Сьогодні, 26 листопада 2017 року на базі Глибоцького ліцею розпочав роботу ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.
В роботі журі приймає участь кандидат математичних наук Звоздецький Тарас Іванович, викладач Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича.
З загальноосвітніх закладів Глибоцького району прибула наступна кількість учасників: 6 клас- 31; 7 клас- 27; 8 клас – 27, 9 клас – 26, 10 клас – 19, 11 клас – 16.
![](/Muko/trud/zigrivoina/20171126_101456.jpg)
![](/Muko/trud/20171126_101540.jpg)
![](/Muko/trud/zigrivoina/20171126_101600.jpg)
![](/Vovchinec/Kartunku/20171126_101829.jpg)
![](/Muko/trud/sem142012/20171126_102259.jpg)
![](/olimpiada/20171126_102329.jpg)
![](/media/slad_foto/20171126_102824.jpg)
|