Вівторок, 19.03.2024, 11:19















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна           Діяльність районного методичного центру          Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Категорії розділу
Напрямки роботи [1549]
Методична допомога вчителям-предметникам [570]
Планування роботи, нормативно-правова база [230]
Реалізація проекту "Відкритий світ" [41]
Централізована бухгалтерія управління освіти [54]
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Головна » Файли

Всього матеріалів в каталозі: 1907
Показано матеріалів: 11-20
Сторінки: « 1 2 3 4 ... 190 191 »

     Зовнішнє незалежне оцінювання 2021 року буде проводитись за програмами, затвердженими наказами МОН № 696 від 26 червня 2018 року, № 1426 від 20 грудня 2018 року та № 1513 від 04 грудня 2019 року.

На підставі зазначених програм будуть укладатися тестові завдання для проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року.

Програми зовнішнього незалежного оцінювання містять вимоги до рівня загальноосвітньої підготовки учасників ЗНО з одинадцяти навчальних предметів та конкретизують, що повинен знати та вміти випускник навчального закладу в межах визначених тематичних розділів з предмета.

Крім того, у програмі ЗНО з історії України наведено перелік пам’яток архітектури та образотворчого мистецтва, а також список персоналій обов’язкових для розпізнавання абітурієнтами.

Програма ЗНО з української мови та літератури у блоці «Українська література» містить перелік літературних творів, які виносяться на зовнішнє незалежне оцінювання, а також перелік слів з нормативним наголосом.

Рекомендуємо майбутнім учасникам ЗНО також ознайомитися з електронним безкоштовним посібником для підготовки до власного висловлення з української мови та матеріалами для підготовки до власного висловлення з англійської мови.

ПРОГРАМИ ЗНО 2021 РОКУ

Зовнішнє незалежне оцінювання 2018 | Переглядів: 215 | Завантажень: 0 | Додав: Ulia_RMC | Дата: 14.09.2020 | Коментарі (0)

Про   введення   в   дію Табеля термінових та строкових донесень  Міністерства освіти і науки України з   питань   цивільного захисту, охорони праці та безпеки життєдіяльності

         На виконання пунктів 8 та 68 Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 337, пункту 23 Порядку створення, утримання фонду захисних споруд цивільного захисту та ведення його обліку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.03.2017  № 138, пункту 2 наказу Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 11.10.2014  № 578 «Про табель термінових та строкових донесень з питань цивільного захисту», підпунктів 1 та 7 пункту 2 розділу II Положення про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу в установах і закладах освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 26.12.2017 № 1669, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23.01.2018 за № 100/31552, пунктів 7,8,9 розділу І, пунктів 2 та 6 розділу IV Положення про порядок розслідування нещасних випадків, що сталися із здобувачами освіти під час освітнього процесу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 16,05.2019 № 659, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13.06.2019 за № 612/33583, наказу Міністерства освіти і науки України від 11.08.2020 № 1037 «Про затвердження Табеля термінових та строкових донесень Міністерства освіти і науки України з питань цивільного захисту, охорони здоров’я та безпеки життєдіяльності», наказу департаменту освіти  і науки Чернівецької обласної державної адміністрації №261 від 02.09.2020 «Про   введення   в   дію Табеля термінових та строкових донесень  Міністерства освіти і науки України з   питань   цивільного захисту, охорони праці та безпеки життєдіяльності» та з метою упорядкування надання звітних матеріалів у сфері цивільного захисту, охорони праці та безпеки життєдіяльності до Міністерства освіти і науки України, приведення інформації у відповідність з єдиною системою звітності

Планування роботи управління освіти | Переглядів: 684 | Завантажень: 0 | Додав: Ulia_RMC | Дата: 07.09.2020 | Коментарі (0)

   Апеляційну заяву щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання учасник тестування має право подати в разі виникнення сумніву щодо правильності встановлення результату зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета або незгоди з рішенням щодо анулювання результату.

Таку заяву подають до Українського центру протягом 5 календарних днів з урахуванням дня офіційного оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з певного навчального предмета (сесії). Дату подання заяви визначають за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті. Апеляційна комісія при Українському центрі оцінювання якості освіти розглядає заяву протягом 15 календарних днів з урахуванням дня її надходження.

Звертаємо увагу на те, що розгляд апеляційної заяви – це фактично повторне визначення результату зовнішнього незалежного оцінювання. Адже в цьому разі здійснюють повторну технічну та предметну перевірки бланків відповідей.

