П'ятниця, 19.04.2024, 14:16















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 346 347 348 349 350 351 352 »

Мудрість давньогрецького філософа актуальна сьогодні у організації забезпечення життєдіяльності навчальних закладів району. Складні соціально-економічні, політичні і погодні умови не можуть стати причиною зривів навчально-виховного процесу. Школа, позашкілля, дошкільні навчальні заклади району працюють у звичному режимі, забезпечуючи  якісний навчально-виховний процес.

Щоденно, у відповідності до доручення, навчальні заклади подають оперативну інформацію про дотримання санітарних норм, температурного режиму, харчування, відвідування. Керівники навчальних закладів тримають на постійному контролі усі напрямки діяльності закладу освіти, організовують якісне його функціонування.

Важливою ланкою діяльності навчального закладу є методична робота: різні форми співпраці та взаємообміну досвідом між педагогами сприяють підвищенню фахового рівня вчителів, а з тим - і удосконалення навчально-виховного процесу вцілому.

В останній тиждень січня педагоги району провели ряд методичних заходів:

Дирекція та вчителі початкових класів  Димківського НВК  ділились майстерністю зі слухачами курсів – вчителями початкових класів шкіл з румунською мовою навчання області. Сучасні уроки та майстер-класи справили приємне враження на гостей НВК.

Кам`янська школа гостинно зустрічала вчителів географії, слухачів курсів ІППОЧО. Кабінет географії Кам`янської школи – один з кращих в області, а вчителі-географи мають напрацювання, якими з радістю діляться з колегами  зі всієї області.

Опришенська школа запросила педагогів, методистів РМЦ  та батьків на  відкрите засідання методоб`єднання вчителів перших класів. Вчителі провели творчий звіт, відкриті уроки, на яких показали досягнення першокласників та власну педагогічну майстерність. Подяка та висока оцінка роботи вчителя від батьків – важливий аспект діяльності школи.

У конференц-залі РМЦ відбулось засідання Клубу новаторства психологів. Психологічна служба – у постійному творчому пошуку нових ідей для забезпечення психологічного супроводу процесу навчання.

На особливому контролі  управління освіти – робота з обдарованими дітьми, адже січень-лютий – пора «жнив» у даному напрямку: обласні олімпіади, конкурс-захист науково-дослідницьких робіт, інтелектуальні змагання обласного рівня дають змогу проявити себе юній еліті Глибоччини. Тому  методисти РМЦ,  керівники навчальних закладів та вчителі забезпечують навчально-тренувальні збори для команди олімпійців району.

Виконуючи Базовий компонент дошкільної освіти (а саме-змістову лінію «Здоров`я і фізичний розвиток»),  педагоги ДНЗ  проводять заняття на свіжому повітрі: зимові розваги, експерименти зі снігу та води,&nb ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 1521 | Завантажив: ToniaRMC | Дата: 30.01.2014 | Комментарії (7)

У Кам'янській ЗОШ сьогодні свято. У гості до учнів та вчителів географії завітали слухачі курсів ІППО ЧО з методистом  Рибчинським Віталієм Михайловичем. Вони побували  на уроках учителів – методистів Кукурудзяків Василя Юрійовича та Марії Іванівни.  Василь Юрійович провів відкритий урок у 6-В класі з теми: « Повітряні маси. Циклони й антициклони». Використав фрагменти фільмів «Циклон», «Торнадо», «Десять найбільших торнад». Марія Іванівна з учнями 8-А класу досліджувала тему: « Рослинний покрив України з його особливостями та проблемами». Діти власноруч сформували рослинну карту України. Вчителі розвивали у школярів  інтелектуальні здібності, логічне мислення, уміння робити аналіз та висновки. Уроки відзначалися  сучасністю,науковістю, доступністю,  з використанням  інтерактивних методів навчання, ІКТ,  пробуджували великий інтерес учнів до предмету. Також розповіли про  науково-дослідницьку, пошукову та туристсько-краєзнавчу роботу, яку ведуть з дітьми. Презентували власні методичні  посібники «Діагностика мінералів і гірських порід» (Кукурудзяк Василь Юрійович) та   «Географічно-краєзнавчий опис с.Кам'янка» (Кукурудзяки Марія Іванівна, Катерина Василівна)

Своїм досвідом роботи поділився вчитель географії  Корчівецької ЗОШ  Іримеску Валерій Костянтинович,  переможець конкурсу «Вчитель року – 2014»  (обласний етап, ІІ місце) . Він захопив присутніх презентацією слайдів про використання ігор на уроках. 

