Неділя, 28.04.2024, 14:50















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 204 205 206 207 208 ... 351 352 »

     8 квітня комунальним закладом «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» проведено обласний етап Х Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, в якому прийняли участь близько 30 учасників: члени учнівських лісництв, вихованці гуртків «Юні лісівники», «Лісівники-дендрологи», науковці Інституту біології, хімії та біоресурсів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, представники Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства, Сторожинецького лісового коледжу.

Учасники поділились досвідом вирощування лісових перспективних порід із застосуванням новітніх технологій, використання ефективних форм співпраці з лісгоспами, виконання дослідної та практичної роботи.

Гурток «Юні лісівники-дендрологи» Глибоцького БТДЮ на базі Кам’янської ЗОШ (керівник Кукурудзяк К. В.) представляла Куделько Софія (учениця 9-В класу). У конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт із роботою «Експрес-технологія вирощування саджанців сосни звичайної» вона зайняла І місце; у виставці-презентації досягнень юних лісівників – ІІІ місце.

Таким чином гурток «Юні лісівники-дендрологи» посів ІІ командне місце в обласному етапі Х Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

Вітаємо!

Проглядів матеріалу: 422 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 11.04.2016 | Комментарії (0)

«Мудрість - найточніша з наук.»

 Аристотель

       У 2016-му році виповнюється 2400 років від дня народження великого грецького мислителя Арістотеля. На 38-й сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що відбулася в Парижі, 2016 рік був оголошений ювілейним роком Аристотеля. Людство відзначить ювілей знаменитого філософа заходами по всьому світу.

   Такий захід був нещодавно у Багринівський ЗОШ. На відкриття свята завітала давня Богиня  історії – Кліо,  начальник управління освіти Глибоцької РДА Барарюк В.І. та депутат районної ради, випускник школи Патраш В.Р. 

 

     Спочатку гості побували на горі Олімп, де живуть боги та богині давньогрецької міфології: Зевс, Посейдон, Деметра,  Гестія, Афіна,  Афродіта,  Аполлон, Артеміда,  Гефест,  Арес та інші. Муза Кліо розпочала свято з словами «Я дуже рада, що ви любите історію і зібралися, щоб вшанувати її та Арістотеля. Адже історія –

 найдавніша з наук. Вона виховує в нас кращі людські якості – сміливість, рішучість, доброту, почуття прекрасного і звичайно розвиває інтелект. Не даремно «батько історії» Геродот говорив: «Історія – учителька життя».

     Потім гості завітали у древні Афіни, на центральному місці міста Агора, де проводились  народні зборі. На зборах виступів легендарний  державний діяч,  стратег,  оратор і полководець Перикл. Далі всі побували у знаменитій Афінський школі, де засідали філософи Арістотель, Платон, Сократ, Піфагор та інші…

     Так історія має незабутні сторінки, які треба пам’ятати.

 

Вчитель історії С.І.Акатріні ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 600 | Завантажив: Микола | Дата: 10.04.2016 | Комментарії (1)

« Здоров’я це ще не все – але все інше без нього, ніщо» - так говорить народна мудрість.        

   7 квітня відзначається Всесвітній день здоров’я. Мета дня – привернути увагу  громадськості  до питань охорони здоров’я, залучення підростаючого покоління до здорового способу життя. В цей день учні Нижньосиньовецької ЗОШ взяли участь у загальношкільному проекті  «День здоров’я». Захід розпочався  загальношкільною  лінійкою.

 Для учнів 5 класу заступником директора з виховної роботи на першому уроці  було проведено урок здоров’я « Ми за здоровий спосіб життя».  Діти мали можливість висловити думку щодо значення здоров’я для кожного з них.

Бібліотекарем Урсу К.М. організовано виставку книжок та періодичних видань «Здоровий спосіб життя». Вчителями початкових класів проведено «Веселі старти».

Педагогом організатором проведено годину спілкування «7 квітня – Всесвітній день здоров’я»  та  конкурс малюнків серед учнів початкових класів .

Учні старших класів брали активну участь у веселих естафетах, різноманітних іграх та змаганнях які проводив вчитель фізкультури.

День був насичений, цікавий та змістовний, а учні з гарним настроєм та масою позитивних емоцій поверталися додому.