Технічну перевірку виконання завдань сертифікаційної роботи проводять з метою встановлення правильності визначення результату зовнішнього оцінювання за наслідками обробки бланка відповідей типу А, а також додаткової персоналізації сертифікаційної роботи.

Зовнішнє незалежне оцінювання 2018 | Переглядів: 244 | Завантажень: 0 | Додав: Ulia_RMC | Дата: 17.07.2020 | Коментарі (0)

     В Україні триває основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. У вівторок, 07 липня відбудеться тестування з англійської мови. Для проходження тесту зареєстровано понад 117 тисяч учасників.

Проведення тесту розпочнеться об 11 годині. Вхід до пунктів тестування триватиме до 10.50.

Для допуску до пункту тестування необхідно мати при собі запрошення-перепустку, оригінал сертифіката учасника ЗНО та оригінал документа, серія та номер якого зазначені в сертифікаті.

Тест з англійської мови містить 59 тестових завдань, на виконання яких учасникам буде відведено 150 хвилин.

Сертифікаційна робота складається з чотирьох частин: «Розуміння мови на слух (аудіювання)» (16 завдань різних форм), «Читання» (22 завдання різних форм), «Використання мови» (20 завдань) та частина тесту «Письмо» (одне завдання відкритої форми).

Учасники розпочнуть роботу в тестовому зошиті із завдань частини «Розуміння мови на слух (аудіювання)».

Під час типової промови, що звучатиме перед початком виконання завдань сертифікаційної роботи, інструктор запропонує абітурієнтам прослухати фрагмент аудіозапису та перевірити якість звуку.

Зовнішнє незалежне оцінювання 2018 | Переглядів: 262 | Завантажень: 0 | Додав: Ulia_RMC | Дата: 06.07.2020 | Коментарі (0)

     Відповідно до наказу відділу освіти, культури,  молоді та спорту Глибоцької райдержадміністрації від 29 травня 2020 року № 220 «Про здійснення заходів щодо організації дистанційних літніх мовних таборів» на базі ЗЗСО Глибоцького району було організовано та проведено дистанційні  літні мовні табори (далі ДЛМТ) у період з 03 червня по 05 червня 2020 року. В даному навчальному році школи мали змогу провести ДЛМТ у червні або у серпні (з 25 по 28 серпня 2020). Основна мета мовного табору  - зацікавити учнів іноземними мовами та сприяти самостійній підготовці вдома.

Задачі ДЛМТ:

• створити умови для здобуття дітьми необхідних мовних навичок;

• допомогти дітям подолати мовний бар'єр;

• надати можливість удосконалити свою розмовну мову;

• поєднати навчання із захоплюючим віртуальним відпочинком;

• сприяти формуванню позитивної мотивації для подальшого удосконалення

англійської мови.

         У червні до ДЛМТ було залучено 220 учнів, з них: 40 учнів – було задіяно у франкомовному дистанційному літньому таборі, 6 – німецькомовному, 180 учнів –  англомовному  з 16 ЗЗСО. 11 ЗЗСО вирішили проводити табір у серпні. 5 ЗЗСО не проводили табір у червні з об’єктивних причин -  відсутність кадрів: Слобідський НВК та  Купський НВК №2, Нижньосинівецька ЗОШ (немає вчителя іноземних мов, попередні вчителі у декреті),  Купський НВК (сімейні обставини), Сучевенська ЗОШ (у зв'язку із хворобою вчительки). 7 ЗЗСО не надіслали матеріали проведення ДЛМТ та не повідомили про проведення ДЛМТ у серпні:  Йорданешська ЗОШ №1, Станівецький НВК, Кутбаїнська, Нововчинецький НВК, Опришенська ЗОШ, Стерченська ЗОШ, Кам'янська ЗОШ.

         Усі ДЛМТ працювали поєднуючи три напрямки: «Країнознавство», «Краєзнавство» та «Здоровий спосіб життя».

   Навчально-виховний процес у таборі організовувався за тематичними днями: День України, День країн, мова яких вивчається, День подорожей,  День дружби, День творчості, День хобі, День довкілля, День домашніх улюбленців, День професій, День кіно, День мрій, День музики й талантів, День розумника.