У роботі взяла участь  методист РМЦ , голова  райкому профспілки  Лазурко Світлана Іллівна, яка  дала цікаву інформацію про краєзнавчу роботу Глибоччини,  а про роботу МО вчителів географії району розповіла  керівник  Безверха Віра Денисівна .

 Присутні з задоволенням оглянули географічно – краєзнавчий кабінет, зробили на пам'ять світлини експонатів. Подякували за величезну змістовну роботу  подружжю Кукурудзяків, Іримеску Валерію Костянтиновичу, районним керівникам та дирекції школи за організацію та проведення  семінару-практикуму.  У всіх залишилося приємне враження від знайомства, спілкування, побаченого та почутого.
















Проглядів матеріалу: 1359 | Завантажив: ToniaRMC | Дата: 30.01.2014 | Комментарії (1)

                                                                      Тільки разом із батьками,

                                                                                                 спільними зусиллями,

                                                                                                  учителі можуть дати дітям

                                                                                                  велике людське щастя

                                                   В. Сухомлинський.

... Читати далі - тисни тут
Проглядів матеріалу: 1339 | Завантажив: ToniaRMC | Дата: 30.01.2014 | Комментарії (1)

    Майбутнє особистості, сім’ї, держави, людського суспільства і цивілізації в цілому значною мірою залежить від того, які цінності закладаються в душі молодого покоління.
  У процесі виховання молодого покоління особливе значення має духовно-моральний аспект. Його важливість у сучасному суспільстві сьогодні стоїть гостріше і актуальніше, ніж будь-коли раніше. Останнім часом вплив деструктивних сил на молодь стає все більш глобальним, і їх дія – все більш організованою.
  У сучасних умовах з’явилась необхідність вивчення Біблії, необхідність яка диктується проблемами морально-етичного виховання молоді.
   ХХІ ст. відзначається особливим поширенням Біблії. За перекладами на інші мови Біблія посідає перше місце в світі. Біблія і за тиражем посідає перше місце в світі.
   У сучасних умовах, коли Біблія стала доступною і про неї заговорили на різних рівнях і в різних формах, розмову слід поставити на наукову основу і розпочинати знайомство з Біблією та її вивчення необхідно у сучасній школі. Це забезпечить учням не лише духовну підготовку, але й сприятиме ріст їхньої загальної культури.
   З цією метою в Багринівській ЗОШ І-ІІІ ступенів вчитель Лазареску Зіна проводила з учнями 7-х класів круглий стіл на тему «Вчимося пізнавати Біблію», де учні дізнались про історичну та виховну роль умов написання Біблії та морально-етичний потенціал життя авторів біблійних текстів, про структуру Біблії та про допоміжні знаки на полях біблійних текстів. 
   Ці знання вони використовують надалі для участі у конкурсі «Знавці Біблії». Метою проведення конкурсу є пропаганда християнських цінностей та удосконалення роботи щодо вивчення Біблії, виховання духовно-багатої, національно-свідомої особистості; залучення школярів до вивчення курсів духовно-морального спрямування; інформування педагогічної громадськості, батьків про предмети духовно-морального спрямування.
Координаторами конкурсу виступають Департамент освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації, спільно з Міжнародною Місією Милосердя та Доброчинності «Ковчег» та Чернівецькою Біблійною Семінарією.








Проглядів матеріалу: 1377 | Завантажив: ToniaRMC | Дата: 30.01.2014 | Комментарії (1)


29 січня 2014 року пройшли зональні змагання з волейболу серед дівчат в залік 69 районної спартакіади школярів. 27 загальноосвітніх навчальних закладів району, а це 19 ЗНЗ І-ІІІ ст. та 8 ЗНЗ І-ІІ ст., змагалися за перемогу.

Впевнено пройшли до фіналу команди Глибоцького  ліцею,  Карапчівського ліцею, Купського НВК. А ось у групі, де виборювали четверту путівку до фіналу, напруга досягла апогею. Команда Корчівецької ЗОШ в напруженому поєдинку здолала дівчаток з Коровійської ЗОШ, про що говорить і рахунок зустрічі 1 партія – 31-29, 2 партія - 25-20.

