20 - 21 грудня на базі ІППО ЧО відбувся авторський навчальний тренінг з питання впровадження освітньої програми для дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» у форматі «тренінг тренерів». У тренінгу взяла участь методист РМЦ Лариса Петрик.
Тренери Олена Хартман та Ірина Волошина ознайомили учасників з концепцією, змістом і методикою роботи за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт». Учасники відпрацювали алгоритм організації життєдіяльності дітей старшого дошкільного віку в умовах закладу за програмно-методичним комплексом, спробувати себе у ролі тренера. По завершенню кожен отримав сертифікат в якому зазначено, що учасник пройшов підготовку у якості тренера для навчання вихователів закладів дошкільної освіти за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт».
![](/rrrr/25594352_2441214262769860_5618101697093244736_n.jpg)
![](/rrrr/25550261_2441213812769905_6207353814149089593_n.jpg)
![](/rrrr/25551845_2441215212769765_6206964942640324205_n.jpg)
![](/rrrr/25552171_2441213096103310_1230391763132773589_n.jpg)
|