Неділя, 05.05.2024, 15:40















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 183 184 185 186 187 ... 351 352 »
Проглядів матеріалу: 1257 | Завантажив: Микола | Дата: 19.11.2016 | Комментарії (10)

     В Купському НВК №2 учні групи продовженого дня радісно зустріли перший сніг. Рухливі ігри на свіжому повітрі допомогли відновити сили після уроків, отримати заряд позитивної енергії надовго.  Під час колективної гри разом з вихователем, Твардовською Я.В., зліпили снігову бабу.

Заступник з НВР  Кирстюк О.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 454 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 18.11.2016 | Комментарії (0)

   З 9 по 16 листопада в Тарашанській ЗОШ I-III cт. проходив Тиждень безпеки життєдіяльності.   В нашій школі профілактиці безпеки життєдіяльності учнів приділяється значна увага з боку адміністрації школи, вчителів - предметників, класних керівників. Всі заплановані заходи були проведені вчасно. В рамках тижня проведено ряд заходів, спрямованих на інформування учнівської молоді, виховання в неї бережливого ставлення до свого здоров’я, формування навичок безпечного поводження з електроприладами, закріплення правил безпечного переходу вулиці, інформування про користь здорового способу життя і негативного впливу шкідливих звичок на організм, надання першої долікарської допомоги, дії при надзвичайних ситуаціях. Проведені тематичні годин спілкування« Небезпека вдома й на вулиці», « Правила поведінки на льоду», учні 9-11класів захищали реферати, дослідницькі проекти, тощо. Класними керівниками 1-11 класів проведено бесіди по класах з правил поведінки під час навчально-виховного процесу, а також інструктажі з техніки безпеки та попередження ДТП.   В рамках цього тижня був проведений конкурс малюнків на тему: «Збережи здоров'я змолоду», цікаві вікторини, мультимедійні уроки з основ здоров’я, лекції. Протягом тижня були поновлені діючі куточки та стенди вздовж коридорів по безпечній життєдіяльності школярів. На закритя тиждня до нас завітали гості з МЧС які провели лекцію на тему « Обережно вогонь»

                                                                                    Вчитель основ здоровя:   Станіцька Я.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 689 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 18.11.2016 | Комментарії (0)

    Здоров’я – найдорожчий скарб, який дає людині природа від народження і на довгі роки життя.  Отже, чи не найголовнішим призначенням вчителів, вихователів, батьків, власне, усіх, хто має вплив на дітей, є закріплення у свідомості і у повсякденному житті важливої ідеї здорового способу життя і формування навичок відповідної поведінки. Найважливішим завданням сучасної шкільної освіти є формування мотивації до збереження та зміцнення здоров’я людини.

17 листопада на базі районного методичного центру відбувся семінар вчителів основ здоров’я на тему «Використання сучасних методів навчання на уроках основ здоров’я».  Розпочала роботу завідувач РМЦ О.С. Намака, яка побажала всім учасникам плідної праці. Методист РМЦ А.І. Герчак ознайомила присутніх з планом роботи.

Вчитель Червонодібровського НВК Коломійчук О.В., провела пристендовий урок з елементами тренінгу на тему «Профілактика туберкульозу у підлітків». Далі естафету перейняла Чорней О.С., вчитель Турятського НВК, яка запропонувала учасникам семінару взяти участь у «Подорожі країною Здоров’я» (урок у 6 класі). Вчителі мали змогу відчути себе учнями та виконувати завдання, запропоновані вчителями.

По завершенні учасники семінару за круглим столом обмінялися думками та виробили методичні рекомендації.

Методист РМЦ                 А.І. Герчак

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 507 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 18.11.2016 | Комментарії (0)

    У середу, 16.11.2016р., на базі Черепковецької ЗОШ відбувся районний семінар практичних психологів Глибоцького  району.

  Семінар працював над проблемою: «Профілактика шкільної дезадаптації учнів 1-х, 5-х та 10-х класів». Дана проблема завжди залишається актуальною, тому що  це – період кризових  перехідних етапів навчання дитини.

 Презентував школу, привітав практичних психологів та відкрив роботу районного семінару директор  Черепківської ЗОШ – В.К. Каменюк.    Продовжила роботу семінару, наголосивши у своєму виступі на основних напрямках роботи, формах та методах -  методист РМЦ А.І. Колесник.