Фінальні змагання з волейболу серед дівчат в залік 69 районної спартакіади школярів відбудуться 5 лютого у спортивному залі Глибоцької ДЮСШ.









Проглядів матеріалу: 1298 | Завантажив: ToniaRMC | Дата: 30.01.2014 | Комментарії (0)

29 січня цього року виповнюється 96 років відтоді, як у бою під станцією Крути загинули 300 київських студентів і гімназистів, посланих туди Центральною Радою. У радянські часи ця подія замовчувалась, а нині подається, як одна з героїчних сторінок вітчизняної історії. Де ж тут істина? Очевидно, шукати її потрібно не на крайніх полюсах, а десь між ними, беручи з тих крайнощів лише раціональне зерно.

Трагедію, що розігралася у січні 1918 року в степу під невеликою станцією Крути, сучасні історики розглядають, здебільшого, як окремий героїчний епізод, у відриві від воєнно-політичної ситуації, яка склалася тоді на Україні. Подається все так, нібито три сотні юнаків-патріотів пожертвували собою, щоб зупинити багатотисячну більшовицьку армію під командуванням сумнозвісного царського полковника Муравйова.

Виховний захід, присвячений пам`яті «Героїв Крут» було проведено сьогодні в Черепковецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів під керівництвом вчителів Данилюк О.Т. та Карпюка О.Д.

Цей захід вже став традиційним для нашої школи, а його організація – великою честю і відповідальністю. Свято організовується в рамках Всеукраїнської  кампанії «Пам’ятай про Крути».

Біля станції була написана одна з тих сторінок історії, яка досі надихає активних патріотів та громадських діячів. Ця дата є надзвичайно значущою для Української Нації, як частина її минулого.








 

Педагог-організатор                                                   Барарюк В.І.

Проглядів матеріалу: 1283 | Завантажив: ToniaRMC | Дата: 29.01.2014 | Комментарії (0)

                                                                                                     "Ой зима, зима, зима!

                  Веселіш пори нема!       

                  Гірки, сани, гомін сміх ,

                 Синій вечір, білий сніг.

Ось і забіліла дивна, холодна і чарівна зима! Вкрила землю снігами, інеєм прибрала, засвітила зірочки – сніжинки. Як же все змінилось! І така дивовижна і незбагненна краса всюди. І всім весело , а особливо дітям, які чекали цього дива, і всім серцем радіють красі зимового довкілля.

                                                                                 Зав. ДНЗ  Н.В. Чорней

Проглядів матеріалу: 1723 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 29.01.2014 | Комментарії (1)

"На Аскольдовій могилі
Поховали їх —
Тридцять учнів українців,
Славних, молодих…"
Павло Тичина

    Добре кажуть, що «Хто не знає свого минулого, не вартий свого майбутнього». І це дійсно так, бо так само, як дерево тримається на землі своїм корінням, так людина тримається на землі своїм минулим. Людина, яка не знає минулого – як перекотиполе, куди вітер подує, туди воно і котиться. Куди вітром приб'є - там і залишить своє насіння. Але ж людина не перекотиполе. Саме тому ми повинні знати історію. А історія наша полита кров’ю і слізьми.
Однією з найтрагічніших її сторінок є бій під Крутами, який відбувся 29 січня 1918 року. Саме цій події вчитель історії Зарубайко М.А. підготовала виховну годину для учнів 10-го класу на тему « Бій під Крутами».

Метою заходу було сформувати в учнів почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії та героїчного минулого. Під час заходу було продемонстровано презентацію, присвячену цим трагічним подіям, а також учні підготували цікаві  факти про бій під Крутами, які проілюстрували наочністю та у формі доповідей і рефератів.

Проглядів матеріалу: 1592 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 29.01.2014 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 1227 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 29.01.2014 | Комментарії (0)

  Сьогодні вчителем української мови Бойко Марією Іванівною був проведений урок з п’ятикласниками на тему «Слова, протилежні за значенням (антоніми)».

    Марія  Іванівна провела дуже цікавий та змістовний урок, який почався з привітанням вчителя. Також був створений емоційний настрій, який учні підтримували до кінця уроку.

    Вчителька використала різноманітні форми роботи: робота з картками, робота в групах, робота в парах. Цікавими були такі ігри: «Знайти брата», «Підбери антоніми», кросворд «Антонім», «Лінгвістична естафета», «Обличчя до обличчя».

