Неділя, 28.04.2024, 22:42















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 211 212 213 214 215 ... 351 352 »

    Напередодні свята 8 Березня для учнів Йорданештської ЗОШ №2 був організований вечір відпочинку, а для старшокласниць - конкурсну програму "Нумо,  дівчата!" . Дівчата змагались на швидкість, спритність, точність, влучність. Дівчата мали змогу продемонструвати усі їхні вміння. Розпочався конкурс зі смачним привітанням зі святом з яким дівчата впорались на відмінно.

Дівчата не збирались поступатись одна одній. Із захопленням виконували вправи та естафети, але перемогла найкмітливіша  - розумниця, красуня та активістка учнівського самоврядування - Кирчу Марінела.   Проведений захід пройшов з емоційним підйомом.

                                           Опаіць М.І. -педагог-організатор

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 608 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 09.03.2016 | Комментарії (3)

Земля зітхає ледве чутно

                                                        І прокидається від сну...

                                                               І березень дарує чудо,

                                                                              Розпочинаючи весну.

      Прийшла весна! Бринять струмки, розквітають перші квіти, зігріті теплом сонячного проміння, мрійливо співають пташки, прийшла весна, а разом з нею –   Міжнародний жіночий день. 8 Березня – це свято весни. 7 березня в Йорданештській ЗОШ І-ІІІст. учні 2 класу разом з класоводом Маліон Л.І. підготували незабутнє свято присвячене Міжнародному  дню 8 березня. Учні віршами та піснями подякували своїм матусям та бабусям за їхню любов, відданість та турботу, адже тільки мама заслуговує всього найкращого з боку рідних та близьких.

Поетами всіх часів і народів  написано десятки тисяч ліричних рядків, присвячених мамі. Мама – найдорожча у світі людина. Немає любові, сильнішої від материнської, немає ніжності, ніжнішої від ласки і клопотів материнських, немає тривоги, тривожнішої від безсонних ночей і незімкнутих очей материнських. Людство існує тільки тому, що існує материнська любов!

 

   ЗДВР                     Кирчу О.Г.

   педагог – організатор Малайку А..-М.М.

Проглядів матеріалу: 459 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 09.03.2016 | Комментарії (0)

  Тарас Шевченко, відомий також як Кобзар, народився 9 березня 1814. Його талант проявився у написанні поезій та прози українською та російською мовами, художній та графічній творчості, громадській діяльності, філософії, політиці, фольклористиці.

    Тарас Шевченко почав писати вірші у другій половині 30-х років. У 1840 р. у Петербурзі вийшла перша збірка його поезій "Кобзар", у 1845 р. — героїчно-романтична поема "Гайдамаки". В 1843—1845 роках написав цикл поезій "Три літа" (центральним твором якого є "Сон"), поему "Кавказ", послання "І мертвим і живим...", поезії "Чигирине, Чигирине", "Великий льох", "Стоїть в селі Суботові" та ін., в яких гостро виступив проти соціально-національного гноблення українського народу.

    В ув'язненні писав вірші, які згодом об'єднав у цикл "В казематі". У 1854—1858 роках написав російською мовою повісті "Музикант", "Художник", "Нещасний", "Капітанша", "Близнята". Останніми прозовими творами Тараса Шевченка є повість "Прогулянка з задоволенням і не без моралі" (1856—1858) та щоденникові записи "Журнал".

   В Україні у 1859 р. написав низку високих зразків інтимної та пейзажної лірики. Кілька його творів цього періоду опубліковано в журналі "Основа" та альманасі "Хата".

   Тарас Шевченко був одним з найвидатніших майстрів українського образотворчого мистецтва. Він працював у галузях станкового живопису, графіки, монументально-декоративного розпису та скульптури, досконало володів технікою акварелі, олії, офорту, малюнка олівцем і пером. Він є автором понад тисячі мистецьких творів (не збереглося більше 160). У 1859—1860 роках виконав офорти з творів зарубіжних та російських художників, за які отримав звання академіка гравірування.

