Неділя, 05.05.2024, 21:40















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 184 185 186 187 188 ... 351 352 »

   В Українській державі, яка прагне стати повноправним членом європейської спільноти,  нині активно ведеться робота щодо виконання завдань Указу Президента України «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні».

        Міністерство освіти і науки України  спільно з Британською Радою в Україні та громадською ініціативою "Go Global" та Інститутами післядипломної педагогічної освіти у рамках національної кампанії «Україна Speaking» розробили програму "Вчителі англійської мови - агенти змін".

        Цей проект спрямовано на покращення якості викладання англійської мови в Україні та підготовку тренерів з англійської мови, які надаватимуть методичну допомогу вчителям англійської мови у районних центрах області.

      Як йдеться у листі Міністерства освіти і науки від 3 лютого 2016 року №1/9-57, за результатами конкурсу відібрано 138 вчителів англійської мови.  зі всієї України, серед яких 15 з Чернівецької області. Загалом на участь у конкурсі було подано 600 заявок

      Кожен тренер повинен провести 40 навчальних годин тренінгу для 20 вчителів англійської на рівні міста протягом осінніх канікул.

    Так, у рамках проекту, з 31 жовтня по 4 листопада 2016 року на базі  спеціалізованої школи №22 м.Чернівці відбулися семінарські заняття для вчителів англійської мови на тему “Understanding Lesson Planning” “Understanding motivation in the classroom”, “ Engaging with motivation in the classroom”, “Thinking skills” “Managing the lesson” and “Professional Development”, які проводила тренер - вчителька цієї школи Аліна Стангрет. Серед учасників були й учителі нашого району – Дущак Алла, Білійчук Антоніна, Загарюк Лілія, Простебі Мар’яна та Чимчинська Оксана.

  На тренінгах обговорювались питання створення мотивації для успішного навчання та викладання, розвиток навиків критичного мислення в учнів, організація проведення уроку, визначення мети та завдань як для учнів так і для вчителів, складання планів уроків.  Плідно працюючи в групах, ми завжди намагалися створити атмосферу успіху. Кожен учасник мав право на свою думку, і це не вважалося правильним чи неправильним. Ми обговорювали кожен вид діяльності, стверджували і захищали наші точки зору.

    Хочу зазначити, що курс навчання перевершив мої очікування. Це був насичений, продуктивний, корисний освітницький тренінг з новими Європейськими стратегіями та методами, які запропонувала Аліна (наша координатор проекту). Вони дійсно можуть бути успішно застосованими, якщо вчитель стратегічно змалює нову модель викладання і відмовиться від своєї авторитарної ролі. На уроці центром всесвіту є учень, його потреби, його завдання і його мета. Вчитель лише допомагає учневі, показує можливі напрямки і додає йому віри у себе.

   Відмінними рисами справжнього педагога повинні бути нестримне бажання постійно саморозвиватися, самовдосконалюватись, неперервне розширення власного кругозору, вдосконалення та пошук нових методів викладання. Справжній вчитель не перестає здобувати нові знання все життя, бо педагогіка – це наука, яка не стоїть на місці, це постійний рух тільки в перед, у ногу з часом.

Вчитель Коровійської ЗОШ І – ІІІ ст. Чимчинська О.І.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 590 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 10.11.2016 | Комментарії (0)

  У середу, 09.11.2016р., на базі коференцзали РМЦ управління освіти Глибоцької РДА, відбулося засідання методичної студії працівників психологічної служби району.

  У зв’язку з потребою працівників психологічної служби постійно підвищувати та вдосконалювати свій професійний рівень, у 2016-2017н.р., нововведенням у методичну роботу, вирішено запровадити роботу методичної студії для психологів та соціальних педагогів.

Студія (італ. studio - ретельно працюю, займаюся), творчий колектив, що поєднує у своїй роботі навчальні, експериментальні й виробничі завдання.

Методична  студія розглядається нами як творча форма професійного об'єднання працівників психологічної служби, пов'язана з підвищенням кваліфікації, розширенням кругозору завдяки моделюванню психолого-педагогічних ситуацій, тренінгів, застосуванням на практичних заняттях сучасних форм та методів.

 

 Дана форма методичної роботи є досить інноваційною та сучасною і дає можливість оволодіти практичними знаннями, формами, методами і прийомами з окремих напрямків роботи психологів та соціальних педагогів.

 Засідання, яке відбулося сьогодні, працювало над проблемою: «Удосконалення проведення обов’язкових психологічних мінімумів для учителів усіх ланок».

  Психологи та соціальні педагоги району мали можливість поділитися власним досвідом: особистим підходом, ситуаціями, формами проведення іт.ін.

   Практичний блок даного засідання містив у собі уривки практичних занять, семінарів-практикумів, релаксаційних вправ, діагностичних методик, які проводили працівники психологічної служби під час осінніх канікул у рамках виконання запланованих заходів, які психологи та соціальні педагоги розробили отримавши результати психологічних мінімумів та відповідно до заходів, які містить у собі Програма розвитку психологічної служби району до 2017р.

