Вівторок, 30.04.2024, 05:07















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 162 163 164 165 166 ... 351 352 »

    У розділі «Пробне ЗНО» розміщено завдання та правильні відповіді сертифікаційної роботи з української мови і літератури. Про це повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти.

Відтак учасники, які брали участь у пробному тестуванні можуть перевірити правильність виконання завдань і вирахувати кількість набраних тестових балів. Максимальна кількість балів, яку можна отримати виконавши всі завдання, – 104, із них 20 балів за написання власного висловлення, і 84 – за виконання завдань закритої форми.

Таблиці переведення тестових балів у шкалу 100–200 та шкалу 1–12 будуть розміщені до 8 квітня. Для тих, хто скористався сервісом «Визначити результати пробного ЗНО», інформація про кількість набраних балів буде розміщена в персональному кабінеті учасника пробного тестування 8 квітня.

Нагадуємо, що 08 квітня відбудеться пробне ЗНО з англійської, німецької, іспанської, французької, російської мов, біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії.

Проглядів матеріалу: 493 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.04.2017 | Комментарії (0)

   Нещодавно, у лютому місяці, відбулась XXVI районна олімпіада юних краєзнавців Глибоцького району. Участь у цьому заході взяло 32 навчальних заклади району.

Вже традиційно учні сперечалися за звання найрозумнішого в трьох напрямках: історичного та етнографічного краєзнавства, географічного та екологічного краєзнавства, а також в галузі правил змагань зі спортивного туризму та туристських походів.

Приємно відзначити звитяги учнів Слобідського НВК, які є вихованцями гуртка Глибоцького ЦТКСЕУМ на базі згаданого навчального закладу – «Географічне краєзнавство». Білецький Максим, Кукурудзяк Кристіна, Шотропа Альона були одними з кращих серед учнів шкіл І-ІІ ст., що в підсумку вивело команду Слобідського НВК на ІІ місце. Нагадаю в минулому році наші учні посіли ІІІ загальнокомандне місце.

Отже, з нетерпінням чекаємо наступного навчального року і участі у XXVII олімпіаді юних краєзнавців.

Крок за кроком…

 

Вчитель географії Слобідського НВК

та керівник гуртка Глибоцького ЦТКСЕУМ

«Географічне краєзнавство» Нітушка Ю.Г.

Проглядів матеріалу: 403 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.04.2017 | Комментарії (0)

   Сьогодні було заповнено анкету для участі Червонодібровського НВК у проекті від Фонду Кличко " Клич друзів – граймо разом!"
тож просимо вашої підтримки для того щоби Червонодібровський НВК отримав чудовий майданчик .
Вам потрібно зайти та зареєструватися за це нам нараховуються бали та відповідно шанси для виграшу. Цього разу кількість майданчиків всього 10 тож шанси дуже малі. але саме ви можете вплинути на наші результати. Дякую всім за підтримку!!!
https://my.klitschkofoundation.org/registration
Проглядів матеріалу: 827 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.04.2017 | Комментарії (0)

    4 квітня учні Опришенської ЗОШ приєдналися до міжнародної акції «Тризуб – це Україна». Більшість учнів школи прийшли у вишиванках, щоб підтримати патріотичний дух України. На подвір'ї школи було створено живий тризуб, у якому взяли участь молодші й старші школярі. Метою флешмобу є патріотичне виховання дітей, виховання любові до рідної країни – України.

Педагог організатор Семко Д.І.

 

 

Проглядів матеріалу: 428 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 05.04.2017 | Комментарії (0)

  Формування у школярів ціннісного ставлення особистості до праці й природи зумовлює виховання в них працелюбності, поваги до своєї та чужої праці, бажання творити добро та любити природу. Саме з цією метою в Йорданештській загальноосвітній школі І-ІІІ було здійснено трудовий десант «Чисте подвір’я» з 20.03 по 04.04. У ньому брали участь учителі та учні 5 -11 класів. Кожен клас отримав невелику ділянку біля школи. І, потрібно сказати, що вже невдовзі наше шкільне подвір’я так і вабило чистотою. Усі класи завзято і сумлінно працювали, прибираючи закріплені за ними ділянки, приводили до ладу територію школи (збирали гілки та папір, підмітали). Територія школи сяє чистотою, а діти отримали заряд позитивної енергії. Саме в такий спосіб можна висловити свою любов до місця, яке для кожного з нас є рідною домівкою. Також учні нашої школи допомагали прибирати подвіря біля церкви. Висловлюємо подяку всім, хто поважає правила чистоти і дотримується їх в повсякденному житті.