Літній мовний табір | Переглядів: 231 | Завантажень: 0 | Додав: Ulia_RMC | Дата: 06.07.2020 | Коментарі (0)

   Учнів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, звільнено від державної підсумкової атестації, водночас вони мають право пройти її за власним бажанням. Відповідний закон сьогодні, 18 червня 2020 року, ухвалила Верховна Рада України.
"Через епідеміологічну ситуацію парламент ухвалив рішення звільнити випускників нинішнього навчального року від державної підсумкової атестації. Водночас випускники мають право пройти ДПА, у тому числі й у формі ЗНО, за власним бажанням. МОН вже розробляє методичні рекомендації для закладів освіти – їх буде надіслано найближчим часом”, – зазначила т.в.о. Міністра освіти і науки України Любомира Мандзій.
ЗНО було і залишається обов’язковим для вступу до закладів вищої освіти. Скасування ЗНО є неприпустимим, оскільки це єдиний об’єктивний механізм прозорого вступу до вишу.
Зовнішнє незалежне оцінювання 2018 | Переглядів: 208 | Завантажень: 0 | Додав: Ulia_RMC | Дата: 19.06.2020 | Коментарі (0)

Глибоцький навчально-методичний центр - комунальна установа системи освіти, що забезпечує науково-методичний супровід освітнього процесу у закладах дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, здійснює діяльність у сфері підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів освіти району та ОТГ, є центром професійного розвитку педагогів.

КУ «Глибоцький навчально-методичний центр» створено рішенням сесії Глибоцької районної ради від 13 березня 2020 року.

Методичний супровід освітнього процесу у поточному навчальному році здійснювався методичним центром управління (пізніше-відділу) освіти Глибоцької РДА та Глибоцьким навчально-методичним центром (на виконання наказу управління освіти Глибоцької РДА №477 від 09.09.2019 року « Про  організацію  методичної роботи у  2019/2020 н.р.» ). Методичний супровід педагогів та освітнього процесу у закладах освіти 4 ОТГ здійснювався відповідно до договорів про співробітництво у формі делегування виконання окремих завдань, підписаних управлінням освіти та керівництвом громад. Таким чином вдалось зберегти єдиний освітній простір та забезпечити рівний доступ всіх учасників освітнього процесу до якісного методичного супроводу.

Діяльність центру спрямовувалась на реалізацію вимог чинного законодавства в галузі освіти: забезпечення ефективного та якісного  методичного супроводу освітнього процесу; створення оптимальних умов для професійного удосконалення, фахового росту та розвитку педагогічних працівників закладів освіти району та ОТГ;  забезпечення освітніх та культурно-освітніх потреб учасників освітнього процесу; розробку якісних науково-методичних продуктів; формування позитивного іміджу педагогічної діяльності через конкурсну, проектну, суспільно-громадську діяльність; супровід процесу оперативного реагування педагогів на виклики реформи галузі та реалізації Концепції «Нова українська школа».  Далі-тисни тут.

Підсумки 2018 - 2019 рр. | Переглядів: 256 | Завантажень: 1 | Додав: Ulia_RMC | Дата: 17.06.2020 | Коментарі (0)

Атестація педагогічних працівників району проводилась у відповідності до статті 54 Закону України «Про освіту», вимог Типового положення про атестацію педагогічних працівників  України, затверджених наказом Міністерства освіти і науки  України від 06.10.2010 № 930, зареєстрованого в Міністерстві юстиції 14.12.2010 за № 1255/18550, змін до Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 08.08.2013 № 1135, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 16.08.2013 за № 1417/23949,  Положення про психологічну службу системи освіти України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 02.07.2009  № 616, зареєстрованого в Міністерстві юстиції 23.07.2009  за № 687/16703, наказу Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації № 391  від 12.09.2019 року та наказу управління освіти Глибоцької райдержадміністрації № 508  від  19 вересня 2019 року «Про проведення атестації педагогічних працівників у 2019/2020 навчальному році». Далі-тисни тут.

Підсумки 2018 - 2019 рр. | Переглядів: 239 | Завантажень: 1 | Додав: Ulia_RMC | Дата: 17.06.2020 | Коментарі (0)

В 35 школах  району географію викладають 48 учителів, усі з вищою освітою, з них 44 мають спеціальну географічну освіту 1 – історичну, 2 – біо-хім. Економіку викладають тільки в закладах освіти ІІІ ступеня 27 учителів, з яких вищу економічну освіту мають 7 вчителів, вищу географічну – 15, вищу математичну – 3, інженер – 1 та біолог – 1.

