Понеділок, 29.04.2024, 06:31















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 333 334 335 336 337 ... 351 352 »
    З 3 по 7 березня 2014 року у Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів проходив Тиждень української мови та літератури. Заходи, проведені впродовж тижня, були спрямовані на відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка. Вони були  різноманітні, цікаві, сприяли розвитку творчої активності, пізнання, активної життєвої позиції учнів.

Тиждень розпочався з оголошенням плану роботи тижня на загальношкільній лінійці та з виставкою творів Т.Г.Шевченка (вчителі Грицкан Л.Т., Панчук А.Д.) У вівторок учні прийняли активну участь у конкурсі найкращих читців  творів Шевченка та в літературній вікторині (вчителі Грицкан Л.Т., Панчук А.Д.). У середу вчитель Грицкан Л.Т. провела єдиний урок з української літератури «Шевченко – геній і пророк» з учнями 10 та 11 класів, також відбувся конкурс учнівських творів «Моя дорога до Шевченка». У четвер учні  9-го класу брали активну участь у літературному турнірі «Вшануймо пам'ять Кобзаря» (вчитель Панчук О.В.). Команди змагалися між собою у десяти конкурсах. Учні отримали цікаві завдання, розгадували кросворди, загадки, розв’язували тестові завдання тощо( вчитель Панчук О.В.)  У п’ятницю вчитель Грицкан Л.Т. провела з учнями 6-7 класів літературну композицію «Шевченку 200». Учні з великим ентузіазмом і любов’ю читали на пам'ять вірші Шевченка, розповідали сторінки з його біографії.

Підвівши підсумки тижня, директор школи разом із вчителями української мови і літератури нагородили переможців та активних учасників тижня.








 

Проглядів матеріалу: 702 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 11.03.2014 | Комментарії (0)

      Такі складні і водночас прості слова, як дружба і повага ,толерантне ставлення між людьми різних національностей  стали ще  зрозумілішими та ближчими для кожного  учасника районного семінару вчителів етики Глибоцького району ,який відбувся у Чагорській ЗОШ І-ІІІ ступенів. У  цей день вчителі  мали змогу побачити виховний захід  на тему: «Під синім небом у Чагрі живеться дружно нам усім» , який підготувала та провела вчитель етики ,заступник директора з НВР Козачок Н.С. Кожен присутній у святковій залі зміг побачити різномаїття багатонаціональної культури села Чагор, яке  викликало захоплений подив . Учні школи співали пісні та декламували вірші румунською, польською, італійською, російською, молдавською мовами, танцювали єврейський танок «Кава нагіла»,румунський - «Коса», російський - «Калинка –малинка »,а також циганський танець. Учасники семінару  мали змогу почути виконання національних  мелодій  на кларнеті,  акордеоні,гітарі . Учні школи презентували  страви кожної національності,які приготували власними руками.

    На свято завітала голова сільської  ради  Ткачук В.І., яка доповнила захід своєю розповіддю про феномен багато культурності, співжиття і толерантності різних культур у селі.

         Кожен учень ,який брав участь у цьому заході , усвідомлював свою причетність до рідного села, якому й був присвячений цей прекрасний захід і відчував гордість за село і його мешканців. Учасники семінару вкотре  переконалися , що такими заходами  потрібно та можливо виховувати толерантне ставлення до інших народів, культур, повагу до національних традицій, звичаїв та обрядів людей різних національностей, бережливе ставлення, пошану до всього рідного, гордості за свій народ, адже це  було основною метою заходу .

 Козачок Н.С.вчитель етики ,заступник директора з НВР









Проглядів матеріалу: 629 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 11.03.2014 | Комментарії (0)

         Напередодні 8 березня у Глибоцькому ліцею відбувся традиційний День дублера. Спробувати себе у ролі вчителя змогли учні 10-11-тих класів. З кожним роком учнів, бажаючих проводити уроки, стає все більше.  Весь навчальний процес Глибоцького ліцею 7 березня проходив під чітким контролем міністерства з питань дисципліни та порядку. І для того, щоб уроки пройшли на високому рівні, потрібна була ретельна підготовка. Заздалегідь вчителі-дублери ознайомилися з навчальним матеріалом, який вони повинні подати учням. Самостійно склали конспекти уроків, підібрали цікавий матеріал. Отже, «майбутні вчителі» проявили неабияку наполегливість і старанність, щоб підготуватися до уроків. Вся підготовка до дня самоврядування проходила під керівництвом заступника директора з виховної роботи  Валентини Василівни та педагога організатора Крістіни Іллівни.