  Слід зазначити, що районний семінар складався з двох основних блоків (згідно програми, яка додається): теоретичного і практичного. Теоретичний блок складався із презентації роботи практичного психолога Хаю О.В. згідно обраної проблематики.

   Практичний блок даного семінару складався з роботи у Майстерні для психолога ( просвітницьке заняття), при стендових корекційно-розвивальних занять для учнів 1-х, 5-х та 10-х класів, Великої психологічної гри для педагогів школи «Авіакатастрофа» та релаксаційних вправ.

  Завершився районний семінар підведенням підсумків та виробленням методичних рекомендацій.

 Вважаю, що той  високий  методичний рівень на якому проходив районний семінар практичних психологів є знаковим для психологічної служби нашого району.

    Методист РМЦ

А.І. Колесник.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 539 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 18.11.2016 | Комментарії (0)

      84 тисячі гривень  зібрали учні та студенти навчальних закладів Чернівецької області в рамках обласної акції «Патріоти – Героям».

Учні Глибоцького ліцею  та Глибоцької гімназії також долучилися до акції "Патріоти-Героям" та взяли участь в обласній учнівській онлайн-конференції.

Мета акції - збір коштів на придбання тепловізора Pulsar Quantum HD 50S для наших захисників 128 окремої гірсько-піхотної бригади 2 гаубичного самохідно-артилерійського дивізіону які вийшли з Дебальцевого котла. Акція тривала упродовж жовтня місяця. В акції взяли участь 193 заклади освіти, ІППОЧО та небайдужі курсанти, батьки, діти яких на Сході, просто небайдужі люди та друзі, Українська православна церква Шипинців та ін.
16 листопада діти Чернівеччини урочисто передали придбаний тепловізор заступнику командира 2-го дивізіону бригадної артилерійської групи 128-ї гірсько-піхотної бригади Губару Євгену Олексійовичу, який саме виїжджав на Схід з відпуски. На зібрані кошти було придбано ще тактичний рюкзак для начальника медичного пункту дивізіону нашої 128-ї гірсько-піхотної бригади Андрію Шамолюку. ДЯКУЄМО ВСІМ ПАТРІОТАМ-ДОБРОЧИНЦЯМ!Рюкзак діти наповнили придбаними медикаментами. І ще закуплено 4 колеса до автомобіля для цієї ж гірсько-піхотної бригади. Організації-поставщики радо йшли назустріч і робили великі знижки, тому нам вдалося придбати так багато, в той час як розраховували тільки на тепловізор. 
На базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області відбувся вебінар по підсумках акції та передачі придбаних речей на Схід. Зустріч була надзвичайно зворушлива. Діти наказували повертатись живими і прощалися до нових зустрічей.
Проглядів матеріалу: 474 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 18.11.2016 | Комментарії (0)

   Велосипед – це елемент демократичного міста, яке асоціюється з високою якістю життя, комфортом, безпекою та рівністю. Він із кожним днем набуває  все більшої популярності  в Україні.
    У травні 2016 року  мешканці  селища  Глибока  брали участь у  реалізації  проекту соціальної дії «Cycle town» , який сприяє  популяризації здорового способу життя серед дітей та молоді селища  та Глибоцького району Чернівецької області, пропагування велотранспорту як альтернативи міського транспорту в селищі Глибока.
      В рамках даного проекту  було встановлено велопарковку і на території Глибоцької гімназії.  Це був один із перших кроків, який  сприяв  пересуванню учнів та молоді на велосипедах, в позаурочний час дав  змогу школярам навчального  закладу більше відвідувати гуртки та позакласні виховні заходи, економлячи час на дорогу.

     У рамках Тижня безпеки дорожнього руху   до учнів Глибоцької гімназії завітали тренери Буковинської агенції регіонального розвитку - Анна та Михайло, які провели тестування  юних велосипедистів, а це учні 5 – 7 класів, на знання правил велосипедиста, представили  змістовну презентацію, надали можливість учням розв’язати ситуативні задачі, переглянути відеоролики. А насамкінець учні отримали  у подарунок  правила дорожнього руху для велосипедиста та флайтер  для пішохода.
   Безпека школярів – це необхідність нашого сьогодення.

