Середа, 08.05.2024, 00:14















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 279 280 281 282 283 ... 351 352 »
Проглядів матеріалу: 1003 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 09.02.2015 | Комментарії (0)

     4 лютого в світі відзначають День боротьби проти раку, в цей день в Димківському НВК психологічною службою разом з учнями  проведено захід «Разом переможемо рак». Також учні за своїм бажанням зробили скриньку «Не будь байдужий» та зібрали кошти, які передали потребуючим…

Мета цього заходу – підвищення обізнаності дітей про рак, як один із найстрашніших і згубних захворювань нашої сучасної цивілізації. Залучаючи увагу до запобігання, виявлення та лікування цього захворювання, можна домогтися гарних результатів, а в деяких випадках і повного одужання.

Міжнародний день захисту від раку закликає широку громадськість до завдань, що стоять перед нашим світом в боротьбі з раковими захворюваннями і закликає  небайдуже відноситись до онкологічних захворювань.

На даний момент вже відомо, що виникнення 43% ракових захворювань можна було б запобігти,  дотримуючись елементарних  норм здорової поведінки, такі як: огородженням доступу до куріння дітей, боротьба з курінням як таким; фізична активність; збалансована та здорова їжа; своєчасна вакцинація проти вірусів; утриманням  від тривалого перебування на сонці та в солярії; своєчасна діагностика і увага до власного здоров’я.

Проглядів матеріалу: 562 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 09.02.2015 | Комментарії (0)

    Любов до книги починається з дитинства. Її прищеплюють батьки, бабусі й дідусі, вчителі, вихователі й бібліотекарі. У зв'язку з цим Глибоцька районна дитяча бібліотека ввела у практику нову форму роботи – бібліотечний десант у ДНЗ «Сонечко». Спільно з вихователями бібліотекарі проводять цікаві заходи для дітей середніх та старших груп, разом із «сонечками» розгадують загадки, казкові вікторини, грають в ігри, пропагують дитячу книгу та періодику. Діти мають змогу роздивитися яскраві малюнки до казок, які вже знають, а також прослухати нові літературні казки сучасних авторів. До прикладу, бібліотекарі провели у садку захід про зиму, на якому діти дізналися про Дідів Морозів з усього світу, читали спільно ілюстровану картинку казку, колядували, розгадували загадки. В рамках бібліотечного десанту 3-4 лютого 2015 року бібліотекар абонементу дошкільників та 1-4 класів Глибоцької районної дитячої бібліотеки провела у ДНЗ «Сонечко» казковий вернісаж «Ми загадки розгадаємо і казочки згадаємо». Діти із захопленням розігрували казку «Рукавичка», брали участь у вікторині «Калейдоскоп казок та загадок». Крім того, послухали рубрику «Казка від бібліотекаря», а також «правильні» поради, як користуватися книжкою самостійно. На завершення діти отримали брошури з казками та масу задоволень від спілкування із бібліотекарем.

 
 
Проглядів матеріалу: 481 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 09.02.2015 | Комментарії (0)

   7 лютого 2015і відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики, російської мови і літератури  та економіки. В олімпіаді з інформатики прийняло участь 31 учасник з загальноосвітніх навчальних закладів Глибоцького району (з 10 класів – 16, з 11 класів – 15), з російської мови та літератури – 7 учнів, з економіки – 15 учасників.

    ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з даних предметів відбувся в відповідності до вимог до Положення про ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад, пройшов без порушень та в спокійній обстановці.

 

     

Посилання на протоколи ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:

з російської мови та літератури: 

11 клас

10 клас

9 клас

8 клас 

з економіки:

Тисни тут

з інформатики:

11 клас           

10 клас

Завдання ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади х ІКТ 7.02.2015

Проглядів матеріалу: 667 | Завантажив: Микола | Дата: 07.02.2015 | Комментарії (1)

Школа – центр освітнього життя громади     6 лютого 2015 року на базі Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки відбулася вебінар-нарада  з начальниками органів управління освітою міських рад, райдержадміністрацій, керівниками дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів Чернівецької області.  Відкрила нараду директор Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації Палійчук Оксана Михайлівна.

