Субота, 11.05.2024, 08:13















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 206 207 208 209 210 ... 351 352 »

      Згідно плану роботи школи з 21.03.2016 р. по 25.03.2016 р. в Глибоцькій ЗОШ І-ІІІ ст проходив Тиждень дитячої та юнацької книги.

В шкільній бібліотеці проводились такі заходи:

1. Бібліотечні уроки: " Державні символи моєї Батьківщини"(5 класи);" Книга на карті Європи" (6-7 класи); "Одна книга тисячі людей навчає" (3-4 класи); "Комп'ютер.Книга.Бібліотека" (8-10 класи).

2. Тематичні полиці: "Книги сучасних авторів"; "Європейський вибір України".

3. Книжково- ілюстративні виставки: " Про що розповів підручник"; "Наш вернісаж".

4. Виставка малюнків героїв улюблених казок (1-2 класи)

5. Акція "Подаруй книгу бібліотеці"

6.Літературні посиденьки" (зустріч з О.Возняк). 

Проглядів матеріалу: 476 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 30.03.2016 | Комментарії (0)

     Під таким гаслом 28 березня 2016 року пройшов ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу «Земля-наш спільний дім».

Всеукраїнський конкурс екологічних агітбригад започатковано ще у середині 90-х років, тому він вже давно став традиційним для Буковини. Мета конкурсу незмінна: активізація екологічного руху в області, формування екологічної культури учнівської молоді, привернення уваги влади, громадських та державних організацій до екологічних проблем. У виступах діти, як правило, порушують актуальні екологічні проблеми своїх регіонів, їх соціальне значення для регіону.

     Сьогодні головне завдання екологічних бригад області підвести учнів, громадськість до правильної оцінки теперішнього екологічного становища, до розуміння необхідності бережливого і економного ставлення до ресурсів природи.

Ось чому саме екологічні агітбригади сприяють формуванню творчої особистості школяра, повноцінного громадянина України, здатного до самореалізації, і є надійним методом прищеплення вихованцям необхідних рис характеру для спілкування з природою.

На конкурсі Глибоцький район представляла  агітбригада «GREEN»  Коровійської ЗОШ І-ІІІ ст., керівники Цехмістир А. І., Чимчинська О. І. та Лящук А.В..

Вітаємо учасників команди (учнів 8 – А класу : Діклевича О., Чимчинську В., Флюндру І., Репчук Є., Пінчука Д., Чорнея Р.) які вразили багатою атрибутикою, реквізитами, високим рівнем акторської майстерності, за що й були відзначені почесним ІІ місцем.

 

Проглядів матеріалу: 556 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 30.03.2016 | Комментарії (1)

    25 березня 2016 року в обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» відбувся ІІІ обласний зліт творчо обдарованої молоді «Лиш в творчості життя достойна суть» з метою зміцнення дружніх стосунків творчо обдарованої молоді, виявлення й підтримки талановитих дітей.

Глибоцький район гідно представили учасники делегації у складі:

- Рєпіної Анастасії, вихованки  гуртка «Культура мови та спілкування» Глибоцького БТДЮ на базі Глибоцької ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Рєпіна О.М.;

- Лупашка Павла-Чіпріяна, учня Волоківської ЗОШ І-ІІІ ст., кер.Демянник Л.П., Лодба А.В.;

- Чиботар Альони, учениці Глибоцького ліцею, кер. Сілантьєва А.В.,    Поліщук Н.М.;

- Постевки Ольги, вихованки гуртка сучасного танцю «Небесне сяйво» Глибоцького БТДЮ на базі Станівецького НВК, кер. Шова Д.Л.;

- Мірзамедова Михайла, учня Корчівецької ЗОШ І-ІІІ ст.,  кер. Савчук В.І.;

- Тощук Діани, вихованки гуртка  «Іграшка» Глибоцького БТДЮ на базі Димківського НВК, кер. Команюк З.Л..