Після закінчення уроків весь учнівський та педагогічний колективи зібралися в учительській на педраду. «Вчителі» ділилися враженнями від пережитого в цей день – день самоврядування. Одні розповідали про успішність своїх учнів, інші взагалі про уроки, про важкість і складність професії вчителя. А в декого були і кумедні випадки, над якими ми разом посміялися. А вчителі початкових класів розповіли про те, як малеча дякувала їм за цікаві уроки. Отже, старшокласники зробили висновок: «Професія вчителя дуже важка і відповідальна».


Після педради в актовій залі учнів 7-х класів під керівництвом Радкевич О.О., Димчук В.І. та Трафенчук В.І. привітали вчителів з 8 Березням. 

 

Проглядів матеріалу: 630 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 11.03.2014 | Комментарії (0)

Весна. Пора року, яку чекають всі.  Адже пробуджується природа, прилітають птахи. Саме в цей прекрасний час більшої уваги приділяється збереженню природних багатств. Неможливе існування лісових насаджень без лікарів лісу - птахів. Тому педагогічний колектив нашого ліцею звертає велику увагу на виховання бережливого ставлення як до природи так і до птахів зокрема. Саме з цією метою в Старововчинецькому ліцеї проводиться чимало заходів: 

 - 7 березня з учнями 4-х класів проведено конкурсну програму «Птахи – наші пернаті друзі», з метою забезпечення цілісного сприйняття оточуючої дійсності, формування різностороннього уявлення про світ птахів, розширення і поглиблення знань про весняні явища за допомогою художнього слова. Ліцеїсти-лектори намагалися виховати любов до птахів, до природи, ознайомити з різновидами пернатих друзів за допомогою конкурсів: "Впізнай птаха" за описом, за співом, за характеристикою, відгадавши загадки.

  Барвінчатам дуже сподобався такий різновид роботи вожатих.

- Зараз у ліцеї триває природоохоронна трудова акція   "Зроби шпаківню", що дасть можливість привабити до ліцейного дендропарку більшу кількість птахів. Ця робота продовжується… Дізнатись більше - Тисніть тут!

Проглядів матеріалу: 738 | Завантажив: Жанет | Дата: 10.03.2014 | Комментарії (0)

Міністром освіти і науки України Верховна Рада призначила Сергія Квіта. Відповідне рішення ухвалено парламентською більшістю 27 лютого 2014 року.

С.Квіт – український літературознавець, журналіст, педагог і громадський діяч, президент НУ "Києво-Могилянська академія" (НаУКМА). Посів 184 місце у рейтингові журналу "Фокус" "200 найвпливовіших українців 2010 року".

Міністр освіти і науки України в Кабінеті Міністрів Арсенія Яценюка з 27 лютого 2014 року.

До нового уряду увійшло троє могилянців: Сергій Квіт; засновник Києво-Могилянської бізнес-школи (kmbs) Павло Шеремет (міністр економіки); співзасновник "Спудейського братства" Могилянки Остап Семерак (міністр Кабінету Міністрів).

Відбулася зустріч колективу Міністерства освіти і науки України з новим керівництвом відомства. Зокрема, новопризначений Міністр освіти і науки України Сергій Квіт представив своїх заступників – першого заступника Міністра Інну Совсун, заступника міністра–керівника апарату Олексія Дніпрова, заступника міністра Павла Полянського.

"Головне, про що нам потрібно думати – якість освіти. Зокрема, якщо говорити про вищу освіту, то запорукою якості є сильні університети. Головне завдання – прийняти новий Закон України "Про вищу освіту", який був розроблений групою, де я особисто працював, – це так званий закон групи Згуровського", – наголосив Сергій Квіт.

