Субота, 11.05.2024, 05:08















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 345 346 347 348 349 ... 351 352 »

Найвищими цінностями суспільства є життя і здоров’я дітей. Щоб дитина розвивалася гармонійно, була життєрадісною, виросла повноцінним громадянином, вона повинна бути насамперед здоровою морально і фізично. Максимальні умови для розвитку і виховання дітей дає  навчальний заклад.

 

     У Багринівській ЗОШ проходить тиждень безпеки дитини у початкових класах. Це практичне закріплення знань, отриманих учнями при вивченні за навчальними програмами питань з безпеки життєдіяльності та цивільного захисту населення. З учнями було проведено такі заняття:

 

-  засоби захисту органів дихання і шкіри,

-  дії учнів при пожежі,

-  правила пожежної безпеки в домі, школі,

-  евакуація з приміщень у разі виникнення пожежі,

- основні правила безпеки при використання побутових нагрівальних, електричних та газових приладах.

          На робочій нараді з вчителями початкових класів директор школи - начальник ЦЗ школи Михайло Акатріні наголосив, що життя безпечне лише у тому випадку, якщо дорослі здогадаються запропонувати дівчаткам і хлопчикам елементарні правила безпечної поведінки, практичні навичк та дій у найбільш типових  екстремальних ситуаціях, які виникають на вулиці, вдома, у школі, в лісі тощо.

         Головне – навчити наших дітей елементарним правилам безпечного  життя: на вулиці, в транспорті, в лісі.

   

  

 

Проглядів матеріалу: 2183 | Завантажив: Bagrunivka | Дата: 03.02.2014 | Комментарії (0)

  З 27 січня по 31 січня у ліцеї було проведено заняття № 2 "Розумій свій організм" за програмою «Fair Play – Чесна Гра». Мета заняття -  ознайомити учасників із базовою інформацією про імунну систему, ВІЛ, СНІД та інші соціально небезпечні захворювання, оцінити рівень знань і ставлення учасників до проблеми ВІЛ.

 Читати більше - Тисніть тут
Проглядів матеріалу: 629 | Завантажив: Жанет | Дата: 03.02.2014 | Комментарії (0)

   Один раз на рік до школи приходять всі її випускники. 1 лютого 2014року в Черепковецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся традиційний вечір - зустріч шкільних друзів. Цього суботнього дня до стін рідного закладу завітали її вихованці з усіх куточків України. Випускники мали можливість ще раз пройтися  шкільними коридорами, сісти в класах за парти, поспілкуватися один з одним, а також знову стати учнями на імпровізованих уроках, які для них провели їх класні керівники.

    Шкільний дзвінок зібрав випускників у святково прикрашеній актовій залі. Під час урочистої частини гостей привітав директор закладу Столярчук Ю.В.

            Зі сцени звучали спогади випускників - ювілярів, які закінчили школу 35, 30, 25, 20, 15, 10 та 5 та один рік тому. Для них прозвучали також музичні вітання,інсценівки, та багато цікавих сюрпризів.

 Сподіваємося, що і в наступному році школа знову радо зустріне своїх випускників.








Проглядів матеріалу: 767 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.02.2014 | Комментарії (1)


На нараді розглянуто ряд важливих питань з організації навчально-виховного процесу в закладах освіти району.

Розпочалась нарада з представлення стажерів управління освіти-переможців конкурсу на заміщення вакантних посад головних спеціалістів: Репіної Олени Мірчівни та  Марчука Андрія Івановича.

Начальник управління освіти вкотре наголосив, що дотримання належних санітарно-гігієнічних норм та температурного режиму у школах та дитячих садках- найважливіша задача за умови низьких температур: «Директор школи, завідувач ДНЗ  несе персональну відповідальність за тепло у навчальному закладі. Вчасне інформування управління освіти про надзвичайні ситуації у закладі освіти для забезпечення оперативного реагування - обов`язок дирекції навчального закладу. Вкотре наголошую: школи і садки мають необхідне обладнання для забезпечення безперебійної подачі тепла, тому неприпустимо, щоб тепловий режим не відповідав нормам.»

