Неділя, 05.05.2024, 20:46















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 187 188 189 190 191 ... 351 352 »

     Міністерство освіти і науки має намір ініціювати проведення зовнішнього незалежного тестування для всіх учнів при переході в старші класи. Про це на брифінгу повідомив заступник міністра освіти і науки Павло Хобзей.

“Після закінчення основної школи, дев’ятого класу, буде проведено зовнішнє незалежне тестування всіх випускників”, – сказав він. Хобзей зазначив, що відповідний пункт передбачається внести в новий закон “Про освіту” і ця норма вже була погоджена з Міністерством фінансів.

Зі слів урядовця, ще зарано говорити, з яких дисциплін буде проводитися цей тест, чи він буде збірним – суспільно-філологічним із завданнями з іноземної мови. Також Хобзей додав, що таким чином старша школа буде відділена від середньої.

Проглядів матеріалу: 432 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.09.2016 | Комментарії (0)

    12 вересня у Купському НВК № 2 відбулося відкриття Олімпійського тижня, присвячений Дню фізичної культури та спорту. Розпочався він урочистою лінійкою. З привітанням до учнів  звернувся  директор школи -  Богданюк К.В.,  який побажав міцного здоров'я та успіхів у спортивному житті.

Традиційно тиждень ми розпочали з проведення малих Олімпійських ігор серед учнів середніх та старших класів, а також проведення «Веселих стартів» та естафет для учнів молодших класів.

Тож бажаємо всім учасникам Олімпійського тижня міцного здоров'я, добра і щастя, великої наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот в ім'я процвітання України!

Вчитель Фізичної культури - Кузик В. І. розповів дітям про історію виникнення олімпійського руху, починаючи з Давньої Греції, олімпійські символи і принципи. Після цього учні школи дали «клятву олімпійців».


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 399 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.09.2016 | Комментарії (0)

    У вересні вже традиційно відбулися заходи присвячені Дню фізичної культури і спорту та Олімпійському тижню. Зокрема в рамках Олімпійського тижня вчителем фізичної культури  були проведені:

- олімпійський урок " Олімпійські ігри - від минулого до сучасності";

- конкурс стінгазет на тему "Спорт - це модно!";

- "Веселі старти" для учнів 5-9 класів;
- виховний захід у ДНЗ "Олімпійські ігри";
- "Веселі старти" для учнів 1-4 класів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 384 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.09.2016 | Комментарії (0)

    З 12 вересня у Тереблеченській ЗОШ розпочалися Олімпійські  дні, присвячені Дню працівників фізичної культури. Різні змагання, конкурси, естафети, веселі старти, олімпійські уроки – все це у дні святкування чекало на учнів школи.

На урочистій  лінійці вишикувалися педагогічний та учнівський колективи, де було оголошено план проведення Олімпійського тижня в школі, прийнято загонове рапортування кожного класного колективу із озвученням девізів  та презентація емблем команд.

Перші змагання  покликали на шкільний стадіон учнів і вчителів усієї школи. Тут відбулася справжня завзята боротьба: змагання з футболу,  стрибки у довжину з місця, стрибки на скакалці, згинання й розгинання тулуба всід– це далеко не повний список усіх випробувань. У цих змаганнях найкращі результати показали

 Веселими і задоволеними залишилися всі учні й вчителі. Ми ще раз побачили, що в нашій школі ростуть сильні, спритні й сміливі. Тож бажаємо всім спортсменам тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами!

ЗДВР              Ауріте М.С.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 424 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.09.2016 | Комментарії (0)

    Червона рута – це пісня, що мов БОЖЕ слово  народившись заполонила увесь світ. Вона звучить і на вулицях великих міст і у двориках  маленьких містечок, і душах справжніх українців.

Саме сорок шість років тому Володимир Івасюк», будучи студентом Чернівецького медичного інституту написав «Червону руту» і вона одразу стала однією з найвідоміших українських пісень у світі , що підтримує  дух людський.

     Наше учнівське самоврядування підтримуютчи ініціативу учнів та студентів навчальних закладів м. Чернівці щодо організації флешмобу «Червона рута»,   також долучились до цієї акції  та організували  свій гімназійний флешмоб « Нехай в серцях звучить Червона рута».

