Субота, 27.04.2024, 00:20















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 266 267 268 269 270 ... 351 352 »

     30 березня Працівники психологічної служби школи провели з учнями 11 класу заняття «Ще раз про ЗНО». За допомогою цікавих вправ учні пригадали основні прийоми зниження тривожності, навчилися корегувати свій режим дня, визначати пріоритети щодо розподілу завдань. 

     А вправа «Обмін думками» дала можливість учням поділитися своїми враженнями після проходження пробного ЗНО.

    На завершення учні отримали буклети з рекомендаціями щодо успішної підготовки до зовнішнього незалежного тестування.

 

 

 

Проглядів матеріалу: 583 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.04.2015 | Комментарії (0)

    1 квітня на місці розстрілу наших земляків в урочищі Варниця поблизу села Біла Криниця відбулася поминальна панахиду. Під час заходу всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих та відбулося покладання вінків і квітів до підніжжя пам’ятного знаку «Буковинцям, які загинули 1 квітня 1941 року». У своїх виступах присутні поверталися в історію нашого краю, детально розповідали про цей страшний день, про події на кордоні 1940-1941 років і причини, які спонукали людей іти під кулі.

Панахида відбулася за участі голови обласної державної адміністрації Олександра Фищука, першого заступника голови обласної ради Ярослава Курка, голови Глибоцької районної державної адміністрації Георгія Придія, голови районної ради Григорія Ванзуряка, народного депутата України Григорія Тіміша, Генерального консула Румунії в місті Чернівці Елеонори Молдаван, громадськості, гостей з Румунії благочинний Глибоцького району отець Іоан Горда провів поминальну панахиду.

Взяли також участь  в панахиді  учні з Румунії  (с. Віков ), члени етнофолькльорного  колективу «Мугурел» ( с. Нижні Петрівці ), члени гуртків «Туристська самодіяльна пісня» (керівник Галина Сисолєтина), «Юні музеєзнавці» Глибоцького ліцею (керівник Ольга Шевченко) та «Юні музеєзнавці» Купського НВК (керівник Елеонора Скіпор).

Елеонора Скіпор       

Проглядів матеріалу: 545 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.04.2015 | Комментарії (0)

   У рамках проведення весняного  місячника із благоустрою 27 березня учні  Червонодібровського НВК взяли участь у шкільній толоці. Діти разом з вчителями  прибирали  шкільну ділянку та прилеглі території. Під час прибирання школярі усвідомили, що важливо жити в чистоті і порядку. Кожна людина повинна дбати про те, щоб ії село розвивалося, було красиве й чисте, тому всі  залюбки взялися за роботу. Природа - це наш дім, цінуймо її та бережімо, адже чисте майбутнє в наших руках.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Проглядів матеріалу: 527 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.04.2015 | Комментарії (0)

     Вже стало традицією у Коровійській школі після вивчення творчості О.Ю.Кобилянської відвідувати музей письменниці та бувати на Руському кладовищі, де похована буковинська орлиця. Під час весняних канікул вчитель української мови та літератури – Володимир Йосипович Присяжнюк разом з учнями 10 класу здійснили таку екскурсію.

Екскурсовод Микосянчик Ю.М. розповідала учням про Ольгу Кобилянську, про початок її літературної діяльності, про батьків та друзів письменниці. Часто екскурсовод зверталася до учнів з питаннями, що стосувалися творчості О. Кобилянської. Учні дізналися про те, що письменниця першою в українській літературі підняла питання феміністичної концепції у ранніх повістях «Людина» і «Царівна». Школярі ознайомились із експонатами музею, що розширило їхнє знання про письменницю.

Відвідали Руське кладовище, де  похована О. Кобилянська. Побували і біля могили письменника Юрія Федьковича.

Учні 10 класу вдячні вчителю української мови та літератури – Володимиру Йосиповичу за таку змістовну, пізнавальну та цікаву екскурсія, яка їм викарбувалася в памʼяті на все життя.