Заступник начальника управління освіти І.Ю.Цуркан доповіла, що минулого тижня відбулось засідання Регіональної експретної комісії, яка атестувала Молодійський ДНЗ, Молодійську ЗОШ та Михайлівський НВК.

Також Інна Юріївна повідомила, що згідно програми комплексної перевірки стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення і територій, техногенної та пожежної безпеки, організації аварійно - рятувальної справи у Глибоцькому районі у навчальних закладах району відбудеться  перевірка з цивільного захисту з 4 по 7 лютого .

 Методисти РМЦ звітували про результати участі команди району в  обласних олімпіадах:

Ольга  Василівна  Блисенко розповіла про успішні результати з екології: Славута Богдан з Глибоцького ліцею (вчитель Гаврилюк Н.І.) здобув переконливу перемогу-І місце,  Величко Максим з Глибоцького ліцею (вчитель Козачук О.О.) посів ІІІ місце. Про успіхи на олімпіаді з французької мови доповіла Заяц Віра Петрівна: «Вкотре високу педагогічну майстерність та якість знань учнів продемонструвала Йорданештська ЗОШ №2. Кирчу Марія Григорівна підготувала переможця - перше місце посіла Кирчу Марінела, учениця 7 класу, яка обійшла у змаганні минулорічну переможницю державного етапу, а Оксана Дмитрівна Кирчу підготувала Лукинюк Анну-Марію, яка посіла ІІІ місце.»

Непримустимо низькі результати участі команди району в олімпіаді з інформатики. Начальник управління дав доручення вивчити стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів з інформатики та доповісти про це на колегії управління освіти.

Голова райкому профспілки працівників освіти С.І.Лазурко ознайомила присутніх з підсумками обласного конкурсу на кращий колективний договір заладу освіти. Відрадно, що серед трьох переможців у області- колектив Кам`янської ЗОШ, який нагороджено премією 600грн., а директора Карлійчука О.В. та голову ПК Стрілак Є.І. – грамотами Обкому профспілки працівників освіти і науки.

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 698 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.02.2014 | Комментарії (0)

   Акцію організовує Міжнародний благодійний фонд допомоги дітям «Сильні духом», які долають рак та розсіяний склероз з метою збору коштів для організації повноцінного дитячого реабілітаційного центру в Україні. Проект «Назустріч мрії» ініційований власне дітьми, які успішно пройшли реабілітацію. Його реалізація передбачає збір коштів для організації дитячого реабілітаційного центру «Будинок Казки», а саме — придбання земельної ділянки 5,5 га та будівництва дитячого реабілітаційного центру за адресою: Чернігівська обл., Бобровицький р-н, с. Рокитне, провулок Княжий.

Акція проходить у Багринівській ЗОШ. Учням початкових класів вчитель Марія Топало розповіла про дівчинку Софійку, яка самостійно вигадала благодійну акцію «Назустріч мрії». Домніка Берсан, педагог – організатор, розповіла про секрет дівчинки, вона вміє робити янгола, який творить добрі справи. Учні з класоводами зробили багато янголят, щоб було дуже багато добрих справ. Також учні подивились відео ролик про дівчинку Софійку. Нагадаємо, що у тому році учні активно прийняли участь у благодійній акції «Щастя на крилах» .

Успішна реалізація цього проекту дасть змогу в майбутньому відкрити подібні Центри реабілітації в кожному регіоні України, що сприятиме створенню оптимального функціонування цілісної системи щодо захисту прав дітей в Україні.

Ми мріємо, щоб всі діти були здорові та щасливі. Запрошуємо прийняти участь у здійсненні мрії. Збудуємо "Будинок казки" разом!