 

Голова комісії преси та інформації                   Ольга Коваль

 

 

 

Проглядів матеріалу: 443 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 13.09.2016 | Комментарії (0)

    13 вересня відбулися вибори шкільного самоврядування в Йорданештській ЗОШ №1 I-III ст. Учні обирали президента учнівського самоврядування. У шкільних виборах балотувалися на посаду президента шкільного самоврядування четверо претендентів:

  1. Шапка Маринела – 9 клас
  2. Леонтюк Данієла – 10 клас
  3. Гушулей марія – 10 клас
  4. Іонець Кароліна – 9 клас

З чотирьох вищезгаданих  претендентів  перемогла учениця 9-го класу Іонець Кароліна з відривом у 35 голосів,з чим ми її вітаємо і бажаємо натхнення,успіхів і плідної праці.

 

                                                                            Педагог організатор: Шапка Л.Ф.

Проглядів матеріалу: 464 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 13.09.2016 | Комментарії (0)

Не перший рік вже в наший школі
Крокує сміло Олімпійський рух.
Ми – учні й твердо знаємо:
В здоровім тілі – лиш здоровий дух!

       10  вересня в Багринівській ЗОШ  стартував Олімпійський тиждень, в ході його буде  у школі організовано чимало заходів.  Класними керівниками та вчителями фізичного виховання  буде проведено Олімпійські уроки, котрі збагатять  знання учнів з олімпійських видів спорту, історії Олімпійських ігор, олімпійського руху в Україні. У комп’ютерному класі на  екрані буде  демонструватися відеопрезентації, мультфільми спортивної тематики. Протягом Олімпійського тижня в шкільній бібліотеці буде відкрита виставка «Зірки олімпійського спорту». Вчителі фізичного виховання проведуть  спортивні заходи.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 394 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 13.09.2016 | Комментарії (0)

    На виконання соціальних ініціатив Президента України щодо популяризації здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини, а також поширення ідей олімпійського руху, активізації фізкультурно-масової роботи, формування у дітей і молоді мотивації до здорового способу життя з 10 по 17 вересня 2016 року в навчальних закладах району проходить Олімпійський тиждень.

     Уже багато років поспіль Міністерство освіти і науки України реалізує акцію щодо проведення Всеукраїнських Олімпійських уроків і Олімпійських тижнів у школах України.  Не залишилися осторонь і навчальні заклади Глибоцького району, які  підхопили ідею проведення Олімпійського тижня, під час якого учні  отримали можливість більше дізнатися про історію Олімпійського руху, його ідеї та принципи, про те, як загартувати себе не лише фізично а й інтелектуально. Також Олімпійський тиждень присвячується  здобуткам українських спортсменів на внутрішніх та міжнародних аренах у минулому та вихованню підростаючої олімпійської молоді на майбутнє.

 В рамках Олімпійського тижня, який проходить  під час святкування Дня фізичної культури і спорту  у школах  району вчителями фізичної культури  проводяться Олімпійські уроки. У цей день подвіря шкіл району перетворюються на суцільний спортивний майданчик, де одночасно проводяться змагання з різних видів спорту та для різних вікових груп школярів.

З нагоди свята бажаємо всім школярам – спортсменам, вчителям   тільки перемог,  як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами. Нехай оминають вас травми і прикрі невдачі, завжди супроводжує міцне здоров’я і дух перемоги.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 480 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 12.09.2016 | Комментарії (0)

    «Червона рута» — одне з найкращих творінь українців у світі. Сорок шість років тому, 13 вересня 1970 року, на Театральній площі у Чернівцях вперше прозвучала «Червона рута» — пісня композитора Володимира Івасюка, що стала легендою. А все почалося після підкорення 1969 року гори Ельбрус на Кавказі, коли Володимир Івасюк повернувся додому і мандрував Карпатами.

«Камертон доброго настрою» — пропуск «Червоної рути» у світ. 13 вересня 1970 року «Червона рута» вперше прозвучала в прямому ефірі Чернівецького телебачення у програмі «Камертон доброго настрою». Транслювали програму на всю Україну. Головним режисером Чернівецького облтелерадіокомітету тоді був Василь Селезінка, заслужений діяч мистецтв України. Разом зі звукорежисеромВасилем Стріховичем вони творили програму «Камертон доброго настрою».

Проглядів матеріалу: 409 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 12.09.2016 | Комментарії (0)

    Проведення у навчальному закладі Олімпійського тиждняе має велику суспільну значимість.

