Вівторок, 14.05.2024, 17:06















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 209 210 211 212 213 ... 351 352 »

    У середу 16.03.2016 року на базі глибоцького РМЦ відбулося чергове засідання РМО працівників психологічної служби, яке працювало над проблемою: «Розвиток та формування психологічної культури та компетенції педагогів та батьків», яке носило практичний характер.

   Відкрила засідання методист РМЦ Колесник А.І., яка у своєму виступі наголосила на основні завдання, які очікують працівників психологічної служби у наступному, заключному кварталі навчального року. Також проаналізувала результати моніторингів щодо: психологічного супроводу інклюзивних класів, психологічного супроводу учасників АТО та їх сімей,  профілактика насилля, та профілактика правопорушення серед шкільної молоді.

   Наступним етапом засідання РМО були виступи працівників  психологічної служби з матеріалами практичних наробок з обраної проблематики. Працівники психологічної служби об’єдналися в творчі групи, які у вигляді дискусійних платформ, круглого столу, мультимедійних презентацій, уривків тренінгових занять, психолого – педагогічних семінарів, консиліумів працювали на даному засіданні.

   Слід відзначити роботу приміського об’єднання працівників ПС під керівництвом Ю.В,Флюндри до якого ввійшли: Валякузьмінська ЗОШ, Коровійська ЗОШ, Молодійська ЗОШ та Чагорська ЗОШ(теми доповіді «Конфлікти в навчально – виховному процесі»).

  Психологи та соціальні педагоги Старововчинецького ліцею, Черепковецької ЗОШ, Багринівської ЗОШ, Слобідський НВК обрали напрямок «Стилі батьківського виховання дітей». Працівники ПС презентували цікаві практичні вправи, прийоми і методи роботи у цьому напрямку роботи з батьками.

   Працівники ПС Михайлівського НВК, Димківського НВК, Червонодібровського НВК та Нижньосинівецької ЗОШ акцентували свою практичну діяльність у напрямку профілактики суїцидальної  поведінки школярів. Ознайомили присутніх з психодіагностичним інструментарієм, вправами та корекційними програмами.

   Тренінг батьківвської ефективності продемонстрували психологи та соціальні педагоги  Тарашанської ЗОШ, Тарашанський ДНЗ,  Турятський НВК, Волоківська ЗОШ, Купський НВК та Купський НВК №2.

   Профілактичну роботу щодо стресових станів педагогів та батьків демонстрували психологи та соціальні педагоги Грушівського НВК, Петричанського НВК, Корчівецької ЗОШ та Кам’янської ЗОШ.

   Глибоцький ліцей , Глибоцька ЗОШ, Опришанська ЗОШ, поділилися з присутніми методами практичної роботи щодо формування психологічної компетентності педагогів та батьків, у вигляді педагогічного консиліуму.

    Збереження  психічного здоров’я педагогічних працівників, на думку психологів Тереблечанської ЗОШ,  Станівецького НВК, Стерчанської  ЗОШ  та Карапчувського ліцею, є однією  з основних задач , які стоять перед працівниками ПС , і вони здійснюють їх за допомогою автотренінгів, індивідуальних консультувань та арт терапії.

    У такій творчій та плідній атмосфері відбулося практичне засідання РМО працівників ПС.

 Методист-психолог РМЦ

А.І. Колесник

Проглядів матеріалу: 489 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 16.03.2016 | Комментарії (0)

          Праця - найкращий шлях до того,
щоб любити життя.   
 Е. Роннан
   
 
   11 березня 2016 року відповідно до плану роботи РМЦ  у Старововчинецькому ліцеї відбувся семінар вчителів трудового навчання (обслуговуючої праці) шкіл Глибоцького району з проблеми: «Формування творчих компетентностей учнів  на уроках трудового навчання шляхом використання інтерактивних технологій та міжпредметних зв’язків».