 Наступні засідання методичної студії працівників психологічної служби району будуть не менш цікавими і змістовними, зокрема, друге засідання, яке заплановане на 25.01.2017р. буде працювати над проблемою: « Оволодіння навичками кризового спілкування та розвиток психосоціальної стресостійкості».

   Методист РМЦ   Колесник А.І.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 479 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 10.11.2016 | Комментарії (0)

    Під час осінніх канікул учні 5-6-х класів Глибоцького ліцею здійснили екскурсію в такому напрямку: Зеленів-Чортория-Реваківці.
Учні відвідали музей "Природи рідного краю", музей "ім. Івана Миколайчука" та побували на оздоровчо-відпочивальному комплексі "Троя".
Діти отримали нові знання, позитивні емоції, багато захоплюючих вражень. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Проглядів матеріалу: 493 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 10.11.2016 | Комментарії (0)

   З 6 по 8 листопада у Молодійській  школі відбувся Міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерної вправності "Бобер - 2016". 

Конкурс проводиться з метою популяризації і поглиблення знань з інформатики серед учнів, поширення та впровадження національних освітніх технологій за кордоном, аналізу та запровадження сучасних прогресивних освітніх зарубіжних технологій в Україні.

Нестандартні завдання з інформатики у ігровій формі та графічні головоломки для допитливих не можуть залишити дітей байдужими. В конкурсі взяли участь 63  учні 2-11-х класів. Усі завдання виконувались за допомогою комп'ютера та розвивали логічне мислення учнів.

Більшість дітей з нетерпінням буде чекати наступного року для виконання цікавих завдань.

Бажаємо перемоги та терпіння в очікуванні результатів конкурсу!

Проглядів матеріалу: 517 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 10.11.2016 | Комментарії (0)

     Сьогодні, 9 листопада 2016 року у  навчальних закладах Глибоцького району проведено святкові заходи до Дня української писемності та мови. У всіх школах святкування розпочалося урочистими лінійками «Від Бога і голос твій», «Мова душа народу», «У світі моєї мови». Згодом було проведено  інформаційні хвилинки, усні журнали, мовознавчі турніри, конкурси, лекторії, дефіле у вишиванках, флешмоби, під час яких учні не тільки дізналися про історію заснування свята, життя Нестора-Літописця, братів Кирила та Мефодія, розвиток писемності, а й висловили власні почуття любові та шани до мови.

     Відрадно, що у всіх шкільних бібліотеках, кабінетах української мови та літератури були організовані тематичні виставки. Підготовлено спецвипуски шкільних газет, буклети, презентації.  Ми переконані, що саме такі заходи сприятимуть піднесенню престижу нашої мови, вихованню любові та пошани до рідного слова.

   А з метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови як духовного потенціалу нації, виховання високої мовної культури учні та вчителі долучилися до акції «Всеукраїнський радіодиктант національної  єдності».

    Вже стало доброю традицією у цей день проводити І етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Учні 3-11 класів завзято змагалися за звання кращого знавця мови.

    Сьгоднішній день вкотре переконав у правдивості слів Дмитра Білоуса: «У мові — чари барвінкові, печаль і радість в ріднім слові»

Пенюк Л.С., методист РМЦ управління освіти Глибоцької РДА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 574 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 09.11.2016 | Комментарії (0)

    Урочисте закриття фінального етапу ХІХ Всеукраїнського турніру юних математиків імені професора М.Й.Ядренка відбулося 5 листопада в актовій залі Вищого професійного училища №8. В урочистостях брали участь Оксана Палійчук, директор Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації, голова оргкомітету, Лілія Гунько, завідувач сектору Інституту модернізації змісту освіти, заступник голови оргкомітету, Григорій Білянін, директор Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, заступник голови оргкомітету, Вадим Радченко, виконуючий обов’язки голови журі, професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор фізико-математичних наук, члени журі, члени організаційного комітету, керівники команд і учасники турніру.

  За результатами оцінювання компетентним журі визначено переможців та нагороджено дипломами:

І ступеня – команди «Харків-45» і «Харків-27» ( м. Харків);

ІІ ступеня – команди «Черкаси-17» ( м. Черкаси), «КІНО» ( м. Чернівці), «Геліос» (м. Чернівці) і «Альфа Плюс» ( м. Краматорськ);

ІІІ ступеня – команди «Волинь», «Військовий ліцей» (м. Волинь), «ФТЛ» (Івано-Франківськ) і «КВАНТ.КОМ (м. Харків)».

  Особливими нагородами були відзначені деякі команди-учасники, а в особистій першості юні математики України здобули дипломи у різноманітних номінаціях.

