П'ятниця, 17.05.2024, 10:26















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 320 321 322 323 324 ... 351 352 »

     У Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів 6 травня відбулись загальношкільні батьківські збори за наступним порядком денним:

 1. Педагог, учень і батьки в системі національного  виховання.  Співпраця батьків і школи як необхідна умова розвитку дитини. – доповідач заступник директора з виховної роботи Чупрун В.Л.

2. Організація та проведення ДПА та ЗНО. Організація та проведення навчальної практики та навчальних екскурсій. – доповідач заступник директора з навчально-виховної роботи Панчук Л.Т.

3. Оздоровлення учнів влітку. Попередження правопорушень та запобігання травматизму влітку. – доповідач педагог-організатор Ауріте М.С.

4. Звіт директора школи Врабій В.П. про успіхи та недоліки у 2013-2014 н.р.

Проглядів матеріалу: 616 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 08.05.2014 | Комментарії (0)

    З метою дестабілізації суспільно-політичної ситуації в країні, порушення стабільної діяльності навчальних закладів, збурення педагогічних колективів політичними силами антидержавного спрямування цілеспрямовано поширюється дезінформація на кшталт «перерахування 10% заробітної плати на відбудову Майдану», «скасування надбавок» за вислугу років, за класне керівництво, за завідування навчальними кабінетами та майстернями, за перевірку зошитів, «підвищення педагогічного навантаження» тощо.

Міністерство освіти і науки офіційно спростовує ці інсинуації, що у складний для народу і держави період сприяють зовнішньому агресору й завдають шкоди як освітянам, так і всьому суспільству. Також до кінця 2014 року 20-відсоткова надбавка для вчителів не скасовується, а буде виплачуватися в розмірі до 20% в межах фонду заробітної плати.

Проглядів матеріалу: 628 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.05.2014 | Комментарії (0)

      До Міністерства звертаються батьки, вчителі, громадські організації щодо ухвалення окремими місцевими органами державної влади та місцевого самоуправління рішень про проведення масових заходів з нагоди Дня Перемоги та участі в них учнів, студентів та працівників освіти.

Зважаючи на складну суспільно-політичну ситуацію в ряді регіонів країни, участь учнівської і студентської молоді, педагогічних працівників у масових заходах 9 травня становитиме загрозу їх життю й здоров’ю.

У зв’язку з цим Міністр освіти і науки України Сергій Квіт звернувся до обласних, Київської міської державних адміністрацій (лист від 06.05.2014 р. № 1/9-236) з проханням вжити всіх належних заходів, спрямованих на убезпечення учнівської і студентської молоді, освітян від участі в ризикованих заходах.

Проглядів матеріалу: 560 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.05.2014 | Комментарії (0)

   Вклоняємось перед подвигом наших батьків і дідів. Вічна пам’ять тим, хто не повернувся з фронтів Великої Вітчизняної, і слава та земний уклін живим ветеранам війни!

 

  День Перемоги у Великій Вітчизняній війні – це свято, коли ми схиляємо голови перед  тими, хто віддав своє життя задля  майбутнього, та тими, хто вийшов живим із цього лихоліття.Зустріч з ветеранами – це лише маленька часточка великої данини тим, хто захищав нашу землю, тим хто чекав і досі чекає, і тим, хто загинув за світле сьогодення. 6 травня, напередодні Дня Перемоги відбулася зустріч вихованців Глибоцького БТДЮ з ветераном Великої Вітчизняної війни, глибочанином – Качуляком Василем Івановичем.Багато що з пережитого вже стерлося з пам’яті ветерана, але не забулися пекельні труднощі боїв, постійне очікування засади, бездоріжжя, бруд, танки, смерть товаришів.Ветеран поділився спогадами про життєвий шлях у воєнні роки, про нагороди які отримав за високі заслуги. Діти із цікавістю розглядали фотографії, медалі, ордена і на мить  поринули в ті тривожні часи. Такі зустрічі завжди є моментом хвилювання і   навчають майбутнє покоління жити і творити на благо нашої держави.  

На завершення вихованці виконали декілька пісень та щиро подякували Василю Івановичу за цікаву розповідь та привітали його квітами та сувеніром. Також, побажали міцного здоров’я, довголіття і добробуту, бадьорості духу, гарного святкового настрою і оптимізму.

Проглядів матеріалу: 690 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.05.2014 | Комментарії (1)

     Вже  традиційно  щорічно відзначаться, з нагоди річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, проводити місячник оборонно-масової роботи. В цьому році місячник присвячений 69-річниці Великої Перемоги.

Управління освіти Глибоцької РДА в ході місячника зосереджує всю організаційну і військово-патріотичну роботу на якісному виконанні Постанов КМУ та відповідно до районного розпорядження щодо святкування 69-ї річниці Перемоги і визволення України від фашистських загарбників з метою покращення героїко-патріотичного виховання молоді на бойових і трудових традиціях старших поколінь.

Основна мета місячника — активізувати роботу з військово-патріотичного виховання молоді, роз’яснення молоді уроків Великої Вітчизняної війни. В  загальноосвітніх навчальних закладах Глибоцького району заходи в рамках місячника  проводилися з урахуванням досвіду минулих років у взаємодії та за підтримки місцевих органів влади, прикордонними заставами, районною та міською радами ветеранів війни та праці, спортивних та інших громадських організацій.