   Учні були в захваті від уроку.

                                                   Заступник директора з НВР

                                                                            Кирстюк О.М.

Проглядів матеріалу: 1290 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 29.01.2014 | Комментарії (0)

                                      "Учитель - бджілка, а знання учнів - мед".

Кожен вчитель завжди прагне до вдосконалення, і кожного разу разом з учнями має відкривати для себе щось нового.

Відповідно до плану роботи Йорданештської ЗОШ №2 на 2013-2014 н.р.  проводиться Декада педагогічної майстерності вчителів, які атестуються в поточному навчальному році. Відповідно, для проведення Декади, було складено план, в якому зазначено заходи, які будуть проводитись та хто відповідає за їх проведення. Протягом  Декади,  вчителі  які атестуються в поточному навчальному році мають можливість продемонструвати свою майстерність через відкриті уроки.

 Свою майстерність цими днями продемонструвала  вчителька математики Костинян Марія Іллівна проводячи відкритий урок  в 5-му класі на тему «Додавання і віднімання дробів з однаковими знаменниками».  Через різні інноваційні методи роботи вчителька відкрила «двері пізнання» і учні з легкістю зрозуміли новий матеріал. На уроці широко були представлені ігрові технології, які вчителька використовує у своїй роботі, що продемонструвало нестандартний і творчий підхід вчительки &nbs ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 1410 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 29.01.2014 | Комментарії (0)

         Зимова пора дуже холодна та сувора, але для Молодійських дошкільнят вона виявилась  довгоочікуваною, цікавою, насиченою на різноманітні розваги. Адже саме цієї пори можна очікувати  на  незвичайні пригоди. Педагоги нашого закладу урізноманітнили прогулянки дошкільнят і допомогли їм за допомогою творчості та креативності поринути у світ зимової казки. Так із кольорової води, на фоні білого снігу  зявилися різнобарвні грибочки. За допомогою чарівних фарб, малята створили цілі картини літа. Скільки радості і здивувань можна було побачити у допитливих оченятах дітлахів під час експериментування зі снігом та водою.  Ну і звичайно неможливо  обійтися без традиційних перегонів на санчатах та ігор зі сніжками. Емоційне задоволення та піднесений настрій отримали малеча та дорослі.



Проглядів матеріалу: 1322 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 29.01.2014 | Комментарії (0)

З метою відзначення у 2014 році 200-річного ювілею видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка, підтримки заходів із вивчення і популяризації спадщини Великого Кобзаря Указом Президента України № 257/2012 «Про додаткові заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка» 2014 рік оголошено в Україні Роком Тараса Шевченка.

Черепковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів  також долучилася до всеукраїнських заходів.

Учнями четвертого класу під вмілим керівництвом класовода Колотило М.І.

було розроблено та проведено свято, приурочене до ювілею видатного Кобзаря. Захід був насичений віршами піснями та інсценізаціями з життя нашого славетного співвітчизника.

Діти та їх батьки почули історії написання найвідоміших поем та віршів про Україну, які були написані здебільшого в неволі.

  


 

Педагог-організатор                                                   Барарюк В.І.

Проглядів матеріалу: 1288 | Завантажив: ToniaRMC | Дата: 28.01.2014 | Комментарії (1)

Роком Т.Г.Шевченка проголошений 2014, ювілейний рік народження Великого Кобзаря. Відзначення цієї дати розпочалося і в Корчівецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Один із заходів знайшов своє втілення в поетичних читаннях під назвою «Слухаємо Шевченка…».  Вже котрий тиждень поспіль кожна робоча лінійка після підняття Державного прапору і звучання Державного гімну розпочинається з виразного читання Кобзаревих віршів. Щопонеділка їх  представляє один із класів. Відповідно до вікових особливостей звучать і окремі поезії, і уривки з великих за обсягом Шевченкових творів. Вже прозвучали «Мені тринадцятий минало…», «Лілея», «І золотої, й дорогої…», а такі як «Садок вишневий коло хати…», «Думи мої, думи мої»,  «Зоре моя вечірняя» юні вихованці представили у вигляді музичних творів.

  Велику радість слухати Шевченка педагоги і вихованці мають намір і після 9-го березня.