   Переповнені емоціями від проведеного турніру, екскурсій містом, діти ділилися незабутніми враженнями від побаченого. Від’їжджаючи, учасники фінального етапу ХІХ Всеукраїнського турніру юних математиків імені професора М.Й.Ядренка з вдячністю згадували дні, проведені на Буковині.

(за матеріалами http://www.imzo.gov.ua )

Проглядів матеріалу: 482 | Завантажив: Микола | Дата: 09.11.2016 | Комментарії (0)

     Протягом двох днів 3 та 4 листопада цього року в обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» був проведений обласний фестиваль – конкурс дитячої творчості «Буковинська зіронька», на якому Глибоцький район представляли 3 учасниці – переможниці районного етапу конкурсу, а саме: у молодшій віковій категорії – Боднарюк Ірина ( учениця Глибоцької гімназії), у середній – Лупуляк Олександра ( учениця Глибоцького ліцею) та у старшій віковій категорії – Бостан Одоріка ( учениця Карапчивського ліцею).

     Вітаємо Боднарюк Ірину, яка серед 23 учасників своєї вікової категорії виборола ІІ місце, та Бостан Одоріку, яка виборола почесне І місце у старшіій віковій категорії конкурсу.

     Дякуємо батькам, керівникам та педагогам, які підтримали та гідно підготували наших зірочок.

Проглядів матеріалу: 563 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 09.11.2016 | Комментарії (0)

      День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Встановлене воно було 9 листопада 1997 року Указом Президента № 1241/97 «Про День української писемності та мови» на підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства.

За православним календарем — це день вшанування пам’яті преподобного Нестора-літописця, основоположника давньоруської історіографії, першого історика Київської Русі, мислителя, вченого, ченця Києво-Печерського монастиря. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.

Чернецтво Нестор прийняв у 17-річному віці, пізніше висв’ячений в сан диякона. Він був книжником з широким історичним світоглядом і великим літературним хистом. Автор двох відомих творів – «Житіє Бориса і Гліба» та «Житіє Феодосія Печерського», складених у кінці ХІ ст. або на початку ХІІ ст.

Всесвітню славу Нестору принесла справа усього його життя – участь у літописанні Київської Русі. Він переробив зведення Никона (1073) та Іоанна (1093), опрацював низку нових усних і письмових джерел, довів розповідь до 1113 року, надав їй літературної форми. Так на початку ХІІ ст. виникла перша редакція «Повісті минулих літ».

Колись цього дня віддавали до школи дітей. Батьки зі школи йшли до церкви та ставили свічку перед образом преподобного, вірячи, що він допоможе дитині вивчитися. І, що головне, вчитися все життя багато, старанно і завжди. Адже «користь від цього є велика», бо «Хто вчиться змолоду – не зазнає на старість голоду».

Традиційно, в День української писемності та мови покладають квіти до пам'ятника Несторові-літописцю, відзначають найкращих популяризаторів українського слова, заохочують видавництва, які випускають літературу українською мовою, проводять регіональні тематичні конкурси .

А ще 9 листопада, на Українському радіо відбудеться шістнадцятий радіодиктант національної єдності. Акція має на меті об’єднати всіх небайдужих навколо українського слова.

Для того, щоб стати учасником, окрім бажання, необхідно мати аркуш паперу, ручку,  радіоприймач, комп’ютер, планшет або телефон з виходом в Інтернет. Об 11 годині на Першому каналі Українського радіо почнеться годинна радіопрограма, присвячена акції: йтиметься про історію радіодиктанту, його учасників, умови написання, а об 11:30 прозвучить власне текст.

Диктуватиме доцент Київського університету ім. Б.Грінченка Олександр Авраменко.

Українське радіо запрошує усіх охочих не лише долучитися і написати диктант, але й стати своєрідними співорганізаторами акції: створити свій власний осередок диктанту – зібратися родиною, колективом чи організувати написання за місцем роботи чи навчання, адже мета акції не перевірка грамотності, а єднання!

За умовами акції, кожен може надіслати диктант на перевірку на Українське радіо. Для цього треба скористатися звичайною поштою або електронною.

Паперові листи треба надсилати на адресу Хрещатик, 26, Київ 1, 01001; електронні –rd@nrcu.gov.ua .

 

Проглядів матеріалу: 478 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.11.2016 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 537 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.11.2016 | Комментарії (0)

   Тиждень  педагогічної майстерності вчителів початкових класів та української мови шкіл з румунською мовою навчання, який проводився на базі РМЦ з 28жовтня по 3 листопада працював під девізом: «Трудність полягає не у  сприйнятті  нових ідей, а у відмові від старих уявлень». Реалізація основних завдань у рамках тижня передбачала:  

- активізацію методичної роботи, розвиток творчої діяльності, професійної майстерності та компетентності педагогів;

- пропагування передового педагогічного досвіду;

- обмін педагогічним досвідом.