   Висвітлюючи питання «Про особливості організації освітнього процесу в умовах сьогодення», директор Департаменту зупинилася на проблемах, що стосуються ролі освітян у формуванні нового громадянського суспільства,  роботи директора навчального закладу як менеджера освітнього простору, окремих питань забезпечення якості навчального процесу. Оксана Михайлівна зазначила: «У тих умовах, в яких ми сьогодні працюємо, ми зобов’язані визначати пріоритети. Основними для нас мають стати чітка громадянська, патріотична, державницька позиція, активна просвітницька робота, моральний авторитет у громаді, злагода у педагогічному колективі. У ці нелегкі часи школярі перебувають у дуже складному, тривожному стані, особливо ті діти, чиї батько чи будь-який інший член родини перебуває на сході або ж чиї рідні додому вже не повернуться. Саме тому за будь-якої ситуації ми маємо сіяти у душах дітей дітей світло віри і надії в наступний день. Як говорив Василь Пачовський: «Учитель має бути більше ніж учителем, а громадянином на весь ріст!» Школа – центр освітнього життя громади. Ми повинні сформувати чітку просвітницьку позицію керівників і педагогів. Найважливіше завдання кожного вчителя – бути авторитетом, прикладом у всьому. Ми часто нарікаємо на якість освітнього процесу, але забуваємо, що вона залежить в першу чергу  від нас самих». 
   Аналізуючи специфіку діяльності навчального закладу в умовах режиму підвищеної готовності, Оксана Михайлівна вкотре наголосила на необхідності посиленого пропускного режиму, неприпустимості політичної та релігійної пропаганди в школі.  Окрім того, висвітлюючи питання проблем виховного потенціалу педагогічного процесу та  шляхів їх вирішення, Оксана Михайлівна наголосила на пріоритетності національно-патріотичного та морального виховання, яке повинно системно, ненав’язливо реалізовуватися у «канві» навчального-виховного процесу. Директор Департаменту зауважила, що кожен урок повинен мати чітко сформовану виховну мету. Кожен педагог повинен працювати так, щоб яскраво простежувався особистісний контекст у викладенні матеріалу. Окрім того, директор Департаменту підкреслила необхідність запровадження практики виховної ідеї кожного дня, яка буде ідеологічною основою побудови навчально-виховного процесу з кожного навчального предмета. Оксана Михайлівна закцентувала увагу на спрямованість роботи кожного педагога на «очищення» освітнього простору і наголосила: «Будь-яке примусове збирання коштів – неприпустиме; збір батьківських коштів – справа рук самих батьків; проведення семінарів, які перетворюються у бенкети, категоричного заборонене!» Зауважила директор Департаменту і на неприпустимості створення «театральних постановок» замість відкритих уроків, підкресливши, що внутрішньошкільний контроль має бути об’єктивним та реалістичним.
   З питання про «Основні аспекти організації та проведення ЗНО-2015» виступила завідуюча відділом тестових технологій та ЗНО Групи моніторингу системи освіти, господарського обслуговування та аудиту установ освіти області Якименко Любов Володимирівна.  Основними в ЗНО-2015 є такі нововведення: для всіх випускників ЗНЗ результати ЗНО з української мови та літератури зараховуватимуться як результати ДПА; змінено прохідний бал зі 124 до 101; термін дії Сертифіката – один рік; кожен учасник ЗНО матиме можливість подавати документи до п’яти вузів на 3 спеціальності; всесвітню історію та світову літературу вилучено з переліку предметів для тестування; виділено окремі дні для проведення тестувань з іноземних мов та ін.
   Із проміжними підсумками проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін у 2014/2015 н.р. ознайомила учасників вебінару заступник директора ІППОЧО Богачик Тамара Степанівна. Вона проінформувала, що у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін взяли участь 863 учні, що складає 95,4% від кількості заявлених учасників. Відповідно до рішень журі та оргкомітету переможцями було визначено 391 учня. Варто зазначити, що цьогоріч оргкомітетом з проведення олімпіад було прийнято рішення щодо збільшення чисельності представництва учнівських команд на ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад. Із проведеного аналізу видно – чимало переможців ІІ (районного, міського) етапу здобули перемогу і на ІІІ етапі олімпіад.
Начальник Групи моніторингу системи освіти, господарського обслуговування та аудиту установ освіти області Прінько Світлана Іванівна повідомила, що впродовж лютого – березня 2015 року буде здійснено перевірку стану організації роботи з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності та профілактики дитячого травматизму органів управління освітою, сім’єю, молоддю та спортом райдержадміністрацій, міських рад, а також закладів освіти області згідно з графіком. 
   Про особливості проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015» проінформувала учасників наради заступник директора ІППОЧО Богачик Тамара Степанівна. Вона зазначила, що Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2015» буде проведено з чотирьох номінацій: «Українська мова та література», «Хімія», «Образотворче мистецтво», «Правознавство». Також Тамара Степанівна зазначила, що ІІ тур Всеу ... Читати далі - тисни тут
Проглядів матеріалу: 621 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.02.2015 | Комментарії (0)