Проглядів матеріалу: 889 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.02.2014 | Комментарії (0)

З метою виявлення юних аматорів сцени 31 січня у Карапчівському  ліцеї ім. М. Емінеску відбувся районний етап обласного фестивалю «Чисті роси» у номінації «Музичне мистецтво», а саме: «Художнє виконавство», «Хореографічне мистецтво», «Циркове мистецтво».

    Учні показали свої таланти. Учасники вокального ансамблю «Сiocârlia» під керівництвом Товарницької О. А. виконали пісні. Прекрасно  виступили і солістки Бостан Одоріка та Неделку Марінела. У номінації «Хореографічне мистецтво» учні 4-7 класів виконали сучасні  танці, хореографами яких були їхні класні керівники.  Дуже гарний виступ представив танцювальний колектив «Plai bucovinean» під керівництвом молодого хореографа Товарницької Іонели, який виконав  румунський народний танець «Suită bucovineană»

Номер гімнастики у виконанні  учениці 5 класу Фретеучан Маріяни з елементами м’яча та стрічок стали кульмінацією даного свята.

    Левчук Аліна Георгіївна – педагог-організатор Карапчівського ліцею























... Читати далі - тисни тут
Проглядів матеріалу: 668 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.02.2014 | Комментарії (0)

     

Битва під Крутами – один із важливих сюжетів сучасної української історичної пам’яті, який вже давно перестав сприйматись, як рядова історична подія. Бій, що відбувся на залізничній станції «Крути» 29 січня 1918 року між більшовицькими військами Михайла Муравйова та об’єднаними військами юнкерів 1-ї Київської юнацької школи ім. Б. Хмельницького та першої сотні новоствореного студентського куреня… Перше звернення до битви під Крутами на офіційному політичному рівні у незалежній Україні відбулося 24 січня 2003 року, коли було видано розпорядження «Про вшанування пам’яті Героїв Крут». А 29 січня 2006 року, на 88-му роковину бою під Крутами, на місці битви була проведена перша масова церемонія вшанування пам’яті героїв. Відбувся мітинг-реквієм, на якому були присутні представники української влади. 14 Жовтня 2008 року на день покрови у вагонах станції відкрився музей «Герої Крут», у експозиціях якого представлені близько 500 предметів й архівних матеріалів. Бій під Крутами – це символ жертовності і подвигу в ім’я свободи Української держави.

Проглядів матеріалу: 634 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.02.2014 | Комментарії (0)

    Відповідно до плану роботи управління освіти Глибоцької РДА  та Глибоцьким БТДЮ, з метою кращого виховання школярів засобами музичного мистецтва та розвитку кращих традицій художньої творчості школярів, 30 січня в Нижньосиньовецькій ЗОШ відбувся районний етап обласного фестивалю „Чисті роси”. Даний фестиваль дитячої та юнацької творчості цього року проходить у номінації «Музичне мистецтво», а саме: «Художнє виконавство», «Хореографічне мистецтво», «Циркове мистецтво».
     Учні представили на розгляд фаховому журі Глибоцького БТДЮ свої таланти, а саме: учасники музичного гуртка під керівництвом  Георгіу О.Л., та вчителя музики Сташеску В.В.. виконали наступні українські  пісні «Рушник», «Батьки мої», «Ой у вишневому садочку»; учениця 6-го класу виконала пісні «Sârba de demult” та «Мама»; учениця 5-го класу виконала пісню «Dragă-mi-i să joc” ; музичні твори «Un buchet de melodii» у виконанні учня 4 класу Єпуре Максима (сопілка) .
     У номінації «Хореографічне виконавство» учні 2 класу виконали  «Румунський народний танець», але учні 6-7 класів виконали «Гуцульський танець». На заключення фестивалю хор учнів виконав пісню «Doina despre limbă”.
Отже, саме так розвиваються творчі здібності  учнів, збагачується скарбниця мистецтва новими музичними творами, танцями простих  талановитих дітей.
Заступник директора з ВР                            Унгурян М.І.