Заступник директора з ВР Урсу К.М

Педагог організатор Лерка О.І.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 472 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 09.04.2016 | Комментарії (0)

Інтернет Асоціація України за підтримки Міністерства освіти і науки України провела VI Конкурс на кращий веб-сайт закладу освіти у якому брав участь і наш сайт. Організатори отримали понад 1800 заявок на участь у Конкурсі від освітніх закладів з усіх куточків України, 639 - у номінації «Веб-сайти міских шкіл», 616 - у номінації «Веб-сайти сільських шкіл», 177 - у номінації «Веб-сайти дошкільних навчальних закладів», 131 - у номінації «Веб-сайти позашкільних навчальних закладів» та 279 заявок від конкурсантів у номінації «Веб-сайти навчальних закладів професійно-технічної освіти». Сайт Коровійської ЗОШ І-ІІІ ст. посів у рейтингу серед всіх сайтів ЗНЗ сільських шкіл України 6 позицію. Вітаємо всіх користувачів та модераторів сайту! 

Джерело: http://www.inau.org.ua/146.3733.0.0.1.0.phtml

Рейтинг найкращих веб-сайтів серед усіх номінацій

TOP.xls  131.00 KB
Проглядів матеріалу: 550 | Завантажив: Коровійська_ЗОШ | Дата: 08.04.2016 | Комментарії (1)

Учні Коровійської школи приєднуються до шляхів вирішення цієї проблеми. Вони ознайомлюються із передовими ідеями та вивчають досвід світових вітчизняних компаній.

Результатом пошуків стало створення власними руками електроскутера. Даний транспорт учні створили під керівництвом вчителя Тарангула Г.І. Вони спільними зусиллями  вирішили презентувати свій прилад у Тиждень фізики у школі. Адже електротранспорт – це транспорт майбутнього.

І це лише початок, початок шляху до здійснення мрій!

Проглядів матеріалу: 442 | Завантажив: Коровійська_ЗОШ | Дата: 08.04.2016 | Комментарії (0)

У нашій суспільній свідомості вітає одна дуже проста думка, безпосередньо пов’язана з питаннями здоров’я і проблемами його відсутності: «Буде здоров’я - решта все, додасться», - так звучить це багатовікове спостереження. І дійсно, наявність або відсутність у людини цього найціннішого стану, докорінно визначає його повсякденне життя, соціальне і суспільне оточення. Здоров’я - це справжнє багатство, наявність якого ми з вами інколи ігноруємо.

Всесвітній день здоров’я відзначається щорічно 7-го квітня. В цей день в Коровійській школі медична сестра Повар А.Є. підготувала вікторину для учнів 6-их класів. Профілактика та увага до нашого власного здоров’я, - є основною метою проведення даної вікторини. На домашнє завдання учні 6 класу підготували санбюлетні, де відобразили своє бачення як вести здоровий спосіб життя. У ході проведення вікторини учні демонстрували як потрібно правильно чистити зуби, робити ранкову зарядку, вірно відповідали на питання…Звучали українські народні прислів’я: «Здоров’я за гроші не купиш», «В здоровому тілі – здоровий дух», «Хвороб безліч, а здоров’я одне».

Всі учасники вікторини задумались, що здоров’я може мати дуже дорогу ціну. І в основному це стосується спроб повернути його на своє місце. У Всесвітній день здоров’я ми бажаємо всім його надійного зберігання. Всім хворим - якнайшвидшого одужання. Всім бути здоровими і життєрадісними! 

 

Проглядів матеріалу: 472 | Завантажив: Коровійська_ЗОШ | Дата: 08.04.2016 | Комментарії (0)

 Цими вихідними команда учнів Коровійської ЗОШ І-ІІІ ст. була учасником чемпіонату  Глибоцького району зі спортивного орієнтування в залік шкільної спартакіади. Змагання проводилися в лісовому масиві с. Червона Діброва. У них взяли участь 25 команд, з яких 18 -ЗНЗ І-ІІІ ст.,а 7 команд з ЗНЗ І-ІІ ст. Наш команда складалась з 9 учнів і 2 керівників. Змагання видалися напруженими. Учасники змагались у чотирьох вікових категоріях відповідно до статі. А залік проводився-особисто-командний. Школа здобула І загальне місце серед ЗНЗ І-ІІІ ст. ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ! БАЖАЄМО КОМАНДІ УДАЧІ ТА ВИСОКИХ ПЕРЕМОГ У НАСТУПНИХ ЗМАГАННЯХ!

