Четвер, 07.12.2023, 22:37Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 347 348 349 350 351 352 »

    24 січня на базі Глибоцького РМЦ відбувся семінар учителів етики та християнської етики, за участі представників благодійної місії «Ковчег» Бербека Василя Володимировича та Попудника Василя Васильовича.

  Семінар проведено з метою роз'яснення умов і правил проведення першого конкурсу «Знавці Біблії». Передбачались три етапи проведення конкурсу. Попередні умови, які доводились до вчителів етики шкіл області, змінюються в процесі підготовки: остаточний варіант буде опублікований на сайті ІППОЧО з 1 до 20 лютого. Це будуть орієнтовні запитання для 1-го етапу конкурсу, який проводитиметься в режимі онлайн. Для конкурсу беруться запитання по І-ХІ розділах книг «Буття» Старого Завіту та «Новий Завіт».

 Орієнтовний зміст запитань роздано учителям, учасникам семінару, який складається з 7 розділів( 1-2 Старий Завіт) ( 3-7 Новий Завіт) та Пояснювальна записка. На семінарі зазначено, що конкурс проводиться на добровільних засадах, у ньому можуть брати участь представники будь-якої релігійної конфесії, але бажано залучити якомога більше представників православної, католицької та греко-католицької церков. Конкурс «Знавці Біблії» проводиться з метою поширення біблійного світобачення гуманізації стосунків між людьми різних релігій, зменшення жорстокості і протистояння в сучасному світі.

 Нагорода 6 переможцям конкурсу і їх вчителям - безкоштовна поїздка по святих місцях Ізраїлю.

                                                                Методист РМЦ  Возняк М.М.Проглядів матеріалу: 1280 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.01.2014 | Комментарії (0)

      З 01.07.2013 року вступив  в дію Кодекс цивільного захисту України прийнятий Верховною Радою України 02.10.2012 року № 5403-VI. 

Розділом  XII  Кодексу цивільного захисту України визнано такими, що втратили чинність, з дня введення Кодексу в дію наступні  законодавчі акти:

1) Закон України "Про Цивільну оборону України"

2) Постанова Верховної Ради України "Про порядок введення в дію Закону України "Про Цивільну оборону України"

3) Закон України "Про пожежну безпеку"

4) Постанова Верховної Ради України "Про порядок введення в дію Закону України "Про пожежну безпеку"

5) Закон України "Про загальну структуру і чисельність військ Цивільної оборони"

6) Закон України "Про війська Цивільної оборони України"

7) Закон України "Про аварійно-рятувальні служби"

8) Закон України "Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру"

9) Закон України "Про правові засади цивільного захисту"

ПРОГРАМА комплексної перевірки  стану реалізації державної політики у  сфері цивільного захисту населення і територій, техногенної та пожежної безпеки, організації аварійно – рятувальної справи у Глибоцькому районі (Термін перевірки: з 04 по 07 лютого 2014 р.)

Проглядів матеріалу: 1358 | Завантажив: Коровійська_ЗОШ | Дата: 27.01.2014 | Комментарії (1)

         «Співпраця батьків і вчителів-спільна турбота про дітей» - під таким гаслом у Глибоцькій ЗОШ І-ІІІ ст під головуванням заступника директора з виховної роботи Грижюк Н.М. пройшли спільні збори педагогів, голів класних батьківських комітетів, учнівського активу.

         На зборах директор школи Блисенко Ю.Д. зазначив , що завдяки спільним зусиллям батьківської громади, вчительського колективу та за сприяння управління освіти Глибоцької РДА  у школі створено комфортні умови для навчання та виховання школярів. Усі свої знання вчителі віддають справі формування творчої особистості учня. Як наслідок, щорічні перемоги наших вихованців у ІІ, ІІІ, IV етапах Всеукраїнських учнівських олімпіадах з основ наук. Голова батьківського комітету школи Бурла Лариса Дмитрівна наголосила на важливості спільних дій школи та батьків як у навчанні та вихованні дітей, так і наданні   матеріальної допомоги для зміцнення матеріально – технічної бази школи. Член шкільного парламенту Мунтян Анна розповіла присутнім про основні напрямки роботи шкільного самоврядування. Психолог Глибоцької ЗОШ І-ІІІ ст .Стрільчук О.В. зупинилася на психологічних аспектах єдиних вимог до дитини з боку батьків і вчителів.