   Ім'я Тараса Шевченка відоме в усьому світі: у багатьох країнах йому встановлено пам'ятники, його твори перекладені майже на всі мови світу, його ім'ям в Україні названо навчальні заклади, театри, площі, вулиці, міста. Національна опера України, Київський національний університет, центральний бульвар міста Києва носять ім'я видатного сина українського народу — Тараса Шевченка.
 

Проглядів матеріалу: 500 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 09.03.2016 | Комментарії (0)

     У Багринівській загальноосвітній школі було проведено Шевченківський вечір ”Свіча запалена від серця”.

    Молодші школярі з цікавістю готувались, розказували  найулюбленіші вірші Тараса Шевченка, дізнавались багато цікавого про творчість та життя великого поета. Шевченковими словами були вражені всі діти. У кожному вірші чи розповіді відчувалася велика любов до Т.Г.Шевченка, до рідної мови. Таланти дітей оцінювало журі, яке складалося з 5 чоловік. Всі учні неймовірно старались, знаючи, що за ними спостерігають та оцінюють.

    

На Шевчен-ківському вечорі лунала величезна 

кількість віршів поета, зверталася увага також на цікаві факти про письменника. Учні були захоплені, радісні, щасливі. Всі намагались якомога краще виступити та донести до присутніх ті переживання, той стан душі, все те, що траплялося в житті Тараса Григоровича Шевченка. В кожного по-своєму проявлялися емоції, розуміння, жаль. Всі уважно слухали та захоплено співпереживали, виступ зацікавив присутніх до глибини душі.

 

 

Директор школи М.М. Акатрінні

 

 

          

Проглядів матеріалу: 488 | Завантажив: Микола | Дата: 09.03.2016 | Комментарії (0)

На шлях я вийшла ранньою весною,

І тихий спів несмілий заспівала,

А хто стрічався на шляху зо мною,

Того я щирим серденьком вітала.

        

    25 лютого 2016 року виповнилося 145 років від дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки) видатної української письменниці, поетеси, перекладача, громадської діячки і просто закоханої в Україну людини. На честь дня народження  Лариси Петрівни Косач-Квітки наша шкільна родина Багринівської ЗОШ підготувала і провела виховний захід -  літературно-музичну композицію «На шлях я вийшла ранньою весною…»  та організувала виставку.

        З цікавістю та захопленням слухали учні розповідь ведучих про родину Косачів-Драгоманових, дитинство майбутньої поетеси, атмосферу в якій вона зростала, її перші злети та хворобу, з якою Леся вела тридцятилітню війну. Яскраво доповнила свято інсценізація фрагментів життя поетеси.  Роль Лесі Українки зіграли:  Тофан Марія – учениця 10- А класу, Топало Габрієла – учениця 6 класу. Вони продемонстрували акторські здібності, змогли передати почуття, настрої, переживання дочки Прометея.

        Під час заходу демонструвалися відеозаписи маловідомих сторінок із життя Лесі Українки, які підготували вчителі української мови Заболотнюк М.Г. та Василович Н.І. Бібліотекар Лазареску С.М. 

розповіла всім про матеріали представлені на виставці і заохотила учнів  читати твори геніальної письменниці.

        Це свято викликало велике почуття – гордості за свій народ, бо у нього є своя культура, своя мова і великі люди, які творили його історію, а серед них – Леся Українка.

 

 

Директор школи М.М. Акатрінні

 

    

Проглядів матеріалу: 393 | Завантажив: Микола | Дата: 08.03.2016 | Комментарії (0)

     Мама – яке тепле, світле слово… Воно наче пісня лине до юної, дитячої душі, огортаючи її любов`ю, даруючи цілий світ щастя та добра. Свято - особливий стан душі.

4 березня діти  Тереблеченського ДНЗ вітали дорогих жінок зі святом весни, святом жінки. Вихованці красномовно декламували вірші, весело співали пісні, артистично виконували інсценівки та майстерно танцювали, приємно вражаючи своїх батьків проявленими талантами.  Також захід супроводжувався віршованими виступами вихованців, які поетично дякували своїм матерям, бабусям за любов, підтримку та дбайливість. А ще подарували різноманітні подарунки зроблені власними руками від щирого серця.

