14 грудня в Черепковецькій школі проходив районний фестиваль «Чисті роси». Участь в ньому брали учні молодших та старших класів. У програмі були представлені колядки нашого села: «Сталась новина», «Небо і земля » у виконанні гурту «Буковиночки» та «У зеленій долині» у виконанні гурту «Сяйво», а також фольклорне дійство «На Святої Катерини».
Дівчата закликали Долю, підкидаючи ложкою кашу, і прислухалися чи вона озивається. Газдині розповіли про святу Катерину. Потім дівчата ворожили на дев’яте поліно, “одівець-молодець», на дзеркалі, на зерні. Задоволені і щасливі дівчата розійшлися по домівках. Ворожіння вдалося на славу.
![](http://cher-school.at.ua/_nw/2/s92125565.jpg)
![](http://cher-school.at.ua/_nw/2/s08300294.jpg)
![](http://cher-school.at.ua/_nw/2/s12810046.jpg)
![](http://cher-school.at.ua/_nw/2/s15989632.jpg)
![](http://cher-school.at.ua/_nw/2/s15408100.jpg)
![](http://cher-school.at.ua/_nw/2/s74566170.jpg) ![](http://cher-school.at.ua/_nw/2/s11145828.jpg)
![](http://cher-school.at.ua/_nw/2/s66726309.jpg)
![](http://cher-school.at.ua/_nw/2/s33069144.jpg)
![](http://cher-school.at.ua/_nw/2/s64009153.jpg)
![](http://cher-school.at.ua/_nw/2/s68585407.jpg)
![](http://cher-school.at.ua/_nw/2/s00371987.jpg)
![](http://cher-school.at.ua/_nw/2/s54197318.jpg)
![](http://cher-school.at.ua/_nw/2/s92580177.jpg)
![](http://cher-school.at.ua/_nw/2/s29275627.jpg)
![](http://cher-school.at.ua/_nw/2/s93154256.jpg)
![](http://cher-school.at.ua/_nw/2/s70119022.jpg)
![](http://cher-school.at.ua/_nw/2/s42413825.jpg)
![](http://cher-school.at.ua/_nw/2/s63428849.jpg)
![](http://cher-school.at.ua/_nw/2/s17266347.jpg)
![](http://cher-school.at.ua/_nw/2/s30056782.jpg)
![](http://cher-school.at.ua/_nw/2/s33700772.jpg)
![](http://cher-school.at.ua/_nw/2/s10979321.jpg)
![](http://cher-school.at.ua/_nw/2/s70831110.jpg)
![](http://cher-school.at.ua/_nw/2/s65377340.jpg)
![](http://cher-school.at.ua/_nw/2/s39967299.jpg)
![](http://cher-school.at.ua/_nw/2/s10134630.jpg)
![](http://cher-school.at.ua/_nw/2/s52557687.jpg)
![](http://cher-school.at.ua/_nw/2/s55982422.jpg)
![](http://cher-school.at.ua/_nw/2/s68006999.jpg)
![](http://cher-school.at.ua/_nw/2/s46392741.jpg)
|