   

Проглядів матеріалу: 531 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.04.2015 | Комментарії (0)

      Зараз ні у кого не викликає сумнівів той факт, що ця сучасна професія,  котра з’явилася спільно з виникненням Інтернету - «веб- майстер», має  місце не просто «БУТИ», а вже й встигла заслужити широку повагу,  громадську вдячність, своєрідну легендарність і дивовижну самобутність.

    Впроваджуючись в новітні тенденції загальнокультурного простору  необхідно зауважити, що професіонали веб-майстри привнесли в нашу  реальність особливий відтінок й колорит, проклавши своєрідний місточок  для всіх бажаючих абсолютно природно використовувати ці новітні т  nехнології без необхідності поринання в нескінченні думки про те, як все це  влаштовано.

     Дивно: не багатьом відомі всі тонкощі, наприклад, професії металурга, як  скажемо і не багатьом під силу освоїти будівельну справу, але і  будівельник, і металург, як і багато професій в нашому світі, на цілком законних підставах, мають у тих чи інших календарях свої особливі дати - загальновизнані професійні свята. І подібна дата по відношенню до цієї поважної професії просто напрошується, а може навіть і назріла, але (станом на 2014-й рік) так ще й не набула якось зафіксована офіційним статусом. Може бути у зв’язку з цим, а може і з інших міркувань, з недавнього часу, а саме після 2010-го року, професійне свято веб-майстрів, за даними проекту DilovaMova.com, стало неформально відзначатися саме 4-го квітня.

    Якщо навскидку уявити цю дату в цілому і цифровому, загальноприйнятому, з точки зору специфіки даної професії, а саме вміння поєднати технологію і дизайнерські, десь навіть художні рішення в практичній і користувальницької площині, то виходить вид - 404. Це недвозначно може бути сприйнято саме як прямий натяк. Але це хороший, позитивний натяк. Саме так всі сумлінні веб-майстри повідомляють всім нам і звичайно ж пошуковим машинам вельме корисну інформацію. Інформацію про відсутність запитуваної сторінки. Сторінки немає - але це зовсім не означає, що її не буде взагалі. Наприкінці то кінців, вона цілком може і з’явитися. Вона може бути видалена, може бути випадково видалена, може і свідомо, але так було потрібно. У цьому нехай не сумнівається жоден відвідувач жодного сайту. Веб- майстер неодмінно буде в курсі.

   У цей славний день, який має всі підстави називатися міжнародним, ми приєднуємося до привітань на адресу всіх представників даної професії і звичайно ж на адресу всіх інших так само причетних до даного ремесла! Бажаємо вам гарного відпочинку та кращого настрою!

Вдалих рішень і міцного здоров’я! Зі святом Вас, шановні веб-майстри!

Проглядів матеріалу: 582 | Завантажив: Микола | Дата: 03.04.2015 | Комментарії (0)

     Ця страшна і підступна зброя вкрала і скалічила безліч людських життів. Цей жах триває і  зараз. У  зв’язку з цим, 8-го грудня 2005-го року, на рівні Генеральної Асамблеї ООН була  прийнята резолюція  №A/RES/60/97, в якій висловлюється глибока стурбованість і  занепокоєність масштабними  гуманітарними проблемами і питаннями в галузі розвитку,  викликаними наявністю цієї грізної зброї - мін  і вибухонебезпечних пережитків війн і  військових конфліктів. У даній резолюції підкреслюється  необхідність посилення уваги з  боку держав, котрі зіштовхуються з мінної загрозою, а також проводиться відвертий заклик  до країн, громадських і не урядових організацій з метою запобігання подальшого  використання мін та інших аналогічних небезпечних вибухових пристроїв.

 

    4-е квітня офіційно проголошено Міжнародним днем просвіти з питань мінної небезпеки і  допомоги в діяльності, пов’язаної з розмінуванням. Небезпека, яку несе в собі  використання  даного виду озброєнь, має більш серйозні і більш тривалі соціально-  економічні наслідки як  для мирного населення держав, де є проблема мін і замінованих  об’єктів, минулих наслідків  військових конфліктів, так і для тих, хто використовує цю зброю у  своєму арсеналі.