З метою сприяння розвитку олімпійського руху в Україні, пропаганди здорового способу життя, формування в учнів фізичного і морального здоров’я у нашій гімназії дано старт Олімпійському тижню під гаслом «Головне не перемога, а участь».

На загальношкільній лінійці вчитель фізичного виховання Стрільчук Микола Анатолійович оголосив план проведення заходів. Учень 11 класу Дабика Віталій ознайомив гімназистів з історією виникнення, розвиток та символіку Олімпійських Ігор.

Бажаємо, щоб учні цей тиждень запам’ятали надовго, адже отримають безліч емоцій, позитивних вражень. А рухливі ігри на свіжому повітрі додадуть ще й здоров’я. І бажаємо, щоб Вас завжди супроводжувало міцне здоров’я та дух перемоги!

Проглядів матеріалу: 430 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 12.09.2016 | Комментарії (0)

О спорт, о спорт! 
Це просто клас! 
Дружіть із ним завжди. 
Здоров’я, юність, силу дасть 
І творчої снаги.

   Саме під таким девізом пройшов День здоров´я в Черепковецькій ЗОШ  І-ІІІ ст. Учні всіх класів взяли участь у ранковій зарядці та у спортивних змаганнях. Які підготував та провів вчитель фізичного виховання   Баланюк М.І. 

Мета свята – пропаганда здорового способу життя, залучення учнів до занять фізичною культурою та спортом.

Змагання складалися з естафет: «Звивиста доріжка», «Перетягування линви», «Утримай м`яч», «Стрибки в мішку» та інші.

Учнів було поділено на три команди .Звичайно, що на нашому святі не було переможених та переможців як завжди перемогла «дружба» і все ж таки кращі з кращих були нагороджені пам`ятними призами та грамотами.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 434 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 12.09.2016 | Комментарії (0)

      Зовнішнє незалежне оцінювання випускників шкіл та осіб, які вступатимуть до вищих навчальних закладів у 2017 році розпочнеться 23 травня та триватиме до 16 червня. Відповідні дати визначені наказом МОН, яким затверджений календарний план підготовки та проведення ЗНО в 2017 році.

Зокрема, основна сесія зовнішнього оцінювання розпочнеться проведенням тесту з української мови і літератури. 

25 травня відбудуться тестування з німецької, французької та іспанської мов, 29 з англійської мови.

Зовнішнє оцінювання з математики і історії України буде проведено 31 травня та 2 червня відповідно.

Тест з російської мови абітурієнти складатимуть 6 червня, з біології 8 червня, з географії 12 червня, фізики - 14 червня.

Завершуватиме програму основної сесії ЗНО тест з хімії, що буде проведений 16 червня.

Реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні розпочнеться 6 лютого і триватиме до 17 березня.

Додаткова сесія ЗНО буде проведена з 3 до 12 липня за окремим графіком.

Як відомо, кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання в 2017 році матиме право скласти тести не більш ніж із чотирьох навчальних предметів.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів (українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період ХХ - початок ХХІ століття), а також один навчальний предмет за вибором випускника) зараховуються як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року.

Проглядів матеріалу: 409 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 09.09.2016 | Комментарії (0)

    З нагоди вшанування пам'яті Івана Франка у Купському НВК відбувся позакласний захід "Тобі і честь, і слава, і пошана наш дорогий Каменяре! ", присвячений 160-річчю від дня народження великого українського митця.

У приміщенні шкільного музею членами гуртка «Юні музеєзнавці» було проведено бесіду та розглянуто матеріали, вірші та спогади про нашого відомого українця та його зв'язок з Буковиною.

Також у старших класах плануються проводити науково-практичні конференції, присвячені вшануванню пам’яті  великого Каменяра. Заходи триватимуть протягом цього семестру.

                                    Елеонора Скіпор 

 

Проглядів матеріалу: 428 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 09.09.2016 | Комментарії (0)

         8  жовтня на спортивному майданчику Йорданештської ЗОШ №2 І – ІІ ст. відбувся спортивний захід « Олімпійський урок»  присвячений Дню фізичної культури та спорту.  В програмі відбувалися змагання «Веселі старти»,  між учнями  5-7 класів та 8-9 класів.

Організацією уроку займався вчитель фізичної культури Амаріуца Г.І. за підтрики колишнього вчителя фізичної культури школи  Божеску Г.А. та лідерів учнівського самоврядування, членів комісії екології, спорту та здорового способу життя.