Він повідомив, що зараз є повний контакт з профільним Комітетом Верховної Ради України, який очолює Лілія Гриневич, задля прийняття цього закону в першому і другому читанні на цій сесії Верховної Ради.

Міністр поінформував, що вже готуються документи для спрощення звітності вищих навчальних закладів.

Також Сергій Квіт зазначив, що дуже цінує колектив Міністерства освіти і науки України.

"Колектив ми будемо зберігати, цінувати. Прошу не хвилюватися. Все буде гаразд", – підкреслив міністр.

 

За матеріалами http://www.osvita.org.ua/news/76136.html?from=subscribe

Проглядів матеріалу: 843 | Завантажив: Микола | Дата: 09.03.2014 | Комментарії (0)

Зараз виповнюється 200 років з дня народження символа України – поета і прозаїка, художника і громадського діяча – Тараса Григоровича Шевченка. Лише 47 років життя дарував йому Господь, але велич його історичної постаті важко переоцінити. Сьогодні його пророцтва актуальні, як ніколи. Недаремно Великого Кобзаря в нашому народі називають пророком. Дізнатись більше - Тисніть тут!
Проглядів матеріалу: 1143 | Завантажив: Жанет | Дата: 09.03.2014 | Комментарії (0)

"Живе Кобзар у пам'яті народу
Живуть його слова, і мрії, і думки
Хоч зазнавав великі перешкоди
Та спадщина його сягла віки".


     Березень для шанувальників літературної  спадщини Великого Кобзаря – це можливість щоразу по-новому осмислити його поетичні та прозові твори, краще осягнути минуле, зрозуміти сучасне й себе в ньому.
                 З 2 по 7 березня у Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбулася низка заходів, присвячених 200- річниці Шевченка. Кращому сприйняттю особистості митця сприяла   книжкова виставка «Слово, пісня, дума кобзаря» ,   організована бібліотекарем Кожокарь О.В.
Активну участь взяли учні школи  у конкурсі ілюстрацій юних художників до творів Т.Г. Шевченка.
                  Не менш цікавими були для учнів години спілкування « Шевченко-художник», проведені у 8-9 класах вчителем Габор Л.І.
 6 березня  в актовому залі школи був проведений конкурс читців-декламаторів « Звучать Шевченкові слова» , метою якого було навчити учнів сприймати поезію Кобзаря серцем і душею, виховувати любов до України, її великих людей. Всі учасники заходу з захопленням декламували твори великого Кобзаря. , намагалися донести до слухачів всю велич Шевченкового слова. Поважне журі  відзначило найкращих  серед молодшої та старшої вікової категорії :
Манасович Ю. ( 10 клас)- І місце;
Фефчак Д. ( 2 клас)- І місце;
Заєць О. ( 6 клас) – ІІ місце;
.Гучик В ( 8 клас) – ІІ місце;
Купферберг Е.( 5 клас) – ІІ місце;
Брант М. ( 5 клас)  - ІІ місце.














Проглядів матеріалу: 622 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 08.03.2014 | Комментарії (0)

7 березня в Сучевенській ЗОШ І-ІІІ ступенів до 200-річчя з дня народження Т.Г. Шевченка був проведений усний журнал «Історія мого життя складає частину історії моєї Батьківщини». Дев’ятикласники показали знання з творчого та життєвого шляху Великого Кобзаря. Були виявлені нові факти з біографії Т.Г. Шевченка як письменника, поета, художника, громадянського діяча. Учні також напам’ять розповідали уривки з поем Шевченка. Талант у малюванні мали можливі проявити учні 5-6 класів. Найкращими ж роботами було оформлено виставку дитячих малюнків, присвячених творчості Шевченка.

Проведення таких заходів розширює знання учнів про творчість видатних українців, розвиває творчу уяву та активність учнів, виховує повагу молоді до українського минулого.





