта – людства два крила…» виступили представники Молодійської ЗОШ. Надзвичайно цікаві матеріали підготували лідери Чагорської, Багринівської, Сучевенської, Кам’янської, Просіцької, 

Тереблеченської № 1, Привороцької, Волоківської, Черепкоіецької шкіл, Карапчівського ліцею, Турятського, Грушівського, Михайлівського НВК. Цікавим є дослідження учнів Купського НВК «Музейна справа та її роль у сучасному світі» та багато інших. 

        Завершальним етапом роботи  були вибори голови районної ради лідерів учнівського самоврядування та заступників. За результатами  голосування 

головою Ради лідерів обрано Гринчишин Кароліну, президента Глибоцького ліцею, а заступниками  - Бостан Одоріку (Карапчівський ліцей) та Лупуляка Ігоря (Глибоцька ЗОШ).  

         Загалом робота конференції пройшла активно і продуктивно. Кожен із представників учнівського самоврядування взяв для себе щось ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 613 | Завантажив: Микола | Дата: 30.10.2015 | Комментарії (0)

    Пізнавати свій рідний край, вивчати особливості природи, унікальність та багатогранність кожного її маленького об'єкта  - таку мету ставлять перед собою всі, хто цікавиться географією та природою свого краю.

Так, вихованці гуртка «Географічне краєзнавство» на базі Луковицької ЗОШ І-ІІІ ступенів провели цікаве географічне дослідження з вивчення особливостей мінерального джерела «Чуркач». Учасники експедиційного загону, а саме Сегедин Микола, Біля Ірина, Чолак Олександр, Храновська Світлана, Судакова Анастасія, Корсей Марина та Куницька Анастасія, реалізували цілу низку заходів щодо вивчення даного природного об'єкта. Опрацьована краєзнавча література з даної тематики, опитано чимало жителів сіл Луковиця Глибоцького та Герцаївського району, зібрано багато історій та легенд щодо цілющості джерельної води.

«Неодноразово відвідували «Чуркач», визначили фізичні властивості води: колір, смак, запах, випадання осаду. Новим для наших учнів було завдання виміряти дебіт джерела, однак з поставленими завданнями ми із задоволенням впорались, - розповідає Біля Ірина, - а от на перших етапах дослідження ми вивчили багато нових гідрологічних термінів, що неодмінно допоможе мені при підготовці до ЗНО».

Цьогоріч, ми тільки почали вивчати це мінеральне джерело, наступного року ми плануємо продовжити наше дослідження і провести більш детальний аналіз води в лабораторних умовах, щоб знати, що ж там є такого унікального, в тій джерельній воді «Чуркача»?

 

Чоботар Мар'яна Костянтинівна - керівник гуртка «Географічне краєзнавство» Глибоцького ЦТКСЕУМ на базі Луковицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Проглядів матеріалу: 571 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 30.10.2015 | Комментарії (0)

      29 жовтня вчителі української мови  початкових класів  румуномовних шкіл,провели виїзний семінар в м . Чернівці.   Його учасники спільно з методистом РМК Е. Леонтій, ознайомились з історією,успіхами, традиціями Грушівського НВК, отримали краєзнавчі матеріали для використання при проведенні уроків .

Кожен семінар – це своєрідний пошук чогось нового, нестандартного, повчального. Тому нам дуже хотілося, щоб такий виїзний семінар збагатив учителів новими враженнями від побаченого й почутого. Добре розуміємо, що уроки української мови не тільки  мають освітнє, але й виховне значення. Тому у роботі ставимо перед собою конкретну мету – сформувати гармонійно розвинену, освічену, соціально активну і свідому молоду людину, котрій були б притаманні почуття громадянської відповідальності, високі духовні якості, котра була б носієм кращих надбань національної та світової культур.

Використання краєзнавчого матеріалу є великим скарбом при проведенні уроків літератури рідного краю, тому відвідали музей  архитектури і побуту  та музей Федьковича.