Широко була представлена у всій своїй красі королева спорту – легка атлетика: різні види бігу, стрибків,  метань та ін. Урок вдався на славу!

В кінці змагань було оголошено, що «Олімпійський урок» успішно відкрив спартакіаду школярів 2016-2017 навчального року. Бажаємо нашим спортсменам  успіху та нових перемог.

Опаіць М.І. - педагог-організатор

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 415 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 09.09.2016 | Комментарії (0)

Упродовж останнього десятиріччя освіту для демократичного громадянства та прав людини (ОДГ/ОПЛ) впроваджено як основу освітньої реформи практично в усіх країнах Європи, що комплексно вплинуло на різні складові національних освітніх систем: зміст освіти, підготовку вчителів, управління освітою, оцінювання, методику навчання тощо. Саме тому Рада Європи, Міністерство національної освіти Польщі, Центр розвитку освіти Польщі та Європейський центр ім. Вергеланда у Норвегії оголосили конкурс на участь у VII літній академії «Демократія у школі». Це навчальна програма, присвячена створенню демократичної та інклюзивної культури у навчальних закладах країн Східного партнерства (Вірменія, Азербайджан, Білорусія, Грузія, Молдова, Україна), Польщі та Росії шляхом розвитку відповідних компетенцій у працівників освіти і суспільних діячів. Програма складається з трьох етапів: підготовчого в режимі он-лайн (2 – 8 травня), семінару в Польщі (8 – 16 липня), реалізації проектів (вересень 2016 – травень 2017). 
Із 80 заявок з України до другого етапу обрано дві команди учасників, представників Коломийського природничо-математичного та Глибоцького ліцеїв. Цьому передувала серйозна підготовка. Після реєстрації на платформі Share&Conneсt і виконання завдань за посібниками «Як усі вчителі можуть зробити внесок у ОДГ/ОПЛ» та «Демократичне правління в школі», після відгуків на книгу Д. Майєра «Хоробре серце Ірени Сендлер» та ретельно підготовленої презентації навчального закладу до Сулеювека (18 км від Варшави) запрошення отримали і ми, буковинські вчителі: Д.І. Глобак, директор Глибоцького ліцею, О.О. Бабина, представник педагогічного колективу, та К.К. Опаєць, представник ОТГ. 

Сулеювек – місто в центральній Польщі, належить до Мінського повіту Мазовецького воєводства. Тут, на вулиці імені славетного польського композитора і піаніста І.Я. Падеревського, у Центрі розвитку освіти (ORE), розташованому у колишньому будинку маршалка Пілсудського та його дружини Александри, ми провели незабутній тиждень цікавого навчання і спілкування. Про це подбали польські тренери Ради Європи та Європейського центру Вергеланда, Мажена Рафальска й Олена Стиславська, та тренер Ради Європи з Росії Андрій Іоффе. Оскільки навчання проводилося двома мовами (російською та англійською), синхронний переклад забезпечували перекладачі, слід зазначити українці пан Віктор та пані Марина. 

Перед напруженою роботою в літній академії відбувся міжнародний вечір знайомств, під час якого представники розповідали про свою країну, її культуру, навчальний заклад. Нас приємно вразили творчі виступи всіх команд: чарівне багатоголосся грузинок, які виконали популярну пісню «Суліко» на слова А. Церетелі, легенда про незвичну квітку білоруських учасниць, інсценізація росіянок про вчительську справу, майстерна гра на саксофоні польок, азербайджанські танці, тому після розповіді про Чернівці і Коломию, ми закружляли з усіма у запальній коломийці. 

Упродовж навчального тижня учасники літньої академії опрацювали основоположні цінності ОДГ/ОПЛ (компетенції), Хартію ради Європи, обмінялися досвідом у «Вернісажі кращих практик», ознайомилися з E-Twinning , способом підтримання різноманіття та інклюзивної взаємодії, про який розповіли Ева Раінска-Новак та Анна Товія Селлі, навчилися розпізнавати мову ненависті з представником молодіжного руху «No Hate Speech Movement» Збідневом Б’юаком, а також правильно організовувати та реалізовувати навчальний проект у школі. Тренінги мали практичний характер, постійно супроводжувалися енергетичними вправами на зосередження, розвиток уваги, спостереження, критичного мислення, уяви, творчості. 

