Четвер, 26.12.2024, 17:46















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » 2017 » Листопад » 3 » Методична студія для вчителів трудового навчання Глибоцького району
15:22
Методична студія для вчителів трудового навчання Глибоцького району

    У зв'язку з нововведеннями в системі освіти і переглядом підходів до процесу навчання в сучасній школі гостро постає питання про готовність вчителя загальноосвітного навчального закладу до реалізації вимог нових стандартів і програм. Навчальні заклади Глибоцького району під керівництвом методцентру управління освіти Глибоцької РДА активно включилися в роботу з методичного супроводу впровадження нових програм.

27 жовтня на базі Багринівської ЗОШ І-ІІІ ступенів була проведена методична студія для вчителів трудового навчання за участю представників Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області. Серед запрошених були учасники робочої групи по розробці навчальної програми з трудового навчання від Чернівецької області Палій Мирон Дмитрович і Палій Юрій Васильович. Палій ​​М.Д. висвітлив концептуальні положення нової програми з точки зору компетентнісного підходу, суть якого полягає в отриманні знань через формування умінь і практичних навичок. Юрій Васильович представив аудиторії робочі зошити з трудового навчання для учнів 5-9 класів, співавтором яких він є. Також ним були відзначені нюанси підготовки та проведення олімпіади з трудового навчання відповідно до вимог нової програми. В ході дискусії учасники семінару прийшли до висновку, що впровадження нової програми, поряд з необхідністю перебудови всієї методичної роботи вчителя, тягне за собою ряд позитивних моментів. Вчителю надається можливість більш творчо підходити до процесу проектування своєї педагогічної діяльності, планувати роботу з урахуванням власних можливостей. Учням, в свою чергу, дається шанс реалізувати свій потенціал в ході виготовлення конкретних виробів, удосконалити свої вміння, а в підсумку отримати міцні практичні знання, необхідні в житті.

У практичній частині зустрічі учителем трудового навчання Багринівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Карпюком Іваном Івановичем був проведений майстер-клас з геометричного різьблення по дереву в техніці,  притаманній рідному краю. Всі присутні мали змогу спробувати свої сили в традиційному народному ремеслі, а також отримати методичні рекомендації щодо використання даної технології в навчальному процесі. Варто відзначити, що крім технологічних моментів створення декоративної дощечки, учителем були дані поради по виготовленню необхідних інструментів.

Результатом проведеного заходу стало одноголосна думка учасників, що подібні форми організації методичної роботи в майбутньому матимуть ключове значення в підвищенні кваліфікації вчителів.

Переглядів: 529 | Додав: Ulia_RMC | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
+1  
1 О_С_Намака   (04.11.2017 11:23) [Материал]
applause Дякую Івану Івановичу за роботу, дякую всім вчителям трудового навчання-за активність і бажання вдосконалюватись)))))) Окремі слова подяки-дирекції Багринівської школи за системну методичну діяльність.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024