Понеділок, 06.05.2024, 18:18















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 188 189 190 191 192 ... 351 352 »

      Учні усієї України першого вересня приступили до навчання і все це завдяки мужності та самовідданості наших захисників. У Глоибоцькій гімназії подяка воїнам АТО звучала не лише на урочистій лінійці, але й на першому уроці, де учні писали славним воїнам листи – подяки за щасливе дитинство ,малювали малюнки та плакати. Усі дитячі роботи наповнені захопленням звитягою воїнів, добрими побажаннями воїнам, вірою в Україну та щасливе повернення військових додому. Це був старт акції « Це-наше і це - твоє» , яка продовжується в гімназії протягом місяця.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 416 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.09.2016 | Комментарії (0)

     31 серпня 2016 р. у Багринівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася педагогічна рада, де були підведені підсумки щодо виконаної роботи колективом за 2015-2016 навчальний рік та окреслений план дій на подальший перспективний розвиток навчального закладу.

     На педагогічній раді, директор школи Михайло Акатріні, доповів про досягнуті результати у методичній, навчальній, виховній та адміністративно-господарській роботі за 2015-2016 навчальний рік. Він акцентував увагу на переможцях  конкурсів і олімпіад, спортивних досягненнях; покращенні матеріально-технічного забезпечення навчального закладу.  Директор школи звернув увагу присутніх на результати ЗНО-2016.

   Члени педагогічного колективу обговорили плани роботи на новий навчальний рік. Є всі підстави сподіватися, що попереду – кращі здобутки і педагогічного, і учнівського колективу школи.

                                   Директор школи М.М. Акатріні  

Проглядів матеріалу: 484 | Завантажив: Микола | Дата: 06.09.2016 | Комментарії (0)

     "Роби добро!" з таким гаслом сьогодні учні Глибоцького ліцею провели Міжнародний день благодійності. Вже другий рік поспіль наші учні долучаються до акції "Канцтовари - дітям сходу". 
Вони зібрали зошити, альбоми, ручки, олівці, лінійки, стругалки для олівців, стирачки, кольорові олівці, кольоровий папір, художню літературу, обгортки для зошитів, які будуть відправлені у школи східної України, які постраждали від бойових дій. Акція відбулася завдяки ініціативі шкільного парламенту та Президента ліцею Глинчищен Кароліни. Зібрані канцтовари будуть передані координаторам акції.
Учнівський, педагогічний та батьківський колективи ліцею завжди підтримують благодійні акції, завдяки яким полегшується становище людей, що потрапили в скруту
А також, всі учні нашого ліцею написали листи - вітання для воїнів АТО з нагоди 25-ї річниці незалежності України.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Проглядів матеріалу: 421 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 05.09.2016 | Комментарії (0)

    Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на передовій, захищаючи від терористів свободу, незалежність та територіальну цілісність України. На жаль, сотні з них отримали поранення та перебувають  на лікуванні у шпиталях та лікарнях. Учні Йорданештської ЗОШ І-ІІІ ст. написали листи – привітання нашим захисникам і висловили   слова подяки за їхні хоробрі серця і патріотичне ставлення до всього, що діється зараз у нашій країні, за те, що в нас є такі хлопці і чоловіки, які мають високі почуття любові до рідної землі,  що ви не сховалися, а мужньо стоїте під кулями, спите під відкритим небом, голодні і холодні, та змучені, але з гордо піднятою головою. Бо тільки на вас тримається честь нашої української держави.

                 ЗДВР              Кирчу О.Г.

            педагог – організатор Шапка Л.Ф.

Проглядів матеріалу: 546 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 05.09.2016 | Комментарії (0)

    Свято 1 вересня – це казкове свято, що веде нас у вирій веселих шкільних днів, які є невід'ємною частиною нашого життя і якими треба насолоджуватися сповна. Ця  мить  дає можливість дорослим повернутись у свої золоті роки, а учням до своєї другої домівки, у школу, яка завжди радо відкриває двері для них!

Не обійшло це свято і Чагорську  школу, в якій лунало багато побажань,  привітань та заохочень для всіх учнів, а особливо для першокласників. Їх прийшли привітати   вихованці  Чагорського дошкільного навчального закладу. Малята побажали успіхів у навчанні, щасливої подорожі в Країну Знань та мирного неба над головою.

