Понеділок, 29.04.2024, 09:22















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 332 333 334 335 336 ... 351 352 »
Три, чотирнадцять, п’ятнадцять,
Дев’ять, два, шість, п’ять, три, п’ять.
Щоб наукою займатися,
Це кожен повинен знати.

    14 березня  учні Михайлівського НВК відзначали Міжнародний день числа П, загадкового числа 3,1415926...З метою  розвитку в учнів інтересу до вивчення математики вчителем  Добрянською О.В. для учнів 6 – 9 класів було проведено уроки присвяченні загадковому числу П.
 Учні здійснили подорож  у таємницю числа  П , з великим захопленням слухали про цікаві факти  числа П  та історію виникнення. Переглядали презентації та відеофільми, а також слухали  вірші та музику.






Проглядів матеріалу: 630 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 16.03.2014 | Комментарії (0)

Життя - це те, що люди більше всього
 прагнуть зберегти і менше
 всього бережуть.
 Жан де Лабрюйєр

  В Купському НВК № 2 соціальним педагогом  Ванзуряк Анною Василівною був підготовлений та проведений тренінг для учнів 9 класу на тему  «Цінність життя. Цінності у житті»
    Метою якого було розвивати пізнавальний інтерес підлітків до унікальності людини як живої істоти, до унікальності ресурсів організму людини, можливостей власного організму; створити умови для усвідомлення підлітками цінності життя й інших життєвих цінностей.
    Тренінгове заняття почалося з привітання і з вправою «Мій портрет». Під час тренінгу були використані різні вправи а саме: «Давайте дружити», «Очікування», «Людина – це  …», «Мої цінності», «Послухай тишу». Анна Василівна провела групове обговорення «Що є цінного в житті молодої людини.»
  Учні працювали активно  та отримали цікаву інформацію про цінність життя.                                               
            Заступник директора з НВР             Кирстюк О.М.





Проглядів матеріалу: 975 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 16.03.2014 | Комментарії (0)

Білосніжку, брате, квітонька раненька.
Вже крокує свято Кобзаря Шевченка
Набирай же сили та рости завзято.
Бо надходить миле українське свято.
     Такими словами розпочали свято відзначення 200- річчя від дня народження Т. Г. Шевченка учні  3 - іх та 4- их класів Станівецького НВК.  Літературно - музична композиція " Шевченкове слово і досі живе" була проведена 12 березня, під час якої учні декламували уривки з віршів Т. Г. Шевченка , показували інсценівки з життя великого Кобзаря. Цим діти показали повагу та любов до Шевченкової творчості.
 Також проведено конкурс на кращого читця віршів Т. Г. Шевченка. Саме такі конкурси розвивають у дітей творчі здібності, виховують любов і повагу до традицій свого народу, патріотизм.





Проглядів матеріалу: 582 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.03.2014 | Комментарії (0)

Танцюйте, адже рух - це  життя й енергія,
а танець – це вірш, кожен рух якого - є словом.

    З 7-9 березня у місті Миколайки в Польщі відбулися відкриті міжнародні змагання зі спортивного танцю «MIKOLAJKI DANCE CHAMPION SHIPS - 2014», де учень Йорданештської ЗОШ І – ІІІ ст. Меглей Іван та учениця Глибоцького Ліцею Ванзуряк Наталя зайняли почесне І місце у категорії Junior 1E+F+G+H LAT.

Бажаємо подальших успіхів  Меглею Івану!

Проглядів матеріалу: 599 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.03.2014 | Комментарії (0)

Жити на землі – велике щастя,
Якого ти не помічав.
І пам’ятай, що ти – Людина,
Творець краси і добрих справ.

                      Нарешті дочекались – вулицями сміливо крокує весна. Ми всі хочемо бачити наші домівки, подвір’я, вулиці, околиці рідної школи чистими і охайними. Саме тому учні Карапчівського ліцею разом із вчителями  13 березня  2014  року прибирали свої пришкільні ділянки та прилеглу територію.

Кожна ділянка подвір'я нашої школи закріплена за класами. Учні 5-11 класів працювали на своїх шкільних ділянках.
Своєчасно виконана робота навесні – запорука того, що школа буде гарною протягом року. Займаючись суспільно-корисною працею, вони відчували свою причетність до рідного села, рідної природи, свого краю.