   Гостинно зустрів вчителів директор ліцею Чапля Д.П., який коротко ознайомив учасників семінару із творчим колективом ліцею.
   Трошина Н.В., методист РМЦ ознайомила із планом роботи семінару. Усі учасники відвідали відкритий урок у 6 класі (дівчата)  на тему: «Виготовлення м’якої іграшки із капрону», який провела вчитель вищої категорії Сидоряк Тетяна Дмитрівна.
   Після уроку всі разом взяли участь у майстер-класі, який провела вчитель Кам’янської  ЗОШ І-ІІІ ступенів Кирстюк Домніка Іванівна. У актовій залі ліцею  вчителі обслуговуючої праці  мали можливість оглянути мистецьку панораму «Нитка життя, що єднає покоління».
    Надовго у пам’яті учасників семінару залишить слід мистецький проект  «А над світом вишивка цвіте»,  який підготувала творча команда у складі: Сидоряк Т.Д., Тюфтій С.М., Лук’ян Н.І., Вакарюк С.І., Передерко К.А., Балана А.Г.
   За круглим столом вчителі обговорили проблему семінару, поділились кожен своїм досвідом та виробили рекомендації з даної теми.
 
 
 
Проглядів матеріалу: 569 | Завантажив: Жанет | Дата: 16.03.2016 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 867 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 16.03.2016 | Комментарії (0)

   У вівторок 15.03.2016 р. вчителем початкових класів Каменюк С.І. та соціальним педагогом Старововчинецького ліцею Каменюк В.В. було проведено урок-подорож з елементами тренінгу для учнів 1 –Б класу на тему: «Зупинися, Людино, на мить … І відчуй, як Планеті болить»

Дізнатись більше

Проглядів матеріалу: 426 | Завантажив: Жанет | Дата: 16.03.2016 | Комментарії (0)

   Останніми зимовими вихідними юних мандрівників запросила до себе в гості гіпсова печера «Млинки». Вихованці гуртків «Пішохідний туризм» та «Географічне краєзнавство» Глибоцького ЦТКСЕУМ на базі Луковицької ЗОШ І-ІІІ ступенів побували в селі Залісся Чортківського району Тернопільської області, де їх чекали незабутні враження.

 Млинки - це гіпсова лабіринтова печера. Загальна довжина ходів сягає 40 км. У печері можна побачити різнобарвні кристали, сталактити, пластинчастий гіпс та інші мальовничі печерні утворення. Рухатися у печері непросто,  та наші гуртківці із задоволенням долали перешкоди лабіринтів.

В печері   протягом року стала температура повітря +11 °С, відносна вологість коливається в межах 84–100 %.

Нам провели екскурсію Північним районом печери. Це нескладна ознайомча екскурсія, а нам, як новачкам у цьому виді туризму, якраз по плечу. Спочатку ми  побачили великі вхідні зали, звідти пройшли до "Столового каменя" та роздоріжжя "Зірочка", далі перейшли у галерею "Північна".  Кінцева точка - зал "Кажана", якого потрібно було самостійно відшукати на гіпсовій стелі печери. У цьому ж залі можна покататись на "козацьких гірках". На зворотному шляху ми мали можливість перелізти через "Тещин зуб", пройти "Жовту трубу", пролізти на колінах "Тарганячі біги" та втиснутись у страшно "Веселий хід".

Захоплююча подорож лабіринтами печери "Млинки" надовго залишила у нас не лише синці на колінах і ліктях, а й яскраві спогади про насичені вихідні.

 

         Олександр Чоботар,

керівник гуртка «Пішохідний туризм»

 на базі Луковицької ЗОШ І-ІІІ ст.

 

                 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 464 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 16.03.2016 | Комментарії (0)

   З метою виявлення юних аматорів сцени 10 березня у Карапчівському  ліцеї відбувся районний етап обласного фестивалю «Чисті роси».

    Учні представили свої таланти: гарні твори, сучасні та народні танці. Учасники музичного гуртка «Сiocârlia» під керівництвом Товарницької О. А. виконали пісні. На  нашому фестивалі  виступила солістка Бостан Одоріка. У номінації «Хореографічне виконавство» учні 3, 5, 6 та 9-А  класів виконали сучасні  танці, хореографами яких були їхні класні керівники (Каланча О.Г., Міглей О. І., Еремеску Н. А., Опаєць М. Ф.).  Дуже гарні виступи представили танцювальні колективи «Plai Bucovinean» та „Ritm și suflet» під керівництво хореографа Амарій І. Є., які виконали  румунський народний танець та сучасні танці.