 

 

 

Проглядів матеріалу: 624 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 05.09.2016 | Комментарії (0)

      Вересень... Всюди ще панує настрій свята: з одного боку віє вітер настроєм свята Незалежності України, пошепки промовляючи, що нашій Батьківщині 25, а з іншого боку ще навіює святковим настроєм початку нового навчального року.

У ці святкові дні,  учні Йорданештської ЗОШ №2, Глибоцького району долучилась до святкування 25-річча Незалежності України. Ми намагались, щоб кожна дитина відчула дух свята і долучились до обласного флешмобу "Вітаємо України!" та до написання листів привітання тим, які далеко від домівок дбають про наш спокій. У кожну листівку намагались вкласти частинку душі, щоб наші захисники відчули теплоту наших сердець і величезну вдячність.

Опаіць М.І.

педагог-організатор  Йорданештської ЗОШ №2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 420 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 05.09.2016 | Комментарії (0)

     Ось і промайнуло тепле літечко, і навчальні заклади гостинно відкрили двері для своїх учнів. Для школярів Глибоцької гімназії сьогодні було особливе свято: це не тільки свято Першого дзвоника, а й День народження гімназії.

 Розділити радість цього свята завітали до навчального закладу вельмишановні гості: Лопуляк І.К.- заступник голови Глибоцької РДА, Панчук П.В.- голова Глибоцької районної ради, Ванзуряк Г.С.- Глибоцький селищний голова, Стрільчук П.Г. – директор ДЮСШ, Гуцуляк Т.М. – почесний директор.

Вони привітали всіх присутніх з початком навчального року, побажали успіхів та високих здобутків. Приємно відзначити, що Глибоцька селищна громада потурбувалась про надання якісних освітніх послуг   і подарувала гімназистам сучасний комп’ютерний  клас.

  На урочистій лінійці учні гімназії дали урочисту обіцянку бути патріотами Вітчизни, з честю нести звання гімназиста. Символом їх стремлінь стали білі голуби, які символізували мир, прагнення сягнути вершин знань, а блакитні та жовті кульки – уособленням злету нашої держави.

 Приємною несподіванкою, особливо для першокласників,. Став іменинний торт, як атрибут Дня народження гімназії.

 Вірші , пісні, танці, які лунали на святі, зробили його по-справжньому родинним, таким, який ніколи не забувається.

 

 

Проглядів матеріалу: 429 | Завантажив: ToniaRMC | Дата: 05.09.2016 | Комментарії (0)

              1 вересня у Багринівській ЗОШ І-ІІІ ступенів традиційно по -родинному пройшло Свято першого дзвоника, який сповістив учнів, батьків та вчителів про початок нового навчального року. День Знань — це особливе свято, адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.

            Директор школи Михайло Акатріні привітав всіх з чудовим святом Днем Знань, яке відкриває перед кожним учнем нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажав всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів, особливо подякував всім, хто допомагав у підготовці школи до нового навчального року. Всі, хто допомагав школі, отримали подяки від управління освіти та дирекції школи. Зі словами привітань до усіх присутніх звернувся методист РМЦ управління освіти 

Микола Лях, який на урочистій лінійці  вручив школі новий ноутбук від управління освіти Глибоцької РДА. Також зі словами привітань звернулись депутат районної ради, випускник школи, полковник поліції Василь Патраш, працівник Глибоцької РДА  Павло Гнатчук,  випускник школи, доктор наук Євген Патраш.  

Перший дзвоник – це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників. Цього року для 14 першокласників, які переступили поріг нашої школи, розпочнеться цікаве шкільне життя, перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань.  Для одинадцятикласників цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. 

    Розпочався навчальний рік першим уроком, тематика якого відповідала принципам національно-патріотичного виховання учнівської молоді.

    У черговий раз школа гостинно відчинила свої двері для учнів і запросила у просторі, затишні класи, щоб набиралися мудрості та знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі та впевнено крокувати до своєї мети.