Втомлені, але збагачені новими знаннями і враженнями, повернуться вчителі з поїздки, щоб згодом усім побаченим і почутим поділитися зі своїми вихованцями.

Керівник МО   - В. Оленюк

Проглядів матеріалу: 550 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 30.10.2015 | Комментарії (0)

     28 жовтня 2015 р. на базі Коровійської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося засідання районної школи молодого спеціаліста працівників психологічної служби, яке  мало на меті допомогти реалізуватися і ефективно включитися в роботу молодим практичним психологам, тим, хто робить перші кроки на шляху свого професійного становлення.  У засіданні взяли участь 4  молодих спеціалістів. Заняття проводила Флюндра Юлія Василівна, "практичний психолог - методист" Коровійської ЗОШ  І-ІІІ ст . Тема засідання: "Функціонування психологічної служби та здійснення соціально-психологічного супроводу навчально-виховного процесу у навчальних закладах".
У межах засідання обговорювалися такі питання:
- Ознайомлення з нормативно-правовою базою, що регламентує діяльність психологічної служби в закладах освіти.
- Напрямки та види діяльності працівників психологічної служби.
- Оформлення поточної та звітної документації, журналів, їх систематизація та ведення, ін .

 Заняття відбулося у формі групової консультації в невимушеній обстановці, під час якої обговорювались поточні питання, а також Юлія Василівна відповідала на питання учасників щодо вибору діагностичних та корекційних методик, оформлення результатів роботи, дотримання Етичного кодексу психолога.  

По завершенню роботи пройшло обговорення проблемних питань, що виникають у роботі молодого спеціаліста.

Проглядів матеріалу: 510 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 30.10.2015 | Комментарії (0)

   27 жовтня 2015 року на базі ОЦНТТУМ проведено обласний конкурс "Байт" на кращу комп’ютерну програму серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів віком до 14 років. 
   В фінальному турі конкурсу брали участь вихованці гуртків інформаційних технологій Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді та команди з усіх районів області, які були переможцями районних етапів конкурсу. 
  Другий рік поспіль учні Старововчинецького ліцею є призерами конкурсу. В цьому році наш ліцей  гідно представляв переможець районного етапу  Білійчук Станіслав (8 клас) в номінації: навчально-демонстраційні програми (Microsoft Power Point) і за підсумками роботи журі посів ІІІ місце  та був нагороджений Грамотою Департампенту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації.
    Вітаємо тебе, Станіславе! І бажаємо тобі й надалі творчого натхнення та наполегливої праці!


Проглядів матеріалу: 884 | Завантажив: Жанет | Дата: 28.10.2015 | Комментарії (3)

  Харчування є одним з найважливіших факторів, що забезпечують нормальний потік процесів росту і розвитку дитини, стійкість до впливу несприятливих умов, високий функціональний рівень провідних систем організму.

В Черепковецькому ДНЗ медичною сестрою Паламарюк І.М. проводиться не тільки контроль за санітарно-гігієнічним станом харчоблоку, технологією приготування їжі, умовами її зберігання і дотриманням термінів реалізації, виконанням норм харчування, а й надаються  консультації педагогам та молодшому персоналу закладу, розробляються пам’ятки та вивішуються в кутки  для батьків.

Проглядів матеріалу: 516 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 28.10.2015 | Комментарії (0)

           Умови, створені для ігрової діяльності на майданчиках Молодійського дошкільного закладу ще більше приваблюють дітвору в час розмаїття осінніх барв, які заохочують  до ігор, прогулянок на свіжому повітрі. 

      Вікові особливості дітей чотирьох-п'яти років характеризуються підвищеною увагою до всього що відбувається у зовнішньому світі. Варто тільки поспостерігати за поведінкою дітлахів, як стає зрозуміло: їм цікаво стежити за мінливими умовами навколишнього середовища. Виходячи з цього твердження, можна і потрібно організовувати заняття з дітьми прямо на прогулянці, щоб не втрачати дорогоцінний час.