          Сторони в особі директора школи Блисенка Ю.Д., голови батьківського комітету Бурли Л.Д. та президента шкільного парламенту Вовк Лідії  підписали партнерську угоду про співпрацю, яка найповніше сприятиме становленню і розвитку системи державно – громадського управління школою.
Проглядів матеріалу: 1308 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.01.2014 | Комментарії (1)

          24 січня 2014 р. у Грушівському НВК відбувся конкурс «Чисті роси». Даний фестиваль дитячої та юнацької творчості цього року проходить у номінації «Музичне мистецтво», а саме: «Художнє виконавство», «Хореографічне мистецтво», «Циркове мистецтво».
    Учні представили на розгляд фаховому журі Глибоцького БТДЮ свої таланти, а саме: учасники музичного гуртка «Квіти Буковини» під керівництвом Дякону В. М. виконали наступні пісні «La oglindă», слова Г. Кошбук та «Червона рута», слова В. Івасюка; музичний твір «Bătuta» у виконанні учениці 9 класу Келдеруш Аліни (скрипка) та вчителя музики Дякону В. М. (акордіон). У номінації «Хореографічне виконавство» учні 3 класу виконали сучасний танець «На перерві». Номер з художньої гімнастики у виконанні учениці 3 класу Тенасе Андреї з елементами м’яча та обруча стали кульмінацією даного свята.
Ми переконані, що саме так розвиваються творчі здібності наших дітей, збагачується скарбниця мистецтва новими музичними творами, танцями простих та напрочуд талановитих дітей.

Заступник директора з ВР                            Зінкевич Д. В.


Проглядів матеріалу: 1265 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 26.01.2014 | Комментарії (2)

             В рамках роботи  Міжнародного благодійного фонду допомоги дітям, які долають рак та розсіяний склероз «Сильні духом»  учні нашої школи підтримали Всеукраїнську благодійну акцію «Назустріч мрії»,  ніхто не залишився байдужим!!!
Всі допомогли і вчителі, і учні.
Найактивнішими виявилися учні 3, 4-х класів, які  намалювали та робили «янголів» з паперу, цим самим передавши свій гарний настрій тим, хто цього потребують. Зібрані кошти будуть перераховані на спеціальний рахунок фонду. 
   Акція триває!

                        ЗДВР  Унгурян М.І.


          
Проглядів матеріалу: 1342 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 26.01.2014 | Комментарії (1)

Протягом листопада-грудня 2013 року проходив обласний огляд-конкурс серед сільських загальноосвітніх навчальних закладів на кращу організацію діяльності та результатів навчально-виховного процесу в 2013/2014 н.р. Даний конкурс організовано було з метою виявлення кращих надбань сільських загальноосвітніх шкіл у здійсненні навчально-виховного процесу, з’ясування організаційних, ресурсних, методичних умов та кадрового потенціалу, що забезпечують їх успішну діяльність з реалізації завдань сучасної загальної середньої освіти щодо побудови сучасної моделі загальноосвітнього навчального закладу. 
Підсумки конкурсу узагальнено наказом Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА від 17.01.2014 р. №20. Відмічено обидві школи Глибоцького району, які взяли участь у даному конкурсі - КОРОВІЙСЬКУ ЗОШ І-ІІІ ст. як ПЕРЕМОЖЦЯ даного конкурсу у номінації "ШКОЛА УСПІХУ", а також БАГРИНІВСЬКУ ЗОШ І-ІІІ ст.  у номінації "ШКОЛА ПРОФЕСІЙНОГО ЗРОСТАННЯ"

Читайте докладніше:
Проглядів матеріалу: 1200 | Завантажив: Коровійська_ЗОШ | Дата: 26.01.2014 | Комментарії (1)

Однією з цікавих форм роботи  в школі є проведення предметних тижнів, які готують вчителі-предметники разом з учнями. Глибше пізнати той чи інший предмет, відкрити для школярів нові його грані - завдання кожного предметного тижня.
 Згідно річного плану роботи в школі з 15.01 по 21.01  проводився тиждень образотворчого мистецтва та українознавства (під керівництвом Чимчинської О.І., вчителя образотворчого мистецтва та Михайленко А.А., вчителя українознавства). Були проведені  різні цікаві заходи: усний журнал «Народніпромисли україни» (9 кл.); конкурс цікавих знахідок «Видатний художник» (10-11 кл.); конкурс стінгазетз образотворчого мистецтва «Жанри образотворчого мистецтва» (5-7кл.), з  українознавства «Зимові звичаї та традиції» (8-11 кл.); конкурс малюнків:  «Зима – чарівниця» (3-7 кл.).