ПЛАН основних заходів Глибоцької районної організації профспілки працівників освіти на 2019 рік-план - тисни тут

Проглядів матеріалу: 340 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.02.2015 | Комментарії (0)

   Сьогодні, 6 лютого  в приміщенні конференц-зали методцентру управління освіти   відбулась  нарада  керівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Глибоцького району під керівництвом  начальника  управління освіти Глибоцької РДА Швеця В. Г. Згідно порядку денного розглядались наступні питання:

1. Про дотримання вимого щодо належного ведення ділової документації 2014/2015 н.р.,- доповідач - Швець В.Г. – начальник управління освіти.

2. Про проведення ДПА та ЗНО у 2014/2015 н.р.,- – доповідач –    Цуркан І.Ю.- заступник начальника управління освіти.

3. -Про форми навчання у 2014/2015 н.р.

-Про виконання  пункту 5 статті 1 Указу Президента України від 29 жовтня 2014 року №835., - доповідач –   Міхай Д.М.  – головний спеціаліст управління освіти.

4. -Про дотримання заходів безпеки під час перевезення школярів шкільними автобусами.,- доповідач - Стрельчук О.К. – начальник відділу управління освіти.

- Про проведення інформаційних та роз'яснювальних заходів щодо захисту дітей під час виникнення подій надзвичайного характеру,- доповідач –   Марчук А.І. – головний спеціаліст управління освіти.

5. Про здійснення навчально-методичного консультування ІППО ЧО в закладах освіти району 24-26 лютого 2015 року., – доповідач – Намака О.С. – завідувач райметодцентру.

6. Про підсумки участі команди району в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, - доповідач – Герчак А.І.- методист райметодцентру.

7. Про мобілізацію працюючих військовозобов'язаних чоловіків і жінок в Україні., - доповідач – Митранюк Н.А.- методист райметодцентру.

8. Про стан наповнення Історико-краєзнавчого портрету Чернівецької області по району., - доповідач – Щур Р.В. – заступник директора ЦТКСЕУМ.

9. Оголошення.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 586 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.02.2015 | Комментарії (0)

     3  лютого 2015 року Сучевенська ЗОШ І-ІІІст. гостинно приймала  слухачів курсів ІППОЧО, учителів початкових класів шкіл з румунською мовою навчання та куратора курсів Говорнян Л. С. Гостей зустріли  директор школи – Сучеван  Ш.  Г., заступник директора з навчально-виховної роботи Плеван В. Г. та заступник  з виховної роботи Ілуцан М. Г.. З візиткою закладу гостей ознайомив директор школи Штефан Григорович та учнівський колектив. Цікавою та змістовною  була екскурсія по школі та в шкільному музеї.

Потім  побували  на уроках математики у 2 класі ( вчитель Міглей Ф. Г.) та румунського читання у 3 класі ( вчитель Борош В. К.). Під час проведення уроків вчителі ефективно використовували різні нові форми та методи навчання, використовували інноваційні технології, наочно-ілюстративний матеріал, як засіб підвищення пізнавальної активності   учнів.

Змістовним був позакласний виховний захід «O, pom dulce, strămoşesc, ramuri câte-n tine cresc?...», який підготували та презентували учні 2- 4 класів .