  За нашим переконанням, який би твір не прочитати, він є актуальним і своєчасним завжди. Ближче до ювілейної дати школа готується відзначити 200 літню річницю Кобзаря загальношкільним святом. 

                                              Вчитель української мови та літератури  М.І.Процюк





Проглядів матеріалу: 1264 | Завантажив: ToniaRMC | Дата: 28.01.2014 | Комментарії (1)

    На самого Йордана , на Водохреща не сиділось вдома туристам Глибоцького  ліцею.Разом з колегами, учнями Глибоцької , Камянської,Луківської ЗОШ, вночі з 16-го на 17.01.2014  вирішили виїхати до с.Лазещина Закарпатської обл., щоб здійснити сходження на найвищу точку Українських Карпат  - г. Говерлу.Успішно подолали 10км з Лазещини до приюту Козьмещик, де розмістились в будиночку.В суботу 18.01.2014, наша група , до складу якої входили Ванзуряк Олександр 11-М, Лупуляк  Олександр 10-М, Безушко Валентина 11-М, Косован Анастасія 11-М,Зегря Максим 8-Ф, Лупуляк Роман і Дудка Павло з 5-Б та керівники Сандул Д.В.,Лупуляк А.М. вирушила на сходження.Погодні умови зовсім не сприяли: зранку йшов дощ, йти було важко.Снігом порадувала нас мандрівка аж на висоті 1500м, на полонині Гропа , де ми зробили обід і пограли в сніжки, зліпили «Снігозавра».Далі підйом здійснювати було неможливо через сильний туман і вітер.Повернулись в будиночок до темноти.

           Хоч і не вдалось піднятись на саму вершину , дітям сподобалась подорож, та і Святвечір в горах – це романтично.Тому повертались додому з гарним настроєм і надією, що в слідуючий раз Говерла , Снігова Королева Карпатських гір, обов’язково нам підкориться!

Проглядів матеріалу: 1387 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 28.01.2014 | Комментарії (1)

    23 січня в Опришенській ЗОШ відбувся районний етап обласного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті Роси».Учасники фестивалю представили гарні твори, сучасні пісні ,народні танці.

  Дуже гарний виступ представив фольклорний колектив «Tălăncuţa» у новому складі  хоча діти ще дуже маленькі, але мають вже сценічну культуру, гарний вигляд. Виступили дуже емоційно і чисто. Також підняв всім настрій танцювальний колектив «Crenguţă de brad», який виконав  румунський народний танець «Hora bătrânească».  На  нашому фестивалі  виступили і солісти Х.Величко, С. Доготар та М.Радукан.   Виступи оцінювало почесне журі , на чолі з Н.Ванзуряк, яка  в кінці фестивалю подякувала всім учасникам, батькам за гарну підготовку і виступ. Також  вона відмітила виконавську майстерність, спритність і оригінальність  солістки Величко Х.

  Фестиваль закінчився, але спогади про нього залишаться  надовго в серцях учасників та їхніх батьків .









Проглядів матеріалу: 1444 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 28.01.2014 | Комментарії (2)

    Mіхай Емінеску - світоч румунської літератури, який багато років прожив на Буковині. За своє недовге життя він встиг створити величезну спадщину: зібрання творів Емінеску налічує 16 томів поезії, прози та публіцистики. Класик світового масштабу, він був справжнім виразником надій і страждань свого народу.

24 січня 2014 року у Карапчівському ліцеї ім. М. Емінеску проводився захід, присвячений 164-ій річниці від дня народження відомого румунського поета    Міхая  Емінеску.
Програма складалася з різних конкурсів : на кращого читця віршів великого поета, виконання пісень на слова поета, написання творів, есе, віршів. У цьому заході брали участь учні 1-х – 11-х класів.
Також наші учні брали участь у районному та обласному конкурсах юних декламаторів творів М. Емінеску.  Георгіян Костянтин та Кирчу Марінела були ведучими. Учениця Кирчу Марінела зайняла І місце у районному та обласному конкурсах.
У ліцеї випустили спеціальний випуск шкільної газети
.











 

Проглядів матеріалу: 1254 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 28.01.2014 | Комментарії (0)

     Другий тиждень в Турятському НВК тривають заняття по  проекту «Чесна гра». Наразі його тема - «Розумій свій організм». Метою цього заняття було ознайомити учасників із базовою інформацією про імунну систему, ВІЛ, СНІД та інші соціально небезпечні захворювання, а також оцінити рівень знань і ставлення учасників до проблеми ВІЛ.