За узгодженням з командуванням прикордонних застав, військових частин в період проведення місячника було провідано призовною та допризовною молоддю прикордонних застав, військових частин для зустрічі з воїнами, ознайомлення з військовою технікою, зброєю, бойовим минулим частин, службою та побутом військовослужбовців. В період проведення місячника в ЗНЗ району проведено тематичні вечори під назвами “Вони захищали свою Батьківщину” та “Уроки мужності”, на які були запрошені  ветерани війни і праці, воїни, які відслужили та служать в Збройних Силах України, проведені  виховні години “Збережемо пам’ять про подвиг”, святкові лінійки та інші заходи. Організовувалися походи по місцях бойової і трудової слави нашого народу, зустрічі з учасниками боїв за звільнення України, ветеранами Великої Вітчизняної війни та праці.

Напередодні Дня Перемоги з метою покращення героїко-патріотичного виховання молоді та підготовки юнаків до служби в армії в рамках місячника оборонно-масової роботи  та з нагоди святкування 69-ої річниці  Перемоги у Великій Вітчизняній війні 6 травня 2014 року на базі Глибоцької ЗОШ відбулися військово-спортивні змагання з предмету «Захист Вітчизни» серед ЗНЗ Глибоцького району.

В змаганнях взяли участь 24 загальноосвітні навчальні заклади Глибоцьткого району. Переможцем та призерами стали:

І місце – Камянська ЗОШ, вчитель предмету «Захист Вітчизни» Доготар Д.П.

ІІ місце – Глибоцька ЗОШ, Вчитель предмету «Захист Вітчизни» Урсу В.М.

ІІІ місце – Карапчівський ліцей,  вчитель предмету «Захист Вітчизни» Шородок В.Г.

Слід відмітити роботу в напрямку патріотичного виховання учнівської молоді вчителів предмету «Захист Вітчизни» Черепковецької ЗОШ  - Жижій І.В.. Багринівської ЗОШ – Андрухович І.Г., Глибоцького ліцею – Безпалько І.Р., Станівецького НВК – Зегрі Ю.М. 

      Методист РМЦ                                                 М.Г. Лях

Проглядів матеріалу: 802 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.05.2014 | Комментарії (5)

    Так називалась районна історико-краєзнавча конференція учнівської молоді, яку нещодавно провів Глибоцький центру туризму та краєзнавства в актовій залі місцевого ліцею. Цей захід приурочений 70-річчю визволення району, області, України від фашистських загарбників. Він також проводився в рамках участі у Всеукраїнській акції «А ми тую славу збережемо» відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України, рішення Національної спілки краєзнавців України та методичних рекомендацій Українського Державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Глибоцький ЦТКСЕУМ розробив умови проведення акції в навчальних закладах району. Вони передбачали різноманітні заходи:  конференції, конкурси, експедиції, змагання, конференції, виставки на військово-патріотичну тематику, вшанування героїчного подвигу солдатів у роки війни, естафети пам’яті, збір матеріалів про пам’ятники Великої Вітчизняної війни в районі. Також наш позашкільний заклад надавав методичні поради, рекомендації педагогам та учням.

Отож, своєрідним звітом про проведену роботу в рамках першого етапу акції стала районна конференція, на якій учні з навчальних закладів району, вихованці туристсько-краєзнавчих гуртків представили пошуково-дослідницькі роботи. Всього було заслухано 22 роботи. У них учням та педагогам вдалося компактно, змістовно описати про свій населений пункт в роки війни, про воїнів-односельців, про традиції вшанування пам’яті полеглих та про шану і турботу до захисників Вітчизни, які живуть в їх селах.

Цінними у виступах учасників конференції було вдале і доцільне використання архівних документів, фронтових листів і фотографії, записаних розповідей, спогадів учасників бойових дій, дітей війни, працівників тилу.

З особливим хвилюванням й інтересом присутні слухали учасників Великої Вітчизняної війни Качуляка Василя Івановича з Глибокої, Лазурка Дмитра Федоровича і Гуцула Дмитра Миколайовича з Кам’янки.

Їх розповіді про участь у бойових діях, про патріотичний дух на фронтах війни вражали і педагогів й учнів, зміцнювали в них почуття єдності поколінь, почуття вдячності і шани до воїнів-визволителів. Тож вручені їм барвисті весняні квіти, цінні подарунки – свідчення цьому.

У ході конференції ведучі Андрій Чудієвич та Крістіна Карп наголошували, що особлива соціальна категорія людей у нашому суспільстві – це люди, які мають статус «Діти війни». Їм сьогодні вже понад 70. На їх долю випали безрадісне, голодне й холодне лихоліття в час війни. А після Великої Перемоги вони відбудовували країну і все життя трудились добросовісно й смиренно, цінуючи кожен мирний день. Про це учасники конференції дізналися з розповідей, спогадів Євгенії Дмитрівни Лопуляк та Ганни Антонівни Лопуляк.