Цікаво та пізнавально пройшов  перегляд мультику про творчість Т.Шевченка «Уроки тітоньки Сови» (3-Б кл.).

Не менш цікавою була участь учнів 6-А класу  у проведенні  благодійної акції «Назустріч мрії». Вони розмалювали «янголів», відобразивши свій гарний настрій на папері, та подарували  їх  учням школи (цим вчинком вчителі спонукали дітей на добрі справи). 

Протягом тижня проходили хвилинки розваг: «Розгадай кросворд, головоломку, сканворд»; «З’єднай крапочки і дізнайся хто там»; «Розфарбуй»; «Знайди відмінності» на яких учні мали змогу проявити свою кмітливість та знання.

У теплій та затишній атмосфері відбувся конкурс колядок, щедрівок та новорічних віншувань серед учнів 8-их класів.

Загалом, всі класи були дуже активні, творчі і креативними.

Проведені заходи показали великий інтерес і зацікавленість учнів у збереженні традицій своїх предків, вивченні історичного літературного краєзнавства, збиранні уснопоетичних творів, які пов’язані з рідним краєм.

Підводячи підсумки, вчителі подякували учням за активність, і разом намітили нові плани в подальшій роботі.

Позитивні емоції, гарний настрій та задоволення, отримали учні  6-А класу від години милування природою «Зимова казка», що було для дітей найбільшою нагородою за гарну роботу протягом тижня.

Тиждень мистецтв передав естафету наступному предметному тижню – "Тижню географії".

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 1827 | Завантажив: Коровійська_ЗОШ | Дата: 24.01.2014 | Комментарії (0)

       22 січня 1919-го року на площі перед Софією Київською відбулася подія, про яку мріяли багато поколінь: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено акт про возз'єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.
 З 1999 року відзначається День соборності України. Тепер щороку 22 січня український народ святкує річницю з моменту підписання так званого акту «злуки», тобто договору про попереднє об'єднання УНР і ЗУНР.
В Нижньосиньовецькій ЗОШ  з нагоди Дня Соборності України пройшов тиждень громадянської самосвідомості. Почався тиждень загальношкільною лінійкою з інформацією про цей день в історії.
Представники учнівського самоврядування разом з бібліотекарем Фодор Д.Г.підготували  експозицію  приурочену Дню Соборності України. Було проведено інформаційні п’ятихвилинки у всіх класах школи.
Також вчителі історії провели тематичні уроки «Україна – Соборна незалежна держава».
Завершив тиждень громадянської самосвідомості захід учнів старшої школи «22 січня – День Соборності України».
                                                                                                                                       ЗДВР Унгурян М.І.Проглядів матеріалу: 1332 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 24.01.2014 | Комментарії (0)


    Сьогодні, 24 січня,  в приміщенні конференц-залу методцентру управління освіти   відбулась  нарада  керівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Глибоцького району під керівництвом  начальника  управління освіти Глибоцької РДА Швеця В. Г. В нараді взяв участь заступник  голови Глибоцької  РДА Божеску М. К.  Згідно порядку денного розглядались наступні питання:

       1.Про роль директора школи як господаря та організатора навчально- виховного процесу .

     · Про забезпечення безпеки життєдіяльності учасників навчально – виховного процесу під час виникнення можливого стихійного лиха. 

    ·  Про  участь команди району в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, –доповідач – Швець В.Г. – начальник управління освіти.

    2.Про покращення матеріально- технічного та навчально – методичного забезпечення закладів освіти педагогічними колективами у І семестрі 2013/2014 н.р., – доповідач- Лазурко С.І.- голова РК профспілки працівників освіти і науки району.

3.  Про вимоги щодо реєстрації випускників на ЗНО 2014 року.