                  Левчук Аліна Георгіївна – педагог-організатор


... Читати далі - тисни тут
Проглядів матеріалу: 680 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.03.2014 | Комментарії (0)

     У четвер, 13 березня, на базі ОІППОЧО м. Чернівці, відбулося засідання Вченої ради Інституту післядипломної педагогічної освіти за участі методистів, директорів ЗНЗ міста та області.

Представниками від Глибоцького управління освіти були : завідувач РМЦ – Намака Олеся Сидорівна та методист – психолог – Колесник Альона Іванівна. Метою участі у засіданні Вченої ради ОІППО була доповідь до затвердження програми «Психологічна компетентність керівників системи освіти»-  доповідач Намака Олеся Сидорівна. Програма полягає в  здобутті директорів ЗНЗ навичок, знань та умінь з практичної психології. Отже, згідно прийнятого рішення Вченої ради ОІППО, від 13.03.2014р., програма протягом 2014 – 2015 рр. буде функціонувати у всіх районах нашої області для директорів ЗНЗ і включатиме у себе 32 години теоретичної та практичної роботи.






 

Проглядів матеріалу: 818 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.03.2014 | Комментарії (0)

      Успіх становлення і розвиток сучасного дошкільного навчального закладу значною мірою визначається знаннями, творчим потенціалом, професійною майстерністю та загальною культурою його працівників.

      У сучасних умовах значення творчості у роботі вихователів підвищується, адже саме від творчого підходу до розв’язання тих складних і багатогранних завдань, які стоять сьогодні перед дошкіллям, значною мірою залежить ефективність педагогічної праці, якість навчально-виховного процесу.

     Важливим засобом, що сприяє обміну педагогічним досвідом та стимулює педагогів до вдосконалення власної професійної майстерності, є проведення ними відкритих заходів. Позитивний вплив на якість навчально-виховної діяльності педагогічних працівників має атестація. Тому згідно річного плану Черепковецького ДНЗ, 12.03.2014 року відбувся колективний перегляд занять вихователів, що атестуються, який є однією з форм роботи з підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Педагоги нашого закладу переглянули заняття:

-в  молодшій групі «Вода та її значення» (вихователь Боднарюк О.М.), метою якого було формування у дітей уявлення про воду та її властивості;
-  у середній групі  «Сьогодні малюки засаджують грядки» (вихователь Олійник Т.В.).  Педагог вчила дітей висівати насіння, розвивала кмітливість, спостережливість та працелюбність, виховувала любов до природи;
- 
у старшій групі «Подорож до містечка читайликів»  (вихователь Пензар О.В.). На занятті вихователь удосконалювала вміння читати односкладові та двоскладові слова, розвивала логічне мислення та зорове сприйняття.

 Під час проведення колективних переглядів вихователі продемонстрували свою педагогічну майстерність і професіоналізм, завдяки чому значно підвищилася  якість занять та їх результативність.






Проглядів матеріалу: 677 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.03.2014 | Комментарії (0)

"В сім’ї великій

У цвіту садів прекрасних,

Буде жити він повіки,

Як безсмертний наш сучасник."

     До 200-річчя з дня народження славетного Кобзаря учні 2- Б класу Глибоцького ліцею  з класним керівником Ганною Іллівною Воробець працювали над проектом «Тарас Григорович Шевченко – великий поет і художник». 12 березня на уроці літературного читання відбувся захист даного проекту. Діти продемонстрували зібраний матеріал про дитячі роки Тараса, його поетичні та художні здібності. Все зібране вклали в 4 альбоми. Також, учні показали свої творчі здібності, створивши аплікації та малюнки до вивчених віршів. На завершення захисту  діти декламували вірші і співали пісні.