                                                      Вчитель основ здоров’я  Андрон Т.О.

Проглядів матеріалу: 468 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 18.11.2016 | Комментарії (0)

      Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова. І ось нещодавно у Луковицькій ЗОШ до Дня української писемності і мови було проведено літературно-музичну композицію «Диво калинове – наша рідна мова!» Мета заходу – поглибити знання учнів про історію виникнення і становлення письма, виховувати почуття національної гідності і поваги до народу, любові до рідної мови.

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 464 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 18.11.2016 | Комментарії (0)

Вони до діточок приходять не на службу,

На добру зустріч з нашим майбуттям.

Вони несуть щодня любов і дружбу

І просто віддають своє життя!

             16 листопада відзначив свій 50-річний ювілей Глибоцький ДНЗ «Сонечко». День у день, цілих 50 років тут трудяться по-справжньому творчі люди, які всю свою душу і серце віддають дітям, даруючи малятам щасливий світ дитинства. Всі були раді зустріти в ошатній залі ветеранів дошкільної освіти, які пропрацювали в дитячому садку багато років, почути від них приємні слова і привітання. Скільки малюків пройшли через їх руки, скільки віддали вони тепла і ласки кожній дитині!

    Привітати малечу, вихователів та всю «садкову» родину прибули почеснігості: голова Глибоцької ОТГ Григорій Степанович Ванзуряк, заступник голови Глибоцької РДА Ілля Костянтинович Лопуляк,  заступник голови районної ради Віталій Васильович Гуменний, заступник начальника управління освіти Інна Юріївна Цуркан, начальник відділу культури та туризму РДА Олена Юріївна Рєпіна, голова профспілки Світлана Іллівна Лазурко, методист РМЦ по дошкіллю Лариса Василівна Петрик. Багато теплих слів та побажань із вуст виступаючих лунало в адресу дошкільного навчального закладу.

  Та особлива увага все ж належала господарям – нинішнім вихованцям садочка, які разом із педагогами, музичними керівниками підготували до свята цікаву концертну програму. У такий чудовий день у дитячому садку панувала прекрасна атмосфера.   На концерті  вихованці зворушливо і по-дитячому щиро показували все, чого навчилися у своїй другій домівці – співали, танцювали, розказували віршики, чим  забезпечили чудовий настрій всім присутнім.

 За багаторічну сумлінну працю, вагомі трудові здобутки, професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди 50-річчя від дня заснування ДНЗ,закладу вручили почесні грамоти та подяки. Гості побажали берегиням дитячих сердець добра і родинного затишку, а дошкільному навчальному закладу високих результатів у навчанні та вихованні маленьких українців.Особливі слова подяки присутнім висловила завідуюча Загудалова Аліна Сергіївна.

На День народження прийнято ходити з подарунками, це правило дотримали всі запрошені.Хочеться вірити, що заклад переживе ще не одну славну дату, а ті добрі справи, які уже зроблено за ці роки, будуть справжнім «скарбом» для наступних поколінь педагогів.

Вихователь – методист:

Аліна Войс

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 549 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 18.11.2016 | Комментарії (0)

     Психологічна служба Чагорської ЗОШ 17 листопада провели заняття з елементами тренінгу «Толерантність - ціннісна й поведінкова складова особистості»

Метою заняття було: навчити учнів виявляти толерантність до думок, поглядів, поведінки інших людей; визначати значення толерантності в житті людей та в суспільстві; розвивати вміння висловлювати власну думку; засвоювати навички толерантної по​ведінки; виховувати терпиме ставлення до інших.

Учні навчились:

·​ тлумачити значення ключових термінів: ввічливість, доброта, повага, людяність, толерантність;

·​ розповідати, чому терпимість є умовою збереження миру;

·​ досягати компромісу в конфліктних си​туаціях.

Проглядів матеріалу: 528 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 17.11.2016 | Комментарії (0)

    Здоров’я – безцінне надбання не тільки кожної людини, але і всього суспільства. При зустрічах, розставаннях із близькими і дорогими людьми ми бажаємо їм доброго і міцного здоров’я, тому що це — основна умова і застава повноцінного і щасливого життя. Здоров’я допомагає нам виконувати наші плани, успішно вирішувати основні життєві задачі, переборювати труднощі. Добре здоров’я, що розумно зберігається і зміцнюється самою людиною, за-безпечує їй довге й активне життя.