З-поміж усіх занять найважчим виявився перегляд художньої стрічки Анджея Вайди «Корчак». Це історична драма про видатного лікаря і педагога, польського єврея Януша Корчака, який очолював дитячий сиротинець у Варшавському гетто під час Другої світової війни. Після початку депортації дітей-євреїв, незважаючи на тиск нацистів, доктор Корчак відмовився залишити вихованців, навіть заради свого порятунку і загинув разом з ними в концтаборі Треблінка. Стрічка чорно-біла, тому схожа на документальний фільм про Холокост, який не визнавала колись комуністична Польща. Сьогодні столиця робить все, щоб не забувати історію, виправити помилки і відродити ідею міжкультурного устрою держави. І ми переконалися у цьому під час екскурсії Варшавою. Так, наприклад, через 60 років після жахіть війни повернуто із забуття славетне ім’я Ірени Сендлер, мужньої сестри милосердя, яка врятувала 2500 єврейських дітей із Варшавського гетто. За героїзм Іоланта (підпільне ім’я Ірени) нагороджена президентом Польщі орденом Білого Орла, а дітьми – орденом Посмішки. У Варшаві на честь почесної жительки названа красива вулиця, заснована щорічна премія Сендлер за вдосконалення світу і заслуги у викладанні історії Холокосту. 1965 року польці із великим серцем присвоєно звання «Праведник народів світу», а 1983-го в Ізраїльському національному меморіалі Катастрофи і Героїзму (Яд ва-Шем – Пам’ять і Ім’я) на Алеї Праведників посаджено дерево. 

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 530 | Завантажив: ToniaRMC | Дата: 08.09.2016 | Комментарії (0)

З 28 по 30 серпня 2016 року в Глибоцькому ліцеї перебували науковці Національного центру «Малої академії наук» з метою збору науково-дослідної інформації для онтологокерованих баз знань за напрямками: екологічний стан водних басейнів, мінералогічне картографування території, збір астрографічної інформації та впровадження результатів виконання науково-дослідницької теми. 28 серпня гості відвідали Слов’янське городище, Червонодібровську Січ, оглянули визначні місця смт. Глибока. Наступний день виявився більш насиченим і цікавим не лише для науковців МАН. Юні музеєзнавці провели цікаву екскурсію музеєм Д.С. Ботушанської, а потім спільно з учнями 7-10 класів та вчителями природничого циклу Глибоцького ліцею (Гаврилюк Н. І., Мушій В. М. та Чубрей О. С.) взяли участь в експедиційному об’їзді території Глибоцької ОТГ з метою збору науково-дослідницької інформації. Так, під час дослідження урочища «Грязі», за допомогою спеціального обладнання Національного центру МАН учні нарешті мали змогу обстежити місцеве родовище глею, цілющі властивості якого вже давно вивчають. Зокрема, заміряли температуру грязей як на поверхні, так і в найнижчій точці родовища, під керівництвом науковців працювали зі складними пристроями, які допомогли визначити структуру глею, характер його залягання, відібрали проби та зробили певні висновки. Наступними об’єктами дослідження стали Лісне озеро, річки Дерелуй та Сірет. Учні здійснили забір води і вже на базі Глибоцького ліцею, працюючи в групах, провели органолептичний, інструментальний та хімічний аналізи. Було цікаво працювати зі спеціальними приладами, хімічним обладнанням та реактивами. Висновки про якість води як натериторії селища, так і громади настільки вразили юних дослідників (та й науковців не менше!), тож було вирішено продовжити дані дослідження. Під час експедиції учні вчилися спостерігати, проводити польові та лабораторні дослідження, висувати гіпотези та робити висновки, чим потішили вчителів та приємно вразили наукових співробітників МАНу. Слід зазначити, що гості взяли участь в інструктивно-методичній нараді-семінарі директорів, спеціалістів, методистів Глибоцького району, зустрічалися із пресою, представниками Глибоцької РДА, Глибоцької районної ради, головою Глибоцької ОТГ, начальником управління освіти Глибоцької РДА. Сподобалися гостям Глибоцький краєзнавчий музей, музей О.Кобилянської в с. Димка та шкільний музей Опришенської ЗОШ. Спільна експедиція з науковцями МАН стала корисною і для вчителів ліцею. Вони ознайомилися із сайтами, на яких можна знайти методики проведення досліджень, отримали методичні посібники, уклали угоду про співпрацю, а також обговорили плани на майбутнє. Адміністрація Глибоцького ліцею висловлює щиру подяку за підтримку та сприяння керівнику експедиції НЦ МАНУ Чернецькому І.С. таголові Глибоцької ОТГ Ванзуряку Г.С.