Свято 8 березня серед дошкільнят вдалося на славу й принесло у душі малечі та їх батьків красу весни, ніжність квітів та сонячне тепло. 

 Любі мами, з вашим святом вас вітають всі малята!

Ми вас мами, зустрічаємо і віршами і піснями

Ми вас дуже всіх кохаємо, наші рідні мами!

    

     Підготувала вихователь-методист : Єлисєєва І.В.

Проглядів матеріалу: 437 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 08.03.2016 | Комментарії (0)

    З 2 березня по 4 березня 2016 року в  Молодійському дошкільному навчальному закладі пройшли святкування свята  Весни, 8 Березня. Дошкільнята разом із педагогами  вітали своїх мам,  бабусь та красунь дівчат.

  Зранку у дитячому садку відчувалася  радісна й весняна атмосфера.   Вихованці всіх груп красномовно декламували вірші, весело співали пісень, танцювали. Захід супроводжувався віршованими виступами вихованців, які поетично дякували своїм матерям, бабусям за любов, підтримку та дбайливість. А ще подарували різноманітні подарунки, зроблені власними руками від щирого серця.

      Свято 8 Березня в дитячому садку пройшло  цікаво і незвично. А  результатом свята стали незабутні дитячі враження, емоції та посмішки батьків, й принесло у душі малечі та їх батьків красу весни, ніжність квітів та сонячне тепло.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 444 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 08.03.2016 | Комментарії (0)

 

Шановні жінки – освітяни! 

   З почуттям шани та глибокої поваги вітаємо вас з найпрекраснішим днем весни, святом  відродження природи, торжества жіночої краси і ніжності – Днем 8-го Березня!

     Все найдорожче, що є в житті людини – щастя, радість, надія, кохання - пов'язане з жінками, які дарують життя людині, плекають майбутні покоління нашої незалежної держави, щедро віддаючи свої знання, теплоту сердець, ніжність  і ласку. Своєю подвижницькою самовідданою працею роблять людей добрішими, а світ – кращим.

    Бажаємо, щоб кожний день ви зустрічали з посмішкою, з відчуттям радості, із впевненістю і спокоєм. Хай сонце заходить з весною у ваш дім, хай з снігом розтануть і біль ваш і гнів хай білий підсніжник любов принесе і хай вам завжди весело буде!

 

Начальник управління освіти Глибоцької РДА      В.І. Барарюк

Завідувач РМЦ управління освіти Глибоцької РДА    О.С. Намака

Голова райкому профспілки працівників освіти і науки

Глибоцького району     С.І. Лазурко

Проглядів матеріалу: 746 | Завантажив: Микола | Дата: 07.03.2016 | Комментарії (1)

 3 березня 2016 року  до Старововчинецького ліцею завітали  вчителі географії,  слухачі курсів  підвищення кваліфікації  при ІППО ЧО на чолі з методистом науково-методичного центру  природничо-математичних дисциплін   Віталієм Михайловичем Рибчинським і методистом  географії та економіки Глибоцького РМЦ Світланою Іллівною Лазурко.   Світлана Іллівна  представила гостям систему освіти Глибоччини, відзначила досягнуті  успіхи, напрацювання. Адміністрація, педагоги ліцею поділилися багаторічним  досвідом  використання  краєзнавства  у підготовці учнів до життя та патріотичному вихованні, проаналізували вплив комплексної краєзнавчої роботи на розвиток компетентностей учнів. Члени наукового об’єднання  «Пошук»  довели,  що виконання науково-дослідницьких робіт – вищий рівень  краєзнавчої роботи учнів і ознайомили присутніх  із своїми напрацюваннями та провели  із вчителями-географами пізнавальний  весняний квест «Глибоччина краєзнавча».
Ліцеїсти-екскурсоводи ознайомили  гостей із усіма залами Старововчинецького музейного комплексу. Присутні мали можливість переконатися, що у діяльності  краєзнавчого  музейного комплексу як і  у діяльності будь-якого сучасного музею наявні й педагогічні аспекти, що дозволяє стверджувати про застосування  цієї нової галузі педагогічної науки - музейної педагогіки. Палким прихильником і впроваджувачем у життя принципів музейної педагогіки був засновник і творець музею Топало Іван Касіянович.  Гості зрозуміли, що краєзнавчий музей Старововчинецького ліцею –  безцінна скарбниця пам’яток  матеріальної і духовної культури Глибоччини і пообіцяли приїхати сюди із своїми вихованцями, залишили схвальні відгуки у  книзі відвідувачів музею. 
 