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 560 | Завантажив: Микола | Дата: 03.04.2015 | Комментарії (0)

   Дізнатись більше

  Згідно плану заходів місячника виховання ціннісного ставлення до природи у Старововчинецькому ліцеї було відзначено 1 квітня - Міжнародний день птахів. Мандруючи відео-літературним  журналом  «Наші  пернаті  друзі», барвінчата (3-4 кл.) й веселята (5-6 кл.) мали можливість побувати на сторінках:
-    «Народна мудрість про птахів»,
-  «Поети про птахів»,  
-  «Загадка-відгадка»,
-  «Вікторина»,
під час яких діти почули твори народної мудрості, вірші,  пригадали і перевірили свої знання про життя птахів. Познайомившись з відео-сторінками журналу  «Зимуючі птахи», «12 цікавих фактів про птахів усього світу», «Перелітні птахи», «Птахи України», «Спів птахів", учні збагатили свої знання.
Червоною ниткою всього заходу став заклик «Бережи  природу - колиску життя».

      

Проглядів матеріалу: 532 | Завантажив: Жанет | Дата: 02.04.2015 | Комментарії (0)

   Згідно листа управління освіти,  щодо проведення виступів та лекцій медичних працівників в загальноосвітніх навчальних закладах для вчителів та учнів з питань надання першої медичної допомоги під час надзвичайних ситуацій 27 березня 2015 року о 14 годині у Старововчинецькому ліцеї було проведено семінар-практикум "Надання першої медичної допомоги".  Учасниками тематичного лекторію  стали:  педколектив, учні-старшокласники  та медпрацівник ліцею. Іван Степанович Кричковський - лікар місцевої амбулаторії разом з медсестрою ліцею Самушко Світланою Тодорівною у цікавій та доступній формі ознайомили ще раз всіх присутніх з правилами домедичної допомоги. Дізнатись більше

Проглядів матеріалу: 530 | Завантажив: Жанет | Дата: 02.04.2015 | Комментарії (0)

 Дізнатись більше 

Про природу
Люблю українську природу,
Зелений гай, прозору воду
І чисте небо на весні,
Пісні пташині голосні.
Ти озирнись лишень довкола:
Квітки цвітуть, жовтіє поле.
Яка чарівність і краса!
Але нема цього в містах.
На зараз люди стали забувати,
Що природа – наша матір.
Якщо далі хочем в світі жить,
То треба нам з природою дружить.
                                           В. Кропівної

   Саме так, але не лише у містах, а і в селах нам теж треба дружити з природою. Ліцеїсти Старововчинецького ліцею - справжні друзі природи. Вони не лише самі прагнуть берегти природу, а й пропагують бережливе ставлення до неї.
  От і зараз наші ліцеїсти приєдналися до  екологічного  місячника, що триває на Буковині. У ліцеї було проведено ряд акцій - це і «Вулиці села у наші руки», і «Прибери своє подвір’я». Лишень від нас залежить, яке середовище буде нас оточувати, тому кожен ліцеїст знає і користується гаслом: "Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять".
Приєднуйтесь до нас!

      

Проглядів матеріалу: 514 | Завантажив: Жанет | Дата: 02.04.2015 | Комментарії (0)

    1 квітня у Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся загальношкільний урок пам’яті присвячений трагічним подіям 1 квітня 1941 року у Білій Церкві. Перед учнями та вчителями школи виступила вчитель історії Габор Ганна Іванівна. Була оформлена і виставка літератури «Сльози Буковини».