Дуже цікавим був номер з художньої гімнастики у виконанні  учениці 7 класу Фретеучан Маріяни.

Левчук Аліна Георгіївна  ­-  педагог -організатор  Карапчівського ліцею


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 484 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 16.03.2016 | Комментарії (1)

Споконвічна – рідна земля,
Незалежна – держава моя,
Вічна і завжди єдина
Ненька моя – Україна

        Микола Бук

     Кожна людина з великою любов’ю і душевним трепетом згадує те місце, де вона народилася, де промайнуло її дитинство, дитинство з дивосвітом-казкою, з материнською ласкою у затишній батьківській оселі. То родинне вогнище, маленька батьківщина кожної людини. То її велике «Я», з якого починається людина, родина, Батьківщина і вся наша велична й неповторна у світі Україна. В Черепковецькому ДНЗ був проведений колективний перегляд на тему " Україна-єдина країна", на якому педагоги проаналізували вміння педагога та знання дітей з даної теми.

 

Проглядів матеріалу: 443 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 16.03.2016 | Комментарії (0)

       11 березня 2016 року відбувся конкурс кращих знавців творчості великих румунських письменників-класиків М. Емінеску, І. Крянге, В. Александрі, в якому взяли участь  учні з 15 навчальних закладів району. Конкурс проводився у чотирьох номінаціях. І номінація- література (декламування творів  М. Емінеску, В. Александрі, І. Крянге);  ІІ номінація -вокал  (музичне виконання творів письменників-класиків); ІІІ номінація-театральне мистецтво  (інсценізація одного фрагменту з творів письменників-класиків); IV номінація- образотворче, декоративно- прикладне мистецтво за тематикою творів класиків. Всі учасники відзначалися добрим знанням тексту, емоційністю, артистизмом виконання, оригінальністю постановки.

У І номінації  Бостан Одоріка, учениця 10 класу Карапчівського ліцею, Павленко Каталіна, учениця 10 класу Волоківської ЗОШ І-ІІІ ст., Савюк Віолета, учениця 9 класу Йорданештської ЗОШ І-ІІІ ст., Цугуй Коріна, учениця 11 класу Купського НВК, Карп Кароліна,  учениця 1 класу Йорданештської ЗОШ І-ІІ ст., Попович Кароліна, учениця Димківського НВК, Цинтар Тетяна, учениця Привороцької ЗОШ І-ІІ ст. вибороли призові місця.

У ІІ номінації найкращими  були учні Волоківської ЗОШ І-ІІІ ст., Купського НВК, Димківського НВК, Карапчівського ліцею, Нижньосиньовецької ЗОШ І-ІІІ ст., Йорданештської ЗОШ І-ІІ ст., Привороцької ЗОШ І-ІІ ст..

У ІІІ номінації здобули перемогу учні Волоківської ЗОШ І-ІІІ ст., Йорданештської ЗОШ І-ІІІ ст., Димківського НВК, Йорданештської ЗОШ І-ІІ ст., Карапчівського ліцею.

 Всі представлені роботи у ІV номінації заслуговують найвищої оцінки.

 

 

 

Проглядів матеріалу: 490 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 16.03.2016 | Комментарії (0)

Вогонь запалений Тарасом,

У нашім серці не погас –

Він став над простором і часом

Він будить нас, він кличе нас!

    Твори Шевченка передавали з покоління в покоління іскру віри в краще майбутнє, виховували в народу патріотизм, почуття національної гордості і високу духовність.

Щороку в нашій школі проводяться Шевченківські дні. І цього року ми вшанували Великого Кобзаря.

Були проведені тематичні уроки на тему: «Шевченкове слово і досі живе», на яких учні аналізували твори Тараса Шевченка.

На великих перервах були проведені віртуальні екскурсії: «Шевченковими стежками», де учні глибше ознайомились із життєвим та творчим шляхом поета. «Ми пам’ятаємо твій заповіт, Тарасе», де було показано наше сьогодення, що перегукується із мотивами Кобзаря: боротьбу за незалежність, за краще майбутнє України-неньки.