Проглядів матеріалу: 512 | Завантажив: Жанет | Дата: 04.03.2016 | Комментарії (0)

     У навчальній діяльності школяра початкової ланки такий психічний процес, як увага, відіграє важливу роль. Адже неуважність – одна з найпоширеніших причин низької успішності дітей.

Чим викликане це явище? Виявляється, навчання ста­вить перед дитиною нові завдання, несхожі на ті, які вона звик­ла виконувати під час гри. Навчальні завдання, на відміну від ігрових, містять більше нової інформації, а процес їх виконання вимагає довшого зосередження. І щоб оволодіти усіма новими знаннями та навиками, дитині по­трібно навчитися керувати своєю увагою, а для цього необхідно тренувати здатність бути уважним за допомогою ігор і спеціальних вправ.

  3 березня 2016р. з метою покращення рівня уваги молодших школярів, психологом  Михайлівського НВК Анастасією Унгурян  було проведено корекційне заняття з учнями 2 класу на тему: «Світ уваги».

  За допомогою вправ «Так чи ні?», «Друкарська машинка», «Намалюй сніговика», «Склади слово», «Знайди відмінності» відбулося формування в учнів здібностей до управління увагою: концентрації, стійкості, переключення, розподілу, спостережливості, розуміння почутого.

  Закінчилося заняття релаксацією «Звуки природи» та вправою «Слово на прощання», де діти дякували за цікаво проведений час та хороший настрій.

Практичний психолог Михайлівського НВК

Анастасія Іванівна Унгурян

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 504 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 04.03.2016 | Комментарії (0)

    Серед напрямків навчально-виховної роботи сьогодні найбільш актуальними виступають патріотичне, громадянське виховання  як основоположні, що закладають підвалини для формування нового українця.

   В рамках Тижня патріотичного виховання в  Кам'янському ДНЗ проведено колективний перегляд занять вихователями, які атестуються. Вихователь середньої групи М. М. Глобак  провела цікаве інтегроване заняття  «Вишиванка моя, вишиванка», під час якого діти отримали знання про традиційний український національний одяг дівчат та хлопців, мали можливість прикрасити сорочку нетрадиційною технікою малювання - штампуванням. Вихованців старшої групи ознайомлювала з державними та національними символами України вихователь М.С. Глобак.    Ю.Д. Ковальчук запросила своїх вихованців у цікаву подорож з Незнайком природою рідного краю, а Л.В.Дутка, вихователь старшої групи, підготувала літературно-музичну розвагу «Ми діти твої, Україно !»

             Вся навчально-виховна робота Тижня патріотичного виховання була спрямована на формування в дошкільників глибоких уявлень про історію, природу, культуру рідної країни, вихованню свідомого громадянина і патріота.