Проглядів матеріалу: 1262 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 24.01.2014 | Комментарії (1)

  У  Старововчинецькому ліцеї  стартував проект «Чесна гра – Перша ліга», до якого залучено учнів 5-9 класів та проект «Чесна гра – Вища ліга» - учнів 10-11 класів. 
 
Тренерами по даному проекту є соціальний педагог Каменюк Віра Василівна  та вчитель фізичної культури Баланюк Петро Іванович.
Дізнатись більше - Тисніть тут
Проглядів матеріалу: 1331 | Завантажив: Жанет | Дата: 24.01.2014 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 1240 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 24.01.2014 | Комментарії (0)

         23 січня відбулися змагання вихованців гуртка початкового технічного моделювання «ЮНИЙ ТЕХНІК» з виготовлення і запуску на дальність польоту вільнолітаючої моделі планера у приміщеннях на «Приз Діда Мороза». Хлопці з нетерпінням чекали цих змагань, адже готувалися до них на протязі кількох занять. Перед початком змагань до гуртківців звернувся директор школи Юрій Дмитрович Блисенко, який побажав відмінного навчання, міцного здоровя, чесної боротьби і високих результатів. Він наголосив, що саме серед цих хлопчиків бачить майбутніх винахідників, конструкторів, пілотів літаків і космічних ракет. За сумою трьох спроб місця у протоколі розподілено так:

1 місце – Скурту Валентин – учень 6-А класу

2 місце – Русу Роман – учень 5-Б класу

3 місце – Білійчук Станіслав – учень 5-А класу.

Переможці нагороджені грамотами та солодкими подарунками. Спеціальним подарунком нагороджений першокласник Романюк Руслан, як наймолодший учасник змагань.

Проглядів матеріалу: 1209 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 24.01.2014 | Комментарії (0)

      З 17 січня 2014р. в  Глибоцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів практичним психологом   Стрільчук О.В. та вчителем фізичного виховання Стрільчуком М.А. почав  впроваджуватись у навчально-виховний процес школи  німецько-український проект «Fair  playЧесна Гра», метою якого є  розвиток  життєвих навичок молоді та запобігання поширенню ВІЛ/СНІДу за допомогою рухливих ігор з елементами футболу.


Проглядів матеріалу: 1200 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 24.01.2014 | Комментарії (0)

     23 січня 2014 року Димківський НВК гостинно приймав курсантів ІППОЧО, учителів початкових класів шкіл з румунською мовою навчання та куратора курсів Пархомову Людмилу Іванівну. Гостей зустріли методист РМЦ – Леонтій Е. М., директор школи – Гумельник В. М.  та заступник директора з навчально-виховної роботи Світик О. Ф.. Вони ознайомили всіх із досягненнями навчального комплексу.

В. М. Гумельник зауважив, що Димківський НВК обрав стратегію успіху та успішності через співпрацю між усіма учасниками навчально-виховного процесу і дана стратегія у цьому навчальному закладі працює тільки завдяки високій майстерності педагогічного колективу...

Цікавою була екскурсія по школі.

Курсантам було представлено напрацювання справжніх Майстрів: майстер-клас вчителя - методиста 1-го класу Анни Іванівни Магас; змістовними і цікавими були  уроки позакласного читання у 4-му класі старшого - вчителя Олени Прокопівни Ванзуряк;  математики у 2-му класі  старшого - вчителя Марії Петрівни Чимбру.

 Під час обговорення уроків присутні відзначили майстерність вчителів та активність учнів,ще, вдячні вчителям  Димківського НВК за те, що поділились власними напрацюваннями і кожен з них зможе представити досвід кращих педагогів у своєму навчальному закладі та зробили висновок:  дійсно педагогічна майстерність-ключ до успіху навчального закладу, до успішності його учнів.

Проглядів матеріалу: 1352 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 24.01.2014 | Комментарії (0)

    22 січня 2014 року в Україні відзначається 95-та річниця ухвалення Універсалу Директорії про Злуку Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки в єдину державу. Ця подія увійшла в історію як  День Соборності України, що уособлює віковічні прагнення нашого народу до об’єднаності, цілісності та неподільності. 