Проглядів матеріалу: 524 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 08.03.2014 | Комментарії (0)

  9 березня 2014 року український народ відзначатиме 200 років від Дня народження Т.Г.Шевченка. Шевченко залишив нам свої неоціненні духовні надбання — твори і світлу добру пам’ять про себе. Він пробуджував любов до своєї Батьківщини, кликав сильних на подвиги, вселяв у слабких надію і віру. Ми повинні завжди пам’ятати про генія українського народу. Наша школа готується до проведення лінійки, присвяченої 200-річчю від Дня народження Т.Г.Шевченка. Сьогодні учнями 7 класу Черепковецької ЗОШ разом з класним керівником Данилюк О.Т. провели захід «Уклін доземний Кобзарю», діти декламували уривки з поем,віршів, показували інсценівки та вишивали рушник  життя великого Кобзаря. Проект допоможе школярам ближче познайомитися з життям і творчістю великого поета і визначити роль митця у розвитку української мови та літератури.

 Педагог організатор                                             Барарюк В.І.









Проглядів матеріалу: 606 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 08.03.2014 | Комментарії (0)

                 У переддень 8 березня учні першого класу Тереблеченської ЗОШ І-ІІІ ступенів організували зі своєю вчителькою Василаш А.Г. неймовірний захід «Для тебе, дорога матусю!»
Присутніми були не лише матусі першокласників, а й бабусі, сестри та інші гості. Учні виразно читали вірші про прихід весни, 8 березня, Марцішор, перші весняні квіти та у першу чергу, про своїх матусь. Концертна програма  перепліталася з цікавими конкурсами, відгадуванням загадок та казкових героїв. Наприкінці свята першокласники подарували своїм матерям вітальні листівки.
ЗДВР        Чупрун В.Л.



Проглядів матеріалу: 701 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 08.03.2014 | Комментарії (0)

      Напередодні міжнародного жіночого дня, учні 11 класу Черепковецької ЗОШ пригадали про гарний звичай на Україні відзначати Свято матері.Вони висловили 6ажання спро6увати влаштувати щось подібне для своїх мам, адже вони заслуговують на це. Так в класного керівника Вентонюк В.Т. виникла ідея зустрічі- відпочинку з концертною программою, яка переросла у велику колективну творчу справу. Серед учнів було оголошено конкурс талантів. Кожен міг стати учасником свята у ролі  читця, танцюриста, cпівакa, гумориста, що6 показати свої здібності. Ретельно добирався матеріал, учні шукали найкращі вірші та найщиріші по6ажання. Юна поетеса Щербановська Іванка склала вірш-побажання.  Дівчата, використавши уміння виготовляти витинанки на виховній годині, не залишили мам без подарунків. Танцюристи взялися за постановку "Подоляночки". Група художників готувала декорації та випустила газету-оголошення. Актори працювали над сценками.

Уcі учні написали твіp-мініатюру "Моя матуся - найкраща в світі". Адже за шкільними партами «свято Матері», вони відзначають  в останнє.

 Педагог організатор                                                Барарюк В.І.




 

Проглядів матеріалу: 667 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.03.2014 | Комментарії (1)

"Із святом весни, краси і любові!
Хай щастя і радість несе кожна мить,
Всього у житті хай буде доволі,
На кожному кроці завжди хай щастить!"

     Лагідні промені сонця. Несмілий передзвін краплинок і струмочків. Перші квіти. Разом з цими характерними ознаками весни приходить до нас і перше весняне свято – Міжнародний жіночий день. Це один із самих світлих, всенародних свят, зігріте любов’ю і вдячністю до жінки-матері. Міжнародний жіночий день 8 Березня - це радісне, весняне свято бажаним гостем входить в кожний дім.
Cьогодні в цей предсвятковий день учні Йорданештської  ЗОШ I-IIIст. привітали вчителів, своїх рідних мам ,бабусь, сестер найщирішими словами вдячності за недоспані ночі, їхню турботу та материнську любов.
Проглядів матеріалу: 665 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.03.2014 | Комментарії (1)