Про значимість патріотичного виховання учнівської молоді та роль у цій благодійній справі Глибоцького центру туризму і краєзнавства говорили на конференції голова Глибоцької районної ради Ванзуряк Г.С. та голова Глибоцької районної ради ветеранів Фока П.В.

Зокрема, вони, які і всі учасники заходу, були вражені виставками фотогазет та пошуково-дослідницьких робіт, які наглядно свідчать, що за останні 15 років проводилась систематичне, змістовне дослідження героїчних і трагічних сторінок історичного минулого рідного краю.

Серед цих зібраних матеріалів часто можна прочитати прізвища педагогів, керівників гуртків, які з року в рік є наставниками учнів у написанні досліджень на військово-патріотичну тематику. Це Глевко В.М. (Молодійська ЗОШ І-ІІІ ст.), Чередарик В.В. (Луковицька ЗОШ І-ІІІ ст.), Яловко В.С. (Чагорська ЗОШ І-ІІІ ст.), Коваль Ю.С., Марчук К.І. (Глибоцька ЗОШ І-ІІІ ст.), Постевка Д.М. (Димківський НВК), Блуй С.Г. (Турятський НВК), Круліковська Я.І. (Горбівецька ЗОШ І-ІІ ст.), Боднарюк М.І. (Опришенська ЗОШ І-ІІІ ст.), Стрілак Н.П. (Глибоцький ЦТКСЕУМ), Юрковська Н.С., Іримеску В.К. (Корчівецька ЗОШ І-ІІІ ст.), Передерко К.А., Лук’ян Н.І., Топало І.К. (Старововчинецький ліцей), Федоренко І.С. (Михайлівський НВК), Топало Ю.Г. (Багринівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Безпалько А.А. (Коровійська ЗОШ І-ІІІ ст.), Зеленівський Г.І. (Купський НВК №2), Карлійчук О.В. (Кам’янська ЗОШ І-ІІІ ст.).

Тематика учнівських виступів на конференції була різноманітна,  змістовна і свідчила про значний обсяг зібраної інформації та ілюстрованих матеріалів. Наприклад, Євгеній Баловсяк з Михайлівського НВК представив пошуково-дослідницьку роботу «Україна в роки Великої Вітчизняної війни» (кер. Федоренко І.С.). Про визволення району в березні – квітні 1944 року та про пам’ятники воїнам-визволителям, землякам в різних населених пунктах розповів у своєму виступі учень Глибоцького ліцею Андрій Чудієвич.

Олександр Косташ з Чагорської школи ознайомив учасників конференції з роботою «Наш край в роки Другої світової війни». Значимість дослідження полягає в тому, що в ній зібрані списки і відомості про уродженців села, які брали участь в бойових діях в роки війни, які полягли на фронтах та які повернулися з перемогою додому.

  «Солдат Великої Перемоги Качуляк Василь Іванович» - так називалась робота Ольги Коваль з Глибоцької ЗОШ І-ІІІст. У ній дівчина зібрала матеріали про фронтовий шлях земляка, записала його спогади, долучила ксерокопії нагород, фотографій, газетних статей про Качуляка В.І. Упродовж свого виступу вона також неодноразово підкреслювала, що солдат Великої Перемоги і в мирний час залишався людиною відповідальною, працьовитою: «І нині славний ветеран у строю. Вправний господар, поважний голова дружнього сімейства, мудрий порадник, шанована в краї людина» - зазначається в роботі Ольги Коваль.

У багатьох виступах ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 1021 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.05.2014 | Комментарії (2)

Ніхто не забутий;
На попіл ніхто не згорів:
Солдатські портрети на вишитих крилах пливуть.
І доки є пам'ять в людей і живуть матері,
Допоки й сини, що спіткнулись об кулі, живуть.

 

       Щороку в травні ми відзначаємо День перемоги. У Багринівській ЗОШ розпочався Тиждень Пам’яті. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945 рр. Не щезне в пам'яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу - його битва, його перемога над фашистами. Можна по-різному ставиться до Великої Вітчизняної війни, по-різному її називати, але хіба можна забути тих, хто віддав своє життя для щастя інших. Урок мужності присвячений пам'яті жертв війни - це лише маленька часточка великої данини пошани полеглим.

Нелегке наше сьогодення не може заступити радості приходу весни, а разом з нею і Дня Перемоги. Цей день залишиться для нас завжди затьмареним від гіркоти втрат і осяяний сонцем Перемоги. Його наближували, як могли, люди, котрим було дуже нелегко в ті воєнні літа і яким найважче сьогодні. У довічному боргу наше покоління і перед тими ветеранами війни, кому пощастило пройти через чорнило битв і дожити до світлого Дня Перемоги. Все менше їх залишається в життєвому строю. Даються взнаки і опалена війною молодість, сирі окопи і бліндажі, голод і холод, хвороби і рани. їхні груди вкриті медалями, на скронях - сивина. Але вони пам'ятають ті страшні часи, хоч часто їм і не хочеться про них згадувати.

