Субота, 11.05.2024, 13:06















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 207 208 209 210 211 ... 351 352 »

     22 березня 2016 року відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів зарубіжної літератури.

Методист РМЦ Пенюк Л. С. ознайомила вчителів з планом роботи, наголосила на найважливіші аспекти сьогодення та провела ділову гру «Підвищення професійної компетентності вчителів – ефективний засіб удосконалення навчально-виховного процесу». Педагоги активно включилися у процес гри, висловлювали своє бачення проблеми, адже всіх сьогодні хвилює уповільнення процесів інтелектуалізації розумової діяльності учнів, незважаючи на майже тотальну інформатизацію. Молоді люди володіють навиками швидкого пошуку інформації через мережу Інтернет, знають, де віднайти потрібне, щоб зробити повідомлення, та воно не пропускається через власну свідомість.

«Формування моральних якостей учнів та виховання духовності на уроках зарубіжної літератури» - тема виступу вчителя-методиста Коровійської ЗОШ І-ІІІ ступенів Зіневич В. П. не залишила нікого байдужим. Адже відомо, що саме література наповнює життя високим духовним змістом, слугує внутрішньому розвитку людини. Віоріка Петрівна наголосила, що творчий учитель – це і режисер, і актор, і критик, він  не лише навчає учнів акторської майстерності, а й , насамперед, учить жити.

Кожний етап засідання був вдало продуманим Л. С. Пенюк. Все-таки березень – час, час, коли виснаженість вчителя відчувається по-особливому. Релаксацією послужили і тренінгові заняття «Профілактика та корекційна робота, спрямована на зняття стресів та посттравматичних стресових розладів», яке кваліфіковано провела Гамалюк Крістіна Костянтинівна, практичний психолог Чагорської ЗОШ.

Це засідання відкрило нові обрії у викладанні зарубіжної літератури, у вдосконаленні фахової майстерності кожного вчителя.

 

                    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 517 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 23.03.2016 | Комментарії (1)

             18 березня 2016 р. на базі Станівецького НВК відбувся районний семінар вчителів румунської мови і літератури (румунської та зарубіжної) з проблеми «Ефективні методики та технології навчання, як засіб підвищення якості знань з румунської  мови і літератури (румунської та зарубіжної)». На високому професійному рівні були проведені відкриті уроки: урок літератури в 11 класі , тема: «Стендаль, Roşu şi negru»  (вчитель Паскар Д.П.) та урок літератури в 9 класі, тема: «Тудор Аргезі, De-abea plecase-şi» (вчитель Плантус В.І.).

          За круглим столом директор закладу ознайомив вчителів з основними напрямками роботи навчально-виховного комплексу.                    Галушка Ж.І., вчитель румунської мови і літератури (румунської та зарубіжної) Грушівського НВК презентувала досвід роботи з проблеми «Використання диференційованого підходу до учнів  на різних етапах уроку  румунської мови і літератури (румунської та зарубіжної); Опаїць М.І., вчитель румунської мови і літератури (румунської і зарубіжної) Йорданештської ЗОШ І-ІІ ст. продемонструвала майстер-клас «Використання інтерактивних методів як засіб активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках румунської мови та літератури»; Галак А.Г., вчитель румунської мови і літератури (румунської і зарубіжної) Привороцької ЗОШ І-ІІ ст. презентувала досвід роботи з проблеми «Ділова гра – джерело актуалізації креативності учнів на уроках  румунської мови і літератури (румунської та зарубіжної)», керівник районного методичного об’єднання вчителів румунської мови і літератури (румунської і зарубіжної) Шапка М.Г. розповіла про роль інноваційних  технологій навчання у розвитку творчих здібностей учнів; головний спеціаліст управління освіти Міхай Д.М ознайомила вчителів з основними вимогами організації методичної роботи  та підвищення фахової майстерності.

По завершенню семінару розроблені та затверджені методичні рекомендації.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 446 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 23.03.2016 | Комментарії (0)

Щоб берегти землю, природу,

Треба її полюбити,
Щоб полюбити, треба пізнати.
Пізнавши – неможливо не полюбити.
М. Пришвін

22 березня 2016 року у залі Глибоцького ліцею відбувся І районний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім».