                    Вихователі середніх груп організувують цікаві осінні прогулянки, які приносять незаперечну користь, вносять істотний внесок в їх становлення: розвиток пізнавальних процесів (пам'яті, мислення, уяви, мови), творчих навичок, формування інтересу до рідної природи і того, що з нею відбувається. При регулярних заняттях такого типу у дітей поступово складається яскраве, чітке уявлення про кожну пору року, її відмінні особливості. Незабаром діти з легкістю зможуть відповісти на питання про те, чим зима відрізняється від осені, а осінь від літа.

Проглядів матеріалу: 545 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 28.10.2015 | Комментарії (0)

«Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, малюнка, фантазій, творчості», ― стверджував В.А.Сухомлинський.

Що найголовніше в житті учня? Звісно, стосунки. Саме вони створюють ту шкільну ауру, яка суттєво впливає не тільки на його успішність, а й на формування особистості! Чи не найвпливовіший у житті школяра будь-якого віку вчитель – класний керівник. Спливає час, стають іншими вимоги до школи, учнів і педагогів, проте значущість ролі класного керівника не знижується.

Саме тому з метою сприяння зростанню престижності звання класного керівника, його ролі і статусу як компетентного педагога ХХІ століття, виявлення та популяризації досвіду кращих вчителів 28 жовтня 2015 року розпочався  Всеукраїнський конкурс «Класний керівник року».

До участі в районному турі конкурсу було подано 9 заявок із загальноосвітніх навчальних закладів.

На очному етапі конкурсу свій досвід успішно презентували:

  • Зеленівський Георгій Іванович (Купський НВК №2)
  • Василович Надія Іванівна ( Багринівська ЗОШ)
  • Столярчук Надія Костянтинівна ( Кам'янська ЗОШ)
  • Жижиян Родіка Яношівна ( Димківський НВК )
  • Зеленівська Юля Василівна (Кам'янська ЗОШ)
  • Джаман Марина Іллівна (Луковицька ЗОШ)
  • Мутеліка Інна Степанівна (Нижньосиньовецька ЗОШ)
  • Німіжан Галина Дмитрівна (Коровійська ЗОШ
  • Димчук Тетяна Мирославівна (Глибоцький ліцей)

Педагоги продемонстрували професіоналізм, творчість, любов до власної професії  та безмежну відданість справі.

Проглядів матеріалу: 666 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 28.10.2015 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 1102 | Завантажив: kamenyuk70 | Дата: 28.10.2015 | Комментарії (2)

27 жовтня  2015 р. на виконання наказу Міністерства освіти і науки від 06.08.2013 №1106 «Про затвердження Плану заходів Міністерства освіти і науки щодо розвитку психологічної служби на період до 2017 року», наказу управління освіти Глибоцької РДА «Про виконання заходів щодо Програми розвитку психологічної компетентності батьків та педагогів у 2015 році» в Старововчинецькому ліцеї соціальним педагогом Каменюк В.В. та практичним психологом Тюфтій І.І. було проведено семінар – практикум № 2 для педагогів.

План
семінару - практикуму

... Читати далі - тисни тут
Проглядів матеріалу: 503 | Завантажив: Жанет | Дата: 28.10.2015 | Комментарії (0)

   Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі. Є суд історії. Вже майже досконально вивчені всі масштаби цієї згубної війни. Її причини, її наслідки. Перемога. Це була перемога зі сльозами на очах. Це були сльози радості і одночасно сльози горя. Це не можна описати простими словами. Складні формулювання так само не підійдуть. Не можна висловити те, що відчували наші батьки і діди, матері і бабусі, на очах яких відбувався весь жах однієї з найкривавіших воєн на нашій планеті. Не можна висловити, але ми і не маємо права забути те, що розповідали нам свідки, які так чи інакше брали участь в цьому. Інакше це може повторитися. І ми говоримо: «Ні хто не забутий!», «Ні що не забуто!». Будемо пам’ятати і навчимо своїх нащадків!
    З метою закріпити й увіковічити історичну пам’ять написано і пишуться маса книг, документальна і художня література. Відзнято безліч відеоматеріалу. Все це доступно, лише уходять справжні свідки тих давніх подій, які назавжди змінили світ. Ми не будемо забувати їх свідоцтва!   
   День визволення України від фашистських загарбників відзначається 28-го жовтня. Це був кульмінаційний результат ряду наступальних операцій, найбільш значимі з яких: Донбаська - з 13-го серпня по 22-е вересня 1943-го року, Корсунь-Шевченківська операція - з 24-го грудня 1943-го по 17-е лютого 1944 - го року, Львівсько-Сандомирська - з 13-го липня по 29-е серпня 1944-го року і заключна Східно-Карпатська операція, яка була розпочата військами і з’єднаннями радянської армії з 8-го вересня 1944-го року і призвела до остаточного звільнення та вигнання останніх гітлерівських загарбників з території України 28-го жовтня 1944-го року.
   До кінця війни залишалося ще пів року. Будемо пам’ятати!
   День визволення України від фашистських загарбників був вписаний тоді до національного календаря сучасної України. Це відобразилося і в Указі Президента незалежної України № 836 від 20-го жовтня 2009-го року.
   Будемо пам’ятати і не забувати! У цей День ми приєднуємося до вшанування всіх, хто забезпечив це звільнення! Добра пам’ять про вас завжди буде жити в наших серцях.
   З Днем визволення України!
Проглядів матеріалу: 584 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.10.2015 | Комментарії (0)

         На виконання наказу Міністерства освіти і науки від 06.08.2013 №1106 «Про затвердження Плану заходів Міністерства освіти і науки щодо розвитку психологічної служби на період до 2017 року», наказу управління освіти Глибоцької РДА «Про виконання заходів щодо Програми розвитку психологічної компетентності батьків та педагогів у 2015 році» під час осінніх канікул у Черепковецькій  ЗОШ І-ІІІ ступенів практичним психологом  Хаю Ольгою Василівною та соціальним педагогом Ткачук Євдокією Миколаївною було проведено семінар-практикум для педагогів. Згідно плану було проведено: мультимедійна презентація «Соціально-педагогічні аспекти професійного вдосконалення вчителя:  психологічні та практичні поради і прийоми вчителям щодо створення психологічного мікроклімату на уроці», презентовано результати діагностики, яка проводилась в вересні місяці, показ мультимедійної презентації на тему: «Психолого-педагогічна профілактика суїцидальної поведінки  підлітків", проведений психолого - педагогічний практикум «Сучасний педагог очима учнів», після презентувалася релаксаційна вправа «Занедбаний сад». На завершення семінару відбувався шерінг.

Проглядів матеріалу: 486 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.10.2015 | Комментарії (0)

   У Валякузьминській ЗОШ І-ІІ ст. у  жовтні  пройшов  фестиваль патріотичної пісні «Червона калина» присвячений Дню захисника України. Учні 5-9 класів продемонстрували наскільки, щирою ніжною, мелодійною є українська пісня. На свято завітала поважна гостя, поетеса нашого краю  - Возняк Олександра Григорівна,  яка з великим задоволенням поділилась з присутніми своїми віршами.

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 507 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.10.2015 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 532 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 26.10.2015 | Комментарії (0)

   "БАЙТ" - 201523 жовтня 2015 року, на базі районного методичного центру управління освіти Глибоцької РДА та за його сприяння, Глибоцьким Будинком творчості та дозвілля юнацтва (директор Ванзуряк Н.В.) було проведено І (районний) етап обласного конкурсу «Байт» на кращу комп’ютерну програму серед учнів  загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. (фотозвіт - Тисни тут)

     Захід проводився відповідно до плану роботи Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА та управління освіти Глибоцької РДА, листа Чернівецького ОЦ НТТУМ № 01-14/139 від 24 вересня 2015 р., наказу управління освіти Глибоцької РДА №605 від 6 жовтня 2015 року.