                                             Домніка Балан, вихователь-методист закладу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 477 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 04.03.2016 | Комментарії (0)

    2 березня  голова  Глибоцької  районної  державної  адміністрації  Георгій  Васильович  Придій  та  начальник  управління  освіти  Глибоцької  РДА  Василь  Іванович Барарюк в  рамках  робочого  візиту  відвідали  Путильщину, де  мали  ділову  зустріч  з  головою  місцевої  адміністрації  Миколою  Савчуком, в  ході  якої  обговорили  шляхи  та  напрямки  реформ  зокрема у сфері освіти, децентралізації  влади, а також  подальшої  та конструктивної  співпраці  на рівні  районів.  Також  посадовці  мали  розмову  з  директором  ТОВ «Путильська  молочарня»  Фокшеком  Юрієм  Васильовичем, під час  якої  змогли  ознайомитись  з  роботою  підприємства  та  побачити  високу  якість  виробницта  молочної  продукції  за  європейським   зразком. Крім  того,  були  обговорені  питання  щодо  постачання  якісних  продуктів  у школи  та  садки  Глибоцького  району.

 

 

 

 

 

  

 

  

Проглядів матеріалу: 472 | Завантажив: ToniaRMC | Дата: 03.03.2016 | Комментарії (0)

   Цікавою та змістовною була зустріч учнів початкових класів Глибоцького ліцею з поетесою Олександрою Возняк.
Захід відбувся в рамках декади початкової школи. Учні декламували вірші поетеси, співали пісні на її слова. Олександра Возняк розповіла про те, як пишуться вірші про природу, про Україну. 
У виступах також йшлося про чергову річницю Революції Гідності. Присутні хвилиною мовчання вшанували героїв Небесної Сотні, переглянули відеокліп.
У виконанні Вікторії Ванзуряк прозвучала пісня "Пливе кача". Захід не залишив нікого байдужим.
 
 
 
 
 
 
 
Проглядів матеріалу: 460 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.03.2016 | Комментарії (1)

Нехай учитель поспішає до дітей,

радіє кожній зустрі­чі з ними,

тоді й діти поспі­шатимуть у школу

і щиро ра­дітимуть кожній зустрічі

зі своїм учителем.
                                                                       Ш. Амонашвілі

Згідно плану роботи школи, в Просіцькій ЗОШ І-ІІ ступенів проходив методичний тиждень педагогічної майстерності вчителів.

Проведенню тижня передувала певна робота. На засіданні методичної ради був розроблений план проведення тижня, призначені відповідальні за проведення даних заходів та відкритих уроків. Заступник директора з навчально-виховної роботи Попеску А.М. провела консультації для організації запланованих заходів, запропонувала методичні рекомендації для успішного проведення відкритих уроків. Були запропоновані нетрадиційні уроки, які педагоги змогли відвідати протягом тижня: урок природознавства в 1  класі (вчитель Іонець А.В.), урок  українського читання  у 3 класі (вчитель Семенович О.І.) та урок румунського читання з елементами тренінгу у 4 класі (вчитель Овдеюк Л.В.).

З метою патріотичного виховання учнів, вчитель Семенович О.І. провела виховну годину з учнями 2-3 класів, під час якої вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні, адже саме вони гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.

Особливо цікавим був захід, який провела вчитель Іонець А.В. у 1 класі на тему «Знай, люби і бережи природу!». Мабуть, найбільшу насолоду і радість, найпалкішу любов до рідного краю, до життя викликає в нас природа. Вона завжди чарувала і чарує, хвилювала і хвилює людину. Шепіт прозорої води, зелених дібров, спів пташок, запах квітів – усе це дороге серцю і ні з чим його не можливо зрівняти. Рідний край – наш дім, вишенька біля хати, хрущі над вишнями, вулиця, по якій ми ходимо, річечка, біля якої відпочиваємо.

         1 березня - це день, коли на лісову галявинку виходить красуня Весна й бачить, як крізь густу тернину вибивається з-під снігу перший ніжний пролісок… Саме це дивовижне свято надихнуло вчителя 4 класу Овдеюк Л.В. провести свято «Мерцишор». Вчителька підкреслила, що у нас, на Буковині прийнято носити  мерцішори впродовж цілого першого місяця весни. Вважається, що мерцишор приносить здоров'я та благополуччя. Люди прив'язують їх до дверей, вікон, на роги домашніх тварин, так як вважається, що вони відганяють злих духів і додають життєвих сил.  