 Учні 6, 7 та 9 класу розповіли учням 5- 11 класів  як у березні 1941 р. в селах Глибоцького та Сторожинецького районів невідомі особи агітували мешканців йти в Румунію, заявляючи, що нібито 1 квітня буде відкритий кордон та всі бажаючі зможуть безперешкодно перейти його. Люди повірили, сформувалася колона з кількох тисяч осіб, серед яких були і молодь, і літні люди. Величезна колона рухалася з церковними хрестами та хоругвами. На кордоні першу чергу з кулеметів та автоматів дали в повітря, а далі стріляли у всіх без розбору. Очевидці трагедії розповідають, що розстріляні тіла просто присипали землею, як це робили німці в Бабиному Яру. Й не всі були вбитими. Можна було спостерігати, як ґрунт «здіймався» від порухів ще живих людей. Однак вони так і залишились заживо похованими...

 В кінці заходу всі вшанували пам'ять померлих хвилиною мовчання та запалили свічки.

ЗДВР  Чупрун В. Л.

 

Проглядів матеріалу: 460 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 02.04.2015 | Комментарії (0)

  У  Купському  НВК  №2   відбулася  акція  «День  зустрічі  птахів». Учні  нашої  школи  разом  з  вчителями організували  на  високому  рівні  «День птахів», у якому були  задіяні наші дошкільнята, учні  1 – 11  класів  та   класні  керівники.

Учні  презентували  роботи  у чотирьох  номінаціях:

- конкурс на кращу годівничку
- конкурс на кращу стінгазету
-  конкурс на кращий вірш, оповідання про птахів

     - майстер – клас: «Шпаківні  і  дуплянки  своїми  руками»

 Серед вчителів  був оголошений  конкурс на кращий сценарій свята або розробку заняття про птахів.

У   школі  була  організована  експозиція  робіт:  шпаківень, годівничок, штучних  гніздівель. Учні  та  вихованці  дитячого  садка  мали  змогу  переглянути стінгазети, малюнки, плакати, фоторепортажі,  презентацій  на  тему:   «День  зустрічі  птахів», які  підготували наші учні та вчителі. 

Акція  передбачала    залучення  учнів до  охорони  перелітних  птахів  у  період  їх повернення  із  зимівлі  до  рідного  краю.

                                           Заступник  директора  з виховної  роботи   Купського  НВК  №2  Скутарь В.І.

Проглядів матеріалу: 515 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 02.04.2015 | Комментарії (0)

     Відомо, що сміх продовжує життя. 1 квітня випала нагода добре посміятися учням  Тарашанської ЗОШ I-III ст. 6 клас під керівництвом свого класного керівника Станіцької Я.М., підготували свято «День сміху».

 Його мета: ознайомити учнів з походженням та історією Дня сміху, розвивати почуття гумору, естетичні смаки; виховувати повагу до інших людей, любов до традицій українського народу.

Учні 6 класу підготували багато сценівок, інсценізацій віршів, співали та танцювали веселі танці у виконанні танцювальних гуртківців  « Плай».

На кінець свята учні у вигляді порад - жартів нагадали присутнім гостям про важливість відповідального і серйозного ставлення до свого основного обов’язку – навчання.

Будьте завжди веселими, з посмішкою на обличчі, гарним настроєм, радійте кожному дню! І пам’ятайте, сміх – це здоров’я. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 552 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 02.04.2015 | Комментарії (0)

Ти, кохана книжко, учиш нас, навчаєш,
Про усякі дивні речі нам оповідаєш!
...Тож гукнімо, діти: «Нашій книжці – слава!
В ній наука і розвага, втіха і забава!»
Ю. Шкрумеляк

        Починаючи з 1967 р., за рішенням Міжнародної ради дитячої книги, в день народження видатного датського письменника-казкаря Ганса Крістіана Андерсена — 2 квітня світ відзначає Міжнародний день дитячої книги. Зазвичай до цього дня в Україні, а також у багатьох інших країнах, приурочене проведення Тижня дитячого читання. Святкування Міжнародного дня дитячої книги є наглядним показником того, що книга, яка створена саме для дитини, має великий вплив на формування її характеру та становлення як людини. Дитячі книги вбирають у себе дивовижний, невичерпний, чарівний світ, який дитина відкриває для себе саме завдяки книжці. Просто треба взяти в руки Книгу і ...опинитись в цьому світі...
Свято дитячої книги збирає в бібліотеках справжніх шанувальників літератури. Презентації окремих книжок та книжкових серій, зустрічі з авторами, майстер-класи по художньому ілюструванню дитячих видань, літературно-пізнавальні мандрівки, голосні читання — усі ці заходи спрямовані на популяризацію книги, прищеплення до неї любові і шани, зацікавленості і небайдужого ставлення.