   Організація конкурсу проводилась відповідно до Положення обласного конкурсу “Байт” на кращу комп’ютерну програму серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів (затверджене наказом Головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 31.10.2011р. №554, зареєстроване в Головному управлінні юстиції в Чернівецькій області від 22.11.2011р. №74/2322)).

   Мета конкурсу – виявлення обдарованих дітей і сприяння інтересу учнів до поглибленого вивчення комп’ютерних наук. Конкурс проводився у трьох номінаціях: ігрові програми та бази даних (створення анімації з використанням графічних можливостей мови програмування Pascal), графічний редактор (Paint), навчально-демонстраційні програми, які можна використовувати при вивченні предметів шкільного курсу (Power Point).

    В програму конкурсу входило:

1. Виконання та захист домашнього завдання:

  • створення анімації з використанням графічних можливостей мови програмування  Pascal на тему: „Безпечна дорога від дому до мого навчального закладу” (безпека дорожнього руху);
  • створення серії з 5 (п’яти) малюнків на тему: „Безпека дорожнього руху” за допомогою графічного редактору (Paint);
  • - (навчально-демонстраційні програми) створення творчого проекту на тему „Дністер – жива вода” за допомогою програми Power Point по розділах:

- „Історія  та сьогодення Дністровських ГЕС та ГАЕС. Проблеми енергозбереження в Чернівецькій області”;

- „Історичні події на берегах Дністра”;

- „Екологічні проблеми Дністра”.

2. Виконання конкурсних завдань:

- за допомогою анімації з використанням графічних можливостей мови програмування Pascal намалювати емблему заходу: у верхній правій частині графічного екрана на білому фоні намалювати коло, а в ньому 3 квадрати. Підібрати колір квадратів і кола. Навколо кола написати "Байт-2015". Колір літер підібрати в відповідності до кольору кола і квадрата.

- створити презентацію з поданих елементів на тему «Візитка Глибоччини» за допомогою графічного редактору (Paint), ввести елементи анімації в створену презентацію;

- за допомогою програми Power Point намалювати серію з 2,3 малюнків на тему «Захисники України».

Для захисту та демонстрації домашньої роботи відводилось до 10 хвилин, для виконання конкурсного завдання - 1 година

Для організації та підготовки проведення І етапу обласного конкурсу було створено організаційний комітет І етапу Конкурсу в кількості п’яти осіб:

Ванзуряк Н. В. – директор Глибоцького БТДЮ, голова   оргкомітету;

Лупуляк Н.Р. – заступник директора Глибоцького БТДЮ, заступник голови   оргкомітету;

Малиш І. В. – методист технічного відділу Глибоцького БТДЮ, секретар оргкомітету;

Грижюк Н. М. – вчитель інформатики Глибоцької ЗОШ  І-ІІІ ст., член оргкомітету;

Воробець В. Д. – методист декоративно-прикладного відділу Глибоцького БТДЮ, член&n ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 1027 | Завантажив: Микола | Дата: 24.10.2015 | Комментарії (4)

   Вітаємо Карп Анжеліку - ученицю 11 класу Карапчівського ліцею  з призначенням стипендії Президента України!

Успіхів тобі, Анжеліко! Президентська стипендія – гідна нагорода за твою розумову працю!

Відбувся Міжрегіональний фото-,відеофестиваль «Осінні барви Буковини»

Проглядів матеріалу: 689 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 23.10.2015 | Комментарії (1)

    22 жовтня  став для учнів Валякузьминської ЗОШ І-ІІ ст. дуже пам'ятним. Бо школа перетворилася на справжнісінький осінній ярмарок. У ньому взяли участь усі, від малого до великого. Торгували усі: і учні, і вчителі. Девіз ярмарку - « Панове завітайте до нас!Становіться в ряд і купуйте все підряд». Ярмарок вдався на славу. А діти щасливі! Вилучені кошти будуть спрямовані на благодійність.

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 577 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 23.10.2015 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024