Неділя, 19.05.2024, 09:02















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 236 237 238 239 240 ... 351 352 »

    Сьогодні десятки тисяч патріотів обороняють від терористів свободу, незалежність та територіальну цілісність України. Наші захисники, як ніколи, потребують уваги і розуміння від своїх співгромадян, у тому числі і від дітей та молоді. 

У складний для нашої країни час у Нижньосиньовецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів  проведено ряд заходів щодо вдосконалення роботи з патріотичного виховання учнів та сприяння зростанню підростаючого покоління справжніми патріотами своєї держави. Одним із підтверджень небайдужості юного покоління до долі своєї Батьківщини є участь в акціях і заходах, що проводяться з метою моральної та матеріальної підтримки української армії.

Щоб виразити свою увагу, тепло і підтримку захисникам , Батьківщини учні та вчителі нашої школи  зібрали невелику кількість продуктів харчування .

Підтримаймо один одного у такий нелегкий для всіх українців час! І нехай наш невеликий внесок на допомогу героям буде частиною великого добра, яке стане запорукою щасливого майбутнього нашої України.

 Слава Україні!

 

Проглядів матеріалу: 476 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.11.2015 | Комментарії (0)

   На виконання наказу Міністерства освіти і науки від 06.08.2013 №1106 «Про затвердження Плану заходів Міністерства освіти і науки щодо розвитку психологічної служби на період до 2017 року», листа Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи Національної академії педагогічних наук України від 02.09.2013 № 88, з метою розвитку психологічної служби практичним психологом Купського НВК №2 Анною Ванзуряк був проведений семінар-практикум №2 з батьками щодо підвищення психологічної компетентності.

Під час лекторія «Духовний вплив батьківського дому на формування особистості дитини» було ознайомлено з факторами які впливають на духовний розвиток дитини.

Кожен з батьків мав змогу висловити свою думку при проведенні вправи «Моя дитина найкраща, тому що…»

За допомогою мультимедійної презентації  Анна Василівна ознайомила вчителів з психологічною підтримка дитини під час ЗНО та ДПА.

Під час сімейно-педагогічної наради «Роль ефективної  взаємодії батьків і вчителів як запорука розвитку гармонійної  особистості учня» Анна Василівна ознайомила батьків з співпрацею  вчителів і батьків ,  зі створенням розвивального середовища вдома. Цікавими були десять «золотих правил» для батьків.

Батьки працювали в групах під час розв’язання різних ситуацій.

Семінар завершився релаксаційною вправою «Водоспад».

Заступник директора з НВР Кирстюк О.М.

 

Проглядів матеріалу: 450 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.11.2015 | Комментарії (0)

     4 листопада 2015 року діти середньої групи Глибоцького ДНЗ «Сонечко» разом з вихователькою Лупуляк В.Г. мали щасливу нагоду познайомитись з  поетесою Оленою Рутецькою  та її творчістю для наймолодших читачів. Олена Василівна  працювала вчителем української мови та літератури і була улюбленим вчителем вихователя Віри Георгіївни та завідуючої Валерії Григорівни.  Зустріч з поетесою, нашою землячкою, принесла багато спогадів та приємних вражень для дітей.

       Гарні враження від зустрічі були у всіх. Чекаємо Олену Василівну  у нашому садку з новими віршами. Бажаємо здоров'я, гарного настрою та творчого натхнення!

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 495 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.11.2015 | Комментарії (0)

   У середу, 4 листопада відбулося засідання методичного об’єднання працівників психологічної служби, на базі конференц зали Глибоцького управління освіти, яке працювало над проблемою: «Розвиток і формування психологічної культури та компетентності педагогічних працівників та батьків ».

 Дане засідання носило теоретичний характер.

  Працівниками психологічної служби були презентовані напрацювання  по роботі з педагогами та батьками  у мультимедійних презентаціях, диспутах у формі круглого столу.

 Методист-психолог РМЦ розробила  та представила методичні рекомендації для працівників психологічної служби щодо організації та проведення психолого-педагогічних семінарів, педагогічних консиліумів та психолого-педагогічних консиліумів. Також обговорили результати психологічних мінімумів та особливості  проведення семінарів-практикумів№2, які були проведені під час осінніх канікул для педагогів та батьків.

