11 грудня вихователем середньої групи Черепковецького ДНЗ Олійник Т.В. був проведений колективний перегляд інтегрованого заняття, математика + образотворча діяльність (ліплення), на тему: «Вивчення числа і цифри 1». Вихователем показана робота над активізацією дітей під час заняття, за допомогою сюрпризних моментів, фізхвилинок, художнього слова, загадок. У занятті педагог використала дидактичні ігри «Обведи один предмет», «В горі і в низу», «Відгадай загадку і покажи фігуру», а також гімнастику для очей, пальчиків, цікаву фізхвилинку. Присутні педагоги відмітили підготовку вихователя, взяли до уваги деякі способи активізації дітей для своїх занять.
Вихователь-методист Чорней Н.І.
![](/ulia/IMG_1600.jpg)
![](/ulia/IMG_1608.jpg)
![](/ulia/IMG_1609.jpg)
![](/ulia/IMG_1623.jpg)
![](/ulia/IMG_1629.jpg)
![](/ulia/IMG_1641.jpg)
![](/ulia/IMG_1646.jpg)
![](/ulia/IMG_1648.jpg)
|