У Димківському НВК 7 грудня 2017 року відбувся фестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси». Учні 5-11 класів взяли участь у номінаціях «Фольклорне мистецтво», «Декоративно – прикладне мистецтво». Програма складалося з наступних номерів: віршове прославлення народження Христа « Steaua» , фрагмент театральної імпровізація «Ierozii», букет народних пісень «Slăvirea lui Hristos». Учасники фестивалю мали народні костюми, зала була прикрашена виробами декоративно прикладного мистецтва, виготовленими майстринями нашого села.
Організаторами свята стали педагог – організатор Барбаза Н.М., та вчитель музичного мистецтва Стрельчук М.О.
Комісія подякувала всім учасникам за гарну підготовку, любов до народних традицій.
Русу З.П. – заступник директора з ВР
![20171207_141058](http://dimca.cv.ua/wp-content/uploads/2017/12/20171207_141058-150x150.jpg) ![20171207_142118](http://dimca.cv.ua/wp-content/uploads/2017/12/20171207_142118-150x150.jpg) ![20171207_141646](http://dimca.cv.ua/wp-content/uploads/2017/12/20171207_141646-150x150.jpg) ![20171207_142112](http://dimca.cv.ua/wp-content/uploads/2017/12/20171207_142112-150x150.jpg) ![IMG-6cf8a22b93ea7d360dc08d8e9cfa92de-V](http://dimca.cv.ua/wp-content/uploads/2017/12/IMG-6cf8a22b93ea7d360dc08d8e9cfa92de-V-150x150.jpg)
![IMG-8f1235cc6028b66f40979e8a9c841490-V](http://dimca.cv.ua/wp-content/uploads/2017/12/IMG-8f1235cc6028b66f40979e8a9c841490-V-150x150.jpg) ![IMG-44065cfb040e204b01cfc9ce8f9d9e0c-V](http://dimca.cv.ua/wp-content/uploads/2017/12/IMG-44065cfb040e204b01cfc9ce8f9d9e0c-V-150x150.jpg)
|