У роботі взяла участь  методист РМЦ – Леонтій Е.М .

 Гості  відзначили майстерність вчителів та активність учнів, подякували за  змістовну роботу  вчителям , адміністрації школи, районним керівникам .  У всіх залишилося приємне враження від знайомства, спілкування, побаченого та почутого.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 487 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.02.2015 | Комментарії (1)

       Виховання чуйності та милосердя  немає у звичайній  шкільній програмі. Але саме ці якості прищеплюють своїм вихованцям вчителі Черепковецької ЗОШ. Уже традиційним у навчальному закладі стало проведення благодійних  ярмарків. А до ярмарку разом із батьками та вчителями готують різні смачні страви та солодощі. Виручені  кошти  шкільна  учнівська рада  передасть хворій вчительці Романюк М.І.,яку нещодавно спіткала лиха хвороба,тому учні та вчителі не могли залишитись осторонь.  В нашому  дійстві взяли участь, батьки, вчителі, односельчани.

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 465 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.02.2015 | Комментарії (0)

      Згідно з підписаним Указом Президента України, обласним, Київській міській державним адміністраціям доручено забезпечити проведення регіональних заходів з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Михайла Вербицького і 150-ї річниці першого публічного виконання національного гімну.

Анонс заходів з відзначення 200-річчя від дня народження Михайла Вербицького та 150-ї річниці першого публічного виконання національного гімну

Проглядів матеріалу: 634 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 04.02.2015 | Комментарії (0)

   В зв’язку з введенням режиму підвищеної готовності до реагування на надзвичайні ситуації на всій території України та з метою недопущення виникнення надзвичайних ситуацій Глибоцькою районної державною адміністрацією прийнято розпорядження «Про встановлення режимів підвищеної готовності та надзвичайної ситуації». Основною метою прийняття розпорядження є необхідність координації дій державних органів влади, спрямованих на забезпечення захисту населення, територій та майна, функціонування територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту для подолання наслідків надзвичайної ситуацій соціального та воєнного характеру, які може спричинити загроза вчинення терористичних актів.

З  проведенням на території району проведення антитерористичної операції надзвичайної ситуації та по всій території України режиму «Підвищеної готовності», відповідно до статті 32 Кодексу цивільного захисту України, пункту 3.1 Інструкції щодо утримання захисних споруд цивільної оборони у мирний час, затвердженої наказом МНС України від 09.01.2006 за № 1180/13054, доручення першого голови обласної державної адміністрації від 01 серпня 2014 року № 138-Р «Про приведення захисних споруд цивільного захисту в готовність», на виконання рішення протоколу оперативної наради № 02 від 29.01.2015, доручення Глибоцької районної державної адміністрації № 03 від 29 січня 2015 року «Щодо приведення захисних споруд цивільного захисту в готовність», наказу управління освіти Глибоцької РДА № 67 від 03.02.2015 «Про приведення захисних споруд з цивільного захисту в готовність  управління освіти Глибоцької РДА доводить до відома керівникам та вчителів освітніх закладів району, що в співпраці та за погодженням голів сільських рад терміново необхідно вжити невідкладних заходів щодо приведення наявних захисних споруд цивільного захисту в готовність до укриття населення.

В співпраці та за погодженням голів сільських рад необхідно переобладнати також шкільні підвали під захисні споруди цивільного захисту, інші наявні приміщення, які можливо переобладнати під захисні споруди цивільного захисту, привести їх в готовність до укриття населення.

Відповідно до додатку 2 Інструкції щодо утримання захисних споруд цивільної оборони у мирний час, затвердженої наказом МНС України від 09.10.2006 № 653, що зареєстрований в міністерстві юстиції України 02.11.2006 за № 1180/13054, необхідно встановити на вході до захисних споруд цивільного захисту таблички та покажчики маршруту руху до неї. 

