П'ятниця, 27.12.2024, 00:05















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » 2017 » Квітень » 19

      Здавалося б, що канікули – то пора для відпочинку школярів. Але не для вихованців Глибоцького центру туризму та краєзнавства. Весняні канікули гуртківців об’єднання «Спортивний туризм», що працює на базі Глибоцького ліцею, були активні та насичені подіями.

Різноманітні заходи змінювались, мов у калейдоскопі: учні сплавлялись на рафтах річкою Прут, здійснили одноденний пішохідний похід Буковинськими Карпатами, змагались на дистанціях районного та обласного чемпіонатів зі спортивного орієнтування.

Нові, позитивні емоції та враження отримали вихованці під час сплаву на надувних плотах разом з гуртківцями зі Старововчинецького ліцею (керівник Качуляк Валерій Миколайович).

Маршрут складав 21 кілометр і пролягав від Глиниці до міста Чернівці. Інструктори з рафтингу, під керівництвом Креклевця Івана Васильовича, навчили керувати плавзасобом: синхронно гребти, направляти рафт, «ловити струмінь», щоб збільшити швидкість руху, розпізнавати течію та читати лоцію річки. Хоча весняна примхлива погода не пестила нас, проте чудові краєвиди долини однієї з найбільших річок букового краю – величного Прута – додали нам гарного настрою. Загалом 4 години сплаву промайнули легко і невимушено. Перший досвід водного походу стане незабутнім, як і спілкування з друзями, спогади про спільно раніше пройдені маршрути і навіть заспівані туристські пісні під час сплаву.

Одним із наймальовничіших урочих Буковинських Карпат без сумніву можна назвати геологічні пам’ятки природи Протяте Каміння та Соколине Око, перевал Німчич та долину річки Виженка. Тож, незборима любов до мандрівок покликала нас пройтися хребтом Просічка, з якого відкривається чудова панорама: долина річки Черемош, хребет Баньків, вершини Бозна та Черешнів. Похід був для нас не тільки пізнавальним і відпочинковим – на скелях ми організували «спуск по вертикальних перилах» за допомогою спеціального спорядження і використали нагоду провести навчально-тренувальне заняття.

Успішними були виступи наших вихованців у змаганнях зі спортивного орієнтування. Гарні результати у своїх вікових групах показали Гаврилюк Христина та Карлійчук Анна, Дергунов Олександр виборов третє місце у групі Ч-14 на районному чемпіонаті, а Дудка Павло став срібним призером обласного чемпіонату зі спортивного орієнтування «Підсніжник».

Продовжуючи ознайомлення з печерами Тернопільщини та Поділля, разом з учнями зі Старововчинецького ліцею ми вирушили у печеру Оптимістична. Чимало людей знають її як найдовшу печеру Європи та другу за довжиною серед гіпсових печер у світі. Але, відвідавши печеру Оптимістична, ми можемо ще сказати, що це ще й пам’ятник праці спелеологів Львівського клубу «Циклоп». Від 1966 року, коли була здійснена перша експедиція і відкриті перші лабіринти печери, львівські спелеологи, справжні фанати своєї справи, відкрили чимало нових відділів та ходів загальною довжиною 255 кілометрів. Особливо активізувались відкриття за останній рік – ще чотири нові райони відкопали. Зі слів інструкторів Олександри та Антона, які супроводжували нас у печері, її назва повністю була виправдана новими постійними знахідками та відкриттями. А ще наші супроводжуючі розповіли нам чимало про діяльність спелеологів, їх побут та роботу під час експедицій, про те, як змінювалась печера, стаючи доступнішою для туристів та екскурсантів. Вони провели нас новими маршрутами, показали підземну стоянку в галереї «Циклоп» та імпровізований музей зі скарбами підземного царства: сталактитами, сталагмітами, різноманітними кристалами, які зібрали з різних куточків печери.

Ця подорож не обмежувалась однією екскурсією у печеру – ми також відвідали надзвичайно цікавий Борщівський краєзнавчий музей та організували пікнік на високому лівому березі Дністра, звідки відкривається неповторний краєвид Дністровського каньйону.