16 листопада 2016 року на базі Димківського НВК відбулася районна нарада-семінар вчителів фізичної культури «Здоров’язберігаючий освітній простір у навчальному закладі». В роботі семінар-наради взяли участь методист РМЦ Лях М.Г., директор Глибоцької РДЮСШ Стрельчук П.Г., вчителі фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів Глибоцького району та тренери РДЮСШ.

  Гостей наради-семінару зустріла словами привітання та побажаннями міцного здоров’я заступник директора  Димківського НВК з НВР Світик О.Ф. Учні даного навчального закладу розповіли про свою рідну школу.

  Робота семінару розпочалася науково -методичним блоком « «Школа особистості» та її вплив на формування здорового способу життя в системі фізичного виховання учнів», « Особливості організації навчально-виховного процесу уроків фізичного виховання у навчальному закладі». Учасники семінару обговорили актуальні питання та проблеми викладання фізичної культури на сучасному етапі; ознайомилися із сучасними педагогічними технологіями формування свідомості фізкультурно-діяльної особи та бажаних рис особистості будівничого власного здоров’я; визначили основні завдання щодо впровадження гуманістичних засад здоров’язбереження підростаючого покоління шляхом мотиваційної спрямованості до занять фізкультурою учнів та їхніх батьків.

  Наступний етап роботи наради-семінару було відвідування уроку у 8 – му класі за модулем «волейбол» та майстер-клас вчителів та учнів гри у волейбол.

        Діти під керівництвом вчителів впевнено оволодівають шкільним програмним матеріалом, що підтвердили, як урок так і позакласний захід. Також Микола Давидович звітувався перед колегами за свою роботу, про свої успіхи та плани на майбутнє. А успіхи в роботі дійсно є, про що свідчать грамоти та кубки, отримані спортсменами школи на змаганнях різного рангу. 

В обговоренні проведених уроку взяли участь не тільки вчителі фізичної культури району, а й  адміністрація школи.

По закінченню семінару були прийняті та затверджені методичні рекомендації.

З позитивними емоціями та новими здобутками педагоги роз’їхалися по школах. Побажаємо їм успіхів та нових досягнень!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 571 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 17.11.2016 | Комментарії (1)

Мова українська - то Шевченка слово,

Лесі Українки і Марка Вовчка.

Мова українська - то дарунок Бога.

Це барвисте слово генія Франка.

      Уже традиційно у перші тижні листопада в Нижньосиньовецькій загальноосвітній школі урочисто проходить Тиждень української мови, приурочений до Дня української писемності та мови, який всі українці світу відзначають 9 листопада.

     Найрізноманітніші заходи з нагоди Дня писемності тривають упродовж тижня. Це  і конкурси, й виставки, і концертні програми, і просто змагання, а також цікаві уроки про скарби українського слова, тематичні лінійки, класні години.

Цього року програма предметного тижня була, як завжди, досить насиченою. Учні мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад  української мови, вшанувати пам'ять про видатних діячів нашого народу, завдяки яким вона сьогодні у нас є.

Метою всіх проведених заходів було:

  1. донести до учнів красу і багатство української мови;
  2. формувати відчуття краси української мови;
  3. розвивати мовленнєві здібності учнів;
  4. збагачувати словниковий запас;
  5. виховувати любов до української мови та розуміння її краси і необхідності для нашого життя.

7 листопада пройшла загальношкільна лінійка, на якій вчитель української мови та літератури Педурару А.Г. урочисто оголосила  про відкриття Тижня української мови, ознайомила з основними заходами, закликала брати активну участь як учнів, так і вчителів. Учні 5 – 8 класів розповіли про заснування Дня української писемності та мови, якому й присвячено проведення предметного тижня з української мови.

         З метою залучення учнів до джерел української національної історії та культури,         збереження та прищеплення українських традицій, осмислення себе частинкою великого українського народу було проведено конкурси .У 5 класі пройшов КВК  «Калинова українська мова», а в 6 класі конкурс «Юні знавці української мови».Молодші класи змагалися між собою віршами про мову.