«Мільйонам людей назавжди врізався в пам'ять перший день Великої Вітчизняної війни. Чорною тінню фашистської навали, димом пожеж, смертю і руїнами звалився він на нас. І враз неділя 22 червня 1941 року, мирний день відпочинку, обернувся довгими роками страждань.» такими словами начав урок реквієм вчитель історії школи.

Мільйони людей забрала Велика Вітчизняна війна. Це важко усвідомити. Смерть однієї людини - це трагедія. А коли мільйони... Загиблим не болить. У живих продовжують кровоточити рани: у ветеранів, які втратили своїх друзів-однополчан, рідних і близьких, душі, які простріляні похоронками, у рано посивілих дітей війни, які не побачили своїх батьків і пережили пекло окупації.

Мільйони людей в усьому світі знають про звіряче обличчя фашизму з книг, документальних та художніх фільмів. Все менше залишається тих, хто пам'ятає злочини фашистів зі свого трагічного досвіду.

 
Упав Берлін. Іще боями гула розвихрена земля,
а вже з барвистими квітками вступила тиша на поля.
І сходив мир на доли й води і в гарячковий стук сердець.
Удари з заходу і сходу сказали ворогу: "Кінець!"
Кінець! Незборна правди сила, замовк гармат охриплий спів.
Кінець. І тиша оглушила людей, що звикли до громів.
І всі звели до сонця чола, що довго снилось їм у млі.
І стало тихо так навколо, мов не було іще ніколи
такої тиші на землі.
 
 
   
 
      

 

Проглядів матеріалу: 634 | Завантажив: Bagrunivka | Дата: 06.05.2014 | Комментарії (1)

    Юна еліта Глибоччини знову тішить нас своїми успіхами у конкурсі «Знавці Біблії», який проходив на базі  Чернівецького обласного  багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей. Конкурс започаткований з ініціативи Чернівецької біблійної семінарії та міжнародної місії милосердя і доброчинності «Ковчег», підтриманої Департаментом освіти і науки, молоді та спорту   у 2013-2014 н.р.

Наш район успішно представили і вибороли призові місця наступні учні:

1. Рєпіна Анастасія, Глибоцька ЗОШ І-ІІІ ст.  - ІІ місце;

2. Панцир Анастасія, Просіцька ЗОШ І-ІІ ст.  - І місце;

3. Величко Інна, Кам’янська ЗОШ І- ІІІ ст.   - ІІІ місце;

4. Влад Ірина, Коровійська ЗОШ І-ІІІст. – грант – прі;

5. Величко Тетяна, , Кам’янська ЗОШ І- ІІІ ст.   - ІІ місце;

6. Гуцуляк Анатолій, Кам’янська ЗОШ І- ІІІ ст.  - І місце;

7. Загарюк Олександр, Кам’янська ЗОШ І- ІІІ ст.  - ІІ місце;

8. Куренкова Олена, Глибоцька ЗОШ І-ІІІ ст.  - ІІІ місце;

9. Овдеюк Лариса, , Глибоцька ЗОШ І-ІІІ ст.  - ІІІ місце;

10. Малофій Алла, Кам’янська ЗОШ І- ІІІ ст.   - ІІІ місце.

                  Вітаємо  переможців!

Проглядів матеріалу: 620 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.05.2014 | Комментарії (1)

    З приходом весни все навколо набирається нових сил. Так і юні орієнтувальними Глибоччини відновлюють свої сили після довгої зими та вдосконалюють свою майстерність беручи участь у вже традиційному Чемпіонаті Глибоцького району зі спортивного орієнтування. Місцем змагань цьогоріч було обрано лісовий масив в с.Червона Діброва. Досить складний рельєф дав можливість учасникам добряче попрацювати не тільки розумово, а й фізично. А бажаючих  взяти участь у змаганнях виявилось аж 230 учнів з 22 ЗНЗ І-ІІІ ст. та 9 ЗНЗ І-ІІ ст. Долучились до числа учасників навіть учні Карапчівської спецшколи-інтернат.

Переможцями змагань в командному заліку  серед ЗНЗ І-ІІІ ст.  стали команди Сучевенської, Кам’янської та Корчівецької ЗОШ. Серед ЗНЗ І-ІІ ст.. найвищі місця здобули команди Горбівецької ЗОШ, Михайлівського та Червонодібровського НВК. При чому команди Михайлівського та Червонодібровського НВК набрали в абсолютному заліку найбільше балів серед команд усіх навчальних закладів.

Чемпіонами у своїх вікових групах стали Гушул Анастасія, Карча Андрій, Гушул Андрій (Червонодібровський НВК), Добрянський Максим (Михайлівський НВК), Варварюк Аліна (Йорданештська ЗОШ І-ІІ ст.), Іванеску Регіна (Турятський НВК), Волошенюк Любов (Тарашанська ЗОШ) та Дручук Дмитро (Корчівецька ЗОШ). В їхніх здобутках заслуга тренерів команд – керівників гуртків Глибоцького ЦТКСЕУМ на базі зазначених навчальних закладів (Баранюк В.А., Гушул В.І., Іримеску В.К., Репчук О.В., Троєцька Н.І.).

Загалом в Глибоцькому центрі туризму і краєзнавства працює 6 гуртків спортивного орієнтування. Вихованці цих гуртків постійно залучаються до збірної команди Глибоцького району та постійно є серед кращих на обласних змаганнях зі спортивного орієнтування.