            Конкурс проводиться щорічно з метою підвищення рівня еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності учнівських колективів екологічної просвіти загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів. Тема цьогорічного конкурсу -  «Збереження та раціональне використання земельних ресурсів України».

Журі оцінювало презентацію еколого-просвітницької, природоохоронної діяльності колективу та виступи за такими критеріями:

  • відповідність тематиці конкурсу;
  • актуальність та соціальне значення порушеної у виступі екологічної проблеми;
  • відтворення та пропаганда народних традицій щодо гармонізації взаємовідносин з природою;
  • висвітлення різнопланових аспектів екології: виживання (охорона довкілля як середовища життєдіяльності людини); природно-науковий; оздоровчо-рекреаційний; історико-культурний; господарський; етичний; естетичний;
  • виконавська майстерність;
  • естетика костюмів і реквізиту (плакати, малюнки, фотографії, відеоматеріали про природоохоронну і екологічну діяльність колективу тощо), якість музичного та художнього оформлення;
  • рівень режисури;
  • володіння увагою глядача.

Оцінивши виступи колективів журі нагородило за :

І місце – агітбригаду «Green» Коровійської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Цехмістир  А.І.,Чимчинська О.І.;

ІІ місце – агітбригаду «Нове покоління» Глибоцького ліцею, кер. Гаврилюк Н.І.;

ІІ місце – агітбригаду «Водограй» Турятського НВК, кер. Гімчинська В.Д.;

ІІ місце – агітбригаду «Екос» Молодійської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Куцак О.А.;

ІІІмісце – агітбригаду «Екоюнь» Старововчинецького ліцею, кер.Сидоряк Т.Д.;

ІІІ місце – агітбригаду «Пантеїсти»  Димківського НВК, кер. Гумельник Р.Р.;

За участь - агітбригаду «Еко-лук» Луковицької ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Джаман М.І.;

За участь - агітбригаду «Апокаліпсис» Багринівської ЗОШ, кер. Ісопеску Д. Ю.;

За участь - агітбригаду «Еко-Шанс» Купського НВК, кер. Бічер М.В..

28 березня 2016р. на ІІ обласному етапі Всеукраїнського конкурсу

«Земля – наш спільний дім» наш район буде представляти   агітбригада «Green» Коровійської ЗОШ, кер. Цехмістир А.І. та Чимчинська О.І.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 534 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 23.03.2016 | Комментарії (0)

   Вихованці гуртка «Юний технік» Глибоцького БТДЮ, що працює на базі Глибоцької ЗОШ І-ІІІ ст., керівником якого є  Романюк Віктор Михайлович -  постійні переможці обласного конкурсу з початкового технічного моделювання. Цьогорічний конкурс, який відбувся 22 березня 2016р. у ОЦ НТТУМ не є винятком.

Вихованці змагались у чотирьох номінаціях:

  • «Модель планера»;
  • «Плаваючий засіб»;
  • «Лего-конструювання»;
  • «Модель транспортної техніки».

 Технічне завдання (плаваючий засіб):

Завдання складалося з двох частин: представлення домашньої роботи та виготовлення плаваючої моделі човника з вітрилами. Учасники представляли домашню роботу – плаваючу модель будь-якого човна з вітрилами або без, катамарану, баржі. Учасники  пояснювали призначення та принцип дії (за рахунок чого плаває дана модель – вітер, весла, двигун і т.і.).

Під час конкурсу учасники виготовляли із пінопласту модель човника з вітрилами та проводили змагання на швидкість і дальність запливу. Час на виконання завдання − 2,5 години.

 Творче завдання (модель транспортної техніки):

Учасники виготовляли паперову модель транспортної техніки за розгортками та малюнками загального вигляду моделі. Час на виконання завдання – 2 години. При оцінюванні увага зверталася на правильність та акуратність виробу.

 Спортивно-технічне завдання (модель планера):

Завдання складалося з двох частин виготовлення моделі планера та участь у рухливих змаганнях. Час на виконання моделі − 1 година.

Виставка домашніх робіт (Лего-конструювання):

Учасники представляли (заочно) домашню роботу з цеглинок «Лего» (або аналогічних конструкторів) – моделі технічних об’єктів: транспортна, сільськогосподарська, ракетокосмічна, виробнича техніка або архітектурні конструкції.