 

ЗДВР Кирчу О.Г.

Проглядів матеріалу: 485 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 05.04.2017 | Комментарії (0)

     З метою формування екологічної культури підростаючого покоління і гуманного ставлення до довкілля в Привороцькій ЗОШ І-ІІ ступенів з 6 по 17 березня проводився тиждень благоустрою. Учні, вчителі та техпрацівники дружно взялися наводити лад у школі та навколо неї після зимового періоду. Відповідно до плану роботи по благоустрою та покращенню естетичного вигляду прилеглих територій за учнями кожного класу закріплено ділянки, які діти старанно прибирали. Робота розпочалася з прибирання сміття, сухого листя, обрізки кущів та дерев, висадки перших весняних квітів. Учні прибирали не тільки шкільне подвір’я, але і класні кімнати – озеленили класні кімнати, поновили матеріали на класних куточках. Всі працювали сумлінно і старанно. Шкільні приміщення та подвір’я стали ще чистішими і охайнішими. Дітям і дорослим приємно коли школа милує око своїм охайним виглядом і є окрасою села.

 

 

 


«Ніколи не зробимо шкоди

Ми пташці у ріднім краю.

Нехай звеселяють природу-

Співають для нас у гаю»

З покоління в покоління передається любов до природи, від батька до сина-майстерність не лише берегти, але й допомагати нашій «матінці» виживати й озеленювати буковинські ліси. Природа- це не лише місце для відпочинку або деревина для побуту, насамперед це кисень і домівка для братів наших меншин.

Птахи - невід'ємна частина природи. Вони надають чарівності гаєві, лісові, степові. Птахи — найкраща оздоба міських парків і садів. Цілком змінюють навіть найбільш похмурі ландшафт і своїми яскравими барвами, звучною піснею роблять його радісним і приємним.

Як уявити собі весну без "пісні жайворонка дзвінкої" або хоч без завзятого по-весняному особливого цвірінькання горобців? Ліс оживає від різноголосого пташиного гомону. Нудний білий пейзаж зими зразу стає іншим, як тільки з'явиться "скрекотуха білобока", або "жвавая синичка", або червоногрудий красень снігур.

Проглядів матеріалу: 411 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 05.04.2017 | Комментарії (0)

   За сприянням управління освіти Глибоцької РДА та райкому профспілки працівників освіти і науки стартувала IV спартакіада працівників освіти Глибоцького району.

Розпочалася спартакіада з змагань по волейболу, де прийняло участь 12 команд ЗНЗ Глибоцького району. На першому етапі команди були розподілені на 4 підгрупи, де в спортивних залах Глибоцької РДЮСШ та Глибоцького ліцею визначали 4 кращі команди, які у фінальній частині і розіграли призові місця.

Напружено та драматично проходили змагання, як у групових змаганнях так і у фінальному етапі. Ніхто не хотів поступатися, боротьба була запеклою та безкомпромісною, але в рамках правил.

Переможцем та призерами в змаганнях з волейборлу стали:

I місце – Станівецький НВК

II місце – Корчівецька ЗОШ І-ІІІ ст.

III місце – Глибоцький ліцей

IV місце – Просіцька ЗОШ І-ІІ ст.

Всі команди-учасники фінальних змагань з волейболу були нагороджені дипломами та кубками управління освіти Глибоцької РДА та райкому профспілки працівників освіти і науки, а гравці медалями.

Методист РМЦ

Головний суддя змагань        М.Г. Лях

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 544 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.04.2017 | Комментарії (1)

    По всій Україні стартувала ХІІ благодійна акція "Серце до серця" під гаслом - "Я ХОЧУ БАЧИТИ ЖИТТЯ!", метою якої є збір коштів для офтальмологічних відділень дитячих лікарень.