      Унаслідок проведеного заняття  учні одержали уявлення про соціально небезпечні захворювання, знають, як працює імунна система людини,  як на неї впливає ВІЛ, як дотримуватися здорового способу життя.

Соціальний педагог – тренер проекту Гімчинська Марина



Проглядів матеріалу: 1234 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.01.2014 | Комментарії (0)

  З метою розкриття нових талантів, популяризації української, сучасної та фольклорної творчості, взаємозбагачення культурних традицій 25-26 січня  2014 року в Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» відбувся Регіональний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело надій» за підтримки Міністерства культури України, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту  Чернівецької обласної державної адміністрації, управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації.
Відповідно до Положення Фестивалю-конкурсу приймали участь обдаровані діти та молодь віком від 4 до 21 року. Основна ціль фестивалю «Джерело надій» - це конкурсна програма, в якій брали участь солісти-вокалісти, солісти-інструменталісти, виконавці розмовного жанру, хореографічні, вокальні, інструментальні та фольклорні ансамблі, театральні колективи, оркестри народних інструментів, театри мод, музичні школи, школи декоративно-прикладного мистецтва з м.Чернівці та Чернівецької області.
Наш район успішно представили і вибороли призові місця:

І місце - хореографічний колектив «Небесне сяйво» Глибоцького БТДЮ  на базі Станівецького НВК, керівник Шова Домніка Лазорівна.

І місце - Мірзамедов Михайло, учень Корчівецької ЗОШ, вихованець гуртка «Сольний спів» Глибоцького БТДЮ, керівники Дручук Інна Романівна та Юркевич Олексій Іванович.

ІІ місце – колектив сучасного танцю «Небесне сяйво» Глибоцького БТДЮ  на базі Станівецького НВК, керівник Шова Домніка Лазорівна.

  За рішенням журі наші переможці запрошені на ХVІІІ-й Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело надій», який відбудеться 22 лютого 2014 року в м. Києві.
  Щиро вітаємо переможців та бажаємо успіхів на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі та творчих злетів.





... Читати далі - тисни тут
Проглядів матеріалу: 2258 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.01.2014 | Комментарії (2)

     Сьогодні, 25 січня 2014 року, на базі Чернівецького професійно-технічного училища №8 стартував ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури. Олімпіада проходитиме у два тури: І –теоретичний та ІІ – практичний.
На урочистій частині були присутні члени оргкомітету: заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА - начальник управління фізичної культури та спорту Анатолій Швець; методист Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області В’ячеслав Гавлюк; начальник Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Корнелій Жукотинський; завідувач науково-методичного центру виховної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Петро Старовойт; доцент кафедри педагогіки, психології та теорії управління освітою, кандидат педагогічних наук Маріан Бирка; викладач кафедри педагогіки, психології та теорії управління освітою Андрій Драпака; директор Чернівецького професійно-технічного училища №8 Роман Цвірінько.
Під час урочистого відкриття учасників привітав Анатолій Швець, який зазначив: «Бажаю успіхів та досягнення тих висот, які ви поставили перед собою. Я впевнений – у вас все вийде!»
«Перемога – за сильнішим. Бажаю учасникам найвищих досягнень у спорті», - зазначив Корнелій Жукотинський.
«Організатори зробили все, щоб олімпіада була проведена на належному рівні. Тож бажаю віри у свої сили та високих результатів» та детально розповів про структуру проведення олімпіади В’ячеслав Гавлюк.
Оцінюють знання та вміння учасників олімпіади висококваліфіковане журі. Із 27 зареєстрованих школярів на олімпіаду з’явилось всі учасники.
Слід відмітити що почесне третє місце посіла учениця Глибоцького ліцею Дручук Ліза (Лупуляк А.М.- вчитель фізичного виховання) та учень Глибоцької  ЗОШ  Головчак Сергій( Стрільчук М.А.- вчитель фізичного виховання).
 Дякуємо за допомогу в підготовці методисту Глибоцького РМЦ Ляху М.Г., директору Глибоцької ДЮСШ Стрільчуку П.Г., та всім тренерам (гімнастики, легкої атлетики, баскетболу, гандболу, футболу, туризму)





















Проглядів матеріалу: 1359 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.01.2014 | Комментарії (2)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024