19 грудня - день Двятого Миколая. Це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно і моляться до нього, просячи передусім здоров’я собі та батькам. У день перед святом згадують всі свої добрі і злі вчинки, зважують: чого більше. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка? Бо чемні діточки обов'язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні – різочку. Ця різочка є своєрідним попередженням дитині, що час задуматися над своєю поведінкою і виправитися.
А в ніч на 19 грудня до кожної дитинки приходить Святий Миколай і кладе під подушку подарунки.
Святий Миколай завітав і до учнів Черепковецької ЗОШ. Побажав їм здоров’я та творчих злетів. Також учні нашої школи відвідали драматичний театр в м.Чернівці до дня Святого Миколая.
З наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим.
Здоров’я, щастя, радості, спокою і миру Вам у Ваших родинах.
![](http://cher-school.at.ua/_nw/2/s62717003.jpg)
![](http://cher-school.at.ua/_nw/2/s30578234.jpg)
![](http://cher-school.at.ua/_nw/2/s32713983.jpg)
![](http://cher-school.at.ua/_nw/2/s48904034.jpg)
![](http://cher-school.at.ua/_nw/2/s89838558.jpg)
![](http://cher-school.at.ua/_nw/2/s28752796.jpg)
![](http://cher-school.at.ua/_nw/2/s76279218.jpg)
![](http://cher-school.at.ua/_nw/2/s37798732.jpg)
![](http://cher-school.at.ua/_nw/2/s08458442.jpg)
![](http://cher-school.at.ua/_nw/2/s31852786.jpg)
![](http://cher-school.at.ua/_nw/2/s06439071.jpg)
![](http://cher-school.at.ua/_nw/2/s40169890.jpg)
![](http://cher-school.at.ua/_nw/2/s36499465.jpg)
![](http://cher-school.at.ua/_nw/2/s49634272.jpg)
![](http://cher-school.at.ua/_nw/2/s76806918.jpg)
|