Проглядів матеріалу: 686 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 02.02.2014 | Комментарії (0)

"В нашій школі знову свято
Чути музику і сміх.
На прекрасне свято нині
Ми вітаємо усіх.

Обіцяєм, що не буде
Ніхто нині сумувати,
Всіх ми кличем разом з нами
Про наше свято прочитати.
"
    Справжня зима запанувала повсюди, але незважаючи на холод, серце та душу гріє атмосфера свята, яка окрилила цими днями нашу школу. Можливість почуватися себе щасливими і вдягти національні костюми мали наші діточки, але найщасливішими є їхні бабусі, які підготували ці костюми, щоб їхні внуки виглядали якнайкраще.
        Члени журі районного етапу обласного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» завітавши до нашої школи, мали можливість оцінити старанність наших зберігачів традицій , почути наші буковинські пісні у виконанні хору та вокальних груп дівчат та хлопців під керівництвом Божеску І.І. – керівника вокального гуртка, оцінити старанність наших учнів у народних танцях «Чобенашул», «Дупе обічей дін сат», «Хора фетелор» під керівництвом Лютик З.К. – керівника хореографічного гуртка, почути соло на акордеоні у виконанні учня 8-го класу  - Костинян Івана. Ще наші гості та учні лишилися зачарованими піснями  «Йорденіштянул» та «Ave Maria» у виконанні учениці 7-го класу  - Шапка Іонели.
    Ми ще раз довели, що є справжніми зберігачами звичаїв і традицій і знаємо, що ці традиції будуть передаватися з покоління в покоління.

Опаіць Марія Іванівна
педагог-організатор та вчитель румунської мови
Йорданештської ЗОШ №2








Проглядів матеріалу: 688 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 02.02.2014 | Комментарії (0)

     Цей фестиваль є  традиційним у  нашій школі. Відкрила його учениця 8-го класу Мірабела Плеван  з чудовою українською піснею «Одна Калина». Потім вона виконала ще одну румунську пісню «Наша мова». Інша учениця нашої школи Коріна Цугуй  у народному  вбранні  виконала народну румунську пісню «Сирба»,  а потім  тріо дівчат з 9-го класу Коріна Морар,  Коріна Цугуй та Анамарія Тарица  виступали з піснею про  гірського пастуха. Молдавський народний танець «Хора дін Молдова» у виконанні  танцювальної групи 9-го класу та румунський народний танець «Хора і Сирба» у виконанні  танцювального  колективу 8-го класу,  надали  яскравого   колориту  всьому  фестивалю. Василь Василенюк  учень 8-го  класу  заграв  на скрипці  класичну мелодію. Хочу  подякувати класним  керівниками 8-го та 9-го класів В. Г. Цициу та І. В. Плеван за  хорошу  підготовку  своїх класів, за роботу, яку  провели  зі своїми учнями. Журі у складі працівників БТДЮ з Глибоки дав хорошу оцінку фестивалю у Купському НВК.

                                                                                                 Елеонора Скіпор  педагог – організатор





Проглядів матеріалу: 681 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 02.02.2014 | Комментарії (0)

     Школа – невід`ємна частина життя кожного з нас. Учителі-наставники дають нам не лише знання з програмових дисциплін, а й збагачують наш кругозір, закладають фундамент нашого майбутнього. Вони вкладають душу у кожного свого вихованця, радіють успіхам і співпереживають поразкам. Саме у стінах школи ми знаходимо справжніх друзів: близьких по духу людей, з якими часто і у зрілому віці йдемо незвіданою дорогою життя. Іноді через метушню, клопоти, швидкий плин часу ми втрачаємо зв`язки із дорогими для нас людьми, проте в нашій пам`яті назавжди залишаються приємні спогади про безтурботне шкільне дитинство, звуки останнього дзвоника та доброзичливий теплий прощальний погляд вчителя, що благословляв нас у важку та непередбачувану дорогу на порозі дорослого життя.

