Четвер, 26.12.2024, 13:02















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » 2017 » Грудень » 11

      Напередодні новорічних свят в Кам’янському ДНЗ організовано виставку дитячих малюнків «Зима – чарівниця» та конкурс на кращу новорічну ялинку з підручних матеріалів ( папір, картон, квілінгові смужки, тканина, макаронні вироби, мішура, ватні диски, цукерки та ін.), в рамках екологічної акції «Збережемо красуню ялинку». Також педагоги та дошкільнята долучилися до участі в конкурсі на кращу новорічну іграшку «Подарунок ялинці», яку виготовили з будь-яких легких безпечних матеріалів.

Проведені заходи спрямовані на виховання бережного ставлення до живої природи, екологодоцільної поведінки в довкіллі.

Творча група закладу.

 

Проглядів матеріалу: 674 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 11.12.2017 | Комментарії (0)

   Буклет «Новий Закон України «Про освіту»: що він змінює для шкіл з угорською та румунською мовами навчання», що додається - тиснути тут

Проглядів матеріалу: 476 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 11.12.2017 | Комментарії (0)

    З метою пропаганди здорового, активного способу життя, вивчення і використання на практиці правил основ безпеки життєдіяльності, попередження загибелі та травматизму дітей при виникненні різного роду надзвичайних ситуацій у Глибоцькому ДНЗ «Сонечко» було проведено Тиждень безпеки дитини з 27 листопада по 01 грудня 2017 року.

Впродовж тижня у всіх вікових групах проводилася робота із залученням дітей до різних форм роботи: заняття, ігрова діяльність, театралізована діяльність, бесіди (індивідуальні, групові та колективні), екскурсії, читання художньої літератури з використанням українського фольклору, самостійно-художня діяльність, психогімнастика, пошуково-дослідницька діяльність, моделювання ситуацій та їх розв’язання. З батьками через: групове та індивідуальне консультування, інформацій листи, залучення батьків до роботи ДНЗ з цього питання, стенди по безпеці життя, організовувались виставки робіт батьків та їх дітей.

Спільною працею з Глибоцькою пожежною частиною було організовано виїзд пожежної машини на територію дитячого садка, а також екскурсія. Діти мали змогу подивитися як працюють пожежники в екстренних ситуаціях, оглянути пожежну машину, частину та запитати все, що їх цікавило у такій важливій та важкій професії.

Завдяки Тижню безпеки діти мали змогу дізнатися та закріпити знання про правила поведінки у різних ситуаціях, правила дорожнього руху та основи безпеки життєдіяльності, що безумовно необхідно в повсякденному житті як дітей так і дорослих. Однак тема життя дитини невичерпна, вона не обмежена Тижнем, а повинна звучати постійно, адже діти – це наше майбутнє.

Вихователь-методист Герасименко Г.С.

Проглядів матеріалу: 480 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 11.12.2017 | Комментарії (0)

    Згідно річного плану роботи Кам’янського ДНЗ та з метою підготовки до педагогічної ради : «Використання інтерактивних технологій розвитку мовлення дітей дошкільного віку», в закладі проведено колективний перегляд занять.

Вихователь середньої групи № 1 Любов Дутка підготувала цікаве заняття з художньо-мовленнєвої діяльності з використанням технології наочного моделювання, а Надія Тодорюк, вихователь середньої групи № 2, змістовне мовленнєве заняття - подорож із застосуванням коректурних таблиць за методикою Н. Гавриш.

Коректурні таблиці Н.В. Гавриш використовуються як засіб пізнавальної активності дошкільників та спрямовані на формування у дошкільнят основ світогляду, розвитку мовленнєвої компетентності, розкриття їх творчих здібностей та вміння самостійно, активно пізнавати довкілля.

Педагоги акцентувала увагу на вихованні звукової культури, активізації словника, а використовуючи елементи театралізації – на розвиток монологічного та діалогічного мовлення вихованців.

Вихователь-методист закладу Домніка Балан

Проглядів матеріалу: 630 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 11.12.2017 | Комментарії (0)

       МОН: не всі учителі миттєво сприймуть зміни. За словами заступника міністра Павла Хобзея, впроваджуючи реформу «Нова українська школа», відомство освіти зосередиться не стільки на боротьбі з тими, хто чинить опір, скільки на підтримці агентів змін.

