Сьогодні, 13 грудня, у дошкільному підрозділі Петричанського навчально-виховного комплексу проведено День відкритих дверей. На заняття та музичну розвагу були запрошені батьки вихованців та всі бажаючі.
Вихователь групи "Білочка" Шайна Аліна Петрівна на занятті з ознайомлення із соціумом на тему: "Дбайливі господарки та господарі" мову вела з дітьми про збереження тепла в домі в холодну пору року. Цікавим було і заняття з розвитку мовлення про щиглика-щебетунчика.
Ірина Іванівна Кузик, вихователь групи "Квіточка", провела сьогодні два заняття з логіко-математичного розвитку. З молодшими дошкільнятами вихователь здійснила зимову подорож, у ході якої діти вдосконалювали свої математичні вміння та навички. Діти старшого дошкільного віку потрапили у математичну казку і також виконували різні логіко-математичні завдання.
Весела музична розвага "Андріївські вечорниці", яку підготувала та провела музичний керівник Марія Василівна Паламарюк дуже сподобалась не тільки батькам, а й дітям дошкільного віку та учням 1-4 класів.
Сподіваємося, що День відкритих дверей стане доброю традицією нашого закладу.
Директор НВК Катренюк Марія
![](/aaaaa/DSC06892.jpg)
![](/aaaaa/DSC06904.jpg)
![](/aaaaa/DSC07006.jpg)
![](/aaaaa/DSC07030.jpg)
![](/aaaaa/DSC07077.jpg)
![](/aaaaa/DSC07084.jpg)
![](/aaaaa/DSC07090.jpg)
![](/aaaaa/DSC07099.jpg)
![](/aaaaa/DSC07127.jpg)
![](/aaaaa/DSC07165.jpg)
|