Чому саме дитячий зір?

Щороку близько 1 млн. дітей реєструється з проблемами зору. Особливо вразлива група дітей є немовлята, несвоєчасна діагностика та лікування вродженої, і рано набутої патології призводить до слабкозорості або сліпоти вже у ранньому віці.

В кожній області планують проведення різноманітних заходів, які привернуть увагу не байдужих людей. Долучились до акції учні та вчителі Багринівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. У школі було зібрано 1100 грн.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 408 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.04.2017 | Комментарії (0)

   Як повідомляє на своїй сторінці у ФБ міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, директор Стрийської школи на Львівщині Сергій Запісов розробив і виклав у відкритий доступ тест на знання змін до оновлених програм початкової школи.

Цей тест вже пройшли понад тисяча вчителів. Це прекрасний приклад того, як нові технології дають змогу швидше і ефективніше доносити інформацію. Але найголовніше - це приклад того, що саме директори шкіл своєю позицією можуть пришвидшувати запровадження нових підходів до викладання у школах.

Експрес-тест розрахований для вчителів початкових класів, які хочуть перевірити свої знання ключових змін в оновленій програмі початкового навчання 2016-2017 навчального року.

Автор тесту подає коротку інструкцію до тесту: «Все просто. Обираєте, де треба обирати, вписуєте, де потрібно вписати. Перед виконанням завдання рекомендую ознайомитись з коментарем-підказкою. Ця можливість Вам надана перед виконанням завдання. Наявність коментаря зображено у вигляді діалогічної «хмаринки». В кінці отримуєте результат. Визначаєте свій рівень знань. У випадку «катастрофічного» результату потужно надолужуєте прогалини. Успіхів!»

Пройти тест ►

Проглядів матеріалу: 499 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.04.2017 | Комментарії (0)

   31 березня 2017 р. в м. Чернівці на кафедрі ботаніки, лісового та садово-паркового господарства Інституту біології, хімії та біоресурсів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбувся обласний етап ХІ Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв, метою якого є активізація участі учнівської молоді в природоохоронній і дослідно-експериментальній роботі в галузі лісового господарства.

Глибоцький район на зльоті представляла Куделько Софія, вихованка гуртка «Юні лісівники-дендрологи» Глибоцького РБТДЮ на базі Кам’янської ЗОШ (кер. Кукурудзяк М. І.). Вона посіла ІІІ місце у номінації «Виставка-презентація досягнень учнівських лісництв». Та за підсумками журі гурток «Юні лісівники-дендрологи» отримав ІІІ загальнокомандне місце.

Вітаємо переможців та бажаємо нових досягнень!

Проглядів матеріалу: 398 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.04.2017 | Комментарії (0)

   Триває обговорення програм 5-9 класів. За словами координаторів роботи з оновлення програм базової школи, під час другої сесії обговорення пропозиції освітян до змін програм стали більш конкретними і професійними.

МОН планує подолати нав'язане репетиторство. Міністр освіти висловила переконання, що в Україні необхідно подолати таке явище, як репетиторство, коли вчителі свідомо не дають на уроках увесь необхідний матеріал, стимулюючи додаткові заняття.

В ОЕСР розповіли про недоліки української освіти. За словами представника Організації економічного співробітництва та розвитку Андреаса Шляйхера, більшість недоліків пов'язані з недосконалістю законодавства та деяких нормативних актів уряду.

Програми для старшої школи розроблять до 15 квітня. У Міносвіти створені робочі групи, завданням яких є розробка навчальних програм. До складу груп включено представників відомства, вищих навчальних закладів, ІППО та шкіл.

У МОН обіцяють врахувати думку вчителів щодо підручників. Учителів закликали долучитись до вибору підручників для 9-го класу. В. о. директора Інституту модернізації змісту освіти наголошує, що механізм роботи Репозитарію дозволяє зробити відбір прозорим.

Міносвіти планує обладнати ще 140 опорних шкіл. За словами міністра освіти, уряд продовжить створювати мережу навчальних закладів, що надасть можливість забезпечити рівний доступ сільських дітей до якісної освіти.