Директор школи М.М. Акатрінні

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 505 | Завантажив: Микола | Дата: 01.09.2016 | Комментарії (0)

    Ось і закінчилося літо, залишилися позаду канікули з їх цікавими враженнями та незабутніми спогадами, а учням шкіл – першокласникам, учням перехідних та випускних класів потрібно знову сідати за шкільні парти, щоб здобувати знання та пізнавати довколишній світ.

1 вересня в навчальних закладах нашого району відбулися урочисті лінійки, присвячені Дню знань.

Щасливими усмішками сяяли обличчя першокласників, які  вперше  переступили  поріг  Турятського НВК. Зі  словами  привітання до  учнів   звернулася  депутат  обласної  ради  Альона  Георгіївна  Глевка, яка  привітала  дітей  з  Першовереснем  і  подарувала  футбольні  м'ячі, а також  відзначила роботу  ветерана  педагогічної  праці  Вероніки  Сигедін, яка зробила  значний  внесок  у  дослідженні  історії  села. Зі  словами  вітання до  школярів  звернувся  сільський  голова  Іван   Дуткович, який  у своєму  виступі  відзначив  перемогу  футбольної  команди  дівчат  в  кубку  по  футболу, присвяченому  25-річниці  незалежності  України  і  нагородив  учасників  команди грамотами  і  грошовими нагородами.

Привітати зі святом Першого дзвоника учнів Коровійської ЗОШ прийшли почесні гості – Придій Георгій Васильович, голова Глибоцької РДА та Коновалова Ганна Миколаївна, директор обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, які звернулися зі словами вітання до всіх і побажали  успішного навчального року та мирного неба над головою. Голова Глибоцької РДА, Придій Георгій Васильович вручив директору школи Ользі Георгіївні Лупуляк диплом ІІІ ступеня за проведену сумлінну навчально-виховну роботу у 2015/2016 н.р. і подарував школі ноутбук.

Святковий захід з нагоди Дня знань у Просіцькій ЗОШ І-ІІ ст. відбувся за участі Панчука Петра Володимировича,  голови Глибоцької районної ради, який  побажав учням, педагогам та батькам здоров’я, відповідальності, наснаги, щоб плідна праця учнів та вчителів прославляли освіту України.

Традиційно на свято до  Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ст. завітало багато гостей: Мінченко Тамара Антонівна, методист ІППОЧО; Лазурко Світлана Іллівна, голова  Глибоцького райкому профспілки працівників  освіти; Лазоренко Степан Іванович, начальник управління праці та соціального захисту населення Глибоцької РДА; Воробчук Кузьма Дмитрович, директор Кам'янського лісгоспу, які щирими побажаннями та добрими словами привітали учнів, учителів та батьків із початком нового навчального року.  Особливо приємно вражені, що на урочистості завітав голова Чернівецької обласної ради Іван Миколайович Мунтян, який привітав усіх присутніх з Днем знань і нагородив педколектив та найкращих учителів Почесними грамотами та цінними подарунками. На завершення візиту Іван Миколайович провів зустріч з колективом школи, на якій ще раз привітав зі святом і побажав успіхів у реалізації  Конвенції нової української школи.

Щирі слова побажання для учнів Черепковецької ЗОШ І-ІІІ ст. лунали від начальника управління освіти Глибоцької РДА Барарюка В.І. Василь Іванович представив нового директора школи - Каменюка Василя Констянтиновича.   У Михайлівському НВК також  був представлений новий директор - Білоус  Домніка Григорівна.

На урочисте відкриття нового навчального року, що відбувалося у Волоківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, завітали представники управління освіти Глибоцької РДА Швець В.Г. та Марчук А.І., також усіх присутніх поблагословив Благочинний Глибоцького району Іван Горда. Лунала молитва за мир і єдність України.

Гостем свята Стерченської ЗОШ була Будей Наталія Василівна, Стерченський  сільський голова, яка подякувавла адміністрації, педагогічному та учнівському колективам за  високі досягнення у навчанні.

Святковий захід з нагоди Дня знань у Глибоцькій гімназії відбувся за участі заступника голови Глибоцької райдержадміністрації Іллі Лопуляка.