Вже через тиждень після районного Чемпіонату з спортивного орієнтування кращі спортсмени захищали честь Глибоцького району на Першості зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді Чернівецької області «Підсніжник». Дистанції дводенних змагань були прокладені  в лісових масивах с.Садгора (м.Чернівці) та с.Грушівка Глибоцького району.   В згаданих стартах взяло участь більше 50 учасників з Глибоччини, дехто з учасників – Овачук Руслан (Корчівецька ЗОШ) та Адабека Мар’яна (Червонодібровський НВК) стали переможцями, а Безушко Валентина (Глибоцький ліцей) та Гузлеу Яна-Марія (Турятський НВК) стали призерами у своїх вікових групах. Збірна Глибоцького району в нелегкій боротьбі виборола ІІІ загальнокомандне місце. Свою майстерність підростаючому поколінню показали й керівники гуртків Центру Д.І.Сандул (Глибоцький ліцей), Н.В.Шелепюк (Коровійська ЗОШ), О.В.Меленко (Глибоцький ЦТКСЕУМ) та В.А.Баранюк (Червонодібровський НВК), які теж посіли найвищі сходинки п’єдесталу. 

Можливо, навики спортивного орієнтування не всім знадобляться в дорослому житті, але й зайвими вони не будуть, оскільки всебічний розвиток сприяє формуванню більш високого рівня інтелекту.

 Світлана Косован,

завідуюча відділом Глибоцького центру туризму та краєзнавства

Проглядів матеріалу: 633 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.05.2014 | Комментарії (1)

    2-3 травня у лісовому масиві від села Грушівка на захід до Глибоки і Сторожинця і далі на північ до річки Прут (села Біле і Стрілецький Кут) на карті загальною площею більше 200 км.кв. було розташовано 48 контрольних пунктів з засобами електронної відмітки, відбувся Х ювілейний Чемпіонат України з рогейну з контрольним часом 24 години. 

Слід відзначити, що всі попередні 9 чемпіонатів України також були проведені на Буковині. Це пов’язано з тим, що інші регіони України поки що не мають картографічних можливостей та досвіду проведення змагань з рогейну у такому форматі.
Для подолання всієї дистанції необхідно було в лісі пробігти більше 130 км з загальним набором висоти більше 3000 метрів. Спортсмени долали дистанції в денний і також у нічний час на протязі 24 годин. Формат змагань дозволяв спортсменам долати не всю дистанцію, а частково. Всі контрольні пункти мали свою «ціну». Підсумки змагань підводились за загальною сумою балів по «ціні» всіх знайдених у лісі КП.
Команди змагались у чоловічих, жіночих та змішаних розрядах. Також був ще розподіл на молодь, провідних спортсменів та ветеранів.
На старти змагань вийшло більше 100 спортсменів з 9 регіонів України. Найбільша делегація була від Чернівецької області. В її складі окрім чернівецьких спортсменів було багато учасників від Глибоцького району.
У загальнокомандному заліку впевнену перемогу здобула команда Чернівецької області, далі на п"ядесталі були орієнтувальними з м. Київ та Луганської області.
Проглядів матеріалу: 642 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.05.2014 | Комментарії (0)

     Уперше в  історії України на офіційних заходах з приводу річниці закінчення Другої світової війни цього річ використають європейську символіку. Для вшанування пам’яті полеглих будуть використовувати зображення червоного маку. Така ідея та графічне втілення стало результатом співпраці Українського інституту національної пам’яті (УІНП) та Національної телекомпанії України.
"Пропонуємо новий символ як виявив нашої поваги до тих, хто знищив нацизм. Це буде червоний мак – водночас символ європейський та український. У наших піснях йдеться, що маки зацвітають там, де пролилася козацька кров", – зазначив директор УІНП Володимир В’ятрович.
"День пам’яті, день капітуляції нацистської Німеччини. Треба було як символ щось знакове, що символізувало б не свято, яким війна не може бути за визначенням, а пам’ять і скорботу",-  додав керівник НТКУ Зураб Аласанія.
Графічне втілення-алюзія з одного боку червоного маку, з іншого – кривавого сліду від кулі, передає глибину смислу війни, розповідає про страждання, про смерть, про героїзм, про мільйони загиблих – головне, що є у війні.
Біля символу логотип містить гасло "Ніколи знову", адже саме в наших руках не допустити повторення жахіть війни, та роки воєнного лихоліття: 1939-1945.
"Друга світова війна була більшою, ніж Велика Вітчизняна. Зокрема, для України. Для України війна почалася в 1939 році, а не в 1941-му", – заявив харківських дизайнер, автор логотипу Сергій Мішакін. 
Офіційні заходи з нагоди завершення Другої світової війни у Європі та перемоги над нацизмом пройдуть 8 і 9 травня. В 2014 році і надалі разом із Європою та світом, Україна розпочне вшанування загиблих 8 травня – в день підписання капітуляції нацистською Німеччиною – і продовжить традиційні свята 9 травня.
Зокрема, на 8 травня заплановано символічну подію "Перша хвилину миру". Як відомо, капітуляцію Німеччини було підписано 8 травня пізно ввечері. Формально саме в цей день завершилася війна у Європі. Тож цього року Україна розширяє відзначення пам’яті про війну, яка ніколи знову не повинна повторитися.
Український інституту національної пам’яті закликає медіа та громадськість використовувати червоний мак як український символ традиційних відзначень перемоги над нацизмом та завершення Другої світової війни Європі.