Проглядів матеріалу: 573 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.03.2014 | Комментарії (0)

        Куріння, алкооль та наркотики та їхній  вплив на організм людини стають сьогодні соціальною і медичною проблемами. Доведено, що куріння тютюну є великою небезпекою для здоров'я і призводить до виникнення різних захворювань, які спричиняються до передчасної смерті людей. Виявляється, що смертність від раку легень серед курців у 20 разів вища, ніж серед тих, що не курять. А скільки молодих  людей беруться за пляшку. Але чи задумались вони до чого це призведе?Саме про ці факти сьогодні, 13 березня, мали можливість послухати учні Йорданештської ЗОШ №2 з вуст лікаря-нарколога Раткевича Петра Івановича, який провів  урок життя для них. Думаємо, що цей урок заставив наших учнів задуматись над тим, чи варто брати до рук цигарки та пляшку алкоголю, чи краще відмовити тому хто до цього підштовхує, бо той перший крок, коли ти взяв до рук пляшку , або пакет з цигарками може стати фатальним. Лікар закликав всіх сказати алкоголю, наркотикам та курінню  «Ні!» і давайте й ми всі скажемо цим «ворогам здоров’я» – «Ні!»

Опаіць Марія Іванівна     педагог-організатор



Проглядів матеріалу: 602 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.03.2014 | Комментарії (0)

    12 березня 2014 року на базі районного методичного центру відбувся районний семінар-практикум учителів образотворчого мистецтва з проблеми «Моделювання процесу формування у учнів естетичного ставлення до мистецтва». Учитель Глибоцького ліцею Поліщук Наталія Миколаївна продемонструвала при стендовий урок образотворчого мистецтва «Художник з душею поета» (До 200-річчя Т. Г. Шевченка). Досвідом викладання предмету поділились учителі Коровійської, Валякузьминської ЗОШ, Димківського НВК Чимчинська Оксана Іванівна, Галак Людмила Іванівна, Русу Зінаїда Пантелеївна. Під час засідання круглого столу мова йшла про урок образотворчого мистецтва як урок мистецтва,  організацію пізнавальної, художньої навчальної діяльності на уроках, використання мультимедійних презентацій, створення ситуації успіху, учителі поділились власними  педагогічними знахідками з  формування у учнів естетичного ставлення до мистецтва.

Вироблено методичні рекомендації щодо удосконалення викладання образотворчого  мистецтва.








 


Проглядів матеріалу: 596 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.03.2014 | Комментарії (0)

         12 бернзня  2014 року у  Глибоцькій  ЗОШ  І-ІІІ ст. відбулося чергове засідання районної Школи  молодого вчителя початкових класів з проблеми «Форми креативного розвитку молодших школярів на уроках математики».  Молоді педагоги відвідали уроки математики в 1- 4 класах (Вчителі: В. П. Алексєєва, О. І. Дмитрашко, С. І. Тодорюк, Д. Г. Крайська), де мали змогу поглибити свою фахову майстерність.    

         Вчителі продемонстрували  різні типи уроків: урок – казка, урок зустрічі весни, урок – дослідження, урок – подорож у часі. Всі уроки були емоційні, цікаві, насичені науковою і пізнавальною інформацією, різними нестандартними формами роботи. На уроках були використані елементи випереджувального навчання та пошукової роботи, аналітико – синтетичні вправи, максимально забезпечено між предметні зв`язки. На всіх уроках було використано ІКТ.

            За круглим столом, який проводили керівник  ШМВ Царик М. М.  та методист РМЦ  Микитюк Т. О., з молодими колегами обговорювалось питання про «Впровадження елементів ейдетики на уроках математики». Сьогодення вносить свої корективи у зміст підготовки вчителя – початківця, тому практична допомога молодим педагогам необхідна на шляху опанування педагогічної майстерності.











Проглядів матеріалу: 647 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 13.03.2014 | Комментарії (0)

На початку навчального року була започатковано вивчення другої іноземної мови у пятому класі. В Купському НВК №2 друга іноземна мова - французька мова. Тому в 5-му класі був проведений відкритий урок з французької мови учителем  Попеску Оленою Петрівною.  На уроці були використані різні форми роботи, зокрема парні, індивідуальні, комбіновані, які сприяли формуванню мовних умінь і навичок.  У класі панувала дружня атмосфера захоплюючої співпраці учнів з вчителем.

                  

                                  Заступник директора з НВР                                Кирстюк О.М.



Проглядів матеріалу: 782 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 13.03.2014 | Комментарії (1)

      На відміну від  минулого року, де було чимало нововведень, цьогоріч  їх нараховується незначна кількість. Зокрема, тестування з історії України та математики відбудуться в одну сесію. Тільки українська мова і література відбуватиметься протягом двох днів.