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 843 | Завантажив: ToniaRMC | Дата: 01.09.2016 | Комментарії (1)

Щиро вітаємо з Днем знань - справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Бажаємо усім школярам, студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому - високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини.

Найщиріші слова подяки - вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя.

Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину! А найголовніше – цього дня хочеться побажати миру в Україні. Хай благословить Всевишній нашу Батьківщину!

Начальник управління освіти   Глибоцької РДА                                В.І. Барарюк

Голова райкому профспілки працівників освіти і науки                С.І. Лазурко

Проглядів матеріалу: 450 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 31.08.2016 | Комментарії (0)

    Запрошуються учні 8-10 класів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів. Прийом документів до 20 вересня 2016року. Конкурсні випробування з базових дисциплін будуть проводитись 24 вересня 2016 року  за окремим графіком.

 Вступники подають:

Ø  Заяву

Ø  Фото – 2 шт. (3*4)

Ø  Копію табеля успішності

Зразок  заяви  для вступу можна взяти на нашому сайті http://chernivtsi.man.gov.ua: електронний – заповнити та відіслати на наш E-mail або паперовий варіант заповнити та принести до приймальної комісії.

Без конкурсного відбору до БМАНУМ зараховуються призери ІІ і ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, призери ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.

Напрямки роботи відділень Буковинської Малої академії наук:

 I.  Історія

II.  Науки про Землю

III. Філософія та суспільствознавство

IV. Фізика і астрономія    

V.  Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство

VI. Мовознавство

VII. Економіка

VIII.Комп'ютерні науки

IX. Хімія та біологія

X.Математика

XI.Екологія та аграрні науки

XII.Технічні науки

Наші контакти:

м.Чернівці, 58029

вул.Сторожинецька, 62, ІІ поверх

тел.(0372)555-834

т/ф. (0372)573-076

E-mail: bmancv@gmail.com

Заява на вступ електронний варіант (Завантажити)

Заява на вступ паперовий варіант (Завантажити)

Проглядів матеріалу: 449 | Завантажив: ToniaRMC | Дата: 31.08.2016 | Комментарії (0)

     У Мармуровій залі Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича зібралися працівники освіти, батьки учнів, студенти. Саме тут відбулася зустріч з міністром Лілією Гриневич, яка й презентувала буковинцям Концепцію нової української школи. Міністр закликала всіх освітян - вчителів шкіл, викладачів ВНЗ, працівників управління освітою області, присвятити перший місяць навчання - вересень, роз'ясненню суспільству значимість запровадження Концепції нової школи.

Лілія Гриневич зазначила, що зараз українська школа йде шляхом накопичення знань у вигляді лавини інформації, а сучасні діти не потребують такої організації школи. Зараз діти самі можуть почерпнути інформацію з багатьох джерел. Потрібно тільки навчити шукати інформацію і навчити учня бути аналітиком. Школа має дати такі знання, які б допомогли у майбутньому зуміти вирішувати життєві ситуації, вміти спілкуватися і знаходити правильне рішення, вміння себе ідентифікувати. За словами Лілії Гриневич вперше в Україні було запропоновано реформи в освіті знизу, тобто після обговорення з фахівцями і громадськістю.

Однією з ознак нової школи, яка розпочинається у початкових класах, є демократичність у підходах вчителя в проведенні своїх уроків. Програми, згідно з новими змінами, вже не такі обтяжливі тематично. "Ми повинні зробити так, щоб учень у майбутньому став особистістю, патріотом і інноватором", - сказала Лілія Гриневич.

Учасники зустрічі змогли поставити свої запитання міністрові освіти щодо навчання дітей учасників АТО у професійних закладах. Тут держава чітко вказала на те, що такі діти мають право на безкоштовне навчання, за рахунок державного замовлення. Цього року ЧНУ ім. Юрія Федьковича збільшив студентів державного замовлення на 10%, це 169 студентів.

Було ще чимало запитань, які турбують батьків учнів і студентів. Лілія Гриневич пообіцяла вирішити кожне, отримавши від учасників зустрічі письмові звернення.

