Понеділок, 27.05.2024, 18:50Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » 2019 » Листопад » 13

    Бути класним керівником – дуже важлива місія. Адже завдяки його майстерності зароджується інтерес учнів до навчання, формуються соціальні взаємини між ними, розкривається творчий потенціал учасників освітнього процесу. Майстерність класного керівника не мистецтво, а спеціальність якій потрібно навчатися.

13 листопада 2019 року на базі районного методичного центру управління освіти Глибоцької РДА відбулось засідання Школи фахової майстерності молодого класного керівника з теми: «Батьківські збори по-новому: актуально, інтерактивно, корисно».

Координував роботу засідання методист з виховної роботи Руслан Щур, який привітав молодих класних керівників та розпочав засідання з проблематики Школи.

В рамках реалізації інтегрованого курсу з громадянської та міжкультурної освіти «Культура добросусідства» Ларисою Петрик було проведено тренінг сучасні підходи до організації батьківських зборів. Метою тренінгу було допомогти батькам навчитися не тільки відповідального батьківства, а й вибудовувати своє життя, керуючись принципами демократії; жити у злагоді з собою й плекати гармонійні відносини з навколишнім світом; бути небайдужими до своєї держави, свого народу; володіти вміннями генерувати інноваційні ідеї, ухвалювати прогностичні рішення, критично мислити та аналізувати інформацію, розуміти значення права, активно цікавитися суспільним, політичним та економічним життям.

Класним керівником  Глибоцької гімназії Вірою Заяц було презентовано досвід організації роботи з батьківським колективом, висвітлено інноваційні форми роботи з батьками.

Підбиття підсумків Школи та рефлексія були активними та конструктивними. Це були і подяки, і відкриття, і пропозиції. Молоді та класні, вони готові навчатися та навчати, виховувати та, перш за все, любити своїх учнів!

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 296 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 13.11.2019 | Комментарії (0)

   У середу, 13 листопада на базі конференц-зали Глибоцького РМЦ відбулося засідання методичної студії- навчального практикуму  для вчителів інформатики, яке працювало над проблемою: «Інтерактивні он-лайнові ресурси підтримки викладання інформатики в освітньму процесі».

Мета заняття: акцентувати увагу учасників методичної студії на інноваційних змінах в сучасній освіті; підвищити рівень теоретичної підготовки педагогів при викладанні інформатики в умовах сьогодення.

Під час методичної студії вчителі Тереблеченської ЗОШ  Панчук Д.В., Багринівської ЗОШ Вінтонік І.В., Волоківської ЗОШ Пентелейчук О.М. та Коровійської ЗОШ  Лучик Р.І. презентували свій досвід роботи, поділилися напрацюваннями та ідеями.

Засідання методичної студії було насиченим та цікавим. Корисний досвід, з яким учителі інформатики ознайомилися під час заходу, педагоги зможуть використовувати у своїй практичній діяльності.

Проглядів матеріалу: 335 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 13.11.2019 | Комментарії (0)

    Учні 8-9 класів написали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності й мали змогу перевірити свою грамотність. Також було проведено І етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика ( 3-9 класи) та інтелектуальну гру – конкурс знавців рідної мови « Мово українська, мово солов’їна!». Його ми присвятили її величності мові, щоб ще раз підкреслити, що те, чим ми повсякденно користуємося, те, чим оформлюємо свої думки, у що вливаємо емоції, є справжнім дивом, великим і прекрасним.

Українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава. І наше свято – це поетична передмова до досконалого вивчення рідної мови. Вивчати її, удосконалювати свої знання, збагачувати словниковий запас під час читання і спілкування, досконало володіти нею – обов’язок кожного справжнього українця.

Сьогодні, ми ще раз переконалися у тому, що українська мова – це безмежний океан. Вона мелодійна, як пісня солов’я, прекрасна і барвиста, наче дощова веселка.

Савчук О.І., вчитель української мови та літератури

 

Проглядів матеріалу: 267 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 13.11.2019 | Комментарії (0)

Мова — державна перлина,
Нею завжди дорожіть:
Без мови немає країни —
Мову, як матір, любіть!

  Мова – це характер народу, адже у ній зберігаються усі традиції, звичаї та побут даного народу. Це без сумніву неоціненний скарб для кожної людини, що живе у світі.

Поважати і знати державну мову - це обов'язок кожного громадянина. Перевірити свої знання державної мови, вирішили й учні Йорданештської ЗОШ N2. Старшокласники охоче приєднались до написання всеукраїнського радіодиктанта національної єдності.