Кількість вступників перевищує потужність вишів. Лілія Гриневич повідомила, що у системі професійної та вищої освіті спостерігаються тенденції до створення потужніших освітніх закладів, оскільки кількість абітурієнтів перевищує потужність вишів.

У столиці відбудеться найбільша міжнародна освітня виставка. Цієї весни у рамках виставки Київ відвідають декілька десятків відомих європейських університетів та освітніх програм, спілкування з представниками яких допоможе українській молоді та батькам ознайомитись з розмаїттям освітніх можливостей для українців.

Проглядів матеріалу: 410 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.04.2017 | Комментарії (0)

    30 березня в Кам’янському ДНЗ відбулося засідання атестаційної комісії з питань присвоєння кваліфікаційних категорій педагогам закладу.

Атестувались п’ятеро вихователів та практичний психолог.

Рішенням атестаційної комісії вихователю Л. Г. Білійчук присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії», вихователям І. В. Катренюк, Я. М. Панцир – «спеціаліст другої категорії», вихователям Н.І. Тодорюк та О. В. Цибуляк – підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст» та встановлено 9 тарифний розряд, практичному психологу І. Г. Балан присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії».

Атестація пройшла на принципах демократичності, доброзичливості, принциповості, взаємоповаги та гласності, без скарг.

Голова атестаційної комісії завідуюча В.І. Грижук привітала педагогів які атестувались, побажала не зупинятись на досягнутому, самовдосконалюватись та творчих здобутків в справі навчання і виховання дошкільників.

Домніка Балан, заступник голови АК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 437 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.04.2017 | Комментарії (0)

    У березні 1941р. в селах Глибоцького та Сторожинецького районів Чернівецької області, що розташовані вздовж річки Сірет, невідомі особи агітували мешканців йти в Румунію, заявляючи, що нібито 1 квітня буде відкритий кордон та всі бажаючі зможуть безперешкодно перейти його. Люди повірили, сформувалася колона з кількох тисяч осіб, серед яких були і молодь, і літні люди.
1 квітня колона направилася до Глибоцького райвиконкому, щоб отримати дозвіл для перетину кордону. Через гучномовці людей попереджали про те, що кордон закритий і пропускати їх через нього ніхто не буде, проте застережень ніхто не слухав. Величезна колона рухалася з церковними хрестами та хоругвами, бо по хрестах, мовляв, ніхто не стрілятиме.

«Ура! Нехай живе король Міхай! – такими криками колона перейшла річку Сірет. На кордоні першу чергу з кулеметів та автоматів дали в повітря, а далі – по хоругвах з якими йшли біженці... Люди кинулися врозтіч по лісі. Лив сильний дощ. Поблизу кордону їх знову намагалися зупинити, зробили кілька попереджувальних пострілів, але даремно. Не відпускали вже й людей, які просто приєднались до колони аби дізнатись, що відбувається. Першими йшли священики та діти з образами. Коли підійшли до урочища Варниця, їх зустріли військовики-прикордонники. Стріляли у всіх без розбору. Очевидці трагедії розповідають, що розстріляні тіла просто присипали землею, як це робили німці в Бабиному Яру. Й не всі були вбитими. Можна було спостерігати, як ґрунт «здіймався» од порухів ще живих людей. Однак вони так і залишились заживо похованими.

У результаті спровокованого розстрілу загинули ні в чому не винні мирні люди, серед яких були і діти. Точну кількість жертв не встановлено досі. Ні родичів, ні близьких до того місця більшовики просто не підпускали. Лишень за кілька років по тому на їхніх кістках висадили смереки. Дуже довго про це мовчали навіть очевидці. Тепер уже відомо, що страх перед радянською владою та сталінським режимом у ті далекі часи підштовхнув буковинців до перетину кордону. Серед тих, хто піддався на провокацію агітаторів, були і румуни, і українці.

Джерело: mistoinfo.com/mistoinfo

Проглядів матеріалу: 682 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 31.03.2017 | Комментарії (1)

    Українська революція — низка подій, пов’язаних із національно-визвольною боротьбою українського народу в1917–1921 роках. Поштовхом до початку Української революції стала Лютнева революція в Російській імперії. Загалом Українська революція започаткувала процес формування модерної політичної нації та відродила традицію української державності.