 Голова РМО – соціальний педагог Старововчинецького ліцею В.В. Каменюк наголосила на подальших шляхах діяльності а функціонування РМО, нагадала присутнім про завдання на наступне засідання методичного об’єднання, яке відбудеться  в березні 2016р. та носитиме виключно практичний характер.

Проглядів матеріалу: 437 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.11.2015 | Комментарії (0)

     На виконання наказу Міністерства освіти і науки від 06.08.2013 №1106 «Про затвердження Плану заходів Міністерства освіти і науки щодо розвитку психологічної служби на період до 2017 року», листа Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи Національної академії педагогічних наук України від 02.09.2013 № 88, з метою розвитку психологічної служби практичним психологом Купського НВК №2  Анною Ванзуряк, був проведений семінар-практикум №2 з вчителями щодо підвищення психологічної компетентності.

Під час семінару Анна Василівна, ознайомила вчителів з психологічними та практичними порадами і прийомами вчителям щодо створення психологічного мікроклімату на уроці. Стратегія покращення психологічного мікроклімату педагогічного колективу.»

Вчителі з великим задоволенням брали участь у вправі «Я обрав(ла) професію педагога тому що…..

Психолого - педагогічний практикум «Учитель на шляху до педагогічної майстерності» почався з повідомленням теми і мети, з оголошенням правил роботи . Вчителі висловили свої добрі побажання при вправі  «Побажання». Також були проведені наступні вправи «Якими якостями має володіти педагог»,  «Як нас учили»,  «Поділись із сусідом»,«Конверт проблем»,  «Портрет ідеального вчителя»,  «Урок» , «Художники»,  «Рюкзак, м’ясорубка, корзина» та  «Рука дружби».

Вчителі працювали в групах при обговорення форм, методів та шляхів вирішення проблем емоційного  благополуччя учнів.

Метою тренінгового заняття  «Самоосвіта – шлях до зростання професійної майстерності сучасного педагога» було сприяти активізації творчого потенціалу вчителів; стимулювати бажання підвищувати свій професійний рівень; сприяти формуванню комунікативних умінь і навичок методичної діяльності.

Мультимедійна презентація «Психолого-педагогічна профілактика суїцидальної поведінки  підлітків" дала змогу ознайомити вчителів з профілактикою суїцидальної поведінки.

Семінар-практикум завершився релаксаційною вправою «Занедбаний сад...».

Заступник директора з НВР Кирстюк О.М.

Проглядів матеріалу: 476 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.11.2015 | Комментарії (0)

   На виконання наказу Міністерства освіти і науки від 06.08.2013 №1106 «Про затвердження Плану заходів Міністерства освіти і науки щодо розвитку психологічної служби на період до 2017 року», наказу управління освіти Глибоцької РДА «Про виконання заходів щодо Програми розвитку психологічної компетентності батьків та педагогів у 2015 році»  5 листопада 2015р. у Михайлівському НВК практичним психологом  Анастасією  Унгурян було проведено семінар-практикум № 2 для педагогів на тему «Розвиток психологічної компетентності педагогів».

   На занятті педагоги мали змогу ознайомитися з основними методами та прийомами щодо створення сприятливого психологічного мікроклімату на уроці.

  Під час роботи в групах учасники семінару-практикуму працювали над шляхами вирішення проблем емоційного благополуччя учнів.

   Також кожен мав змогу висловити свою думку та поділитися власним досвідом під час аукціону педагогічних думок: «Самоосвіта – шлях до зростання професійної майстерності сучасного педагога».

  Заключним етапом семінару стали: релаксаційна вправа «Чарівні мотиви осені», зворотній зв’язок та вручення пам’яток.

Анастасія Іванівна Унгурян, практичний психолог Михайлівського НВК

Проглядів матеріалу: 470 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.11.2015 | Комментарії (0)

  У листопаді щороку ми вшановуємо  пам'ять Ольги Кобилянської. Для мене письменниця та діячка Ольга Кобилянська особливо дорога. Минулого року я стала Лауреатом премії ім. Ольги Кобилянської у номінації «Художня література».