          Першого  лютого у Глибоцькій ЗОШ І-ІІІст. відбулася "Зустріч однокласників" . У залі зібралося чимало охочих побувати на святі, проте найбільшу увагу приділяли нашим ювілярам, котрі закінчили школу  35,30, 25, 20,15,10 ,5, і наймолодшим, минулорічним нашим випускникам.

   Радісно привітав присутніх господар свята – директор школи Юрій Дмитрович Блисенко. Оплесками  зустрічали випускники виступи Гуцуляка Анатолія Миколайовича, Рубанець Марії Леонтіївни, Фівчук Тамари Іванівни, Георгіци Людмили Олексіївни, Фоки Тамари Гнатівни, Крючко Ірини Петрівни, Крючко Ольги Мирославівни, Крайської Дарини Григорівни.

 Гості-випускники поділилися  цікавими спогадами із свого шкільного життя, розповіли про те, як склалася їхня доля після закінчення школи.

  Учні 11 класів провели анкетування випускників минулих років. З результатами анкетування ознайомили присутніх  Вовк Лідія,  президент шкільного парламенту, та її заступник Добрянський Віталій. Несподіванкою для гостей було нагородження дипломами: в номінації « Найбагатодітніша родина» нагороджено випускника 1984 року Купецького Анатолія, в номінації «Найоригінальніша професія» нагороджено випускника 1999 року Німачука Федора, в номінації  «Найтитулованіший випускник» нагороджено випускника 1989 року  Грабовського Вячеслава.

 Подарували усім присутнім  свої пісні випускники Сандуляк Анна та   Гусак Андрій, танці та пісні були презентовані гостям учнями школи. Після закінчення вечора випускники спілкувалися зі своїми вчителями,   ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 651 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 02.02.2014 | Комментарії (1)

          З метою розширення і поглиблення знань про професії та їх зміст, створення умов для задоволення потреб учнівської молоді з професійного самовизначення у пізнавально-розважальній формі 31 січня 2014 року на базі Глибоцького ліцею проводився турнір знавців професій у формі пізнавально-розважальної гри (КВК) «Калейдоскоп професій». Кожна команда повинна була представити своє бачення професії і підійти до цього з гумором, що для учасників не склало особливих проблем. Всього у конкурсі брало участь 6 команд Глибоцького району:

Глибоцького та Старововчинецького ліцеїв, Коровійської, Луковицької, Багринівської ЗОШ, Слобідського ліцею. Команди Старововчинецького ліцею та Луковицької ЗОШ презентували професію кухаря, Багринівської ЗОШ - пожежного, Слобідського НВК - лікаря, Коровійської ЗОШ - провідника, Глибоцького ліцею - бджоляра. Учасники конкурсу продемонстрували авторську та виконавчу майстерність, артистизм, оригінальність. Переможцями стали команди Глибоцького ліцею - І місце, Коровійської ЗОШ - ІІ місце, Старововчинецького ліцею - ІІІ місце. Всі учасники були нагороджені грамотами, грошовими сертифікатами та солодощами від районного Центру зайнятості.                                                             

              

             

             



Проглядів матеріалу: 885 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 02.02.2014 | Комментарії (1)

        1 лютого 2014 року, в приміщенні Чернівецького професійного ліцею сфери послуг розпочався ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики. Цьогоріч олімпіада проводиться у 2 практичні тури – 1 та 2 лютого.

У актовій залі закладу Любов Тарангул, голова оргкомітету, заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації привітала учасників, побажала перемоги та наголосила, що за останні десятиліття зроблено значний прорив у сфері інноваційних технологій, які роблять наше життя комфортнішим. Тому кожен з учасників є переможцем, адже він вносить лепту в життя свого навчального закладу, району, а тепер і області.

З порядком проведення олімпіади присутніх ознайомила Ганна Скрипська, методист НМЦ природничо-математичних дисциплін ІППО Чернівецької області, яка зазначила, що учасники працюватимуть на платформі серверу Хмельницького ОІППО, з якою вони ознайомились під час тренувального туру.