Проглядів матеріалу: 768 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.05.2014 | Комментарії (4)

      25 травня у Чернівецькому ФОК «Олімпія» пройшов обласний фінал Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя».
Наш район представляла команда Глибоцького ліцею, яка виборола почесне ІІІ- місце. З чим ми їх і вітаємо!!!
В цьогорічному обласному фіналі за колективну путівку тепер вже в одеську «Молоду гвардію» боролися 5 найсильніших шкільних команд, укомплектованих учнями не старше 6 класу ( яким станом на час проведення змагань ще не виповнилось 13 років).
Церемонію відкриття змагань прикрасили показові виступи студентів факультету фізичної культури і здоров'я людини Чернівецького національного університету.
Почесним гостем обласного фіналу був учасник трьох Олімпійських ігор, чемпіон Європи та світу з бігу на 1500 м. Іван Гешко.
Переможці та призери отримали грамоти, кубки а всі учасники – в рамках Всеукраїнських акцій Національного олімпійського комітету України «Олімпійська книга» і «Олімпійський куточок», книжки на олімпійську тематику та спортивні м'ячі.

Проглядів матеріалу: 589 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.05.2014 | Комментарії (1)

     1 травня на урочищі «Поляни» відбувся Кубок Федерації мотоспорту України в якому приймали участь 40 мотогонщиків з Західної України, Києва та Харкова.

Вихованці гуртка «Мото» комунального закладу «Глибоцький будинок творчості дітей та юнацтва» були учасниками у класі мотоциклів об’ємом до 85 см3. Конкуренти виявились сильними, але нашим вихованцям вдалося вибороти призові місця:

Постевка Ілля – ІІІ місце;

Волока Даніїл – ІV місце.

 Було багато падінь, але характер хлопців дав їм можливість здобути перемогу!

  

Проглядів матеріалу: 586 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.05.2014 | Комментарії (1)

      26 квітня в приміщені актової зали Глибоцького ліцею відбулася історико-краєзнавча конференція «А ми тую славу збережемо», присвяченої 70-річчю визволення України від фашистських загарбників. Головною метою акції є виховання в учнівської і студентської молоді патріотизму, формування національної самосвідомості та високих моральних якостей громадянина України.

Основними завданнями конференції є:
активізація патріотичного виховання підростаючого покоління та студентської молоді на прикладах подвигів старших поколінь у боротьбі з фашизмом і прагнення українського народу до волі й незалежності;
вивчення героїчних і трагічних подій Другої світової та Великої Вітчизняної війн з позицій об’єктивності та історичної правди;
увічнення бойових подвигів захисників Батьківщини та вшанування людей, які працювали в тилу у роки боротьби з фашизмом; 
поглиблення знань учнів з історії свого краю, складних суспільно-політичних процесів 30-40-х років ХХ століття;
сприяння подальшому розвитку краєзнавчої та пошуково-дослідницької роботи у навчальних закладах України;
удосконалення пошукової та просвітницької роботи музеїв навчальних закладів, що перебувають у сфері управління Міністерства освіти і науки України (далі – музеї) та пропаганда кращого досвіду їх роботи;
привернення уваги державних установ, навчальних закладів, громадських організацій до питань збереження історичної пам’яті народу, вирішення життєвих проблем ветеранів, учасників та дітей війни;
сприяння підвищенню ролі родинного виховання, поглибленню духовної єдності поколінь.

Учні Глибоцького ліцею Карп Крістіна та Чудієвич Андрій підготували пошуково-дослідницькі роботи, які були представлені на даній конференції.

Проглядів матеріалу: 623 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.05.2014 | Комментарії (1)

       Команда Багринівської ЗОШ прийняла участь у турнірі юних інтелектуалів «Знай українське!».  Цього разу турнір присвячений 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка і девізом його стали пророчі поетові слова «Обніміться, брати мої…». Турнір пройшов серед команд загальноосвітніх закладів України шляхом комп’ютерного тестування на порталі онлайн-тестування www.test-on-line.com. Засновниками турніру є Національна академія педагогічних наук України, департамент освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти, Івано-Франківський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Державний вищий навчальний заклад «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника». Заочний етап Турніру включав у себе 4 тури тестування в режимі он -лайн за такими тематичними напрямками:

  1. «Життєвий шлях Т. Шевченка»;
  2.  «Т. Шевченко і література»;
  3. «Т. Шевченко і мистецтво»;
  4.  «Шевченкіана пам’яті».

      Тестування з кожного тематичного напрямку відбувалось в окремий день. Учасники Турніру виконували завдання в режимі он-лайн, заходячи в програму тестування за своїми логіном та паролем, отриманими при реєстрації.