У приміщенні Купського історичного музею є дві виставки, присвячені Ользі Кобилянській. Учнями старших класів  було підготовлено творчий проект про життя та творчість буковинської горлиці.

Елеонора Скіпор

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 517 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.11.2015 | Комментарії (0)

   5 листопада у Черепковецькій ЗОШ відбувся захід присвячений Дню української писемності і мови, який підготувала вчитель української мови і літератури Гнатюк О. В.разом із своїми вихованцями, учнями 8 класу.     

 Метою даного  свята було сформувати розуміння того, що українська мова – це скарб, без якого не може існувати народ, Україна як держава. Виховувати в учнів почуття відповідальності за збереження рідної мови. Учні дізналися, хто стояв біля витоків української писемності, вшанували пам’ять братів Кирила та Мефодія – засновників слов’янської азбуки, згадали відомі літературні пам’ятки: «Велесова книга», «Ізборник Святослава» та  ін. Дізналися, що від часів царизму наша мова зазнала 48 заборон! Подібного не знає історія жодної мови.  Діти декламували вірші, співали пісень і вкотре переконувалися, що наша українська мова милозвучна, багата і найкраща.

 

 

 

Проглядів матеріалу: 441 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.11.2015 | Комментарії (0)

   29.10.2015 року у Слобідському НВК практичним психологом було проведено психолого-педагогічний семінар на тему: «Конфлікти та шляхи їх розв’язання».

Під час семінару були використані різні вправи,  інтерактивні лекції, релаксація та багато чого іншого.

В семінарі були задіяні всі присутні педагоги, які - як єдиною сім’єю обговорювали найбільш важливі причини виникнення конфліктів в учнівському середовищі та причини конфліктів «вчитель-учень».

Після проведеного семінару дізналися багато чого нового, зокрема найбільш важливі шляхи розв’язання конфліктів, які на сьогодні є актуальними і досить значущими для кожної людини.

 

 

 

Проглядів матеріалу: 451 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 04.11.2015 | Комментарії (0)

      29 жовтня на базі Глибоцького ДНЗ «Сонечко» відбувся семінар-практикум для музичних керівників ДНЗ району.  Тема семінару: «Розвиток здібностей дітей дошкільного віку в процесі музично-ритмічної діяльності».

В ході презентаційної частини було проведено експрес-огляд розвивального простору ДНЗ «Сонечко». З родзинками роботи педагогічного колективу дошкільного навчального закладу ознайомила учасників семінару завідувач ДНЗ «Сонечко» Букатар В.Г.

         Під час проведення практичної частини «Від творчого педагога до творчої дитини» музкерівники мали можливість   переглянути тематичне заняття у старшій групі «Подорож у країну звуків» (Копилець Л. К., музичний керівник ДНЗ Стрільчук З.С., вихователь ДНЗ) та свято у старшій групі «Осінні фантазії» (Богдан Д.М., музичний керівник ДНЗ, Загудалова О.С., вихователь ДНЗ).   Вихованці показали свій талант, здібності, які у них формують музкерівники.

      Учасники семінару відмітили  вдало  підібраний  музичний  репертуар, підготовку  дітей, декорації а також спільну роботу вихователя  та музичного керівника. 

  Теоретичну частину семінару продовжила методист РМЦ Лариса Петрик.   Під час ділової гри «Розвиток ритмічних здібностей у дітей дошкільного віку», музичні керівники мали можливість підвищити рівень професійної діяльності,  розширити свої знання та поділитись власним досвідом з формування ритмічних навиків, танцювальних рухів у дошкільнят.

   Присутні почерпнули багато цікавого, пізнавального та творчого.

 

Проглядів матеріалу: 545 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 04.11.2015 | Комментарії (0)

Ти - особливий. Ми - особливі.

 

3 листопада психологом Михайлівського НВК Анастасією Іванівною Унгурян було проведене заняття з елементами тренінгу для учнів 5 класу на тему: «Ти - особливий. Ми - особливі».

  Мета заняття: розвивати соціально – комунікативні  навички,  почуття  власної значимості,  формувати  правильну  самооцінку  та  способи  ефективної  взаємодії  в  колективі. Дати поштовх до самовдосконалення, позитивного відношення до себе.