Отож, вітаємо: Боднарюка Олександра за  І місце  (номінація «Лего-конструювання»),  Лупуляка  Володимира (номінація «Модель планера»), Куренкова Андрія (номінація «Плаваючий засіб»)  за ІІ місця.

Романюк Віктор Михайлович нагороджений грамотою Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА за підготовку переможця обласного конкурсу з початкового технічного моделювання серед учнів молодшого шкільного віку в номінації «Лего-конструювання».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 527 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 23.03.2016 | Комментарії (0)

     Всесвітній день води був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН і вперше пройшов 22 березня 1993 року. З тих пір ця подія щорічно відзначається 22 березня. Головна мета започаткування Дня води — проведення активного інформування серед широких верств населення та привернення уваги громадськості і політиків до проблем води.

Не залишаються осторонь і учні Стерченської ЗОШ І-ІІІ ступенів, адже  в школі систематично здійснюється природоохоронна, зокрема з проблем охорони води, еколого-просвітницька робота. В цей день на кожних дверях класу з’явилися плакати, що закликали до збереження води та говорили про її значущість. А старшокласники на чолі з президентом школи Бурак М-Є. не залишили поза увагою  молодших школярів і організували для них акцію «Коло дитячих ідей». Учні на символічних краплинках висловлювали свої думки та відповідали на запитання: «Вода це …», «Що я зможу зробити для економії води …», «Вода необхідна для…».

Кожен із нас повинен дбайливо ставитись до природи, раціонально використовувати водні ресурси нашої Буковини. Це не лише покращить екологічну ситуацію, але й створить прекрасний настрій, принесе величезне моральне задоволення, викличе почуття поваги до себе та інших. Посадити деревце, розчистити джерельце – ось завдання кожної людини ще з дитинства. Проблеми навколишнього середовища і зокрема водних ресурсів повинні турбувати всіх нас. Ми не повинні бути байдужими і не збиткуватися над природою, повинні берегти і примножувати її багатства і пам’ятати пророче слово В.Скуратівського: “Не зміліють джерела України, якщо ми не зміліємо душею”.

Заступник директора з ВР Кнапик О.В.

 

 

 

Проглядів матеріалу: 487 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 23.03.2016 | Комментарії (0)

        «Іван Франко — це розум і серце нашого народу. Це боротьба, мука і передчуття щастя України. України і людськості …Франко живе в народній пам’яті як великий Каменяр…»

                                                                         (М. Рильський)

   У Купському НВК №2 учні 10-го класу разом з класним керівником Максимюк Н. І . з метою вшанування пам’яті Івана Франка оформили у кабінеті української мови тематичний  куточок «Іван Франко і Буковина». Школярі самостійно працювали над пошуком  матеріалу  та його упорядкуванням. А після уроків десятикласники переглянули художній фільм  режисера Юрія Ткаченка «Украдене щастя», знятий  за п'єсою Івана Франка «Украдене щастя». 

Проглядів матеріалу: 389 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 23.03.2016 | Комментарії (0)

     За дорученням начальника управління освіти Глибоцької РДА Василя Барарюка  3 березня методист РМЦ Віра Заяц провела пробне шкільне ЗНО. У тестуванні взяли участь випускники Купського НВК. Завдання до тестування були розроблені методистами РМЦ (Людмилою Пенюк, Василем Швецем) спільно з творчими групами вчителів- предметників.

Сподіваємось, що пробне шкільне ЗНО стане для учнів Купського НВК гарним, творчим та корисним досвідом для успішного складання ЗНО у травні 2016 р.

                                    Е. Скіпор

 

 

 

Проглядів матеріалу: 494 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 23.03.2016 | Комментарії (0)

    «Вічне життя» під такою назвою бібліотекарями Старововчинецького ліцею Вакарюк В.П. та Каменюк Г.І.  спільно з вчителями української мови та літератури Броска В.П. та Марчук М.Г.  було організовано виставку художньої та наукової літератури І.Я. Франка. Його творча спадщина велика, вона є окрасою нашої літератури. Кожна дитина сприймає духовні скарби по-своєму і чим більше вона приймає її у своє серце, тим стане духовно багатшою.