         Справжній педагог повинен працювати на майбутнє, адже, як казав відомий педагог Ш. Амонашвілі: «Дитина - вище творіння Природи і Космосу і несе в собі їхні риси - могутність і безмежність».

Вчитель української мови та літератури           Лупуляк М.Г.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 487 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.03.2016 | Комментарії (2)

  3 березня 2016 учні 1-11 класів Сучевенської ЗОШ І-ІІІ ступенів активно брали участь в цікавій, пізнавальній українознавчій грі «Соняшник».

   В кожному класі діти отримали цікаві завдання, які розвивають у дітей аналітичне мислення, уміння працювати самостійно, творчо підходити до розв’язання кожного з них та сприяють вихованню патріотичних почуттів.

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 584 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.03.2016 | Комментарії (1)

     Соціальний педагог Чагорської ЗОШ  Ірина Маляр почала впровадження програми серед учнів виховних заходів з питань попередження торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» для учнів 7-го класу.

Перше заняття з учнями тема: «Грані особистості»

Мета: ознайомити учнів зі структурою особистості, навчити їх аналізувати особистісні якості, формувати думку про важливість виявлення власної індивідуальності.

Завдання:

  • Ознайомити підлітків із поняттям «особистість», її основними складовими;
  • Допомогти їм визначити характеристики власної особистості.
Проглядів матеріалу: 533 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.03.2016 | Комментарії (1)

     В лютому 2016 року пройшов Тиждень педмайстерності вчителів, що атестуються.  Він  являв собою калейдоскоп відкритих уроків, під час яких учителі прагнули  показати свою майстерність, продемонструвати вже опановані ними інтерактивні, проектні та інформаційно-комп’ютерні технології.

Кожен бажаючий мав можливість відвідати уроки колег і жоден не пошкодував про це, тому що подібні заходи - не тільки демонстрація рівня професійної діяльності вчителя, а й безцінний обмін практичним досвідом.

Всі проведені заходи  стали свідченням зростання рівня викладання та педагогічної майстерності вчителів, показали прагнення педагогів до творчого пошуку та впровадження новітніх технологій.

Так, на уроці математики вчитель початкових класів Шапка О.І. активізувала мислительну діяльність учнів, використовуючи інтерактивні форми роботи та наочність.

Був проведений літературний ранок "Юні читайлики". Третьокласники занурившись в таємниці Країни Читання постарались їх розкрити. Також третьокласники запросили вчителів, батьків та друзів на посиденьки. В ролі господинь була  вчителька та молода студентка педагогічного коледжу.

На уроці  трудового навчання - (вчитель Божеску Г.А.), учням був продемонстрований майстер-клас з різбленню по дереву.

Дякуємо долі, що вона подарувала нам таких добрих, розумних, світлих, завжди з відкритими серцями вчителів.

Опаіць Марія Іванівна

педагог-організатор

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Проглядів матеріалу: 474 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.03.2016 | Комментарії (2)

   Здоров’я – безцінне надбання не тільки кожної людини, але і всього суспільства. При зустрічах, розставаннях із близькими і дорогими людьми ми бажаємо їм доброго і міцного здоров’я, тому що це основна умова  повноцінного і щасливого життя. Здоров’я допомагає нам виконувати наші плани, успішно вирішувати основні життєві задачі, переборювати труднощі. Добре здоров’я, що розумно зберігається і зміцнюється самою людиною, забезпечує їй довге й активне життя.

2 березня 2016 року на базі Нижньосиньовецької ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася районна нарада-семінар вчителів фізичної культури «Здоров’язберігаючий освітній простір у навчальному закладі». В роботі семінар-наради взяли участь методист РМЦ Лях М.Г., директор Глибоцької ДЮСШ Стрельчук П.Г., вчителі фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів Глибоцького   району.

  Гостей наради-семінару зустріла словами привітання та побажаннями міцного здоров’я директор Нижньосиньовецької ЗОШ І-ІІІ ст. Панчук О.І. Учні цього навчального закладу розповіли про свою рідну школу.