У 9-А класі було проведено усний журнал: «Слово вічне, слово невмируще, щире слово Кобзаря», на якому учні згадували найцікавіші епізоди із життя поета, декламували вірші, а також заспівали кілька пісень на слова Кобзаря.

Був проведений конкурс знавців творчості Шевченка між 6-ми класами, де діти показали артистичність у декламуванні віршів поета, знання його життєвого та творчого шляху. У 3-му класі проведено дитячий літературний ранок, на якому вчитель ознайомив дітей із творчістю Т.Шевченка. Учні розігрували сценки з його дитинства, були активні та зацікавлені поетом.

У шкільній бібліотеці була проведена літературно-музична композиція, присвячена світлій пам’яті Тараса Григоровича Шевченка - геніального поета.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 452 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 15.03.2016 | Комментарії (0)

      10  березня 2016 року  на базі Старововчинецького ліцею відбувся районний  семінар заступників директора з навчально-виховної роботи з проблеми: «Невичерпний потенціал краєзнавства у навчально-виховному процесі  Старововчинецького ліцею". 
   Директор ліцею Д.П. Чапля  провів екскурсію по закладу «Запрошення до ліцейного всесвіту». Заступник директора з НВР Л.П. Гищук  поділилася  досвідом роботи  з проблеми: «Виховання учнів  засобами краєзнавства». Заступник директора з ВР  Н.І. Лук'ян презентувала  діяльність  учнівського наукового об`єднання «Пошук»  «Еволюція краєзнавчих досліджень у ліцеї».
   Педагоги продемонстрували використання  краєзнавчого принципу у навчально-виховному процесі  ліцею, який є опорним закладом з краєзнавчої роботи у Глибоцькому районі. Було обґрунтовано основні педагогічні умови підвищення ефективності формування  компетентностей учнів, моральних якостей підлітків, використовуючи краєзнавчі дослідження на уроках з усіх предметів, в позакласних заходах, подорожах, походах, при виконанні науково-дослідницьких робіт, при оформленні експозицій музею. Здійснено аналіз цього процесу з психолого-педагогічних позицій. Показано роль музейної педагогіки у формуванні світогляду вихованців.
Учасники семінару  взяли участь у весняному квесті «Глибоччина краєзнавча».
    Практична частина семінару під загальною назвою  «Експозиції музею – результат краєзнавчих досліджень  ліцеїстів, база музейної педагогіки» була проведена у  Старововчинецькому   краєзнавчому музейному  комплексі, де ліцеїсти-краєзнавці перегорнули такі сторінки: «Етнографічний відділ музею – збереження генетичної пам'яті земляків»,  «Матеріальна спадщина давнього періоду – фундамент  музею», «І чуєм тихий гомін всіх століть…»,  «Пам’ятаймо минуле, щоб мати краще майбутнє» або «Колесо історії: чорне та червоне».
Дано рекомендації щодо використання досвіду роботи з висвітленого питання.
 


Завантажити фото 

Проглядів матеріалу: 526 | Завантажив: Жанет | Дата: 15.03.2016 | Комментарії (4)

Славетний геній, душа народу,

Твоє учення не кане зроду.

Твої нащадки, Вкраїни діти,

Безцінний спадок нестимуть світом.

Нестимуть слово – потужну зброю,

У бій, щоб мову узять з собою.

І словом гострим завзято битись,

Щоб потім просто життю відкритись.

         У Михайлівському НВК вчителем  української мови та літератури Савчук О.І. був проведений виховний захід «Кольори Шевченкової долі», присвячений пам’яті Т.Г.Шевченка. Діти вишивали на білому рушнику життя і долю нашого великого поета червоно-чорними нитками, що символізують сумні і радісні моменти людського життя. Ми спостерегли, що дитинство, та й все життя відомого українського письменника пронизане чорними візерунками смутку. Та були в Тараса і радісні, світлі дні – любов сестри Катерини, захоплюючі розповіді діда Івана про Коліївщину;  щира, вірна дружба Оксани, викуп з кріпацтва, навчання в Академії мистецтв, поява «Кобзаря» та інше.