Наказ управління освіти Глибоцької райдержадміністрації № 67 від 03.02.2015 року «Про приведення захисних споруд цивільного захисту в готовність» 

Проглядів матеріалу: 632 | Завантажив: Микола | Дата: 03.02.2015 | Комментарії (0)

   В Україні-війна, держава потребує нашої допомоги. Підтримки потребують мужні захисники Вітчизни, поранені герої війни, наші земляки. Необхідно все: теплі речі, техніка, ліки, продукти харчування.Та найважливішою і  найбільшою  підтримкою завжди були слово, єдність, взаємодопомога . Освітяни району, учні та батьки   активно допомагають армії. Акція «Допоможи воїну»-триває. Просимо  освітян, усіх небайдужих громадян у цей надскладний час проявити патріотизм, свідомість, виявити свою громадянську позицію та найщиріші християнські почуття і взяти активну участь у зборі коштів на потреби військових. У єдності-сила народу. Будьмо сильні, будьмо єдині.

Координатором збору коштів є управління освіти.

Проглядів матеріалу: 767 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.02.2015 | Комментарії (0)

Відбувся науково – практичний семінар «Всеукраїнський науково-педагогічний проект «Інтелект України: досвід реалізації»  Управлінський, науковий, методичний і медико-психологічний супровід здійснювала Кириленко Світлана Володимирівна – науковий консультант проекту, кандидат педагогічних наук, начальник відділу інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи Інституту інноваційних технологій змісту освіти та координатор проекту - Кіян Ольга Іванівна, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник відділу інноваційної діяльності та експериментальної роботи Інституту інноваційних технологій змісту освіти м.Київ.
Під час семінару делегація від Чернівецької області мала змогу побачити на практиці особливості навчання за програмою проекту «Інтелект України». В Харківській гімназії №169 даний проект втілюється в життя сьомий рік поспіль, має відповідний медико – психологічний супровід та матеріально технічне забезпечення.
Завданням Всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Інтелект України» є створення умов, для розвитку здібних та обдарованих дітей і молоді, формування творчої особистості з усвідомленою громадянською позицією, почуттям національної свідомості, підготовленої до професійного самовизначення.
Відвідавши шість уроків початкової школи учасники делегації були вражені поєднанням різних технологій, спрямованих на забезпечення результативності навчально-виховного процесу.

Відбувся науково – практичний семінар «Всеукраїнський науково-педагогічний проект «Інтелект України: досвід реалізації»Відбувся науково – практичний семінар «Всеукраїнський науково-педагогічний проект «Інтелект України: досвід реалізації»

Проглядів матеріалу: 538 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.02.2015 | Комментарії (0)

    У рамках Декади школи, яка проводиться  у Глибоцькій ЗОШ І-ІІІ ст , було проведена зустріч з випускником нашого навчального закладу Красняном Валерієм Івановичем (позивний "Барс") та його побратимом Пастухевичем Володимиром Євгеновичем  (позивний "Пастух"). Учні та вчителі школи мали змогу поспілкуватися з  безстрашними "кіборгами", які героїчно захищали Донецький аеропорт.

  Під час зустрічі Валерій Іванович та Володимир Євгенович розповіли  про нелегкі бойові будні, про героїзм український  Захисників України. 

  Гості нашої зустрічі дали відповіді на запитання учнів та педагогів.

 Під кінець розмови учні 5 класу  разом з вчителем музики подарували всім присутнім пісню , а президент шкільного парламенту Лупуляк Ігор подарував "кіборгам" малюнки учнів школи, які будуть служити оберегом для солдат під час несення служби.

Проглядів матеріалу: 533 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.02.2015 | Комментарії (0)

        «Патріотичне виховання на уроках християнської етики» - такою була тема районного інструктивно-методичного семінару вчителів етики та християнської етики, що відбувся 30.01.2015 у конференц-залі РМЦ управління освіти.  Захід проводився згідно графіка семінарів методичного центру, під керівництвом методиста – Білан І.В. за участю команди вчителів, що представляли Глибоцький район на 8 міжрегіональній міжконфесійній зимовій школі християнської етики з 12 по 19 січня у м. Трускавець. 