А для учнів 2-7 класів, вчителі української мови та літератури організували конкурс віршів. Завершили святкування до дня писемності, чудовим КВК «Люби, знай, українську мову вивчай», за участю учнів 8-9 класів. Старшокласники чудово справились із важкими завданнями, і довели, що хоч вони думають рідною мовою, але чудово володіють державною.

Проглядів матеріалу: 312 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 13.11.2019 | Комментарії (0)

      Наше свято - це поетична передмова до досконального вивчення державної мови.
Вивчати її, удосконалювати свої знання, збагачувати свій словниковий запас під час читання і спілкування, досконало володіти нею - обов'язок кожного!

 

 

Проглядів матеріалу: 272 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 13.11.2019 | Комментарії (0)

     З 04.11 по 08.11. 2019 року в Турятському НВК проходив тиждень української мови та писемності, традиційно приурочений святу, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада– День української писемності та мови. Предметний тиждень підготували філологи нашої школи з метою донести до учнів красу і багатство рідної мови; формувати відчуття краси рідної мови; розвивати мовленнєві здібності учнів; збагачувати словниковий запас; розширити кругозір учнів та поглибити знання життєвого і творчого шляху українських письменників.

В рамках предметного тижня були проведені такі заходи: гурток «Живе слово» випустили стінгазету «Зміни в українському правописі», 5-Б клас разом із Громей Ю.В. провели вікторину « У світі казок», Чоботару О.Д. для 7-мих класів провела літературний урок присвячений ювілейним датам українських письменників , Гімчинська О.Г. підготувала свято « Мово рідна – золота колиско» . Як продовження Тижня української мови та писемності став І етап (шкільний) Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика. Цей конкурс є вже традиційним у нашому навчальному закладі. Для початкової ланки Дуткович О.Г. підготувала свято« Рідна мова солов’їна.

Проглядів матеріалу: 310 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 13.11.2019 | Комментарії (0)

    Підведено підсумки районного етапу обласної виставки-конкурсу «Галерея мистецтв». У Конкурсі взяли участь учні з 15 закладів освіти району та вихованці Глибоцького РБТДЮ. Усього було подано 36 робіт.

Тема Виставки-конкурсу – «Дитинства – чисте джерело». Кожен учасник передав на аркуші світло свого дитинства, потаємні бажання та чистоту дитячих фантазій.

 

 

Проглядів матеріалу: 334 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 13.11.2019 | Комментарії (0)

       9 листопада- День української писемності та мови. Відзначають його на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов'янської писемності Кирила та Мефодія. Саме з нього, вважають дослідники, і починається писемна українська мова.
Традиційно, напередодні цього Дня у Валякузьминській школі пройшов ряд заходів, які були приурочені даному дійству. Метою приведених заходів було: донести до учнів красу і багатство української мови; формувати відчуття краси рідної мови; розвивати мовленнєві здібності учнів; збагачувати словниковий запас; виховувати любов до рідної мови та розуміння її краси і необхідності для нашого життя.
У 7 класі відбувся брей - ринг "Диво слова" під керівництвом вчителя української мови та літератури Сусак Л.І.. Учасники мали честь називатися "Стилос" та "Стилет" - незмінними атрибутами письма. Очільники команд проявили себе, як справжні капітани: вони допомагали своїм членам команди, проявляли неабияку зацікавленість та повагу один до одного. Між учнями бійня була запеклою. Та все ж пальму першості здобула команда "Стилет".
Не оминули учні Валякузьминської школи і написання традиційного Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності на чолі Генкул Р. Б. та Сусак Л. І.. Відомо, що конкурс цьогоріч проводиться вже вдев'яте. Натомість, учні Валякузьминської школи вже третій рік поспіль беруть в ньому незмінну участь. Учні поділилися враженнями щодо диктанту зі своїми вчителями -філологами. Повідомили, що диктант "Від бересту - до цифри" є пізнавальним не тільки у плані орфографії, але й на художньому рівні. Під час перевірки робіт вчителі - філологи Мойсюк Н.Д.,Генкул Р.Б. та Сусак Л.І. залишилися задоволені своїми учнями. Зазначили, що тільки "сродна праця" є ключем до успіху.
Тому, дорогі друзі, маємо сміливість серцем і душею впевнено сказати: "Ми - українці!". Хай усіх нас єднає належність до великого народу! Плекаймо всі разом ту мову, що дісталась нам у спадок від наших пращурів!
Великий український вчений, мовознавець Іван Огієнко сказав: "Мова - душа кожної національності, її святощі, її найцінніший скарб". Любіть, поважайте та вдосконалюйте нашу мову, адже мова, як Україна, - у нашому серці, і починається вона з кожного з нас.
Сусак Л. І.- вчитель української мови та зарубіжної літератури

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 277 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 13.11.2019 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024