У Михайлівському НВК практичним психологом Анастасією Іванівною Унгурян у період з 02.02.15р. по 06.02.15р. було проведено Тиждень психології. Його мета: розширення і поглиблення знань учнів з психології, розвиток в них інтересу до цієї науки, збагачення знань про внутрішній світ власної особистості та особистості інших людей, прагнення до самопізнання, розкриття творчого потенціалу школярів, створення позитивного емоційного настрою.
У понеділок відбулася лінійка, де учні ознайомилися з планом проведення тижня та здійснили невелику подорож у світ психології, де відкрили таємниці, які приховує це загадкове слово за допомогою бесіди «З чого все починалось? Легенда про Амура та Психею».![](/Muko/Muxailivka/Denpsux/SAM_7468.jpg)
Бібліотекар Гушул Д.В. підготувала цікаву книжкову виставку на тему «Поринь у світ душі своєї».
Також, у цей день, учні 5-9 класів розвивали комунікативні здібності, навички інтерв'ювання, навички самоорганізації на спільну діяльність приймаючи участь у грі «Слідопит». Школярі з неймовірним азартом досліджували школу: дізнавалися скільки росте ялинок біля школи, рахували східці та вікна, випитували в учителів улюблених письменників та заглядали в їхні очі, щоб дізнатися якого вони кольору.
Вівторок проходив під девізом «Життя – це не пошук себе. Життя – це створення себе». Протягом дня проводилися цікаві тренінги та лекторії для учнів, а саме: «Я єдиний і неповторний» (учні 5 кл.), «Я серед людей» (учні 7 кл.), «Добро в тобі» (учні 8 кл.), «Мій вибір – моє майбутнє» (учні 9 кл.).
У середу день розпочався з акції «Колір дня» у якій взяли активну участь учні та педагоги.
Казки супроводжують людину все її життя: вона їх чує від народження. Учні 1 класу, за допомогою казкотерапії «Як Боюсик став Хоробриком», намагалися подолати свої страхи, зрозуміти, що таке добро і зло, сміливість і чесність.
Також учні молодшої ланки взяли участь у конкусрі малюнків «Мій кольоровий настрій», а старші класи намалювали «Неіснуючу тварину» .
Багато задоволення отримали усі учасники навчально-виховного процесу від акції «Скринька компліментів». На протязі дня листоноша розносив усім гарні листівки, які виготовили учні, та говорив: «Хороший настрій починається з душі, а не з ноги з якої вранці встали!!!».
Четвер розпочався з соціального опитування, яке проводилося у молодших класах на тему: «Емоції, які викликає школа». Також протягом дня діти відгадували психологічні загадки та головоломки, заповнювали анкети та тести.
Найбільше позитивних емоцій учні отримали граючи після уроків у цікавий квест «У пошуках скарбів». За допомогою підказок, які були сховані по усій школі та на її території, діти весело бігали, із запалом розгадували цікаві завдання та шукали схований подарунок.
У п’ятницю відбулася акція «Лист психологу», де усі бажаючі мали змогу вкинути до скриньки «Довіри» свої листи, у яких запитували відповіді на найрізноманітніші питання.
На лінійці було оголошено про підсумки тижня Психології. Переможці та активні учасники були нагороджені грамотами та солодкими призами.
![](/Muko/Molodia/SAM_7400.jpg)
![](/Muko/Kypka/SAM_7407.jpg)
![](/Muko/Kypka/SAM_7422.jpg)
![](/Muko/Muxailivka/Denpsux/SAM_7428.jpg)
![](/Muko/Video/SAM_7444.jpg)
![](/Muko/RMC/SAM_7445.jpg)
![](/Muko/Molodia/SAM_7448.jpg)
![](/Muko/atect/SAM_7480.jpg)
![](/Muko/StarVovch/myz/SAM_7489.jpg)
![](/Muko/iord/z/SAM_7493.jpg)