         Після презентації району учасники працювали у творчих майстернях:

  • «Лабіринт талантів» (секція –  вокальне мистецтво, секція – інструментальне мистецтво) - Михайло Мірзамедов та Павло-Чіпріян Лупашко;
  • «Зорепад натхнення» (секція–літературна творчість)- Анастасія Рєпіна;
  • «Танці на паркеті» (секція – хореографічне мистецтво) – Ольга Постевка;
  • «Диво на кінчиках пальців» (секція – образотворче мистецтво,  секція – декоративно-ужиткове мистецтво)- Чиботар Альона та Діана Тощук.

Учасникам сподобалась робота у секціях, адже вона проходила дружньо, творчо і завзято.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 494 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 30.03.2016 | Комментарії (1)

    Фонд Кличко пропонує Вам прийняти одного з канадських студентів у своїй школі. Таким чином Ваші школярі зможуть покращити рівень володіння англійською мовою, познайомитися з представниками іншої країни та показати їм українську культуру, допомогти з оволодінням української мови.
Цей культурний обмін проходитиме у рамках спільного проекту з університетом Манітоби, що в Канаді. П'ять канадських студентів українського походження та один китайський студент приїдуть в Україну, щоб на волонтерських засадах викладати англійську дітям та дорослим, робити освітні та спортивні проекти, можливо, саме у ВАШІЙ школі.
Щоб подати заявку на участь просимо вас заповнити анкету за посиланням http://goo.gl/forms/12K4ol3zyn.
Наголошуємо, що всім студентам потрібна допомога з житлом та, за можливості, з харчуванням.

Проглядів матеріалу: 513 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 30.03.2016 | Комментарії (0)

Школа – святиня і надія народу.

 У школі навчають не тільки читати, писати,

 рахувати, мислити, пізнавати навколишній світ,

багатства науки і мистецтва.

 У школі вчать жити.

                                                В. Сухомлинський

       У сучасних умовах розвитку освіти кожен педагог, що усвідомлює потреби сучасного суспільства і власну відповідальність за якість надання освітніх послуг не тільки перед державними органами, а перш за все своїми учнями, їхніми батьками та колегами-педагогами, намагається впроваджувати у свою роботу нові освітні технології. З метою підвищення педагогічного, психологічного та фахового рівня педагогічних працівників закладу  задоволення потреб щодо професійного зростання молодих спеціалістів, в закладі  22 лютого 2016 року проводився  « День відкритих дверей»,  в рамках якого організовано відкриті уроки та позакласні заходи з предметів.

День відкритих дверей, відзначився розмаїттям тем та використанням інноваційних освітніх технологій.

Протягом цього терміну проводилися наступні заходи:

- огляд методичних розробок педагогічних працівників за навчальний рік;

- ведення конспектів занять, наявність дидактичних матеріалів, наочності;

- організовано взаємовідвідування занять.

Вчителі показали  комбіновані уроки, уроки закріплення вивченого, уроки систематизації та узагальнення вивченого матеріалу. Було представлено  форми і методи роботи (презентації, проектна робота) учителя з учнями на різних етапах уроку з різними віковими категоріями дітей, а саме: методики закріплення та повторення матеріалу на різних етапах уроку, актуалізації опорних знань, активізації учнів, використання різноманітних інтерактивних методик та мультимедійних засобів на уроці.

Впродовж дня педагогічної майстерності проведено  калейдоскоп відкритих уроків з:

- української мови ( Оленюк В.О., 6- кл.);

- румунської літератури  ( Зінкевич Д.В.,  5кл.);

- фізичної культури  (Вільчак  Д.Д., 7 кл.);

- образотворчого мистецтва (Глопіна А.А., 5 кл.).

На уроці української мови в 6-му класі на тему: «Відмінювання кількісних числівників», вчитель Оленюк В.О. пояснював особливості відмінювання кількісних числівників, навчав учнів утворювати й правильно вживати відмінкові форми цих числівників, збагачував словниковий запас учнів, розвивав аналітичність, логічність, інформативність та самостійність, навчав співпрацювати в парах. Також, вчитель виховував повагу до книжки як джерела знань. Тип уроку був комбінованим. Учитель застосував мультимедійну презентацію, діти користувалися підручниками й картками.