Указом Президента України 2017 рік проголошено роком Української революції 1917–1921 років.

23 березня 2017 року в нашому навчальному закладі проведено тематичний урок: «На порозі нової України», присвячений відзначенню 100-річчю подій Української революції 1917-1921 років.

Мета уроку – поглибити знання учнів про ключові події Української революції 1917–1921 років, політичних, громадських, військових, культурних діячів того періоду українського державотворення та звернути увагу на актуальність ідей суверенності та соборності держави, її територіальної цілісності як головних чинників розвитку України.

Десятикласники ознайомили присутніх з етапами та головними діячами революції, хронологією основних подій, 12 міфами про Українську революцію.

На базі кабінету історії також були організовані перегляд та обговорення документального відеофільму “Хроніки української революції”, 2008 р., С. Братішко, Національна телекомпанія України.

Протягом уроку ми намагалися розвивати в учнів різні види вмінь, навичок, творчого мислення – основи формування громадянської, історичної та національної свідомості а, також, формувати активну громадянську позицію учнів і почуття патріотизму.

Вчитель історії та правознавства –Постевка Д. Д.

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 441 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 31.03.2017 | Комментарії (0)

   З 13 по 24 березня проведена декада хімії. Розпочалася предметна декада загальношкільною лінійкою, на якій було зачитано план проведення. Всі учні мали змогу переглянути фільм про досягнення і вклад в науку хімію Д.І. Менделєєва.

 

Учні 11 класу підготували та продемонстрували презентацію з теми «Жінки хіміки», що значно розширив їх кругозір, адже досі їх знання обмежувались лише декількома вченими хіміками.

Учні 7 класу провели ряд дослідів та домашніх експериментів, які підготували і детально описали викликавши цим самим велику цікавість і захоплення. Таким чином, це дало їм змогу узагальнити і систематизувати знання із теми розчини. Їх дослідження були цікавими, а висновки грунтовними.

 

Учні 9 класу підготували урок-подорож із теми жири, охопивши різні питання із теми. Проявили себе дуже активно в групах, що особливо підсилювало їх цікавість до побаченого.

Учні 10 класу підготували цікаві доповіді на тему “Хімія в моєму житті ”. Нова та змістовно викладена інформація надихає наших учнів на детальне вивчення хімії, поза шкільною програмою, виходячи за рамки формул та хімічних рівнянь.

Для того аби систематизувати, поглибити знання, учням запропоновано розв’язати кросворди.

Підсумки тижня хімії підвели на щотижневій загальношкільній лінійці.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 484 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 31.03.2017 | Комментарії (0)

О, хімія!

Найкраща із наук

Ти ворогом і другом можеш бути;

Убити все живе й допомогти

Красу життя сповна відчути.

Усе залежить від тих рук

В яких твої досягнення і сила

Від розуму і мудрості людини.

  Предметні тижні у школі є ефективною формою позакласної роботи. Вони активізують пізнавальну діяльність учнів, сприяють покращенню засвоєння навчальної програми. Тиждень хімії має свої освітні, виховні та розвиваючі цілі. До освітніх цілей належить, наприклад, розширення хімічних знань у галузях цієї диференційованої науки; до виховних – опанування різноманітних форм і правил поведінки, які використовуються під час проведення наукових диспутів, конференцій, семінарів; до розвиваючих – розкриття творчих здібностей у предметі. Можна виділити в тижні хімії три компоненти: практичний, теоретичний, ігровий.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 423 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 31.03.2017 | Комментарії (0)

    26 років тому Глибоцький центр туризму та краєзнавства вперше в області ініціював проведення районної олімпіади юних краєзнавців. Щороку вдосконалювалась організація та методика цього заходу. Досвід свідчить, що краєзнавчі олімпіади є ефективною пізнавальною й виховною педагогічною технологією, бо має потужний потенціал для формування в учнівської молоді національно-патріотичних цінностей та краєзнавчої компетентності. Адже кожна дитина живе в конкретному природному й соціальному середовищі. Вивчати свій край, уміти пояснити кожен факт, подію в місцевому житті, знати матеріальні й духовні традиції – все це збагачує людину, робить її соціально повноцінною, активізує розумову діяльність та патріотичну гідність.