Д.І. Глобак, директор Глибоцького ліцею

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 466 | Завантажив: ToniaRMC | Дата: 08.09.2016 | Комментарії (0)

    Сьогодні оголосили в Україні 20 шкіл-переможців нашого конкурсу "Клич друзів – граймо разом 2016"! Офіційне оголошення Ви можете побачити на сайті Фонду (http://klitschkofoundation.org/news/ogoloshuemo-20-peremozhtsiv-konkursu-klich-druziv-graimo-razom/).

   Такої запеклої боротьби ще бачили у даних проектах. Вітаємо школи які боролись та вибороли свою перемогу. А особливо ми вітаємо представника Чернівецької області – Михайлівський НВК Глибоцької селищної ради об’єднаної територіальної громади Глибоцького району. Наполегливість на шляху до мети подарувало їм успіх. Незабаром у їхній школі буде встановлено сучасний спортивний майданчик.

20 переможців конкурсу «Клич друзів – граймо разом!»

·                     Донецька область, місто Дружківка, Навчально-освітній заклад №4 м. Дружківки, Агаджанян Світлана

·                     Житомирська область, місто Коростень, Коростенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9, Андрієвич Володимир

·                     Запорізька область, місто Кам`янка-Дніпровська, Кам`янсько-Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Кам`янсько-Дніпровської районної ради Запорізької області, Різниченко Костянтин

·                     Київська область, село Лишня Макарівького району, Лишнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Леонова Ольга

·                     Київська область, село Колонщина, Колонщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Олена Сас

·                     Кіровоградська область, місто Олександрія, Навчально-виховний комплекс "Олександрійський колегіум-спеціалізована школа" Пилипенко Валерія

·                     Кіровоградська область, місто Олександрія, Олександрійський загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №10, Ющик Єгор

·                     Кіровоградська область, село Аджамка, Аджамська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів, Негода Ольга

·                     Львівська область, місто Борислав, Бориславська державна гімназія, Скопа Іван

·                     Львівська область, місто Новий розділ, Новороздільська cпеціалізована школа I-III ступенів №4, Ривко Олег

·                     Миколаївська область, село Михайлівка, Ульянівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Миколаївської районної ради Миколаївської області, Ракоча Тетяна

·                     Одеська область, смт Цебрикове, Загальноосвітня школа ІІІ ступенів смт Цебрикове, Кравченко Ігор

·                     Тернопільська область, село Іване-Пусте, Івано-Пустенська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Ярема Іван

·                     Тернопільська область, смт Козов ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 829 | Завантажив: Микола | Дата: 07.09.2016 | Комментарії (0)

   Ось і літо промайнуло. Для кожного в пам’яті воно залишить свої теплі моменти. А от що точно не забудуть учні Глибоцького ліцею, Коровійської та Опришенської ЗОШ, так це свою мандрівку Карпатами. Цього року з нашою групою також подорожували гості з громадської організації «Свої». Це діти переселенці з Донецької та Луганської областей.

Такою не малою, веселою командою ми рушили на Закарпаття. Цього року наш маршрут проходив одним із найскладніших масивів Українських Карпат – Горганами. Добравшись потягом до селища Ясиня, ми отримали першу «приємну» несподіванку. Виявляється в неділю до села Чорна Тиса, запланована початкова точка нашого походу, автобуси не ходять. Та додаткові 6 кілометрів, які нам прийшлось через це подолати, не склали для нас труднощів. Із села ми продовжили рух вздовж однойменної річки. Наступного дня ми дістались її витоків. З невеличкого джерела бере початок річка Чорна Тиса, яка згодом зливається з Білою Тисою і протікає по території п’яти європейських держав.

