Готуючись до свят, розваг вихователі Черепковецького ДНЗ прагнуть передати святковий настрій всім присутнім, приділяючи велику увагу не тільки гарному сценарію, а й відповідно тематиці свята прикрашають залу. Відповідно прикрашена зала – це перший крок до успішно проведеного свята чи розваги. Тому в нашому ДНЗ 14.12.2017 року був проведений майстер- клас «Прикрашаємо групову кімнату, залу до свята». Вихователь Скакун Н.Д. розповіла та показала присутнім педагогам про різні техніки виготовлення малих та об’ємних квітів. Під час майстер – класу вихователі виготовляли новорічні прикраси та радились про виготовлення декорацій для наступних свят.
Вихователь-методист Чорней Н.І.
![](/aaaaa/IMG_1679.jpg)
![](/aaaaa/IMG_1681.jpg)
![](/aaaaa/IMG_1683.jpg)
![](/aaaaa/IMG_1689.jpg)
![](/aaaaa/IMG_1695.jpg)
![](/aaaaa/IMG_1691.jpg) ![](/aaaaa/IMG_1693.jpg)
|