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 550 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 30.03.2016 | Комментарії (0)

      Фахова атестація – показник роботи педагога за п’ять попередніх років. Це досить великий проміжок часу, який дає змогу  накопичити досвід з обраної проблеми та сформувати власний погляд та підхід до її реалізації.

Педагогічна діяльність потребує від фахівця постійного вдосконалення професійної майстерності. Одним із засобів, що мотивує вихователів до професійного зростання, є атестація.            

    Відповідно до плану методичної роботи закладу в березні місяці в Тереблеченському ДНЗ було проведено засідання школи педагогічної майстерності:   «Я атестуюсь». 

      Свою роботу перед колегами презентували вихователі, що атестуються. Під час колективного перегляду занять, педагоги  поєднували традиційні методи навчання із інноваційними технологіями.

      Вихователі підготували творчі звіти з індивідуальних проблем самоосвіти, досвід своєї роботи з дітьми, була оформлена виставка методичних розробок та напрацювань педагогічних працівників.

Проглядів матеріалу: 444 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 28.03.2016 | Комментарії (0)

«Людина живе - повинна жити,

та й хоче жити – працею,

бадьорістю, радістю, посмішкою,

добрим словом. Хоче, але не

завжди може так жити. Для

цього їй потрібне здоров’я,

насамперед здорові нерви, тай до того

ж уміння їх зберегти»

         Щоденна робота педагога є досить великим навантаження на психіку, тому що увесь час перед ним стоять нові й складні завдання, без часу на обміркування або розрахунку найбільш вдалого рішення.

Створюючи для дітей умови емоційного комфорту, турбуючись про їх здоров’я, розвиток та безпеку, педагоги буквально «згорають» на роботі, частіше за все забуваючи про свої емоції, які «тліють» і з часом перетворюються у «полум’я».

Емоційне вигорання – це синдром, який розвивається під впливом хронічного стресу і постійного навантаження, що призводить до виснаження емоційно - енергетичних та особистісних ресурсів людини. Емоційне вигорання виникає в результаті накопичення негативних емоцій без «розрядки» або «вивільнення» від них.

На базі Тереблеченського ДНЗ, практичним психологом, був проведений тренінг на тему « Як жити в гармонії із собою », з метою збільшення знань педагогів про синдром « емоційного » та « професійного » вигоранню, стресу та методів як з ними боротись...

 

 

Проглядів матеріалу: 529 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 28.03.2016 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 462 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 28.03.2016 | Комментарії (0)

Презентація "Опорні школи" (завантажити)
Проглядів матеріалу: 586 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 28.03.2016 | Комментарії (0)

                            «Франкове слово – це криниця.

             Спіши з його джерел напиться!»

         Під цим гаслом розпочалися у Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів заходи щодо відзначення160-річчя з дня народження поета, письменника, вченого та громадського діяча Івана Яковича Франко.

   Надзвичайно зворушливою пройшла літературно музична композиція «Хай сяє нам благословенне ім’я славетного Франка!». Учні середніх  класів, під керівництвом вчителя українознавства Чупрун В.Л. та педагога- організатора Ауріте М. С. полинули у минуле, дізналися про дитинство та творчість Великого Каменяра. З величезним інтересом виконували та слухали пісні на вірші Франка, переглядали презентації про життєтворчість українського генія.

         Присвячені  пам’яті Івана Франка, були і сторінки літературного календаря у кабінеті української мови та літератури (Грицкан Л.Т.) й оформлена  виставка його книжок (Заєць Л.В.).

         Творча спадщина Франка велика, вона є окрасою нашої літератури. Кожна дитина сприймає духовні скарби по-своєму і чим більше вона приймає її у своє серце, тим стане духовно багатшою.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 468 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.03.2016 | Комментарії (0)

    Limba este comoara cea mai de preț a unui popor. Strămoșii noștri au fost acei ce ne-au lăsat-o pentru  a-i duce faima peste ani, și numai prin cântecele strămoșești, portul și tradițiile populare ne păstrăm ființa.