 

 

 

Проглядів матеріалу: 546 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 23.03.2016 | Комментарії (0)

     На виконання Розпорядження Кабінету Міністрів України від 18.02.2016      № 120-р «Про затвердження плану з підготовки та проведення заходів, присвячених ушануванню пам’яті Івана Франка», наказу управління освіти Глибоцької райдержадміністрації від 14.03.2016 №206, враховуючи вагомий внесок видатного українського письменника вченого та громадського діяча, популяризації його літературної, публіцистичної, наукової спадщини, а також з нагоди відзначення у 2016 році пам’ятних дат-160-річчя від дня народження  Івана Франка,  в Стерченській ЗОШ І-ІІІст  були проведені ряд заходів:

  • З 15  березня 2016 року в шкільній бібліотеці  діє  тематична книжкова  виставка «Вічне життя…» (бібліотекар Лукаш О.О.);
  • 22 березня 2016 року в 10-му та 11-му  класі був проведений відеоурок  на тему: «І.Франко – геній українського слова» (учитель української мови та літератури – Данелюк О.Я.).

Заступник директора з ВР   Кнапик О.В

 

Проглядів матеріалу: 810 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 23.03.2016 | Комментарії (0)

   Незабутньою була зустріч вихованців дошкільного підрозділу Купського НВК з Маринкою Веселинкою, ведмедями і пандою «Кунфу». Під час лялькової інтерактивної вистави «Справжні друзі» аматорського лялькового театру «22 ромашки» Косівського районног о Будинку культури діти  помандрували світом казок. Разом з акторами вистави пограли в дидактичні ігри «Їстівне, не їстівне», «Дерево,кущ, пеньок», «Дні тижня», співали і танцювали. Із задоволенням допомогли героям знайти справжніх друзів та підказали як не втрачати їх.

Дане дійство дало змогу малюкам краще зрозуміти правила поведінки в дитячому колективі, бути дружними, щирими, ввічливими.

 

Проглядів матеріалу: 457 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 23.03.2016 | Комментарії (0)

Ми лицарів сьогодні посвящаємо,

                                                                      Удачі, щастя, перемог бажаємо.

                                                                      Нехай же радість буде з Вами поруч,

                                                                      Де завжди все праворуч і ліворуч.

 

          «Сьогодні я розкажу вам прекрасну легенду. В ній – любов і сльози, сила і розум… Кожен знайде в ній щось своє – і звичайна покоївка і придворна дама. Отже, слухайте всі…» такими словами вчителі історії Акатріні Світлана розпочала «Лицарський турнір» у   Багринівський ЗОШ.   

            Як справжні лицарі, хлопці змагались за титул Лицаря XXI ст. у різноманітних конкурсах і мали змогу показати всім присутнім, наскільки вмілими та влучними стрільцями вони є - у конкурсі " Дартс"; наскільки вихованими та чемними - у конкурсі "Чарівні слова"; наскільки винахідливими та шляхетними - у конкурсі "Дама серця"; наскільки сильними та відважними - у конкурсі "Двобій".

          Під час змагань дівчата підтримували своїх однокласників,   співали, танцювали. Насамкінець хлопці прийняли клятву справжніх лицарів. Всі отримали грамоту справжнього лицаря. 

 

Бібліотекар Сніжана Лазареску

            

 

Проглядів матеріалу: 498 | Завантажив: Микола | Дата: 22.03.2016 | Комментарії (1)

   Згідно плану роботи та структури методичної роботи закладу в лютому місяці в Багринівський ЗОШ І-ІІІ ст. був проведений тиждень педагогічної майстерності: «Я атестуюсь». В рамках тижня було проведено:

 
  • Літературна-музична композиція «Prea măriţi al limbii nume...», показовий урок з літератури в 11 класі «Arcadie Suceveanu, eligia «Dedragultău». Relaţia dedragoste. Ipostaze şi semne caracteristice ale îndrăgostitului» (вчитель Андрухович О.Г.)
  • Показовий урок з хімії в 8 класі «Розв’язування розрахункових  задач за хімічними рівняннями», урок-тренінг «Правда про алкоголь» (вчитель Лазареску З.П.)
  • Літературні посиденьки «La sfat cu Ion Creangă», показовий урок з літературного читання  в 4-Б класі «Oaspeţii primăverii» (вчитель Патраш Ш.Г.)
  •  Показовий урок з трудового навчання в 9 класі «Гуцульське штампове випалювання. Інструменти та пристосування для випалювання», майстер-клас з відродження ремесел Буковини (вчитель Карпюк І.І.)
  • Позакласний захід «Рух – це наше життя» (вчитель Андрухович Є.І.)