     До  200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка у Карапчівському ліцеї  ім.  М. Емінеску був проведений позакласний захід  «Уклін та шана Кобзарю».
Велику  повагу та любов  до  Шевченкової  творчості показали учні, гарно підготувавшись до свята. Була представлена презентація життєвого  і творчого шляху письменника, а також презентація картин Шевченка. Емоційно з відкритою душею діти  розказували вірші поета напам’ять. Також було приємно слухати переклад віршів Шевченка румунською мовою. Зі сцени пролунала пісня на слова Кобзаря «Зоре моя вечірняя».
Усі  залишилися вражені від побаченого і почутого. Надіємось, що учні запам’ятали  назавжди  вислів Т. Шевченка«…Учітесь, читайте,І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь…», про який нагадала вчителька Товарницька М.К. у своєму виступі.







Проглядів матеріалу: 681 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.03.2014 | Комментарії (0)

«Те що ж може бути
прекраснішим від
небосхилу, який вміщує
в себе все прекрасне?..»
М.Коперник

   З такими словами почав відкритий урок астрономії вчитель Тіміш В.Г. Купського НВК №2.
Тема уроку: Планети земної групи: Меркурій, Венера, Марс та його супутники.
Мета уроку:
- Ознайомлення учнів характеристиками, будовою та формування основних   понять про планет земної групи.
- Отримання навичок знань, розширення кругозору школярів за допомогою ІКТ та усного спілкування .
- Виховувати  сучасну творчу людину, яка здатна навчатися   в продовж життя. Сприяти культури спілкування, згуртованості колективу, виховувати інтерес до астрономії.
Вчитель використовував різні види роботи, які виявилися доцільними та дієвими. Під час уроку учні вчилися раціонально запам’ятовувати, шукати відповіді на проблемні питання, робити висновки.
               
                   Заступник  директора з НВР
Кирстюк Олена Миколаївна                
      


Проглядів матеріалу: 633 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.03.2014 | Комментарії (1)

  " … А всім нам вкупі на землі
    Єдиномисліє подай і
    братолюбіє    пошли ."    
                                                                                                                              
  Т. Шевченко «Молитва»,  1846р
                                  

       Цьогорічна весна окрім бажаних змін у природі несе і зміни у суспільстві.    Ми пережили важку зиму – грізну, криваву, героїчну… Саме тому березневі побажання  синього мирного неба над головою цьогоріч перестали бути банальною, усталеною формою вітань. Сьогодні – це одне із найсокровенніших сподівань кожної тверезомислячої людини.
     На захисті гуманістичних ідеалів добра безперечно стояли ті, хто важив своїм життям на передовій.  Але так само історію творили й ті, хто попри  непевність ситуації в країні, продовжували сумлінно виконувати свої щоденні обов’язки:  двірники прибирали вулиці, пекарі пекли хліб, продавці відчиняли свої магазини,  медики лікували хворих,  а освітяни… творили майбутнє нації!
       Без зайвого пафосу можемо стверджувати, що кожен урок, проведений вчителем від дзвінка до дзвінка, кожна контрольна робота, виставлена оцінка, висловлене повчання, здобута перемога у конкурсі чи олімпіаді,  так само як і прочитана вихователем казка, вивчена пісенька, тиха година в садочку  – це ті цеглини у міцній будівлі дитячого світу, завдяки яким наші юні громадяни  могли відчувати  безпеку сьогодні і впевненість завтра.
      Без сумніву – результати педагогічної праці сягають багато далі, ніж можна собі уявити – вимірюються десятиліттями, а то й століттями.
       Чи можемо ми, освітяни,  зробити ще щось сьогодні аби  зберегти країну єдиною?  Пропонуємо всім небайдужим долучитися до поширення позитивної інформації про Буковину на сайтах шкіл Сходу та Криму.
     Розкажіть про наш край, названий провідними вузами світу «феноменом буковинської толерантності»: про українців та румунів, росіян та євреїв, поляків, німців та ще багатьох інших представників націй, конфесій, партій, що протягом віків мирно співіснували під  дахом Буковини.   Адже перепоною для віртуального спілкування не стануть ані блок-пости, ані вояки в масках, ані інформаційна блокада.  Будьте толерантними, щирими, мудрими – спільними зусиллями окреслимо справжнє обличчя розмаїтої Буковини!
                     