  Відкрила Тиждень педмайстерності  завідувач РМЦ О. Намака, яка зауважала, що «кожний вчитель знає: усе закладене в початковій школі стає в пригоді для подальшого навчання, можна порівнювати діяльність педагога з працею садівника. Адже садівник , щоб виростити гарну квітку, вчасно поливатиме і підживлюватиме її – лише тоді вона розкриється красивою. Так і святий обов’язок вчителя- не загубити жодної дитини, дати їй можливість розкрити все найкраще, закладене природою, школою, сім’єю. Ми допомагаємо своїм учням тягнутися до світла знань, бо вірімо, що вони виростуть мудрими і творчими, здатними утверджувати і примножувати добро».

  Робота Тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів - це проведення пристендових уроків з української мови (вчитель Просіцької ЗОШ- Семенович О. І., Купського НВК - Богданюк М. Р., Багринівської ЗОШ – Кушнір Ю. М., Привороківської ЗОШ – Мокан В. Г.) , математики ( вчитель Волоківської ЗОШ –Антош О. І.) майстер- класів, (Магас Г. І.,  Шапка О. І., Зегря В. Г., Унгурян М. І.,Петрович Т. Р., Зегря Т. С. ), методичних лабораторій ( Оленюк В. О., Божеску М. Ф., Коркодел В. В.)

Був представлений Вернісаж педагогічних сюжетів , де  присутні ознайомились з кращими зразками педагогічного досвіду(Іонець А.В.- Просіцька ЗОШ , Фретеучан Л. Г. – Сучевенська ЗОШ, Баш Р. В. – Просіцька ЗОШ , Василаш А.Г.- Тереблеченська ЗОШ , Марку В. В. – Купський НВК, Тарица С. Л. –Купський НВК №2).    Учасники Тимжня педагогічної майстерності  в  ході  засідання «Самоосвіта  -  один із  шляхів  підвищення  професійної  майстерності»  під час фахового тренінгу , який проводила Е. Леонтій,  теоретично обґрунтували роль самоосвіти вчителя у його педагогічній діяльності. Реалізувати сучасні  педагогічні  ідеї  в  практичну  сприяли метод «Мозковий штурм», вправа «Дерево життя»,  «Криголам».

 Тиждень педагогічної майстерності  закінчився, але продовжуватиметься праця вчителів, які пробуджують творчість і пізнання, підтримують інтерес та бажання вчитися. Наші вчителі ще раз довели, що вони - справжні фахівці своєї справи.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Проглядів матеріалу: 694 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.11.2016 | Комментарії (0)

  6 листопада  в Глибоцькому районі розпочав роботу ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад, який буде тривати до 4 грудня 2016 року .

   І ось сьогодні проходить ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій та англійської мови. Олімпіада з інформаційних технологій проводиться на базі навчально-комп’ютерних кабінетів Глибоцького ліцею, Глибоцької гімназії та кабінету ІКТ районного методичного центру. Реєстрацію учасників та відкриття було проведено в актовій залі Глибоцького ліцею. За даними реєстраційної комісії, в роботі олімпіади беруть участь 65 учасників з числа навчальних закладів Глибоцького району:  8 клас – 15 учасників, 9 клас – 12 учасників, 10 клас – 19 учасників, 11 клас – 19 учасників. За місцями роботи розприділено: в Глибоцькому ліцеї – 28 учасників, в РМЦ – 8 учасників, Глибоцькій гімназії – 19. В роботі олімпіади приймає участь представник ЧНУ ім. Ю. Федьковича Баловсяк Сергій Васильович.

  Під час урочистого відкриття в актовій залі Глибоцького ліцею з вітальним словом виступили заступник журі олімпіади Славута П.В. та представник ЧНУ Баловсяк С.В. Вони побажали успіхів та творчих злетів учасникам.

   Також сьогодні на базі Глибоцької гімназії відбувається ІІ етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови. В олімпіаді беруть участь 83 учнів ЗНЗ Глибоцького району: 11 клас – 20 учнів, 10 клас – 17 учнів, 9 клас – 23 учні, 8 клас – 23 учні.

   Учасникам олімпіади бажаємо успіхів і перемоги. 

Методист РМЦ  М.Г. Бабій

Шановні гості!

Для того, щоб мати змогу переглянути протокол - зареєструйтесь на сайті як користувач (тобто, як говориться,  "зайдіть до хати"), натискайте тоді нижчеподані посилання і на новій сторінці шукайте і натискайте "прикріплений файл"  

Посилання на перегляд остаточних протоколів оцінювання результатів учасників ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з  англійської мови:

8 клас

9 клас

10 клас

11 Клас 

Посилання на перегляд остаточних протоколів оцінювання результатів учасників ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологіій: 

11 клас

10 клас

9 клас

8 клас

... Читати далі - тисни тут
Проглядів матеріалу: 1402 | Завантажив: Микола | Дата: 06.11.2016 | Комментарії (7)

   Cьогодні, 5 листопада, на базі Глибоцької гімназії розпочав роботу ІІ етап VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, у якому беруть участь учні всіх навчальних закладів Глибоччини.
   Пенюк Л.С., методист РМЦ, вітаючи присутніх зі святом, пораділа за успіхи кращих знавців творчості Тараса Шевченка, висловила побажання перемоги кожному учаснику.