         Elevii școlii de bază №2 Iordănești  au adunat pe parcursul lunii martie,  în cadrul Decadei limbii române cel mai frumos buchet de cântece populare, dansuri și poezii, petrecând o frumoasă sărbătoare pentru părinți "Drag mi-e cântecul și jocul", demonstrând cât de frumoase sunt tradițiile acestui  popor.

         Atât  părinții,  cât și colegii  au fost duși în lumea marelui povestitor humuleștean Ion Creangă, prezentându-se frumoasa poveste "Soacra cu trei nurori".  Măiestria cuvântului și a gesturilor actorilor  din scenă au trezit tuturor buna dispoziție, făcându-i pe toți să călătorească-n lumea poveștilor marelui clasic.

         Iar "micii mugurași" ai  clasei a 3-a împreună cu învățătoarea Șapca O.I.  s-au alăturat cu frumoasa Sărbătoare a primăverii, spunându-i frumoase cuvinte de bun venit atât Zânei Primăvară, cât și celor dragi, care au fost invitați la sărbătoare.

         Tot pe urmele primăverii au călătorit și "butonașii" clasei a 5-a în cadrul unei ore deschise la limba română. Elevilor prin diferite jocuri didactice li s-a propus s-o descătușeze pe Zâna Primăvară din mâinile surioarei sale - Zâna Iarnă, care nicidecum nu vrea să-i cedeze.

         S-au stins acele câteva clipe petrecute-n Lumea cuvântului foarte repede, dar lăsând urme frumoase-n inima celor dragi. Să păstrăm frumosul tezaur ce ni l-au lăsat strămoșii noștri și să nu îl dăm uitării.

Opaiț I. Maria - profesoară de limba română

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 550 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.03.2016 | Комментарії (0)

     Обмін думками під час аналізування заняття є чудовою нагодою підвищення професійної майстерності не лише того, хто його проводив, але й тих, хто спостерігав. З 14.03.2016 р  по 25.03.2016 р в Черепковецькому ДНЗ були проведені колективні перегляди, а саме: 14.03.2016р. «Україна – єдина країна» - свято розвага середня група вихователь Скакун Н.Д., 17.03.2016р. «Весна красна» - розвага старша група вихователь Пензар О.В. 18.03.2016р. «Мій перший віночок» - патріотичне виховання перша молодша група вихователь Чорней Д.В.21.03.2016р. «Хатина діда Панаса» - інтегроване заняття (народознавство + малювання) середня група вихователь Олійник Т.В. 22.03.2016р. «Подорож з совеням» - інтегроване заняття (художня література +математика) друга молодша група вихователь Ткачук В.В.24.03.2016р. «Подорож казкою» - інтегроване заняття (ОБЖД + математика) старша група вихователь Гавчук М.В. 25.03.2016р. «Весняні квіти» -  інтегроване заняття (розвиток мовлення + фізкультура) друга молодша група вихователь Боднарюк О.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 691 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.03.2016 | Комментарії (0)

     У п’ятницю, 25.03.16, відбулось спортивно-мистецьке свято, приурочене нагородженню героїв переможців та призерів волейбольної та футзальної ліг, які були започатковані на Глибоччині 2 роки тому.

У ІІ дитячо-юнацьких волейбольній та футзальній лігах Глибоцького району, які проводяться з ініціативи районної ДЮСШ (Прокоп Стрельчук, Микола Лях), за підтримки управління освіти РДА, протягом 3 місяців у семи кращих спортзалах середніх шкіл змагались 16 команд (понад 240 учнів). Було зіграно 24 матчі з волейболу і 29 з футзалу.

Переможцями у підсумку стали: волейбол – Купський НВК, футзал – Кам’янська ЗОШ.

Крім переможців та призерів, окремо були відзначені:

Кращий арбітр волейбольної ліги – тренер-викладач Глибоцької РДЮСШ Савчук Георгій Іванович,
кращий арбітр футзальної ліги – тренер-викладач Глибоцької РДЮСШ Лютик Сергій Анатолійович,
кращий гравець волейбольної ліги – Зеленівський Андріан (Сучевени),
кращий воротар футзальної ліги – Чиківчук Георгій (Корчівецька ЗОШ),
кращий захисник футзальної ліги – Тюфтій Ілля (Кам’янська ЗОШ),
кращий бомбардир футзальної ліги – Чернушка Андрій (Корчівецька ЗОШ),
кращий гравець футзальної ліги – Алергуш Петро (Купський НВК).