На моє глибоке переконання, кожен із заходів сприяє розширенню кругозору наших вихованців, формує не тільки фізичні, але й духовно-моральні якості, зумовлює потребу особистості у подальшому сприйнятті світу.

Оксана Меленко,

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 547 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.04.2017 | Комментарії (0)

    Методичний центр управління освіти Глибоцької РДА працює як районна школа для вчителів. Окрім забезпечення науково-методичного супроводу навчально-виховного процесу, особлива увага надається розвитку та удосконаленню професійної майстерності вчителя, його фаховому зростанню, творчій самореалізації. Для цього працюють постійно діючі семінари, районні МО, в рамках яких проводяться різні методичні заходи.

Сьогодні, 19 квітня, спільно з інститутом післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області було проведено методичну студію для керівників шкільних МО художньо-естетичного циклу дисциплін та осіб, відповідальних за цей напрямок у школі.

Педагогам району було представлено методичну студію з питань педагогічної майстерності вчителів художньо-естетичного циклу, (Оксана Венгринюк, методист ІППО ЧО);

-презентацію на тему: «Професіограма сучасного вчителя мистецтва», (Олександр Крайський, керівник РМО);

-міні-лекцію «Самоосвіта-шлях до успіху. Робота з підвищення фахової майстерності. До чого я прагну?», (Олеся Намака, зав.РМЦ);

- майстер-клас від Вчителя року-2017. ( Костянтин Кожокарь, вчитель Тереблеченської ЗОШ №1);

Оксана Венгринюк, методист ІППО ЧО , провела з керівниками МО діалог на актуальні теми викладання курсу «Мистецтво», проаналізувала підручник та методичні посібники з предмету.

Учасники студії прослухали змістовні фахові презентації та отримали відповіді на питання.

 

 

Проглядів матеріалу: 575 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.04.2017 | Комментарії (0)

     Одним із найважливіших завдань сучасної початкової школи є розвиток пізнавальної активності школярів, формування у них допитливості, бажання пізнавати нове. Збільшення навчального навантаження на уроках примушує вчителя замислитись над тим, як підтримувати інтерес молодших школярів до навчання.

Одним з найбільш дієвих способів формування нового ставлення до навчання і пізнання є проведення предметних тижнів у початковій школі.

З 03 по 20 квітня у Червонодібровському НВК проходив тиждень початкових класів. У його проведенні активну участь взяли учні 1-4 класів. Відкриття відбулося на загальношкільній лінійці, де учнів та всіх присутніх ознайомили із планом його проведення. План містив багато цікавих та змістовних заходів, в яких взяли участь учні 1-4 класів. І вже по завершенню тижня можна сказати, що сподівання учасників на отримання позитивних емоцій справдилися.

Кожен день тижня мав певне спрямування:

  1. День відкриття - 03 квітня;
  2. День природознавства - 04 квітня;
  3. День математики - 05 квітня;
  4. День здоров'я та спорту - 06 квітня;
  5. День довкілля - 07 квітня;
  6. День української мови та читання - 20 квітня.

 

Навіть самі назви днів тижня говорять про широку палітру цікавих заходів, які відбулися в учнівських колективах. Їх режисерами-постановниками виступали класні керівники. Їх ентузіазм, творчий підхід допомогли зробити декаду початкової школи справжнім святом як для дітей, так і для дорослих.

Перший день тижня - 3 квітня відкривала урочиста лінійка, на якій учнів НВК познайомили з планом проведення.

Другий день тижня 4 квітня - День природознавства, в рамках якого класний керівник 2 класу, Шевченко Тетяна Василівна, провела відкритий урок з природознавства на тему: «Які рослини зростають на луках та поблизу водойм?». Учні здійснили подорож луками разом із Сонечком Семикрапочкою познайомилися з рослинами, які ростуть на сухих луках та поблизу водойм. Учитель формував навички самоконтролю, розвивав уміння спостерігати, аналізувати, порівнювати; учні вчилися будувати зв’язні висловлювання.

В рамках дня природознавства учні 3 класу Маник Вадим, Чоботарь Катерина, Кравченко Дар'я та Заморська Еделіна розповіли своїм друзям в 1 та 4 класах легенди про рослини та тварини.