Посилання для перегляду  протоколів оцінювання учасників конкурсу (натискай нижче) 

Шановні гості!

Для того, щоб мати змогу переглянути протокол - зареєструйтесь на сайті як користувач (тобто, як говориться,  "зайдіть до хати"), натискайте тоді нижчеподані посилання і на новій сторінці шукайте і натискайте "прикріплений файл"  

5 клас

6 клас

7 клас

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас

Оперативна інформація Глибоцького району

І - ий етап :

5-ий клас 414
6-ий клас 420
7-ий клас 340
8-ий клас 393
9-ий клас 418
10-ий клас 311
11-ий клас 315
Всього 2338

ІІ - ий етап :

5-ий клас 31
6-ий клас 33
7-ий клас 32
8-ий клас 30
9-ий клас 33
10-ий клас 24
11-ий клас 23
Всього 206

Проглядів матеріалу: 938 | Завантажив: Микола | Дата: 05.11.2016 | Комментарії (0)

  Сьогодні, 4 листопада в приміщені актового залу Глибоцького ліцею, під головуванням начальника управління освіти Глибоцької РДА  Василя Івановича Барарюка відбулася колегія управління освіти Глибоцької районної державної адміністрації, в якій взяли участь працівники районного методичного центру, директори загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, завідуючі дошкільними навчальними закладами, головні спецалісти управління освіти.

  Згідно порядку денного,  розглядались питання:

1.  Про стан підготовки закладів освіти району до нового 2016/2017 навчального року та осінно-зимового періоду. Доповідач Марчук А.І. – головний спеціаліст управління освіти.

2.  Інформація про виконання рішення колегії від 08.06.2015 р. №2/1 "Про стан організації психологічного супроводу навчально - виховного процессу".  Доповідач Колесник А.І. -  методист райметодцентру.

По закінченню доповідей були ухвалені рішення з кожного окремого питання. В ході колегії присутні обмінялися думками з приводу заслуханих питань. Рішення колегії покликані покращити діяльність ЗНЗ та ДНЗ.

Проглядів матеріалу: 441 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 04.11.2016 | Комментарії (0)

     Учні Глибоцької гімназії активно долучилися до нового  соціального українсько-німецького проекту юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка «Університет юних правознавців», що орієнтований на школярів 6 - 8 класів, які бажають отримати нові знання у сфері права та юридичної професії.

31 жовтня група гімназистів у складі 30 учнів  6-8 класів під керівництвом педагогів Глибоцької гімназії - заступника директора з науково-методичної роботи Вороніної Л.А., вчителів Скибінської Л.С.,  Блисенко О.В. , Панцир Т.В. вирушили у захоплюючу і пізнавальну поїздку до столиці.

На залізничному  вокзалі нашу групу юних правознаців зустріла  щира , привітна, терпляча координатор  проекту  Катерина Солодова, яка  допомогла зорієнтуватися у ритмі столичного життя . На метро (переважна більшість наших школярів їхали на цьому виді транспорту вперше) ми доїхали до готелю Київського національного університету, де залишили речі. Швидко поснідавши, гімназисти  поїхали до головного Червоного корпусу університету, де розпочався перший день правового інтенсиву.

Величний Червоний корпус університету  вразив всіх учасників поїздки. Історична споруда, портрети видатних випускників та викладачів на стінах, широкі коридори з червоними килимовими доріжками , просторі аудиторії , усміхнені привітні обличчя викдадачів і студентів ... Ми в захваті !

Заступник декана юридичного факультету Олеся Олександрівна Отраднова та керівник Університету юних правознавців Роман Сергійович Мельник вітали наших гімназистів в стінах Червоного корпусу, називаючи їх студентами. Хто зна, можливо слова викладачів виявляться пророчими  і нинішні слухачі Університету юних правознавців  в майбутньому стануть справжніми студентами  найпрестижнішого українського вишу.

Програма навчального курсу в Університеті юних правознавців складалася з тематичних лекцій, присвячених вивченню основних галузей українського права. Усі лекції проходили  в інтерактивній формі, що зробило їх зрозумілими та надзвичайно цікавими для дітей. В рамках проекту учні прослухали дванадцять лекцій з основних галузей українського права, які проводилися  викладачами та аспірантами юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Тематика лекцій  дуже цікава:

Юридичний світ і дитина в ньому.

Конституційне право: ти і Конституція.

Право Європейського Союзу: це важливо для нас.