        Діти зустрілися із героями творів: змученою матір’ю та маленьким Тарасиком, Оксаною, Катериною; вони декламували  вірші, заспівали пісню «Лелеченьки».

       Безсмертя, славу і вічну пам'ять нашого генія ми пронесемо у своїх життях. Всенародна любов та вдячність тобі, Тарасе!

Проглядів матеріалу: 481 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.03.2016 | Комментарії (0)

   У Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів вже стало традицією поєднати Шевченківські дні із проведенням тижня української мови та літератури. Цього року ці події охопили період від 09 по 14 березня. Всі проведені заходи були  різноманітні, цікаві, сприяли розвитку творчої активності, пізнання, активної життєвої позиції учнів.

Тиждень розпочався з оголошенням плану роботи тижня на загальношкільній лінійці  (вчителі Грицкан Л.Т., Панчук О.В.), конкурс стіннівок, до яких були залучені учні 5-11 класів та з виставкою творів Т.Г.Шевченка (бібліотекар Заєць Л.В.).

Проведення години спілкування «Весняні барви» у п’ятому класі (вчитель Панчук О.В.) розкрило артистичні здібності учнів, їх неймовірну любов до своїх матерів, до матері-України, до природи рідного краю.

Конкурси літературних кросвордів за творами Шевченка зацікавили всіх своєю новизною. Найактивніші учні  з усіх класів брали участь у конкурсі найкращих читців  творів Шевченка. З великим ентузіазмом і любов’ю вони читали на пам'ять вірші Великого Кобзаря  (вчителі Грицкан Л.Т., Панчук О.В.)

На  літературно-мистецькій вітальні «Розмова з Кобзарем» у восьмому класі (вчитель Грицкан Л.Т.) були проведенні паралелі між пророцтвами Шевченка та подіями у сучасному світі.

Підвівши підсумки Тижня вчителі української мови і літератури нагородили переможців та найактивніших учнів грамотами.

                                    ЗДВР              Чупрун В.Л.

                                  Педагог-організатор       Ауріте М.С.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 431 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.03.2016 | Комментарії (0)

   Соціальним педагогом Чагорської ЗОШ Маляр І.В. було проведене заняття на тему«Закон і Я» з учнями 3-Б класу.

Мета: допомогти учням у розв’язанні їх правових проблем, сприяти усвідомленню їх прав та обов’язків, виробляти вміння приймати правильні рішення у складних ситуаціях.

  Вправа «Мої права та мої обов᾿язки».

. Мозковий штурм «Права та обов’язки».

. Вправа «Твоя відповідальність».

Інформаційне повідомлення що треба знати про право і закон.

. Підбиттяпідсумків.

Проглядів матеріалу: 525 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.03.2016 | Комментарії (0)

    Під час проведення заходів, на протязі двох тижнів, були залучені всі учні ліцею. Кожен із них, зважаючи на свої індивідуальні особливості та інтереси, міг працювати із захопленням.

Однією з найважливіших цілей проведення декади точних наук є посилення інтересу учнів до предметів: математики, інформатики та фізики, розвиток творчих здібностей школярів, можливість для кожного учня знайти застосування своїм силам, а для вчителя — виявити й розвинути здібності своїх вихованців.

Для учнів 1-х класів була проведена екскурсія в кабінет інформатики, в інтелектуальній грі «Подорож до Комп’ютерленду» змагались учні 2-х класів, третьокласники створювали комп’ютерну презентацію, учні 4-х класів взяли участь у вікторині «Правила безпечної поведінки в Інтернеті». Учні початкових класів створили малюнки та аплікації з геометричних фігур. Визначено переможців і нагороджено грамотами.