З повагою, начальник управління освіти  Глибоцької РДА – В.Г. Швець.
Проглядів матеріалу: 704 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.03.2014 | Комментарії (1)

      З 1 січня 2014 р. по 30 квітня 2014р. учні Глибоцького ліцею залучені до Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «День птахів». Конкурс проводиться Київським еколого-культурним центром та Всеукраїнською екологічною організацією «Жива планета».
Метою конкурсу є привернути школярів до практичних екологічних заходів з охорони птахів, навчити навичкам майстрування гніздівель для птахів, відродження дитячого свята «День птахів».

Учні 7-х класів охоче залучилися до конкурсу, майструючи на уроках трудового навчання годівнички та шпаківні своїми руками.

Учні 6-х класів свою бажану зустріч птахів весною показали на малюнках. На уроці образотворчого мистецтва були представлені найкращі роботи на орнітологічну тематику.

Масово-агітаційна та пропагандистська робота про корисну роль птахів в природі і господарській діяльності людини, про дбайливе ставлення до птахів, їх охорону була проведена і серед учнів старших класів на уроках біології. Годівнички, зроблені вдома своїми руками були розвішані на території як Глибоцького ліцею, так і на околицях селища.

Яскравим моментом конкурсу є також залучення учнів до фотоконкурсу на тему «Птахи-окраса нашого краю».
Конкурс триває і ми сподіваємося поповнити його подальшими орнітологічними спостереженнями, і нам всім потрібно пам’ятати про годівлю наших пернати друзів.

Крім того, не виявили свою байдужість до годівлі птахів вихованці групи продовженого дня 2-х класів Глибоцького ліцею, які на чолі з вихователем Бомпа О.М. стежили за наповненням пташиних будиночків для підкормлення птахів.






















 

Проглядів матеріалу: 778 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.03.2014 | Комментарії (1)

    Батьки та школа – це квітучий сад в якому кожне деревце має свою красу та символізує щось прекрасне та величне.

Цими днями бджілочки 3-го класу Йорданештської ЗОШ №2 разом з класоводом Божеску Оленою Валер'янівною запросили до школи спочатку татусів і влаштували для них неймовірно сентиментальне свято. Для них їхні «янголятка» зібрали «букет» неймовірних привітань та віршів які лунали як пісня з теплого невинного сердечка дитини. Презентуючи свого татуся, кожна дитина з гордістю дивилася в залу й ті слова які лунали з їхніх вуст здавалися небесними, ніби дитина тримала сонечко в руках і хотіла його взяти і з усією теплотою подарувати татусеві. Було неймовірне свято – свято душі, свято краси та величі. Але й це не все, малесенькі «троянди», влаштували для своїх татусів неймовірно цікаві конкурси, де кожен татусь мав проявити максимум винахідливості. Найцікавіше було те, що татусі мали впізнати як своя дитина пише, і справились з завданням лише чотири татусі. Але весело було всім і татусі показали, що вони є справжніми помічниками мам.

Але сьогодні  на порозі свята 8 Березня до школи малесенькі бджілочки запросили мам на День відкритих дверей. Вчителька провела показовий урок румунської мови, під час якого багато теплих і гарних слів лунали в адрес найсвятішої в житті людини - мами. Але як відпустити маму зі школи без теплого слова і теплих привітань? Сьогоднішній «букет привітань» зібрав найгарніші у світі «троянд» - теплі слова які лунали з такими емоціями, що на очах у матусь були сльози - сльози радості і гордості за свою кровиночку.

Батьки-це небо, а ми, їхні діти,  сяючи зірки й давайте подякуємо їм за життя:

"Я дякую Богу за маму, 
Що стільки ночей не доспала; 
За доброго, вірного тата, 
Що вмі
є людям поміч надавати.

