Сьогодні, 8 листопада, учні Купського НВК №2 святкували разом з усією країною День української писемності та мови. А також вшановували пам'ять Преподобного Нестора-Літописця – послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.
Відзначення Дня української писемності та мови дало змогу учням доторкнутися до джерел духовної культури рідного народу, поглибити знання про витоки писемності та розвиток української мови, її правопис; усвідомити необхідність пропагування української мови в суспільстві, підвищення власної мовної культури як обов’язку кожного українця.
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/75625488_1147070755487575_1000732997785223168_o.jpg?_nc_cat=103&_nc_oc=AQnXWCxpluOhat4vUiZEnjfQtnizpIlknh9HshELyjqsgAC126HitnJlr2_4_qDzLBc&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=2a3630a157f3f2f5092143c61f16e68b&oe=5E4DF403)
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/75481648_1147070765487574_876354472924676096_o.jpg?_nc_cat=101&_nc_oc=AQlgtCsjirXVFzuayx2hi7tRDj0gkpZGhd-Nifuf462rXqxeeWsuV-uL95e0HcrWeHU&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=24c63681e4fa5ce8fda0012f00c9af12&oe=5E4786E7)
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/74607683_1147070885487562_8283252413574414336_o.jpg?_nc_cat=103&_nc_oc=AQmJTDc-5o2FG1giweSLwjCtmx7JxkAcjSj16ftJ3F5q8G4yRTggX5udEBA6AR2Tn_M&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=6016fdfb3942401d398f8dc65132020b&oe=5E47BEB5)
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/75456980_1147070925487558_8688560892385689600_o.jpg?_nc_cat=106&_nc_oc=AQnihaSeh1dPtkI3wTfGw9M5IiQ9JZ2H61cM-5ffCTFchr0yl_H1CQVu9svihaKMzw0&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=a2c1fa31554bc5f5b7002b2171838617&oe=5E4D9C50)
|