З учасниками працює експерт-консультант Федір Сопронюк, декан факультету комп’ютерних наук, завідувач кафедри математичних проблем управління і кібернетики інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук ЧНУ ім.Ю.Федьковича, професор, доктор фізико-математичних наук. Федір Олексійович під час вітального слова висловив бажання бачити переможців олімпіади серед студентів свого факультету. 

Оцінювати роботи учасників буде компетентне журі на чолі з Валерієм Фратавчаном, доцентом кафедри математичних проблем управління і кібернетики інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук ЧНУ ім.Ю.Федьковича, кандидат фізико-математичних наук.

Впродовж двох днів з учасниками працюватимуть працівники Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області та навчального закладу, де проводиться оімпіада на чолі з Георгієм Куришем, начальником управління освіти і науки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА.

Колектив ліцею сфери послуг під керівництвом Орисі Цимбал, директора закладу забезпечив учасників теплими технічно забезпеченими аудиторіями та сніданком.

Наш район успішно представили:

Яніцкий Алін Михайлович, Карапчівський ліцей;

Божеску Аліна Миколаївна,Карапчівський ліцей;

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 786 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 01.02.2014 | Комментарії (0)

      Сьогодні, 1 лютого 2014 року, на базі Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей проходить ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології. Директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Михайло Бауер під час відкриття олімпіади відзначив: «Я переконаний, що учні повинні вивчати такий предмет, як екологія. Це надзвичайно важлива і цікава наука. Ми повинні приділяти належну увагу і серйозно ставитися до викладання цього предмету.

Знаю, сьогодні у школах виділяється не багато годин на вивчення цього предмету. Але, як директор Департаменту я зроблю все можливе для того, щоб з наступного навчального року кількість годин викладання екології збільшилася».
У ході відкриття учнівської олімпіади Михайло Йозефович детально ознайомив учасників і відповідальних осіб з дорожньою картою. Він наголосив, що ні в якому випадку не повинно бути ніяких відхилень від неї, ніяких порушень.
«Ще раз нагадую, ви повинні довести що ви – найкращі, найрозумніші і найталановитіші. », –звернувся до учасників керівник освітньої галузі краю.
Відзначимо, що ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології повинен був проходити упродовж двох днів. Але на прохання вчителів краю, директор Департаменту прийняв рішення про зміну термінів проведення олімпіади – замість двох днів, конкурс буде проведено в один.
Олімпіада проводиться у ІІІ тури: І – написання тестів, ІІ – практична робота, ІІІ тур – захист проектів на екологічну тематику.
В олімпіаді з екології беруть участь учні 10-11-их. На олімпіаду з’явилося 35 конкурсантів з 35, тобто 100 % явка.

Наш район успішно представили:

Славута Богдан Ігорович, Глибоцький ліцей;

Величко Максим Анатолійович,Глибоцький ліцей.




Проглядів матеріалу: 838 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 01.02.2014 | Комментарії (0)

       1 лютого 2014 року, на базі Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки розпочався ІІІ тур Всеукраїнської олімпіади з французької мови. В урочистому відкритті взяли участь:  головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної роботи Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації Ольга Остафій; директор Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Григорій Білянін; завідувач НМЦ іноземних мов та міжнародних відносин Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Світлана Куриш; головний спеціаліст відділу економіки та соціального розвитку Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецькоїоблдержадміністрації Катерина Горюк; методист Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Валентина Гладка; директор Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки Савелій Одайський. З вітальним словом до всіх учасників звернулась Ольга Романівна, яка передала вітання від імені директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації Михайла Бауера. Григорій Іванович також привітав учасників та зазначив: « Бажаємо вам наснаги та вдачі у випробуванні!». Світлана Куриш детально розповіла про процедуру проведення олімпіади. У І турі учні виконуватимуть завдання у вигляді тестів. ІІ тур передбачає творчу письмову роботу, після чого відбудеться перерва. У ІІІ турі визначатиметься компетенція аудіювання. ІV тур – усне мовлення. Савелій Одайський провів інструктаж щодо порядку проведення олімпіади. За словами Савелія Івановича кожен учень отримав талон на харчування, також у закладі працює буфет. Учасникам заборонено користуватися електронними засобами. Оцінюють знання та вміння учасників олімпіади висококваліфіковане журі. Із 35 зареєстрованих школярів на олімпіаду з’явилось 33.