Проглядів матеріалу: 442 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 30.08.2016 | Комментарії (0)

     30 серпня в приміщенні будинку культури  відбулась  традиційна серпнева конференція педагогічних працівників Глибоцького району, яка  відбулася в період святкування 25-ї річниці суверенної України. На конференцію були запрошені керівники району Придій Георгій Васильович –  голова Глибоцької райдержадміністрації, Панчук Петро Володимирович–   голова районної ради, Лопуляк Ілля Костянтинович  - заступник голови  райдержадміністрації, Григорій Степанович Ванзуряк - голова Глибоцької селищної ради, Лазурко Світлана Іллівна -  голова райкому профспілки працівників освіти, сільські голови та всі, хто опікується питаннями функціонування системи освіти.

Серпнева конференція – це визначення перспективних планів роботи педагогів на новий навчальний рік, підведення підсумків за минулий навчальний рік, цікаві зустрічі, обмін думками, враженнями.

Роботу конференції розпочав начальник управління освіти райдержадміністрації Василь Іванович Барарюк доповіддю «Про підсумки розвитку освіти Глибоцького району у 2015/2016 навчальному році та завдання  на 2016/2017р.».

Конференцію продовжили виступи учасників конференції з актуальних проблем сучасної освіти.

Заслуговує на увагу той факт, що учасники серпневої педагогічної конференції отримали випуск педагогічної газети «Освітянин -2016», приуроченої початку нового навчального року.

  За високий професіоналізм, успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління, багаторічну сумлінну, творчу працю та вагомий внесок у розвиток освіти Глибоччини грамотами управління освіти Глибоцької РДА, райкому профспілки працівників освіти, районної державної адміністрації та районної ради були нагороджені більше 60  педагогів району. Відзначено переможців спортивних змагань, туристсько-краєзнавчої роботи та визначено школи-переможців за різними напрямками діяльності. Освітяни вкотре окреслили основні пріоритети діяльності та акцентували на важливості патріотичного виховання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 829 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 30.08.2016 | Комментарії (1)

   Управлінням освіти затверджено графік інструктивно-методичних нарад для педагогів району з актуальних питань організації навчально-виховного процесу у новому навчальному році.

Методисти РМЦ, відвідавши обласні секційні наради, зорганізовані Інститутом післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, зібрали вчителів району на традиційні  настановчі  наради, щоб окреслити основні стратегії та напрямки роботи, ключові завдання  з забезпечення якісного педагогічного процесу.

      Модератором семінару-наради вчителів математики району була   методист  ІППО ЧО Ольга Білянніна.  Змістовно пройшли секційні наради  істориків, вчителів фізичного виховання, Захисту Вітчизни, вчителів  української мови та літератури, румунської мови. Інформативно пройшла нарада заступників диреткорів – навчально-виховної та методичної роботи.

Серпень-початок навчального року для всіх, хто забезпечує навчально-виховний процес: керівницта району, педагогів, керівників навчальних закладів, методистів, управління освіти, працівників шкіл, дошкільних навчальних закладів, позашкілля.

Серпневі наради, семінари, консультації, зустрічі забезпечують організований початок навчального року та якісну організацію педагогічного процесу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 550 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 29.08.2016 | Комментарії (0)

      25 серпня 2016 року на базі РМЦ відбулася інструктивно-методична нарада для керівників дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів з проблеми: «Особливості організації освітнього процесу в дошкільних навчальних закладах в 2016/2017 н.р.».

        В ході проведення наради завідувачі були ознайомлені зі змістом листів МОНУ щодо організації освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році, з переліком чинних комплексних, парціальних освітніх програм та іншою навчальною літературою.

    Акцентувалася увага на тому, що на основі Базового компонента дошкільної освіти, обраних освітніх програм змісту освіти, Концепції Національно-патріотичного виховання дітей та молоді, з урахуванням потреб сьогодення у посиленні складових соціально-морального, емоційно-ціннісного розвитку дітей, покращення  їхнього  фізичного, психічного  здоров`я упродовж дошкільного дитинства Міністерством освіти і науки пропонуються для дитячих садків наступні змістові напрями:

  • національно-патріотичне виховання;
  • економічне виховання;
  • формування у вихованців навичок спілкування і ефективної взаємодії з іншими дітьми, дорослими людьми;
  • музичне виховання.