  Робота семінару розпочалася науково - методичним блоком «Школа особистості» та її вплив на формування здорового способу життя в системі фізичного виховання учнів», «Особливості організації навчально-виховного процесу уроків фізичного виховання у навчальному закладі». Учасники семінару обговорили актуальні питання та проблеми викладання фізичної культури на сучасному етапі; ознайомилися із сучасними педагогічними технологіями формування свідомості фізкультурно-діяльної особи та бажаних рис особистості будівничого власного здоров’я; визначили основні завдання щодо впровадження гуманістичних засад здоров’язбереження підростаючого покоління шляхом мотиваційної спрямованості до занять фізкультурою учнів та їхніх батьків.

  Наступним етапом роботи наради-семінару стало відвідування уроку у 10 – му класі за модулем «волейбол» та позакласний спортивно-навчальний захід серед учнів 2-4 класів на тему «Рух – це наше життя»,  які провели вчитель фізичного виховання Зегря В.І та вчителі початкових класів.  

        Діти під керівництвом вчителів впевнено оволодівають шкільним програмним матеріалом, що підтвердили як урок, так і позакласний захід. Також Василь Іванович звітував перед колегами про свою роботу, про свої успіхи та плани на майбутнє. А успіхи в роботі дійсно є, про що свідчать грамоти на стенді, отримані спортсменами школи на змаганнях різного рангу. Так, наприклад, цього навчальному році  команда Нижньосиньовецької ЗОШ І-ІІІ ст.  посіла третє місце в  районній спартакіаді школярів з легкоатлетичного кросу.

В обговоренні проведених уроку та позакласного заходу взяли участь не тільки вчителі фізичної культури району, а й  адміністрація школи.

По закінченню семінару були прийняті та затверджені методичні рекомендації.

З позитивними емоціями та новими здобутками педагоги роз’їхалися по школах. Побажаємо їм успіхів та нових досягнень!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

&nbs ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 511 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 02.03.2016 | Комментарії (0)

   Друзі! Завершились інтелектуальні змагання в рамках ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад! Дякуємо учням, вчителям, батькам, методистам та головним спеціалістам за успіхи і щиро вітаємо переможців:

з української мови та літератури:

Ванзуряк Анастасія Олександрівна, учениця 8 класу Глибоцького ліцею - ІІІ ст. (вчитель Коврик Н.М.);

Мінтянська Альона Іванівна, учениця 9 класу Глибоцької ЗОШ І-ІІІст. - ІІ місце (вчитель Осіпова А.І.);

Лях Юлія Василівна, учениця 11 класу Глибоцької ЗОШ І-ІІІст. - ІІ місце (вчитель Чугуєва Н.В.);

Григорчук Софія Ярославівна, учениця 11 класу Глибоцького ліцею  - ІІІ місце (вчитель Бабина О.О.)

з хімії:

Бобкова Феодосія Сергіївна, учениця 10 класу Старововчинецького ліцею - ІІ місце (вчитель Сидоряк Т.Д.);

Цибуляк Владислав Степанович, учень 11 класу Кам"янської ЗОШ І-ІІІ ст. - ІІ місце (вчитель Катеренюк Р.Г.);

Ніколаєску Іван Васильович, учень 8 класу Сучевенської ЗОШ І-ІІІст. - ІІІ місце (вчитель Паскал М.В.);

Мінтянська Альона Іванівна, учениця 9 класу Глибоцької ЗОШ І-ІІІ ст. - ІІІ місце (вчитель Блисенко Ю.Д.)