Проглядів матеріалу: 674 | Завантажив: kamenyuk70 | Дата: 03.11.2015 | Комментарії (0)

  Напередодні канікул, в школі, під керівництвом Костянтина Костинян був проведений тиждень інформатики. В його проведенні були задіяні 5-9 класи. Згідно плану в 5-6 класах був проведений конкурс малюнків на тему «Комп͗ ютер – помічник і друг». Деякі учні намалювали в Paint, інші захотіли відтворити свій задум на полотні. Учні творчо поставились до завдання, за що і будуть нагороджені відповідними грамотами.

7-9 класам було запропоновано  оформити стінні газети на тему « В комп ͗ ютерному царстві», з чим учні справились відмінно. Учні шукали нові та цікаві факти про комп ͗ ютер та його царство.

В четвер,  в 9-му класі був проведений відкритий урок  - гра. Відчувався дружній взаємозв ͗ язок вчителя з учнями, який зробив урок ще цікавішим. Поставлена мета була досягнута.

А день пʹятниці був особливий. Під керівництвом педагог – організатора та вчителя інформатики двоє учнів школи – Микола Опаіць  та Марінела  Шапка прийняли  участь в районному конкурсі  «Байт» , який був гарним закриттям тижня : Микола Опаіць здобув ІІ місце (Роwer Point) і Марінела Шапка – ІІ місце(Paint). Який солодкий видався плід перемоги, але для цього треба було добре попрацювати.

Проведений тиждень довів, що компʹютер є гарним помічником у роботі, як і вчителя, так і учнів, які не уявляють своє життя без нього.

    Опаіць М.І. – педагог-організатор

 

 

 

Проглядів матеріалу: 543 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.11.2015 | Комментарії (1)

     2 листопада в Черепковецькому ДНЗ було проведено «Свято осені».  На святі панувала казкова атмосфера, діти зіграли казку «Ріпка» (на новий лад). У таночках кружляли листочки та грибочки, дзвінко лунали пісні та сміх дітей у ігрових забавах. По закінченні свята всі ласували смачними осінніми дарами.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 428 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 02.11.2015 | Комментарії (0)

    З метою виховання учнівської молоді у дусі патріотизму, поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей та історико-культурної спадщини українського народу, адміністрація Грушівського НВК організувала екскурсійну поїздку до державного історико-архітектурного заповідника „Хотинська фортеця”.

Учні 2-7-их класів на чолі з керівником групи Зінкевич Д.В., супроводжуючими вчителями: Глопіною А.А., Кімчинською М.І., Оленюком В.О. та медичною сестрою закладу Бабюк А.Д. теплими осінніми канікулами, 28 жовтня 2015 року, відвідали історичну пам’ятку, яка входить до складу 7 чудес України – «Хотинську фортецю».

Учням та вчителям пощастило побувати у визначному  історичному місці Буковини, Хотинській фортеці -  одній з найкраще збережених середньовічних фортець 13-18 ст. у Європі.  Хотин (перша письмова згадка 1001р.) розташований на відстані 65 км від Чернівців та 25км від Кам’янця-Подільського. Завдяки міцній твердині та вигідному розташуванню Хотин став центром розвитку ремесел і торгівлі, які сприяли розквіту його культури та економіки. Місто було важливим пунктом у європейсько-азійській торгівлі. Фортеця бачила під своїми мурами полчища воїнів Османської імперії, козаків Дмитра Вишневецького(Байди), Петра Дорошенка. Історія Хотина пов’язана з іменами Данила Галицького, Штефана III Великого (Ștefan cel Mare), Петра Раріша (Petru Rareș), Петра Конашевича Сагайдачного, Міхая Хороброго, Яна Собеського, Богдана Хмельницького.

Всередині XV століття, коли Пониззя входило до складу Молдавського князівства, за часи правління молдавського господаря Стефана ІІІ Великого фортецю істотно перебудовують. Фактично, її будують наново, залишивши лише частину східної стіни і піднявши рівень замкового двору на 8 – 10 метрів. Саме тоді зводять потужні башти і мури, два палаци та замкову каплицю... 

На території фортеці ми оглянули виставку середньовічної зброї та знарядь облоги, галерею середньовічних постатей, картинну галерею, камеру тортур тощо. Пізніше ми прогулялися мальовничою долиною річки Дністер.

