Субота, 20.04.2024, 09:16Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » 2017 » Грудень » 26

     26 грудня, голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій спільно з начальником управління освіти РДА Василем Барарюком відвідали село Йорданешти, де проінспектували готовність навчального закладу до відкриття. Посадовці оглянули новозбудоване приміщення школи, перевірили його готовність до початку навчального процесу, забезпеченість класних кімнат необхідним обладнанням. В ході робочої поїздки обговорено ряд організаційних заходів щодо урочистого відкриття новозбудованої школи.

Проглядів матеріалу: 488 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 26.12.2017 | Комментарії (0)

   Новорічні свята, найулюбленіші та найочікуваніші свята дітей та дорослих. Їх чекають з нетерпінням у кожному домі. Саме тоді  ялинку прикрашають  кульками та гірляндами,  зал сніжинками, блискучою мішурою та яскравими вогниками. У Тереблеченському ДНЗ в рамках екологічної акції «Збережемо красуню ялинку» організували виставку «Зимовий вернісаж», де виготували ялинки із підручних матеріалів: тканини, макаронних виробів, мішури, ватних дисків, шишок.


                                                                                                Підготувала виховатедь-методист Єлисєєва І.В.

Проглядів матеріалу: 356 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 26.12.2017 | Комментарії (0)

     «Нова українська школа»: план реформ. Уряд оприлюднив план заходів із запровадження Концепції реформування середньої освіти. Документом передбачені кроки, які мають здійснюватись різними інституціями, що відповідають за реалізацію політики в освітній сфері.

МОН планує зменшити бюрократичний тиск на школу. Зменшення бюрократичного навантаження планується реалізувати завдяки виконанню чотирьох пунктів плану, які мають бути здійснені впродовж 2018 року. Наприкінці наступного року МОН проведе експеримент з дебюрократизації освіти.

Сертифікувати вчителів почнуть не раніше 2019 року. В Україні планують розробити механізм підвищення соціального статусу вчителя через систему добровільної сертифікації. Реалізацію завдання покладено на три відомства: Міносвіти, Мінсоцполітики та Мінекономрозвитку.

Гриневич: мета реформи - якість освіти для кожної дитини. За словами міністра, перший клас Нової української школи має відбутись не лише у великих та міських школах, а у кожній школі. У бюджеті закладено близько 1 млрд на обладнання шкіл та створення нового освітнього середовища.

Міністр: учителі мають відійти від авторитарної педагогіки. Лілія Гриневич висловила переконання, що найважливішим у реформі школи є підвищення кваліфікації вчителів та їхня здатність переключитися з авторитарної педагогіки на педагогіку партнерства.

Уряд оприлюднив критерії для національних вишів. Кабміном оприлюднено постанову, якою затверджено Порядок надання закладам вищої освіти статусу національного, а також критерії надання та підтвердження такого статусу. Критерії поділені на обов’язкові, порівняльні та преміальні.

МОН декларує рух до реальної автономії шкіл. Відомство планує забезпечити ефективне управління середньою освітою, що сприятиме реальній автономії школи. Відповідні заходи передбачені планом реформування середньої освіти, що затверджений і оприлюднений урядом.

МОН затвердило новий перелік іграшок для дитсадків. Перелік ігрового та навчального обладнання підготовлений відповідно до вимог компонента дошкільної освіти і чинних програм та пропонує обладнання, що необхідне для оптимального оснащення освітнього процесу в усіх вікових групах.

МОН просить підтримати олімпіаду «Юні знавці Біблії». Олімпіада проводиться за ініціативи Громадської ради при МОН з питань співпраці з Церквами і релігійними організаціями на базі Острозької академії. Участь в олімпіаді зможуть взяти діти і студенти усіх вікових категорій.

ЗНО-2018. Що необхідно знати? Державна підсумкова атестація в старшій школі відбуватиметься у формі зовнішнього оцінювання. Відповідно, випускникам шкіл, незалежно від бажання продовжити навчання у вишах, необхідно буде складати шкільні іспити за технологією ЗНО.

Проглядів матеріалу: 470 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 26.12.2017 | Комментарії (0)

   Україна…Рідний край… Золота, чарівна сторона. Скільки ніжних, лагідних слів придумали люди, щоб висловити свою любов до краю де народились.

Кожен, хто не черствіє душею, хто сповнений любові, доброти до української спадщини повертається до традицій свого народу.
Розпочинається пора зимових свят, а 21 грудня у рамках І туру Всеукраїнського конкурсу «Чисті роси» в номінаціях «Фольклорне мистецтво», «Образотворче та декоративно - ужиткове мистецтво, художні ремесла», ми зібралися на сучасні вечорниці. Вечорниці вдалися на славу. Лунали українські пісні, веселі жарти, танці, не забули хлопці та дівчата й про ворожіння . Гості свята залишились задоволеним і від виступу і від виставки витворів декоративно - прикладного мистецтва.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 432 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 26.12.2017 | Комментарії (0)

       22 грудня 2017 року на базі РМЦ управління освіти Глибоцької РДА відбувся обласний семінар-форум «Методичне забезпечення професійного росту педагогів району в умовах реформування сучасної школи».