Сімейне право: закони в житті твоєї сім’ї.

Освітнє право: ти у школі.

Інформаційне право: що, де і коли говорити та кого слухати.

Адміністративне право: реалії дорослого життя.

Цивільне право: вимагаємо якість та безпечність товарів і послуг.

Трудове право: світ юридичних професій.

Кримінальне право: як не стати жертвою злочину.

Школярів забезпечили  робочими зошитами, під час занять учні активно відповідали на запитання викладачів. За кожну правильну відповідь діти отримували винагороду – веселого єнота. Наші гімназисти - учасники інтенсиву, були неймовірно активні! Викладачам було важко визначити, хто ж став переможцем, надав найбільшу кількість правильних відповідей і зібрав єнотиків.  Найбільше єнотиків заробили  учні 7а класу Микитюк Богдан та Ватаманюк Ксенія, які були відзначені своєрідними призами – ручками і блоктотами із зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

У перервах між лекціями  гімназисти мали змогу відвідати  музеї університету: музей історії  університету, зоологічний музей. Також  глибоцькі школярі мали унікальну можливість попрацювати у криміналістичній лабораторії  юридичного факультету. Це були неймовірні враження! Кейс криміналіста , відбитки пальців ... Дехто вже навіть вирішив твердо – стану юристом!

Стомлені  але  щасливі  учні  ласували смачним обідом у студентській їдальні ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 996 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 04.11.2016 | Комментарії (1)

   На осінніх канікулах учні 8-9 класів Чагорської ЗОШ І-ІІІ ступенів разом з класними керівниками Пислар О.Д., Косташ В.В. побували на екскурсії в КП «Міжнародний аеропорт «Чернівці».
Школярі почули детальні розповіді про історію виникнення аеропорту, особливості різноманітних професій, що забезпечують безперебійну роботу та обслуговування авіарейсів.
Хлопці та дівчата, як справжні туристи, проходили паспортний контроль, контроль на безпеку та дізналися про роботу спеціалістів, що забезпечують
такий механізм. Ця процедура дуже сподобалась молоді.
Заступник директора з авіаційної безпеки В. І. Миронюк ознайомив учнів з «червоним» та «зеленим»
коридорами, поінформував про вимоги до заповнення декларації. Разом із працівниками діти пройшлися «зеленим коридором» до залу очікування. Побували в музеї «Міжнародний аеропорт «Чернівці».
Інженер з безпеки В. С. Загалов запросив оглянути злітну смугу та літак. Школярі дізналися про його будову, вантажопідйомність та інші технічні характеристики. Зацікавлено слухали розповідь про конструкції літаків, їх призначення та різноманітну техніку, яку використовують співробітники аеропорту для обслуговування авіаперевезень.

 

Проглядів матеріалу: 489 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 04.11.2016 | Комментарії (0)

      9 листопада, у День української писемності та мови, на Українському радіо відбудеться шістнадцятий радіодиктант національної єдності. Акція має на меті об’єднати всіх небайдужих навколо українського слова.

Для того, щоб стати учасником, окрім бажання, необхідно мати аркуш паперу, ручку,  радіоприймач, комп’ютер, планшет або телефон з виходом в Інтернет. Об 11 годині на Першому каналі Українського радіо почнеться годинна радіопрограма, присвячена акції: йтиметься про історію радіодиктанту, його учасників, умови написання, а об 11:30 прозвучить власне текст.

Диктуватиме доцент Київського університету ім. Б.Грінченка Олександр Авраменко.

Українське радіо запрошує усіх охочих не лише долучитися і написати диктант, але й стати своєрідними співорганізаторами акції: створити свій власний осередок диктанту – зібратися родиною, колективом чи організувати написання за місцем роботи чи навчання, адже мета акції не перевірка грамотності, а єднання!

За умовами акції, кожен може надіслати диктант на перевірку на Українське радіо. Для цього треба скористатися звичайною поштою або електронною.

Паперові листи треба надсилати на адресу Хрещатик, 26, Київ – 1, 01001; електронні – rd@nrcu.gov.ua .

У випадку паперових версій, перевірятимуться лише диктанти, надіслані 9 і 10 листопада (за поштовим штемпелем). Електронні листи мають містити відскановані чи сфотографовані копії написаних від руки диктантів і бути надісланими не пізніше 12:00 10 листопада.

Проглядів матеріалу: 427 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 04.11.2016 | Комментарії (0)

       Реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання триватиме з 10 до 31 січня 2017 року. Про це повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти.

Як і в попередні роки, пробне ЗНО проводитиметься з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

Участь у пробному ЗНО є важливою складовою підготовки до тестування. Завдання, що створюються у формі предметних тестів, відповідають програмам зовнішнього незалежного оцінювання, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт, а процедура проведення є максимально наближеною до процедури проведення основного ЗНО.

Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти у січні 2017 року.