Серед почесних гостей церемонії були голова РДА Придій Георгій Васильович (він назвав героя футзальних змагань «місцевим Мессі»), голова райради Панчук Петро Володимирович, головний спеціаліст відділення комітету фізичного виховання і спорту МОНУ Малишев Володимир Володимирович, начальник управління освіти РДА Барарюк Василь Іванович, голова профспілки працівників освіти району Лазурко Світлана Іванівна, директор обласного центру «Спорт для всіх» Мазурашу Георгій Георгійович (вихованець Глибоцької ДЮСШ).

У концертній програмі взяли участь ансамбль «Ритм та подих» (з постановкою «Палітра кольорів»), Анастасія Лупу, Іванка Зайцева з сестричками, Одоріна Бостан.

SportBuk.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 851 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 26.03.2016 | Комментарії (1)

Немає людей більш допитливих,
невгамовних, більш одержимих думками
про творчість, ніж учителі
В.Сухомлинський

 

 
         Ці слова Василя Олександровича повною мірою характеризують групу "іменинників" - вчителів Старововчинецького ліцею, які атестуються у 2015/2016н.р. Сталося так, що у цю групу ввійшли у цьому році вчителі  різних дисциплін:  англійської мови (Оршевська Н.В.), захисту Вітчизни (Чапля Д.П.), фізичної культури (Баланюк П.І.), образотворчого мистецтва (Гавчук О.В.), хімії (Сидоряк Т.Д.), інформатики (Білійчук Ж.В.), початкових класів (Каменюк С.І.), соціальний педагог (Каменюк В.В.). Тому тиждень педмайстерності у нашому ліцеї був надзвичайно яскравим: не було жодного  уроку схожого на урок колеги. Водночас усі уроки, заняття об'єднувала  одна  ідея: підготувати школярів до динамічного життя, де від своєчасного та правильно прийнятого рішення залежить життєвий успіх. Усі, хто  відвідав уроки колег, отримали можливість переконатися, що за досвідом не треба далеко  їздити: цікаві, творчі, нестандартні, охочі продемонструвати свої вміння  вчителі - поруч.
         Особливо відрадно, що у кожного з цих педагогів - сформована своя система роботи, яка дає хороші результати. На всіх уроках   вчителі доступно і переконливо мотивували вихованців до  сприймання навчального матеріалу.  Практична значущість вивченого, обговорюваного до кінця уроку ставала очевидною.  На кожному уроці  панувала своя аура, яку створювала співпраця вчителя і учнів. Було добре помітно, що кожен  педагог крім професійних знань та умінь в значній мірі використовує інтелектуальні та емоційно-вольові ресурси власної особистості і є свого роду емоційним та інтелектуальним донором для вихованців.

 

 

          На заключному засіданні всі члени  атестаційної комісії ліцею  активно обговорили ділові якості колег і були одностайними: всі педагоги, що атестуються, відповідають займаним посадам, троє заслуговують присвоєння наступних кваліфікаційних категорій, троє - присвоєння  педагогічного звання "старший учитель".
            Хочеться побажати усім наснаги, творчих злетів, отримання задоволення від своєї роботи!
 
 
 
   
Проглядів матеріалу: 504 | Завантажив: Жанет | Дата: 25.03.2016 | Комментарії (2)

    Давно відомо, що сміх корисний для людини, адже саме він продовжує життя. Багатьом людям притаманна така властивість, як почуття гумору. Це досить хороша риса людини, адже завжди супроводжується жартами та сміхом.

24 березня 2016 року відбувся районний етап обласного фестиваль-конкурсу читців-гумористів „Буковинські пересмішники”.