Методисти Центру складають цікаві й різноманітні питання для юних краєзнавців. Нещодавно в районній краєзнавчій олімпіаді взяли участь команди з 32 загальноосвітніх навчальних закладів. Це – 92 учасника. Один учасник відповідав на питання з географічного та екологічного краєзнавства, другий – з історичного та етнографічного краєзнавства Чернівецької області, третій - з правил змагань зі спортивного туризму, спортивних туристських походів.

Добрі знання в усіх напрямах олімпіади продемонстрували учні Глибоцького, Карапчівського, Старововчинецького ліцеїв, Глибоцької гімназії, Кам’янської, Корчівецької, Коровійської, Сучевенської, Чагорської ЗОШ І-ІІІст, Турятського НВК, Валякузьминської ЗОШ І-ІІст, Михайлівського та Слобідського НВК. У цих навчальних закладах учителі історії, географії, біології, українознавства, керівники туристсько-краєзнавчих гуртків приділяють належну увагу вивченню важливих, актуальних та локальних тем рідного краю. Також в багатьох школах проводиться І шкільний тур краєзнавчої олімпіади.

За результатами інтелектуальних змагань перемогли наступні учні:

  • з географічного краєзнавства: Емануела Герман з Корчівецької ЗОШ І -ІІІст. (тренер Іримеску В.К.), Павло Дудка з Глибоцького ліцею (тренер Меленко О.В.), Дмитро Передерко з Старововчинецького ліцею (тренер Передерко К.А.), Андріана Костинян з Карапчівського ліцею (тренери Товарницький І.Г., Товарницький В.Г.);
  • з екологічного краєзнавства: Емануела Герман з Корчівецької ЗОШ І-ІІІ ст., (тренер Іримеску В.К.) Павло Дудка з Глибоцького ліцею (тренер Меленко О.В.);
  • етнографічного краєзнавства: Крістіна Карп з Глибоцького ліцею (тренер Шевченко О.В.), Анна Бердар з Чагорської ЗОШ І-ІІІ ст., (тренер Козачок Н.С.) Олена Сучеван з Сучевенської ЗОШ І-ІІІст. (тренер Плеван В.Г.), Анна Бойчук з Молодійської ЗОШ І-ІІІст. (тренер Глевко В.М.), Анна-Марія Мороз з Йорданештської ЗОШ І-ІІст. (тренери Шородок М.Г., Божеску Д.Г.);
  • історичного краєзнавства: Сідак Жанна з Корчівецької ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер Юрковська Н.С.), Саргош Владислав з Коровійської ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер Щериля Л.О.), Сучеван Олена з Сучевенської ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер Плеван В.Г.);
  • з правил спортивного туризму: Юрій Стрілак з Камянської ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер Стрілак Н.П.), Олександра Ткачук з Глибоцької гімназії (тренер Тодеренчук А.С.), Ірина Флюндра з Коровійської ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер Шелепюк Н.В.).

Грамотами управління освіти нагороджені навчальні заклади, які посіли призові місця в загальному заліку. Серед ЗНЗ І-ІІІ ст. перемогла команда Глибоцького ліцею, ІІ місце у Корчівецької ЗОШ І-ІІІст., ІІІ місце у Старововчинецького ліцею. Серед ЗНЗ І-ІІ ст. перемогла команда Йорданештської ЗОШ І-ІІІст., ІІ місце у Слобідського НВК, ІІІ місце у Михайлівського НВК.

На жаль, в контексті позитивних здобутків у проведенні олімпіади, є негативні моменти, а саме: Волоківська, Стерченська ЗОШ І-ІІІст. та Станівецький НВК не направили на районний захід своїх представників. Аналізуючи позитивні результати краєзнавчої олімпіади, слід відзначити, що з навчальних закладів, на базі яких працюють туристсько-краєзнавчі гуртки від Глибоцького ЦТКСЕУМ, учні в різних напрямках були краще підготовлені до районного туру.