з румунської мови та літератури:

Єремко Крістіна Корнеліївна, учениця 8 класу Карапчівського ліцею - ІІ місце (вчитель Кирчу О.С.);

Лукинюк Анна-Марія Віорелівна, учениця 9 класу Йорданештської ЗОШ І-ІІст. - ІІІ місце (вчитель Кирчул М.Г.);

Карп Анжеліка Георгіївна, учениця 11 класу Карапчівського ліцею - ІІ місце (вчитель Товарницька О.Г.);

з інформатики:

Дручук Роман Олександрович, учень 11 класу Корчівецької ЗОШ І-ІІІст. - ІІІ місце (вчитель Чорнописький Т.Я)

з англійської мови:

Мокан Ірина Георгіївна, учениця 10 класу Коровійської ЗОШ І-ІІІ ст. - ІІ місце (вчитель Чобан В.А.);

з французької мови:

Миглей Ольга Василівна, учениця 9 класу Йорданештської ЗОШ №2 - ІІІ місце (вчитель Кирчу О.Д.);

Кирчу Марінела Іванівна, учениця 9 класу Йорданештської ЗОШ №2 - ІІІ місце (вчитель Кирчу О.Д.);

з фізики:

Дручук Роман Олександрович, учень 11 класу Корчівецької ЗОШ І-ІІІ ст. - ІІІ місце - вчитель (Дручук І.Р.);

Цибуляк Владислав Степанович, учень 11 класу Кам"янської ЗОШ І-ІІІ ст. - ІІІ місце (вчитель Карлійчук Г.Ф.);

 

з зарубіжної літератури:

Григорчук Софія Ярославівна, учениця 11 класу Глибоцького ліцею - ІІ місце (вчитель Радкевич О.О.);

Рєпіна Анастасія Вячеславівна, учениця 8 класу Глибоцької ЗОШ І-ІІІ ст.  - ІІ місце (вчитель Вороніна Л.А);

з трудового навчання:

Карлійчук Юстина Андріївна, учениця 9 класу Кам"янської ЗОШ І-ІІІ ст.  - ІІ місце (вчитель Кирстюк Д.І.);

Постевка Валерій Валерійович, учень 9 класу Станівецького НВК - І місце (Вчитель Яценюк В.Д.);

з ІКТ:

Карпюк Михайло Савович, учень 11 класу Кам"янської ЗОШ І-ІІІ ст. - ІІІ місце (вчитель Остафійчук Л.В.)

з історії:

Куляк Аліна Юріївна, учениця 11 класу Старововчинецького ліцею - ІІ місце (вчитель Передерко К.А.)

з географії:

Цибуляк Владислав Степанович, учень 11 класу Камянської ЗОШ І-ІІІ ст. - І місце (вчитель Божескул Л.В.);

Бобкова Феодосія Сергіївна, учениця 10 класу Старововчинецького ліцею - ІІІ місце (вчитель Гищук Л.П.);

Ніколаєску Іван Васильович, учень 8 класу Сучевенської ЗОШ І-ІІІ ст. - ІІІ місце (вчитель Плеван В.Г.);

Безушко Меліса Дмитрівна, учениця 9 класу Глибоцького ліцею - ІІІ місце (Швець О.Г.);

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 822 | Завантажив: ToniaRMC | Дата: 02.03.2016 | Комментарії (4)

   2 березня у конференц-залі РМЦ проведено семінар - нараду вчителів предмета «Захист Вітчизни». У ході зустрічі  обговорено актуальні питання викладання предмету в школі. Методист РМЦ Василь Швець  анонсував  план роботи  та провів презентацію  "Військово - патріотичне виховання в школі".

У роботі семінару-наради взяв   участь старший офіцер відділення комплектування та призову, старший лейтенант Гулей Андрій Іванович.

     Учитель  Коровійської ЗОШ Андрій Хабюк, переможець ІІ етапу конкурсу "Вчитель року-2016",  провів презентацію власного педагогічного  досвіду. Призер цього ж конкурсу Володимир Яловко, вчитель Чагорської ЗОШ,  провів майстер-клас  для учасників семінару.

По завершенні затверджено методичні рекомендації щодо виховання  свідомого громадянина, патріота нашої держави та удосконалення форм та методів викладання предмету "Захист Вітчизни". Учасники семінару відзначили практичну спрямованість семінару-наради та подякували організаторам семінару.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 494 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 02.03.2016 | Комментарії (1)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024