У конкурсі участь прийняли 18 учасників шкіл району: Глибоцької ЗОШ, Димківського НВК, Тереблеченської ЗОШ, Червонодібровського НВК, Багринівської ЗОШ, Кам’янської ЗОШ, Чагорської ЗОШ, Глибоцького ліцею, Черепковецької ЗОШ, Старововчинецького ліцею, Станівецького НВК, Карапчівського ліцею, Молодійської ЗОШ, Коровійської ЗОШ, Михайлівського НВК, Корчівецької ЗОШ, Луковицької ЗОШ, Турятського НВК.

На обласному фестивалі-конкурсі читців-гумористів „Буковинські пересмішники” Глибоцький район будуть представляти переможці районного етапу:

  • у І категорії - Артемій Мутеліка, учень Тереблеченської ЗОШ, керівник Чупрун В.Л.;
  • у ІІ категорії - Тетяна Захотій, учениця Чагорської ЗОШ, керівник Косташ В.В.;

     

  • у ІІІ категорії - Владислав Джугалик, учень Михайлівського НВК, керівник Старчук О.І..

Бажаємо усім радіти, сміятися, жити довго і щасливо !

Проглядів матеріалу: 569 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 25.03.2016 | Комментарії (0)

     24 березня за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я по всьому світу відзначають День боротьби з туберкульозом. 

З метою профілактики глобальної епідемії туберкульозу та пропаганди здорового способу життя у Михайлівському НВК практичним психологом Анастасією Унгурян було проведено ряд заходів, а саме:

1. Інтерактивна лекція «Що необхідно знати про туберкульоз».

2. Заняття з елементами тренінгу «Переможемо невидимого ворога разом».

3. Гра «Твій вибір», де учні вчилися розпізнавати небезпечні ситуації, які можуть зашкодити їхньому здоров’ю.

4. Виготовлення просвітницьких буклетів та стіннівок.

   Також у школі проходила акція «Біла ромашка», під час якої учні і педагоги  мали змогу проголосувати за життя без туберкульозу, залишивши собі на пам'ять білу ромашку – символ боротьби з цим небезпечним інфекційним захворюванням.

 

   Усі дійшли висновку, що краще бути обізнаним та  остерігатися туберкульозу, ніж лікувати його.

Будьте уважні! Пам’ятайте, ваше здоров’я – у ваших руках!

Анастасія Іванівна Унгурян,

практичний психолог

Михайлівського НВК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 463 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 24.03.2016 | Комментарії (0)

     24 березня за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) по всьому світу відзначають День боротьби з туберкульозом. Цього дня 132 років тому, тобто 1882 року, німецький мікробіолог Роберт Кох оголосив про відкриття мікробактерії (збудника) туберкульозу.  Метою Всесвітнього дня є поінформовати про глобальну епідемію туберкульозу якомога більше людейі дати всім зрозуміти, що чинити опір цій хворобі можна і треба.

         Сьогодні, в Купському НВК №2 практичним психологом Михайлюк Анною Василівною було проведено заняття з елементами тренінгу «Що треба знати про туберкульоз». Метою якого було надати учням інформацію про небезпеку епідемій туберкульозу, ознайомити зі шляхами зараження і методами захисту від туберкульозу, виховувати любов до ближнього.

         Заняття розпочалось з привітанням, прийняттям правил роботи та знайомства. Учні на хмаринках написали свої очікування про туберкульоз. Повчальною було інформаційне повідомлення про цю хворобу. Цікавим був вірш «Ми кажем – ні туберкульозу!». Руханка «Організм людини, імунітет, інфекція» дала змогу учням побачити проникнення інфекції в організм людини. Під час вправи «Так – ні» учні доводили свої думку щодо прослуханого під час заняття. Заняття завершилось притчею «Бути людиною» та вправою «Комплімент».

 

 

 

Проглядів матеріалу: 556 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 24.03.2016 | Комментарії (0)

Твої очі, мов криниця
Чиста на перловім дні,
А надія, мов зірниця,
З них проблискує мені.

