Сьогодні в Глибоцькому районі на базі Глибоцького ліцею розпочав роботу ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. За даними реєстраційної комісії, з навчальних закладів Глибоцького район прибуло 107 учнів.
На урочистому відкритті роботи олімпіади методист РМЦ Світлана Іллівна Лазурко привітала учасників з початком олімпіади, довела до відома учасників порядок роботи олімпіади та алгоритм виконання завдань, побажала всім успішно справитись з завданнями. Для роботи учасників олімпіади створені всі умови.
![](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/73264096_1381744035332201_146388003164520448_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_oc=AQlhjyQcEi5QpimxZpOL_jz9VSWyKj3zqGHBxoOtsKn23kgZ_PL0tK0eTkB5kMn59ew&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&oh=77cb5b211c4e190e943bdd459a88d7df&oe=5E4738B1)
![](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/74896543_1381744178665520_4252855635583959040_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_oc=AQkZITvQD9_W0nC1Qh9zhWNTh7_QqSARGDJ1Kfn4gWH0kWQd44v8yz5AU6YmtHPi4sI&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&oh=d351a10d0fb2a8c3a8011fd33f70a885&oe=5E56D67E)
![](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/75534818_1381744288665509_8002233583865430016_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_oc=AQn_ifgxdbp7yi1QAp4T99xslAwDIAjGqKrjDo_n76ynvhS_VMh6foLX7vQWvRYrWWM&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&oh=5dcd6734d561503cae927c1d85fb72e6&oe=5E6400B4)
![](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/75252797_1381744398665498_7118792943183331328_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_oc=AQnOCWHUvgRVfuzrN42CXnWLyzYq0h7rXT9-UtryxmhxCnkldSzFeGTzxcoPWh_dJ3Q&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&oh=a9fb4a00197198e0ce966f0ea2939c2c&oe=5E5DD500)