   

   

   

Проглядів матеріалу: 471 | Завантажив: Коровійська_ЗОШ | Дата: 08.04.2016 | Комментарії (0)

Володіння таємничого й непізнаного відкриються тим, хто наважиться на подорож підземними лабіринтами, створеними самою природою. На таку подорож наважилися і вихованці гуртка «Екологічне краєзнавство» Глибоцького ЦТКСЕУМ на базі Коровійської ЗОШ І-ІІІ ст. Вони побували у печері “Млинки”, що розташована неподалік села Залісся у Чортківському районі Тернопільської області. Печера відома насамперед не розмірами, а своєю неповторною красою. І тим, що це одна з небагатьох печер в Західній Україні, де проводяться регулярні екскурсії. І побачити підземну казку може кожен охочий.

Історія назви “Млинки” така: на безіменному струмку, що протікав біля печери, наприкінці 18 – на початку 19 століть був побудований водяний млин, після чого річечку назвали Млиночки, а хутір, який виник неподалік – Млинки. У 70-і роки хутір приєднали до села Залісся і назва “Млинки” пропала з карти. Лишилась лише пам’ять у назві печери.

Печера «Млинки» має загальну довжину лабіринту 28 км. Відкрита тернопільськими спелеологами в 1960 році (тоді ще гуртківцями обласної дитячої екскурсійно-туристської станції). Однак уже перше знайомство з печерою показало, що пройти в підземні лабіринти неможливо. Весняні та дощові води, які постійно стікають у карстову западину, де міститься вхід у печеру, майже повністю замулили підземні ходи.  При вході залишилося лише кілька невеликих галерей, які закінчуються пробками з мокрої глини. В печері   протягом року стала температура повітря +11 °С, відносна вологість коливається в межах 84–100 %. У печері можна побачити різнобарвні кристали, сталактити, пластинчастий гіпс та інші мальовничі печерні утворення. Рухатися у печері непросто,  та наші гуртківці із задоволенням долали перешкоди лабіринтів.

Ми  побачили великі вхідні зали, звідти пройшли до "Столового каменя" та роздоріжжя "Зірочка", далі перейшли у галерею "Північна".  Кінцева точка - зал "Кажана", якого потрібно було самостійно відшукати на гіпсовій стелі печери. У цьому ж залі можна покататись на "козацьких гірках". На зворотному шляху ми мали можливість перелізти через "Тещин зуб", пройти "Жовту трубу", пролізти на колінах "Тарганячі біги" та втиснутись у страшно "Веселий хід".

         ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 536 | Завантажив: Коровійська_ЗОШ | Дата: 08.04.2016 | Комментарії (0)

    У 6 класі 7 квітня були проведені батьківські класні  збори: «Першочергова потреба   

учня - знання» з метою :

-  активізації  батьків щодо участі у вихованні і навчанні учнів;

-  демонстрування  батькам значення навчальної домашньої роботи;

-  обговорення  проблеми підготовки учнями класу домашніх завдань;

-  визначення можливих  шляхів  уникнення проблем;

      Одна з головних турбот батьків - це турбота про те, щоб діти вчилися, здобували широкі й різноманітні знання, а  також уміння й навички, необхідні для життя й для майбутньої спеціальності. Діти вчаться в школі, але їхні успіхи багато в чому залежать від батьків, від того, як вони організували підготовку дитини до школи

      Батьки повинні проявляти інтерес до всіх деталей шкільного дня, до розповіді дитини про те, що відбувалося в класі, що пояснювали вчителі на уроках, що задали додому, як оцінили роботу учня. Під час таких бесід батьки бачать, які предмети добре засвоюються, а які викликають труднощі у їхньої дитини, і можуть разом із учителями знайти вихід і допомогти йому. Батьки бачать, як діти ставляться до навчання. Дитяча лінь, неретельність і необов'язковість відразу ж впадають в око, і якщо вчасно не звернути уваги на систематичні недоробки при виконанні домашніх завдань, це може привести до відставання.