Вчитель математики Крецу Домніка Миколаївна провела сотий ювілейний урок «Математика в моєму житті» у 6-А класі, «Моє майбутнє і математика» у 11 математичному класі. Вчитель математики Білик Віра Денисівна провела шкільну олімпіаду з математики для учнів 5 класів, в якій переміг учень 5-А класу Ванзуряк Олександр та в математичній вікторині в 6-Б класі переміг Романюк Павло. Цікаво було проведено фізичні бої для учнів 8-х та 10-х класів вчителями фізики Шовою Ганною Іванівною і Бурюком Іваном Маріановичем. Учні 9-х класів прийняли участь у математичному брейн-рингу, який провели вчителі математики Бурюк Олена Василівна та Крецу Домніка Миколаївна. Для учнів 10-11 класів пройшов турнір знавців інформатики, який провела вчитель інформатики Лупуляк Руслана Петрівна.  Також жваво із задоволенням пройшов "Математичний турнір" серед учнів 7-х класів з вчителем математики Славутою Пашою Василівною.  Проведено математичну гру між хлопцями і дівчатами 10 математичного класу «Мужність проти краси» вчителем математики Лупуляк Русланою Петрівною, перемогла – команда дівчат, а кращим гравцем стала  Магалюк Юлія. Вчитель математики Москалеску Людмила Георгіївна цікаво і змістовно провела з учнями 6-В класу математичну гру за книжкою Д.Дефо «Робінзон Крузо» та урок-лекцію «Золотий переріз» для учнів 9 біологічного класу. Фізичний брейн-ринг «Знавці фізики» для учнів 7-х класів провела вчитель фізики Трафенчук Віра Іванівна.

Напередодні свята 8 Березня учні 5-11 класів виготовили святкову листівку засобами інформаційно-комунікаційних технологій, перемогли роботи учнів 7-Б та 10 математичного класів. У конкурсі складання кубика Рубіка переміг учень 10 математичного класу Кудрич Роман, який вправно складає кубик за 23 секунди. 45 учнів 5-11 класів змагались у шашках, перемогла учениця 9 математичного класу Безушко Меліса. Крецу Домніка Миколаївна організувала виставку книжок, зошитів та предметів, пов’язаних з математикою.

Завершено декаду урочистою лінійкою, на якій підведено підсумки та нагороджено переможців.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 523 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.03.2016 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 457 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.03.2016 | Комментарії (0)

 Яскраве Свято зустрічі весни відбулося у 2-А класі. У святково прикрашеній залі початкової школи діти у національних костюмах інсценували народні звичаї закликання та зустрічі весни: співали веснянки, водили хоровод.  Другокласники розповіли,  що коли починали танути сніги й наставала тепла пора, виконувалися обряди зустрічі весни. Один з обрядів був дитячий. За давнім повір’ям  вважалося, що весну з вирію, на своїх крилах, приносять птахи. Щоб прискорити приліт птахів, діти співали пісень, носили по селу випечених з тіста «жайворонків».  Юні майстри 2-А класу виготовили вдома з татами шпаківні, які після свята почіплять у шкільному скверику  і будуть щодня на групі продовженого дня годувати птахів. Батьки учнів, усі гості свята та навіть сама Весна, яка завітала на дійство, були приємно вражені талантами наших другокласників, особливо всіх знову порадував захоплюючий виступ шумового оркестру з новим номером «Український танок».

 Віра Іванівна Косован, класовод 2-А класу ознайомила всіх із давніми народними звичаями, сформувала в дітей уявлення про усну народну творчість, розвинула бажання вивчати усну народну творчість, виховала любов до природи.

   

   

 

Проглядів матеріалу: 543 | Завантажив: Коровійська_ЗОШ | Дата: 14.03.2016 | Комментарії (1)

                                                                                        Благословен  той день і час,

                                      Коли прослалась килимами

                                        Земля, яку сходив Тарас

                                                          Малими босими ногами…

         Тарас Григорович Шевченко... Його безсмертне ім’я і неповторні твори ось уже скільки років живуть у серцях народу, в його мріях і сподіваннях, пробуджуючи щирі й благородні почуття.

        Перші весняні дні для шанувальників літературної  спадщини Великого Кобзаря – це можливість щоразу по-новому осмислити його поетичні та прозові твори, краще осягнути минуле, зрозуміти сучасне й себе в ньому.

         Щороку на початку березня  в  Нижньосиньовецькій   ЗОШ  І - ІІІ ступенів  відбувається низка заходів, яку традиційно називають Шевченківським тижнем.