Субвенцію на інклюзивну освіту підвищать до 504 млн. У МОН заявляють, що одним із пріоритетних завдань Нової української школи є формування інклюзивного освітнього середовища. Субвенція має заохочувати місцеву владу покращувати можливості інклюзивної освіти.

Умови прийому до вишів набули чинності. Документом впроваджено фіксований перелік конкурсних предметів, скорочення кількості заяв на бюджет, мінімальний поріг балів на лікарські спеціальності та інші новації проведення вступної кампанії в 2018 році.

Влада обіцяє створити 100 тисяч місць у дитсадках. Протягом 2018 та 2019 років уряд планує створити нові місця у дитячих садках. Сьогодні в Україні черга до дитсадків складає понад 52 тисяч місць, при цьому на 100 місць у дитсадках навчається 113 дітей.

У МОН призначили першого керівника нового директорату. На посаду керівника директорату інноваційної діяльності та трансферу технологій призначено Дар’ю Чайку, яка до цього часу працювала заступником директора департаменту інноваційної діяльності та трансферу технологій МОН.

Школи мають надати дані про випускні класи. На сайті УЦОЯО розпочав роботу сервіс «Кабінет керівника закладу освіти». Сервіс призначений для внесення відомостей про заклади, випускники яких проходитимуть державну атестацію у формі ЗНО.

Уряд створив новий контролюючий орган для шкіл. Нова структура заснована на базі непрацюючої Державної інспекції навчальних закладів. Планується, що реорганізований орган буде контролювати дотримання якості освіти та освітніх стандартів в українських школах.

Опубліковані відповіді на демонстраційні тести ЗНО з іноземних мов. Публікація демонстраційних тестів з іноземних мов та правильних відповідей до них має сприяти підготовці учасників ЗНО до тестування та ознайомити їх із структурою тесту.

Виші опублікують умови прийому до кінця року, - МОН. Заклади вищої та професійної освіти мають розробити власні правила прийому вступників у 2018 році, внести їх до електронної бази з питань освіти та оприлюднити на своїх сайтах не пізніше 31 грудня.

Школи викладатимуть фінансову грамотність. За словами міністра освіти, у межах курсу «Фінансова грамотність» вже розроблені завдання, які мають бути інтегровані для розвитку цієї компетенції в обов’язкові предмети шкільної програми.

Учні коледжів і училищ складатимуть ДПА у формі ЗНО. У 2018 році учні закладів професійної та вищої освіти, які вступили на базі 9-ти класів, складатимуть ЗНО з української мови. Через рік – також з математики або історії, а у 2020 році – усі предмети підсумкової атестації.

МОН: Венеційська комісія прийняла аргументи України. У відомстві, коментуючи висновок Венеційської комісії щодо мовної статті закону «Про освіту», заявили, що вважають його конструктивним та наголошують, що звинувачення Угорщини не підтримані.

Проглядів матеріалу: 459 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 11.12.2017 | Комментарії (0)

    06. 12. 2017 в Черепковецьому ДНЗ вихователем-методистом Чорней Н.І. був проведений семінар-практикум «Про здоров'я - серйозно!».

Мета заходу: підвищення педагогічної культури педагогічних працівників з питань здоров'язбереження, поширення досвіду зміцнення здоров'я; створення позитивного емоційного комфорту у дітей і дорослих у процесі спілкування один з одним.

В ході семінар-практикуму вихователі познайомились з новими технологіями і прийомами роботи за методом кінезіології і біоенергопластики, які сприяють розвитку інтелектуальної та мовленнєвої діяльності дітей з важкими порушеннями мови, розвитку координації рухів, дрібної та артикуляційної моторики. Педагоги сформували практичні навички по використанню фізичних вправ для формування правильної постави, а також ознайомились з способами зняття емоційного та фізичного напруження за допомогою релаксаційних вправ.

Був виконаний комплекс вправ «Коробка з олівцями», гімнастика для розуму, а також релаксія «Пролісок» та «Я буду здоровий!».

 

Проглядів матеріалу: 464 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 11.12.2017 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024