Вчитель 2 класу Шевченко Тетяна Василівна загадала дітям загадки про природу весною. Здобув перемогу в цих змаганнях учень 3 класу Маник Вадим.

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 662 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.04.2017 | Комментарії (0)

    У середу, 12.04.2017 н.р., на базі конференц-зали РМЦ відбулося практичне засідання РМО працівників психологічної служби Глибоцького району, яке працювало над проблемою: «Збереження психологічного здоровя учнів в умовах навчально-виховного процесу школи ».

Слід зазначити, що організацію, проведення, досвід роботи та матеріали РМО готували та презентували працівники психологічної служби попередньо об’єднавшись у групи за відповідними категоріями: робота з вихованцями ДНЗ, з учнями початкової ланки освіти, середньої та старшої.

Зокрема, психологи ДНЗ: (Камянський ДНЗ, Глибоцький ДНЗ, Черепковецький ДНЗ, Молодійський ДНЗ) презентували методику Казкотерапії, тестування «Батьки та діти», практичне заняття «Особливості адаптації дітей 3-річного віку».

Психологи (Чагорської ЗОШ, Стерченської ЗОШ, Турятського НВК, Йорданешстської ЗОШ, Димківського НВК), які організували свою діяльність з учнями початкової школи підготували на засідання підготували уривок тренінгового заняття для педагогів «Особливості підліткового віку», діагностичні методики «Школа звірів», діагностика З.С. Карпенка «Діагностика емоційних станів», практичні рекомендації з обраної проблематики і т.ін.

Робота з учнями середньої ланки освіти, в яку входили працівники психологічної служби (Стерченської ЗОШ, Коровійської ЗОШ, Луковицької ЗОШ, Тереблеченської ЗОШ№1) підготували та провели семінар-практикум, розроблений для учнів, «Рецепт щастя», провели діагностику з працівниками ПС «Циферблат життя, «Колесо здоров’я».

Продовжили роботу психологи та соціальні педагоги (Глибоцького ліцею, Черепковецької ЗОШ, Корчівецької ЗОШ, Опришенської ЗОШ, Тарашанської ЗОШ, Кам’янської ЗОШ), які презентували роботу з учнями старшої ланки, а саме: рекомендації та матеріали виступів психолога на педагогічних радах, діагностичний блок для учнів 9-11 кл. щодо стресостійкості та емоційних станів, релаксаційні вправи, а також прийоми, форми та методи роботи під час психологічного супроводу учнів в період ЗНО.

Після виступів та презентацій матеріалів і напрацювань, працівники психологічної служби мали змогу обмінятися досвідом роботи та напрацьованою базою практичних розробок.

Методист РМЦ А.І. Колесник

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 639 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.04.2017 | Комментарії (0)

    В GoCamp 2017 візьме участь посол Великої Британії. У програмі вже беруть участь 611 шкіл по всій країні, включаючи Донецьку та Луганську області. Команда GoCamp 2017 продовжує вести переговори з іншими послами і дипломатами.

Гриневич: страх не має бути мотиватором до навчання. За словами міністра, сьогодні школа практично не відповідає на запитання учня: «навіщо мені потрібно те, що я вчу?». Першочергове завдання вчителя у Новій школі – дати учню розуміння, де та як можна застосувати отриманні знання.

Оновлено перелік центрів для вступників Донбасу. На сайті МОН опублікований оновлений перелік освітніх центрів «Крим-Україна» та «Донбас-Україна», що під час вступної кампанії працюватимуть для абітурієнтів з окупованих територій Криму та Донбасу.

Визначено поріг пробного ЗНО з української мови. Поріг пробного тестування склав 25 тестових балів зі 104 можливих. Відповідне рішення було ухвалено робочою групою УЦОЯО з питань установлення порога «склав/не склав».

Опубліковані завдання і відповіді пробного ЗНО 2017 року. УЦОЯО оприлюднив завдання тестів, що були використані під час проведення пробного тестування на початку квітня. Також оприлюднені правильні відповіді до всіх предметних тестів.

Дітям з зони АТО спростили доступ до екстернату. Жителів окупованих територій Криму, території проведення АТО та населених пунктів на лінії зіткнення включили до переліку осіб, що можуть здобути загальну середню освіту в формі екстернату.