Кожен зареєстрований учасник зможе взяти участь у пробному ЗНО з української мови та літератури (1 квітня), а також у одному із запропонованих предметів за вибором (8 квітня): історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, російської, французької мов.

Слід підкреслити, що участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною. Вартість одного тестування для одного учасника визначає кожний регіональний центр оцінювання якості освіти окремо. Цю інформацію буде розміщено на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання не зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію та не використовуються для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.

Більше інформації про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання буде розміщено на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Проглядів матеріалу: 439 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 04.11.2016 | Комментарії (0)

      28 жовтня  2016 року в м. Чернівці на базі комунального закладу «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичний творчості учнівської молоді» відбувся обласний збір юних аграрників, садівників, зоологів-тваринників та квітникарів-дизайнерів. Глибоцький район на зборі представляли:

  • Бирук Єлізавета, 9 років, вихованка гуртка «Юні охоронці природи» Глибоцького РБТДЮ, керівник Балан Н. В. (секція – «Квітникарство»).
  • Нікітіна Олександра, учениця Глибоцького ліцею, керівник           Самотей Л. Г. (секція – «Фітодизайн»).

За підсумками журі Бирук Єлизавета нагороджена грамотою за участь, а Нікітіна Олександра посіла І місце у своїй номінації.

Переможці обласного збору юних аграрників, садівників, зоологів-тваринників та квітникарів-дизайнерів представлятимуть свої роботи на всеукраїнському рівні.

Вітаємо Бирук Єлизавету та Нікітіну Олександру. Бажаємо їм нових досягнень та перемог.

 

Проглядів матеріалу: 433 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 04.11.2016 | Комментарії (0)

     З метою розкриття талантів юних виконавців, пошуку творчо обдарованих дітей та відкриття нових імен 18-19 жовтня 2016 року відбувся районний етап обласного фестивалю-конкурсу дитячої творчості «Буковинська зіронька».
У фестивалі-конкурсі приймали участь найталановитіші діти із 22 шкіл району, а саме:
у молодшій віковій категорії:
Малофій Маргарита - учениця Старововчинецького ліцею, Чоботарь Роксолана – учениця Червонодібровського НВК, Василаш Вікторія - учениця Тереблеченської ЗОШ №1, Полторацька Лаура-Олена - учениця Купського НВК №2, Гуз Аліса - учениця Валякузьминської ЗОШ, Пинзару Анастасія-учениця Турятського НВК, Салахор Аліна - учениця Коровійської ЗОШ, Морар Тетяна - учениця Купського НВК, Боднарюк Ірина - учениця Глибоцької гімназії, Кузюк Василь- учень Луковицької ЗОШ;
у середній віковій категорії:
Німіжан Валентина - учениця Тереблеченської ЗОШ, Алергуш Юліана - учениця Корчівецької ЗОШ, Тофан Юліана - учениця Багринівської ЗОШ, Ніцу Марія - учениця Йорданештської ЗОШ, Постевка Ольга - учениця Станівецького НВК, Лупуляк Олександра - учениця Глибоцького ліцею;
у старшій віковій категорії:
Куделько Олександр - учень Черепковецької ЗОШ, Бостан Одоріка - учениця Карапчівського ліцею, Карлійчук Анастасія - учениця Кам'янської ЗОШ, Морар Георгій - учень Молодійської ЗОШ, Дубець Яна - учениця Чагорської ЗОШ, Сучеван Олена - учениця Сучевенської ЗОШ.
Протягом двох днів учасники фестивалю-конкурсу демонстрували свої таланти в трьох номінаціях: «Художнє читання», «Вокал» та «Хореографія».
За результатими журі нагороджено:
Гран-прі - Боднарюк Ірина (молодша вікова категорія), кер. Леонтій Е.М., Великголова Д.О., Великголова Б.О., Митникова М.С..
І місце – Пинзару Анастасія (молодша вікова категорія), кер. Троєцька М.О., Троєцька Н.І., Гімчинський В.В..
І місце - Лупуляк Олександра (середня вікова категорія), кер. Бабина О.О., Берник В.Г., Богдан Л.В..
І місце - Бостан Одоріка, (старша вікова категорія), кер. Левчук А.Г., Амарій І.Є., Товарницька О.А..
ІІ місце - Малофій Маргарита (молодша вікова категорія), кер. Єремій Г.В., Кінащук А.М., Балан А.Г..
ІІ місце - Салахор Аліна (молодша вікова категорія), кер. Локовей М.І., Німіжан Г.Д., Чорней М.К., Єрмілов О.В..
ІІ місце - Кузюк Василь (молодша вікова категорія), кер. Шевчук В.Г., Балан К.Д., Романюк В.Д..
ІІ місце - Ніцу Марія, (середня вікова категорія), кер. Шапка М.Г., Шапка Л.Ф., Божескул А.В..
ІІ місце - Дубець Яна, (старша вікова категорія), кер. Козачок М.С., Сідор І.В., Молчанова Н.В..
ІІІ місце - Морар Тетяна, (молодша вікова категорія), кер. Тарица А.А., Цугуй Р.В., Морар П.В..
ІІІ місце - Постевка Ольга, (середня вікова категорія), кер. Шова Д.Л., Чертушкін М.Г., Топор В.П., Маковійчук М.С..
ІІІ місце - Куделько Олександр, (старша вікова категорія), кер. Репчук О.В., Белькевич К.С., Куделько С.М..
Від управління освіти Глибоцької РДА учасників конкурсу нагородили медалями та грамотами, вручили цінні подарунки.
Привітати учасників прийшли Лопуляк Ілля Костянтинович - заступник голови Глибоцької районної державної адміністрації, Олена Троянівна Сторожук - начальник загального відділу Глибоцької районної ради, яка нагородила цінними подарунками від районної ради хлопчиків - учасників конкурсу та Веклич Іван Вікторович - заступник голови Глибоцької об’єднаної територіальної громади, який також за традицією нагородив цінними подарунками учасників конкурсу – дітей громади.
Глибоцький район на обласному фестивалі - конкурсі дитячої творчості «Буковинська зіронька» будуть представляти:
- Боднарюк Ірина ( у молодшій віковій категорії);
- Лупуляк Олександра (у середній віковій категорії);
- Бостан Одоріка (у старшій віковій категорії).
Бажаємо нашим зірочкам яскравих перемог, творчих злетів та не зупинятись на досягнутому!