Проглядів матеріалу: 1207 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 02.04.2015 | Комментарії (0)

    27 березня у Валякузьминській ЗОШ І-ІІ ст. працівником психологічної служби Попеску Оленою Василівною проводилось заняття з учнями 2 класу на тему: «Права дитини очима дітей». За допомогою спеціальних карточок учнів ознайомили з їхніми правами. Розповіли про історію створення документів як «Декларація прав дитини» та «Конвенція про права дитини». Також було наголошено не тільки про їхні права, але й обов’язки.

Проглядів матеріалу: 546 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 02.04.2015 | Комментарії (0)

    Одним з основних моментів у формуванні особистості молоді, як свідомих та дієвих громадян сучасного суспільства є екологічна культура; формування у дітей усвідомлення того, що людина – частина природи, яка повинна знати закони природи, дотримуватись їх, жити у співдружності з усім живим на землі, оберігати і примножувати прекрасне.

Ця акція стала своєрідним змаганням класних колективів щодо збору пластикових та поліетиленових відходів на околицях села. Зібрано багато сміття: пластикові та скляні пляшки, поліетилен, порожні пакунки.

Найголовніше наше завдання – навчити дітей любити цей світ.

Левчук Аліна Георгіївна – педагог-організатор Карапчівського ліцею.

 

 

 

Проглядів матеріалу: 582 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 02.04.2015 | Комментарії (1)

     31 березня  2015 року у нашій школі відбулася зустріч з представниками благодійного фонду «Живи, Буковино!».

     Наші дошкільнята та учні молодших класів були у захваті від спілкування з прекрасними людьми, які провели цікавий виховний захід на тему: «Пасха». Для того, щоб зацікавити дітей, використовували матеріали проекту «Книга без слів». Було проведено цікаві ігри, в яких діти брали активну участь.

     Учні старших класів почули цікаву розповідь на тему: «Значення Пасхи». Діти дізналися звідки походить свято Пасхи і що вона означає.

Школярі були досить активними, гарно відповідали на запитання. Всім нам було дуже приємно спілкуватися з цікавими гостями і надіємося на подальшу співпрацю з ними.

 

 

Проглядів матеріалу: 705 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 02.04.2015 | Комментарії (0)

    З метою розвитку вміння застосовувати свої знання на практиці, триматися впевнено перед аудиторією; виховувати стриманість, доброзичливість, толерантність 30 березня  2015 року для учнів  5-го класу в приміщенні шкільної бібліотеки Тереблеченської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 було проведено конкурс "Найрозумніший".

По - перше, конкурс для дітей – це ще одна можливість повірити в себе і свої сили.

По - друге, саме конкурси та інші змагання допомагають учням ще змалечку зрозуміти, що знання – це перемога та найкращий скарб у житті.

По - третє, конкурс виявляє обдарованих дітей, що у свою чергу допомагає педагогам краще орієнтуватися в підготовці до проведення уроків.

Для учнів цього класу вже стало традицією проводити та брати активну участь у різних конкурсах, змаганнях та естафетах.

Цього ж разу діти змагалися з різних дисциплін, серед них були: математика, українська мова та навколишній світ.

У підсумку проведеного конкурсу переможцями стали:

Авріті Анастасія – І місце;

 Кожокарь Марія – ІІ місце;

Боганюк Людмила – ІІІ місце.