Класний керівник проаналізувала результати тестування учнів «Відношення дітей до навчання» та обговорила  їх з батьками. Наступним етапом було  завдання створити «Галявину  виховання»,  вибравши зображення квіток з написами дій під час виховання дітей, які найчастіше використовують у своїй  практиці батьки, а також  обговорення  правил  виховання дітей. А далі батьки, самі стали учнями, виконуючи  тестування «Наскільки ти уважний та кмітливий».

   Батьки  визначили  для себе термін власної участі в тематичній консультації з обговорюваної проблеми, необхідність участі окремих дітей у стимулюючих і додаткових заняттях з окремих предметів та з позитивним настроєм пішли додому.

 

Одарка Іванівна Савчук,

кл.керівник учнів 6 класу

Проглядів матеріалу: 442 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 08.04.2016 | Комментарії (0)

    У нашому календарі є немало дат, які нагадують нам про ті далекі роки. Традиційно, 8 квітня в Кам’янській ЗОШ відзначають День визволення села від німецько-фашистських  загарбників.  Цьогоріч  72-й річниці ми присвятили шкільну лінійку.

Загалом на війну забрали 720 кам’янчан, 157 повернулись, 123 занесені до Книги памяті. У нашому селі було багато ветеранів та залишилось лише чотири: Гуцуляк Д.М., Балан П.В., Лазурка Д.Ф. та Мицак І.Д.

В цей день ми згадуємо кам’янчан, які віддали своє життя, щоб діти, внуки і правнуки жили під мирним небом.

72  роки відділяє нас від тих днів, коли Кам’янка була звільнена від фашистських загарбників. Та скільки б не пройшло років і десятиріч, ми завжди будемо звертатися до тих історичних подій, що знаменують перемогу життя над смертю, розуму над безумством, гуманності над варварством.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 448 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 08.04.2016 | Комментарії (0)

    7 квітня у Черепковецькій ЗОШ відбулася літературна година «Не вмре поезія, не згине сила духу», яку провела  вчитель української мови та літератури Гнатюк О.В. Чудові ведучі Діана Ватріч   та Ольга Мерещук   розповідали про цікаві життєві сторінки великого Каменяра.  Десятикласники перейнялися величчю його духу, титанічною працею, що її він безкорисливо поклав на вівтар служіння своєму народові. Лунали пісні «Не пора, не пора, не пора», «Ой  ти, дівчино, з горіха зерня», «Червона калино, чого в лузі гнешся». Учні провели читацький марафон, читаючи найсильніші, найяскравіші, найгеніальніші твори духовного батька, нашого українського Мойсея. Переглянули презентацію «Велет духу».

Проглядів матеріалу: 426 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.04.2016 | Комментарії (0)

       Їм дано талант творити добре, мудре, вічне…6  квітня  2016 року на базі Кам’янської ЗОШ  І-ІІІ ступенів відбулися виїзні обласні курси вчителів історії та правознавства при ІППО ЧО.

У семінарі-практикумі  взяли участь 22 педагоги області на чолі з методистом інституту перепідготовки працівників освіти Федораком  В.Ф. та методистом історії та правознавства управління освіти Швецем В.Г.

Заступник директора з НВР презентувала школу, розповіла про успіхи та досягнення вчительського та учнівського колективів. Показовий урок з правознавства в 10-В класі провела Кінащук А.Д., використовуючи різноманітні прийоми, методи, ІКТ. Гостями даного уроку були представники: Глибоцького районного суду  - Кирстюк Л.В. та інспектор поліції ГВП – Кайтанович А.Д. З великим задоволенням старшокласники працювали з нормативними документами: Конституцією України, Кримінальним Кодексом, спілкувалися з гостями. Урок Алли Дмитрівни Василь Федорович оцінив як майстер-клас.

Слухачі курсів поділились власним досвідом, давши фрагменти уроків у 11-Б класі (вч. Воробець М.С.) на тему: «Декларація про державний суверенітет» та в 7-В класі (вч. Карлійчук Т.М.) на тему: «Українські землі у складі Великого князівства Литовського». Впродовж уроків панувала гармонія і взаєморозуміння між школярами та гостями, які виступили в якості вчителів.