         9 листопада у День української писемності та мови було організовано написання радіодиктанту.Старші учні нашої школи під керівництвом Лерки О.Є.,також долучились до цієї акції і написали свій радіодиктант у школі  для піднесення статусу української мови, її престижу, підвищення рівня мовної освіти й культури громадськості, удосконалення навиків майстерного володіння словом.Також  у цей день в школі пройшов І етап   Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика.

        В кінці тиждня були нагороджені переможці й найактивніші учасники проведених заходів.

Проглядів матеріалу: 505 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 16.11.2016 | Комментарії (0)

     Книга — одне з найбільших див, створених людиною. З книги ми дізнаємося про минуле та день сьогоднішній, вона веде нас у захоплюючу подорож по країні Знань: розповідає про те, як вирощують хліб і зводять будинки, варять сталь і приборкують ріки. Як не можна жити без повітря, води та хліба, так не можна жити і без книги. Недарма і прислів’я є: «Хліб годує тіло, а книга — розум». Днями у нашій школі відбулося свято книги, організатор якого була наш бібліотекар -  Кіцак Марія Теофілівна, та були задіяні  учні 5-Б, 3-А, 6-А класів. Бібліорекар організувадла чудове, яскраве свято де були  задіяні і Фея чарівниця, і казкові герої, також організувала виставку малюнків та книг які учні читають  у вільний час. На свято були запрошені 3-6 класи. Глядачі отримали масу задоволення!

 

Проглядів матеріалу: 594 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.11.2016 | Комментарії (0)

   Члени наукового товариства «Гіперіон» (секція математики та інформатики) Глибоцької гімназії зібралися за круглим столом, де учень одинадцятого класу, Дабика Віталій - учасник Всеукраїнського XIX Турніру юних математиків ім. професора Ядренка, капітан команди «М2В3», поділився своїм досвідом з юними науковцями школи.

Турнір – це не тільки змагання, а й можливість поспілкуватися з провідними математиками країни, поповнити свій науковий багаж. Тиждень спілкування з організаторами, членами журі й своїми однолітками надихає на багато років творчого життя.

Члени товариства обговорили оригінальне розв’язання геометричної задачі «Знову відновлюємо трикутник», яку Віталій доповідав на турнірі. Надихнувшись прикладом одинадцятикласника, учні підтримали ідею організації такого турніру у нашій школі, під час декади математики.

Проглядів матеріалу: 497 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.11.2016 | Комментарії (0)

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 1021 | Завантажив: освіта | Дата: 13.11.2016 | Комментарії (0)

 Увага оголошення !!! ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії 13.11.2016 року переноситься в зв'язку з погодніми умовами!   

 В Глибоцькому районі продовжує роботу ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. 12 листопада змагаються найкращі знавці біології, астрономії та російської мови та літератури, які є переможцями І етапу Всеукраїнських олімпіад з даних предметів. Робота проходить в відповідності до затверджених дорожніх карт та Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади.

  

 Інформує методист РМЦ О.В. Блисенко: "12 листопада 2016 року на базі Глибоцької гімназії розпочав роботу ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. На олімпіаду з'явилось 121 учасників з загальноосвітніх закладів Глибоцького району:  8 клас - 35, 9 клас - 34, 10 клас - 24, 11 клас - 25. На олімпіаду було запропоновано учасникам досить насичені  завдання. Учасники приступили до роботи, робота олімпіади триває, створені всі необхідні умови для роботи. В роботі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади приймає участь представник ЧНУ ім. Ю.Федьковича директор Інституту біології, хімії та біоресурсів, доктор біологічних наук Марченко Михайло Маркович.

 

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 1806 | Завантажив: Микола | Дата: 13.11.2016 | Комментарії (0)

      9 листопада  2016 року на базі Глибоцького району пройшов І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"). Даний захід був проведений управлінням освіти райдержадміністрації спільно з працівниками Глибоцького центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді;  Глибоцької районної  дитячо-юнацької спортивної школи та районного військового комісаріату. Ця гра проводиться з метою активізації роботи по відродженню і розвитку історичних, патріотичних та культурних традицій Українського козацтва, виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості.