Наступним випробуванням для краєзнавців-ерудитів стала участь у обласному етапі краєзнавчої олімпіади. Учасники розв’язували тестові завдання та виконували практичні завдання з геології, етнографії, археології та спортивного туризму. У складі трьох команд Глибоцького району були: Дмитро Передерко, Павло Дудка, Олександра Ткачук, Жанна Сідак, Емануела Герман, Владислав Саргош, Анна Бердар, Ірина Флюндра, Юрій Стрілак. Всі вони стали переможцями та призерами зі своїх напрямків в обласній олімпіаді. Такий успіх наших вихованців вчергове ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 584 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 30.03.2017 | Комментарії (0)

   Сьогодні, 30 березня, на базі Глибоцького районного методичного центру відбулося засідання атестаційної комісії з питань присвоєння (підтвердження) квліфікаційних категорій, педагогічних звань педпрацівникам загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, всього 180 педагогічних працівників.

Чергова атестація педагогічних працівників здійснюється один раз на п’ять років. Умовою чергової атестації педпрацівників є обов’язкове проходження не рідше одного разу на п’ять років підвищення кваліфікації на засадах вільного вибору форм навчання, програм і навчальних закладів.

Вимога щодо підвищення кваліфікації не поширюється на освітян, які працюють перші п’ять років після закінчення вищого навчального закладу.

У роботі засідання взяли участь: начальник управління освіти Глибоцької РДА - Барарюк В. І., методист з атестації педагогічних працівників Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області - Бальон М. В., заступник начальника управління освіти Глибоцької РДА - Цуркан І. Ю.,  завідуюча РМЦ - Намака О. С., головні спеціалісти та методисти.

Управління освіти систематично організовує роботу щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників. Підвищенням кваліфікації педагогічних працівників району займається районний методичний центр. Всі педагогічні працівники вчасно проходять курсову перепідготовку переважно на базі ІППО ЧО.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 449 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 30.03.2017 | Комментарії (0)

  З 27.03.2017р. – по 30.03.2017р. на базі РМЦ відбувся Тиждень педагогічної майстерності вчителів початкових класів шкіл з румунською мовою навчання з таких проблем-  тисни тут.

Відкрила Тиждень педмайстерності завідувач РМЦ О. С. Намака, яка зауважала, що педагогічна майстерність - це високе мистецтво виховання і навчання, що постійно вдосконалюється, доступне кожному педагогу, який працює за покликанням і любить дітей. Також Олеся Сидорівна розкрила сутність та рівні педагогічної майстерності, запропонувала модель педагогічної майстерності та шляхи особистості до вершин професіоналізму, ознайомила з нетрадиційні форми науково-методичної роботи. Олеся Сидорівна свій виступ закінчила словами : «Творчий вчитель повинен бути: Мудрим, як Ярослав Мудрий; Фанатичним, як Лобановський; Всестороннім, як Ломоносов; Дипломатичним, як Винниченко; Артистим, як Станіславський; Професіоналом, як Сухомлинський».


Робота Тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів - це вернісаж педагогічних сюжетів, де вчителі української мови ознайомились з кращими зразками педагогічного досвіду (Ватаманюк Т. П., Петрович Т. Р., Оленюк В. О.,Божеску О. В., Савчук Л. Т.), майстер- класів - (Баш Р. В., Шапка О. І., Цугуй Р. В., Попеску М. Г. ,Опаїць М. Г.), презентації з досвіду роботи з проблеми «Сучасний урок з погляду забезпечення розвитку пізнавальних інтересів учнів»презентували :Зегря Т. С.,Фретеучан Л. Г.Божеску А. Ч.), методичних лабораторій (Коркодел В. В., Кімчинська М. І., Унгурян М. І.).

Учасники Тижня педагогічної майстерності в ході засідання «Самоосвіта - один із шляхів підвищення професійної майстерності» теоретично обґрунтували роль самоосвіти вчителя у його педагогічній діяльності.  З упевненістю можна стверджувати, що більшість педагогів на високому рівні володіє сучасними освітніми методиками і технологіями, активно використовує і поширює їх у професійному середовищі.

Тиждень педагогічної майстерності закінчився, але продовжуватиметься праця вчителів, які пробуджують творчість і пізнання, підтримують інтерес та бажання вчитися.

Методист РМЦ Леонтій Е. М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 588 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 30.03.2017 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024