Рейтинг університетів за показниками Scopus 2017 року. Видавничою службою «УРАН», на замовлення Освіта.ua, проведено наукометричний моніторинг суб’єктів науково-видавничої діяльності за показниками SciVerse Scopus, на підставі якого складено рейтинг українських вишів.

Діти мають виходити зі школи багатомовними, - міністр. За словами міністра, володіння кількома мовами не лише збільшить освітні можливості для дітей, а й сприятиме відкриттю України для світу та налагодженню продуктивних міжнаціональних зв’язків.

Результати голосування за підручники зберігатиме УЦОЯО. Інституту модернізації змісту освіти, на який покладено організацію конкурсу, доручено щоденно подавати до УЦОЯО електронні копії результатів голосування конкурсного відбору підручників для 9-го класу.

Визначено результати і пороги тестів пробного ЗНО-2017. Експерти УЦОЯО визначили прохідні пороги пробного ЗНО з історії України, математики, біології, географії, хімії, фізики та іноземних мов. Також визначені результати тестування за шкалою 1-12 та шкалою 100-200 балів.

Проглядів матеріалу: 546 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.04.2017 | Комментарії (0)

   У ці дні, перед найголовнішим християнським святом світлого Воскресіння Христа, у Коровійській школі пройшли різноманітні заходи з метою морально-духовного виховання дітей. В рамках роботи тематичного Тижня у 4-Б класі відбулася відкрита виховна справа "Бережімо Великодні традиції". Ірина Михайлівна Алексейчук, кл. кер. 4-Б кл., виховувала в учнів любов до традицій українського народу, ознайомила діток із символами свята Великдень, закріпила й поглибила знання учнів про це православне свято. На виховній справі учні дізналися, що таке писанки і крашанки, що означають символічні орнаменти і чому саме яйця розфарбовують, а також розповіла про те, що потрібно класти до кошика і як треба поводитися у храмі.

Проглядів матеріалу: 466 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.04.2017 | Комментарії (0)

    Klitschko Foundation знову проводить конкурс

«Клич друзів – граймо разом!»

Проект «Клич друзів – граймо разом» покликаний розвивати фізичну культуру серед дітей та підлітків і зробити спорт популярною альтернативою для їхнього дозвілля. Аби спорт був доступним для дітей з найвіддаленіших регіонів України, потрібна відповідна інфраструктура. Саме тому Klitschko Foundation проводить відкритий конкурс на встановлення сучасних спортивних майданчиків на території українських шкіл. Ваша школа може позмагатися у конкурсі і стати одним із 10 переможців. До участі запрошуються усі загальноосвітні школи України.

Взяти участь у конкурсі дуже просто!

1. Заповніть анкету на сайті: https://my.klitschkofoundation.org/

2. Додайте до анкети необхідні документи.

3. Завантажте фото місця, яке найкраще пiдходить для монтування спортивного майданчика на території вашої школи.

4. Зніміть відео про спортивне життя у вашій школі та завантажте його у соціальні мережі.

5. Розкажіть про проект вашим друзям у соціальних мережах.

6. Накопичуйте реферальні бали для отримання перемоги.

Анкету заповнюйте до кінця квітня.

Додаткову інформацію знаходьте за посиланням: http://play.klitschkofoundation.org/

Бажаємо успіху!

З повагою,

Klitschko Foundation

Проглядів матеріалу: 593 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.04.2017 | Комментарії (0)

   Весняної пори щороку виходять спортсмени-орієнтувальники Глибоччини, щоб позмагатись на лісових трасах. Цьогоріч під час канікул на околицях села Опришени свої навики та спритність демонстрували близько 250 школярів з 26 загальноосвітніх навчальних закладів району.

Фахівці Глибоцького центру туризму, майстри спорту України Дмитро Сандул та Наталя Шелепюк поставили цікаві дистанції в залежності від вікової категорії учасників. Традиційно перед змаганнями відбулось урочисте підняття прапора України та виконання усіма учасниками державного гімну. Цю місію виконали капітани команд переможців минулорічного чемпіонату: Гушул Анастасія із Червоної Діброви та Флюндра Ірина з Коровійської ЗОШ.