У 2013 році одним серед нововведень було використання металодетекторів у процесі кожного тестування щодо відсутності мобільних телефонів в абітурієнтів. Порядком проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2014 році  абітурієнтові під час складання тесту забороняється мати при собі не лише засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друковані і рукописні  матеріали, що  не передбачені процедурою тестування, а і їх окремі елементи, які можуть бути складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв.

 У 2014 році пробне тестування буде проведено 22 березня (українська мова та література, хімія, фізика, російська мова, всесвітня історія, англійська, німецька, французька, іспанська мови) та 29 березня (математика, історія України, біологія, географія, світова література).

Для проходження пробного ЗНО по Чернівецькій області зареєстровано 2647 випускників загальноосвітніх навчальних закладів, що становить 42,1% від загальної кількості учнів. Порівняно з минулим роком кількість зареєстрованих збільшилась на 0,1% (у 2013 році – 42,0%).

Про конкретний пункт пробного тестування (навчальний заклад) кожен учасник зможе довідатися з «Персонального кабінету» на ІФРОЯО після 15 лютого 2014 року.

На порталі www.yandex.ua запущено безкоштовний інтернет-ресурс для вчителів та учнів «Яндекс.ЗНО». Проект базується на офіційних матеріалах Українського центру оцінювання якості освіти, підготовлених у 2010-2013 роках, та містить 61 тест із усіх 14 предметів, з яких проводиться оцінювання. Метою ресурсу «Яндекс.ЗНО» (http://zno.yandex.ua/) є забезпечення рівних можливостей для якісної підготовки майбутніх абітурієнтів до зовнішнього оцінювання.

Також у загальноосвітніх навчальних закладах області оформлені постійно діючі стенди з питань організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Випускники загальноосвітніх навчальних закладів, ПТНЗ, ВНЗ І-ІІ р.а. ознайомлені з інформаційною листівкою «ЗНО-2014: читали, чули, знаємо!» щодо процедури реєстрації та проходження сесій ЗНО.

Відповідно кожен випускник достатньо володіє інформацією щодо процедури реєстрації та проведення ЗНО.

Проглядів матеріалу: 621 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 13.03.2014 | Комментарії (0)

   В Черепковецькому ДНЗ керівник театралізованої діяльності Чорней Н.І  та вихователі провели повчальну лялькову виставу «Сірники до рук не брати». Педагоги розповідали малюкам про безпечну поведінку вдома і у формі сюжетно – рольової гри навчали викликати пожежно – рятувальну службу в разі пожежі чи іншої небезпечної пригоди.

Хлопчики й дівчатка з цікавістю спостерігали за казковими героями, а також давали їм слушні поради.

           Зав. ДНЗ   Чорней Н.В.

Проглядів матеріалу: 617 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 13.03.2014 | Комментарії (0)

      11 березня, учні Глибоцького ліцею знову мали змогу долучитися до вивчення життя та творчості Т.Г.Шевченка.  Так об 11.00  школярі переглянули документальний фільм про Великого Кобзаря, а вчителі мали змогу побувати на відкритому уроці, який майстерно провела вчитель української мови та літератури О.О.Бабина в 9 фіз.-мат. класі. Тема уроку «Лірика Т.Шевченка періоду арешту й заслання і після повернення із заслання ». Учні ознайомилися з біографією поета періоду заслання, поглибили свої знання з теорії літератури, виразно декламували вірші «Доля», «Росли укупочці, зросли…» та інші, виконували ідейно-художній аналіз поезій. Олена Олександрівна вміло використовувала на уроці ІКТ: мультимедійну презентацію, фонозаписи пісень на слова Шевченка, відеоролик художнього фільму «Тарас Шевченко».  Присутні подякували вчителю за чудовий урок, а діти висловили бажання проводити такі уроки частіше.











Проглядів матеріалу: 1434 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 12.03.2014 | Комментарії (0)

"Мій улюблений світ – без насильства,
Без жорстокості, болю і зла,
Де народом заспівана пісня
Містить тільки хороші слова..."
І. Супрун

  Сьогодні в Купському НВК № 2 практичним психологом Ванзуряк Анною Василівною був підготовлений та проведений тренінг для учнів 8 класу на тему  «Ми проти насильства!».