    Метою змагань була реалізація завдань дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри Українського козацтва "Сокіл" ("Джура") щодо поширення військово-спортивного та національно-патріотичного виховання серед української молоді на основі козацьких традицій. Україна нині потребує свідомих, вихованих молодих громадян – сильних як духовно, так і фізично. Тому програмою змагань передбачено перевірку вмінь зі стройової, тактичної, туристичної підготовки, основ захисту життя, знань з історії українського війська.

  З вітальним словом до учасників змагань звернулися:

- Барарюк Василь Іванович - начальник управління освіти Глибоцької РДА;

- Гнатюк Ілля Григорович - голова районної організації сприяння оборони України;

- Гарбуз Станіслав Дмитрович – начальник відділу офіцерів запасу і кадрів;

- Тюфтій Денис Михайлович – заступник військового комісара ТРО.

Незважаючи на погіршення погодних умов, команди були сповненні козацького запалу та духу змагань. На офіційному відкритті від організаторів Гри лунали слова, які гартували команди до подальших змагань та побажання перемоги.

    Діти змагались у 6 конкурсах. Змагання проводилися у формі квесту. Команди, згідно жеребкування, отримували карту і схему станцій проведення змаганнь. Серед переможців конкурсів та змагань: учні Корчівецької ЗОШ, Старововчинецького ліцею та Черепковецької ЗОШ («Відун»); учні Старововчинецького, Карапчівського та Глибоцького ліцею («Влучний стрілець»); учні Коровійської ЗОШ, Молодійської ЗОШ, Глибоцького  та Карапчівського ліцею («Смуга перешкод»(І етап)); учні Кам’янської ЗОШ, Станівецького НВК, Старововчинецького ліцею («Смуга перешкод»(ІІ етап)); учні Старововчинецького ліцею, Чагорської та Корчівецької ЗОШ  («Добре діло») та учні Старововчинецького ліцею, Черепковецької ЗОШ, Корчівецької ЗОШ, Станівецького та Димківського НВК («Впоряд» стройова підготовка). За рішенням журі районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у загальному

 

заліку переможцями стали команди:

Старововчинецький ліцей- І місце;

Черепковецька ЗОШ, Карапчівський ліцей- ІІ місце;

Глибоцький ліцей, Кам’янська та Корчівецька ЗОШ- ІІІ місце.

Ми гордимося вами, джури, ви - достойні продовжувачі кращих  козацьких традиції України! Так тримати!

 

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 859 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 11.11.2016 | Комментарії (1)

      10 листопада 2016 року на теренах Глибоцького району відбувся обласний семінар головних спеціалістів органів управління освітою, відповідальних працівників за освіту в ОТГ,  методистів РМК/ММК, які ведуть питання  дошкільної  освіти та початкової школи  з проблеми: «Формування соціальної компетентності дитини  у контексті наступності  дошкільної та початкової освіти».

Навчальні заклади Глибоочини успішно представили досвід роботи з питань формування соціальних компетенцій, соціалізації особистості дитини з раннього дитинства.

Учасники семінару зауважили, що під фаховий якісний виховний вплив дитина потрапляє саме через вміло організований навчально-виховний процес у дошкільному навчальному закладі, а потім-у початкових класах.

    Заступник директора ІППОЧО, кандидат історичних наук Богачик Тамара Степанівна закцентувала увагу на важливості неперервності процесу формування особистості, наступності дошкільної та початкової освіти у процесі соціалізації особистості  через призму модернізації початкової школи. З досвідом, реаліями, перспективами на майбутнє освіти  Глибоччини ознайомив учасників семінару  начальник управління освіти  Барарюк  Василь Іванович.

Відрадно, що активну участь  у процесі обговорення актуальних проблем з теми семінару взяли гості зі столиці та викладач-методист педагогічного коледжу ЧНУ ім. Ю.Федьковича Ельвіра Мручковська. Представники Міністерства освіти і науки України: начальник відділу дошкільного розвитку Інституту модернізації змісту освіти Олена Низковська,  заступник головного редактора журналу «Учитель початкових класів» Оксана Проценко зауважили, що питання соціалізації особистості в контексті формування економічних знань у дошкільників, формування понять етнічної, міжконфесійної толерантності, патріотичне виховання є пріоритетними напрямками соціалізації дитини у дошкільній та початковій ланках освіти навчальних закладів Глибоччини. Досвід роботи методцентру та педагогів району з окресленого кола питань буде презентовано на шпальтах всеукраїнських фахових видань.

