Новий рік! Ці слова у кожного асоціюються зі святковим настроєм, подарунками, іграми, розвагами. Новорічні свята є радісною подією, особливо для дітей, коли збуваються мрії.
Дні Новорічного настрою, що розпочалися 27 грудня у Купському НВК №2 запам'ятаються на довго вихованцям дошкільної групи та учням початкових класів, які першими розпочали парад новорічних святкувань.
Хай Новий рік з добром до Вас прийде,
Здоров'я, сміх і радість принесе,
Різдво з колядою хай завітає,
Щастям безмежним Вас благословляє!
![](/rrrr/26133633_568567126811903_335348905_o.jpg)
![](/rrrr/26142771_568564693478813_693359339_o.jpg)
![](/rrrr/26145239_568565070145442_1755754769_o.jpg)
![](/rrrr/26179211_568564836812132_1379781806_o.jpg)
![](/rrrr/26235919_568566733478609_1653250226_o.jpg)
|