Доповнив програму курсів вчитель історії, директор Опришенської ЗОШ  Боднарюк М.І. – призер ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року - 2016», який щиро поділився своїми доробками та досягненнями його вихованців, справивши велике враження про свою роботу на слухачів курсів

Радушно відчинила двері Бобул Віоріка Василівна, директор етнографічного музею, де витає дух нашої минувшини. Гостей зацікавили рідкісні експонати і те, яку велику роботу було проведено учнями, вчителями, жителями села по збереженню старовини.

На згадку про семінар-практикум В. Г. Швець подарував колегам з області книжку та буклети про Глибоччину, а адміністрація – візитки Кам’янської ЗОШ. Про свої позитивні враження від знайомства з школою, вчителями, учнями курсанти написали у візитаційній книзі. Колектив школи та адміністраці вдячні Федораку Василю Федоровичу та Швецю Василю Георгійовичу за плідну співпрацю та поширення досвіду серед педагогів області.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 425 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.04.2016 | Комментарії (0)

   З метою розкриття талантів юних виконавців, пошуку творчо обдарованих дітей, патріотичного виховання підростаючого покоління, популяризації дитячого мистецтва 06 квітня  2016 року відбувся творчий звіт обласного етапу фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» на якому були представлені кращі номери серед загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів.

Виступи виконавців оцінювало вельмишановне журі:

  • Лісовий Вадим Анатолійович  - завідуючий кафедри музики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, кандидат педагогічних наук, доцент.
  • Стиць Ірина Степанівна  - Заслужена артистка України, викладач кафедри музики  Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.
  • Осипенко Ярослав Сергійович – асистент кафедри музики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.
  •  Постевка Георгій Ілліч  - викладач кафедри музики, кандидат педагогічних наук, лауреат Всеукраїнських та міжнародних конкурсів.
  • Вовк Надія Миколаївна  - методист вокально-хорового жанру Чернівецького обласного центру естетичного-виховання «Юність Буковини», відмінник освіти України, лауреат обласної премії імені Омельяна Поповича.
  • Боднарюк Наталія Вікторівна -  завідуюча відділом Чернівецького обласного центру естетичного-виховання «Юність Буковини».
  • Ковальська Ірина Вікторівна  - керівник зразкового художнього колективу гуртка бально-спортивного танцю «Молодість» Чернівецького обласного центру естетичного-виховання «Юність Буковини»

 

Усім учасникам фестивалю бажаємо творчих досягнень, успіхів, нових злетів, перемог та ніколи не зупинятися на досягнутому!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... Читати далі - тисни тут
Проглядів матеріалу: 612 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.04.2016 | Комментарії (0)

     7 квітня міжнародна спільнота відзначає День здоров’я. Це свято покликане вкотре нагадати, що глобальною ідеєю  була пропаганда здорового способу життя і боротьба з поширенням різних захворювань. Щороку для шкільних заходів в Черепковецькій школі, присвячених дню здоров'я, приділяється велика увага. Зокрема було проведено свято « Старти надій», де учні школи змагалися з різних видів спорту та  проводились цікаві естафети. Вчитель фізичного виховання Баланюк М. І. для учнів всієї школи під музичний супровід провів загальнорозвиваючі вправи.

Психологічною службою (практичним психологом Хаю О.В. та соціальним педагогом Ткачук Є.М.) було проведено тренінг «Здоров’я – цінність нашого життя». Заняття  допомогло довести пріоритети здоров’я серед інших цінностей людини  та негативний вплив шкідливих звичок на самопочуття підлітка, прагнення займати активну життєву позицію, сприяти визначенню власних духовних цінностей та орієнтації на здоровий спосіб життя.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 407 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.04.2016 | Комментарії (0)

     Міжнародний день здоров’я спрямований на залучення широкої громадської уваги до цих проблем і питань. Всесвітній день здоров’я відзначається щорічно 7 квітня. Це свято увійшло в традицію у середині минулого століття. Дата відзначення приурочина дню створення Всесвітньої організації охорони здоров’я,а точніше дню приймання статуту цієї організації (7 квітня 1948 року)