Група в нас складалась основному із новачків, тому основні перешкоди в нас були заплановані аж на третій день, після невеличкої адаптації до походу. Рухаючись вздовж річки Турбаціль, ми продирались бездоріжжям крізь хащі та долали великі заболочені ділянки. Набравши висоту, ми піднялися на першу нашу вершину – гору Пантир. Тут встановлений перший стовпчик старого польсько-чехословацького кордону. Наступний день в нашій групі був особливим. Своє день народження не побоявся і відсвяткував у поході Заболотнюк Іван. В цей день ми подолали досить складний камʼянистий хребет Тавпіширка і прибули на полонину Рущина. На цій полонині в нас було заплановане днювання (день відпочинку). Оскільки це було свято Івана Купала, то цілу ніч нам не давали спати місцеві хлопці, які за традицією підіймались на найвищу гору в Горганах – Сивулю. Наступного сонячного дня і ми піднялись на Малу і Велику Сивулю, де провели традиційну посвяту в туристи. В цей день до нас приєдналась ще одна глибоцька група під керівництвом Дудки К.А. Наступного ранку нам довелося з ними розпрощатись і продовжити наш похід. В цей день ми відвідали водоспад на річці Салатрук і спустились до першого села на маршруті – села Бистриця. Вже на наступний день ми знову підіймаємось на малоходжений хребет, де ще й в додаток до зникаючої стежки нас змочив дощ. Та настрою це не зіпсувало, оскільки це була остання ночівля у Карпатах. Вранці під зігріваючі промені сонця ми спустилися до туркомплексу «Буковель».

Так і завершилась наша незабутня подорож Горганським масивом. Якщо в перший день походу наша група була складена з новачків, то по завершенні його, можна сміливо сказати, що це група досвідчених туристів. Ці кілометри пройдені Карпатам завжди залишаться в їхній памʼяті, особливо в памʼяті наших друзів з Донбасу.

Керівники гуртків Глибоцького ЦТКСЕУМ

Сандул Дмитро Вікторович і

Шелепюк Наталія Василівна

Проглядів матеріалу: 503 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.09.2016 | Комментарії (0)

   Міністерство освіти і науки України рекомендує провести 29-30 вересня уроки пам’яті трагедії Бабиного Яру та «бабиних ярів» України. Відповідні заходи передбачені Планом заходів у зв’язку з 75-ми роковинами трагедії Бабиного Яру, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30.12.2015 № 1419-р.

    У листі «Щодо проведення заходів у зв’язку з 75-ми роковинами трагедії Бабиного Яру» від 02.09.2016 № 1/9-455 Міністерство освіти і науки України надає методичні рекомендації до проведення відповідних уроків та заходів.

У методичних рекомендаціях наголошено, що Україна стала першою державою на пострадянському просторі, яка включила питання історії Голокосту до державних програм для загальноосвітніх шкіл із всесвітньої історії та історії України.

У початковій школі 29-30 вересня варто передбачити уроки толерантності. Також можуть бути проведені заняття «Три ляльки» за методикою Міжнародної школи викладання та вивчення Катастрофи (Єрусалим). Для підготовки застосовна книга «Уроки Голокосту: мужність, пам’ять, співчуття» (Дніпро, Інститут «Ткума», 2016). У цій книзі також є матеріали для проведення виховних заходів, церемоній до вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру тощо.

Проводячи заняття, присвячені трагедії Бабиного Яру, в основній та старшій школах рекомендовано використовувати, зокрема, навчальний посібник І. Щупака «Голокост в Україні: Пошуки відповідей на питання історії» (Дніпропетровськ, 2015), схвалений МОН України. У цьому посібнику можна знайти такі матеріали до уроків:

5-9-ті кл. — матеріали для години спілкування «Стосунки між народами — “свої” та “чужі”»

8-9-ті кл. — історія рятування сім’ї Вайсів українською родиною Щепаняк

10-11-ті кл. — матеріали до заняття «Митрополит Андрей Шептицький і дилеми морального вибору».

 До листа додано список літератури, рекомендованої для використання.

Проглядів матеріалу: 736 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.09.2016 | Комментарії (0)

      Вчитель – ключова постать у сучасному освітньому процесі, наставник учнів. І саме від його підготовки залежить якість освіти, рівень культури суспільства. Сьогодні головними завданнями оптимізації науково -методичної роботи є уникнення формалізму, розвиток творчого потенціалу кожного педагогічного працівника, створення в гімназії належних умов для дослідницької, науково-експериментальної роботи педагога та здійснення його самоосвітньої діяльності.

Ефективність організації та проведення методичної роботи в гімназії залежить від чіткого планування роботи науково-методичної ради, яка є першим помічником адміністрації школи. Саме про це говорили ми на першому, у новому навчальному році, засіданні  науково - методичної ради.

Впевнені, що з такими професіоналами , з потужним колективом Глибоцької гімназії нам все вдасться!

 

Проглядів матеріалу: 383 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.09.2016 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024