    Вчителі, що атестуються провели змістовні уроки та позакласні заходи, поєднавши традиційні методи навчання із інноваційними технологіями.  Всі заходи були проведені на високому методичному рівні, з використанням нестандартних форм роботи, зумовлені специфікою цілей, змісту і технологій навчання. Під час уроків та позакласних заходів педагогічні працівники показали себе фахівцями справи, продемонстрували володіння інноваційними педагогічними технологіями, вміння їх використовувати. Вчителі підготували мультимедійні презентації до уроків і обрали форми та методи роботи на уроках, які допомогли краще розкрити творчий потенціал кожного учня. Також під час  педагогічного тижня була оформлена виставка методичних розробок та напрацювань педагогічних працівників,  які атестуються в поточному навчальному році.

Заступник директора з НВР Дякон В.Г.

                        

Проглядів матеріалу: 429 | Завантажив: Микола | Дата: 22.03.2016 | Комментарії (0)

В Черепковецькій ЗОШ 21 березня було проведено пробне онлайн тестування з математики.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 432 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 22.03.2016 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 1025 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 22.03.2016 | Комментарії (0)

  Тиждень психології  зайняв своє місце серед інших предметних тижнів, оскільки з психологією пов’язаний увесь навчально-виховний процес. А. Макаренко писав: «Педагогіка – це майстерня, а психологія – інструмент, яким там працюють». В Купському НВК №2 з 14 по 18 березня Анною Василівною Михайлюк  проводився тиждень психології.

В понеділок відбулось відкриття тижня психології. З учнями 3 класу проводився інтелектуальний конкурс.

У вівторок з учнями школи проводилось експрес – інтерв’ю на тему «Твоє ставлення до школи».  З вчителями був проведений тренінг креативності та розвитку творчих здібностей вчителів. З учнями 7 класу була проведена психологічна гра на згуртованість колективу  «Дім наших стосунків». Під час якої учні розв’язуючи різні завдання побудували будинок.

В середу всі учні школи взяли активну участь у  психологічній вправі «Паркан думок», на якому учні написали свої побажання школи або вчителям. Найбільшим бажанням учнів є наявність в школі спортзалу.

У четвер всі учні школи взяли участь у психологічній акції «Радуга настрою» під час якого учні мали змогу позначити свій настрій.  Також учням дуже сподобалась гра «Слідопити». З учнями 11 класу було проведено заняття х елементами тренінгу «Оминаймо гострі кути» метою якого було опанувати ефективні способи запобігання й розв’язання конфліктів.

В п’ятницю з учнями 5 класу була проведена психологічна гра «Наші вчителі» метою якого було формування уявлення про педагога як про професіонала, який вирішує свої завдання. Формування уявлень про педагогів як про цікаві особистості.

З учнями 8 класу була проведена конференція «Психологія кольору. Веселковий тонік». А учні 6 класу вирушили у «Подорож на острів Психологія”, метою якого було ознайомлення учнів з особливостями предмету психології;показати значимість цього предмета при взаємодії з людьми, у

пізнанні свого образу «Я»; викликати інтерес до предмета, бажання пізнати себе, прагнення до саморозвитку.

         Під час підведення підсумків відбулось нагородження активних учасників тижня. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 498 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 22.03.2016 | Комментарії (0)

Найдавніша на планеті

Між наук цариця, –

Біологія – ти наша

Вірна помічниця.

Чи рослини садиш, друже,

Чи пливеш морями, –

Скрізь вона тобі послужить,

Всюди вона з нами.

Біологію нам знати.

Хто науку цю цікаву

Добре знатиме,

Той ніколи в кожнім ділі

Не блукатиме!

 

  Педагогічною наукою доведено і шкільною практикою перевірено, що розвиток школяра відбувається не тільки на уроці, а й у позаурочний час в атмосфері вільного спілкування, праці, дозвілля. При цьому різні форми позакласної роботи дають змогу врахувати індивідуальні особливості учнів, їх схильності, освітні потреби, мотиви, рівень домагань, пізнавальні та професійні інтереси. Одним із видів позакласної роботи є предметна декада.