бібліотекар Кожокарь Олена Василівна

 

Проглядів матеріалу: 522 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 02.04.2015 | Комментарії (0)

     31 березня 2015 р.  учителі світової літератури на базі методичного центру  управління освіти Глибоцької РДА гостинно приймали слухачів обласних курсів підвищення кваліфікації ІППОЧО.

  У контексті теми педпрактики «Cучасний урок світової літератури: координати творчості» гостям запропонували презентацію досвіду роботи Попович Л.Г.,  переможця обласного етапу конкурсу «Учитель року-2014»,  з проблеми «Формування читацьких компетенцій засобами інноваційних технологій». Крім того, Лідія Густавівна провела ще і  ділову гру « Формування читацьких інтересів учнів за методикою «Світове кафе», під час якої педагоги висловлювали своє бачення  якісної реалізації цієї  нагальної проблеми.

Білоус Д.Г., вчитель світової літератури Михайлівського НВК, поділилася власним досвідом використання ІКТ на уроках світової літератури. Слухачі курсів мали змогу спостерігати, як використання інтерактивних технологій та ІКТ оптимізують роботу вчителя та учнів на уроці і сприяють формуванню творчого потенціалу школярів. Велике зацікавлення викликав відеоролик –  «Поезія - це завжди неповторність», приурочений Всесвітньому дню поезії. Як відмітили гості, такі заходи сприяють популяризації  літератури, розкривають креативність учасників навчально-виховного процесу.

 Вороніна Л.А., у рамках практичної частини, провела майстер-клас « ІКТ як засіб моніторингу навчальних досягнень учнів», у ході якого курсанти мали змогу попрацювати і оцінити практичні можливості програм Test-w та My Test.

На згадку про змістовну співпрацю, учасники семінару обмінялися щирим поетичним словом та методичними знахідками.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 577 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 01.04.2015 | Комментарії (0)

     26 березня 2015 р. на базі РМЦ відбувся районний семінар вчителів  фізики на тему: «Підвищення фахової майстерності вчителів шляхом модернізації методичної роботи для підвищення якості знань учнів». Представляв –  вчитель фізики Тереблеченської ЗОШ І-ІІІ ст. Панчук Д.В.

Пристендовий уроку у 7-му класі на тему: «Лінзи. Побудова оптичних зображень Оптична сила і фокусна відстань», був представленим з багатьма цікавими відео - фотоматеріалами. 

Окрім уроку, вчителі мали змогу ознайомитись з виховним заходом за темою: «Fizica la bucătărie» («Фізика на кухні»). Тут вони вперше почули гімн фізики у виконанні учнів Тереблеченської ЗОШ.

Далі, ще цікавіше…

З метою співпраці між вчителями фізики нашого району і викладачами Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук при ЧНУ ім. Ю. Федьковича була організована екскурсія. В інституті вчителі мали змогу ознайомитись з різними лабораторіями.

Про структуру інституту, родом занять, наукові дослідження, про перспективу працевлаштування  - розповідали Струк Я.М., Мар’янчук П.Д., Бесага Р.М., Раранський М.Д., Фесів І.І. та інші.

 

Проглядів матеріалу: 538 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 01.04.2015 | Комментарії (0)

       26 березня 2015 року відбулися збори батьків майбутніх першокласників.  Батьки мали можливість  побачити фільм про школу, ознайомитися з  її досягненнями. Заступник директора з  НВР Побережна Н. О.  ознайомила зі Статутом школи, особливостями навчання за новим  Державним стандартом  й підручниками початкової школи та порядком прийому до 1 класу.  Соціальний педагог Цуренко Н. Г. розповіла батькам про психологічну готовність дітей та батьків до школи.  Вчителі майбутніх перших класів Остафійчук О. К.,  Тодорюк С. І.,  Тоненчук С. В. запропонували цікаві тести, розповіли про необхідність розвитку дрібної моторики рук і  розвитку мовлення, про внутрішню і зовнішню мотивацію дитини до навчання  та ознайомили батьків з необхідним навчальним приладдям і його якістю.

 

 

 

Проглядів матеріалу: 467 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 01.04.2015 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024