    Метою якого було сприяти усвідомленню учнями проблеми насилля у сучасному середовищі та формування практичних навичок для попередження насильства,закріпити і поглиблювати знання дітей про права людини, про насильство та його види; формувати навички правомірної поведінки, вміння самостійно приймати рішення, відстоювати власну думку; розвивати мовлення учнів, елементи логічного мислення; виховувати толерантність у ставленні до людей.

   Учні активно працювали: виконували завдання, вправи, брали участь у роботі в групах, прослухали інформаційне повідомлення «Насильство та його види», дивилися презентації. Особливо сподобалася учням вправа «Твій порадник».

   Мудрий цар Соломон багато століть тому назад сказав, що добро прославляє людину, а зло принижує. Анна Василівна побажала учням тільки добра. І сподівається, що заняття нікого не залишило байдужим!

                                         Заступник директора з НВР      Кирстюк О.М.




 

... Читати далі - тисни тут
Проглядів матеріалу: 796 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 12.03.2014 | Комментарії (0)

Одна з кращих рис людського характеру – це любов до природи.
      Одна з кращих рис людського характеру – це любов до природи.   У Старововчинецькому ліцеї традиційно проходить акція «Збережи первоцвіти». Саме під час її проведення діти і намагаються змусити своїх однолітків та односельчан задуматися над згаданою екологічною проблемою. 
  Проводиться велика агітаційна робота у різний спосіб: випуск агітаційних матеріалів у вигляді плакатів, газет, лозунгів та слайд-фільмів.

  Дізнатись більше - Тисніть тут!

Проглядів матеріалу: 1018 | Завантажив: Жанет | Дата: 12.03.2014 | Комментарії (0)

Перші весняні дні для шанувальників літературної  спадщини Великого Кобзаря – це можливість щоразу по-новому осмислити його поетичні та прозові твори, краще осягнути минуле, зрозуміти сучасне й себе в ньому.

Щороку на початку березня в Нижньосиньовецькій ЗОШ  відбувається низка заходів, яку традиційно називають Шевченківським тижнем.  Тисни тут!

Проглядів матеріалу: 664 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 12.03.2014 | Комментарії (0)

Здається, що про Тараса Шевченка ми знаємо все, але кожний раз дізнаємось про щось нове, цікаве.                                                                                     "Сьогодні, ми завітали до нашої світлиці. Разом полинемо у спогади про дитячі та юнацькі роки славетного Кобзаря, а темою нашого заняття буде "Поетична світлиця Тараса Шевченка",- так розпочала виховний захід в 4-му класі учителька Купського НВК №2 Богданюк Марія Радулівна.

На уроці учні розказували вірші Тараса Григоровича, слухали пісні .  На інтерактивній дошці були показані памятники Кобзаря різних міст і країн.

За допомогою перегляду мультфільму учні завітали до картинної галереї  « Тітоньки Сови », де учні більше дізналися про Шевченка як художника.

Минають віки, стираються написи на камені,  але слово Шевченка живе  вічне. Тож і далі вивчаємо його, читаємо, думаємо, любимо так свою Україну як він її любив.

                  Заступник з НВР                                        Кирстюк О.М.



Проглядів матеріалу: 656 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 12.03.2014 | Комментарії (0)

        6 березня  в Сучевенській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулися заходи  вшанування Славетного Сина українського народу Т.Г.Шевченка.

Вчителька української мови та літератури Тиміш О. Г. репрезентувала увазі школярів 3-4 класів книжково -ілюстративний куточок « Не забуде Україна Шевченкове слово » та оформлену виставку, присвячену 200-річчю від дня народження Т.Шевченка, провела поетичне читання « В його слові - наша сила і правда і воля » , позакласний захід « Ми – нащадки Кобзаря ».

Треба відзначити учнів початкових класів, які дійсно з натхненням передали силу українського слова. Захід сприяв вихованню поваги до Шевченкового слова та зацікавленість до детального вивчення його життя і творчості.





Проглядів матеріалу: 628 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 12.03.2014 | Комментарії (1)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024