Кількісний склад вчителів географії в районі за категоріями розподіляється таким чином: "вища категорія" - 27 ( 56,3%), "І категорія" - 8 (16,7%), "II категорія" - 5 (10,3%), "спеціаліст" – 8         (16,7 %). Про професійний рівень вчителів географії району свідчить те, що 14 учителів (29%) мають звання "вчитель-методист", а 5 вчителів ( 10,4%) - "старший вчитель". Серед учителів географії 6 (12,5%) нагороджені знаком "Відмінник освіти України", а 21 (43,8%) нагороджені грамотою Міністерства освіти України.

Кількісний склад вчителів економіки в районі за категоріями розподіляється таким чином: "вища категорія" - 14 (52%), "І категорія" - 2 (7,4%), "II категорія" - 3 (11%), "спеціаліст" – 8         (29,6 %). В закладах освіти працює двоє кандидатів наук ( Чубрей О.С., Заволічна Т.Р.)

Значна більшість вчителів провела відповідну роботу щодо створення належних умов для навчання, вдосконалення навчально-виховного процесу з географії та економіки, підвищення рівня знань учнів. Свої уроки вони проводять на належному науковому та методичному рівні. Цьому сприяла відповідна організаційно-методична робота  адміністрації шкіл, шкільних методичних об’єднань та  районного методичного об’єднання вчителів географії та економіки. У 2019-2020 н.р. методичне об’єднання вчителів географії та економіки під керівництвом методиста РМЦ Лазурко С.І. продовжило роботу над втіленням у навчально-виховний процес методичної теми „ Підвищення ефективності уроків географії та економіки засобами творчої лабораторії вчителя”.  Далі-тисни тут.

Підсумки 2018 - 2019 рр. | Переглядів: 230 | Завантажень: 1 | Додав: Ulia_RMC | Дата: 17.06.2020 | Коментарі (0)

Виховна робота в закладах освіти Глибоцького району організована у відповідності до вимог  закону  України «Про освіту», Указів Президента України від 25.06.2013 №344/2013 «Про національну стратегію розвитку освіти в Україні на період до 2021 року», від 18.05.2019 №286/2019 «Про стратегію національно-патріотичного виховання», Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14.12.2016 №988-р, розпорядження Кабінету Міністрів України від 06.02.2019 № 56 «Про затвердження плану заходів на 2019-2020 роки з реалізації Стратегії державної політики щодо наркотиків на період до 2020 року», наказів Міністерства освіти і науки України від 31.10.2011 №1243 «Про Основні орієнтири виховання учнів  1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України», від 08.04.2016 № 405 «Про затвердження плану заходів Міністерства освіти і науки щодо протидії торгівлі людьми на період до 2020 року», від 02.10.2018 № 1047 «Методичні рекомендації щодо виявлення, реагування на випадки домашнього насильства і взаємодії педагогічних працівників із іншими органами та службами», листів Міністерства освіти і науки України від 18.05.2018 № 1/11-5480 «Методичні рекомендації щодо запобігання та протидії насильству», від 29.01.2019 № 1/19-881 «Рекомендації для закладів освіти щодо застосування норм Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» від 18 грудня 2018 р. № 2657-VIII, від 27.06.2019 № 1/9-414 «Деякі питання щодо створення у 2019/2020 н.р. безпечного освітнього середовища, формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок», розпоряджень Чернівецької обласної державної адміністрації від 03.01.2019 №5-р «Про затвердження регіонального плану заходів щодо реалізації норм положень Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» на 2019 рік», від 26.04.2019 №426-р «Про заходи з відзначення у 2019 році в Чернівецькій області Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України», «Стратегії виховання особистості в системі освіти Чернівецької області на 2016-2025 роки», затвердженої рішенням колегії Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 15.04.2016 №1/2, Комплексної програми підвищення якості національно-патріотичного виховання дітей та молоді Чернівецької області на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням 12-ї сесії обласної ради VII скликання від 24.03.2017 №9-12/17, наказу Департаменту освіти і науки від 11.07.2019 № 334 «Про затвердження плану заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в закладах освіти», інших нормативно-правових документів. Далі-тисни тут.

Підсумки 2018 - 2019 рр. | Переглядів: 229 | Завантажень: 1 | Додав: Ulia_RMC | Дата: 17.06.2020 | Коментарі (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024