У заході взяли участь Тамара Степанівна Богачик, заступник директора Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області з науково-методичної роботи, кандидат історичних наук; Василь Іванович Барарюк, начальник управління освіти Глибоцької районної державної адміністрації; Олеся Сидорівна Намака, завідувач районного методичного центру управління освіти Глибоцької РДА; Інна Юріївна Цуркан, заступник начальника управління освіти Глибоцької РДА; Світлана Іллівна Лазурко, методист РМЦ управління освіти Глибоцької РДА; Наталія Костянтинівна Куриш, завідувач НМЦ освітнього менеджменту та координації діяльності методичних служб ІППОЧО; Ірина Корнелівна Унгурян, викладач кафедри педагогіки, психології і теорії управління освітою ІППОЧО, кандидат педагогічних наук; завідувачі РМК/ММК і відповідальні за освіту в ОТГ Чернівецької області.

Семінар пройшов під гаслом «Ми команда». Його метою було сформувати пріоритетні напрямки науково-методичного супроводу системи професійного зростання та формування фахової майстерності педагогічних працівників в умовах реалізації Концепції Нової української школи.

Розпочалася робота з теоретичного модулю, завданням якого було окреслення ключових напрямів методичного супроводу педагогів в умовах децентралізації для забезпечення якісної та оптимальної реалізації Концепції Нової української школи. В.І.Барарюк виступив з доповіддю «Освітній простір Глибоччини – територія співпраці», ознайомивши слухачів з роботою освітніх та позашкільних закладів району, інноваціями, які методична служба впроваджує в педагогічний процес, та досягненнями в освітянській сфері. «Гарна педагогічна діяльність закладів залежить від продуктивної, якісної роботи людей. Коли ми працюємо як злагоджена команда, то можемо втілити всі задуми, реалізувати всі плани на найвищому рівні», – зазначив очільник.

Про регіональну модель формування готовності педагогів до роботи в умовах Нової української школи розповіла Т.С.Богачик. Під час виступу вона пояснила, як співпрацюють педагогічні колективи, методичні служби та Інститут післядипломної педагогічної освіти в межах Чернівецької області, описала принципи роботи й підготовки вчителів, надання методичної допомоги, також розповіла, які конкурси, міжнародні проекти, науково-дослідні експерименти існують для працівників освіти та як ІППОЧО сприяє залученню педагогів області до участі в них. Науковець завершила свою доповідь цитатою В.П.Андрущенка, ректора НПУ ім.М.Драгоманова: «Новий учитель має бути носієм високої культури, провідником національних і загальнолюдських цінностей, володіти якостями, які приваблюють молодь. Його головними характеристиками мають стати демократизм і відкритість, здатність до діалогічного спілкування».

О.С.Намака провела для слухачів презентацію Глибоцького РМЦ, назвавши його «районною школою для вчителя». Олеся Сидорівна детально описала, як організований робочий процес всередині структури, розповіла про всіх працівників центру, представила виставку посібників, підручників і портфоліо, створених педагогами Глибоччини.

Наступним етапом семінару був практичний модуль, спрямований на удосконалення фахової майстерності учасників. О.С.Намака та І.Ю.Цуркан організували методичний ярмарок, на якому представили інтелектуальні, фахові, творчі напрацювання РМЦ та поділилися досвідом участі в різноманітних педагогічних проектах і конкурсах. С.І.Лазурко розповіла про роботу профспілкової організації в освітній сфері.

Після цього Олеся Сидорівна запросила учасників взяти участь у дискусійній панелі «Методичне забезпечення професійного росту педагогів району в умовах реформування сучасної школи: де? хто? як?». Обговорення відбулося у формі ділової гри. Спершу О.С.Намака, модеруючи хід дискусії, провела факт-чекінг для визначення загальної думки про роль методичних служб. Потім деякі учасники семінару отримали завдання уявити себе методистом, директором школи й учителем і, виконуючи вказану роль, описати своє ставлення до роботи методичних служб. Вислухавши думки колег, усі охочі могли взяти участь в обговоренні та прокоментувати почуте.

Наступним етапом роботи була педагогічна студія «Формування ключових компетентностей педагога як складова підвищення професійної майстерності», яку організували Н.К.Куриш та І.К.Унгурян. Учасники семінару об’єдналися в міні-групи та виконували різні завдання: намагалися придумати пояснення поняття «компетентнісний підхід» для 9-річної дитини, грали в «критерійний» покер, визначаючи переваги та ризики впровадження компетентнісного підходу. Робота супроводжувалася активними диску ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 519 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 26.12.2017 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024