У Валякузьминській ЗОШ І-ІІ ст. Міжнародний  день здоров’я пройшов дуже насичено. Медичною сестрою закладу Наталія Миколаївна Жамбарова провела у кожному класі інформаційні хвилинки на тему «Здорового способу життя». Діти розказували різні прислів’я наприклад: «Бережи одяг поки новий а здоров» я поки молодий», «Здоров’я не купиш за гроші», «У здоровому тілі – здоровий дух» тощо. Також  для учнів 1-4 класів були проведені бесіди «Їжа - джерело росту і здоров’я», про гігієну школяра «Чистота – запорука здоров’я». Педагогом – організатором  К.Т. Мельничук  було організовано випуск стін – газет,а прес-центром учнівського комітету на чолі з учителем Основ здоров’я  Ольгою Михайлівною Чупак  було випущено спец випуск шкільної газети «Шкільний вісник »присвячений Міжнародному дню здоров’я. В Міжнародний день здоров’я  кожен учень отримав пам’ятку  про те, як зберегти здоров’я   та попередити хвороби.

У нашій суспільній свідомості існує одна дуже проста думка,безпосередньо пов’язана з питанням здоров’я і проблемами його відсутності. «Буде здоров’я – решта все додасться » - так звучить це багатовікове спостереження. І дійсно наявність або відсутність у людини цього безцінного скарбу докорінно визначає його повсякденне життя .

У всесвітній день здоров’я ми бажаємо всім його надійно берегти! Всім хворим – якнайшвидшого одужання!Всім нам бути здоровими та життєрадісними!

 

Проглядів матеріалу: 520 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.04.2016 | Комментарії (0)

Єдина річ цінується найбільше

Лише тоді, коли немає вже її,

І ти не маєш втрати більшої –

Здоров’я найцінніше на Землі.

7 квітня, в день створення в 1948 році Всесвітньої організації охорони здоров'я, відзначається Всесвітній день здоров'я.
  Щорічне відзначення цього свята стало традицією і у Михайлівському НВК, адже одним із найголовніших завдань сучасної школи є виховання здорової дитини, збереження її здоров'я.
    Вчителем основ здоров’я Унгурян Анастасією Іванівною з метою залучення підростаючого покоління до здорового способу життя було проведено ряд заходів, які сприяли бажанню зберігати та зміцнювати своє здоров’я.

   Серед учнів молодшої ланки було проведено урок-вікторину, де діти із захопленням давали відповіді на різноманітні питання, що стосуються здорового способу життя, навичок безпечної поведінки, правил особистої гігієни та збереження здоров’я. Також молодші школярі за допомогою вправи «Асоціації» мали змогу висловити свою думку щодо значення здоров’я для кожного з них.

  Учні середньої та старшої ланки також долучилися до відзначення Всесвітнього дня здоров’я виготовивши просвітницьку стіннівку «Здоровим бути модно», де акцентували увагу на тому, що заняття спортом, трудова активність, відмова від шкідливих звичок – це фактори, що зміцнюють здоров'я.

  Цікавою та пізнавальною для усіх учасників навчально-виховного процесу стала виставка книжок та періодичних видань, яку підготувала бібліотекар Діана Вікторівна Гушул.

  День здоров’я був насичений, цікавий та змістовний, а учні отримали гарний настрій та позитивні емоції.

Пам’ятаймо! Лише духовно і фізично сильна та здорова особистість може увійти в сучасний напружений ритм життя, здобути відповідні знання, пристосуватися до мінливих соціальних, екологічних факторів, досягти успіху в житті, стати корисною для суспільства!

 

Анастасія Іванівна Унгурян, вчитель основ здоров’я Михайлівського НВК

Проглядів матеріалу: 410 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.04.2016 | Комментарії (0)

    Весна – прекрасна пора року, коли після холодів оживає природа. З першим потеплінням виникла необхідність у частих прогулянках на свіжому повітрі. Тому, учні Йорданештської ЗОШ №2 поєднали приємне з корисним і разом з вчителями долучились до трудового десанту  "Чистий шкільний майданчик" .

Із посмішками та завзяттям працювали пліч-о-пліч зі всіма і наймолодші, які хотіли довести дорослим, на що вони здатні.

Цей “трудовий десант” ще більше згуртував всіх і вкотре переконав, що разом ми – сила, яка може все.

Опаіць М.І. - педагог-організатор

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 448 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.04.2016 | Комментарії (0)

     Днями у 3 класі Михайлівського НВК вчителем початкових класів Тетяною Петрівною Сорощук був проведений мультимедійний урок з предмету «Я у світі» по темі «Державні символи України».