Незалежно від профілю гуртка, спортивне орієнтування є у програмі всіх туристсько-краєзнавчих гуртків Глибоцького центру туризму, які працюють на базі більшості загальноосвітніх навчальних закладів району. Це військово-прикладний вид спорту і його значення важко переоцінити для підготовки до служби в армії майбутніх воїнів, захисників Батьківщини.

На урочистій лінійці були вручені грамоти педагогам центру туризму, які керували туристськими групами, що перемогли в обласному Чемпіонаті з туристських спортивних походів. Шарму заходу додало вітання для іменинниці Мар’яні Воробець, учениці Камянської ЗОШ, яка у свій день народження вийшла на старт. За традицією її нагородили пам’ятним сувеніром. Погода сприяла спортсменам тож і результати були досить високими. Звання чемпіонів Глибоцького району вибороли: у групі до 12 років – Нагерняк Анатолій (Старововчинецький ліцей) та Патравчан Мірабела (Станівецький НВК); у групі до 14 років - Адабека Володимир та Адабека Мар’яна (Червонодібровський НВК); у групі до 16 років – Качуляк Олександра (Старововчинецький ліцей) та Кирчу Валентин (Карапчівський ліцей); у групі до 18 років – Чиківчук Аліна (Корчівецька ЗОШ) та Адамчук Віктор (Глибоцька гімназія).

Спортивне орієнтування є заліковим видом за вибором у спартакіаді школярів Глибоцького району. Тож за командні результати йшла напружена боротьба за кожну секунду. У командному заліку перемогу здобули команди Червонодібровського НВК (тренер Баранюк В.А.) та Старововчинецького ліцею (тренер Качуляк В.М.). срібними призерами стали ього річьними Глибоцького ліцею (тренер Сандул Д.В.) та Слобідського НВК (тренер Нітушка Ю.Г.). Третє місце неочікувано виборола амбітна команда з Турятського НВК (тренер Троєцька Н.І.) та вихованці тренера-початківця Божеску А.Г. з Йорданештської ЗОШ І-Ііст.

Цьогоріч відбулась зміна лідерів серед старших шкіл, але Червонодібровських орієнтувальників не перевершила жодна команда, навіть з навчальних закладів І-ІІІ ступенів. По сумі залікових результатів «малеча» упродовж багатьох років впевнено перемагає.

Вже в останні дні канікул збірна команда району змагалась у дводенному Чемпіонаті Чернівецької області зі спортивного орієнтування «Підсніжник». Основу команди складали, як годиться, переможці районного чемпіонату – вихованці гуртка Глибоцького центру туризму і краєзнавства «Спортивне орієнтування», який працює на базі Червонодібровського НВК.

Першого дня ього річьними змагались у лісовому масиві неподалік села Глибочок Сторожинецького району. На подив багатьох фахівців глибочани виграли ці старти. Другого дня дистанції проклали на схилах гори Цецино під Чернівцями. Всі учасники відзначали їх силовий характер. А фізичні кондиції у наших спортсменів, на жаль, виявились слабшими. Інтрига зберігалась до фінішу останнього спортсмена, та все ж збірна Чернівців виграла чемпіонат. Срібними призерами в командному заліку стали Адабека Мар’яна, Гушул Анастасія, Білик Іван, Чоботарь Роксолана, Адабека Володимир, Солом’ян Анастасія, Кравченко Олександр, Коба Наталія та Рожок Іван з Червонодібровського НВК (тренер Баранюк В.А.), Дудка Павло з Глибоцького ліцею (тренер Меленко О.В.), Качуляк Олександра зі Старововчинецького ліцею (тренер Качуляк В.М.), Бабій Георгій з Коровійської ЗОШ (тренер Шелепюк Н.В.) Чемпіонське звання в особистому заліку і цьогоріч виборола Адабека Мар’яна, яка упродовж декількох років є найкращою орієнтувальницею в Чернівецькій області у своїй групі.

Слід відзначити хорошу організацію та проведення обласного чемпіонату Чернівецьким центром туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді та роботу головного судді Омельченка Іго ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 551 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.04.2017 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Квітень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024