    Панчук О.В. – директор Нижньосинівецької ЗОШ,  Світик О.Ф. – ЗДНВР Димківсткого НВК,  Блуй С.Г. – вчитель Турятського НВК,  Білоус Д.Г., Калинюк О.В. – вчителі початкової ланки Михайлівського НВК та голова методоб`єднання вчителів християнської етики, головний спеціаліст управління освіти – Рєпіна О.М. ділилися своїми враженнями від низки змістовних, добре спланованих різноманітних форм оздоровлення тіла та душі.

      «За багато років педагогічної діяльності мені доводилося побувати на різних курсах – розповідає О.Ф. Світик, - але зимова школа християнської етики – це найкращі курси не лише педагогічного, але й особистісного зростання в моєму житті».  

      С.Г. Блуй наголосила, що індуктивний метод, як основний, визначений організаторами школи, науковий інструментарій для пізнання Святого Письма, допомагає вчителеві самому оволодіти біблійним текстом та навчити цього учнів, формуючи в такий спосіб стійкий інтерес до вічних істин».

       На щільному графіку занять, які розпочиналися о 9.00 та закінчувалися о 21.30 акцентувала Білоус Д.Г., назвавши, однак, таке навантаження виправдним, беручи до уваги  зміст та форми роботи,  запропоновані організаторами.

      Загалом, всі учасники зимової школи висловили свою вдячність її організаторам – Федораку В.Ф. – методисту ІППОЧО та Горбачовій Л.І. – викладачу Міжрегіонального, міжконфесійного інституту служіння настановленням, головному спікеру та натхненнику заходу, а також закликали присутніх скористатися наступною нагодою взяти участь у 9 літній школі  християнської етики.

     Передати присутнім основну ідею духовних студій зимової школи та закликати до консолідації  зусиль задля  миру в Україні  - такою була мета уроку-майстер-класу «Молитва у часи лихоліть та збройних конфліктів: «Отче наш» - закони якісної комунікації людини зі Всевишнім» представленого Рєпіною О.М.  Значення змісту кожної фрази  молитви Господньої, важливість хвали та прославлення на прикладах молитви біблійних царів –  Єзекії та Йосафата перед загрозою вторгнення ворожої армії, спонукало учасників об`єднати зусилля і започаткувати створення так званої – «Молитовної сотні».  Займеннник «ми», що вживається в «Отче наш» у різних формах 8 разів, мотивує молільників до усвідомлення спільної відповідальності  та є потужним закликом до спільної молитви. 

    Молитися за мир в Україні, захист кожного воїна української армії, захист волонтерів у зоні АТО,  мудрість керівників усіх рівнів задля збереження життів громадян,  одужання та реабілітацію поранених, сім`ї загиблих, про біженців тощо – такий широкий спектр  проблем, в успішному вирішення яких молитва відграє не останню роль – «Замість скаржитись і нарікати – молитися і не переставати!».

       Така ідея була щиро підтримана представниками  Глибоцької РДА – гістьми семінару – начальником відділу у справах сім`ї та молоді – Сабран О.М. та керівником відділу внутрішньої політики – Костецькою Г.В.  Учасники  та гості семінару домовилися розпочати зі спільної молитви за Україну

о 7.00 та 19.00 щодня.  А також, за умови погодження з керівництвом ЗНЗ та за згодою учнів і батьків,  ідею спільної молитви  втілити на загальношкільних лінійках. 

       Біблійні приклади молитви – Псалом 102,  біблійні тексти, що дають надію – Об`явлення Івана Богослова – 21,22 розділи та поетичний зразок «шкільної»  молитви «Отче наш»  представили вихованці гуртка «Культура мови і спілкування РБТДЮ – Мунтян Анна та Рєпіна Анастасія.

    Молитва за рідну землю, що торкається не лише розуму, але й душі, здатна вкарбувати любов до Батьківщини на найглибшому рівні у юному серці.