 Особливостями проведення уроку було те, що він був розроблений і проведений з використанням інтерактивних технологій, мультимедійної презентації «Символи держави», «Народні символи України», фотосюжетів.

     На уроці були використані такі методи та методичні прийоми:

  1. Інформаційно – рецептивний:

А) словесний;

Б) наочний;

    2)  Репродуктивний.

   3) Проблемно – пошуковий.

  4) Сугесивний.

  5) Релаксопедичний.

Урок був проведений під девізом:

«Виростай, дитино, й пам’ятай:

Батьківщина – то найкращий край».

 Ці слова відомого українського поета  Д. Павличка ніби перегукувались з різноманітними завданнями, які виконували учні під час уроку – це тестування, робота над загадками, інтерактивні вправа «Асоціативний кущ» та «Незакінчене речення», вправа «Шифрограма», гра «Назви одним словом», виконання завдання з рубрики «Проблемне запитання» та «Дослідіть» , розгадування кросворда, перегляд мультимедійних презентацій.

Підбиття підсумків уроку було проведено у вигляді вправи «Інтерв’ю в газету».

    Учні з задоволенням виконували завдання, під час уроку були активними.

Цей урок – це ще один крок у національно – патріотичному вихованні підростаючого покоління.

Проглядів матеріалу: 495 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.04.2016 | Комментарії (0)

   5 квітня у Черепковецькій ЗОШ відбулася сміхопанорама  «Щирий сміх подовжує життя», яку підготували учні 8 класу разом із класним керівником Гнатюк О.В. Лунали дотепні жарти, влучні анекдоти , смішні гуморески.  Діти отримали багато позитивних емоцій, хорошого настрою.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 402 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.04.2016 | Комментарії (0)

    Zilele trecute în incinta sălii de festivități a liceului din Hliboca a avut loc într-o atmosferă de sărbătoare premierea celor mai buni sportivi în cadrul celei de a doua Ligi a școlarilor la probele de volei și fotbal în sală.

         Prezenți au fost oficialitățile raionului Hliboca, dar și reprezentanți din regiune din comitetul sportiv. Organizatorii – Procop Strelciuc, directorul școlii sportive raionale și Nicolai Leah, metodist pentru educație fizică și sport al secției raionale de învățământ au organizat o adevărată sărbătoare a sportului pentru toți elevii, antrenorii, profesorii și participanții la această manifestare sportivă de amploare.

         Printre cele 16 echipe care au participat la cele două competiții se numără și echipa de sportivi de la CIE Cupca antrenată de neobositul profesor de categorie superioară domnul Petru Marcu, care în  peste 35 de ani de muncă asiduă în această școală a avut parte de nenumărate succese în cele mai diverse probe sportive.

         Astfel echipa de fotbal în sală s-a plasat pe locul doi în Liga respectivă. Fiecare jucător a primit câte o diplomă, căpitanul a luat Cupa meritată, iar toți împreună au primit și un mic pachet cu inventar sportiv.

         O adevărată senzație a fost premierea voleiboliștilor în cadrul Ligii a II-a pentru școlari. Printre cele 16 echipe participante echipa de voleiboliști de la CIE Cupca s-a clasat pe primul loc obținând Cupa transmisibilă, pe care sperăm că vor reuși s-o mențină mai mult timp. Cupa a primit-o căpitanul echipei, elevul clasei a 11-ea Grigore Lazurca.

         Sincere felicitări au primit toți câștigătorii din partea tuturor oaspeților. Felicităm sincer pe tinerii sportivi cupceni și mai ales pe vrednicul lor profesor și antrenor Petru Marcu pentru munca depusă, pentru rezultatele obținute, pentru meritele deosebite obținute atât în acest an, cât și întotdeauna.

         Sportl înseamnă sănătate, energie, putere, cutezanță... a menționat în cuvântul său de felicitare noul șef al secțcției raionale de învățământ a ARS Hliboca d-l Vasile Barariuc. Anume domnia sa a înmânat diplomele pentru întâietate la volei elevilor noștri.

         Sperăm că aceste succese îi vor  stimula și mai mult, îi vor încuraja la noi succese pentru viitor. La mai mult și la mai mare!

                                         Eleonora Schipor

 

Проглядів матеріалу: 423 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.04.2016 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024