         Учителі української мови та літератури готують і проводять тематичні уроки, бесіди, літературні години, інформаційні хвилинки «Незабутній Шевченко», літературні читання, вечори, ранки вшанування пам’яті, присвячені творчості Тараса Григоровича Шевченка. Кращому сприйняттю особистості митця сприяють  книжкові та художні виставки, експозиції.

       Учасники заходів  доводять, що, звертаючись до Кобзаря, вони «причащаються вічністю», мудрішають, духовно зростають, бо Тарас Шевченко для кожного свідомого українця є символом незламності духу, справжності  й щирої любові до України.

       Проведення Шевченківського тижня ще раз підтверджує думку, що ім’я Великого Кобзаря завжди з нами, а його спадщина вічно сприятиме формуванню духовних цінностей учнівської молоді, вихованню почуттів патріотизму та національної свідомості, любові до українського народу,
його історії, рідної землі, родини.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 485 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.03.2016 | Комментарії (0)

     Відповідно до плану роботи управління освіти Глибоцької РДА  та Глибоцьким БТДЮ, з метою кращого виховання школярів засобами музичного мистецтва та розвитку кращих традицій художньої творчості школярів, в Нижньосиньовецькій ЗОШ відбувся районний етап обласного фестивалю „Чисті роси”. Даний фестиваль дитячої та юнацької творчості цього року проходить у номінації «Музичне мистецтво», а саме: «Художнє виконавство», «Хореографічне мистецтво», «Циркове мистецтво»

Пісня, танець, музика - це джерела збагачення національної культури. Для розвитку творчості, для розкриття духовного потенціалу молоді проводяться культурно-масові заходи, спрямовані на розвиток талантів та обдарувань у молодого покоління. 

Учні представили на розгляд фаховому журі Глибоцького БТДЮ свої таланти.  Діти  продемонстрували, наскільки щирою, ніжною, мелодійною й задушевною є українська пісня. Звучали пісні про Україну, про найболючішу тему сьогодення – мир у державі та спокій у родинах. Одягнені у вишиванки діти виконували пісні так, що неможливо було стримати сліз.Хай у кожному серці, наче сонячна мрія, заспіває веселка на добро і надію!

                                                                                             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Проглядів матеріалу: 410 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.03.2016 | Комментарії (0)

     12 березня 2016 року учні початкових класів Михайлівського НВК підводили підсумки проекту. " Коли до нас  іде весна, стрічаємо пташок любовно!". В даному проекті всі учні взяли активну участь. Вони вивчали життя птахів, потреби пернатих (як наслідок виготовили багато шпаківень), умови їх проживання  в різні пори року, користь від  птахів природі і людині. Цікавим етапом роботи було розгадування кросвордів та загадок про птахів. Під час естетичного етапу діти малювали птахів та насолоджувались їх співом завдяки презентації створеної дітьми.

  Пташине королівство оголосило всім учасникам даного проекту щиру подяку за добрі та чуйні серця та золоті руки.

Калинюк О.В.,

Керівник МО початкових класів

Михайлівського НВК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 424 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.03.2016 | Комментарії (0)

     12 березня у Валякузьминській ЗОШ І-ІІ ст. практичним психологом, соціальним педагогом Федоряк Ю. В. проведено психолого-педагогічний семінар – практикум для педагогів на тему: «Профілактика конфліктів з учасниками навчального процесу (дітьми, батьками, працівниками школи)».

В межах семінару:

  • проаналізовано результати попередньої діагностики схильності особистості до конфліктної поведінки за К. Томасом;
  • визначено переважний спосіб людини в конфліктних ситуаціях;
  • вчителів ознайомлено зі сигналами конфлікту, такими як дискомфорт, інцидент, непорозуміння, напруга, криза;
  • охарактеризовано 5 основних стилів поведінки при розв'язанні конфлікту (суперництво, співпраця, компроміс, уникнення, пристосування);
  • педагоги мали змогу відчути себе в ролі арбітра (посередника) в ситуації конфлікту.
  • надано психолого-методичні рекомендації по вирішенню конфліктної ситуації.

Вправи, проведені на семінарі-практикумі: «Галерея асоціацій», «Проголосуй», «Калейдоскоп», «Арбітр» та «Австралійський дощ».

Проглядів матеріалу: 481 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.03.2016 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024