З 04.11.17 по 08.11.17 в Турятському НВК проходив Всеукраїнський тиждень права, організатором якого була вчитель правознавства Блуй Софія Георгіївна. Протягом тижня проводились тематичні бесіди, виховні справи, конкурси плакатів «Світ без насилля», «Рости дерево миру».
У рамках Тижня відбулася зустріч учнів 5- их класів та старшокласників з інспектором патрульної поліції Чоботару Юрієм Степановичем. Він ознайомив учнів з основними аспектами кримінальної відповідальності підлітків та видами правопорушень. Крім того подарував учням книжечки з кросвордами «Тисяча і один поворот» по правилам дорожнього руху.
Гостею випускників була і головний спеціаліст Глибоцького відділу правової допомоги Марунцел Євдокія Миколаївна. Юрист подарувала учням брошури, що стосуються захисту прав громадян з різних питань.
Сподіваємось, що ці зустрічі були не марними.
![](http://tyriatka.com.ua/images/simplecalendar/787.JPG)
![](http://tyriatka.com.ua/images/simplecalendar/788.JPG)
![](http://tyriatka.com.ua/images/simplecalendar/790.JPG)
![](http://tyriatka.com.ua/images/simplecalendar/792.JPG)
![](http://tyriatka.com.ua/images/simplecalendar/794.JPG) ![](http://tyriatka.com.ua/images/simplecalendar/791.JPG)
|