Серед засобів освітнього впливу на дитячу особистість – творча гра (сюжетно-рольова, конструкторсько-будівельна, театралізація, драматизація), а також художня література (фольклор, авторські твори) і робота з дитячою книжкою. Пріоритети, проголошені у минулому навчальному році, зберігають  актуальність і нині з метою налагодження в дошкільних закладах послідовних систем роботи, спрямованих на їх реалізацію.

     На завершення учасники інструктивно-методичної наради напрацювали рекомендації щодо підвищення якості роботи працівників дошкілля у новому навчальному році.

Проглядів матеріалу: 473 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 29.08.2016 | Комментарії (0)

   26  серпня на базі Глибоцького ліцею відбулась інструктивно-методична нарада для вчителів фізики.
На нараді розглянуто такі питання:
1. Методичні рекомендації щодо викладання фізики та астрономії у 2016-2017 н.р.
2. Безпечне проведення занять у кабінеті фізики.
3.Навчально-методичне забезпечення вивчення фізики.
4. Зовнішнє незалежне оцінювання з фізики та астрономії.
5. Розвиток творчих та дослідницьких здібностей учнів.
 
 
 
 
 
 
Проглядів матеріалу: 482 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 26.08.2016 | Комментарії (0)

     26 серпня 2016 року на базі Глибоцького ліцею відбулася інструктивно-методична нарада для вчителів початкових класів щодо організації навчально-виховного процесу в  2016/2017 н.р.

У роботі наради були розглянуті основні засади організації методичної роботи та навчально-виховного процесу, акцентовано увагу на обов’язкове вивчення педагогами району основних нормативних документів щодо організації навчально-виховного процесу у 2016/2017 н.р.

  Під час засіданя учасники інструктивно-методичної наради мали змогу обговорити ряд проблем та шляхи їх вирішення щодо покращення навчально-виховного процесу. Зокрема, акцентувалася увага на навчально-методичному забезпеченні учнів, веденню шкільної документації вчителями.

На завершення інструктивно-методичної  наради було підведено підсумки та затверджено ряд рекомендацій, відбувся обмін думками присутніх.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 499 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 26.08.2016 | Комментарії (0)

    25 серпня 2016 року  на базі РМЦ відбулася інструктивно-методична нарада методичних об’єднань вчителів початкових класів та вчителів української мови , які читають в 1-4 класах, з проблеми: «Організаційно-методичний аспект нового навчального року у початковій школі».

   Розпочинаючи роботу інструктивно-методичної наради, завідувач РМЦ Намака О. С. презентувала освітній простір Глибоччини,  звернула  увагу на основні проблеми початкової освіти та на основні напрями навчально-виховної роботи у початкових класах в умовах змін: від знаннєвої парадигми до компетентнісної, свобода діяльності вчителя, мотивація учнів до навчання, зміни до підходів у навчанні, застосування набутих знань у житті.

  Роботу секції початкової школи продовжила Е. М. Леонтій, методист РМЦ, охарактеризувавши «Особливості організації навчально-виховного процесу в початкових класах у 2016/2017 н.р.». Запропонована презентація на тему«Розвантаження та оновлення програм початкової школи» яскраво відображала інноваційні підходи у системі навчання: визначення мети та завдань нової школи, ключові та основні зміни, ефективність та реалізація компетентнісного підходу в навчанні молодших школярів та  зазначила: «Що даний проект – це перший крок до нової української школи».

 За результатами роботи інструктивно-методичної наради для вчителів початкових класів розроблено і схвалено методичні рекомендації.

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 655 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 25.08.2016 | Комментарії (0)

Цей знаменний день демократії й громадської злагоди нашого народу став поворотною віхою в історії розвитку Української держави і могутнім стимулом для плідної, натхненної праці заради миру й добробуту в нашому спільному домі.

25-у річницю своєї незалежності Україна змушена відвойовувати, виборюючи власні землі, відстоюючи права та свободи громадян. Нам судилося стати учасниками творення новітньої української держави, втілювати у реальність одвічну мрію нашого народу. Це велика честь і велика відповідальність перед власним сумлінням, родиною і прийдешніми поколіннями. Саме від кожного з нас залежить, якою бути нашій державі, як житимуть наші діти, онуки й правнуки.

Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі. Нехай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, додається енергії, снаги і впевненості у власних силах і переконаннях.

Зичимо вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, життєвої наснаги, впевненості у власних силах і нових звершень на благо України.

Зі святом вас! Із Днем Незалежності! Слава Україні!

 

Начальник управління освіти   Глибоцької РДА                                В.І. Барарюк

Голова райкому профспілки працівників освіти і науки                С.І. Лазурко

Проглядів матеріалу: 510 | Завантажив: ToniaRMC | Дата: 24.08.2016 | Комментарії (0)

   18 серпня 2016 року в Будинку Уряду відбулася педагогічна он-лайн конференція «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти у 2015/2016 навчальному році та завдання на 2016/2017 навчальний рік». Конференція мала загальноукраїнське значення і відбувалася під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра - Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва. Завдяки прямому відеозв’язку в роботі конференції взяли участь буковинські педагоги, голова Чернівецької облдержадміністрації Олександр Фищук, апарат Депання загальної концепції української школи майбутнього.

   Степан ртаменту освіти і науки області.

   Учасники конференції, а саме Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко та Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, окреслили три головні теми, які повинні обговорити освітяни на нинішньому етапі. Це підготовка до навчального року, презентація програми для початкової школи, обговореКубів поінформував учасників конференції про підсумки фінансування державою галузі освіти та про реформи, які впроваджує Уряд задля покращення якості освіти. Йшлося про дошкільні установи і нестачу місць у дитсадках для всіх дітей. Є велика потреба відкриття додаткових місць у дошкільних закладах.

   Степан Кубів: «Місцеві органи влади повинні звернути увагу на ті можливості, які з`явилися в них для створення дієвих механізмів для розвинення мережі закладів дошкільної освіти різних форм власності».

   Міністр освіти і науки України Лілія Григорович зазначила, що збільшення місць в дошкільних навчальних закладах відбувається як за рахунок створення додаткових місць у функціонуючих дошкільних навчальних закладах, так і за рахунок введення в експлуатацію новобудов і відновлення діяльності закладів, що використовується не за призначенням.

   У Чернівцях 1-го вересня розпочне роботу новий дошкільний заклад на базі Чернівецької школи, а тепер навчально-виховного комплексу №12. Використано вільні приміщення школи та зроблено добудову, облаштовано дитячий майданчик з павільонами.

    Ліля Гриневич презентувала Концепцію початкової школи. "Ми оновили навчальні програми початкової школи. Це була безпрецедентна акція. Такого раніше не було, щоб усі пропозиції обговорювалися", - сказала Лілія Гриневич.

   Найближчим часом всі вчителі отримають рекомендації щодо нововведень, вони зможуть поставити свої запитання завдяки он-лайн зв'язку, який буде працювати з 23-го по 30 серпня на сайті Академії педагогічних наук.

   Уряд України презентував таку формулу "Нової української школи”, яка складається з 8-ми базових компонентів:

1. Нового змісту освіти, заснованого на формуванні компетентностей, необхідних для успішної самореалізації в суспільстві.

2. Педагогіки, що ґрунтується на партнерстві між учнем, учителем і батьками.

3. Умотивованого учителя, який має свободу творчості й розвивається професійно.

4. Орієнтації на потреби учня в освітньому процесі, дитиноцентризм.

5. Наскрізного процесу виховання, який формує цінності.

6. Нової структури школи, яка дозволяє добре засвоїти новий зміст і набути компетентності для життя.

7. Децентралізації та ефективного управління, що надасть школі реальну автономію.

8. Справедливого розподілу публічних коштів, який забезпечує рівний доступ усіх дітей до якісної освіти.

   Голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук, звертаючись до буковинських педагогів, зазначив, що дані зміни є революційними і дають початок подальшому розвитку загальної освіти. Він попросив вчителів Буковини максимально мобілізуватися і донести до кожного громадянина важливість змін у початковій школі.

За матеріалами ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 543 | Завантажив: Микола | Дата: 24.08.2016 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024