На початку січня 1919 року Українська Народна Рада прийняла ухвалу про злуку ЗУНР з УНР в єдину державу. Директорія і Рада Народних Міністрів призначили урочисте святкування об’єднання УНР і ЗУНР на 22 січня, бо вказаний день збігався з річницею історичного IV Універсалу Центральної Ради, згідно з яким УНР проголошувалась самостійною, незалежною державою. Показово, що обрано було надзвичайно важливу з точки зору державотворення дату. 

    24 січня 1919 року було ухвалено закон про святкування 22 січня як Дня проголошення самостійності України. З січня 1999 року цей день офіційно відзначався як День  Соборності України, з грудня 2011 року згідно з Указом Президента України Віктора Януковича – святкується як День Соборності та Свободи України. 

 Незважаючи на поразку визвольних змагань 1917-1921 рр., Акт злуки 22 січня 1919 р. – подія величезного історичного значення.   Упродовж наступних десятиліть він виступав визначальним чинником національної консолідації та виявом прагнення нашого народу до національного й духовного єднання.

    22 січня в День соборності, лекторська група учнівського самоврядування Глибоцького ліцею провела цикл лекції: "Акт Злуки", "День соборност", "Живий ланцюг возєднання".

... Читати далі - тисни тут
Проглядів матеріалу: 1263 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 23.01.2014 | Комментарії (0)

      22 січня 2014 рокупсихологічною службою Глибоцької ЗОШ проводилося моніторингове опитування учнів з питання жорстого поводження та здійснення насилля над дітьми вдома та школі.   Опитування проводилось методом анонімного анкетування в якому взяли участь учні 7-9 класу.     Також, для запобігання здійснення насилля над дітьми. Соціальний педагог школи провела профілактичні бесіди з учнями 6-7 класів на тему «Ми за майбутнє без насильства» та «Шкільний білінг». Бесіди супроводжувались показом презентацій.

   
                  

Проглядів матеріалу: 1366 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 23.01.2014 | Комментарії (1)

   21 січня вчителі англійської мови Глибоцького ліцею провели засідання, пов'язане з виконанням Регіональної програми "Підвищення рівня іншомовної мовленнєвої компетентності учнів загальноосвітніх навчальних закладів шляхом розвитку усного мовлення у навчально - виховному процесі з іноземних мов на 2013-2016 рр.". Вони працювали в мережі Інтернет підбираючи матеріали для якісного викладання іноземної мови.

Проглядів матеріалу: 1280 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 23.01.2014 | Комментарії (0)

     З 20 січня 2014 року в Глибоцькому ліцеї почав діяти "Клуб любителів англійської мови". Учні познайомилися з волонтером Корпусу Миру - Олександрою Холцер, розказували про себе, переглядали відео і співали англійські пісні.

Проглядів матеріалу: 1225 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 23.01.2014 | Комментарії (0)

Коровійська ЗОШ І-ІІІ ст. підтримала Всеукраїнську благодійну акцію "Назустріч мрії" Благодійного фонду "Сильні духом", яка проходить з метою збору коштів для організації дитячого реабілітаційного центру "Будинок казки". Під час проведення благодійної акції учні 6 – А класу разом із соціальним педагогом Цехмістир А.І. та вчителем образотворчого мистецтва Чимчинською О.І. розмальовували «янголів», цим самим відобразивши свій гарний настрій на папері, та подарували їх учням школи, адже спонукаємо дітей на добрі справи.

  Цікавим є той факт, що даний проект ініційований власне самими дітьми, які успішно пройшли реабілітацію. Його реалізація передбачає збір коштів для придбання земельної ділянки 5,5 Га та будівництва дитячого реабілітаційного центру.

Акція ТРИВАЄ! Зібрані кошти перераховуються на р/р №26001307357 АТ «Райффайзен Банк АВАЛЬ», МФО 380805.
Проглядів матеріалу: 1283 | Завантажив: Коровійська_ЗОШ | Дата: 22.01.2014 | Комментарії (0)

   Підтримуючи проект Благодійного фонду «Сильні духом» та сприяючи продовженню щорічної благодійної акції «Назустріч мрії», з метою збору коштів для організації повноцінного дитячого реабілітаційного центру в Україні, учні Старововчинецького ліцею приймають активну участь у акції «Назустріч мрії», збираючи кошти та розфарбовуючи «янголів», які вміють робити добрі справи.
 
Проглядів матеріалу: 1331 | Завантажив: Жанет | Дата: 22.01.2014 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Грудень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2023