 

                                       Молитва за Україну

                  (за зразком молитви «Отче наш»)

 

«Отче наш, що на небі»

Єдиний наш Батьку, що з неба нас бачиш,

Почуй з України наш г ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 663 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 02.02.2015 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 1241 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 02.02.2015 | Комментарії (0)

    Битва під Крутами – один із важливих сюжетів сучасної української історичної пам’яті, який вже давно перестав сприйматись, як рядова історична подія. Бій, що відбувся на залізничній станції «Крути» 29 січня 1918 року між більшовицькими військами Михайла Муравйова та об’єднаними військами юнкерів 1-ї Київської юнацької школи ім. Б. Хмельницького та першої сотні новоствореного студентського куреня… Перше звернення до битви під Крутами на офіційному політичному рівні у незалежній Україні відбулося 24 січня 2003 року, коли було видано розпорядження «Про вшанування пам’яті Героїв Крут». А 29 січня 2006 року, на 88-му роковину бою під Крутами, на місці битви була проведена перша масова церемонія вшанування пам’яті героїв. Відбувся мітинг-реквієм, на якому були присутні представники української влади. 14 Жовтня 2008 року на день покрови у вагонах станції відкрився музей «Герої Крут», у експозиціях якого представлені близько 500 предметів й архівних матеріалів. Бій під Крутами – це символ жертовності і подвигу в ім’я свободи Української держави.
Молодь має знати історію своєї держави, шляхи, якими довелося здобути її свободу та незалежність.
В рамках військово-патріотичного виховання учитель захисту вітчизни Глибоцького ліцею Іван Радіонович Безпалько вплинути на формування національної свідомості учнів, повагу та шану до героїчного минулого, України, готовність не задумуючись стати на захист її незалежності. Також лектори 8-их класів прочитали лекції "Битва під Крутами", "Пам'ятай про Крути!" для старшокласників нашого ліцею. Руснак Н.В. вчитель історії та правознавства, підготувала лінійку присвячену "Пам'яті героїв про Крути!".

Проглядів матеріалу: 553 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 02.02.2015 | Комментарії (0)

    29 січня 1918 року в історії України з'явилася нова сторінка, щедро полита молодою кров'ю, назва якої — Крути! Тридцять «мучнів українських» пішло в безсмертя. Юнаки-герої показали приклад мужності, відданос­ті і незборимості духу.

Крути  великий перелом на межі двох сто­літь. Ми вчитуємось у цю сторінку історії.

  Цій даті присвячені заходи в нашій школі, які проведено 26 – 30 січня:

- класні години  в 5 – 11 класах,

-  виставка літератури в шкільній бібліотеці,

- уроки з історії «Вшанування пам’яті українських юнаків, що полягли в бою під Крутами»,

- спортивні змагання серед учнів 6-7 класів,

- переглянуто документальний  кінофільм «Нескорений»,

- в шкільному історико – краєзнавчому музеї організували експозицію  «Подвиг Героїв Крут – символ національної честі».

   Герої не вмирають. Вони живуть у пам'яті і справах наступних поколінь. Сьогодні говоримо не лише  про героїв Крутів, а про сьогоднішніх Героїв, які відстоюють незалежність нашої держави зараз, у ці хвилини. Тож шануймо пам'ять полеглих героїв.

  Будьмо патріотами, любімо свою багатостраждальну матір-Україну. Сьогодні вона, як ніколи, потребує нашої допомоги.

Заступник директора з ВР Дудуц Н.К.

Проглядів матеріалу: 497 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 02.02.2015 | Комментарії (0)

"Хто не знає свого минулого,

той не вартий свого майбутнього.

Хто не шанує видатних людей свого народу,

той сам не гідний пошани.”

                                                                   М. Рильський
 

   Національно-патріотичне виховання є складовою загального виховного процесу підростаючого покоління, головною метою якого є набуття молодими громадянами  соціального досвіду, готовності до виконання громадянських і конституційних обов'язків, успадкування духовних надбань українського народу, досягнення високої культури взаємин, формування особистісних рис громадянина Української держави, фізичної досконалості, моральної, художньо-естетичної, інтелектуальної, правової, трудової, екологічної культури.
Здійснення системного національно-патріотичного виховання є однією з головних складових національної безпеки України.
Національно-патріотичне виховання формується на прикладах історії становлення Української державності, українського козацтва, героїки визвольного руху.