Наш район успішно представили:

Лукинюк Анна-Марія Віорелівна, Йорданештська ЗОШ №2 І-ІІ ст.;

Кирчу Марінела Іванівна, Йорданештська ЗОШ №2 І-ІІ ст.;

Міглей Валентин Костянтинович, Карапчівський ліцей.

... Читати далі - тисни тут
Проглядів матеріалу: 834 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 01.02.2014 | Комментарії (3)

     З 27 по 31 січня в Турятському НВК відбулося 3 заняття «Знай правила гри!» для учнів 7-11 класів. Метою було повторити й закріпити знання про шляхи передачі ВІЛ та способи захисту від ВІЛ-інфекції.

        Заняття пройшли у формі гри «Правда чи не правда?» та «Світлофор». Клас об’єднувався  у дві групи та виконував команди тренера.

    В результаті  -  учні дізналися  про шляхи передачі ВІЛ та способи захисту від ВІЛ-інфекції, уміють пояснити способи, за допомогою яких можна уникнути розповсюдження ВІЛ, мотивовані дотримуватися поведінки, безпечної щодо інфікування ВІЛ.

 

                                                            Соціальний педагог Гімчинська М.Д.

Проглядів матеріалу: 1332 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 31.01.2014 | Комментарії (0)

Зима - прекрасна пора року. Чистий сніжок, морозець, слизькі крижані гірки піднімають настрій.

    Але це не тільки сніги та морози, але ще й велика радість дітям. Адже тільки взимку можна покататися на ковзанах, на лижах, на санчатах. А скільки дивного і неповторного несе вона у світ!

     29 січня у Тарашанському ДНЗ з  дошкільнятами старших груп  ,   вихователі  Заіць М.М.,  Чуляк Ю.К.,  Кудрик Л.М.  провели  нетрадиційне заняття з образотворчої діяльності. Фарби в дитячих руках поводилися не зовсім звично: розпливалися, розтікалися, змішувалися, але  малята їм  в цьому не заважали -  навпаки дошкільнята створювали нові кольори прямо на снігу, основними інструментами при цьому були пензлики, губки та ємкості з розпилювачами.    

    Малята не задумуючись перевтілили на сніговій галявині свій літній настрій.

    Світ дитинства – це світ казки, гри, творчості. І саме вони допомагають достукатися до дитячого серця, вселяти  в нього любов, доброту, милосердя, щедрість та радість.

Проглядів матеріалу: 1443 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 31.01.2014 | Комментарії (2)

       Цими днями Шевченкове слово лунає всюди, не лишаються осторонь і учні Йорданештської ЗОШ №2, які під керівництвом вчителя української мови – Гушулей Р.В. згадали про «Троянди Шевченкової любові»,  яких він любив і які прикрасили його «сад життя».

   Ведучі заходу  розповіли учням старших класів про Тараса Григоровича про жінок, яких він зустрів на своєму життєвому шляху, в яких закохувався, які ставали музами його поезії.

   Мало кому в коханні так не щастило, як Тарасові Шевченку. Маючи унікальні таланти, гострий розум, товариську вдачу, привабливу зовнішність, він, здавалось би, був приречений на успіх у жінок. Натура творча і вразлива Кобзар часто закохувався. І в нього закохувалися. Та особисте життя великого українця так і не склалося. Не судилося Тарасові Шевченку продовжити свій родовід у наступних поколіннях.

