Свято Миколая – це не тільки солодощі і подарунки дітям. Найголовніша ідея цього дня – вміння та бажання допомогати один одному.
Казкові події відбувались у стінах Слобідського НВК 19 грудня. У це найочікуваніше свято дітвори покровитель усіх дітей Чудотворець Миколай завітав і в наш навчально-виховний комплекс. Учні 2-3 класу і їхні класні керівники підготували чарівну казку, при перегляді якої вчителі, учні, батьки, бабусі і дідусі занурилися в дитинство. І сьогодні наші діти були щасливими, веселими, радісними, бадьорими і усміхненими.
Висловлюємо велику подяку за небайдуже ставлення до дітей всім помічникам Святого Миколая.
Дякуємо вам за підтримку, за чуйне та щире серце!
Ми хочемо, щоб в цей день всі ми разом були вдвічі щасливіші, адже ті, про кого ви піклуєтесь, дарують вам свою любов, шану та тепло у виконаних піснях, танцях та віршах.
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/25446230_199084353990757_4420529943455928280_n.jpg?oh=7b10959f9cf06793532280839224c9db&oe=5AB24523)
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/25442867_199084303990762_7845259077087806645_n.jpg?oh=016bc2f217f913722513922c4dde580d&oe=5AC75770)
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/25398728_199084713990721_6044425565030833972_n.jpg?oh=f9544532bf0840dd8d53a304461a3182&oe=5AB0E85A)
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/25498001_199084763990716_7993760412138620492_n.jpg?oh=13f296d801611517175efd570f7b01a1&oe=5AC4457B)
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/25442921_199084657324060_2253088288601084766_n.jpg?oh=b16d585b2549964f24063129c0ce649d&oe=5AB397CA)
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/25398784_199084687324057_3476965673194332386_n.jpg?oh=95699ac0997a930a9f91c0c6774461f2&oe=5AB4C825)
|