        Учні школи з цікавістю змагались з учнями з різних регіонів нашої держави. З нетерпінням чекали результатів тестування після кожного етапу змагань. Наші учні  постійно готувались до кожного етапу. У  четвертому етапі «Шевченкіана пам’яті» три учня набрали по 38 балів з 40 балів можливих, а команда школи посіла у цьому етапі 12 місце у державі (нагадаю - 1185 шкіл були зареєстровані у конкурсі.) По підсумкам Турніру наша школа увійшла у 100 кращих шкіл України. Також зазначимо, що з Чернівецької області було зареєстровано 67 шкіл, наша школа зайняла 7 місце серед шкіл області. Турнір для учнів був як репетиція  до ЗНО, як додаткова підготовка до ЗНО.

       Завершився заключний тур заочного етапу Шевченківського турніру! Перемогли ми всі, відчувши творящу силу свого інтелекту та Шевченкового слова!

Проглядів матеріалу: 817 | Завантажив: Bagrunivka | Дата: 06.05.2014 | Комментарії (1)

Відбулась чергова нарада управління освіти. Начальник управління Василь Швець розпочав нараду з привітання керівників позашкільних навчальних закладів району з проходженням державної атестаці, зазначивши,що Центр туризму, краєзнавства , спорту та екскурсій учнівської молоді та Будинок творчості дітей та юнацтва атестовані з відзнакою. «Позашкільні навчальні заклади-центри розвитку дитини, формування її талантів та здібностей. Недопустимими  є  ідеї щодо  зменшення фінансування позашкілля чи відкриття платних гуртків: кожна дитина повинна мати рівний доступ до якісної позашкільної освіти, сучасні умови для формування та розвитку талантів та здібностей. Позашкільні навчальні заклади району забезпечують змістовне дозвілля та самореалізацію кожної дитини, достойно представляють район та область на різних конкурсах та змаганнях та є осередками  виховання творчості, здоров`я, талантів, патріотизму для всіх дітей Глибоччини»,- зауважив Василь Григорович.

Також начальник привітав методистів РМЦ з черговою атестацією та зауважив, що необхідно всі 5 років активно готуватись до атестації.

У ході наради начальник відзначив змістовне та якісне проведення наради керівників закладів освіти району, підкресливши, що і надалі практикуватимуться громадські обговорення важливих питань, на обговорення будуть виноситись  проблеми, що потребуватимуть пошуку оптимальних рішень.

Василь Григорович зупинився і на важливих поточних справах: організоване закінчення навчального року, підготовка свята вшанування переможців та призерів олімпіад та конкурсів «Юна еліта Глибоччини», відзначення Дня Перемоги у ЗНЗ району, підготовка до оздоровчої кампанії. Окремо начальник управління освіти звернув увагу на рекомендації ДОНМС щодо обмеження залучення учнів до участі у масових заходах під час святкування Дня Перемоги: у зв`язку зі складною ситуацією у державі та загрозою провокацій, Департамент освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА  рекомендує не залучати дітей до масових маршів, мітингів, демонстрацій. У школах рекомендовано проводити традиційні  заходи з відзначення Дня Перемоги та вшанування ветеранів. Також наголошено на необхідності мінімізувати у школах району різні масові заходи, конкурси та свята та зосередити увагу на  якісному завершенні навчального року.

Заступник начальника Інна Цуркан ознайомила усіх з планом роботи на тиждень, зав.РМЦ  Олеся Намака доповіла про виконання графіку районних семінарів, інформувала про успіхи учнів району в конкурсі «Знавці Біблії», оголосила порядок денний Ради РМЦ, яка відбудеться у середу, 7 травня. Головний спеціаліст управління освіти Олена Рєпіна доповіла про участь команди району у конкурсі КВК ДЮП, заувашивши, що команда Глибоцького ліцею блискуче представила район, здобувши 2 місце.

Голова райкому профспілки працівників освіти Світлана Лазурко інформувала про хід підготовки до свята Перемоги та вшанування ветеранів-освітян. Директор ЦТКСЕУМ Анатолій Дудка доповідав про  проведений  на базі «Райдуга» Х ювілейний Чемпіонат України з рогейну (екстримального спортивного орієнтування) та успішний виступ на даних змаганнях команди тренерів ЦТКСЕУМ: Наталя Шелепюк, Дмитро Сандул та  Володимир Лупуляк вибороли звання чемпіонів у змішаних групах.

Учасники наради обговорили ряд актуальних питань, дано відповідні доручення.

Проглядів матеріалу: 593 | Завантажив: ToniaRMC | Дата: 05.05.2014 | Комментарії (0)

        Травневі свята  дали  змогу  перепочити педагогам і учням.  Така перерва – можливість  школярам набратися сил для останнього ривка у навчанні. А для багатьох батьків у цей період постає питання про те, чим зайняти своїх непосид. П’ятикласникам  Глибоцького ліцею нудьгувати було ніколи, адже 3 травня вони побували на екскурсії, яка дозволила не тільки розважитися, але й почерпнути додаткові знання.