 

   Діти з захопленням слухали і багато дізналися про особисте життя Тараса Шевченка. Про перше сильне почуття Тараса до сусідської дівчини Оксани Коваленко - юної Беатріче його поезії, до польської дівчини Дуні Гусиковської, яку він зустрів в юні роки в Варшаві, і до Феодосії Кошиць, з якою він хотів одружитися перебуваючи в 1843 р. в рідному селі Кирилівці.

 

   А далі було велике кохання до Ганни Закревської, якій він присвятив багато віршів, про те ким була для нього Варвара Рєпніна, яку роль зіграла вона в його долі. А ще Агата Ускова, Катерина Піунова, Ликера Полусмакова.

Скільки прекрасних троянд зустрів Шевченко на своєму шляху, та, на жаль, усі вони зів'яли так і не подарувавши поетові такого бажаного щастя.

Опаіць Марія Іванівна

педагог-організатор та вчитель румунської мови

Йорданештської ЗОШ №2

Проглядів матеріалу: 1469 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 31.01.2014 | Комментарії (2)

        Здоров’я – поняття багатопланове, це не лише відсутність хвороб, але й високий рівень, пристосування, благополуччя, комфортне психологічне самопочуття, толерантні соціальні відносини. Проект «Fair Play – Чесна Гра» реалізується Державною службою України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань спільно з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та Державною службою молоді та спорту України в рамках Національної соціальної ініціативи «Давай разом!», а також  в рамках Національної інформаційної кампанії «Не дай СНІДу шанс!». У нашій Багринівській ЗОШ І-ІІІ ступенів продовжується акція «Профілактика ВІЛ/СНІДу серед молоді в Україні» за проектом «Чесна гра» впровадженого німецьким товариством міжнародного співробітництва. Під час акції учні  брали участь у тренінговій вікторині «Підтримуємо імунітет»,яку провів практичний психолог школи Топало Юрії. Вчитель фізичної культури Андрухович Євген провів з учнями гру "Світлофор”. Учням було запропоновано розглянути карточки із життєвими ситуаціями та разом обговорювати ситуації і вирішувати безпечні вони чи небезпечні. Через естафету «Підтримуємо імунітет» та гру  «Світлофор», вчителя навчали дітей, як запобігти поширенню ВІЛ/Сніду. Наша школа являється базовим навчальним закладом для впровадження стандартів якості превентивної освіти у Глибоцькому районі.

Завдяки проекту «Fair Play – Чесна Гра» тисячі хлопчиків і дівчаток, у тому числі з уразливих верств населення, зможуть відчути переваги здорового способу життя та відповідального ставлення до власних рішень і вчинків, а також навчитися грі в футбол, взяти участь у спортивних турнірах, змістовно проводити вільний час.

 

Проглядів матеріалу: 1502 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 31.01.2014 | Комментарії (2)

   31 січня на базі  методцентру управління освіти Глибоцької РДА відбулось засідання РМО вчителів , які викладають українську мову в початкових класах  з проблеми:"Текстоцентричний підхід до вивчення української (державної) мови і формування навчальних компетентностей учнів.”

Відкрила засідання ,ознайомила присутніх з планом роботи семінару та розкрила зміст  лінгвістичних дослідженнях у формуванні навчальних та  комунікативних компетентностей учнів-методист РМЦ Леонтій Е.М. Керівник РМО - вчитель Грушівського НВК Оленюк В. О. розповів про форми , методи роботи над текстом та розробив методичні рекоменда-

 ції ,щодо роботи над текстом з учнями початкових класів.

На високому рівні свій досвід роботи з проблеми семінару та пристендовий урок з  теми « Дієслово» презентувала вчитель Багринівської ЗОШ І-ІІІст. Заболотнюк М. Г.

Учасники семінару  затвердили рекомендації,які стануть засобом підвищення фахової майстерності вчителя, якості викладання цього предмету в школі , які вирішили провести в початкових класах тижні української мови , також конкурс читців присвяченого  200 – річчю  від дня народження    Т.Г. Шевченка.







Проглядів матеріалу: 1356 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 31.01.2014 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024