З 9 березня по 18 березня 2016 року у Черепковецькій  ЗОШ І-ІІІ ступенів вчителями біології Хаю О.В. та Григорович І.Т. була проведена декада біології. В рамках цієї декади були проведені такі заходи:

1. Лінійка відкриття декади біології, презентація « Чудеса природи – рослини хижаки».

2. Конкурс стінгазет «Лікування та профілактика захворювання на грип».

3. Урок-подорож «Країна Земноводних».

4.Конкурс малюнків «Зоологічна галерея».

5.Урок – диспут «Подорож кімнатними рослинами».

6. Урок – конференція «Трансгенні організми»

7. Виховний захід «Пташки додому повертаються».

Біологічна декада охопила велику групу учнів, є дуже дієвою формою роботи.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 495 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 22.03.2016 | Комментарії (0)

    Атестація педагогічних кадрів – це надзвичайно важливий етап у діяльності школи, оскільки вона відіграє основну роль у становленні згуртуванні та вихованні творчого колективу та педагогічної майстерності вчителя.

В Купському НВК №2 відбулась атестація педагогічних працівників. Атестувалось всього п’ятеро вчителів, які ретельно підготувались до засідання комісії. Ділились досвідом роботи, презентували розробки уроків.

 

Заступник директора з НВР                                                 О.М.Кирстюк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 490 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 22.03.2016 | Комментарії (0)

    16  березня першокласники Михайлівського НВК попрощалися з книжкою, яка відкриває  двері  до країни знань – провели свято « Прощавай Букварик». Свято проходило у формі казки « Колобок» ( на новий лад), головний герой якої ідучи до школи зібрав багато друзів і допоміг їм зрозуміти, що Букварик – найкраща книжка у світі.

   Директор вручив першокласникам символічні свідоцтво повноцінного читача.

    Всі  хто бачив це дійство отримали масу задоволень.

 

 Григорович Д.Г.

Класовод 1 класу

Михайлівського НВК

Проглядів матеріалу: 479 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 21.03.2016 | Комментарії (0)

    Предметні тижні у школі є ефективною формою позакласної роботи. Вони активізують пізнавальну діяльність учнів, сприяють покращенню засвоєння навчальної програми.

З 14 по 18 березня  в Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов тиждень  географії. На урочистій лінійці разом з оголошенням плану роботи, в гумористичній формі були розкриті всі заплановані заходи.  Вчитель географії Мельничук Віоріка Пентелеївна організувала  виставку кращих  малюнків учнів 5 –10 класів «Україна – наш рідний дім», провела «Посвяту в географію учнів 5 класу», конкурс «Я знаю все про Україну» між учнями восьмого та дев’ятого класів. Заходи пройшли жваво та зацікавили всіх присутніх своєю новизною.

 В шкільній бібліотеці учням пропонувався огляд  літератури,  рекомендованої для позакласного читання з географії.

На завершальному етапі тижня найактивніші учні були нагороджені грамотами та  подяками.

                                                    ЗДВР  Чупрун В.Л.

                                                    Педагог-організатор  Ауріте М.С.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 472 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 21.03.2016 | Комментарії (0)

   17 березня 2016 року   учні 2 - 9 класів  Михайлівського НВК прийняли  участь у Міжнародному етапі математичного конкурсу «Кенгуру  - 2016»,  який проводиться з метою зацікавлення школярів математикою.

Розв’язувати математичні задачі, особливо нестандартні, - це дуже захоплююче і цікаво. Завдання розраховані на учнів з різним рівнем підготовки. Діти з задоволенням розв’язують цікаві математичні  завдання. 

Завдання із розв’язками  та відповіді конкурсу «Кенгуру – 2016»  з'являться відразу ж після підбиття підсумків на офіційному сайті конкурсу  http://www.kangaroo.com.ua/ .

 Кожен учасник отримає сертифікат  та подарунок – книгу  із завданнями конкурсу. 

Рекомендую всім школярам спробувати свої сили у вирішенні математичних завдань.

 Бажаємо успіху всім конкурсантам!

Одарка Василівна Добрянська,

вчитель математики

 

 

 

Проглядів матеріалу: 757 | Завантажив: ToniaRMC | Дата: 21.03.2016 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024