Кожен подякуємо Богу
За пройдений шлях, всі дороги. 
За сльози батьків, їх страждання, 
Хвороби, і сум ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 781 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.03.2014 | Комментарії (1)

          До святкування 200-ліття від дня народження Т. Шевченка  6 березня в Глибоцькому ліцеї  пройшла виставка – конкурс  дитячих робіт на кращу ілюстрацію до творів Тараса Григоровича Шевченка. Для участі у заході було подано 27 творчих робіт учнів віком від 10 до 16 років , виконаних у різних мистецьких техніках.

   Діти у своїх роботах передали неповторний світ поезії та власне сприйняття творів Великого Кобзаря. Учні ліцею створили малюнки  до  багатьох віршів та поем Тараса Шевченка: «Катерина», «Думи мої, думи мої», «Садок вишневий коло хати», «Причинна», «Тополя», «Неначе писанка село», «Вітер з гаєм розмовляє...», «Тече вода з-під явора...» та багато ін.

      Виставка перетворилася на справжню скарбницю талантів. Тут представлено різноманітні малюнки, які висвітлюють шевченківську тематику.  Юні  таланти  зуміли створити справжнє незабутнє свято, яке стало доказом їх  обдарування.

     Юні художники  через власний малюнок показали творчу  уяву, відчули та глибше пізнали красу поезії Великого Кобзаря . Учні  розкрили  свої таланти і  показали,  як вони розуміють поезію і тим самим любов до України.

    Ліцеїсти та вчителі вражені художніми творами,  адже в кожен малюнок вкладена часточка душі, пронизана Шевченковим словом та глибиною його змісту. А підготувала виставку і вміло скеровувала учнів талановитий учитель художньої культури Н.М.Поліщук. Визначення кращих робіт та нагородження учнів відбудеться на підсумковій лінійці Шевченківської декади.

 

  Також цього дня був проведений єдиний урок «Шевченкове слово і досі живе», на якому класоводи та класні керівники ближче знайомили своїх вихованців із творчістю Великого Пророка, адже  «Кобзар» вже  роки живе серед українців і не тільки, оскільки перекладений десятками мов світу. Незважаючи на чималі літа, ця книга досі читається легко, а вірші у ній залишаються популярними та актуальними дотепер.










... Читати далі - тисни тут
Проглядів матеріалу: 1141 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.03.2014 | Комментарії (1)


           Соняшник - символ сонця, праці й достатку, сили і добробуту. Ця квітка символізує Батьківщину: як соняшник повертає за Сонцем свою голову, так і людина думкою, словом і ділом звернена до своєї Вітчизни. Можливо саме тому Всеукраїнська українознавча гра має таку ж назву.

 Ігровий формат «Соняшника» передбачає різні за складністю рівні завдань, частина з яких укладена в межах шкільної програми з відповідних дисциплін. Є також істотна кількість завдань, які вимагають від учасників загальної гуманітарної ерудиції, уміння співвідносити знання й відомості з різних українознавчих дисциплін, а також, звичайно, почуття гумору.

Такий підхід до формування корпусу завдань зумовлений провідною метою гри – показати учням нові, часом несподівані й завжди цікаві сторони звичних шкільних предметів, заохотити до самостійного пошуку нових знань, на які така щедра вітчизняна культура.

         Цьогоріч 164 учні виявили бажання стати учасниками Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник» , що присвячена вшануванню пам'яті Кобзаря, 200-річний ювілей якого усі ми відзначатимемо в 2014 році. Усі старанно реєструвалися, вивчали життєвий та творчий шлях Т.Г.Шевченка. А      

            4 березня замайоріла школа вишитими сорочками. У гарно прибраній світлиці відбулося відкриття Гри: з вітальним словом до учасників звернулася координатор гри в школі Коваль Ю.С. та директор школи Блисенко Ю.Д..  Саме Юрій Дмитрович відкрив завдання для учнів молодшої ланки. Відкрити ж конверт із завданнями для старшокласників доручили Бурлі Тетяні, Голові комісії з питань навчання та додаткової  освіти. Школярам сподобався і оформлення збірничка завдань та й самі завдання. Учні із задоволенням працювали над завданнями конкурсу.

Бажаємо учасникам перемоги та з нетерпінням чекаємо результатів гри!




 

Проглядів матеріалу: 821 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.03.2014 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024