В рамках національно – патріотичного виховання в школі проводяться виховні години, бесіди, темами яких є: святкування знаменних дат, ознайомлення з історією рідного краю, звичаями і традиціями українського народу тощо. Традиційним стало відзначення в останню декаду січня національно-історичних пам’ятних дат:  Дня Соборності, Дня пам’яті Героїв Крут,  Дня пам’яті жертв Голокосту. В рамках відзначення цих знаменних дат було проведено: години спілкування,  зустрічі з членами громадської організації "Козацька Варта".

   Cаме патріотизм, громадянськість повинні об’єднувати українців, зберегти те, що протягом століть було нашою метою, – незалежну державу. На сучасному етапі українського державотворення надзвичайно актуальною є проблема виховання у молодого покоління патріотичних почуттів, активної громадянської позиції, сприяння усвідомленню учнями свого громадянського обов’язку на основі національних і загальнолюдських духовних цінностей. Патріотизм є нагальною потребою держави, якій необхідні національно свідомі громадяни, здатні забезпечити країні гідне місце в цивілізованому світі.

 Патріотичне виховання у школі здійснюється через систему позакласних заходів.
    Так, в рамках тижня патріотичного виховання було проведено ряд заходів, які покликані формувати людину-патріота, виробляти глибоке розуміння громадянського обов’язку, готовність у будь-який час стати на захист Батьківщини.          
           Зокрема, виховні години були проведені до Дня Соборності України лекторською групою правового клубу «Феміда» (керівник Скибінська Л.С.)

          Було проведено виставку – меморіал до  річниці Майдану "Україна - це я".

Вихованню національної свідомості учнів сприяють й інші свята:"Козацькому роду нема переводу" 

В напрямку патріотичного виховання в школі відбуваються різноманітні конкурси та змагання. Так було проведено шоу-програму «Козацькі забави»(організатор Скибінська Л.С.), розширити знання учнів про запорізьких козаків, їх традиції, побут, звичаї. Виховувати шанобливе ставлення до запорожців, спонукати до наслідування їх кращих рис характеру: добродушності, безкорисливості, товариськості, бажання завжди прийти на допомогу. а  в журі були члени громадської організації «Козацька варта» (Лупуляк І.М., Лучак В.К., Букатар Ю.К., Ванзуряк О.Р.). Діти приймали участь в конкурсах історичних та спортивних.

В між змаганні були показані як співочі номери, так і учні показали свою майстерність по армреслінгу, по розбиранню і збиранню автомата, учні спортивного гурту  показали прийоми рукопашного бою.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 622 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 31.01.2015 | Комментарії (1)

  Eminescu e un sfânt,
  Peste "râu" şi "ram" stăpân,
  Purtătorul de cuvânt
   Al poporului român!

      Literatura noastră a avut de-a lungul timpului parte de poeţi adevăraţi şi deosebit de talentaţi, care ne-au lăsat o operă minunată de care putem fi întotdeauna mândri. 
        Deasupra tuturor însă, a strălucit mereu o stea, "Luceafărul" poeziei româneşti, o stea care nu se va stinge niciodată şi, poate, niciodată nu va răsări alta mai strălucitoare decat ea. Această stea, acest "Luceafar" al neamului nostru şi nu numai, este Eminescu. 
           În cadrul săptămânii limbii române, care a devenit tradiţională la şcoala de gradele I-III din Iordăneşti, au avut loc diferite activităţi de suflet. Luni, 26 ianuarie, ea a fost deschisă la careul consacrat limbii române „O limbă, o ţară, un grai”. Elevii au participat cu drag la concursurile de desene, gazete de perete, de creaţie proprie, la recitaluri, victorina "Paşii poetului". Pentru finalul săptămânii profesoarele de română Eugenia Luchianiuc şi Oxana Cârciu au pregătit o oră literară "Dor de Eminescu" . Elevii şcolii s-au convins încă o dată că  Eminescu este, poate, cel mai de preţ dar pe care ni l-a dat vreodată Dumnezeu, o adevarată minune care nu durează "trei zile", precum se spune despre orice minune, ci va dura veşnic, va rămâne mereu vie în sufletele noastre.

                                                         Locţiitorul directorului pentru lucrul educativ Cârciu O.G.

                                Pedagogul organizator Maleon L.I.

Проглядів матеріалу: 519 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 31.01.2015 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024