    Іван Франко – це безмежна країна, яка досі не має своєї наукової карти. Але є околиці, у які спробували зазирнути й  учні Йорданештської ЗОШ І-ІІІ ступенів подорожуючи разом із героями його творів, щоб глибше зрозуміти неповторний світ Франка. На початку тижня (21-23.03) були організовані ряд виховних заходів серед яких: книжкова виставка у бібліотеці на тему: «Апостол духу, Каменяр Іван Франко», «Дітям про І. Франка»(1-4 класи) , тематичні бесіди «Життєвий і творчий шлях І. Франка – Великого Каменяра» (7-8 класи), конкурс малюнків  та ілюстрацій за творами І. Франка «Мій Франко»(1-11 класи).

Багатогранність таланту І.Франка більш ніж дивовижна. В одній особі поєдналися поет, прозаїк і драматург, перекладач і літературний критик, історик і теоретик літератури, філософ, фольклорист, мовознавець, етнограф та економіст.

«Ми не можемо назвати, мабуть, жодної ділянки людського духу, в якій би не працював І.Франко і в якій він би не був великий».

 

    ЗДВР                              Кирчу О.Г.

    педагог – організатор   Малайку А.М.-М.      

Проглядів матеріалу: 555 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 24.03.2016 | Комментарії (0)

Іван Франко – це розум і серце нашого народу.
Це боротьба, мука і передчуття щастя України.
України і людськості.
М. Рильський

 В 2016році відзначається 160 річниця дня народження та 100 - річчя з дня смерті українського Каменяра.

З метою вшанування світоча української літератури  було проведено бібліотечні уроки Горло Н.С та  позакласні години спілкування  про життя і творчість І.Франка .

  Частіше  ми говоримо про Франка як про поета-борця, Каменяра, але ж він ще й тонкий лірик. Вічна тема кохання знайшла яскраве втілення в його поезії, прозі й драматургії. Саме тому наші учні обрали для декламування  задушевні поезії із збірки «Зів’яле листя»: «Тричі мені являлася любов», «Чого являєшся мені у сні?», «Раз зустрілись ми случаймо…», «Моїй дружині» 

Упродовж бібліотечних уроків діти  шукали відповідь на питання: кому все-таки була присвячена збірка "Зів'яле листя"? І прийшли до висновку, що скоріше за все лірична збірка поезій І. Франка присвячена Ользі Рошкевич — єдиній, чистій, першій і останній любові, але іноді здається, що збірка не присвячена жодній із жінок, вона є одою нещасливому коханню, яке огортало душу поета протягом багатьох років.

Також Іван Франко – найяскравіша постать нашої української літератури, нашої історії та культури.    Сьогодні митці вчаться у нього бути громадянами, всією силою таланту служити своєму часові, сприяти своєю творчістю у розв`язанні пекучих проблем сучасності, все життя зміцнювати мости дружби між народами, ширити ідеї гуманізму.

Проглядів матеріалу: 475 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 24.03.2016 | Комментарії (0)

     Сьогодні, 23 березня,  в приміщенні конференц-зали методцентру управління освіти   відбулась  нарада  керівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Глибоцького району під керівництвом  начальника  управління освіти Глибоцької РДА Барарюка В.І. Згідно порядку денного розглядались наступні питання:

  1. Про оптимізацію в галузі освіти району у 2016 році.,- доповідач - Барарюк В.І. – начальник управління освіти.

  2. Про участь  учнів 11 класів  у пробному ЗНО 2 та 9 квітня 2016 року., – доповідач –    Цуркан І.Ю.- заступник начальника управління освіти.

   3. Про роботу медичних сестер.

Про стан роботи з обліку дітей і підлітків шкільного віку в ЗНЗ району.,- доповідач - Міхай Д.М. – головний спеціаліст управління освіти

      4. Про правовиховну роботу в загальноосвітніх школах району.,- доповідач -  Стрельчук О.К. – начальник відділу управління освіти

    5. Про здійснення благоустрою пришкільних територій.– доповідач - Марчук А.І.-головний спеціаліст управління освіти.

       6. Про підготовку атестаційних матеріалів вчителів, що атестуються у 2016 році. – Митранюк Н.А. – методист райметодцентру.

       7.Оголошення.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 431 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 23.03.2016 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024