Отже, з даної поїздки ми зрозуміли те, що Хотинська фортеця, своїм мальовничим краєвидом, історико-архітектурною будовою та духом середньовічної епохи зачаровує і буде зачаровувати своїх юних туристів крізь століття. А свою історичну цінність не втратить ніколи…

ЗДВР                                                                                     Зінкевич Д.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 555 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 02.11.2015 | Комментарії (0)

   Знову прийшла осінь: пофарбувала листочки, прикрасила червоними кетягами калину, заховала у сухій траві грибочки, зашуміла дощем, засміялася веселими віршиками, закружляла в хороводі з дошкільнятами в садочку.

     Осінь-чарівниця привела на свято своїх синів-місяців, Дощика, Вітерця-пустунця, казкових героїв. Вона запропонувала малятам цікаві ігри : допомогти Попелюшці прибрати подвір'я від опалого листя, зібрати овочі з городу, «Вгадай на смак», хто швидше пробіжить в калошах. Не обійшлося без пригод: тітонька Сльота вкрала Осінь і довелося малятам шукати чарівну Осінь та відгадувати загадки, з чим вони чудово впорались і повернули Осінь на свято. За це вона пригощала всіх присутніх смачними яблучними пирогами та фруктами з осіннього саду.

 

 

 

Проглядів матеріалу: 467 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 02.11.2015 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 480 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 02.11.2015 | Комментарії (0)

«Якщо вчитель має тільки любов до своєї професії, він буде добрим учителем. Якщо він має тільки любов до учня, як батько, мати, він буде кращим, ніж той учитель, який прочитав усі книги, але не буде мати любові ні до професії, ні до учнів. Якщо ж учитель об’єднує у собі любов і до своєї справи, і до учнів, він – досконалий учитель».

   Саме під таким гаслом підвели підсумки Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року – 2015»  у Глибоцькому  районі. Сьогодні класний керівник: здійснює виховання в учнів культури поведінки, формує високі моральні якості; забезпечує єдність педагогічних вимог з боку сім’ї і школи; організовує в разі необхідності допомогу учням (навчальну, матеріальну, моральну); проводить заходи, які передбачають зміцнення здоров’я учнів; організовує суспільно корисну працю учнів, веде документацію класу; будує свої взаємини з учнями і їх батьками, сприяє розвитку самоврядування учнів.

 Конкурс спрямований на виявлення досвіду кращих вчителів – класних керівників, які у практичній роботі ефективно використовують різноманітні форми і методи виховної роботи, інноваційні виховні технології; популяризацію педагогічних здобутків класних керівників - новаторів; створення інформаційно-освітнього простору з питань роботи класних керівників; привернення уваги представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, громадськості до проблем освіти, виховання підростаючого покоління.

Класні керівники, презентуючи досвід, використали  іноваційні технології виховних справ, ігрові тренінги.

За сумою балів, одержаних конкурсантами на районному (заочному й очному) етапах конкурсу, журі визначило переможців у номінації «Класний керівник року – 2015».

Перемогу у конкурсі «Класний керівник року – 2015» отримала Димчук Тетяна Мирославівна (Глибоцький ліцей) та Німіжан Галина Дмитрівна (Коровійська ЗОШ).

Таким чином, учителі Глибоцького району не вперше доводять, що вони гідні носити звання «Вчитель» та «Класний керівник».

Хочеться побажати талановитим педагогам Глибоччини не зупинятися на досягнутому, ділитися й надалі родзинками таланту, заявляти про себе на всю Україну!

Хай словосполучення «Класний керівник» буде завжди святим і чистим на землі, а засіяна невтомною працею освітянська нива щедро зарясніє сходами юних талантів, яскравих особистостей, які прославляться визначними перемогами та збагатять наше суспільство новими досягненнями.

Проглядів матеріалу: 672 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 02.11.2015 | Комментарії (0)

  Щоразу на засіданні літстудії «Витоки» що існує у Глибоці вже багато років проходять дуже цікаві зустрічі, презентації, обговорення нових книг.

Цього разу на черговому засіданні відбулася зустріч з відомими буковинськими діячами: Раїсою Рязановою, Оленою Рутецькою та Мірчем  Мінтенко.