Проглядів матеріалу: 537 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 02.11.2016 | Комментарії (0)

    З метою виявлення обдарованих дітей і сприяння інтересу учнів до поглибленого вивчення комп’ютерних наук 20 жовтня 2016 року був проведений районний етап обласного конкурсу «Байт» на кращу комп’ютерну програму серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.
Учасники в кожній номінації на конкурс готували домашнє завдання:
- довільні ігрові програми та бази даних (створення анімації з використанням графічних можливостей мови програмування Pascal);
- графічний редактор (Paint) – серія з 5 (п’яти) малюнків на тему “Яким я уявляю комп’ютер майбутнього”;
- навчально-демонстраційні програми (Power Point) творчий проект на тему “Україна – це Я! ” (моє місце в Україні, моя участь в житті країни та вклад у її розвиток, особистий погляд на Україну; Буковинський край – частина єдиної України; культура, традиції, видатні особистості України, Буковини.
Також, учасникам на виконання було роздано конкурсні завдання.
Переможці конкурсу визначалися за сумою балів за захист домашніх робіт та виконання конкурсного завдання.
За результатами журі були визначені переможці:
PASKAL
- І місце – Борош Денис, Сучевенська ЗОШ, кер. Сучеван Ш.Г.;

- ІІ місце – Алергуш Максим, Купський НВК, кер. Плеван І.В.;
PAINT
- І місце – Козуб Олег, Кам’янська ЗОШ, кер. Крамар О.І.;
- ІІ місце – Косташ Маргіта, Коровійська ЗОШ, кер. Мартинюк Ю.В.;
- ІІ місце – Гречак Оксана, Молодійська ЗОШ, кер. Невестюк А.В.;
- ІІІ місце – Тофан Роміна, Багринівська ЗОШ, кер. Телегуз А.В.;
- ІІІ місце – Булбук Наталія, Тарашанська ЗОШ, кер. Герман А.Д.;
- ІІІ місце – Сучеван Юрій, Сучевенська ЗОШ, кер. Сучеван Ш.Г..
POWER POINT
- І місце – Сандуляк Аделіна, Димківський НВК, кер. Головата М.Л.;
- ІІ місце – Білійчук Станіслав, Старововчинецький ліцей, кер. Білійчук Ж.В.;
- ІІ місце – Опаіць Микола, Йорданештська ЗОШ №2, кер. Опаіць М.І.;
- ІІІ місце – Савчук Анастасія, Коровійська ЗОШ, кер. Мартинюк Ю.В.;
- ІІІ місце – Крамар Тетяна, Кам’янська ЗОШ, кер. Крамар О.І.;
- ІІІ місце – Галіп Оксана, вихованка гуртка «Основи інформаційних технологій» Глибоцького РБТДЮ на базі Глибоцької гімназії, кер. Грижюк Н.М..
Взагалом участь у конкурсі прийняло 22 учасників з 11 шкіл та Глибоцького РБТДЮ.
Наш район 27.10.2016 року на обласному конкурсі «Байт» представлятимуть:
- Борош Денис, Сучевенська ЗОШ;
- Козуб Олег, Кам’янська ЗОШ;
- Сандуляк Аделіна, Димківський НВК.

Бажаємо учасникам перемоги!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 592 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 02.11.2016 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024