08 грудня 2017 року у Сучевенській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів вчитель англійської мови Ілуцан Д. М. з метою популяризації вивчення англійської мови провела виховний захід на тему ,,Зимові Свята”.
Метою проведення заходу є удосконалення знань учнів щодо святкування зимових свят у Великобританії .
У проведенні виховного заходу брали участь усі учні школи . Найактивніші учасники отримали призи за участь у конкурсах ,,The most beautiful flake ’’ і ,,The best St. Valentine’s card ’’ .
Учні мали змогу продемонструвати креативність та фантазію , логічне мислення та артистичність .
Школярі колядували та співали про Новий Рік, а також намалювали гарні зимові пейзажі , Діда Мороза та Снігуроньку.
Привітали присутніх з новорічними святами, що наближаються.
![](/ulia/7iuC416O9Bc.jpg)
![](/ulia/Dj_p3mYWzOY.jpg)
![](/ulia/KEf2XHvc0yI.jpg)
![](/ulia/r-4ONyQ_tWE.jpg)
![](/ulia/rPQ43vzsSbM.jpg)
![](/ulia/yxAF4ue_EHQ.jpg)
|