Олена Рутецька подарувала всім нову книгу для дітей «Внучата-матільчата», яку підготувала до друку разом з художницею Раїсою Рязановою. Марія Гулей також подарувала декілька примірників свого нового роману «Шанс».

Ми дуже вдячні невтомній Олександрі Возняк – керівнику «Витоків» за таку діяльність, за такі цікаві зустрічі та сподіваємось що їх буде чимало і у майбутньому.     

ЕЛЕОНОРА СКІПОР

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 469 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 02.11.2015 | Комментарії (0)

   29 та 30 жовтня 2015р. в Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» проходив обласний фестиваль-конкурс дитячої творчості «Буковинська зіронька», у якому Глибоччину представляли учасники-переможці районного етапу у трьох номінаціях.

  За рішення професійного журі у молодшій віковій категорії здобула ІІІ місце, нагороджена грамотою та кубком Софія Верхоляк, учениця Глибоцької ЗОШ, а у середній віковій категорії грамотою за участь нагороджена Наталя Унгурян, учениця Черепковецької ЗОШ.

 У старшій віковій категорії І місце здобула Олена-Патрісія Гинку, учениця Волоківської ЗОШ.

  Слова щирої подяки висловлюємо всім, хто долучився до підготовки учасників обласного етапу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 647 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 02.11.2015 | Комментарії (0)

    Традиційно під час осінніх канікул в рамках тижня педагогічної майстерності на базі районного методичного центру проходять науково-методичні семінари вчителів початкових класів. З 27 по 30 жовтня у професійному колі успішно працювали вчителі 1-4 класів з проблем: «Мотиваційні аспекти в навчанні молодших школярів», «Впровадження сучасних освітніх технологій – шлях до модернізації початкової освіти», «Творчий підхід до формування навичок читання як передумови успішного розвитку особистості», «Продуктивний урок – основна організаційна форма розвитку творчості особистості». Під час семінарів обговорено важливість використання інноваційних технологій навчання,  мультимедійної техніки та успішної реалізації Держаного стандарту початкової освіти. Завідувач райметодцентру Намака О.С. при відкритті семінарів підкреслила, що сучасні уроки, професійна майстерність вчителя, творчий підхід до роботи та постійне самовдосконалення – запорука успішності навчально – виховного процесу, а початкова ланка освіти – фундамент, на якому будується особистість. Успішно презентували власний досвід роботи вчителі Кам′янської ЗОШ І-ІІІ ст. (Піцул Т.М., Білійчук А.І., Воробець М.В., Мігуца М.І.), Коровійської ЗОШ І-ІІІст. (Усата О.В, Паладій А.В.), Новововчинецького НВК (Козак І.М.), Старововчинецького НВК (Музичук О.І), Михайлівського НВК (Каменюк О.В), Турятського НВК (Нікорич С.Д, Гулей В.П), Петричанського НВК (Стругарь Л.П.),Валякузьминської ЗОШ І-ІІст.(Зубаль Н.М), Слобідського НВК (Білецька І.М.), Глибоцького ліцею (Ворбець Г.І, Панцир Г.В.). Професійно продемонстровано пристендові уроки вчителями Глибоцької ЗОШ І-ІІІст. (Остафійчук О.К, Тодорюк С.І.), Чагорської ЗОШ І-ІІІст.(Ізмайлова К.В, Косташ О.М). В рамках майстер класу  повчально проведено ділову гру з трудового навчання вчителем Глибоцького ліцею Откуль Г.В. На високому педагогічному рівні представлено власні досвіди до підготовки та проведення мультимедійних уроків вчителями Глибоцької ЗОШ І-ІІІст.(Крайська Д.Г, Цуркан І.Г.). До роботи семінару долучилася практичний психолог Глибоцької ЗОШ І-ІІІст. Стрільчук О.В., яка обговорила з педагогами проблему щодо створення сприятливого середовища для адаптації дитини шестирічного віку до системи шкільного навчання.

Таким чином, кожен вчитель початкових класів протягом Тижня майстерності мав змогу поспілкуватися з колегами, поділитись власними напрацюваннями та збагатитись новими ідеями.

Проглядів матеріалу: 611 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 01.11.2015 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024