Перша зупинка була у мальовничому куточку Буковини – старовинному    селі Зеленів Кіцманського району,  де пролягає шлях в Карпати, а бурхливий Черемош впадає у швидкоплинний Прут.  У 1986 році тут відкрито сільський музей природи рідного краю, який не має аналогів на Буковині.

Ліцеїсти із захопленням оглянули  експозиції музею, які  налічують близько тисячі експонатів флори й фауни. Дітям було цікаво дізнатися, що більшість експонатів – опудала тварин, риб, птахів – принесли місцеві жителі,  а директор музею власними руками підготував їх до виставки.

Діти обов’язково повернуться сюди ще не раз: повернуться спогадом,  думкою про те, що треба зберегти природу рідного краю та розумно використовувати її щедрі багатства.

 Наступна зупинка була у  містечку Вашківці Вижницького району, що над Черемошем, де стоїть висока гора, яку називають Анниною. Як хмаринка, височить на ній жіночий монастир. П’ятикласники мали змогу помолитися у храмі за здоров’я, успішне навчання, мир та благополуччя рідних і близьких, замовити молитву на службі Божій, набрати святої водички.

 Далі екскурсія пролягла через село Чортория Кіцманського району, яке знамените своїм уродженцем – видатним діячем українського кіно – Іваном  Миколайчуком. Учні відвідали  невеликий, але дуже затишний меморіальний музей  його імені – його рідну домівку, побачили численні фотографії, особисті речі актора, родинні реліквії, старий ткацький верстат, заквітчані рушниками стіни, валізку Івана, з якою він їздив до Чернівців на навчання.  Діти з цікавістю слухали розповідь племінника Івана Миколайчука  про  знаменні події з життя видатного буковинця.  Ліцеїсти дізналися, що взимку 1987 року, незадовго після смерті актора, в Чорторию вперше прилетіли зимувати лебеді. За словами місцевих жителів, то повернулася душа Івана Миколайчука. Діти побували поблизу озер, де зимують лебеді. Навіть пощастило побачити пару цих величавих птахів зблизька та погодувати їх.

 Останньою зупинкою, найбільш масштабною, став комплекс «Буковинська Троя» (с. Реваківці Кіцманського району).  Тут ліцеїстам пощастило побувати на «Bukovina Horse Tour»  -  змаганнях       І етапу Кубку Буковини з кінного спорту. Діти із захопленням спостерігали, як вправно вершники на конях долали різноманітні перешкоди. Багато гарних емоцій викликало катання на конях, діти на собі відчули позитивний вплив цих граціозних тварин. 

Досить емоційним виявився похід у контактний зоопарк, що функціонує на території даного комплексу, тут п’ятикласники змогли побачити кенгуру, ламу, фазанів та багато інших екзотичних тварин, погодували, погладили їх, що викликало багато позитивних емоцій та незабутніх вражень, адже дітям дуже потрібне спілкування з тваринами. Додому приїхали втомлені, але щасливі, із радісним вогником в очах та радістю в серці.

Діти висловлюють вдячність батькам, класним керівникам та особливу подяку Чубрей Олександрі Степанівні за чудову організацію поїздки!

Проглядів матеріалу: 638 | Завантажив: ToniaRMC | Дата: 05.05.2014 | Комментарії (0)

       Для реалізації проблеми наступності дошкільної та початкової освіти з 26 березня по 26 квітня 2014 року проведена акція «Назустріч майбутньому першокласнику». В рамках акції відбулися загальні збори батьків майбутніх першокласників, проведені консультації учителями Крайською Д.Г.,  Лазурко С.Д. та психологічною службою, здійснене  взаємовідвідування уроків і занять вихователями ДНЗ «Сонечко» та вчителями початкових класів Глибоцької ЗОШ І-ІІІ ст.;  проведені екскурсії для малюків, щоб познайомити їх зі школою, класними кімнатами. Не було меж дитячому захопленню під час ознайомлювальних  занять, проведених учителями майбутніх 1-х класів. Підсумки будуть зроблені на спільній педраді працівників ДНЗ та вчителів початкових класів у травні.

Проглядів матеріалу: 607 | Завантажив: ToniaRMC | Дата: 05.05.2014 | Комментарії (0)

   Праця в житті кожної людини і в житті суспільства має визначальне значення. Від того, як людина відноситься до праці, як вона вміє працювати, багато в чому залежить її доля. Про це яскраво і образно говорить народна творчість: прислів'я, приказки, казки. Велика увага трудовому вихованню приділяється в народній педагогіці. Про важливість трудового виховання написано багато філософських, психологічних і педагогічних робіт. В історії виховання і утворення суспільства створені унікальні системи, в основі яких лежить трудове виховання.Підкреслюючи роль трудового виховання, К. Д. Ушинський писав: "Можливість праці і любов до неї – кращий спадок, який може залишити своїм дітям і бідний, і багач"

Працівники Черепковецького ДНЗ велику увагу приділяють трудовій діяльності дітей. Постійно на прогулянках педагоги залучають дітей до різних форм праці. З настанням весни діти пораються у квітниках, прибирають свої майданчики, доглядають за грядками…

Зав.ДНЗ  Н.В Чорней

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 583 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 05.05.2014 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 665 | Завантажив: ToniaRMC | Дата: 05.05.2014 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024