До обговорення проблем соціалізації за круглим столом у Молодійській школі долучився голова РДА Георгій Придій, зауваживши, що питання розвитку освітянської галузі району є пріоритетом для влади району.

На семінарі візитівкою району цього разу стали: Глибоцький ДНЗ «Сонечко», Глибоцький ліцей, Петричанський НВК, Станівецький НВК, Молодійський ДНЗ, Молодійська ЗОШ І-ІІІ ст. Управління освіти та методичний центр висловлює  щиру подяку педагогічним колективам та адміністраціям закладів.

                                                                                        Василь Барарюк, начальник управління освіти Глибоцької РДА

DSC 0892DSC 0892DSC 0892DSC 0892 ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 682 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 11.11.2016 | Комментарії (0)

      Переступаючи поріг школи, дитина адаптується: до дітей, до вчителів, до уроків, до нового режиму дня. Одним зі складних адаптаційних періодів є навчання у 5-му класі.

Здається, тільки-но діти і батьки адаптувалися в початковій школі, як необхідно переходити до п’ятого класу, до середньої школи. Для учнів 5-го класу багато що стає новим: нові вчителі, нові предмети, форми навчання, навіть однокласники. Звичайно ж, є діти, які легко й вільно вливаються в шкільну систему вимог, а є діти, які відчувають потребу в допомозі вчителів, батьків, психолога. Тому у Молодійській ЗОШ І-ІІІ ступенів  було проведено батьківські збори  щодо адаптації п’ятикласників у середній ланці на тему: «5-й клас. Від адаптації – до успіху!»

Батьківські збори  розпочали класні керівники 5-х класів Куцак О. А. та Громик І. М. з міні-лекції «Соціально-психологічні умови розвитку молодших підлітків». Демонструючи презентацію, з’ясували принципи адаптації, труднощі, недоліки та звернули увагу на умови успішної адаптації.

Успішному проведенню батьківських зборів, передувала клопітка праця психолога, класних керівників та вчителів-педметників:

  • Вивчення мотивації учнів до навчання в школі за методикою О.Ануфрієва та С.Костроміної.
  • Ставлення 5-тикласників до навчальних предметів (опитувальник).
  • Проведено контрольні роботи на повторення матеріалу 4-го класу з української мови та математики.
  • Класні керівники зробили порівняльний аналіз успішності з предметів (4 і 5-ті класи).

 Соціальним педагогом школи Куцак Т. Л. провелося анкетування, яке дало змогу детально ознайомитися із п’ятикласниками, визначити рівень адаптації до навчання у середній ланці.  Класні керівники з’ясували плюси і мінуси адаптації, дали повну характеристику своїм класам.

Спілкування з батьками 5-тикласників за круглим столом з питання «5-й клас. Від адаптації – до успіху!» проходило в теплій атмосфері. Слід підкреслити, що  успішній адаптації учнів 5-х класів до навчання в основній школі сприятимуть цілеспрямована координація дій учителів та батьків.

Для учня і для учнівського колективу перехід у п'ятий клас може стати початком нового життя, нових успіхів, розкриттям нових граней характеру, власних здібностей, прихованих ресурсів. Тож бажаємо нашим п’ятикласникам гідно нести своє звання, крокувати до олімпу!

 

Класні керівники 5-х класів Куцак О. А., Громик І. М.

Проглядів матеріалу: 666 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 11.11.2016 | Комментарії (0)

      8 листопада у Глибоцькому ліцеї відбулося засідання методичного об'єднання вчителів іноземних мов та зарубіжної літератури. Учителі мали можливість послухати виступи З.С.Балан, О.В.Биховець, Л.К.Зеленько та О.О.Радкевич. А також подивитися засідання клубу "Юні поети", який проводили  Балан З.С. і міс Ембер Вілхайт.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Проглядів матеріалу: 662 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 10.11.2016 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024